Seedings ranking senior sprint

Skriv ut

Stilling etter 6 av 9 delarrangementer

H 21

Plass Navn Klubb
2.7
22.4
7.5
24.6
14.7
3.6
23.6
19.8
22.9
Totalt
1 Gaute Hallan Steiwer Lillomarka OL 140 94 120 (53) (81) 130 484
2 Trond Einar Moen Pedersli OL Trollelg (68) 130 140 106 (78) 106 482
3 Øystein Kvaal Østerbø Bækkelagets SK 120 (100) 113 (100) 106 140 479
4 Eskil Kinneberg IFK Göteborg, SWE 52 140 130 120 442
5 Håkon Jarvis Westergård Järla Orientering, SWE 130 113 72 84 399
6 Jon Aukrust Osmoen NTNUI 66 106 89 (47) 113 374
7 Tim Robertson Fossum IF 94 130 62 72 358
8 Emil Ahlbäck Fossum IF 106 78 100 (55) 68 352
9 Thomas Natvig Årstad Halden SK 45 120 75 81 321
10 Andreas Høye Fredrikstad SK 113 84 31 66 294
11 Nicholas Oskarsson Lillomarka OL (51) 78 58 60 94 290
12 Håvard Haga Nydalens SK 62 (48) 70 (48) 55 78 265
13 Carl Petter Lyngen Frol IL 81 63 60 56 260
14 Hans Petter Mathisen Fredrikstad SK (62) 66 63 63 (62) 64 256
15 Bojan Blumenstein Nydalens SK 51 89 50 59 249
16 Gaute Friestad Kristiansand OK 53 46 49 89 237
17 Eirik Kamstrup Hovind Halden SK 62 (37) 44 54 70 230
18 Ulf Forseth Indgaard Frol IL 58 94 72 224
18 Sindre Østgulen Deisz NTNUI 59 75 30 60 224
20 Anders Vister Nydalens SK 84 68 10 53 215
21 Bjørn Lundanes NTNUI 63 63 33 43 202
22 Paul Sirum Frol IL 75 72 54 201
23 Mattias Karlsson Fredrikstad SK 75 81 41 197
24 Ralph Street Nydalens SK 72 120 192
25 Per Harald Havnen Johansen Varegg Fleridrett 35 62 34 55 186
26 Sindre Johannessen Freidig 70 52 63 185
26 Simen Aamodt NTNUI 75 64 46 185
28 Andreas Sølberg OL Trollelg 29 42 50 62 183
29 Emil Wingstedt Halden SK 94 84 178
30 Vegard Danielsen Kristiansand OK 59 66 51 176
31 Martin Vister Frol IL 64 49 61 174
32 Andreas Rüedlinger Halden SK 106 60 166
33 Borger Melsom Fossum IF 56 59 48 163
34 Karl Fremstad Bækkelagets SK 58 100 158
35 Matthew Speake Lillomarka OL 89 68 157
36 Oskar Størmer Fossum IF 51 39 66 156
37 Antonio Martínez Pérez Spanish Team, ESP 89 63 152
38 Vegard Ruttenborg NTNUI 46 41 53 140
38 Jerker Lysell Rehns BK, SWE 140 140
38 Matthias Kyburz OK Tisaren, SWE 140 140
41 Sindre Sandven Fossum IF 55 45 36 136
42 Emil Svensk Stora Tuna OK, SWE 130 130
43 Rasmus Rørholt Theisen NTNUI 57 39 29 125
44 Anders Felde Olaussen Halden SK 53 23 45 121
44 Magnus Svingheim Raumar Orientering 26 42 53 121
46 Florian Howald Tampereen Pyrintö, FIN 120 120
47 Gustav Bergman OK Ravinen, SWE 113 113
47 Martin Hubmann Kristiansand OK 113 113
47 Ståle Gjelsten Kristiansand OK 55 58 113
47 Mattis Holt Freidig 54 59 113
51 Vegard Jarvis Westergård Halden SK 54 57 111
52 Jonas Klausen Espedal NTNUI 44 56 100
52 Jonas Leandersson Södertälje-Nykvarn Orientering, SWE 100 100
52 Anders Nordberg Nydalens SK 100 100
55 Markus Holter Halden SK 43 56 99
56 Espen Fiskum Halden SK 26 25 45 96
57 Terje Maroni Byåsen IL 41 54 95
57 Sverre Waaler Kaas Nydalens SK 34 61 95
59 Morten Jarvis Westergård Järla Orientering, SWE 94 94
59 Andreu Blanes Reig Spanish Team, ESP 94 94
61 Eivind Høydal NTNUI 56 36 92
62 Martin Regborn Hagaby GoIF, SWE 89 89
63 Magne Haga Raumar Orientering 27 61 88
64 Mathias Nipen IL Tyrving 30 57 87
65 Daniel Hubmann Koovee, FIN 84 84
66 Carl Godager Kaas Bækkelagets SK 81 81
66 Bjørn Ekeberg IL Tyrving 81 81
66 Jonathan Crickmore EUOC, GBR 81 81
69 Andreas Kyburz Tullinge SK, SWE 78 78
69 Frederic Tranchand Paimion Rasti, FIN 78 78
69 Lars Sandstad Skjeset Frol IL 78 78
72 Dag Lofthus NTNUI 50 25 75
73 Henry McNulty NTNUI 72 72
74 Olai Stensland Lillevold Fossum IF 70 70
74 Eric Börjeskog Södertälje-Nykvarn Orientering, SWE 70 70
76 Riccardo Scalet Lillomarka OL 68 68
77 Raffael Huber Göteborg Majorna OK, SWE 66 66
77 Oskar Sjöberg OK Linné, SWE 66 66
77 Tue Lassen Dansk Orienterings-Forbund, DEN 66 66
80 Sindre Rønning Fossum IF 64 64
81 Andreas Hougaard Boesen Dansk Orienterings-Forbund, DEN 61 61
81 Audun Heimdal Konnerud IL 61 61
83 Ola Martner Göteborg Majorna OK, SWE 60 60
83 Johan Asphjell Bjørnaas Frol IL 60 60
85 Felix Späth Team Germany, GER 59 59
86 Håkon Raadal Bjørlo Halden SK 58 58
86 Espen Weltzien Järla Orientering, SWE 58 58
86 Matthias Reiner Østerrike, AUT 58 58
89 Andreu Blanes Reig Södertälje-Nykvarn Orientering, SWE 57 57
90 Simen Jevne Arnesen Varegg Fleridrett 56 56
90 Dag Blandkjenn Kristiansand OK 56 56
90 Fabian Hertner Kalevan rasti, FIN 56 56
90 Eivind Schjelderup Skarpsno NTNUI 17 39 56
94 Håkon Fruseth Christiansen NTNUI 53 53
95 Felix Breitschädel Bækkelagets SK 52 52
95 Bartosz Pawlak Södertälje-Nykvarn Orientering, SWE 52 52
97 Kent Ohlsson Södertälje-Nykvarn Orientering, SWE 51 51
98 Yasar Ismet Demiröz NEO DSK, TUR 49 49
98 Mikkel Sørensen NTNUI 49 49
100 Rune Olsen Bækkelagets SK 48 48
101 Sjur Hovi Kristiansand OK 47 47
101 Øyvind Wiggen Byåsen IL 47 47
101 Baptiste Rollier Kalevan rasti, FIN 47 47
104 Miko¿aj Dutkowski UKS ARKADY Raszków, POL 46 46
105 Elias T. Mølnvik Fossum IF 44 44
106 Stian Sundsvik Frol IL 42 42
107 Vetle Ruud Bråten Raumar Orientering 41 41
107 Raúl Ferra Spanish Team, ESP 41 41
107 Sverre Turter Sandvold NTNUI 34 7 41
110 Christian Bøen Kristiansand OK 40 40
110 Hirokazu Osaki tortoise, JPN 40 40
112 Øyvind Watterdal Hadeland OL 24 15 39
113 Magnus Dewett Dansk Orienterings-Forbund, DEN 38 38
113 Immanuel Berger Gundelfinger TS, GER 38 38
113 Jørgen Frøyd Larvik OK 2 36 38
116 Jan Brunner Södertälje-Nykvarn Orientering, SWE 37 37
116 Max Röhnert Team Germany, GER 37 37
118 Eirik Rustad Raumar Orientering 36 36
119 Per Arne Troset Wing OK 35 35
120 Simen Smestad Bækkelagets SK 34 34
121 Sigur Heggedal Nydalens SK 33 33
122 Hallvard Seim Grøvlen OL Trollelg 32 32
123 Thomas Nipen Nydalens SK 31 31
124 Steinar Kollerud Lillomarka OL 28 28
124 Aleksander Bernaciak OK Orion, SWE 28 28
126 Oskar Røen Varegg Fleridrett 27 27
127 Erik Gustafsson NTNUI 22 3 25
128 Mats Nordbrøden Halden SK 24 24
129 Halvor Eid Nielsen Ärla IF, SWE 23 23
130 Damien Renard Kongsberg OL 22 22
131 Olav Andreas Remmen OL Trollelg 21 21
131 Jarrah Day Australopers Orienteering Club , AUS 21 21
133 Kyongsa Ri Nydalens SK 20 20
133 Harald Astrup Arnesen Heming Orientering 20 20
135 Oliver Williams Deeside, GBR 19 19
135 Henning Spjelkavik IL Tyrving 19 19
137 Jiri Martan Slavia Liberec, CZE 18 18
137 Sebastian Inderst Eksjö SOK, SWE 18 18
139 Andreas Alvem NTNUI 17 17
140 Ola Singsdal NTNUI 16 16
140 Simen Eid Nielsen NTNUI 16 16
142 Mark Purkis Halden SK 14 14
143 Anders Bjergaard NTNUI 13 13
144 Simen Bordal Fossum IF 12 12
145 Jonas Sommerstad Juveli Konnerud IL 11 11
146 Lok Hin Ma Varegg Fleridrett 9 9
147 Sondre Ruud Bråten Nydalens SK 8 8
148 Mathias Benjaminsen Lillomarka OL 6 6
149 Magnus Mellbye Larsen Asker Skiklubb 5 5
150 Jo Inge Fjellstad Ås-NMBU Orientering 4 4
151 Jakob Kalvig Skogan NTNUI 1 1

D 21

Plass Navn Klubb
2.7
22.4
7.5
24.6
14.7
3.6
23.6
19.8
22.9
Totalt
1 Silje Ekroll Jahren Raumar Orientering 110 61 100 120 391
2 Marianne Andersen Kristiansand OK 74 120 74 120 388
3 Ingjerd Myhre Kongsberg OL 69 86 100 (55) (69) 110 365
4 Lone Brochmann Bækkelagets SK 80 86 93 (38) (46) 74 333
5 Heidi Østlid Bagstevold Fredrikstad SK 100 86 80 61 327
6 Anne M Hausken Nordberg Nydalens SK 93 120 110 323
7 Nikoline Ekeberg Schjerve Bækkelagets SK 74 93 55 (46) 64 286
8 Ida Marie Næss Bjørgul Halden SK 58 110 86 254
9 Kine Hallan Steiwer Halden SK 46 69 80 (46) 55 250
10 Sigrid Alexandersen NTNUI 64 64 48 (43) (38) 64 240
11 Andrine Benjaminsen Lillomarka OL 41 52 (24) 52 86 231
12 Emma Johansson Fredrikstad SK 55 50 48 74 227
13 Elise Egseth Nydalens SK 120 100 220
14 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 50 50 74 (42) (41) 44 218
15 Siri Ulvestad Nydalens SK 61 36 58 52 207
16 Kristine Fjellanger NTNUI 43 44 61 (27) 55 203
17 Jo Shepherd Halden SK 31 69 37 55 192
18 Kine Gulliksen Bækkelagets SK 41 46 44 (35) 43 174
19 Marthe Gløersen Bækkelagets SK 55 31 31 50 167
20 Linn Hokholt NTNUI 48 42 43 16 149
20 Runa Fremstad Larvik OK 39 38 31 41 149
22 Hollie Orr Halden SK 61 80 141
22 Hanna Haugen Nordbrøden Halden SK 42 30 29 40 141
24 Iliana Ilieva Halden SK 34 44 58 136
25 Marion Huber Nydalens SK 41 42 42 125
26 Judith Wyder Göteborg Majorna OK, SWE 120 120
27 Agnes Leo Halden SK 23 93 116
28 Kristine Berglia Eiker OL 46 19 46 111
29 Maja Alm Dansk Orienterings-Forbund, DEN 110 110
29 Helena Jansson OK Ravinen, SWE 110 110
31 Anne Johanne Lind Nydalens SK 100 100
31 Elena Roos Halden SK 100 100
33 Eirin Svanøe-Hafstad Frol IL 24 32 43 99
34 Arntraut Götsch IL BUL-Tromsø 23 36 35 94
35 Sabine Hauswirth Halden SK 93 93
35 Anastasia Denisova Sävedalens AIK, SWE 93 93
37 Lone Malmgren Gjø-Vard OL 34 20 37 91
38 Lene Godager Kaas Bækkelagets SK 52 38 90
39 Sabine Rothaug Halden SK 17 32 39 88
40 Marte Narum Nydalens SK 86 86
40 Rahel Friederich Leksands OK, SWE 86 86
42 Audhild Bakken Rognstad NTNUI 37 46 83
43 Maren Jansson Haverstad NTNUI 34 48 82
44 Karolin Ohlsson Järla Orientering, SWE 80 80
45 Anna Ulvensøen NTNUI 39 35 74
46 Karen Oline Kolstad Freidig 32 41 73
47 Frida Sæther Freidig 35 36 71
48 Kristin Löfgren Varegg Fleridrett 69 69
48 Kamilla Olaussen Fredrikstad SK 69 69
48 Sarina Jenzer IFK Lidingö SOK, SWE 69 69
51 Synnøve Bråten Vegårshei IL 25 39 64
51 Julia Gross Stora Tuna OK, SWE 64 64
53 Laura Ramstein NTNUI 61 61
53 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 25 36 61
55 Cecilie Friberg Klysner Dansk Orienterings-Forbund, DEN 58 58
55 Lina Strand Göteborg Majorna OK, SWE 58 58
55 Ina Westerlund Nydalens SK 58 58
55 Khrystsina Yakubkina Lillomarka OL 28 30 58
59 Heidi Mårtensson Modum OL 55 55
60 Evely Kaasiku OK JOKA , EST 50 50
60 Catherine Taylor OK Linné, SWE 50 50
62 Ingeborg Eide Byåsen IL 48 48
62 Alva Olsson Linköpings OK, SWE 48 48
64 Julie Størmer NTNUI 27 18 45
65 Kristine Fjeldbo NTNUI 27 17 44
66 Ingrid Lundanes Emblem IL 43 43
66 Violeta Feliciano Sanjuan Spanish Team, ESP 43 43
68 Lisa Risby Ok Kåre, SWE 41 41
69 Mathilde Rundhaug Frol IL 40 40
69 Mai Watson Nydalens SK 40 40
69 Therese Haare Konnerud IL 40 40
69 Laura Robertson Hutt valley, NZL 40 40
73 Beata Falk Hagaby GoIF, SWE 37 37
74 Anna Forsberg Göteborg Majorna OK, SWE 34 34
74 Kaja Winsnes Nordhagen Ås-NMBU Orientering 34 34
76 Tonje Vassend Fossum IF 33 33
76 Gøril Rønning Sund Frol IL 33 33
76 Christiane Trösse Varegg Fleridrett 33 33
79 Ingeborg Ellegaard Melby NTNUI 32 32
80 Camilla Öhman NTNUI 16 14 30
80 Siri Kollerud Lillomarka OL 30 30
80 Eline Drage Kongsberg OL 15 15 30
83 Emma Bergman Göteborg Majorna OK, SWE 28 28
84 Anette Juveli Konnerud IL 26 26
85 Marta Ulvensøen NTNUI 22 22
85 Gøril Fristad Halden SK 22 22
87 Helen Palmer Halden SK 21 21
87 Kristin Antonsen NTNUI 21 21
89 Åshild Kolstad Freidig 20 20
90 Cristina Luis Nydalens SK 19 19
91 Gry Granstedt NTNUI 18 18
92 Maren Grande Frol IL 14 14
93 Karoline Dahl Fosby NTNUI 13 13
93 Malin Eijsink Ås-NMBU Orientering 13 13
95 Hedvig Åstebøl NTNUI 12 12
95 Maria Dahl Fosby NTNUI 12 12
97 Ellen Merethe Schjelderup Skarpsno OL Trollelg 11 11
98 Ingrid Disch Løset Ås-NMBU Orientering 10 10
99 Marianne Dæhli Halden SK 9 9

Delarrangementer

Dato Navn Arrangør Gren
02.07.2015 VM test sprint Modum OL sprint
22.04.2016 EM testløp sprint Halden SK sprint
07.05.2016 NM Sprint Finaler Samnanger IL, Varegg Fleridrett sprint
24.06.2016 Norsk O-festival Sprint eliteklasser Sarpsborg OL, Trøsken IL, Varteig OL sprint
14.07.2016 VM test sprint Norges Orienteringsforbund, Fredrikstad SK sprint
03.06.2017 NM sprint finale Hamar OK sprint
23.06.2017 Norsk O-Festival sprint Elite Freidig sprint
19.08.2017 Norgescup sprint Samnanger IL, Varegg Fleridrett sprint
22.09.2017 Norgescup sprint sr-jr Byåsen IL sprint

Annonser

IOF Eventor