u 33 | man. 13.8 | | | | | | | | | | | | |
tir. 14.8 | Le Tour de Glåmdal 4 | Grue IL | Innlandet | 49 | | nær | | | S | | | |
ons. 15.8 | Lomsetra | Tormod Skilag | Innlandet | 0 | | nær | | | M | | | |
tor. 16.8 | Torsdagsløp nr. 11 | Lillehammer OK | Innlandet | 3 | | nær | | | M | | | |
fre. 17.8 | | | | | | | | | | | | |
lør. 18.8 | Myrtrampen | Vang OL | Innlandet | 172 | | krets | | | L | | | |
søn. 19.8 | | | | | | | | | | | | |
u 34 | man. 20.8 | | | | | | | | | | | | |
tir. 21.8 | Le Tour de Glåmdal 5 / o-karusell 7 | Eidskog OL | Innlandet | 56 | | nær | | | M | | | |
ons. 22.8 | Kvitfjell | Ringebu-Fåvang Skiklubb Tormod Skilag | Innlandet | 0 | | nær | | | M | | | |
VestMjøsa-cup 5 | Gjø-Vard OL OL Toten-Troll | Innlandet | 53 | | nær | | | M | | | |
tor. 23.8 | Torsdagsløp nr. 12 | Rudsbygd IL | Innlandet | 1 | | nær | | | L | | | |
fre. 24.8 | | | | | | | | | | | | |
lør. 25.8 | | | | | | | | | | | | |
søn. 26.8 | Mjølnerløpet | Elverum OK | Innlandet | 145 | | krets | | | M | | | |
u 35 | man. 27.8 | | | | | | | | | | | | |
tir. 28.8 | | | | | | | | | | | | |
ons. 29.8 | Tunebuhaugen | Tormod Skilag | Innlandet | 0 | | nær | | | M | | | |
Nammo-Cup 4 | Raufoss IL Orientering Ringsaker OK | Innlandet | 113 | | nær | | | S | | | |
tor. 30.8 | O-karusell 8 | Eidskog OL | Innlandet | 18 | | nær | | | M | | | |
fre. 31.8 | | | | | | | | | | | | |
lør. 1.9 | KM Langdistanse Hedmark og Oppland - Finndulten 2018 | Lunderseter IL | Innlandet | 160 | | krets | | | L | | | |
søn. 2.9 | KM-Stafett Hedmark og Oppland | Brandval/Kongsvinger OK Innlandet | Innlandet | 41 | | krets | | S | M | | | |
KM-Stafett Hedmark og Oppland - Individuelt tilbud | Brandval/Kongsvinger OK Innlandet | Innlandet | 25 | | nær | | | M | | | |
u 36 | man. 3.9 | | | | | | | | | | | | |
tir. 4.9 | Le Tour de Glåmdal 6 | Lunderseter IL | Innlandet | 58 | | nær | | | M | | | |
ons. 5.9 | Skårslåhaugen | Tormod Skilag | Innlandet | 0 | | nær | | | M | | | |
VestMjøsa-cup 6 / Klubbmesterskap | Gjø-Vard OL OL Toten-Troll | Innlandet | 43 | | nær | | | M | | | |
NATTKØPP | Vang OL | Innlandet | 13 | | nær | | | L | N | | |
tor. 6.9 | Torsdagsløp nr. 14 | Rudsbygd IL | Innlandet | 0 | | nær | | | L | | | |
fre. 7.9 | | | | | | | | | | | | |
lør. 8.9 | Nammo-Cup 2018, Etappe 5 (Finale) | Gjø-Vard OL Snertingdal IF Orientering | Innlandet | 112 | | nær | | | M | | | |
søn. 9.9 | Snertingdalsløpet | Snertingdal IF Orientering | Innlandet | 149 | | krets | | | L | | | |
u 37 | man. 10.9 | | | | | | | | | | | | |
tir. 11.9 | | | | | | | | | | | | |
ons. 12.9 | Sorperoa - sprintløp | Tormod Skilag | Innlandet | 0 | | nær | | | S | | | |
VestMjøsa-cup 7 | Gjø-Vard OL OL Toten-Troll | Innlandet | 53 | | nær | | | M | | | |
tor. 13.9 | Torsdagsløp nr. 15 | Lillehammer OK | Innlandet | 1 | | nær | | | M | | | |
O-karusell 9, klubbmesterskap | Eidskog OL | Innlandet | 37 | | nær | | | M | | | |
fre. 14.9 | | | | | | | | | | | | |
lør. 15.9 | | | | | | | | | | | | |