2018 Sport8-Norgescup senior

Skriv ut

Stilling etter 3 av 16 delarrangementer

D 21-

Plass Navn Klubb
7.4
8.4
10.4
26.5
22.6
23.6
24.6
18.8
19.8
13.9
15.9
21.9
22.9
23.9
13.10
14.10
Totalt
1 Andrine Benjaminsen Lillomarka OL 43 60 50 153
2 Marie Olaussen Fredrikstad SK 60 43 16 119
3 Sigrid Alexandersen NTNUI 50 60 110
4 Silje Ekroll Jahren Raumar Orientering 32 32 43 107
5 Ingjerd Myhre Kongsberg OL 37 37 24 98
6 Ingeborg Eide Byåsen IL 29 29 32 90
7 Lisa Risby Ok Kåre, SWE 15 50 65
8 Jo Sheperd Halden SK 11 22 22 55
9 Maren Jansson Haverstad NTNUI 4 26 18 48
10 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 7 37 44
11 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 10 19 14 43
11 Eirin Svanøe-Hafstad Frol IL 1 16 26 43
13 Agnes Leo Halden SK 16 24 40
14 Eva Jurenikova Halden SK 17 21 38
15 Ingrid Gulbrandsen NTNUI 19 17 36
16 Ingrid Lundanes NTNUI 6 29 35
17 Karen Oline Kolstad NTNUI 13 18 31
18 Lizzie Ingham Halden SK 9 20 29
18 Runa Fremstad Larvik OK 8 21 29
20 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 13 15 28
20 Marthe Gløersen Bækkelagets SK 11 17 28
22 Bodil Helgerud Halden SK 12 15 27
23 Anne M Hausken Nordberg Nydalens SK 26 26
24 Kine Hallan Steiwer Halden SK 24 24
25 Synne Strand Asker Skiklubb 22 22
26 Siri Ulvestad Nydalens SK 21 21
27 Anna Ulvensøen NTNUI 20 20
27 Delphine Poirot Lillomarka OL 20 20
29 Lone Brochmann Bækkelagets SK 19 19
30 Ragne Wiklund Nydalens SK 18 18
31 Alicia Friberg IF Hagen, SWE 8 9 17
32 Lone Malmgren Halden SK 3 13 16
33 Åsne Skram Trømborg NTNUI 14 14
33 Mia Mathisen Bekhus Fredrikstad SK 14 14
35 Evine Westli Andersen Løten o-lag 12 12
35 Oda J Sikkeland IL Tyrving 12 12
37 Maren Grande Frol IL 11 11
38 Hannah Malmei Sandnes IL (Rogaland) 10 10
38 Tara Melhuish Halden SK 10 10
40 Ingunn Egeberg Vári NTNUI 9 9
41 Marianne Riddervold Kahrs Fredrikstad SK 5 5
42 Hanna Hänström OK Ravinen, SWE 2 2

H 21-

Plass Navn Klubb
7.4
8.4
10.4
26.5
22.6
23.6
24.6
18.8
19.8
13.9
15.9
21.9
22.9
23.9
13.10
14.10
Totalt
1 Jon Aukrust Osmoen Nydalens SK 47 34 70 151
2 Gaute Hallan Steiwer Fredrikstad SK 70 70 140
3 Vetle Ruud Bråten Raumar Orientering 42 39 28 109
4 Paul Sirum Frol IL 60 36 96
5 Håkon Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 39 22 34 95
5 Thomas Natvig Årstad Halden SK 53 42 95
7 Øystein Kvaal Østerbø Bækkelagets SK 32 60 92
8 Anders Nordberg Nydalens SK 34 53 87
9 Kasper Fosser Heming Orientering 26 60 86
10 Yngve Skogstad Frol IL 25 60 85
11 Bjørn Ekeberg IL Tyrving 34 24 22 80
12 Elias Jonsson Nydalens SK 28 42 70
13 Olai Stensland Lillevold NTNUI 11 20 36 67
14 Torgeir Nørbech IL Tyrving 36 30 66
15 Ralph Street Bækkelagets SK 31 34 65
16 Anders Vister Nydalens SK 21 23 20 64
17 Hans Petter Mathisen Fredrikstad SK 27 21 11 59
17 Per Harald Löfgren Johansen Varegg Fleridrett 30 29 59
19 Elias T. Mølnvik NTNUI 20 13 23 56
19 Jo Forseth Indgaard Frol IL 29 27 56
21 Alexander Chepelin Halden SK 20 9 24 53
22 Magne Dæhli Halden SK 5 47 52
22 Stian Sundsvik Frol IL 26 26 52
24 Vegard Danielsen Kristiansand OK 17 31 48
25 Trond Einar Moen Pedersli OL Trollelg 47 47
26 Carl Petter Lyngen Frol IL 25 19 44
26 Audun Heimdal NTNUI 16 28 44
28 Morten Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 23 19 42
29 Henry McNulty NTNUI 39 39
30 Vegard Jarvis Westergård NTNUI 9 14 15 38
31 Dag Blandkjenn Kristiansand OK 2 7 27 36
31 Peter Hodkinson Lillomarka OL 11 25 36
33 Einar Melsom Fossum IF 18 16 34
34 Emil Ahlbäck Fossum IF 1 30 31
34 Håvard Sandstad Eidsmo Freidig 31 31
36 Ulf Forseth Indgaard Frol IL 12 18 30
37 Håvard Wedege Irgens Kristiansand OK 29 29
37 Ivar Lundanes IL Tyrving 12 17 29
37 Andreas Sølberg IL Leik 9 16 4 29
40 Erling Hjermstad Fossum IF 10 14 24
40 Eirik Langedal Breivik Nydalens SK 24 24
42 Emil Wingstedt Halden SK 22 22
43 Karl Fremstad IL Tyrving 21 21
44 Gaute Friestad Kristiansand OK 6 5 8 19
44 Eirik Kamstrup Hovind Nydalens SK 4 15 19
46 Isak Bergset Frol IL 18 18
47 Oskar Størmer Fossum IF 17 17
48 Håkon Raadal Bjørlo NTNUI 14 1 15
48 Mattias Karlsson Fredrikstad SK 15 15
50 Alan Cherry Nydalens SK 13 13
50 Øyvind Hjermstad Fossum IF 13 13
52 Lukas Liland Nydalens SK 12 12
53 Henrik Eijsink Nydalens SK 10 10
53 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 10 10
55 Per Melander Often Nydalens SK 9 9
55 Elias Bäcklund Ekvall Halden SK 9 9
57 Albin Lillieström Freidig 8 8
58 Wolfgang Kampel Bækkelagets SK 7 7
59 Vegard Blomseth Johnsen NTNUI 6 6
59 Markus Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 6 6
61 Christian Schive OK Moss 5 5
62 Anders Felde Olaussen NTNUI 4 4
63 Jørgen Baklid Konnerud IL 3 3
63 Sverre Waaler Kaas Nydalens SK 3 3
63 Øyvind Helgerud Halden SK 3 3
66 Sverre Turter Sandvold Nydalens SK 2 2
66 Magne Haga Raumar Orientering 2 2
68 Vetle Christiansen Bækkelagets SK 1 1

Delarrangementer

Dato Navn Arrangør Gren
07.04.2018 EM testløp mellom Norges Orienteringsforbund, Fredrikstad SK mellom
08.04.2018 EM testløp lang Norges Orienteringsforbund, Fredrikstad SK lang
10.04.2018 EM testløp sprint Lillomarka OL sprint
26.05.2018 NM sprint Sandnes IL (Rogaland), Stavanger Orienteringsklubb sprint
22.06.2018 Norsk O-festival sprint Elite Fossum IF sprint
23.06.2018 Norsk O-festival lang Elite Fossum IF lang
24.06.2018 Norsk O-festival mellom Elite Fossum IF mellom
18.08.2018 Norgescup mellom + publikumsløp Idrettslaget Dyre Vaa mellom
19.08.2018 NM ultralang + publikumsløp Høydalsmo IL ultralang
13.09.2018 NM langdistanse Vegårshei IL lang
15.09.2018 NM mellomdistanse Vegårshei IL mellom
21.09.2018 Norgescup sprint Sandefjord OK sprint
22.09.2018 Norgescup senior mellom + jaktstart søndag, dag 1 Sandefjord OK mellom
23.09.2018 Norgescup senior mellom + jaktstart søndag, dag 2 Sandefjord OK mellom
13.10.2018 NM natt + jaktstart søndag, dag 1 Asker Skiklubb, Sturla, IF lang
14.10.2018 NM natt + jaktstart søndag, dag 2 Asker Skiklubb, Sturla, IF mellom

Annonser

IOF Eventor