In English
Hjelp og support
Spørsmål og svar
Om Eventor
Produkter og tjenester
Norsk Orientering
Turorientering.no
Stolpejakten
Liveresultater
Livelox
Eventor
Norsk Orienterings sentrale IT-system
Terminliste
Presseresultater
Livelox
Registrer meg
Logg inn
2013 Norgescup sprint junior
Skriv ut
Sluttstilling etter 13 delarrangementer
D 17-18
Plass
Navn
Klubb
26.4
1.5
1.5
11.5
11.5
11.5
11.5
15.5
25.5
1.6
14.6
21.6
20.9
Totalt
1
Anine Ahlsand
Nydalens SK
60
21
60
43
43
227
2
Frida Sæther
Freidig
43
30
50
50
19
192
3
Andrine Benjaminsen
Lillomarka OL
50
30
43
50
173
4
Karen Oline Kolstad
Freidig
29
25
26
26
60
166
5
Evine Westli Andersen
Løten o-lag
16
30
21
29
24
120
6
Ingeborg Ellegaard Melby
Hamar OK
24
18
17
18
29
106
7
Synnøve Bråten
Vegårshei IL
37
32
37
106
8
Julie Hjortland
Larvik OK
13
30
14
26
15
98
9
Heidi Mårtensson
Modum OL
37
60
97
10
Ingrid Gulbrandsen
Asker Skiklubb
32
20
7
32
91
11
Ingunn Egeberg Vári
IF Sturla
25
19
19
22
85
12
Gina Mølnvik
Freidig
18
22
16
21
77
13
Ragnhild Hjermstad
Fossum IF
19
14
16
13
14
76
14
Tonje Vassend
Porsgrunn OL
11
25
20
18
74
15
Marte Hoff Hagen
Byåsen IL
26
18
22
8
74
16
Solveig Hegstad Krüger
Nydalens SK
20
32
20
72
17
Selma Øfsthus Gravir
Asker Skiklubb
10
18
18
11
13
70
18
Eirin Svanøe-Hafstad
Frol IL
14
24
17
55
19
Sigrid Wanvik Haugen
Stjørdals-Blink Orientering
22
14
5
11
52
20
Kaja Winsnes Nordhagen
Ås-UMB Orientering
21
15
15
51
21
Maren Grande
Verdal OK
21
29
50
22
Åsne Skram Trømborg
Kongsberg OL
11
21
16
48
23
Sigrid Merete Moen Pedersli
OL Trollelg
17
4
26
47
24
Ingrid Peikli
Sandnes IL (Rogaland)
3
30
12
45
25
Heidi Jensen
Bodø og Omegn IF Orientering
8
30
3
41
26
Vibeke Rykkje
Fana IL
8
30
38
27
Sigrid Alexandersen
Fredrikstad SK
37
37
28
Ellen Merethe Schjelderup Skarpsno
Nord-Østerdal OK
25
4
6
35
29
Nora Hui Andersen
Hamar OK
21
14
35
30
Mari Coward
OK Sør
30
30
30
Karoline Haug
Hamar OK
13
17
30
32
Viktoria Maria Gundersen
Hedrum OL
21
7
28
33
Karen Bjergaard
Nydalens SK
9
12
5
26
34
Toril Aasheim Nymark
Askøy OL
1
25
26
35
Ingvild Wang
Lillomarka OL
7
11
7
25
35
Vilde Bårdsen Hustoft
Stavanger Orienteringsklubb
25
25
37
Ingvild Torgersen
Halden SK
15
9
24
38
Kaja Bråten Løvald
Asker Skiklubb
2
8
12
22
39
Kristiane Elise Ottesen
Varegg Fleridrett
21
21
40
Norunn Kvistad Dengerud
Steinkjer OK
9
11
20
41
Ida Berg Hanssen
Byåsen IL
9
10
19
42
Julia Plaian
Asker Skiklubb
5
5
6
2
18
43
Vilde Bredholt Jørgensen
Sandefjord OK
18
18
43
Ingeborg Aadland
Samnanger IL
18
18
45
Nanna Norderud
IL Tyrving
7
3
7
17
46
Stina Johannne Sandberg
Nydalens SK
6
10
16
47
Margit Sandem Fjellengen
Indre Østfold OK
12
3
15
48
Emilie Bertelsen
Porsgrunn OL
14
14
49
Lene Therese Myrland
Porsgrunn OL
10
2
12
50
Ingrid Holte
Porsgrunn OL
11
11
51
Silje Arntzen
Asker Skiklubb
8
2
10
52
Kari Alexandra Nødland
Ålgård Orientering
9
9
53
Kristine Klock Fleten
Wing OK
9
9
54
Sara Angell Bakke
Lillomarka OL
3
5
8
54
Astrid Lægran
Steinkjer OK
8
8
56
Ragnhild Vada Grønlie
Stjørdals-Blink Orientering
7
7
57
Ingrid Landmark Tandrevold
Fossum IF
6
6
57
Ingvild Brekke
Lillomarka OL
2
4
6
59
Karoline Sønsterudbråten
Raumar Orientering
4
4
60
Idun Bækken
Nord-Østerdal OK
4
4
61
Kristine Ausen
Porsgrunn OL
2
2
62
Helene Omdal
Sandnes IL (Rogaland)
1
1
D 19-20
Plass
Navn
Klubb
26.4
1.5
1.5
11.5
11.5
11.5
11.5
15.5
25.5
1.6
14.6
21.6
20.9
Totalt
1
Mathilde Rundhaug
Frol IL
60
60
43
60
223
2
Marta Ulvensøen
OL Tønsberg og omegn
43
50
60
32
37
222
3
Emilie Westli Andersen
Løten o-lag
37
30
37
43
10
50
207
4
Gunvor Hov Høydal
Fossum IF
50
22
29
37
43
181
5
Johanne Rakner
Varegg Fleridrett
29
30
43
50
22
174
6
Siri Kollerud
Lillomarka OL
26
30
26
37
21
32
172
7
Benedicte Hald Bjørgum
Kristiansand OK
30
32
26
60
148
8
Kristine Berglia
Eiker OL
20
24
32
50
126
9
Marie Nordbye Nybø
Konnerud IL
21
29
22
20
24
116
10
Jorunn Kvakland
Freidig
32
24
24
29
109
11
Live Bredholt Jørgensen
Sandefjord OK
18
18
19
26
81
12
Aurora Fossøy
Notodden OL
12
20
20
12
64
12
Gry Granstedt
Halden SK
26
21
17
64
14
Guro Vassend
Fossum IF
21
15
26
62
15
Marie Styrvold
NTNUI
13
19
29
61
16
Marthe Gløersen
OL Tønsberg og omegn
25
18
16
59
17
Malin Eijsink
OK Linné, SWE
19
17
22
58
18
Nina Karlsen
Stavanger Orienteringsklubb
25
15
9
49
19
Nikoline Bromander
Fredrikstad SK
25
18
43
20
Ingvild Lindaas Bringedal
Haugesund IL Orientering
21
16
37
20
Nina Marie Larsen
Stavanger Orienteringsklubb
30
7
37
22
Line Maria Haugen Melby
Raumar Orientering
16
19
35
23
Karoline Dahl Fosby
NTNUI
10
20
30
24
Karianne Hjortland
Larvik OK
30
30
24
Hedvig Åstebøl
Oppsal Orientering
17
13
30
24
Marianne Opsahl Bredesen
Fossum IF
14
16
30
27
Marte Fallbakken Berge
Løten o-lag
15
14
29
28
Camilla Hengebøl
Fossum IF
22
22
29
Sabine Rothaug
Halden SK
21
21
30
Camilla Vikingsen
TIF Viking
21
21
31
Marie Dymbe
IL Gneist
18
18
32
Anna Ulvensøen
OL Tønsberg og omegn
17
17
33
Aina Viena
Ringerike OL
15
15
33
Jenny Andreassen Moe
Ås-UMB Orientering
11
4
15
35
Kjersti Elisabeth Midtbø
Wing OK
14
14
35
Charlotte Williksen Høiland
Fossum IF
14
14
37
Julie Størmer
Fossum IF
11
11
38
Frida Sæther
Freidig
8
8
39
Pia Skyttersæter Iversen
Heming Orientering
6
6
40
Ingrid Nygård
Notodden OL
5
5
H 17-18
Plass
Navn
Klubb
26.4
1.5
1.5
11.5
11.5
11.5
11.5
15.5
25.5
1.6
14.6
21.6
20.9
Totalt
1
Andreas Sølberg
OL Trollelg
50
25
60
60
43
50
288
2
Karl Fremstad
Kongsberg OL
43
30
18
24
43
(12)
20
178
3
Sigur Heggedal
Kongsberg OL
60
43
60
163
4
Gaute Friestad
Kristiansand OK
11
30
50
29
32
152
5
Jonas Madslien Bakken
Nydalens SK
20
30
37
20
43
150
6
Elias T. Mølnvik
Fossum IF
21
25
29
4
26
37
142
7
Olai Stensland Lillevold
Fossum IF
4
14
26
37
50
11
142
8
Jon Nilsen
Vegårshei IL
16
22
5
60
24
127
9
Simen Bordal
Ringsaker OK
20
25
20
24
20
17
126
10
Øyvind Wiggen
Byåsen IL
24
30
50
11
2
117
11
Vegard Rønning Huber
Hamar OK
24
11
24
26
29
114
12
Anders Felde Olaussen
Halden SK
32
14
17
7
32
102
13
Jonas Ressem
Frol IL
37
32
8
9
12
98
14
Dag Blandkjenn
Kristiansand OK
14
13
32
29
9
97
15
Eivind Høydal
Nydalens SK
14
13
37
21
85
16
Rein Helle Mårdalen
Freidig
9
21
6
22
19
77
17
Stian Sundsvik
Frol IL
22
24
8
22
76
18
Markus Holter
Indre Østfold OK
18
18
17
14
67
19
Vegard Jarvis Westergård
Varegg Fleridrett
21
19
26
66
20
Magne Jutulstad
Bækkelagets SK
6
17
12
21
8
64
21
Bjørn André Aaslund
Fet OL
13
30
21
64
22
Håkon Fruseth Christiansen
OL Tønsberg og omegn
25
15
16
7
63
23
Erik Olsvik Dengerud
Nydalens SK
26
6
26
58
24
Olav Ekrheim
Fana IL
30
9
16
55
25
Steinar Kollerud
Lillomarka OL
8
8
15
18
49
26
Yngvar Høimyr Solberg
IF Sturla
29
8
1
10
48
27
Håvard Irgens
Bodø og Omegn IF Orientering
16
20
11
47
28
Matias Hodne Hanisch
Kristiansand OK
12
1
14
18
45
29
Henrik Upsal
Kristiansand OK
25
14
4
43
30
Harald Astrup Arnesen
Heming Orientering
5
15
14
34
31
Oskar Størmer
Fossum IF
15
7
5
7
34
32
Ask Kleist Godal
Bodø og Omegn IF Orientering
3
30
33
33
Sigurd Melsom
Fossum IF
10
11
10
31
34
Karsten Hervik Hansen
Haugesund IL Orientering
30
30
35
Håvard Myhre
Kongsberg OL
8
4
15
27
36
Erland Kvisle
Asker Skiklubb
9
18
27
37
Ole-Kristian Kaspersen
Mo OK
25
25
37
Mads Bratland Claussen
Fana IL
25
25
37
Martin Susort Kvale
Haugesund IL Orientering
25
25
40
Tord Haflan
Nydalens SK
19
5
24
41
Jørgen Wingerei
Porsgrunn OL
21
3
24
41
Vegard Ressem
Frol IL
3
8
13
24
43
Herman Moe
Fet OL
21
2
23
43
Einar Lofthus
Lillehammer OK
2
21
23
45
Elling Fossheim Asplin
Gjø-Vard OL
18
3
21
46
Andreas Eide Skjæveland
Stavanger Orienteringsklubb
21
21
47
Vetle Reinhartsen
Kristiansand OK
18
18
47
Lars Johannessen
Porsgrunn OL
18
18
47
Marius Myhre Sælevik
Haugesund IL Orientering
18
18
47
Brage Hellen
TIF Viking
18
18
47
Sigve Wanvik Krogstadmo
Selbu OK
18
18
52
Jørgen Elisenberg
Hamar OK
17
17
53
Elias Wiklund
Nydalens SK
6
10
16
53
Arvid Våg
Lerums SOK, SWE
16
16
55
Endre Aaen
Stjørdals-Blink Orientering
1
14
15
56
Martin Søderlind
OK Sør
14
14
56
Peder Fossheim Asplin
Gjø-Vard OL
14
14
56
Atle Wendel Scheie
OK Sør
11
3
14
56
Lars Harald Aasheim
Bækkelagets SK
14
14
60
Tor-Arve Bjørnstad Strand
Raumar Orientering
11
11
60
Anders Israelsson
OK Skøynar
11
11
60
Endre Wigaard
Oppsal Orientering
11
11
63
Are Smeland Nygårdseter
Vegårshei IL
9
9
63
William Lassen
Brandval/Kongsvinger OK
9
9
65
Aksel Madslien
Nydalens SK
7
7
65
Anders Sommerstad Juveli
Lillomarka OL
6
1
7
67
Runar Bjørhovde
Bækkelagets SK
5
5
67
Vebjørn Tandberg
Nydalens SK
5
5
69
Morten Jørgensen
Kristiansand OK
4
4
69
Eilif Tandberg Swensen
Asker Skiklubb
4
4
71
Magnus Rokne Vågen
Nydalens SK
3
3
72
Lars Grønlund
Ringerike OL
2
2
72
Johan Otto Munkeby
Frol IL
2
2
72
Asgeir W. Ristesund
Fredrikstad SK
2
2
75
Lars Hole Mikalsen
Haugesund IL Orientering
1
1
76
Andreas Marcussen
Asker Skiklubb
1
1
H 19-20
Plass
Navn
Klubb
26.4
1.5
1.5
11.5
11.5
11.5
11.5
15.5
25.5
1.6
14.6
21.6
20.9
Totalt
1
Dag Lofthus
Hamar OK
37
30
32
29
60
188
2
Trond Einar Moen Pedersli
OL Trollelg
43
30
60
21
32
186
3
Anders Vister
Raumar Orientering
30
50
60
37
177
4
Emil Ahlbäck
Fossum IF
60
25
26
50
10
171
5
Sindre Rønning
Frol IL
50
43
19
112
6
Fredrik Raastad
Nydalens SK
32
30
29
19
110
7
Sindre Johannessen
Freidig
25
37
20
24
106
8
Simen Jevne Arnesen
Hamar OK
24
24
50
98
9
Håvard Haga
Raumar Orientering
21
18
37
19
95
10
Sindre Sandven
Kongsberg OL
22
43
29
94
11
Sindre Østgulen Deisz
Varegg Fleridrett
30
21
26
77
12
Mathias Drage
Kongsberg OL
29
17
15
9
70
13
Bojan Blumenstein
Halden SK
19
22
21
62
14
Jonas Klausen Espedal
Stavanger Orienteringsklubb
26
30
56
15
Ove Baardsgaard
OL Trollelg
21
16
15
52
16
Per Ola Ottesen
Varegg Fleridrett
13
25
13
1
52
17
Thomas Schive
Bækkelagets SK
15
14
20
49
18
Mattis Holt
Freidig
16
14
2
17
49
19
Jakob Kalvig Skogan
Bodø og Omegn IF Orientering
14
4
30
48
20
Sebastian Torgersen
Bækkelagets SK
21
7
18
46
21
Gustav Fiskum
IL Tyrving
17
14
15
46
22
Sjur Hovi
Kristiansand OK
43
43
23
Per Øyvind Valen
Haugesund IL Orientering
18
25
43
24
Nick Hann
Verdal OK
24
18
42
25
Rasmus Rørholt Theisen
IL BUL-Tromsø
17
12
11
40
26
Paul Sirum
Frol IL
19
13
6
38
27
Lars Maukon Muren
Asker Skiklubb
18
20
38
28
Oskar Røen
Varegg Fleridrett
20
17
37
29
Petter Jakola
Bodø og Omegn IF Orientering
22
14
36
30
Jørgen Madslien
Nydalens SK
9
24
33
31
Magne Haga
Raumar Orientering
32
32
32
Borger Melsom
Fossum IF
26
26
33
Erlend Søbye Grønvold
Porsgrunn OL
25
25
33
Ørjan Rykkje
Varegg Fleridrett
14
11
25
33
Marius Staff
OL Toten-Troll
25
25
36
Martin Femsteinevik
Varegg Fleridrett
21
21
36
Øystein Garsrud Tvedt
Vaulen Orienteringsklubb
21
21
38
Xander Berger
Berger-Klan
18
18
39
Simen Eid Nielsen
Nydalens SK
12
5
17
40
Bjørn Lundanes
Emblem IL
16
16
41
Lars Henrik Thon
IF Sturla
8
7
15
42
Sondre Ruud Bråten
Raumar Orientering
14
14
43
Sigurd Stenvik
Lillomarka OL
13
13
44
Harald Kalager
NTNUI
12
12
45
Adrian Opheim
Måren OK
12
12
46
Anders Treekrem
Ås-UMB Orientering
11
11
46
Erik Trøen
Modum OL
11
11
46
Thomas Green
Verdal OK
11
11
49
Anders Emilsson
Oppsal Orientering
10
10
49
Thorstein Wang
Lillomarka OL
10
10
51
Sindre Engzelius Gylver
Asker Skiklubb
9
9
52
Terje Dalen Sørgård
Byåsen IL
8
8
53
Olav Vestøl
Vegårshei IL
6
6
54
Per-Martin Grønli
Flosta IL
5
5
55
Nikolai Korvald Skaare
Nydalens SK
4
4
Delarrangementer
Dato
Navn
Arrangør
Gren
26.04.2013
Sprintløp Norgescup
Indre Østfold OK
sprint
01.05.2013
Supersprint
OK Skeidi
sprint
01.05.2013
TA-sprint finale 2013. Regionløp sprintcup
Verdal OK
sprint
11.05.2013
KM-sprint Hedmark og Oppland - NC-sprint Hedmark og Oppland
Brandval/Kongsvinger OK
sprint
11.05.2013
KM Sprint AAOK og VAOK
Aust-Agder, Søgne og Songdalen OK
sprint
11.05.2013
KM sprint Hordaland, med innlagt NorgesCup sprint
TIF Viking
sprint
11.05.2013
Sprintløp, Ullandhaug med Innlagt Norgescup
Stavanger Orienteringsklubb
sprint
15.05.2013
Asker SK KM-sprint og Trimtexcup
Asker Skiklubb
sprint
25.05.2013
NM sprint
Skien OK
sprint
01.06.2013
VM uttak junior - sprint
Lillomarka OL
sprint
14.06.2013
KM-Sprint
Mo OK
sprint
21.06.2013
Norsk O-Festival, Elite/DH1516 m/jaktstart 3. dag, Dag 1
Kristiansand OK
sprint
20.09.2013
Norgescup sprint jr
Grue IL
sprint
Annonser