2018 Sport8-cup ski-O junior

Skriv ut

Sluttstilling etter 9 delarrangementer

D 17-20

Plass Navn Klubb
16.12
17.12
6.1
7.1
20.1
21.1
17.2
10.3
11.3
Totalt
1 Tilla Farnes Hennum Asker Skiklubb 15 15 3 15 15 12 15 90
2 Synne Strand Asker Skiklubb 5 12 6 6 15 12 56
3 Marlin Haavengen Kongsberg OL 9 9 9 7 3 9 7 53
4 Anne Willkommen Eiken NTNUI 7 4 15 5 1 6 9 47
5 Anniken Eriksrud Karlsen NTNUI 2 6 5 12 5 30
6 Marit Melby Jacobsen Lardal OL 4 4 12 3 5 28
7 Jenny Baklid Konnerud IL 12 6 9 27
7 Tora Indregard IL BUL-Tromsø 15 12 27
7 Idunn Strand IL BUL-Tromsø 12 15 27
10 Ane Sofie Krogh Oppsal Orientering 2 1 9 7 6 25
11 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 6 7 3 3 19
12 Ane-Marte Borg Hanssen IL BUL-Tromsø 9 9 18
12 Heidi Therese Wiest Vang OL 4 1 2 7 4 18
14 Sofia Westin I 19 IF, SWE 5 12 17
15 Elin Lundgren I 19 IF, SWE 3 7 10
16 Margrethe Wisløff Asker Skiklubb 4 1 4 9
17 Anna Ø. Gravir Asker Skiklubb 5 2 7
18 Elin Schagerström Garphyttans IF, SWE 1 3 4
19 Kjersti Tønnessen Bergstøl Kongsberg OL 2 1 3
20 Sofia Berglund IFK Mora OK, SWE 2 2
20 Kristin Antonsen NTNUI 2 2
22 Hedda Raadal Bjørlo Halden SK 1 1

H 17-20

Plass Navn Klubb
16.12
17.12
6.1
7.1
20.1
21.1
17.2
10.3
11.3
Totalt
1 Jørgen Baklid Konnerud IL 15 12 15 15 15 72
2 Eskil Frøisland Vang OL 9 9 (5) 7 6 12 12 7 62
3 Aslak Heimdal Konnerud IL 2 3 (1) 9 7 9 15 15 60
4 Isak Jonsson Nydalens SK 4 6 12 12 12 9 55
5 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 12 7 15 15 49
6 Per Clemet Wisløff Asker Skiklubb 2 6 4 4 (2) 4 9 12 41
7 Henrik Fredriksen Aas Asker Skiklubb 1 5 7 2 12 6 33
8 Styrk Hundseid Kamsvåg Konnerud IL 7 9 6 3 7 32
9 Trygve Myhr Asker Skiklubb 1 6 1 5 7 9 29
10 Sander H. Rogndokken Nydalens SK 2 3 3 1 3 6 6 24
11 Henning Sjökvist Stora Tuna IK SK, SWE 6 15 21
12 Edvin Nordström Täby OK, SWE 7 5 12
12 Robin Salén I 19 IF, SWE 3 9 12
14 Simon Eriksson Umeå OK, SWE 5 4 9
14 Vegard Vaeng Bernhardsen IL BUL-Tromsø 5 4 9
14 Even Lindaas Vang OL 5 4 9
17 Jonatan Graversen IL BUL-Tromsø 5 5
17 Martin Borge Heir Fossum IF 5 5
19 Njaal Ellegaard Melby Vang OL 4 4
19 Jens Johan Brekke Lillomarka OL 2 2 4
21 Rasmus Wickbom I 19 IF, SWE 3 3
22 Håvard Mo Vaadal NTNUI 1 1
22 Lars Young Vik Nydalens SK 1 1

Delarrangementer

Dato Navn Arrangør Gren
16.12.2017 Sjusjørennet sprint Nordmarka Skiorienteringsklubb sprint
17.12.2017 Sjusjørennet mellom Nordmarka Skiorienteringsklubb mellom
06.01.2018 Ski-o-treff mellom Nordmarka Skiorienteringsklubb mellom
07.01.2018 Ski-o-treff lang (jaktstart etter nattsprint) Nordmarka Skiorienteringsklubb lang
20.01.2018 Hovedløpet ski-o + mellom andre klasser Hadeland OL lang
21.01.2018 NM ski-o lang + alle klasser Hadeland OL lang
17.02.2018 NM mellom Kongsberg OL mellom
10.03.2018 Tromsø ski-o IL BUL-Tromsø sprint
11.03.2018 Tromsø ski-o IL BUL-Tromsø mellom

Annonser

IOF Eventor