u 21 | tor. 24.5 | Karusell 2, Sælandskogen | Ålgård Orientering | Rogaland | 43 | | nær | | | M | | | |
fre. 25.5 | | | | | | | | | | | | |
lør. 26.5 | NM sprint finaler | Sandnes IL (Rogaland) Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 160 | | mest | | | S | | | |
NM sprint kvalifisering | Sandnes IL (Rogaland) Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 296 | | mest | | | S | | | |
søn. 27.5 | NM sprintstafett | Sandnes IL (Rogaland) Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 66 | | mest | | S | S | | | |
Publikumsløp NM-Sprint | Sandnes IL (Rogaland) | Rogaland | 17 | | nær | | | S | | | |
u 22 | man. 28.5 | Klubbranking 4 Gaudland | Egersund OK | Rogaland | 26 | | nær | | | M | | | |
Klubbkarusell løp 2 - Kalbergskogen | Ganddal IL | Rogaland | 82 | | nær | | | M | | | |
tir. 29.5 | Nærløpskarusellen 4 Lindøy (WOD) | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 56 | | nær | | | M | | | |
ons. 30.5 | | | | | | | | | | | | |
tor. 31.5 | SO-Cup løp 4 | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 34 | | nær | | | M | | | |
fre. 1.6 | | | | | | | | | | | | |
lør. 2.6 | | | | | | | | | | | | |
søn. 3.6 | | | | | | | | | | | | |
u 23 | man. 4.6 | | | | | | | | | | | | |
tir. 5.6 | Klubbkamp/Ungdomscup | Egersund OK | Rogaland | 147 | | nær | | | M | | | |
ons. 6.6 | | | | | | | | | | | | |
tor. 7.6 | Karusell 3 | Ålgård Orientering | Rogaland | 56 | | nær | | | M | | | |
fre. 8.6 | | | | | | | | | | | | |
lør. 9.6 | | | | | | | | | | | | |
søn. 10.6 | Rogalandsranking, kretsløp, Sandnes IL | Sandnes IL (Rogaland) | Rogaland | 160 | | krets | | | L | | | |
u 24 | man. 11.6 | | | | | | | | | | | | |
tir. 12.6 | Nærløpskarusell Nord-Rogaland NK5 | Haugesund IL Orientering Torvastad IL | Rogaland | 52 | | nær | | | M | | | |
ons. 13.6 | Vagleskogstafetten | Ganddal IL | Rogaland | 29 | | nær | | S | M | | | |
Vagleskogstafetten - individuelle klasser | Ganddal IL | Rogaland | 26 | | nær | | | M | | | |
tor. 14.6 | | | | | | | | | | | | |
fre. 15.6 | | | | | | | | | | | | |
lør. 16.6 | | | | | | | | | | | | |
søn. 17.6 | | | | | | | | | | | | |
u 25 | man. 18.6 | Moro- Oløp | Egersund OK | Rogaland | 37 | | nær | | | M | | | |
Klubbkarusell løp 3 - Lyngholen | Ganddal IL | Rogaland | 62 | | nær | | | S | | | |
tir. 19.6 | Ungsomscup/Klubbkamp nr 3 på Storhaug | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 170 | | nær | | | M | | | |
Klubbkarusell 6 Stemmen | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 18 | | nær | | | M | | | |
ons. 20.6 | | | | | | | | | | | | |
tor. 21.6 | Klubbløp SI Hytta | Sandnes IL (Rogaland) | Rogaland | 64 | | nær | | | M | | | |
fre. 22.6 | | | | | | | | | | | | |
lør. 23.6 | | | | | | | | | | | | |
søn. 24.6 | ROOTS treningssamling 24-28 juni | Ganddal IL Haugesund IL Orientering Rogaland Sandnes IL (Rogaland) Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 28 | | nær | | | M | | | |
u 26 | man. 25.6 | | | | | | | | | | | | |
tir. 26.6 | | | | | | | | | | | | |