w 50 | Wed 13/12 | Nattcup 3 Bergen | Varegg Fleridrett | Hordaland | 61 | | loc | | | L | N | | |
Nattløp, Njåskogen | Ålgård Orientering | Rogaland | 86 | | loc | | | M | N | | |
Lucialøpet | Løten o-lag | Innlandet | 17 | | loc | | | S | N | | |
Sandefjord Christmas Cityrace | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | 153 | | loc | | | L | N | | |
Thu 14/12 | Nattsprint-karusell - løp 4 - Skeisvang | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 7 | | loc | | | S | N | | |
KOK Trimtex Coca-Cola cup, finale | Kristiansand OK | Agder O-krets | 25 | | loc | | | M | N | | |
Fri 15/12 | | | | | | | | | | | | |
Sat 16/12 | Klubbmesterskap sprint | Kristiansand OK | Agder O-krets | 33 | | loc | | | S | | | |
Jon Tolgensbakks minneløp - Gløggløpet | IL GeoForm | Akershus og Oslo | 378 | | loc | | | M | | | |
Sun 17/12 | | | | | | | | | | | | |
w 51 | Mon 18/12 | | | | | | | | | | | | |
Tue 19/12 | Treningsløp Neseskogen | Ganddal IL | Rogaland | 23 | | loc | | | M | N | | |
Wed 20/12 | Vinter-Jukola 9 | Larvik OK | Vestfold og Telemark | 138 | | loc | | | M | N | | |
Thu 21/12 | Torsdagsløp Desember | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 19 | | loc | | | M | N | | |
Fri 22/12 | | | | | | | | | | | | |
Sat 23/12 | | | | | | | | | | | | |
Sun 24/12 | O-Talk 2017 | Natthauken IL | Akershus og Oslo | 0 | | loc | | R | L | C | | |
w 52 | Mon 25/12 | | | | | | | | | | | | |
Tue 26/12 | Tøffen | Larvik OK | Vestfold og Telemark | 98 | | loc | | | L | | | |
Vinterkarusell EOK LØP 2 | Egersund OK | Rogaland | 44 | | loc | | | M | | | |
2.juledagsløpet | Kristiansand OK | Agder O-krets | 71 | | loc | | | M | | | |
Førde IL "Romjulsløpet 2017" | Førde IL | Sogn og Fjordane | 17 | | loc | | | M | | | |
Kongens enmannsstafett 2. dag jul | Indre Østfold OK | Østfold | 36 | | loc | | | M | | | |
Romjulsløpet | Stord IL | Hordaland | 40 | | loc | | | L | | | |
Vaulens juleløp | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 316 | | loc | | | M | | | |
Wed 27/12 | | | | | | | | | | | | |
Thu 28/12 | Hisøy Romjulssprint 2017 | Hisøy OK | Agder O-krets | 79 | | loc | | | S | | | |
Fri 29/12 | Marsipanløpet | OL Toten-Troll | Innlandet | 60 | | loc | | | L | | | |
Romjuls gate-o | Bodø og Omegn IF Orientering | Nordland | 125 | | loc | | | M | N | | |
Sat 30/12 | Koll 2-4-6 #1 | IL Koll | Akershus og Oslo | 25 | | loc | | | M | | | |
Sun 31/12 | Knoppetangsløpet 2017 | Flosta IL | Agder O-krets | 58 | | loc | | | M | | | |
Vinterråtassen 2018 # 1 | Indre Østfold OK | Østfold | 20 | | loc | | | M | | | |
Nyttårsløpet 2017 | OK Moss | Østfold | 175 | | loc | | | M | | | |
Nyttårsløpet, Sandnes IL | Sandnes IL (Rogaland) | Rogaland | 113 | | loc | | | L | | | |
w 1 | Mon 1/1 | | | | | | | | | | | | |
Tue 2/1 | | | | | | | | | | | | |
Wed 3/1 | Vinterjukola løp 10 | Skien OK | Vestfold og Telemark | 45 | | loc | | | L | N | | |
Thu 4/1 | Nattsprint-karusell - Løp 5 - Haraldsvangen | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 13 | | loc | | | S | N | | |
Fri 5/1 | | | | | | | | | | | | |
Sat 6/1 | Vinterkarusell Kalbergskogen | Ganddal IL | Rogaland | 87 | | loc | | | M | | | |
Sun 7/1 | | | | | | | | | | | | |
w 2 | Mon 8/1 | | | | | | | | | | | | |
Tue 9/1 | Sport8 Ås by Night & Fog Cup #3 | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | 94 | | loc | | | M | N | | |
Urb-O løp 4 Free Challenge | Varegg Fleridrett | Hordaland | 75 | | loc | | | S | N | | |
Wed 10/1 | Nattløp EOK Haugstadskogen | Egersund OK | Rogaland | 54 | | loc | | | M | | | |
Vinter-Jukola 11 | Larvik OK | Vestfold og Telemark | 56 | | loc | | | M | N | | |
Thu 11/1 | | | | | | | | | | | | |
Fri 12/1 | Tac-O | Stokke IL | Vestfold og Telemark | 44 | | loc | | | M | N | | |
Sat 13/1 | Sport8 Ås by Night & Fog Cup #4 | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | 67 | | loc | | | M | | | |
Sun 14/1 | | | | | | | | | | | | |
w 3 | Mon 15/1 | | | | | | | | | | | | |
Tue 16/1 | | | | | | | | | | | | |
Wed 17/1 | Vinterjukola 12 | Porsgrunn OL | Vestfold og Telemark | 45 | | loc | | | L | N | | |
TV-Cupen 2018 Race1 | Kristiansand OK | Agder O-krets | 20 | | loc | | | M | N | | |
Nattcup 4 Bergen | Gneist, IL | Hordaland | 75 | | loc | | | M | N | | |
Thu 18/1 | Nattsprint-karusell - Løp 6 - Hauge skole | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 6 | | loc | | | S | N | | |
Fri 19/1 | | | | | | | | | | | | |
Sat 20/1 | Vinterkarusell, Sælandskogen | Ålgård Orientering | Rogaland | 59 | | loc | | | M | | | |
Sun 21/1 | | | | | | | | | | | | |
w 4 | Mon 22/1 | | | | | | | | | | | | |
Tue 23/1 | Sport8 Ås by Night & Fog Cup #5 | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | 51 | | loc | | | M | N | | |
Urb-O løp 5 Individuell start | Varegg Fleridrett | Hordaland | 60 | | loc | | | S | N | | |
Wed 24/1 | Nattløp, Sandnes IL | Sandnes IL (Rogaland) | Rogaland | 72 | | loc | | | L | N | | |
Vinter-Jukola 13 | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | 39 | | loc | | | L | N | | |
Thu 25/1 | Torsdagsløp Januar | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 37 | | loc | | | L | N | | |
Fri 26/1 | | | | | | | | | | | | |
Sat 27/1 | Vinterkarusell EOK LØP 3 | Egersund OK | Rogaland | 29 | | loc | | | M | | | |
Sun 28/1 | | | | | | | | | | | | |
w 5 | Mon 29/1 | | | | | | | | | | | | |
Tue 30/1 | | | | | | | | | | | | |
Wed 31/1 | TV-Cupen 2018 Race2 | Kristiansand OK | Agder O-krets | 33 | | loc | | | M | N | | |
Vinter-Jukola 14 | Larvik OK | Vestfold og Telemark | 52 | | loc | | | M | N | | |
Vinterråtassen 2018 # 2 | Indre Østfold OK | Østfold | 12 | | loc | | | M | N | | |
Thu 1/2 | Gate-O-Løp | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | 46 | | loc | | | M | N | | |
Nattsprint-karusell - Løp 7 - Austrheim skole | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 14 | | loc | | | S | N | | |
Fri 2/2 | | | | | | | | | | | | |
Sat 3/2 | Tromsø Winter Sprint & Go | IL BUL-Tromsø Orientering | Troms | 23 | | loc | | | M | | | |
Vinterkarusell EOK LØP 4 / Vinterkarusell ROK Sør Sveineskogen | Egersund OK | Rogaland | 57 | | loc | | | M | | | |
Sun 4/2 | | | | | | | | | | | | |
w 6 | Mon 5/2 | | | | | | | | | | | | |
Tue 6/2 | Sport8 Ås by Night & Fog Cup #6 | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | 62 | | loc | | | M | N | | |
Urb-O løp 6 Sløyfer | Varegg Fleridrett | Hordaland | 72 | | loc | | | S | N | | |
Wed 7/2 | Nattløp Øksnevadskogen | Ganddal IL | Rogaland | 58 | | loc | | | M | N | | |
Vinterjukola løp 15 | Skien OK | Vestfold og Telemark | 37 | | loc | | | L | N | | |
Vinterråtassen 2018 # 3 | Indre Østfold OK | Østfold | 17 | | loc | | | M | N | | |
Thu 8/2 | | | | | | | | | | | | |
Fri 9/2 | | | | | | | | | | | | |
Sat 10/2 | | | | | | | | | | | | |
Sun 11/2 | | | | | | | | | | | | |
w 7 | Mon 12/2 | | | | | | | | | | | | |
Tue 13/2 | Foredrag med Vebjørn Rodal | NTNUI | Sør-Trøndelag | 82 | | loc | | T | S | C | | |
Wed 14/2 | Vinter-jukola nr 16 | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | 33 | | loc | | | M | N | | |
Vinterråtassen 2018 # 4 | Indre Østfold OK | Østfold | 15 | | loc | | | M | N | | |
Nattcup 5 Bergen | IL Gular | Hordaland | 46 | | loc | | | L | N | | |
Thu 15/2 | TV-Cupen 2018 Race3 | Kristiansand OK | Agder O-krets | 29 | | loc | | | S | N | | |