Norsk Orientering

Trimtex-cup 2018

Skriv ut

Sluttstilling etter 8 delarrangementer

D 13-14

Plass Navn Klubb
6.5
15.5
3.6
9.6
19.8
25.8
9.9
16.9
Totalt
1 Marie Saugestad Nydalens SK (7) 44 44 44 44 44 (17) 32 252
2 Marie Kravdal Gjø-Vard OL 39 (32) 39 50 50 50 1 229
3 Inga Skaarer Wiklund Nydalens SK 32 29 50 (29) 32 (1) 39 29 211
4 Aurora Wilkens Jernberg Nydalens SK 19 39 44 35 32 39 208
5 Linnea Holst IL Tyrving 44 19 50 29 35 (12) 27 204
6 Maja Mo Hjelseth Nydalens SK 50 50 35 1 50 186
7 Ingeborg Roll Mosland Oppsal Orientering 35 15 39 17 32 44 182
8 Heidi Kristina Sebjørnsen Fossum IF (10) 35 35 23 21 23 25 162
9 Marie Scheele Nydalens SK (9) 32 29 21 23 25 (15) 23 153
10 Ragnhild Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 29 21 (10) 32 27 (14) 19 14 142
11 Katrine Bjordal Veggan Oppsal Orientering 25 (14) 21 27 19 (10) 23 21 136
12 Kathinka Zahl Hagen Fossum IF 27 (17) 27 25 25 29 (25) 1 134
13 Mille Baastad Berg IL Tyrving (12) 27 14 19 15 27 (9) 17 119
14 Ane Hustvedt Oppsal Orientering 14 (12) 25 15 21 44 119
15 Signe Holo Fossum IF 15 2 17 39 29 102
16 Nora Christine Hansen Asker Skiklubb 13 13 13 7 35 81
17 Hannah Syrdal Øen Heming Orientering 17 (2) 17 (7) 8 12 11 11 76
18 Eileen Bjanes IL Tyrving (3) 13 19 9 9 13 10 73
19 Sigrid Nermoen Østmarka OK 23 10 15 13 61
20 Vida Helland-Hansen IL Tyrving 7 3 17 15 14 56
21 Anna Mæhre Torjussen Fossum IF 4 25 10 12 51
22 Sara Martini Asker Skiklubb 21 2 15 10 2 50
23 Kajsa Meyer Larsson IL Tyrving 2 11 21 15 49
24 Mari Aarseth Nydalens SK 7 14 6 19 46
25 Ingrid Johansen-Barli Oppsal Orientering 13 4 9 7 11 44
26 Ragnhild Blom-Hagen Fossum IF 8 9 12 8 5 42
27 Maren Aure Skogedal Asker Skiklubb 11 6 10 12 39
28 Emilie Rehn Kolbotn og Skimt OL 6 11 5 5 8 35
29 Marie Kvarme Sturla, IF 35 35
30 Helene Margarethe Kristensen Heming Orientering 2 11 19 32
31 Gunde Tumelionis Fossum IF 8 5 11 6 30
31 Sofie Solheim Undeberget Oppsal Orientering 3 23 1 1 2 30
33 Mina Akiko Johnsen Sturla, IF 27 27
34 Mathea Gløersen OL Tønsberg og omegn 23 23
34 Elise Thorseng Fossum IF 2 12 5 4 23
36 Martha Wisløff Asker Skiklubb 4 8 3 6 21
37 Kristine Solbakken IL Tyrving 2 8 4 6 20
38 Julie Heyerdahl Rødsten Heming Orientering 2 5 1 1 9 18
39 Anette Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 2 2 3 7 1 2 17
40 Anne Østvold Heming Orientering 6 2 7 15
41 Ingunn Høst Fossgard Lillomarka OL 15 15
42 Tiril Ebon Espedal Nydalens SK 8 4 12
43 Pauline Myklebust IL Koll 9 3 12
44 Tuva Høyer Fossum IF 3 2 2 7
45 Karin Halsaa Dolven Asker Skiklubb 2 2 2 6
45 Elma Sagli Gudim Indre Østfold OK 6 6
47 Elise Nygård Thorseng Fossum IF 5 5
48 Julie Brenås Varteig OL 4 4
49 Karen Skauge Heming Orientering 2 1 3
50 Hedda Sofie Riddervold Asker Skiklubb 2 2
50 Gina Brevik Østmarka OK 2 2
50 Iben Sannum Pihlstrøm Nydalens SK 2 2
53 Kaja Sandvik Raumar Orientering 2 2
53 Emilie Pedersen Vold Lillomarka OL 2 2
53 Ingrid Lurås Oppsal Orientering 2 2
53 Nora Sørberg Raumar Orientering 2 2
57 Marielle Michelsen Fossum IF 1 1

D 15-16

Plass Navn Klubb
6.5
15.5
3.6
9.6
19.8
25.8
9.9
16.9
Totalt
1 Pia Young Vik Nydalens SK 50 39 (35) 50 44 50 50 283
2 Oda Scheele Nydalens SK 44 50 (32) 39 50 44 44 271
3 Kristine Kravdal Gjø-Vard OL 39 23 35 32 50 29 208
4 Amélie Aamodt Oppsal Orientering 27 35 (19) (1) 32 35 39 25 193
5 Tina Kalleson Oppsal Orientering 35 27 44 27 (27) 32 15 180
6 Netta Bar-Nathan Lillomarka OL 23 29 50 32 29 (23) (8) 8 171
7 Maya Jones Arnesen Heming Orientering 29 (11) 15 44 25 (13) 29 21 163
8 Alva Marika Niklasson Kolbotn og Skimt OL 7 (1) 25 39 17 35 39 162
9 Malene Jebsen Heming Orientering 17 (14) 29 19 29 21 35 150
10 Ingrid Blindheim Lillomarka OL 15 17 35 13 44 23 147
11 Ragnhild Mathea Helmersen Fet OL (12) 32 (8) 25 17 19 27 11 131
12 Hanna Eckhardt Andersen Heming Orientering (4) 23 12 23 39 25 122
13 Yngvild Langedal Breivik Nydalens SK 32 27 21 13 14 107
14 Mari Brende Fossum IF 14 44 1 (1) 11 (1) 17 19 106
15 Live Østvold Heming Orientering 21 29 21 5 14 10 100
16 Marte Madslien Bakken Nydalens SK 11 19 25 15 27 97
17 Ingrid Marie Stubban Hygen Østmarka OK 21 17 (2) 23 8 15 6 90
18 Stella Holmboe IL Tyrving (2) 25 7 14 7 11 12 76
19 Alexandra Linløkken Østmarka OK 19 21 15 14 69
20 Ida Marie Flågen Heming Orientering 10 15 3 17 10 (2) 7 62
21 Hanna Rehn Kolbotn og Skimt OL 5 6 6 19 15 (2) (1) 5 56
22 Iris Holst IL Tyrving (3) 13 5 5 8 23 54
23 Helene Bjørkvold Jendal Fossum IF 8 12 5 11 (3) (3) 10 2 48
24 Elise Wærp Hauge Nydalens SK 2 9 9 9 (1) (2) 19 48
25 Janna Sofie Tellesbø Østmarka OK 6 5 11 10 9 1 42
26 Ina Martini Asker Skiklubb 13 27 40
27 Johanne Rognerud Bøe Fossum IF 9 1 12 17 39
28 Kristin Melby Jacobsen Lardal OL 39 39
29 Mille Vasshaug Jægtvik Konnerud IL 32 32
30 Noor Dirro-Helu Måren OK 2 8 21 1 32
31 Ea Lunøe Nydalens SK 13 6 9 28
32 Mari Eidsmo Freidig 25 25
33 Julie Berntzen Fet OL 2 9 13 24
34 Ella Berstad Heming Orientering 2 4 2 7 4 (2) 3 22
35 Jenny Emilie Brenni Herredsvela Østmarka OK 2 2 1 12 2 19
36 Isabel Handstanger Kolbotn og Skimt OL 13 2 4 19
37 Rosie Spencer North West Junior Squad, GBR 7 10 17
37 Jess Ensoll North West Junior Squad, GBR 6 11 17
39 Caitlin Irving North West Junior Squad, GBR 14 2 16
39 Julie Meinicke IL Tyrving 14 2 16
41 Ingrid Solheim Undeberget Oppsal Orientering 3 1 9 2 15
42 Ellie Simmonds North West Junior Squad, GBR 2 12 14
42 Anna Harris North West Junior Squad, GBR 12 2 14
42 Pernille Sønsterudbråten Raumar Orientering 10 2 2 14
45 Astrid Rognstad Hadeland OL 1 7 2 2 12
46 Elida Sagli Gudim Indre Østfold OK 10 10
46 Celine Ytternes Kolbotn og Skimt OL 2 1 6 1 10
48 Adine Blakkestad Ingesen Sarpsborg OL 8 8
48 Silje Slungaard IL Tyrving 2 2 2 2 8
50 Frida Solsrud Nydalens SK 2 4 6
51 Ingrid Bratland Tjernshaugen OK Moss 2 4 6
52 Luciana Maria Svads Måren OK 2 2 1 5
53 Selma Tørudbakken Jendal Fossum IF 2 2 4
54 Sunniva Halvorsrud Lillomarka OL 4 4
54 Lucy Gibson North West Junior Squad, GBR 2 2 4
54 Merryn Stangroom North West Junior Squad, GBR 2 2 4
54 Carys Thomas North West Junior Squad, GBR 2 2 4
58 Lily Regan North West Junior Squad, GBR 1 2 3
59 Veronica Elena Svindseth Kolbotn og Skimt OL 2 2
60 Vilde Retteraasen Indre Østfold OK 2 2
60 Diane Ninauve-Jutulstad Bækkelagets SK 2 2
60 Berthe Teslo Hadeland OL 2 2
63 Inga Cathrin Winsvold Østmarka OK 1 1

H 13-14

Plass Navn Klubb
6.5
15.5
3.6
9.6
19.8
25.8
9.9
16.9
Totalt
1 Christian Fredrik Borg IL Koll 50 44 50 50 44 (29) 39 277
2 Martin Størmer-Antonsen Nydalens SK (25) 50 (29) 44 39 50 35 29 247
3 Ask Olaussen Oppsal Orientering (17) 39 (15) 27 27 32 44 44 213
4 Sigurd Rødnes Oppsal Orientering 27 35 32 (25) 29 39 (27) 50 212
5 Philip Lehmann Romøren Fossum IF (14) 29 35 35 15 (14) 32 35 181
6 Fridtjof Reusch Heming Orientering 29 (17) 39 (1) 32 25 23 27 175
7 Axel Aalde Nydalens SK 32 (23) 25 32 (23) 44 25 1 159
8 Martin Christoffer Borg IL Koll 9 32 (1) (5) 35 27 39 142
9 Sindre Vie Strisland Fossum IF (7) 19 14 29 (11) 21 29 21 133
10 Mikael Birkelund Asker Skiklubb 23 27 10 50 15 125
11 Lars Lien Gjø-Vard OL 35 39 50 124
12 Eirik Vie Strisland Fossum IF (2) 21 17 (14) 19 17 19 25 118
13 Martin Johannessen Linnebo Asker Skiklubb (12) 15 21 23 (6) 23 21 12 115
14 Marius E. Aamodt Oppsal Orientering 13 (1) (1) 6 21 35 17 11 103
15 Sondre Ladim OK Moss 39 44 83
16 Jakob A. Gjedebo Oppsal Orientering 19 (7) 13 (2) 10 9 14 14 79
17 Eirik Frydenlund Norling Nydalens SK 2 27 19 17 10 75
18 Alfred Bjørnerød OK Moss 44 23 67
19 Nils Anders Niklasson Kolbotn og Skimt OL 1 1 13 1 15 32 63
20 Simen Gløgård Stensrud Nittedal OL 21 13 8 19 61
21 Jakob Rastad Asker Skiklubb 5 15 13 1 23 57
22 Oliver Nilsen Fossum IF 11 11 12 10 11 (1) 55
23 Vilmer Nyberg Asker Skiklubb 12 11 15 13 51
24 Annar Erlien Solerød Gjø-Vard OL 15 21 14 50
25 Johannes Salvesen-Lunde IL Koll 14 17 17 48
26 Emil Ruud Fossheim Asker Skiklubb 13 12 12 37
26 Mathias Nyhaug Asker Skiklubb (2) 6 9 3 8 11 37
28 Rasmus D. Eastwood Lillomarka OL 1 1 19 9 6 36
29 Eskil Brænden Lillomarka OL 2 12 2 10 1 27
30 Henrik Julian Fontes Aarbu Varteig OL 27 27
31 Eskil Kolshus Oppsal Orientering 8 8 7 1 1 25
32 Harald Mansaas Fet OL 25 25
33 Tarje Espelin Asker Skiklubb 4 19 23
34 Jonas Hicken IL Koll 10 12 22
35 Håvard Eik Raumar Orientering 3 4 4 4 4 19
36 Rasmus Berglund Ringerike OL 8 9 17
37 Henning Reichenbach Oppsal Orientering 9 8 17
38 Vebjørn Emil Blindheim Lillomarka OL 6 7 2 15
39 Tarje Espelin Asker Skiklubb 13 13
40 Jonathan Woodhouse Lillomarka OL 9 3 12
41 Martin Nøkleby Melling Ringerike OL 11 11
42 Jakob Backer-Tellnes Asker Skiklubb 10 10
43 Anders Næss-Ulseth Heming Orientering 1 7 8
44 Mathias Pedersen Holmskau Trøsken IL 8 8
45 Tobias Tronbøl Lium IL Koll 2 5 7
46 Gjermund Taje Skeie Raumar Orientering 2 5 7
46 Simen Rønning Johansen Måren OK 7 7
48 Bernard Handstanger Kolbotn og Skimt OL 6 6
48 Theodor Bjørk Sandefjord OK 6 6
50 Håkon Bogason Lillomarka OL 2 3 5
51 Einar Østvold Heming Orientering 3 2 5
52 Andreas Sandernes Østmarka OK 2 2 4
53 Markus Megard Grønli Kolbotn og Skimt OL 1 2 3
54 Elias Andenæs Asker Skiklubb 2 2
54 Trym Holme Brinch Asker Skiklubb 2 2
56 Emil Huuse Østmarka OK 1 1
56 Jonas Wilsberg Nydalens SK 1 1
56 Vilhelm Skaug Gilhuus-Moe Oppsal Orientering 1 1

H 15-16

Plass Navn Klubb
6.5
15.5
3.6
9.6
19.8
25.8
9.9
16.9
Totalt
1 Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK 44 35 50 50 50 (35) 50 279
2 Sondre Ytterbø Asker Skiklubb 35 (32) 44 44 44 (35) 44 29 240
3 Nils Tveite Ås-NMBU Orientering 50 (4) 35 50 39 23 35 232
4 Magnus Eide-Fredriksen Heming Orientering (17) 50 39 29 19 (19) 32 44 213
5 Teodor Mo Hjelseth Nydalens SK (25) (14) 32 39 35 27 39 17 189
6 Ådne Skjærstein IL Tyrving (19) 44 29 (19) 32 44 25 14 188
7 Felix Finsrud Asker Skiklubb 29 29 (13) 32 29 (10) 29 39 187
8 Henrik Reusch Heming Orientering 32 (2) 17 (14) 15 29 27 19 139
9 Mikkel Katla Fossum IF 23 23 25 23 (9) 32 10 136
10 Tobias Espedal Nydalens SK 14 44 35 25 13 1 132
11 Kristian Østermann Heming Orientering 15 19 (11) 27 25 12 25 123
12 Anselm Reichenbach Oppsal Orientering 11 15 23 (2) 27 14 27 117
13 Kasper Bakken Ulseth Nydalens SK 13 13 21 39 23 (1) 1 110
14 Sondre Zahl Hagen Fossum IF 27 17 14 (1) 14 (1) 13 23 108
15 Vebjørn Blom-Hagen Fossum IF 8 25 21 23 17 94
16 Cornelius Bjørk Sandefjord OK 39 50 89
17 August Syrdal Øen Heming Orientering (3) (1) 12 13 12 9 4 32 82
18 Gaute Fosstveit Raumar Orientering (1) 2 15 10 15 19 21 82
19 Gaute Bergan Nydalens SK 9 8 10 17 21 (1) 15 80
20 Ole Jakob Frankrig Nydalens SK 10 27 15 11 15 78
21 Ferdinand Fremming Heming Orientering 12 27 10 11 3 12 75
22 Marius Bakke Fossum IF 4 12 11 8 (2) 21 11 67
23 Anders Håvard Larsen Nydalens SK 21 11 6 8 14 1 61
24 Elia Thorvik Nydalens SK (1) 4 9 21 12 11 57
25 Erlend Børli Fossum IF 7 21 8 12 5 53
26 Frikk Alvaro Embergsrud Asker Skiklubb 9 5 7 9 8 38
27 Joe Hudd North West Junior Squad, GBR 13 25 38
28 Gustav Andresen Skotte Fossum IF 10 5 2 6 5 4 32
29 Rolf Andreas Berg Nydalens SK (2) (2) 3 4 3 6 6 7 29
30 Simen Aure Skogedal Asker Skiklubb 2 6 8 2 (2) 7 2 27
31 Finlay Johnson North West Junior Squad, GBR 7 17 24
32 Birk Felland Sætnan Fossum IF 2 9 2 2 2 (2) 6 23
33 Kristian Juell Larsen IL Tyrving 2 2 2 4 10 20
34 Elias Stubberud Nydalens SK 2 6 2 2 (2) 5 2 19
35 Vetle Drage Kongsberg OL 19 19
35 Joe Sunley North West Junior Squad, GBR 17 2 19
37 Vegard Aarstad Ås-NMBU Orientering 5 2 7 14
38 Kåre Peter Krohn Gjessing Heming Orientering 13 13
39 Martin Birkelund Asker Skiklubb 2 1 2 8 13
40 Jonas Aarseth Nydalens SK 3 1 2 5 11
41 Mikkel Berglund Ringerike OL 1 9 10
42 Stian Måseide Sørlie Raumar Orientering 2 3 2 7
42 Simen Fritzner Nittedal OL 2 4 1 7
42 Jonas Myhr Asker Skiklubb 7 7
42 Stein Aas Stræte Ringerike OL 7 7
46 Kristoffer B. Helminsen Fredrikstad SK 6 6
46 Christoffer Sletten Raumar Orientering 6 6
48 Kristian Norum Meløysund Nydalens SK 2 3 5
49 Lars Øderud Vatne Bækkelagets SK 2 2 1 5
50 Charlie Rennie North West Junior Squad, GBR 2 2 4
50 John Otterlei Østmarka OK 2 2 4
50 Olaf Halsaa Dolven Asker Skiklubb 2 2 4
50 Harry O'Donovan North West Junior Squad, GBR 2 2 4
50 Ole Henrik Woxholth Asker Skiklubb 1 2 1 4
50 Joakim Wilkens Jernberg Nydalens SK 2 2 4
50 Daniel Lister North West Junior Squad, GBR 2 2 4
57 Paul Johan Slungaard Heming Orientering 2 2
57 Theo Ring Giske Nydalens SK 2 2
57 David Megard Grønli Kolbotn og Skimt OL 2 2
60 Håvard Gundersen Raumar Orientering 2 2
60 Simen Gammelmo Hadeland OL 2 2
60 Sindre Gisholt Fossum IF 2 2
60 Henrik Woldene Fossum IF 2 2
60 Birk Thorstensen Oppsal Orientering 2 2
60 Simen Høyer Fossum IF 2 2

Delarrangementer

Dato Navn Arrangør Gren
06.05.2018 Høydepunktet m/Trimtex-Cup Østmarka OK mellom
15.05.2018 IvarOløpet KM sprint IL Tyrving sprint
03.06.2018 Knut Valstads minneløp Oppsal Orientering lang
09.06.2018 Gromløpet - KM mellom Trimtex Cup Lillomarka OL mellom
19.08.2018 Romeriksløpet Raumar Orientering lang
25.08.2018 Folloløpet med KM lang og Trimtex Cup Måren OK lang
09.09.2018 Asker løpet med Trimtex Cup Asker Skiklubb lang
16.09.2018 Hemingløpet Heming Orientering Knock out-sprint

Annonser

IOF Eventor