Norsk Orientering

Ungdomsløp STOK 2018, sammenlagt

Skriv ut

Stilling etter 4 av 8 delarrangementer

D 13-14

Plass Navn Klubb
16.5
24.5
31.5
7.6
14.6
23.8
30.8
8.9
Totalt
1 Mathea Spets Storhov Freidig 30 30 30 30 120
2 Una Kittilsen Freidig 24 25 27 27 103
3 Anna Aurora Nolte Freidig 25 27 22 23 97
4 Tora Kittilsen Freidig 21 23 24 25 93
5 Solveig Louise Nissen Freidig 22 21 25 22 90
6 Eira Ausen Fossmark Freidig 18 18 23 21 80
7 Astrid Berge Mjølhus OL Trollelg 20 19 20 20 79
8 Selma Nevin Freidig 27 14 18 18 77
9 Vilde Talgø-Kristiansen Freidig 23 16 21 10 70
10 Sigrid Haugskott OL Trollelg 19 24 19 62
11 Astrid Oline Rinnan Green Wing OK 14 11 19 14 58
12 Marita Aske Freidig 11 22 24 57
12 Ella Sandstad Freidig 10 15 16 16 57
14 Maria Strømdal Wik Freidig 13 20 17 50
15 Malin Nordgård Leiren Byåsen IL 16 17 15 48
16 Åsa Bull Byåsen IL 10 12 17 39
17 Marion Dyrset Stangenes Byåsen IL 15 13 28
18 Lina Storler Snøfugl Freidig 17 17
19 Guro Schjølberg Tynset IF 12 12

D 15-16

Plass Navn Klubb
16.5
24.5
31.5
7.6
14.6
23.8
30.8
8.9
Totalt
1 Vilde Lereim Storli Freidig 30 27 30 24 111
2 Ane Malene Kolstad Freidig 23 25 27 27 102
3 Maren Viken Byåsen IL 19 21 24 21 85
4 Mabel Ovedie Herskedal Amundsen Freidig 20 19 21 20 80
5 Silje Marie Nissen Freidig 22 22 22 10 76
6 Tale Tannvik Skei Freidig 27 23 23 73
6 Anna Christensen Freidig 18 10 23 22 73
8 Stine Aune Nidarøst OK 21 20 25 66
9 Frida Haugskott OL Trollelg 30 30 60
10 Mari Eidsmo Freidig 25 25 50
11 Marie Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 24 24 48

D 17-20

Plass Navn Klubb
16.5
24.5
31.5
7.6
14.6
23.8
30.8
8.9
Totalt
1 Hanne Helmine Rogstad Nidarøst OK 30 30 27 30 117
2 Ingunn Augdal Fløvig Nidarøst OK 27 27 25 27 106
3 Andrine Viken Byåsen IL 30 30

H 13-14

Plass Navn Klubb
16.5
24.5
31.5
7.6
14.6
23.8
30.8
8.9
Totalt
1 Kristoffer Strømdal Wik Freidig 30 30 30 30 120
2 Emil Reinertsen Leroyer Freidig 27 25 25 27 104
3 Tristan Halvorsen Freidig 25 27 27 19 98
4 Kristoffer Lerli Melhus IL 24 24 24 24 96
5 Emil Grønli Freidig 21 22 23 22 88
6 Ådne Stordal Byåsen IL 15 20 19 20 74
7 Sverre Hellevik Freidig 20 17 10 23 70
8 Vegard Lereim Storli Freidig 23 16 12 18 69
9 Tord Romundstad Nidarøst OK 10 10 22 25 67
10 Imre Overgård Fremstad Byåsen IL 17 19 18 10 64
11 Magne Guttvik Wing OK 18 23 21 62
12 Iver Dalsaune Thun Freidig 22 16 21 59
13 Kasper Lodgaard Byåsen IL 13 14 14 13 54
14 Aksel Viken Byåsen IL 10 13 13 17 53
15 Herman Bruchmuller Sundt Byåsen IL 21 15 14 50
16 Ruben Aune Benjaminsen Nidarøst OK 11 12 10 15 48
17 Jørgen Aune Byåsen IL 17 18 11 46
18 Vegard Mosbakk Fjeldstad OL Trollelg 19 20 39
19 Tobias Eid-Johansen Nidarøst OK 10 15 12 37
20 Borgar Stavrum Wing OK 14 10 10 34
21 Jone Ingebrigt Sirum Samland Selbu OK 10 11 21
22 Eivind Næve IL Leik 17 17
23 Anders Tørum Selbu OK 16 16
24 Johan Bjørkan Byåsen IL 12 12
25 Sigurd Braathen Wing OK 11 11
26 Alfred Irving Byåsen IL 10 10

H 15-16

Plass Navn Klubb
16.5
24.5
31.5
7.6
14.6
23.8
30.8
8.9
Totalt
1 Mikkel Holt Freidig 30 30 30 30 120
2 Jostein Rø Freidig 25 24 27 25 101
3 Einar Eide Byåsen IL 27 21 17 27 92
4 Vetle Grønvik Ekra Freidig 22 22 25 22 91
5 Kasper Sæterhaug Knudsen Freidig 20 20 22 23 85
6 Håkon Sæternes Byåsen IL 11 18 23 21 73
7 Erlend Aune Byåsen IL 24 27 21 72
8 Petter Andreas Lona Wing OK 19 25 24 68
9 Joakim Solberg Qvenild Melhus IL 13 19 20 10 62
10 Nikolai Renolen Wing OK 14 12 11 24 61
10 Gabriel Callanan Wing OK 10 13 19 19 61
10 Brage Asplem Freidig 12 14 18 17 61
13 August Maske Freidig 17 23 20 60
14 August Hopstad Nykvist Wing OK 23 16 12 51
15 Oskar Storler Melhus IL 10 10 10 14 44
16 Antonius Herskedal Amundsen Freidig 21 11 10 42
17 Andreas Aagesen Melhus IL 10 15 10 35
18 Erling Eide Hustvedt Wing OK 16 16 32
19 Vegard Ulseth Sylte Freidig 15 16 31
20 Ørjan Sæter Melhus IL 14 15 29
21 Peter Prytz Jensen Melhus IL 10 17 27
22 Albert Odin Klæbo Drevdal Freidig 10 13 23
23 Vemund Mølnvik Freidig 19 19
24 Edvard Sørby Freidig 18 18
25 Håvard Singsaas Freidig 15 15

H 17-20

Plass Navn Klubb
16.5
24.5
31.5
7.6
14.6
23.8
30.8
8.9
Totalt
1 Johannes Langaas Nidarøst OK 27 27 25 27 106
2 Jonas Vindal Wing OK 30 30 30 90
3 Ådne Skjæveland Jøssing Wing OK 25 27 52
4 Vegard Kittelsen Freidig 30 30

Delarrangementer

Dato Navn Arrangør Gren
16.05.2018 STOK Ungdomsløp 1 Freidig mellom
24.05.2018 Ungdomsløp 2 Byåsen IL mellom
31.05.2018 STOK ungdomsløp 3 Melhus IL lang
07.06.2018 Ungdomsløp OL Trollelg mellom
14.06.2018 STOK Ungdomsløp nr 5 Skogskarene Sør-Trøndelag mellom
23.08.2018 STOK Ungdomsløp 6 Malvik IL mellom
30.08.2018 STOK Ungdomsløp nr 7 Nidarøst OK mellom
08.09.2018 Tour de Trondheim, tour de Trondheim, Dag 2 NTNUI mellom

Annonser

IOF Eventor