Norsk Orientering

Sprintliga 2019

Skriv ut

Stilling etter 6 av 17 delarrangementer

H 21

Plass Navn Klubb
19.8
22.9
10.4
26.5
22.6
21.9
30.3
31.3
7.5
7.5
25.5
28.6
31.8
31.8
1.9
20.9
21.9
Totalt
1 Jon Aukrust Osmoen Nydalens SK 140 140 (55) 130 130 540
2 Øystein Kvaal Østerbø Bækkelagets SK 100 130 130 140 500
3 Håkon Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 140 89 130 113 472
4 Karl Fremstad IL Tyrving 113 (61) 94 140 94 441
5 Emil Ahlbäck Fossum IF 130 100 (78) 84 (78) 120 434
6 Dag Blandkjenn Kristiansand OK 84 89 (70) 120 72 365
6 Paul Sirum Frol IL 106 64 106 89 365
8 Håvard Haga Nydalens SK 113 75 57 94 339
9 Gaute Friestad Kristiansand OK 120 106 48 62 336
10 Oskar Størmer Fossum IF (49) 57 72 89 106 324
11 Per Harald Löfgren Johansen Varegg Fleridrett 78 75 81 84 318
12 Elias T. Mølnvik NTNUI 68 63 64 113 308
13 Carl Petter Lyngen Frol IL 100 59 61 (51) 75 295
14 Mattis Holt Freidig 75 64 70 (28) 70 279
15 Øyvind Wiggen Byåsen IL 66 60 (53) 56 84 266
16 Anders Vister Nydalens SK 89 60 52 55 256
17 Andreas Sølberg IL Leik 81 72 44 55 (40) 252
18 Olai Stensland Lillevold NTNUI 72 94 64 230
19 Trond Einar Moen Pedersli OL Trollelg 113 113 226
20 Sindre Johannessen Freidig 78 59 81 218
21 Henry McNulty NTNUI 100 106 206
22 Ulf Forseth Indgaard Frol IL 120 58 178
23 Hans Petter Mathisen Fredrikstad SK 64 51 58 173
24 Jonas Klausen Espedal NTNUI 68 100 168
25 Henrik Eijsink Nydalens SK 50 53 63 166
26 Håvard Wedege Kristiansand OK 57 42 61 160
27 Einar Melsom Fossum IF 56 100 156
28 Eirik Kamstrup Hovind Nydalens SK 89 61 150
29 Stian Sundsvik Frol IL 68 81 149
30 Bojan Blumenstein Nydalens SK 78 70 148
31 Sindre Østgulen Deisz NTNUI 94 51 145
32 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 75 68 143
33 Olav Lundanes Paimion Rasti, FIN 140 140
34 Mathias Benjaminsen Lillomarka OL 68 42 23 133
35 Kasper Fosser Heming Orientering 130 130
36 Anders Nordberg Nydalens SK 81 44 125
37 Tobia Pezzati Tampereen Pyrintö, FIN 120 120
38 Håkon Raadal Bjørlo NTNUI 41 78 119
38 Vegard Danielsen Kristiansand OK 60 59 119
40 Vegard Jarvis Westergård NTNUI 55 58 113
41 Vyacheslav Mukhidinov Varegg Fleridrett 48 64 112
42 Anders Felde Olaussen NTNUI 59 52 111
43 Albin Lillieström Freidig 56 54 110
44 Elias Jonsson Nydalens SK 106 106
45 Martin Vister Frol IL 66 35 101
46 Emil Wingstedt Halden SK 100 100
46 Matthew Speake Bækkelagets SK 66 34 100
48 Morten Jørgensen Kristiansand OK 53 46 99
49 Simen Eid Nielsen NTNUI 50 45 95
50 Sverre Waaler Kaas Nydalens SK 43 49 92
51 Ralph Street Bækkelagets SK 89 89
51 Audun Heimdal NTNUI 89 89
53 Per Melander Often Nydalens SK 49 39 88
54 Mathias Nipen Bækkelagets SK 38 48 86
55 Håvard Sandstad Eidsmo Freidig 81 81
56 Sven Hellmüller Bækkelagets SK 78 78
56 Borger Melsom Fossum IF 78 78
58 Jakob Kalvig Skogan NTNUI 44 33 77
59 Steinar Kollerud Lillomarka OL 46 29 75
59 Vetle Christiansen Bækkelagets SK 47 28 75
61 Vetle Ruud Bråten Raumar Orientering 72 72
61 Rasmus Rørholt Theisen NTNUI 72 72
61 Alan Cherry Nydalens SK 72 72
64 Robert Fredriksen Notodden OL 10 60 70
65 Ola Keiserås IL Leik 43 26 69
66 Kent Ohlsson Södertälje-Nykvarn Orientering, SWE 68 68
66 Simen Hjalmar Wästlund Bækkelagets SK 68 68
68 Peter Hodkinson Lillomarka OL 66 66
68 Damien Renard Kongsberg OL 66 66
70 Alexander Chepelin Halden SK 64 64
70 Håvar Birkeland Stormoen Kristiansand OK 64 64
72 Arto Talvinen MS Parma, FIN 63 63
72 Sjur Hovi Kristiansand OK 63 63
72 Thomas Natvig Årstad Halden SK 63 63
75 Nick Gebert OLK Wiggertal, SUI 62 62
75 Bjørn Ekeberg IL Tyrving 62 62
75 Oskar Røen Varegg Fleridrett 62 62
78 Matias Hodne Hanisch Kristiansand OK 61 61
79 Sebastian Inderst Eksjö SOK, SWE 60 60
80 Sturla Stokkeland Ålgård Orientering 59 59
81 Malthe Gaarsdal NTNUI 58 58
81 Espen Raastad Skien OK 58 58
83 Kim Aleksander Åserød Iversen Østmarka OK 57 57
83 Lari Pernu Espoon Suunta, FIN 57 57
85 Sarunas Docius OK Javonis, LTU 56 56
85 Ove Baardsgaard OL Trollelg 56 56
87 Håkon Fruseth Christiansen NTNUI 55 55
87 Martin Aske Andebu IL 55 55
89 Erling Hjermstad Fossum IF 54 54
89 Sigur Heggedal Nydalens SK 54 54
91 Øyvind Hjermstad Fossum IF 53 53
92 Lukas Liland Nydalens SK 52 52
92 Vegard Blomseth Johnsen NTNUI 52 52
94 Andreas G. Polden Gneist, IL 51 51
95 Matt Doyle Abominable O-Men, AUS 50 50
95 Kin Kwan Kwok OAHK, HKG 35 15 50
97 Wolfgang Kampel Bækkelagets SK 47 47
97 Mats Nordbrøden Halden SK 47 47
99 Markus Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 46 46
100 Christian Schive OK Moss 45 45
100 Erik Gustafsson NTNUI 45 45
102 Brodie Nankervis Lillomarka OL 43 43
103 Magne Haga Raumar Orientering 42 42
104 Raphael Mak Metropolitan Orienteering Club, HKG 41 41
104 Markus Holter Halden SK 41 41
106 Vegard Ølstad Bækkelagets SK 40 40
107 Jørgen Baklid Konnerud IL 39 39
108 Marco Seppi CUS Bologna, ITA 38 38
109 Anders Skarholt Fredrikstad SK 37 37
109 Jarrah Day Australopers Orienteering Club , AUS 37 37
111 Jostein Tandberg Nydalens SK 36 36
111 Ove Sætra Hadeland OL 36 36
113 Wing Chung Tam OAHK, HKG 34 34
114 Ludvig Rødnes Oppsal Orientering 32 32
115 Lars Owren Freidig 31 31
116 Sverre Bang Støeng NTNUI 30 30
117 William White SARUM, GBR 25 25
118 Peter Nordbrøden NTNUI 24 24
119 Øyvind Watterdal Hadeland OL 22 22
120 Eirik Aal NTNUI 21 21
121 Håvard Krey Hansen OK Silsand 20 20
122 Kjetil Hagtvedt Dammen Lillehammer OK 19 19
123 Sondre Ruud Bråten Nydalens SK 18 18
124 Danil Salimov Orienta Ski-O, RUS 17 17
125 Lars Steinar Hefre Bø OL 16 16
126 Trygve Heggedal Kongsberg OL 14 14
127 Jørgen Frøyd Larvik OK 13 13
128 Gustav Fiskum NTNUI 12 12
129 Peter Martinus Freyborg Uran NTNUI 11 11
130 Erling Sommerfeldt Turun Metsänkävijät, FIN 9 9

D 21

Plass Navn Klubb
19.8
22.9
10.4
26.5
22.6
21.9
30.3
31.3
7.5
7.5
25.5
28.6
31.8
31.8
1.9
20.9
21.9
Totalt
1 Andrine Benjaminsen Lillomarka OL 110 110 110 120 450
2 Sigrid Alexandersen NTNUI 120 120 120 80 440
3 Ingjerd Myhre Kongsberg OL (74) 93 (69) 100 93 110 396
4 Siri Ulvestad Nydalens SK 86 86 64 100 336
5 Kristine Fjellanger Varegg Fleridrett 74 74 86 86 320
6 Ingeborg Eide Byåsen IL 86 58 69 93 306
7 Lone Brochmann Bækkelagets SK 93 61 55 (48) 64 273
8 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 80 48 46 (44) (34) 74 248
9 Maren Jansson Haverstad NTNUI 100 55 52 39 246
10 Marthe Gløersen Bækkelagets SK 50 50 (50) 55 (31) 74 229
11 Eirin Svanøe-Hafstad Frol IL 52 74 52 44 222
12 Nikoline Ekeberg Schjerve Bækkelagets SK 120 100 220
13 Runa Fremstad Larvik OK 61 50 48 58 217
14 Evine Westli Andersen Løten o-lag 69 (40) 42 (37) 41 48 200
15 Anne M Hausken Nordberg Nydalens SK 86 110 196
16 Silje Ekroll Jahren Raumar Orientering 100 93 193
17 Karen Oline Kolstad NTNUI 58 46 39 48 191
17 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 55 42 44 (40) 50 191
19 Ingrid Lundanes NTNUI 80 46 61 187
20 Lone Malmgren Molstad Halden SK 64 43 42 35 184
20 Anine Ahlsand NTNUI 110 74 184
22 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 93 80 173
23 Anne Johanne Lind Nørbech Nydalens SK 41 120 161
23 Maren Grande Frol IL 43 41 41 36 161
25 Ingunn Martinsen Varegg Fleridrett 42 33 32 (8) 42 149
26 Lizzie Ingham Halden SK 58 69 127
27 Iliana Ilieva Halden SK 80 42 122
27 Emma Johansson Emblem IL 64 58 122
29 Agnes Leo Halden SK 61 52 113
30 Karoline Sønsterudbråten Lillomarka OL 44 34 33 111
31 Delphine Poirot Lillomarka OL 48 61 109
32 Kristin Löfgren Johansen Varegg Fleridrett 100 100
33 Christiane Trösse Varegg Fleridrett 52 38 7 97
34 Kine Hallan Steiwer Halden SK 46 50 96
35 Marion Huber Nydalens SK 40 43 83
36 Emma Arnesen Byåsen IL 43 39 82
37 Tonje Vassend NTNUI 29 52 81
38 Marte Narum Nydalens SK 80 80
38 Sofie Bachmann OLV Baselland, SUI 80 80
40 Arntraut Götsch IL BUL-Tromsø 23 55 78
41 Elise Egseth Nydalens SK 64 64
41 Jo Sheperd Halden SK 64 64
43 Siri Kollerud Lillomarka OL 61 61
44 Marta Ulvensøen NTNUI 38 22 60
45 Ingrid Gulbrandsen NTNUI 43 15 58
45 Mathilde Rundhaug Frol IL 58 58
47 Julie Størmer Fossum IF 35 21 56
48 Alicia Friberg IF Hagen, SWE 39 16 55
48 Aleksandra Hornik Paimion Rasti, FIN 55 55
50 Live Bredholt Jørgensen NTNUI 36 18 54
51 Marie Olaussen Fredrikstad SK 48 48
52 Mariell Arntzen Gneist, IL 46 46
52 Anna Ulvensøen NTNUI 46 46
54 Åsne Skram Trømborg NTNUI 44 44
55 Christine Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 43 43
56 Marie Hammer Iversen Østmarka OK 41 41
57 Tara Melhuish Halden SK 40 40
57 Aurora Fossøy NTNUI 35 5 40
59 Kristine Berglia Eiker OL 39 39
59 Ingeborg Ellegaard Melby NTNUI 39 39
59 Inger Liv Bjerkreim Lillehammer OK 39 39
62 Ingunn Egeberg Vári NTNUI 37 37
63 Vera Mullerova Amager Orienteringsklub, DEN 34 34
63 Marjo Liikanen Ganddal IL 34 34
65 Ida Marie Næss Bjørgul Paimion Rasti, FIN 32 32
65 Marte Hoff Hagen NTNUI 32 32
67 Julie Arnesen NTNUI 31 31
68 Pihla Otsamo Helsingin Suunistajat, FIN 30 30
68 Camilla Öhman NTNUI 30 30
70 Krystal Neumann Järla Orientering, SWE 28 28
71 Fanny Horn Birkeland Lillehammer OK 27 27
72 Milla Mattila Helsingin Suunistajat, FIN 26 26
73 Michela Guizzardi CUS Bologna, ITA 25 25
74 Gunhild Rogne Halland Nydalens SK 24 24
75 Emmi Jokela IFK Göteborg, SWE 20 20
76 Therese Haare Konnerud IL 19 19
77 Mai Watson Bækkelagets SK 17 17
78 Kaja Winsnes Nordhagen Ås-NMBU Orientering 14 14
79 Åshild Kolstad NTNUI 13 13
80 Ingvild Maalen-Johansen Ås-NMBU Orientering 12 12
81 Vilde Malmei NTNUI 11 11
82 Gry Granstedt NTNUI 10 10
83 Linn Hokholt IL Tyrving 9 9
84 Gina Granstedt Halden SK 6 6
85 Ida Tangen Nydalens SK 4 4
86 Marianne Dæhli Nydalens SK 3 3
87 Vigdis Hobøl Oppsal Orientering 2 2
88 Pauline Røstum Bellingmo NTNUI 1 1

Delarrangementer

Dato Navn Arrangør Gren
19.08.2017 Norgescup sprint Samnanger IL, Varegg Fleridrett sprint
22.09.2017 Norgescup sprint sr-jr Byåsen IL sprint
10.04.2018 EM testløp sprint Lillomarka OL sprint
26.05.2018 NM sprint finaler Sandnes IL (Rogaland), Stavanger Orienteringsklubb sprint
22.06.2018 Norsk O-festival sprint Elite Fossum IF sprint
21.09.2018 Norgescup sprint Sandefjord OK sprint
30.03.2019 Sprintløp Stavanger Stavanger Orienteringsklubb sprint
31.03.2019 Prøve-NM Knockoutsprint Stavanger Orienteringsklubb sprint
07.05.2019 Oslo City Cup og testløp senior Lillomarka OL sprint
07.05.2019 Oslo City Cup og testløp senior Lillomarka OL sprint
25.05.2019 NM sprint Nydalens SK sprint
28.06.2019 Norsk o-festival - sprint elite Hedrum OL, Lardal OL, Larvik OK sprint
31.08.2019 Sprintliga + rerun - Trondheim Norges Orienteringsforbund sprint
31.08.2019 Sprintliga + rerun - Trondheim Norges Orienteringsforbund sprint
01.09.2019 Sprintliga, heatfinaler - Trondheim Norges Orienteringsforbund sprint
20.09.2019 Norgescup sprint Verdal OK sprint
21.09.2019 NM knockoutsprint og O-idol Verdal OK mellom

Annonser

IOF Eventor