På norsk
Help and Support
FAQ
About Eventor
Products and services
Norsk Orientering
Turorientering.no
Stolpejakten
Liveresultater
Livelox
Eventor
Norwegian orienteering's central IT-system
Event calendar
Press results
Livelox
Create account
Log in
2013 Norgescup sprint senior
Print
Final standings after 11 events.
D 21
Pl
Name
Club
26/4
1/5
1/5
11/5
11/5
11/5
11/5
15/5
25/5
14/6
21/6
Total
1
Lone Brochmann
Bækkelagets SK
16
30
21
60
127
2
Mari Fasting
Halden SK
60
50
110
3
Kine Hallan Steiwer
Lillomarka OL
50
30
24
104
4
Heidi Østlid Bagstevold
Fredrikstad SK
43
60
103
5
Anne Johanne Lind
IL Tyrving
32
25
15
29
101
6
Ingjerd Myhre
Järla Orientering, SWE
37
21
26
84
7
Marte Narum
Konnerud IL
22
20
32
74
8
Anette Baklid
Konnerud IL
21
50
71
9
Maren Jansson Haverstad
NTNUI
15
18
37
70
10
Emma Johansson
NTNUI
24
43
67
11
Anneke Hald Bjørgum
Järla Orientering, SWE
18
29
17
64
12
Kine Gulliksen
Bækkelagets SK
29
18
13
60
13
Hanna Haugen Nordbrøden
Halden SK
20
16
19
55
14
Helen Palmer
Lillomarka OL
26
22
48
15
Ida Mari Borge Hovi
Konnerud IL
5
14
12
16
47
16
Tone Wigemyr
Bækkelagets SK
43
43
17
Christiane Trösse
Varegg Fleridrett
11
30
41
18
Ida Marie Næss Bjørgul
Halden SK
18
22
40
19
Anne M Hausken Nordberg
Halden SK
37
37
20
Linn Hokholt
Lillomarka OL
14
20
34
21
Eva Jurenikova
Halden SK
32
32
22
Kristine Fjellanger
Varegg Fleridrett
19
11
30
23
Ingunn Vangen Lunåsmo
Tynset IF
30
30
23
Aviaja Kleist
Bodø og Omegn IF Orientering
30
30
23
Aud Hognestad Taksdal
Ganddal IL
30
30
23
Ane Kjerstine Sandstad
Frol IL
30
30
23
Inger Marie Broers Damsgaard
Hisøy OK
30
30
28
Silje Ekroll Jahren
Raumar Orientering
26
26
29
Inga Sirum
Frol IL
25
25
29
Linda Engen
Raumar Orientering
25
25
29
Jorunn Hadland
Egersund OK
25
25
29
Arnhild U. Bråten
Vegårshei IL
25
25
29
Elisabet Kongsbakk
Bodø og Omegn IF Orientering
25
25
29
Anita Beitdokken
Porsgrunn OL
25
25
29
Nina Goga
Bergens TF
25
25
36
Betty Ann Bjerkreim
Lillehammer OK
24
24
37
Birgitte Husebye
Fredrikstad SK
21
21
38
Anne Gyri Gløersen
OL Tønsberg og omegn
21
21
38
Silje Sørebø
Oppsal Orientering
21
21
38
Mette Wanvik
Stjørdals-Blink Orientering
21
21
38
Marit Nipen
IL Gneist
21
21
38
Katrine Prestvold
Ganddal IL
21
21
43
Audhild Bakken Rognstad
NTNUI
19
19
44
Gitte Bromander
Fredrikstad SK
18
18
45
Kirsten Marie Lynum
OK Skøynar
18
18
45
Lene Margrethe Sætaberget
Lunderseter IL
18
18
45
Silje Borge Hovi
NTNUI
18
18
45
Otilie Oftedal
Ålgård Orientering
18
18
45
Mariell Arntzen
IL Gneist
18
18
50
Gøril Fristad
Halden SK
17
17
51
Christine Mikkelsen
IK Grane Arendal Orientering
15
15
52
Ida Arnesen Tiltnes
NTNUI
14
14
53
Kari Gulbrandsen Aarhus
Porsgrunn OL
14
14
53
Randi Haugskott
Frol IL
14
14
53
Marion Huber
Tynset IF
14
14
53
Helen Margrethe Schjelderup
Nord-Østerdal OK
14
14
53
Ingjerd Sognnæs
Bergens TF
14
14
58
Elen Katrine Skjerve
NTNUI
13
13
59
Emma Lähdekorpi
Nydalens SK
13
13
59
Mali Fjogstad Nielsen
NTNUI
13
13
61
My Westlund
OK Tyr, SWE
12
12
62
Ane Sofie Næss Bjørgul
Halden SK
7
5
12
63
Maren Mohagen Hansen
NTNUI
4
7
11
64
Elena Grand
IL Gneist
11
11
64
Audrun Utskarpen
Oslostudentenes IK
11
11
66
Heidi Stokseth
Halden SK
10
10
67
Ewa Gwozdz
UKS Orientus Lodz, POL
10
10
68
Kari Svingheim
Varegg Fleridrett
9
9
69
Dagrun Daltveit Slettebø
Fana IL
9
9
69
Ida Brænden
Raumar Orientering
9
9
69
Agata Stankiewicz
Raumar Orientering
9
9
72
Solveig Blandkjenn
NTNUI
8
8
73
Silje Uhlen Maurset
NTNUI
2
6
8
74
Natalia Ewiak
Raumar Orientering
8
8
74
Linda Fredh
Hamar OK
8
8
74
Lise Roll
Fana IL
8
8
77
Ingrid Sandvoll
IL Gneist
7
7
78
Marit Isachsen
Asker Skiklubb
6
6
78
Ragnhild Balsvik
Osterøy IL
6
6
80
Linda Rykkje
Stord Orientering
5
5
81
Irene Beate Øhrn Arnevik
Søgne og Songdalen OK
4
4
82
Turid Rognsvåg
Fana IL
4
4
83
Marianne Dæhli
NTNUI
3
3
84
Natalia Scieszko
UKS Orientus Lodz, POL
3
3
84
Katrine Haaland Leveraas
BSI - Orientering
3
3
86
Marie Hammer Håversen
Raumar Orientering
2
2
87
Kristin Jæger
BSI - Orientering
2
2
88
Ingrid Berge
NTNUI
1
1
89
Cristina Luis
Nydalens SK
1
1
89
Ingrid Eggen
Haugesund IL Orientering
1
1
H 21
Pl
Name
Club
26/4
1/5
1/5
11/5
11/5
11/5
11/5
15/5
25/5
14/6
21/6
Total
1
Øystein Kvaal Østerbø
Wing OK
60
50
110
2
Bjørn Ekeberg
IL Tyrving
24
30
43
97
3
Emil Wingstedt
Halden SK
60
60
4
Kristoffer Fiane Pedersen
Ås-UMB Orientering
32
24
56
5
Eskil Kinneberg
IFK Göteborg, SWE
50
50
5
Andreas Høye
Fredrikstad SK
32
18
50
7
Eirik Rustad
Raumar Orientering
19
18
11
48
8
Jo Forseth Indgaard
Frol IL
14
29
43
8
Ulf Forseth Indgaard
Frol IL
43
43
10
Ruslan Glebov
IL Tyrving
20
21
41
11
Rune Olsen
Bækkelagets SK
37
37
11
Carl Godager Kaas
Bækkelagets SK
37
37
13
Olav Lundanes
Halden SK
32
32
13
Vegard Danielsen
Kristiansand OK
32
32
15
Runar Torpe Lien
Porsgrunn OL
30
30
15
Ola Magnus Laugaland
Ålgård Orientering
30
30
15
Marius Øie
Løten o-lag
30
30
15
Holger Hott
Kristiansand OK
30
30
15
Lars Sandstad Skjeset
Frol IL
30
30
15
Lasse Solheim
Varegg Fleridrett
30
30
15
Arild Hegreberg
Bodø og Omegn IF Orientering
30
30
22
Gaute Hallan Steiwer
Lillomarka OL
12
17
29
23
Martin Vister
Indre Østfold OK
15
12
27
24
Anders Skarholt
Asker Skiklubb
26
26
25
Jørn Sundby
Larvik OK
25
25
25
Kristoffer Rundhaug
Mo OK
25
25
25
Sigurd R. Oftedal
Ålgård Orientering
25
25
25
Jeppe Ruud
Bækkelagets SK
25
25
25
Eivind Lande
Eidskog OL
25
25
25
Ronny Rykkje
Fana IL
25
25
25
Atle Dengerud
Steinkjer OK
25
25
25
Eirik Martens Svensen
Kristiansand OK
25
25
33
Martin Hoset
NTNUI
9
13
22
33
Mattias Karlsson
Halden SK
22
22
33
Jostein Andersen
Kristiansand OK
22
22
33
Magne Dæhli
Halden SK
22
22
37
Thore Kornmo
Porsgrunn OL
21
21
37
Rasmus Djurhuus
Kristiansand OK
21
21
37
Ørjan Ravndal
Ålgård Orientering
21
21
37
Øyvind Steinbekken
Odal OL - Orientering
21
21
37
Karolis Lazdauskas
Kristiansand OK
21
21
37
Per Arne Aadland
Samnanger IL
21
21
37
Luis Nogueira de la Muela
Kristiansand OK
18
3
21
37
Jon Sivertsen
Verdal OK
21
21
45
Asgeir Bakken Rognstad
NTNUI
20
20
46
Espen Fiskum
Halden SK
3
16
19
46
Sverre Waaler Kaas
Nydalens SK
14
5
19
46
Eirik Kamstrup Hovind
NTNUI
19
19
49
Simen Aamodt
NTNUI
18
18
49
Carl Petter Lyngen
Frol IL
18
18
49
Vegard Peikli
Sandnes IL (Rogaland)
18
18
49
Kim André Sveen
Hadeland OL
18
18
49
Bjørn Hølleland
Fana IL
18
18
49
Jostein Mårdalen
Freidig
18
18
49
Magnus Kinn Solbjørg
Porsgrunn OL
18
18
56
Nicholas Oskarsson
Lillomarka OL
16
16
56
Jørgen Frøyd
Larvik OK
14
2
16
56
Håkon Jarvis Westergård
Varegg Fleridrett
16
16
56
Thomas Natvig Årstad
NTNUI
16
16
60
Per Harald Havnen Johansen
Varegg Fleridrett
7
8
15
61
Wojciech Dwojak
IL Tyrving
14
14
61
Håvard Hågård
Stjørdals-Blink Orientering
14
14
61
Ørjan Svaland Aas
Varegg Fleridrett
14
14
61
Geir Ausland
Oddersjaa SSK
14
14
61
Alf Johan Walgermo Lima
Ganddal IL
14
14
66
Jakob Haugen
Stjørdals-Blink Orientering
11
11
66
Wojciech Kowalski
IL Tyrving
11
11
66
Lars Sigve Oftedal
Ålgård Orientering
11
11
66
Einar Tommelstad
Nydalens SK
11
11
66
Magnus Johansson
Kristiansand OK
11
11
66
Øyvind Billingsø
Eidskog OL
11
11
66
Gisle Nysæter
Skien OK
11
11
66
Kasper Valestrand
Varegg Fleridrett
11
11
74
Rafal Podzinski
Raumar Orientering
10
10
74
Jon Aukrust Osmoen
NTNUI
10
10
76
Tom Johannessen
IL Gneist
9
9
76
Geir Paulsen
OL Trollelg
9
9
76
Per Olav Nærestad
IF Trauma
9
9
76
Fredrik Sandal
Ganddal IL
9
9
76
Sondre Sande Gullord
NTNUI
9
9
76
Johan Asphjell Bjørnaas
Frol IL
9
9
76
Bjørnar Olsrød
Stokke IL
9
9
83
Sverre Ottesen
Varegg Fleridrett
8
8
83
Øystein Wiggen
Byåsen IL
8
8
83
Hans Petter Mathisen
NTNUI
8
8
83
Eskil Sande Gullord
Raumar Orientering
8
8
83
Bjørn Idar Sætran
IF Trauma
8
8
83
Gløer Gløersen
OL Tønsberg og omegn
8
8
83
Morten Sundli
Ganddal IL
8
8
90
Hans Christian Falkenberg
Stavanger Orienteringsklubb
7
7
90
Dani Skjævestad Voreland
IK Grane Arendal Orientering
7
7
90
Harald Hovi
Skien OK
7
7
90
Stian Solheim
Fana IL
7
7
90
Ketil Malde
IL Gular
7
7
90
Yngve Skogstad
Frol IL
7
7
90
Jo Inge Fjellstad
Ås-UMB Orientering
7
7
97
Thorbjørn Værp
Kristiansand OK
6
6
97
Vegard Villmones
Ganddal IL
6
6
97
Matthew Speake
Lillomarka OL
6
6
97
Robert Fredriksen
Notodden OL
6
6
97
David Gottfridsson
Ås-UMB Orientering
6
6
97
Joakim Prestmo
Bækkelagets SK
6
6
103
Henning Spjelkavik
IL Tyrving
5
5
103
Arild Svihus
Ganddal IL
5
5
103
Jack Bjørnsen
Kristiansand OK
5
5
103
Ole Tørnqvist
Fana IL
5
5
103
Christian Wiig Bøen
Kristiansand OK
5
5
103
Per Jarle Eikeland
OL Tønsberg og omegn
5
5
103
Johannes Hov Høydal
NTNUI
5
5
110
Øystein Haug
Frol IL
4
4
110
Dag Ausen
Porsgrunn OL
4
4
110
Tore Nymark
Askøy OL
4
4
110
Geir Bråten
Vegårshei IL
4
4
110
Jarkko Huovila
Kalevan rasti, FIN
4
4
115
Truls Kvaase
Bækkelagets SK
3
3
115
Tommy Sævareid
Fana IL
3
3
115
Rune Skogerbø
Kristiansand OK
3
3
118
Torben Christian Wendler
Raumar Orientering
2
2
118
Håkon Mogstad
Fana IL
2
2
118
Vyacheslav Mukhidinov
Kristiansand OK
2
2
118
Eivind Damsgaard
Hisøy OK
2
2
122
Vegard Ruttenborg
NTNUI
1
1
122
Arild Røen
Samnanger IL
1
1
122
Stig Carlson Strandhagen
Røyken OL
1
1
Events
Date
Name
Organiser
Discipline
26/04/2013
Sprintløp Norgescup
Indre Østfold OK
sprint
01/05/2013
Supersprint
OK Skeidi
sprint
01/05/2013
TA-sprint finale 2013. Regionløp sprintcup
Verdal OK
sprint
11/05/2013
KM-sprint Hedmark og Oppland - NC-sprint Hedmark og Oppland
Brandval/Kongsvinger OK
sprint
11/05/2013
KM Sprint AAOK og VAOK
Aust-Agder, Søgne og Songdalen OK
sprint
11/05/2013
KM sprint Hordaland, med innlagt NorgesCup sprint
TIF Viking
sprint
11/05/2013
Sprintløp, Ullandhaug med Innlagt Norgescup
Stavanger Orienteringsklubb
sprint
15/05/2013
Asker SK KM-sprint og Trimtexcup
Asker Skiklubb
sprint
25/05/2013
NM sprint
Skien OK
sprint
14/06/2013
KM-Sprint
Mo OK
sprint
21/06/2013
Norsk O-Festival, Elite/DH1516 m/jaktstart 3. dag, Dag 1
Kristiansand OK
sprint
Advertisements