Norsk Orientering

Trimtex-cup 2018

Skriv ut

Stilling etter 4 av 8 delarrangementer

D 13-14

Plass Navn Klubb
6.5
15.5
3.6
9.6
19.8
25.8
9.9
16.9
Totalt
1 Inga Skaarer Wiklund Nydalens SK 32 29 50 29 140
2 Marie Saugestad Nydalens SK 7 44 44 44 139
3 Maja Mo Hjelseth Nydalens SK 50 50 35 135
4 Linnea Holst IL Tyrving 44 19 50 113
5 Marie Kravdal Gjø-Vard OL 39 32 39 110
6 Heidi Kristina Sebjørnsen Fossum IF 10 35 35 23 103
7 Aurora Wilkens Jernberg Nydalens SK 19 39 44 102
8 Kathinka Zahl Hagen Fossum IF 27 17 27 25 96
9 Ragnhild Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 29 21 10 32 92
10 Marie Scheele Nydalens SK 9 32 29 21 91
11 Katrine Bjordal Veggan Oppsal Orientering 25 14 21 27 87
12 Mille Baastad Berg IL Tyrving 12 27 14 19 72
13 Ane Hustvedt Oppsal Orientering 14 12 25 51
14 Ingeborg Roll Mosland Oppsal Orientering 35 15 50
15 Eileen Bjanes IL Tyrving 3 13 19 9 44
16 Hannah Syrdal Øen Heming Orientering 17 2 17 7 43
17 Anna Mæhre Torjussen Fossum IF 4 25 10 39
18 Sara Martini Asker Skiklubb 21 2 15 38
19 Signe Holo Fossum IF 15 2 17 34
20 Sigrid Nermoen Østmarka OK 23 10 33
21 Ragnhild Blom-Hagen Fossum IF 8 9 12 29
22 Sofie Solheim Undeberget Oppsal Orientering 3 23 1 27
23 Nora Christine Hansen Asker Skiklubb 13 13 26
23 Ingrid Johansen-Barli Oppsal Orientering 13 4 9 26
25 Gunde Tumelionis Fossum IF 8 5 11 24
26 Mathea Gløersen OL Tønsberg og omegn 23 23
27 Emilie Rehn Kolbotn og Skimt OL 6 11 5 22
28 Mari Aarseth Nydalens SK 7 14 21
29 Maren Aure Skogedal Asker Skiklubb 11 6 17
30 Ingunn Høst Fossgard Lillomarka OL 15 15
31 Elise Thorseng Fossum IF 2 12 14
32 Helene Margarethe Kristensen Heming Orientering 2 11 13
33 Vida Helland-Hansen IL Tyrving 7 3 10
33 Kristine Solbakken IL Tyrving 2 8 10
35 Julie Heyerdahl Rødsten Heming Orientering 2 5 1 1 9
36 Tiril Ebon Espedal Nydalens SK 8 8
37 Anne Østvold Heming Orientering 6 6
37 Elma Sagli Gudim Indre Østfold OK 6 6
39 Elise Nygård Thorseng Fossum IF 5 5
40 Anette Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 2 2 4
40 Karin Halsaa Dolven Asker Skiklubb 2 2 4
40 Julie Brenås Varteig OL 4 4
40 Martha Wisløff Asker Skiklubb 4 4
44 Karen Skauge Heming Orientering 2 1 3
44 Tuva Høyer Fossum IF 3 3
46 Kajsa Meyer Larsson IL Tyrving 2 2
46 Ingrid Lurås Oppsal Orientering 2 2
46 Emilie Pedersen Vold Lillomarka OL 2 2
46 Nora Sørberg Raumar Orientering 2 2
46 Kaja Sandvik Raumar Orientering 2 2

D 15-16

Plass Navn Klubb
6.5
15.5
3.6
9.6
19.8
25.8
9.9
16.9
Totalt
1 Pia Young Vik Nydalens SK 50 39 35 50 174
2 Oda Scheele Nydalens SK 44 50 32 39 165
3 Netta Bar-Nathan Lillomarka OL 23 29 50 32 134
4 Tina Kalleson Oppsal Orientering 35 27 44 106
5 Maya Jones Arnesen Heming Orientering 29 11 15 44 99
6 Amélie Aamodt Oppsal Orientering 27 35 19 1 82
7 Ragnhild Mathea Helmersen Fet OL 12 32 8 25 77
8 Ingrid Blindheim Lillomarka OL 15 17 35 67
9 Ingrid Marie Stubban Hygen Østmarka OK 21 17 2 23 63
10 Kristine Kravdal Gjø-Vard OL 39 23 62
11 Mari Brende Fossum IF 14 44 1 1 60
11 Malene Jebsen Heming Orientering 17 14 29 60
13 Yngvild Langedal Breivik Nydalens SK 32 27 59
14 Alexandra Linløkken Østmarka OK 19 21 15 55
15 Live Østvold Heming Orientering 21 29 50
16 Stella Holmboe IL Tyrving 2 25 7 14 48
17 Ida Marie Flågen Heming Orientering 10 15 3 17 45
18 Ina Martini Asker Skiklubb 13 27 40
19 Kristin Melby Jacobsen Lardal OL 39 39
19 Hanna Eckhardt Andersen Heming Orientering 4 23 12 39
21 Helene Bjørkvold Jendal Fossum IF 8 12 5 11 36
21 Hanna Rehn Kolbotn og Skimt OL 5 6 6 19 36
23 Alva Marika Niklasson Kolbotn og Skimt OL 7 1 25 33
24 Janna Sofie Tellesbø Østmarka OK 6 5 11 10 32
25 Noor Dirro-Helu Måren OK 2 8 21 31
26 Marte Madslien Bakken Nydalens SK 11 19 30
27 Elise Wærp Hauge Nydalens SK 2 9 9 9 29
28 Mari Eidsmo Freidig 25 25
29 Iris Holst IL Tyrving 3 13 5 21
30 Jenny Emilie Brenni Herredsvela Østmarka OK 2 2 1 12 17
31 Julie Meinicke IL Tyrving 14 2 16
32 Ella Berstad Heming Orientering 2 4 2 7 15
33 Ea Lunøe Nydalens SK 13 13
33 Isabel Handstanger Kolbotn og Skimt OL 13 13
35 Pernille Sønsterudbråten Raumar Orientering 10 2 12
36 Johanne Rognerud Bøe Fossum IF 9 1 10
36 Elida Sagli Gudim Indre Østfold OK 10 10
38 Celine Ytternes Kolbotn og Skimt OL 2 1 6 9
39 Astrid Rognstad Hadeland OL 1 7 8
39 Adine Blakkestad Ingesen Sarpsborg OL 8 8
41 Silje Slungaard IL Tyrving 2 2 2 6
41 Ingrid Bratland Tjernshaugen OK Moss 2 4 6
43 Luciana Maria Svads Måren OK 2 2 4
43 Ingrid Solheim Undeberget Oppsal Orientering 3 1 4
43 Sunniva Halvorsrud Lillomarka OL 4 4
46 Diane Ninauve-Jutulstad Bækkelagets SK 2 2
46 Vilde Retteraasen Indre Østfold OK 2 2
46 Frida Solsrud Nydalens SK 2 2
46 Selma Tørudbakken Jendal Fossum IF 2 2
50 Inga Cathrin Winsvold Østmarka OK 1 1

H 13-14

Plass Navn Klubb
6.5
15.5
3.6
9.6
19.8
25.8
9.9
16.9
Totalt
1 Christian Fredrik Borg IL Koll 50 44 50 50 194
2 Martin Størmer-Antonsen Nydalens SK 25 50 29 44 148
3 Lars Sigurd Baugstø Rødnes Oppsal Orientering 27 35 32 25 119
4 Philip Lehmann Romøren Fossum IF 14 29 35 35 113
5 Axel Aalde Nydalens SK 32 23 25 32 112
6 Ask Olaussen Oppsal Orientering 17 39 15 27 98
7 Fridtjof Reusch Heming Orientering 29 17 39 1 86
8 Sondre Ladim OK Moss 39 44 83
9 Lars Lien Gjø-Vard OL 35 39 74
10 Martin Johannessen Linnebo Asker Skiklubb 12 15 21 23 71
11 Sindre Vie Strisland Fossum IF 7 19 14 29 69
12 Alfred Bjørnerød OK Moss 44 23 67
13 Eirik Frydenlund Norling Nydalens SK 2 27 19 17 65
14 Mikael Birkelund Asker Skiklubb 23 27 10 60
15 Eirik Vie Strisland Fossum IF 2 21 17 14 54
16 Martin Christoffer Borg IL Koll 9 32 1 5 47
17 Oliver Nilsen Fossum IF 11 11 12 10 44
18 Jakob A. Gjedebo Oppsal Orientering 19 7 13 2 41
19 Annar Erlien Solerød Gjø-Vard OL 15 21 36
20 Simen Gløgård Stensrud Nittedal OL 21 13 34
21 Henrik Julian Fontes Aarbu Varteig OL 27 27
22 Vilmer Nyberg Asker Skiklubb 12 11 23
23 Marius E. Aamodt Oppsal Orientering 13 1 1 6 21
23 Rasmus D. Eastwood Lillomarka OL 1 1 19 21
25 Jakob Rastad Asker Skiklubb 5 15 20
25 Mathias Nyhaug Asker Skiklubb 2 6 9 3 20
27 Eskil Kolshus Oppsal Orientering 8 8 16
28 Eskil Brænden Lillomarka OL 2 12 14
28 Johannes Salvesen-Lunde IL Koll 14 14
30 Emil Ruud Fossheim Asker Skiklubb 13 13
30 Vebjørn Emil Blindheim Lillomarka OL 6 7 13
32 Håvard Eik Raumar Orientering 3 4 4 11
32 Martin Nøkleby Melling Ringerike OL 11 11
34 Jakob Backer-Tellnes Asker Skiklubb 10 10
34 Jonas Hicken IL Koll 10 10
36 Henning Reichenbach Oppsal Orientering 9 9
36 Jonathan Woodhouse Lillomarka OL 9 9
38 Mathias Pedersen Holmskau Trøsken IL 8 8
38 Rasmus Berglund Ringerike OL 8 8
40 Theodor Bjørk Sandefjord OK 6 6
41 Tarje Espelin Asker Skiklubb 4 4
42 Einar Østvold Heming Orientering 3 3
43 Håkon Bogason Lillomarka OL 2 2
43 Tobias Tronbøl Lium IL Koll 2 2
43 Gjermund Taje Skeie Raumar Orientering 2 2
43 Nils Anders Niklasson Kolbotn og Skimt OL 1 1 2
43 Andreas Sandernes Østmarka OK 2 2
48 Markus Megard Grønli Kolbotn og Skimt OL 1 1
48 Vilhelm Skaug Gilhuus-Moe Oppsal Orientering 1 1
48 Jonas Wilsberg Nydalens SK 1 1
48 Emil Huuse Østmarka OK 1 1
48 Anders Næss-Ulseth Heming Orientering 1 1

H 15-16

Plass Navn Klubb
6.5
15.5
3.6
9.6
19.8
25.8
9.9
16.9
Totalt
1 Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK 44 35 50 50 179
2 Sondre Ytterbø Asker Skiklubb 35 32 44 44 155
3 Magnus Eide-Fredriksen Heming Orientering 17 50 39 29 135
4 Tobias Espedal Nydalens SK 14 44 35 25 118
5 Ådne Skjærstein IL Tyrving 19 44 29 19 111
6 Teodor Mo Hjelseth Nydalens SK 25 14 32 39 110
7 Felix Finsrud Asker Skiklubb 29 29 13 32 103
8 Mikkel Katla Fossum IF 23 23 25 23 94
9 Nils Tveite Ås-NMBU Orientering 50 4 35 89
10 Kristian Østermann Heming Orientering 15 19 11 27 72
11 Henrik Reusch Heming Orientering 32 2 17 14 65
12 Sondre Zahl Hagen Fossum IF 27 17 14 1 59
13 Vebjørn Blom-Hagen Fossum IF 8 25 21 54
14 Ole Jakob Frankrig Nydalens SK 10 27 15 52
15 Anselm Reichenbach Oppsal Orientering 11 15 23 2 51
16 Ferdinand Fremming Heming Orientering 12 27 10 49
17 Erlend Børli Fossum IF 7 21 8 12 48
18 Kasper Bakken Ulseth Nydalens SK 13 13 21 47
19 Gaute Bergan Nydalens SK 9 8 10 17 44
20 Cornelius Bjørk Sandefjord OK 39 39
21 Anders Håvard Larsen Nydalens SK 21 11 6 38
22 August Syrdal Øen Heming Orientering 3 1 12 13 29
23 Marius Bakke Fossum IF 4 12 11 27
24 Vetle Drage Kongsberg OL 19 19
25 Gaute Fosstveit Raumar Orientering 1 2 15 18
26 Gustav Andresen Skotte Fossum IF 10 5 2 17
27 Simen Aure Skogedal Asker Skiklubb 2 6 8 16
28 Birk Felland Sætnan Fossum IF 2 9 2 2 15
29 Frikk Alvaro Embergsrud Asker Skiklubb 9 5 14
29 Vegard Aarstad Ås-NMBU Orientering 5 2 7 14
29 Elia Thorvik Nydalens SK 1 4 9 14
32 Rolf Andreas Berg Nydalens SK 2 2 3 4 11
33 Elias Stubberud Nydalens SK 2 6 2 10
34 Jonas Myhr Asker Skiklubb 7 7
34 Stein Aas Stræte Ringerike OL 7 7
36 Kristoffer B. Helminsen Fredrikstad SK 6 6
36 Christoffer Sletten Raumar Orientering 6 6
38 Stian Måseide Sørlie Raumar Orientering 2 3 5
39 Kristian Juell Larsen IL Tyrving 2 2 4
39 Olaf Halsaa Dolven Asker Skiklubb 2 2 4
41 Jonas Aarseth Nydalens SK 3 3
41 Martin Birkelund Asker Skiklubb 2 1 3
41 Ole Henrik Woxholth Asker Skiklubb 1 2 3
44 Sindre Gisholt Fossum IF 2 2
44 Simen Høyer Fossum IF 2 2
44 Simen Fritzner Nittedal OL 2 2
44 Joakim Wilkens Jernberg Nydalens SK 2 2
44 John Otterlei Østmarka OK 2 2
44 Simen Gammelmo Hadeland OL 2 2
44 Birk Thorstensen Oppsal Orientering 2 2
44 Lars Øderud Vatne Bækkelagets SK 2 2
52 Mikkel Berglund Ringerike OL 1 1

Delarrangementer

Dato Navn Arrangør Gren
06.05.2018 Høydepunktet m/Trimtex-Cup Østmarka OK mellom
15.05.2018 IvarOløpet KM sprint IL Tyrving sprint
03.06.2018 Knut Valstads minneløp Oppsal Orientering lang
09.06.2018 Gromløpet - KM mellom Trimtex Cup Lillomarka OL mellom
19.08.2018 Romeriksløpet Raumar Orientering lang
25.08.2018 Folloløpet med KM lang og Trimtex Cup Måren OK lang
09.09.2018 Asker løpet med Trimtex Cup Asker Skiklubb lang
16.09.2018 Hemingløpet Heming Orientering mellom

Annonser

IOF Eventor