Norsk Orientering

NØK Sprintcup 2018

Skriv ut

Sluttstilling etter 3 delarrangementer

Alle tre løp teller sammenlagt for klasser f.o.m. 13 år. Vinner får 1000 poeng, deretter trekkes fra ett poeng per sekund (i praksis betyr dette sammenlagt tid, omregnet til poeng (gjort slik pga at Eventor bare takler poengberegning i sammenlagtserier…)).

D 13-14

Plass Navn Klubb
18.4
25.4
1.5
Totalt
1 Eline Horten Jordet Vingelen IL 1000 1000 1000 3000
2 Guro Schjølberg Tynset IF 889 579 1468
3 Ida Høsøien Tynset IF 464 580 1044
4 Andrea sæther Verdenius Vingelen IL 229 602 831
5 Astrid Schjølberg Røros IL 430 430
6 Carina Marie Narvesen Os IL 175 218 393

H 13-14

Plass Navn Klubb
18.4
25.4
1.5
Totalt
1 Truls Lunåsmo Tynset IF 1000 906 908 2814
2 Simon Dirfeldt Os IL 622 1000 1622
3 Peder Angel Lundquist Langen Os IL 1000 1000
4 Ola Håvar Sæter Jordet Vingelen IL 21 21
5 Lars Horten Jordet Vingelen IL 1 1

D 15-16

Plass Navn Klubb
18.4
25.4
1.5
Totalt
1 Mari Grøtli Svergja Kvikne IL 1000 1000 1000 3000
2 Helene Møller Moe Røros IL 794 794
3 Emilie Schärer Kvikne IL 349 399 748

H 15-16

Plass Navn Klubb
18.4
25.4
1.5
Totalt
1 Jørgen Schjølberg Tynset IF 1000 1000 1000 3000
2 Jakob Høsøien Tynset IF 902 970 855 2727
3 Sebastian Rød Feragen Tynset IF 892 925 1817
4 Sverre Prøch Moen Røros IL 690 690
5 Jacob Sæther Verdenius Vingelen IL 428 1 429

D 17-

Plass Navn Klubb
18.4
25.4
1.5
Totalt
1 Marit Østvang Vingelen IL 1000 1000 955 2955
2 Jorun Bækken Os IL 602 749 1351
3 Ragnhild Hynne Vingelen IL 678 439 1117
4 Hedvig Åstebøl NTNUI 1000 1000
5 Rønnhaug Hansel Nergård Kvikne IL 936 936
6 Guri Sandvold Tynset IF 851 851
7 Anne Berit Engebakken Vingelen IL 801 801
8 Ragnhild Utstumo Vingelen IL 698 698
9 Sunniva Nergaard Berg Stokke IL 472 472
10 Mari Skogstad Østgård Vingelen IL 1 1

H 17-

Plass Navn Klubb
18.4
25.4
1.5
Totalt
1 Gaute Kvittum Nytrøen Tynset IF 1000 1000 841 2841
2 Magnus Fjerdingen Moan Røros IL 788 940 1 1729
3 Jon Arve U Engebakken Nord-Østerdal OK 865 607 1472
4 Øyvind Wiggen Byåsen IL 1000 1000
5 Hallstein B. Often Tynset IF 887 887
6 Hallstein Bondhus Often Tynset IF 822 822
7 Håvard Sundberg NOTEAM 667 667
8 Tommy Skogly Vingelen IL 639 639
9 Kjetil Thoresen Tynset IF 578 578
10 Ulysse Le Dauillennec Vingelen IL 1 1

D 40-

Plass Navn Klubb
18.4
25.4
1.5
Totalt
1 Liv Meli IL Nansen 848 970 953 2771
2 Sissel Bolstad Tynset IF 798 912 836 2546
3 Birgit Wikan Berg IL Nansen 674 854 817 2345
4 Bente Horten Vingelen IL 670 812 645 2127
5 Mari Gullbrekken Schjølberg Tynset IF 1000 934 1934
6 Eldbjørg G. Kalbækken Tynset IF 667 616 549 1832
7 Elisabeth Espeland Tynset IF 506 804 1310
8 Britt Laila Nilsgård Røros IL 530 481 1011
9 Valborg Madslien Lillehammer OK 1000 1000
9 Ingunn Vangen Lunåsmo Tynset IF 1000 1000
11 Britt Vangen Sandvold Tynset IF 924 1 925
12 Ragnhild Dåsnes Os IL 895 895
13 Marit Eggen Nyaas Tynset IF 280 607 887
14 Sigrid Meli Simensen Røros IL 885 885
15 Anne Mette Normann Tynset IF 345 184 529
16 Aagje Wesselius Os IL 457 457
17 Helen Margrethe Schjelderup Nord-Østerdal OK 1 232 1 234

H 40-

Plass Navn Klubb
18.4
25.4
1.5
Totalt
1 Leif Arne Nytrøen Tynset IF 879 939 925 2743
2 Atle Berg IL Nansen 859 876 911 2646
3 Jan Jacob Verdenius Vingelen IL 1000 996 1 1997
4 Hans Arild Skjevdal Røros IL 947 1000 1 1948
5 Petter Gullikstad Røros IL 929 936 1865
6 Geir Schjølberg Tynset IF 810 969 1779
7 Per Engebakken IL Nansen 744 732 1476
8 Torger Høsøien Tynset IF 1 1000 1001
9 Harald Svergja Kvikne IL 963 963
10 Stig Moen Røros IL 929 929
11 Frode Sjøvold Røros IL 922 922

D 60-

Plass Navn Klubb
18.4
25.4
1.5
Totalt
1 Kari Osmoen Os IL 1 1000 971 1972
2 Inger Johanne Simensen Os IL 770 1000 1770
3 Brynhild Nygard Tynset IF 756 631 1387

H 60-

Plass Navn Klubb
18.4
25.4
1.5
Totalt
1 Helge Sundberg Røros IL 1000 1000 2000
2 Harald Østbye Elverum OK 1000 1000
3 Leif Jordet Vingelen IL 466 466

D 70-

Plass Navn Klubb
18.4
25.4
1.5
Totalt
1 Solveig Vingelen Vingelen IL 1000 1000 1000 3000
2 Sigrid Meli Os IL 561 812 951 2324
3 Anne-Mari Haagensen Os IL 293 353 526 1172

H 70-

Plass Navn Klubb
18.4
25.4
1.5
Totalt
1 Tore Stubbe Nord-Østerdal OK 1000 988 898 2886
2 Steinar Simensen Os IL 761 1000 769 2530
3 Johan Arnt Johansen Tynset IF 851 915 1 1767
4 Mads Berg IL Nansen 127 710 426 1263
5 Erik Haagensen Os IL 293 446 295 1034
6 Tor Østvang Os IL 1000 1000
7 Oddvar Erlien Vingelen IL 1 1

Delarrangementer

Dato Navn Arrangør Gren
18.04.2018 NØK Sprintcup løp 1 TYNSET Tynset IF sprint
25.04.2018 NØK Sprintcup løp 2 Vingelen IL sprint
01.05.2018 NØK Sprintcup Finale 2018 Røros IL sprint

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2018