Norsk Orientering

Le Tour de Glåmdal 2018

Vis jaktstartliste Skriv ut

Stilling etter 6 av 7 delarrangementer

N

Plass Navn Klubb
15.5
29.5
12.6
14.8
21.8
4.9
4.9
Totalt
1 Asbjørn Lande Eidskog OL (15) 20 20 20 20 80
2 Mikkel Aasness Odal OL - Orientering 20 20 (15) 17 17 74
3 Aleksander Tangen Holtet Eidskog OL 12 13 15 14 (5) 54
3 Lauritz Palmstrøm-Stolpe Eidskog OL 8 14 15 17 54
5 Sebastian Tangen Holtet Eidskog OL 11 14 13 10 (5) 48
6 Tristan Zainal Odal OL - Orientering 12 10 12 8 (8) (8) 42
7 Oda Marissa Bergersen Eidskog OL 11 13 13 37
8 Siv Slettbakken Odal OL - Orientering 10 7 6 23
9 Ida Marianne Bergersen Eidskog OL 5 15 20
9 Bent-Jøran Slettbakken Odal OL - Orientering 9 6 5 20
11 Marissa Penelope Bergersen Eidskog OL 5 14 19
12 Gaute Nytrøen Brandval/Kongsvinger OK 17 17
12 Aksel Rolsdorph Grue IL 17 17
12 Ole Jacob Ellevold Odal OL - Orientering 17 17
15 Anne Mari Lunde Nytrøen Brandval/Kongsvinger OK 15 15
16 Erik Jullum Brandval/Kongsvinger OK 14 14
16 Karsten Ellevold Odal OL - Orientering 14 14
16 Haakon Stolpe Eidskog OL 9 5 14
19 Bo Jullum Brandval/Kongsvinger OK 13 13
19 Lauritz Stolpe Eidskog OL 13 13
21 Emerik Klanderud Eidskog OL 12 12
21 Åsmund Nordgaard Odal OL - Orientering 12 12
21 Petter Moen Rognstad Kjellmyra IL 12 12
24 Tindra Nybråten-Gerhardsen Lunderseter IL 11 11
24 Sondre Klanderud Eidskog OL 11 11
24 Nora Larsen Grue IL 11 11
24 Barbro Vanebo Grue IL 11 11
28 Nora Halvorsrud Eidskog OL 5 5 10
28 Synne Sørli Eidskog OL 5 5 10
28 Nova Lill Nybråten-Gerhardsen Lunderseter IL 10 10
31 Noah Halvorsrud Eidskog OL 9 9
31 Sindre Dal Grue IL 9 9
31 Nora Håven Lunderseter IL 9 9
34 Lycke Nybråten-Gerhardsen Lunderseter IL 7 7
35 Emre Nybråten-Gerhardsen Lunderseter IL 5 5
35 Bjørn Bergersen Eidskog OL 5 5
35 Veronika Vestgård Eidskog OL 5 5
35 Mille Marie Lunngren Eidskog OL 5 5
35 Katharina Lie Eidskog OL 5 5
35 Adele Zaltiene Eidskog OL 5 5
35 Rasse Zaltiene Eidskog OL 5 5
35 Alina Halvorsrud Eidskog OL 5 5
35 Noah Bergersen Eidskog OL 5 5
35 Waldemar Håven Lunderseter IL 5 5
35 Tuva Bergersen Eidskog OL 5 5

H-16C

Plass Navn Klubb
15.5
29.5
12.6
14.8
21.8
4.9
4.9
Totalt
1 Anders Lohne Aarstad Odal OL - Orientering 20 20 20 17 77
1 Ragnar Lande Eidskog OL 17 (17) 20 20 20 77
3 Petter Kristoffer Husås Odal OL - Orientering 15 (5) 17 14 17 63
4 Emil Skytteren Odal OL - Orientering (14) (5) 15 15 15 15 60
5 John Arne Torp Lunderseter IL 17 17

D-16C

Plass Navn Klubb
15.5
29.5
12.6
14.8
21.8
4.9
4.9
Totalt
1 Oda Lohne Aarstad Odal OL - Orientering 20 17 20 57
2 Malin Dal Grue IL 20 20
2 Aasne Sofie Ellevold Odal OL - Orientering 20 20

17-C

Plass Navn Klubb
15.5
29.5
12.6
14.8
21.8
4.9
4.9
Totalt
1 Kay Arne Nyhus Brandval/Kongsvinger OK 20 15 20 20 (14) (15) 75
2 John Tangen Eidskog OL 17 17 17 15 (14) 66
3 Klaus Engen Eidskog OL 15 14 15 11 55
4 Oddvar Gravingen OK Hierne, SWE 14 12 11 14 (8) (6) 51
5 Kai Jostein Bergersen Eidskog OL 13 12 13 12 (8) 50
6 Ole Kristian Steinbekken Odal OL - Orientering 15 17 11 43
7 Heidi Lohne Odal OL - Orientering 11 10 8 10 39
8 Trond Linnes Odal OL - Orientering 20 13 5 38
9 Kari Vikerhaugen Odal OL - Orientering 8 10 10 5 (5) 33
10 Jonny Halvorsrud Eidskog OL 20 12 32
11 Oddbjørn Bergersen Eidskog OL 11 8 7 5 31
12 Niklas Stolpe Eidskog OL 14 10 5 29
13 Arne Sørli Eidskog OL 10 17 27
14 Eli Seigerud Lunderseter IL 12 9 5 26
15 Kari Anne Græsberg Lunderseter IL 17 7 24
16 Bent-Jøran Slettbakken Odal OL - Orientering 10 8 5 23
17 Siv Slettbakken Odal OL - Orientering 9 6 5 20
17 Glenn Bergersen Eidskog OL 20 20
19 Ingunn Svensrud Lunderseter IL 13 5 18
19 Johnny Eriksen Grue IL 9 9 18
19 Berit Dalheim Lunderseter IL 7 5 6 18
22 Solveig Billingsø Eidskog OL 13 13
22 Martin Skytteren Odal OL - Orientering 13 13
24 Bjørn Olav Bergsløkken Grue IL 12 12
25 Bård Bergersen Eidskog OL 11 11
26 Odd Hagen Grue IL 10 10
26 Guri Gjølstad Røhnebæk Brandval/Kongsvinger OK 10 10
28 Tormod Aamodt Odal OL - Orientering 9 9
28 Erlend Røhnebæk Brandval/Kongsvinger OK 9 9
30 Kaare Martin Ellevold Odal OL - Orientering 7 7
30 Kjetil Strengelsrud Brandval/Kongsvinger OK 7 7
30 Reidar Bjørnstad Grue IL 7 7
33 Håkon Gjems Grue IL 6 6
34 Eva Skytteren Grue IL 5 5
34 Hanne Narvestad Halden SK 5 5
34 Per Ole Rønning Eidskog OL 5 5
34 Hans O. Skytteren Grue IL 5 5

H-16A/B

Plass Navn Klubb
15.5
29.5
12.6
14.8
21.8
4.9
4.9
Totalt
1 Grunde Isaksætre Grue IL 20 20

D-16A/B

Plass Navn Klubb
15.5
29.5
12.6
14.8
21.8
4.9
4.9
Totalt
1 Tora Briskerud Hasselvold Grue IL 20 20 20 60

17-A/B

Plass Navn Klubb
15.5
29.5
12.6
14.8
21.8
4.9
4.9
Totalt
1 Peder Gjølstad Røhnebæk Brandval/Kongsvinger OK 20 17 20 20 77
1 Eivind Lande Eidskog OL 17 20 (15) 20 20 (17) 77
3 Øyvind Steinbekken Odal OL - Orientering 15 10 17 15 57
4 Bjørn Steinbekken Odal OL - Orientering (9) 14 (12) 13 13 13 53
5 Roar Løvtjernet Brandval/Kongsvinger OK 12 11 (5) 17 10 50
6 Kay Håvard Nyhus Brandval/Kongsvinger OK 10 (6) 9 (5) 15 12 46
7 Sondre Skytteren Odal OL - Orientering 13 8 12 (5) 11 44
8 Jon Ivar Bergersen Eidskog OL 14 11 14 39
9 Ole Inge Rismoen Brandval/Kongsvinger OK 10 15 13 38
10 Henrik Åserud Sørensen Odal OL - Orientering 10 10 (6) 8 8 36
11 Trond Egil Digernes Brandval/Kongsvinger OK 8 8 (5) 7 9 (5) 32
12 Lene Margrethe Sætaberget Lunderseter IL 5 5 (5) 7 10 27
12 Martin Skytteren Odal OL - Orientering 5 5 7 (5) 10 27
14 Anders Hauger Brandval/Kongsvinger OK 12 14 26
15 Inge Brenden Seigerud Lunderseter IL 5 15 20
16 Nikolai Torp Lunderseter IL 5 5 7 17
16 Evine Westli Andersen Løten o-lag 17 17
18 Stein Magnus Moen Grue IL 5 10 15
18 Bjørn Olav Bergsløkken Grue IL 5 10 15
18 Roar Sætaberget Lunderseter IL 5 5 5 15
21 Anne Kjersti Briskerud Grue IL 6 8 14
21 Ole Rognstad Brandval/Kongsvinger OK 14 14
21 Leif Billingsø Eidskog OL 14 14
24 Jo Christer Frysjøenden Brandval/Kongsvinger OK 13 13
25 Bjørn Gaute Herlyng Grue IL 12 12
26 Alf Briskerud Hasselvold Grue IL 11 11
26 Per Ivar Sveheim Odal OL - Orientering 11 11
26 Rune Østli Brandval/Kongsvinger OK 11 11
29 Jan Otto Sætaberget Lunderseter IL 10 10
29 Tormod Borg Grue IL 10 10
29 Magnar Langbråten Brandval/Kongsvinger OK 10 10
32 Isak Hasselvold Grue IL 9 9
32 Trond Frøvoll Odal OL - Orientering 9 9
32 Tor Solbergseter Austmarka IL 9 9
35 Knut Engen Raumar Orientering 7 7
35 Grunde Isaksætre Grue IL 7 7
37 Reidar Bjørnstad Grue IL 6 6
38 Ivar Norlund Brandval/Kongsvinger OK 5 5
38 Guri Gjølstad Røhnebæk Brandval/Kongsvinger OK 5 5
38 Atle Vestlund Brandval/Kongsvinger OK 5 5
38 Vibeke Jullum Brandval/Kongsvinger OK 5 5
38 Amund Glomsås Odal OL - Orientering 5 5
38 Grethe Bergersen Eidskog OL 5 5
38 Mette Solbergseter Austmarka IL 5 5
38 Widar Taxth Løland Hisøy OK 5 5
38 Tormod Aamodt Odal OL - Orientering 5 5
38 Halvor Herlyng Grue IL 5 5

Delarrangementer

Dato Navn Arrangør Gren
15.05.2018 le Tour de Glåmdal løp #1 / BKOK-Karusellen Brandval/Kongsvinger OK mellom
29.05.2018 Le Tour de Glåmdal 2 Odal OL - Orientering mellom
12.06.2018 Le Tour de Glåmdal Grue IL mellom
14.08.2018 Le Tour de Glåmdal 4 Grue IL sprint
21.08.2018 Le Tour de Glåmdal 5 / o-karusell 7 Eidskog OL mellom
04.09.2018 Le Tour de Glåmdal 6 Lunderseter IL mellom
04.09.2018 Le Tour de Glåmdal 6 Lunderseter IL mellom

Annonser

IOF Eventor