Norsk Orientering

Ungdomsløp STOK 2018, spurt

Skriv ut

Stilling etter 5 av 8 delarrangementer

D 13-14

Plass Navn Klubb
16.5
24.5
31.5
7.6
14.6
23.8
30.8
8.9
Totalt
1 Una Kittilsen Freidig 30 27 30 30 30 147
2 Ella Sandstad Freidig 30 30 27 30 27 144
3 Solveig Louise Nissen Freidig 24 21 21 25 25 116
4 Selma Nevin Freidig 23 18 22 24 22 109
5 Tora Kittilsen Freidig 23 18 25 17 19 102
6 Sigrid Haugskott OL Trollelg 25 27 24 25 101
7 Mathea Spets Storhov Freidig 18 14 25 14 23 94
8 Vilde Talgø-Kristiansen Freidig 23 18 21 10 21 93
9 Eira Ausen Fossmark Freidig 16 18 25 24 83
10 Astrid Berge Mjølhus OL Trollelg 23 14 21 24 82
11 Astrid Oline Rinnan Green Wing OK 16 24 17 17 74
12 Åsa Bull Byåsen IL 23 24 21 68
12 Anna Aurora Nolte Freidig 10 21 17 20 68
14 Marita Aske Freidig 16 24 20 60
15 Maria Strømdal Wik Freidig 16 21 20 57
16 Malin Nordgård Leiren Byåsen IL 16 14 17 47
17 Lina Storler Snøfugl Freidig 18 21 39
18 Marion Dyrset Stangenes Byåsen IL 10 11 21
19 Guro Schjølberg Tynset IF 16 16

D 15-16

Plass Navn Klubb
16.5
24.5
31.5
7.6
14.6
23.8
30.8
8.9
Totalt
1 Mabel Ovedie Herskedal Amundsen Freidig 27 30 30 30 27 144
2 Ane Malene Kolstad Freidig 27 23 24 25 27 126
3 Vilde Lereim Storli Freidig 30 30 30 27 117
4 Silje Marie Nissen Freidig 27 24 25 10 27 113
5 Anna Christensen Freidig 23 10 23 25 23 104
6 Maren Viken Byåsen IL 18 19 21 21 20 99
7 Stine Aune Nidarøst OK 20 20 22 21 83
8 Frida Haugskott OL Trollelg 30 22 30 82
9 Mari Eidsmo Freidig 23 23 22 68
10 Tale Tanvik Skei Freidig 23 22 21 66
11 Marie Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 19 21 40

H 13-14

Plass Navn Klubb
16.5
24.5
31.5
7.6
14.6
23.8
30.8
8.9
Totalt
1 Tristan Halvorsen Freidig 22 30 30 27 27 136
2 Tord Romundstad Nidarøst OK 30 10 30 30 30 130
3 Vegard Lereim Storli Freidig 25 25 21 20 25 116
4 Emil Grønli Freidig 22 19 21 23 24 109
5 Sverre Hellevik Freidig 22 25 10 23 17 97
6 Herman Bruchmüller Sundt Byåsen IL 25 21 23 24 93
7 Kasper Lodgaard Byåsen IL 22 19 21 20 10 92
8 Imre Overgård Fremstad Byåsen IL 14 21 24 10 19 88
9 Kristoffer Lerli Melhus IL 25 27 25 10 87
10 Kristoffer Strømdal Wik Freidig 18 25 22 17 82
11 Iver Dalsaune Thun Freidig 25 24 10 21 80
12 Emil Reinertsen Leroyer Freidig 15 17 21 10 15 78
13 Magne Guttvik Wing OK 18 21 15 19 73
14 Tobias Eid-Johansen Nidarøst OK 27 14 25 66
15 Aksel Viken Byåsen IL 10 17 15 20 62
16 Ådne Stordal Byåsen IL 11 10 11 10 16 58
17 Jørgen Aune Byåsen IL 18 13 10 14 55
18 Ruben Aune Benjaminsen Nidarøst OK 14 13 15 10 52
19 Sigurd Braathen Wing OK 17 21 38
20 Jone Ingebrigt Sirum Samland Selbu OK 13 24 37
20 Borgar Stavrum Wing OK 11 10 16 37
22 Vegard Mosbakk Fjeldstad OL Trollelg 14 16 30
23 Anders Tørum Selbu OK 16 16
24 Eivind Næve IL Leik 12 12
25 Mons Løfaldli Hansen Wing OK 10 10
25 Johan Bjørkan Byåsen IL 10 10
25 Alfred Irving Byåsen IL 10 10

H 15-16

Plass Navn Klubb
16.5
24.5
31.5
7.6
14.6
23.8
30.8
8.9
Totalt
1 Brage Asplem Freidig 30 30 30 30 30 150
2 Kasper Sæterhaug Knudsen Freidig 21 25 20 25 19 110
3 Mikkel Holt Freidig 25 30 27 27 109
4 Håkon Sæternes Byåsen IL 17 15 24 25 22 103
5 Vetle Grønvik Ekra Freidig 17 23 20 22 19 101
6 Oskar Storler Melhus IL 21 20 15 23 20 99
7 August Hopstad Nykvist Wing OK 24 23 24 27 98
8 Nikolai Renolen Wing OK 24 25 24 17 90
9 Erling Eide Hustvedt Wing OK 30 27 24 81
9 Gabriel Callanan Wing OK 13 23 24 21 81
11 Jostein Rø Freidig 10 16 15 18 19 78
12 Erlend Aune Byåsen IL 17 15 12 22 66
13 Anders Aagesen Melhus IL 10 20 10 24 64
14 Petter Andreas Lona Wing OK 10 20 17 16 63
15 Einar Eide Byåsen IL 13 20 13 10 56
16 Joakim Solberg Qvenild Melhus IL 10 11 12 10 10 53
17 August Maske Freidig 17 15 10 10 52
18 Antonius Herskedal Amundsen Freidig 10 12 10 12 44
18 Peter Prytz Jensen Melhus IL 24 20 44
20 Ørjan Sæter Melhus IL 12 17 10 39
21 Albert Odin Klæbo Drevdal Freidig 21 17 38
22 Vegard Ulseth Sylte Freidig 11 21 32
23 Vemund Mølnvik Freidig 21 21
23 Edvard Sørby Freidig 21 21
25 Henrik Braathen Wing OK 16 16
26 Håvard Singsaas Freidig 13 13
27 Håkon Wærnes Øfsti Melhus IL 10 10

Delarrangementer

Dato Navn Arrangør Gren
16.05.2018 STOK Ungdomsløp 1 Freidig mellom
24.05.2018 Ungdomsløp 2 Byåsen IL mellom
31.05.2018 STOK ungdomsløp 3 Melhus IL lang
07.06.2018 Ungdomsløp OL Trollelg mellom
14.06.2018 STOK Ungdomsløp nr 5 Skogskarene Sør-Trøndelag mellom
23.08.2018 STOK Ungdomsløp 6 Malvik IL mellom
30.08.2018 STOK Ungdomsløp nr 7 Nidarøst OK mellom
08.09.2018 Tour de Trondheim, tour de Trondheim, Dag 2 NTNUI mellom

Annonser

IOF Eventor