Norsk Orientering

Sprintkarusell

Skriv ut

Sluttstilling etter 3 delarrangementer

Sprintkarusell i ROL

D-16

Plass Navn Klubb
12.4
19.4
26.4
Totalt
1 Oda Opseth Ringerike OL 18 18 36
2 Marte Sofie Skrove Ringerike OL 20 20
2 Sunniva Viena Ringerike OL 20 20
4 Kari Kollstrøm Ringerike OL 17 17

D50-

Plass Navn Klubb
12.4
19.4
26.4
Totalt
1 Grete S B Hovi Skien OK 20 18 (17) 38
1 Kjersti Stræte Ringerike OL 20 18 38
3 Anne-Kristin Kvamme Ringerike OL 17 20 37
4 Ragnhild Elsrud Hultgreen Ringerike OL 18 15 (1) 33
4 Kari Strande Ringerike OL 17 16 (16) 33
6 Live Joronn Ytrehus Ringerike OL 14 15 29
7 Sissel Skovly Ringerike OL 17 17
8 Eirin Mathiesen Ringerike OL 13 1 14
9 Nina Blakstvedt Ringerike OL 12 12
10 Unn Disch Kihle Ringerike OL 11 11

H-16

Plass Navn Klubb
12.4
19.4
26.4
Totalt
1 Martin Nøkleby Melling Ringerike OL 20 18 (1) 38
2 Reidar Kollstrøm Ringerike OL 17 (17) 18 35
3 Mikkel Berglund Ringerike OL 20 20
3 Stein Aas Stræte Ringerike OL 20 20
5 Ole Jørgen Bøhn Ringerike OL 18 18
6 Oskar Hope Modum OL 16 16

H17-

Plass Navn Klubb
12.4
19.4
26.4
Totalt
1 Lars-Inge Arnevik Ringerike OL 20 20 (20) 40
2 Lars Enerhaugen Modum OL (17) 18 18 36
3 Magnus Barth Gustavsen Ringerike OL 18 17 35
4 Oskar Arnevik Ringerike OL 16 17 33
5 Stig Melling Ringerike OL (14) 15 16 31
6 Juha Viena Ringerike OL 16 14 (12) 30
7 Lars Berglund Ringerike OL 15 14 (13) 29
8 Sverre Graffer Ringerike OL 13 11 (11) 24
8 Per Erik Opseth Ringerike OL 10 14 24
10 Anders Beyer Brattli Ringerike OL 15 15
11 Tobias Maute Modum OL 12 12

H50-

Plass Navn Klubb
12.4
19.4
26.4
Totalt
1 Kristian Kihle Ringerike OL 18 (16) 20 38
2 Frode Løset Ringerike OL 18 17 35
3 Helge Revhaug Ringerike OL 17 16 33
4 Geir Dahl Ringerike OL 16 15 31
4 Knut Ivar Kollstrøm Ringerike OL (12) 17 14 31
6 Helge Graffer Ringerike OL 12 17 29
7 Hans A. Tingvold Raufoss IL Orientering 14 13 27
7 Toralf Opperud Ringerike OL 14 13 (12) 27
9 Sverre Thune Ringerike OL 13 11 (10) 24
10 Knut Aas Ringerike OL 20 1 21
11 Gunnar Hope Modum OL 20 20
12 Per Gunnar Dahl Ringerike OL 17 1 18
12 Harald Hovi Skien OK 18 18
14 Morten Dåsnes Ringerike OL 17 17
14 Geir Sverre Svingheim Hadeland OL 17 17
16 Svein Rosland Hope IL 15 15
16 Sigurd Vikebø TIF Viking 15 15
18 Leif Roger Hultgreen Ringerike OL 11 11

Nybegynner

Plass Navn Klubb
12.4
19.4
26.4
Totalt
1 Luna Grønlie Ringerike OL 1 1 (1) 2
1 Nora Lilleland-Olsen Ringerike OL 1 1 2
1 Ingrid Lilleland-Olsen Ringerike OL 1 1 2
1 Ester Torskenæs Ratovonati Ringerike OL 1 1 (1) 2
1 Mali Oline Johansen Ringerike OL 1 1 2
6 Oda Opseth Ringerike OL 1 1
6 Malin Kvello Berger Ringerike OL 1 1
6 Guro Slapgård Noreng Ringerike OL 1 1
6 Nauomi Torskenæs Ratovonati Ringerike OL 1 1

D17-

Plass Navn Klubb
12.4
19.4
26.4
Totalt
1 Trine Opseth Ringerike OL 18 (17) 20 38
2 Line Skjevik Arnevik Ringerike OL (15) 18 18 36
3 Monica Berglund Ringerike OL 16 16 32
4 Karen Backe Langum Ringerike OL 14 17 31
5 Ida Hope Ringerike OL 20 20
5 Torunn Økern Jensen Ringerike OL 20 20
7 Anne Guro Nøkleby Ringerike OL 17 17
8 Ida Bolette Enerhaugen Ringerike OL 15 15
9 Viola Korba Modum OL 13 13

Delarrangementer

Dato Navn Arrangør Gren
12.04.2018 Sprintkarusell - Ringerike Ringerike OL sprint
19.04.2018 Sprintkarusell - Ringerike Ringerike OL sprint
26.04.2018 Sprintkarusell - Ringerike Ringerike OL sprint

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2018