På norsk
Help and Support
FAQ
About Eventor
Products and services
Norsk Orientering
Turorientering.no
Stolpejakten
Liveresultater
Livelox
Eventor
Norwegian orienteering's central IT-system
Event calendar
Press results
Livelox
Create account
Log in
Jubileumskarusellen - OTO
Print
Final standings after 6 events.
D 13-14
Pl
Name
Club
21/4
5/5
6/5
3/6
3/6
25/8
Total
1
Mathea Gløersen
OL Tønsberg og omegn
50
50
50
50
(50)
200
2
Maria Grovan
OL Tønsberg og omegn
32
40
40
32
144
3
Amanda Axelson
Eiker OL
40
26
32
98
4
Synne Sandven
Notodden OL
50
40
90
5
Iril Ringheim
Larvik OK
40
32
72
6
Ada Othilie Dahl Borkamo
Notodden OL
21
26
47
7
Anne Østvold
Heming Orientering
40
40
8
Helene Brandal Søfting
Kongsberg OL
32
32
9
Ingeborg Hovdejord
Notodden OL
26
26
H 13-14
Pl
Name
Club
21/4
5/5
6/5
3/6
3/6
25/8
Total
1
Henrik Kaupang Lye
Larvik OK
40
50
50
50
190
2
Benjamin Gjone
Sandefjord OK
50
32
40
21
143
3
Anders Klavenes
Sandefjord OK
21
32
50
21
(14)
(21)
124
3
Gabriel Gjone
Sandefjord OK
(17)
40
32
26
26
124
5
Sindre Mathisen
OL Tønsberg og omegn
(14)
40
26
32
17
115
6
Hallvard Tjentland
Lardal OL
17
40
32
89
7
Theodor Bjørk
Sandefjord OK
26
26
17
14
83
8
Andreas Myrvold Skovlyst
Kongsberg OL
32
50
82
9
Henrik Repstad Storemyr
IL Hauken
21
12
12
10
55
10
Lars Emil Bue
OL Tønsberg og omegn
8
26
10
10
(6)
54
11
Kristoffer Eckdahl
OL Tønsberg og omegn
12
21
14
47
12
Lars Loftesnes Kaupang
OL Tønsberg og omegn
12
17
12
41
13
Magnus Brodin
Porsgrunn OL
40
40
14
Mathias Axelson
Eiker OL
14
14
28
15
Einar Østvold
Heming Orientering
17
17
16
Martin Dybvik
Stokke IL
6
10
16
17
Bendik Schia Løe
Notodden OL
10
10
18
Oscar Wiersdalen Thunold
Porsgrunn OL
8
8
D 15-16
Pl
Name
Club
21/4
5/5
6/5
3/6
3/6
25/8
Total
1
Une Holtermann
Porsgrunn OL
50
50
50
50
200
2
Ingrid Mobråthen
Botne SK
21
26
50
40
(17)
137
3
Emma Engehult
Notodden OL
32
40
32
26
130
4
Lerke Hjelseth
OL Tønsberg og omegn
32
50
21
14
(14)
117
5
Gjendine Gjelstad Rebård
Sandefjord OK
26
21
32
17
(8)
96
6
Ida Sofie Hjortland
Larvik OK
26
32
26
84
7
Mari Loftesnes Kaupang
OL Tønsberg og omegn
40
21
10
12
83
8
Kristin Melby Jacobsen
Lardal OL
40
40
80
9
Eline Schjerven
Lardal OL
40
32
72
10
Emilie Johansen
Sandefjord OK
26
14
17
57
11
Anine Kjørholt Lie
Porsgrunn OL
10
12
21
43
12
Anny Horge Rogne
OL Tønsberg og omegn
12
6
10
28
13
Ingvild Johnsen
Hedrum OL
21
21
H 15-16
Pl
Name
Club
21/4
5/5
6/5
3/6
3/6
25/8
Total
1
Oliver Østby
OL Tønsberg og omegn
32
40
50
40
(32)
(32)
162
2
Viljan van Raaij
Hedrum OL
26
50
40
26
(26)
(26)
142
3
Tobias Mathisen
Porsgrunn OL
40
14
40
40
134
4
Cornelius Bjørk
Sandefjord OK
50
32
50
132
4
Iver Ringheim
Larvik OK
32
50
50
132
6
Vetle Mathisen
OL Tønsberg og omegn
32
26
10
17
85
7
Halvard Kornmo
Porsgrunn OL
21
21
21
63
8
Kristoffer Fjære
Hedrum OL
17
8
14
14
53
9
Sondre Evensen
OL Tønsberg og omegn
21
21
42
10
Henrik R Holt
Hedrum OL
17
12
29
10
Åsmund Slokvik
Notodden OL
12
17
29
12
Anders L. Rosenvold
Porsgrunn OL
6
10
12
28
13
Jonas Eikås
Sandefjord OK
26
26
14
Hallgeir Brevik
Stokke IL
4
8
10
22
15
Martin Ausen
Porsgrunn OL
8
8
D 15- B
Pl
Name
Club
21/4
5/5
6/5
3/6
3/6
25/8
Total
1
Anne Berg Gjølberg
Larvik OK
50
50
1
Monica Renate Trøan
Nittedal OL
50
50
3
Maren Bruserud
OL Trollo
40
40
3
Silje Skatvedt Stensrud
OK Horten
40
40
H 15- B
Pl
Name
Club
21/4
5/5
6/5
3/6
3/6
25/8
Total
1
Knut Gjone
Sandefjord OK
50
50
D 17-20
Pl
Name
Club
21/4
5/5
6/5
3/6
3/6
25/8
Total
1
Julie Eikeland
OL Tønsberg og omegn
32
32
26
(21)
50
140
2
Signe Bredholt Jørgensen
Sandefjord OK
50
40
40
130
3
Ella Arentz Hagen
Sandefjord OK
50
50
100
4
Camilla Rosenvold
Porsgrunn OL
32
32
64
5
Andrea Ranvik
Konnerud IL
50
50
6
Elise Støren
Bø OL
21
26
47
7
Sandra B. Robertsen
OL Tønsberg og omegn
40
40
7
Anniken Ranvik
Konnerud IL
40
40
H 17-20
Pl
Name
Club
21/4
5/5
6/5
3/6
3/6
25/8
Total
1
Trym B Island
OL Tønsberg og omegn
50
50
40
50
190
2
Jakob Hjelseth
OL Tønsberg og omegn
40
40
(21)
26
40
146
3
Mathias Gløersen
Bækkelagets SK
50
32
40
122
4
Alexander Repstad Storemyr
Porsgrunn OL
40
26
32
21
119
5
Sindre R Holt
Hedrum OL
50
50
100
6
Ludvig Johnsen
Hedrum OL
17
21
12
50
7
Olav Aasmundtveit Hoff
OL Tønsberg og omegn
32
17
49
8
Håvard Skriubakken
Porsgrunn OL
32
10
42
9
Per Anders Eckdahl
OL Tønsberg og omegn
32
32
9
Skjalg Nysæter
Skien OK
32
32
11
Hermund Ulvensøen
OL Tønsberg og omegn
26
26
11
Rasmus Mathisen
Porsgrunn OL
26
26
13
Morten Krona Haflan
OL Tønsberg og omegn
14
14
D 21-
Pl
Name
Club
21/4
5/5
6/5
3/6
3/6
25/8
Total
1
Marthe Gløersen
Bækkelagets SK
50
50
50
50
(50)
200
2
Elin Bjerva
Larvik OK
32
50
82
3
Stefani Popova
Hadeland OL
40
40
80
3
Ellen Strøm Juliussen
Sandefjord OK
40
40
80
5
Ingrid Undstad
Larvik OK
40
32
72
6
Siri Eidnes
Harstad OL
40
40
7
Ann Kristin Bjerke Evensen
Sandefjord OK
32
32
7
Benedikte Wiig Bøen
Porsgrunn OL
32
32
7
Anne Berg Gjølberg
Larvik OK
32
32
10
Silje Borge Hovi
Skien OK
26
26
H 21-
Pl
Name
Club
21/4
5/5
6/5
3/6
3/6
25/8
Total
1
Anders Vister
Nydalens SK
21
50
50
50
171
2
Øyvind Watterdal
Hadeland OL
40
50
40
130
3
Trond Gjelstad
Sandefjord OK
(14)
32
32
26
26
116
4
Thore Kornmo
Porsgrunn OL
40
40
80
5
Sigurd Myhre Andreassen
Halden SK
12
40
17
69
6
Helge Gisholt
OK Skeidi
26
40
66
7
Helge Gisholt
OK Skeidi
32
32
64
8
Jørn Sundby
Larvik OK
8
50
58
9
Wolfgang Kampel
Bækkelagets SK
50
50
10
Robert Fredriksen
Notodden OL
2
21
21
44
11
Jarle Lysnes
Hedrum OL
3
17
17
37
12
Martin Aske
Andebu IL
1
17
14
32
12
Eirik Ravnan
IL Tyrving
32
32
14
Lasse Kløvstad
Sandefjord OK
26
26
14
Erling Grammeltvedt
OK Skeidi
26
26
16
Trond Evensen
OL Tønsberg og omegn
21
21
16
Hallvard Koren
OK Moss
21
21
18
Bjørn Tore Mathisen
OL Tønsberg og omegn
17
17
19
Eirik Larsen
Skien OK
10
10
20
Morten Tangen
OK Moss
6
6
21
Harald Hovi
Skien OK
4
4
D 40-
Pl
Name
Club
21/4
5/5
6/5
3/6
3/6
25/8
Total
1
Karin Skedsmo Danevad
Fredrikstad SK
50
50
100
1
Ragnhild Myrvold Skovlyst
Kongsberg OL
50
50
100
3
Kristin Nergaard Berg
Fossum IF
40
50
90
4
Linda Fredh
OK Moss
40
21
61
5
Siv Wiersdalen
Porsgrunn OL
50
50
6
Liv Schjerven
Lardal OL
40
40
6
Elise Stordal Aalerud
OL Tønsberg og omegn
40
40
8
Kari Hasaas Klavenes
Sandefjord OK
32
32
8
Kari Rød Aakre
Andebu IL
32
32
10
Mona Holte
Porsgrunn OL
26
26
H 40-
Pl
Name
Club
21/4
5/5
6/5
3/6
3/6
25/8
Total
1
Jørgen Fjære
Hedrum OL
40
50
50
140
2
Hans Trøan
Nittedal OL
50
50
2
Dag Ausen
Porsgrunn OL
50
50
2
Fredrik Larsen
Indre Østfold OK
50
50
5
Lars Ole Thunold
Porsgrunn OL
40
40
6
Einar Idland
Andebu IL
32
32
6
Jesper Flogstad
IL Hauken
32
32
8
Thomas Brodin
Porsgrunn OL
26
26
D 45-
Pl
Name
Club
21/4
5/5
6/5
3/6
3/6
25/8
Total
1
Mariann Øren Arvesen
Sandefjord OK
50
50
50
150
2
Mai Britt Bjørk
Sandefjord OK
32
40
32
40
144
3
Anette Kjærås Firing
Andebu IL
40
40
21
32
(17)
133
4
Sara Mathisen
Porsgrunn OL
50
50
21
121
5
Stine Arntzen
Sandefjord OK
26
32
32
17
107
6
Tone Sølie Lysnes
Hedrum OL
21
26
21
26
94
7
Kristin Bruserud
OL Trollo
50
40
90
8
Kristin Hjortland
Larvik OK
32
40
72
9
Elin Bordøy
Hedrum OL
14
21
14
49
9
Kristin Sandven
Notodden OL
17
32
49
11
Rikke Kristin Gåsholt
Hedrum OL
26
17
43
12
Liv Schjerven
Lardal OL
26
26
12
Mia Engehult
Notodden OL
12
14
26
14
Janne Larsen
Porsgrunn OL
21
21
H 45-
Pl
Name
Club
21/4
5/5
6/5
3/6
3/6
25/8
Total
1
Jørgen Frøyd
Larvik OK
50
50
40
50
190
2
Atle Borgersen
Hedrum OL
50
32
12
94
3
Knut Ivar Johansen
Sandefjord OK
50
17
26
93
4
Anders Kristian Holt
Hedrum OL
40
50
90
5
Øyvind Støren
Bø OL
26
26
26
78
6
Espen Johnsen
Hedrum OL
32
21
14
67
7
Sturle Furland
Sandefjord OK
40
21
61
8
Einar Klavenes
Sandefjord OK
26
32
58
9
Eelco van Raaij
Hedrum OL
14
21
10
45
10
Steinar Lande
Bø OL
40
40
10
Kjetil Eckdahl
OK Horten
40
40
10
Pål Jevanord
OL Trollo
40
40
13
Jens Tjentland
Lardal OL
17
17
34
14
Tom Kristensen
Larvik OK
32
32
14
Magne Wiig Mathisen
Porsgrunn OL
32
32
16
Ian Ringheim
OL Trollo
21
21
16
Tor Ringstad
Hedrum OL
21
21
18
Jørn Langerud
Porsgrunn OL
17
17
19
Truls Fjeldstad
Porsgrunn OL
12
12
20
Bjørn Lie
Porsgrunn OL
8
8
21
Hans Ivar Nesse
OL Tønsberg og omegn
6
6
D 50-
Pl
Name
Club
21/4
5/5
6/5
3/6
3/6
25/8
Total
1
Kari Christiansen
Sandefjord OK
50
50
50
50
(50)
200
2
Tiri Rebård
Sandefjord OK
40
40
50
40
(32)
170
3
Hilde Kløvstad
Sandefjord OK
32
32
64
4
Astrid Brevik
Stokke IL
26
26
52
5
Margrete Engzelius
Asker Skiklubb
14
26
40
5
Hilde Kristine Rosenvold
Porsgrunn OL
40
40
5
Hilde Gunn Hellenes
OK Skeidi
40
40
8
Trine Marit Justad Raaen
Lierbygda OL
17
21
38
9
Veslemøy Solberg
Konnerud IL
21
21
10
Kjersti Kjeldaas
OL Trollo
12
12
H 50-
Pl
Name
Club
21/4
5/5
6/5
3/6
3/6
25/8
Total
1
Rune Engehult
Notodden OL
40
50
50
50
190
2
Arne Kristensen
Stokke IL
(14)
32
32
32
40
(32)
136
3
Tore Hoff
IL Tyrving
50
50
100
4
Oskar Kaaløy
Sandefjord OK
(8)
17
21
21
26
85
5
Bjørnar Olsrød
Stokke IL
32
50
82
6
Arne Håkon Jørgensen
Sandefjord OK
17
40
57
7
Knut Gjone
Sandefjord OK
26
26
52
8
Per Olav Gulbrandsen
Larvik OK
40
40
8
Roger Lysnes
Hedrum OL
40
40
8
Per Erik Larsen
Sandefjord OK
40
40
11
Inge Ringheim
Larvik OK
32
32
12
Trond Foss
Sandefjord OK
10
21
31
13
Petter Løe
Notodden OL
26
26
13
Are Flågan
Asker Skiklubb
26
26
15
Jon Skriubakken
Porsgrunn OL
21
21
16
Per Einar Strøm
Hedrum OL
12
12
D 55-
Pl
Name
Club
21/4
5/5
6/5
3/6
3/6
25/8
Total
1
Eli Marie Wiig
Porsgrunn OL
32
50
50
132
2
Ragnhild Dåsnes
Os IL
50
50
2
Grete Borge Hovi
Skien OK
50
50
4
Gerd Fossestøl
Nittedal OL
40
40
H 55-
Pl
Name
Club
21/4
5/5
6/5
3/6
3/6
25/8
Total
1
Torgeir Brandal
Kongsberg OL
17
50
50
117
2
Morten Andresen
OK Skeidi
32
40
26
98
3
Terje Gullord
Gjø-Vard OL
50
40
90
4
Harald Omland
Skien OK
21
32
53
5
Knut Wiig Mathisen
Porsgrunn OL
50
50
5
Espen Raastad
Skien OK
50
50
5
Morten Johnsen
Stokke IL
50
50
8
Jan Ivar Gundersen
Hedrum OL
40
40
8
Arne Kierulf Dirdal
Larvik OK
40
40
10
Sven Ohrvik
Konnerud IL
32
32
11
Kjetil Kløvstad
Sandefjord OK
26
26
D 60-
Pl
Name
Club
21/4
5/5
6/5
3/6
3/6
25/8
Total
1
Grete S B Hovi
Skien OK
50
50
2
Turid Ødegård
OL Tønsberg og omegn
40
40
3
Gro Eia
OL Trollo
32
32
4
Anne Lise Andreassen
Sandefjord OK
26
26
H 60-
Pl
Name
Club
21/4
5/5
6/5
3/6
3/6
25/8
Total
1
Torgeir Strandhagen
Røyken OL
50
50
50
150
2
Roy Gjerding
OK Moss
17
40
40
97
3
Richard Zeiner-Gundersen
Fossum IF
40
40
4
Axel Damgaard
OL Trollo
32
32
5
Øyvind Gylver
Asker Skiklubb
26
26
6
Sigbjørn Myhre
Andebu IL
21
21
7
Kai Midtskogen
Botne SK
14
14
D 65-
Pl
Name
Club
21/4
5/5
6/5
3/6
3/6
25/8
Total
1
Elisabeth Rød
Andebu IL
32
40
40
40
152
2
Inger Marie Johansson
Porsgrunn OL
26
32
50
32
140
3
Randi Hansen
Stokke IL
40
50
40
130
4
Lill Birkelund
Porsgrunn OL
21
32
53
5
Anne Lise Saga
Kjose IL
50
50
5
Gro Eia
OL Trollo
50
50
5
Ingrid Strande
Skien OK
50
50
5
Vigdis Andersen
Eiker OL
50
50
9
Aud I Spjelkavik
IL Tyrving
40
40
10
Grethe Lill Ryeng
Sturla, IF
32
32
11
Kari Berg
Larvik OK
26
26
H 65-
Pl
Name
Club
21/4
5/5
6/5
3/6
3/6
25/8
Total
1
Øivind Fadum
Sande Sportsklubb
40
40
50
50
180
2
Terje Ludvigsen
Larvik OK
50
50
50
150
3
Atle Remme
Porsgrunn OL
32
40
40
(21)
32
144
4
Elling Aakre
Andebu IL
21
(12)
32
26
50
129
5
Ove Gunnar Jacobsen
Stokke IL
(10)
(14)
21
21
26
40
108
6
Ole Johansson
Porsgrunn OL
17
32
40
89
7
Ragnar Niemi Berg
Stokke IL
10
26
21
57
8
Hugo Christensen
Notodden OL
12
8
32
52
8
Per Chr. Hagen
Bø OL
26
26
52
10
Sveinung Rekaa
Notodden OL
8
26
34
11
Frode Sandersen
Nittedal OL
32
32
12
Per Dag Nordkvelde
Hedrum OL
14
17
31
12
Martin Nauf
Hedrum OL
17
14
31
14
Svein Ackenhausen
Konnerud IL
21
21
15
Paul Skjaker
Hadeland OL
17
17
15
Dag Kristensen
OK Skeidi
17
17
15
Øystein Andersen
Eiker OL
17
17
18
Jan Bøhle
OL Trollo
14
14
19
Eilef Landsverk
Skien OK
6
6
D 70-
Pl
Name
Club
21/4
5/5
6/5
3/6
3/6
25/8
Total
1
May Helene Hansen
Sandefjord OK
50
50
50
32
182
2
Gerd Langseth
Larvik OK
40
50
40
40
170
3
Hjørdis Øvreås
Botne SK
26
32
40
98
3
Eli Klovning
Porsgrunn OL
40
32
26
98
5
Torill Nebell Mikkelsen
Berger og Svelvik OL
40
50
90
6
Margareta Brynhildsen
Stokke IL
32
50
82
H 70-
Pl
Name
Club
21/4
5/5
6/5
3/6
3/6
25/8
Total
1
Runar Kittilsen
Stokke IL
50
50
50
50
(50)
(50)
200
2
Thorolf Trolsrud
Botne SK
(14)
21
32
40
40
(14)
133
3
Rolf Gjølberg
Larvik OK
26
14
32
32
104
4
Helge Fossheim
Hedrum OL
17
40
57
5
Ragnar Hillestad
Lardal OL
32
17
49
6
Lars Martin Gjein
Stokke IL
21
26
47
7
Ingar Håkonsen
Kongsberg OL
40
40
7
Carl Ove Berg
OK Skeidi
40
40
7
Jiri Urvalek
Porsgrunn OL
40
40
10
Kay Jørgensen
Porsgrunn OL
17
21
38
11
Bjørn Spjelkavik
IL Tyrving
32
32
12
Jakob Kløverød
Porsgrunn OL
26
26
12
Jørgen Kvilhaug
Botne SK
26
26
14
Kåre Thorbjørnsen
Larvik OK
12
12
14
Roar Løken
Sandefjord OK
12
12
16
Arne Kristensen
Stokke IL
10
10
17
Hogne Kjærås
Andebu IL
8
8
D 75-
Pl
Name
Club
21/4
5/5
6/5
3/6
3/6
25/8
Total
1
Astrid Reppesgård Lie
Hedrum OL
50
50
H 75-
Pl
Name
Club
21/4
5/5
6/5
3/6
3/6
25/8
Total
1
Frank Eliassen
Sandefjord OK
50
50
(17)
50
32
182
2
Per Øystein Andersen
Larvik OK
40
40
(32)
(32)
40
40
160
3
Magne Klovning
Porsgrunn OL
26
40
26
(21)
50
142
4
Magnar Øvreås
Botne SK
40
32
26
98
5
Bjørn Willy Hansen
Sandefjord OK
21
26
21
68
6
Anton Lomme
Hedrum OL
50
14
64
7
Harald Lundhaug
OK Moss
50
50
8
Tor Eivind Edvardsen
Larvik OK
26
17
43
9
Egil Ronæss
Porsgrunn OL
21
14
35
10
Asbjørn Bræck
Kongsberg OL
32
32
10
Erling Tidemann
Lommedalens IL
32
32
12
Arne D. Christensen
Sandefjord TIF
26
26
D 80-
Pl
Name
Club
21/4
5/5
6/5
3/6
3/6
25/8
Total
1
Tirill Liby Seip
OK Skeidi
50
50
50
50
200
H 80-
Pl
Name
Club
21/4
5/5
6/5
3/6
3/6
25/8
Total
1
Oddvar Gjelstad
Sandefjord OK
50
50
50
50
(40)
200
2
Magnar Reppesgård
Hedrum OL
32
40
40
50
162
3
Helge Halvorsen
Larvik OK
26
50
40
32
148
4
Knut Kjemhus
Kongsberg OL
40
40
Events
Date
Name
Organiser
Discipline
21/04/2018
Jubileumstarten - OTO 70 år jubileumkarusell 2018 - løp 1
OL Tønsberg og omegn
mellom
05/05/2018
Skjærgårdsløpet - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 2
OL Tønsberg og omegn
mellom
06/05/2018
Skjærgårdssprinten - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 3
OL Tønsberg og omegn
sprint
03/06/2018
Jubileumsprinten - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 4
OL Tønsberg og omegn
sprint
03/06/2018
Supersprinten - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 5
OL Tønsberg og omegn
sprint
25/08/2018
Blåbærløpet - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 6
OL Tønsberg og omegn
lang
Advertisements