Seedings ranking senior mellomdistanse

Skriv ut

Stilling etter 6 av 9 delarrangementer

D 21

Plass Navn Klubb
12.9
23.4
26.6
15.7
10.9
2.4
5.6
25.6
9.9
Totalt
1 Marianne Andersen Kristiansand OK (64) 120 93 93 120 426
2 Heidi Østlid Bagstevold Fredrikstad SK 74 (64) 120 120 110 424
3 Anne M Hausken Nordberg Nydalens SK 110 110 100 100 (40) 420
4 Mari Fasting Halden SK 120 86 86 64 356
5 Emma Johansson Fredrikstad SK 93 61 100 80 (52) 334
6 Ida Marie Næss Bjørgul Halden SK 93 110 93 296
7 Ingjerd Myhre Kongsberg OL (58) 74 (34) 69 80 60 283
8 Andrine Benjaminsen Lillomarka OL 80 40 74 74 268
9 Kine Hallan Steiwer Halden SK 39 55 64 69 227
10 Sigrid Alexandersen NTNUI 86 38 38 50 212
11 Mathilde Rundhaug Frol IL 93 80 32 205
12 Lizzie Ingham Halden SK 40 69 39 55 203
13 Kristine Berglia Eiker OL 52 50 (31) 50 42 194
13 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 42 48 43 (40) 61 194
15 Kamilla Olaussen Fredrikstad SK 100 86 186
15 Lone Brochmann Bækkelagets SK 44 50 46 46 (37) 186
17 Synnøve Bråten Vegårshei IL 55 22 52 55 184
18 Maren Jansson Haverstad NTNUI 61 46 40 29 176
19 Linn Hokholt NTNUI 52 69 52 173
20 Silje Ekroll Jahren Raumar Orientering 48 28 58 38 172
21 Hanna Haugen Nordbrøden Halden SK 37 38 (26) 42 29 146
22 Kine Gulliksen Bækkelagets SK 43 46 55 144
22 Hollie Orr Halden SK 100 44 144
24 Eva Jurenikova Halden SK 43 37 58 138
25 Karen Oline Kolstad Freidig 58 23 44 125
26 Tone Wigemyr Bækkelagets SK 69 50 119
27 Kristin Löfgren Varegg Fleridrett 52 64 116
28 Betty Ann Bjerkreim Nilsen IL Tyrving 110 110
28 Arntraut Götsch IL BUL-Tromsø 8 32 34 36 110
30 Kaja Winsnes Nordhagen Ås-NMBU Orientering 24 42 43 109
31 Julie Størmer NTNUI 30 35 11 30 106
32 Marthe Gløersen Bækkelagets SK 22 10 26 46,5 104,5
33 Bodil Helgerud Halden SK 55 43 98
34 Christiane Trösse Varegg Fleridrett 35 (12) 18 23 21,5 97,5
35 Nikoline Ekeberg Schjerve Bækkelagets SK 38 31 27 96
36 Hanne Sandstad Freidig 93 93
37 Eirin Svanøe-Hafstad Frol IL 36 29 25 90
38 Runa Fremstad Larvik OK 29 21 39 89
39 Sabine Rothaug Halden SK 19 29 36 84
40 Gøril Rønning Sund Frol IL 48 33 81
41 Anna Ulvensøen NTNUI 40 37 77
42 Christine Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 31 11 33 75
43 Sabine Hauswirth Halden SK 74 74
44 Kristine Fjellanger NTNUI 27 30 16 73
45 Marit Kahrs Fredrikstad SK 29 42 71
46 Gry Granstedt NTNUI 28 17 25 70
46 Lene Godager Kaas Bækkelagets SK 33 37 70
48 Marion Huber Nydalens SK 27 41 68
49 Audhild Bakken Rognstad NTNUI 33 34 67
50 Elen Katrine Skjerve Frol IL 34 31 65
51 Iliana Ilieva Halden SK 20 43 63
52 Helen Palmer Halden SK 25 37 62
53 Marie Olaussen Fredrikstad SK 61 61
53 Anna Forsberg Göteborg Majorna OK, SWE 61 61
55 Hanna Wisniewska OK Orion, SWE 27 31 58
55 Julia Gross Stora Tuna OK, SWE 58 58
57 Louise Oram Bækkelagets SK 32 24 56
58 Ingunn Egeberg Vári NTNUI 28 26 54
59 Malin Sørensen Nydalens SK 26 27,5 53,5
60 Evely Kaasiku OK JOKA , EST 48 48
60 Khrystsina Yakubkina Lillomarka OL 13 35 48
60 Marte Narum Nydalens SK 48 48
60 Jo Shepherd Halden SK 48 48
64 Marianne Riddervold Kahrs Fredrikstad SK 46 46
65 Tone E Lye IL Tyrving 44 44
66 Fredrikke Nohr Moth NTNUI 42 42
66 Susen Lösch Ärla IF, SWE 42 42
68 Ane Sofie Næss Bjørgul Halden SK 41 41
68 Beata Falk Hagaby GoIF, SWE 41 41
70 Elin Bjerva Larvik OK 39 39
70 Therese Haare Konnerud IL 39 39
72 Siri Ulvestad Nydalens SK 37 37
73 Hanne Nøvik Nydalens SK 36 36
73 Agnes Leo Göteborg Majorna OK, SWE 36 36
75 Ida Lindkvist NTNUI 35 35
75 Anette Juveli Konnerud IL 35 35
75 Mari Jevne Arnesen IL Tyrving 35 35
78 Sofie Johansson Løten o-lag 33 33
79 Mari Angell-Petersen Freidig 32 32
79 Jolanta Kolosinska OK Skogsfalken, SWE 32 32
79 Ingrid Gulbrandsen NTNUI 32 32
82 Anine Ahlsand NTNUI 30,5 30,5
83 Linda Solberg Fredrikstad SK 30 30
83 Frida Sæther Freidig 30 30
85 Jennie Runesson Göteborg Majorna OK, SWE 28 28
85 Malin Eijsink Ås-NMBU Orientering 14 14 28
85 Eirill Pettersen Buvik Bodø og Omegn IF Orientering 28 28
88 Nina Asheim Birkeland Halden SK 27 27
89 Anne Johanne Lind Nydalens SK 26 26
89 Mathilde Korvald Skaare IL BUL-Tromsø 26 26
89 Siri Kollerud Lillomarka OL 11 15 26
92 Elin Drage Kongsberg OL 25 25
93 Gøril Fristad Halden SK 24 24
93 Kerstin Uiboupin OK Võru, EST 24 24
95 Martine Åstebøl NTNUI 23 23
95 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 23 23
97 Evine Westli Andersen Løten o-lag 22 22
98 Marte Hoff Hagen NTNUI 21 21
98 Jennie Andersson Göteborg Majorna OK, SWE 21 21
100 Marianne Dæhli Halden SK 20,5 20,5
101 Kristine Fjeldbo NTNUI 7 13 20
101 Ina Westerlund Nydalens SK 20 20
103 Emma Bergman Göteborg Majorna OK, SWE 19 19
104 Lone Malmgren Gjø-Vard OL 18 18
105 Laura Robertson Hutt valley, NZL 17 17
106 Vigdis Hobøl Oppsal Orientering 16 16
106 Hedvig Åstebøl NTNUI 9 7 16
108 Gitte Bromander Fredrikstad SK 15 15
109 Solveig Blandkjenn NTNUI 12 12
110 Aasne Fenne Hoksrud Bækkelagets SK 9 9
111 Line Drange Ruud Røyken OL 8 8
112 Silje Arntzen NTNUI 6 6
112 Greta Borisova Sever, BUL 6 6
114 Marta Ulvensøen NTNUI 5 5
115 Marit Wenseth Kure Nydalens SK 4 4
116 Camilla Stridsklev IL Tyrving 3 3
117 Maria Brodin Fossum IF 2 2
118 Ingvild Maalen-Johansen NTNUI 1 1

H 21

Plass Navn Klubb
12.9
23.4
26.6
15.7
10.9
2.4
5.6
25.6
9.9
Totalt
1 Olav Lundanes Halden SK 130 140 140 130 540
2 Carl Godager Kaas Bækkelagets SK 130 100 120 140 490
3 Bjørn Ekeberg IL Tyrving 140 75 130 113 (59) (65) 458
4 Magne Dæhli Halden SK (42) 120 113 100 100 433
5 Eskil Kinneberg Raumar Orientering 61 113 120 113 407
6 Håkon Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 75 100 100 (64) 120 (56,5) 395
7 Hans Gunnar Omdal Kristiansand OK 84 72 106 94 (47) 356
8 Jon Aukrust Osmoen NTNUI 113 64 70 (56) 106 (60) 353
8 Anders Nordberg Nydalens SK 89 72 130 62 353
10 Jo Forseth Indgaard Frol IL 70 106 (63) 75 81 (37,5) 332
11 Yngve Skogstad Frol IL 106 59 84 78 327
12 Ivar Lundanes Emblem IL (43) 63 78 78 94 (50) 313
13 Thomas Natvig Årstad Halden SK 81 89 84 40,5 294,5
14 Ulf Forseth Indgaard Frol IL 89 62 34 106 291
15 Martin Vister Frol IL 100 68 55 (52) 66 (39) 289
16 Borger Melsom Fossum IF 81 84 51 72 288
17 Thierry Gueorgiou Kalevan rasti, FIN 130 140 270
18 Nicholas Oskarsson Lillomarka OL 50 75 70 68 (29,5) 263
19 Matthew Speake Lillomarka OL 60 61 68 63 (58) 252
20 Gaute Hallan Steiwer Lillomarka OL 94 66 25 62 247
21 Emil Ahlbäck Fossum IF 58 64 59 62 243
22 Vetle Ruud Bråten Raumar Orientering 72 81 89 242
23 Øystein Kvaal Østerbø Bækkelagets SK 81 68 70 219
24 Anders Vister Nydalens SK 52 57 (35) (39) 52 53 214
25 Eirik Kamstrup Hovind Halden SK 58 53 58 44 (36) 213
26 Markus Holter Halden SK 60 53 53 45 211
27 Andreas Sølberg OL Trollelg 47 42 57 64 (34) 210
28 Bojan Blumenstein Nydalens SK 49 52 52 55 208
28 Hans Petter Mathisen Fredrikstad SK 55 57 66 30 208
30 Sindre Rønning Nydalens SK 57 49 38 57 201
31 Vegard Danielsen Kristiansand OK 66 48 49 33 196
32 Håvard Haga Nydalens SK 42 45 61 47 195
33 Øystein Sørensen Nydalens SK 64 35 49 31,5 179,5
34 Paul Sirum Frol IL 46 44 46 42 178
35 Mattias Karlsson Fredrikstad SK 63 48 64 175
36 Mats Nordbrøden Halden SK 44 (25) 47 54 29 174
37 Per Harald Havnen Johansen Varegg Fleridrett 45 46 55 25,5 171,5
38 Ståle Gjelsten Kristiansand OK 40 31 49 43 163
39 Espen Jakobsen IL Tyrving 37 36 25 60 158
40 Sindre Østgulen Deisz NTNUI 68 15 40 31 154
40 Gaute Friestad Kristiansand OK 9 50 60 35 154
42 Fredrik Eliasson Halden SK 48 55 48 151
43 Torgeir Nørbech IL Tyrving 78 72 150
44 Vegard Ruttenborg NTNUI 51 51 47 149
45 Simen Aamodt NTNUI 50 37 32 28,5 147,5
46 Sindre Sandven Fossum IF 56 50 37 143
47 Carl Petter Lyngen Frol IL 78 54 132
48 Anders Felde Olaussen NTNUI 34 27 40 27,5 128,5
49 Espen Fiskum Halden SK 30 28 42 28 128
50 Magnus Svingheim Raumar Orientering 29 5,5 43 38 115,5
51 Dag Lofthus NTNUI 38 32 42 112
52 Alan Cherry Nydalens SK 41 70 111
53 Morten Jarvis Westergård Halden SK 62 43 105
54 Marius Øie Løten o-lag (5) 15 38 34 17,5 104,5
55 Bjørn Lundanes NTNUI 19 32 46 97
56 Bartosz Pawlak Södertälje-Nykvarn Orientering, SWE 94 94
57 Isak Bergset NTNUI 40 53 93
58 Baptiste Rollier Kalevan rasti, FIN 89 89
59 Espen Hultgreen Weltzien Järla Orientering, SWE 48 37 85
60 Graham Gristwood Forth Valley Orienteers, GBR 84 84
61 Jim Øystein Nybråten IL Tyrving 39 43 82
62 Rasmus Rørholt Theisen NTNUI 20 33 24,5 77,5
63 Jarkko Huovila Halden SK 75 75
64 Marcus Millegård Sävedalens AIK, SWE 70 70
65 Frederic Tranchand Paimion Rasti, FIN 66 66
66 Marius Wikstrøm Ringsaker OK 47 18 65
67 Mikkel Sørensen NTNUI 19 20 23 62
67 Ralph Street Södertälje-Nykvarn Orientering, SWE 62 62
69 Vegard Blomseth Johnsen NTNUI 41 20 61
69 Andreu Blanes Reig Södertälje-Nykvarn Orientering, SWE 61 61
71 Eric Börjeskog Södertälje-Nykvarn Orientering, SWE 60 60
72 Ola Martner Göteborg Majorna OK, SWE 59 59
72 Anders Tiltnes IL Tyrving 59 59
74 Kent Ohlsson Södertälje-Nykvarn Orientering, SWE 58 58
75 Tim Robertson Fossum IF 24 33 57
76 Håvard Lucasen Fredrikstad SK 56 56
76 Leif Størmer Fossum IF 39 17 56
76 Hector Haines IFK Lidingö SOK, SWE 56 56
76 Kjetil Okkenhaug NTNUI 56 56
80 Håvard Vassenden Frol IL 55 55
81 Alasdair McLeod Lillomarka OL 54 54
81 Emil Wingstedt Halden SK 54 54
83 Christian Riddervold Kahrs Fredrikstad SK 53 53
84 Sverre Turter Sandvold NTNUI 23 29 52
85 Eirik Martens Svensen Kristiansand OK 51 51
85 Lars Sandstad Skjeset Frol IL 51 51
87 Vegard Brun Saga IL Tyrving 50 50
88 Gjermund Urset IL BUL-Tromsø 8 41 49
89 Sigur Heggedal Nydalens SK 6 42 48
90 Håvard Tveite Ås-NMBU Orientering 21 26 47
91 Magne Jutulstad NTNUI 27 19 46
91 Christian F Schive Halden SK 11 35 46
91 Sindre Østhagen Fredrikstad SK 46 46
94 Trond Einar Moen Pedersli OL Trollelg 45 45
94 Dzianis Monich OK Rodhen, SWE 45 45
96 Emil Granqvist NTNUI 44,5 44,5
97 Bjarne Friedrichs Team Germany, GER 44 44
97 Matthieu Puech IFK Göteborg, SWE 44 44
99 Anders Bjergaard NTNUI 9 34 43
100 Erik Olsvik Dengerud NTNUI 6,5 35 41,5
101 Miko¿aj Dutkowski UKS ARKADY Raszków, POL 41 41
102 Jonas Sommerstad Juveli Konnerud IL 40 40
103 Sebastian Inderst Eksjö SOK, SWE 39 39
103 Eirik Rustad Raumar Orientering 39 39
105 Jørgen Frøyd Larvik OK 8 17 13 38
105 Andreas Rüedlinger Halden SK 38 38
107 Håkon Fruseth Christiansen NTNUI 11 26,5 37,5
107 Mathias Benjaminsen Lillomarka OL 10 4 23,5 37,5
109 Erik Gustafsson NTNUI 0,5 18 18,5 37
109 Thore Kornmo Porsgrunn OL 37 37
109 Sindre Johannessen Freidig 37 37
112 Rune Nygaard IL Gular 36 36
112 Martin Hederskog IFK Umeå, SWE 36 36
112 Audun Bjerkreim Nilsen Fredrikstad SK 13 23 36
115 Martin Hoset Nydalens SK 12 23 35
116 Petter Marki Erichsen Kristiansand OK 6,5 10 16,5 33
116 Halvor Eid Nielsen Ärla IF, SWE 33 33
118 Olai Stensland Lillevold NTNUI 32 32
119 Max Röhnert Team Germany, GER 31 31
119 Jonathan Crickmore EUOC, GBR 31 31
121 Håvard Irgens Kristiansand OK 30,5 30,5
122 Lukas Peterson IFK Umeå, SWE 30 30
122 Immanuel Berger Gundelfinger TS, GER 30 30
124 Andreas Lückmann Team Germany, GER 29 29
125 Kristoffer Fiane Pedersen Oppsal Orientering 28 28
125 Jørgen Fiskum Frol IL 13 15 28
125 Simen Smestad Bækkelagets SK 28 28
128 Vyacheslav Mukhidinov Varegg Fleridrett 3,5 24 27,5
128 Filip Wadsten Halden SK 27,5 27,5
130 Felix Späth Team Germany, GER 27 27
130 Andreas Høye Fredrikstad SK 27 27
132 Andreas Svingheim Magerøy Frol IL 26,5 26,5
133 Morten Jørgensen Kristiansand OK 10 15,5 25,5
134 Henrik Upsal NTNUI 25 25
134 Bent Olav Aamodt Fredrikstad SK 25 25
136 Luis Nogueira de la Muela Kristiansand OK 24 24
137 Torbjørn Sagberg IL Tyrving 23 23
137 Per Olaussen Fredrikstad SK 23 23
139 Dag Blandkjenn Kristiansand OK 22,5 22,5
140 Henrik Eijsink Nydalens SK 22 22
140 Lacho Iliev Halden SK 22 22
142 Emil Jönsson IL Tyrving 21,5 21,5
142 Jon Nilsen Vegårshei IL 21,5 21,5
144 Jonas Klausen Espedal NTNUI 21 21
144 Simo Martomaa Kalevan rasti, FIN 21 21
144 Jan Kocbach Fana IL 21 21
147 Øyvind Helgerud Halden SK 20,5 20,5
147 Simen Eid Nielsen NTNUI 1,5 19 20,5
149 Ivar Aukrust Osmoen NTNUI 19,5 19,5
150 Philipp von Arx NTNUI 19 19
151 Sondre Ruud Bråten Nydalens SK 4 14,5 18,5
152 Sergej Popov Kristiansand OK 18 18
153 Christian Bøen Kristiansand OK 17 17
153 Ragnar Tonjer Nydalens SK 17 17
153 Lars Owren NTNUI 17 17
156 Jarrah Day Australopers Orienteering Club , AUS 16 16
156 Eivind Høydal NTNUI 16 16
156 Kjell Erik Røisland Søgne og Songdalen OK 16 16
159 Damien Renard Kongsberg OL 15 15
159 Gustav Fiskum NTNUI 15 15
159 Vetle Christiansen Bækkelagets SK 2 13 15
162 Øyvind Enger Nydalens SK 14 14
162 Øyvind Wiggen Byåsen IL 14 14
164 Ola Bakke Aashamar Flosta IL 13,5 13,5
165 Kjell Arild Karlsen Fredrikstad SK 11 11
166 Oskar Jensen Nydalens SK 9 9
167 Erling Sommerfeldt Turun Metsänkävijät, FIN 8 8
168 Jon Arve U Engebakken Nord-Østerdal OK 7 7
168 Felix Breitschädel Bækkelagets SK 7 7
168 Rasmus Palmqvist Aslaksen IFK Lidingö SOK, SWE 7 7
171 Kristian Dalby Fredrikstad SK 6 6
172 Anders Skarholt IFK Lidingö SOK, SWE 5,5 5,5
173 Simen Bordal Fossum IF 5 5
174 Sverre Waaler Kaas Nydalens SK 4,5 4,5
174 Torkil Eide Solstad NTNUI 4,5 4,5
176 Mikael Olausson Oslostudentenes IK 3,5 3,5
177 Henrik Drange Ruud Røyken OL 3 3
177 Ola Berger Byåsen IL 3 3
179 Knut Harald Hylleseth Sentrum OK 2,5 2,5
179 Henrik Ottesen Fredrikstad SK 2,5 2,5
181 Eivind Schjelderup Skarpsno NTNUI 2 2
182 Jakob Kalvig Skogan NTNUI 1,5 1,5
183 Terje Maroni Byåsen IL 1 1
183 Mark Purkis Halden SK 1 1

Delarrangementer

Dato Navn Arrangør Gren
12.09.2015 NM mellom finaler Frol IL mellom
23.04.2016 Norwegian Spring - Vårspretten - Eliteklasser Halden SK, Sarpsborg OL mellom
26.06.2016 Norsk O-festival mellom eliteklasser Sarpsborg OL, Trøsken IL, Varteig OL mellom
15.07.2016 VM test mellom Norges Orienteringsforbund mellom
10.09.2016 NM mellomdistanse Bodø og Omegn IF Orientering mellom
02.04.2017 NC-mellomdistanse Kristiansand OK mellom
05.06.2017 Norgescup senior og løpstest junior Hamar OK, Løten o-lag mellom
25.06.2017 Norsk O-Festival mellom Elite Freidig mellom
09.09.2017 NM mellom finaler Halden SK mellom

Annonser

IOF Eventor