Sparekassas pokal 2017

Skriv ut

Stilling etter 10 av 11 delarrangementer

Vandrepokal til beste klubb i AAOK-karusellen for løpere t.o.m. 14 år.
1. Det konkurreres om pokalen av gutter og jenter i alder t.o.m. 14 år, som representerer klubber som tilhører AAOK som konkurransekrets.
2. Det konkurreres om pokalen i nedenfornevnte klasser i alle karusell-løpa som arrangeres i AAOK, bortsett fra nattløpene.
3. Løperne kan fritt velge klasse. Samme løper teller kun i en løype på hvert løp.
4. For klassene N1, D1 og H1 gis ett poeng til hver startende løper.
5. I klassene D2/H2 og D3/H3 får vinneren 5 poeng, deretter tildeles det 4-3-2 poeng til de neste plasseringene. Ut over dette får alle startende ett poeng. Også de som fullfører i klassene D/H4,5 og 6.
6. Den klubb som oppnår flest poeng sammenlagt i sesongen, får napp i pokalen. Hvis det er poenglikhet, får klubbene ett napp hver. Pokalen vinnes til odel og eie av den klubb som først oppnår 3 napp i den.
7. Pokalen overrekkes hvert år på AAOKs ting og oppbevares av den klubb som får napp i pokalen. Den klubb som har pokalen til oppbevaring er ansvarlig for dens sikkerhet.

Herrer 1

Plass Navn Klubb
5.4
19.4
26.4
3.5
10.5
24.5
7.6
30.8
6.9
13.9
14.10
Totalt
1 Heine Johansen Smedsaas Hisøy OK 1 1 1 1 1 5
1 Vemund Helsør Froland IL 1 1 1 1 1 5
3 Otto Johansen Smedsaas Hisøy OK 1 1 1 1 4
4 Christian Ånonsen Øyestad IF allianse 1 1 2
4 Henrik Jones IK Grane Arendal Orientering 1 1 2
4 Grunde Stebekk Vegårshei IL 1 1 2
4 David Solberg Froland IL 1 1 2
8 Torgeir Andreas Moheim IK Grane Arendal Orientering 1 1
8 Jens Kristian Noraberg Vegårshei IL 1 1
8 Simen Gloppe Hope IL 1 1
8 Jonas Skajå Olimstad Froland IL 1 1
8 Olav Magne Moheim IK Grane Arendal Orientering 1 1
8 Jonas Hagane-Lager Vegårshei IL 1 1
8 Daniel Berget Øyestad IF allianse 1 1
8 Ivar Flaten Vegårshei IL 1 1
8 Andreas Nærestad Vegårshei IL 1 1
8 Magnus Håkonsen IK Grane Arendal Orientering 1 1
8 Brage Grimsland Hope IL 1 1
8 Peder Kristen Pedersen IK Grane Arendal Orientering 1 1
8 Magnus Kleppe Brunvand Hisøy OK 1 1
8 Tobis Taraldsen Hisøy OK 1 1
8 Sebastian Gunleifsen Øyestad IF allianse 1 1
8 Torgeir Andreas Moheim IK Grane Arendal Orientering 1 1
8 Johan Francis Eskilt Hisøy OK 1 1
8 Sander Duus IK Grane Arendal Orientering 1 1
8 Sebastian Sætra Daland IL Express 1 1
8 Kristian Knutsen IL Express 1 1
8 Tobias Skindlo Taraldsen Hisøy OK 1 1
8 Olav Bergan Vegårshei IL 1 1
8 Jørgen Flaten Vegårshei IL 1 1
8 Olav Bakken Vegårshei IL 1 1
8 Olav Moheim IK Grane Arendal Orientering 1 1
8 Didrik Gauslå Froland IL 1 1

Herrer 2

Plass Navn Klubb
5.4
19.4
26.4
3.5
10.5
24.5
7.6
30.8
6.9
13.9
14.10
Totalt
1 Henrik Jones IK Grane Arendal Orientering 4 3 1 5 4 17
2 Jonas Okkenhaug Bratland IF Trauma 5 1 4 2 1 3 16
3 Simon Okkenhaug Bratland IF Trauma 2 5 4 1 12
4 Amund Fossnes Hisøy OK 4 5 9
5 Morten Rognmo IK Grane Arendal Orientering 4 2 6
6 Torgeir Andreas Moheim IK Grane Arendal Orientering 5 5
6 Stian Trydal Hope IL 5 5
6 Torgeir Andreas Moheim IK Grane Arendal Orientering 5 5
6 Hogne Stokke Lilleaas Froland IL 5 5
6 Sebastian Daland IL Imås 5 5
11 Petter Dalen Vegårshei IL 4 4
11 Elias Vågsnes Sælsbråten IF Trauma 3 1 4
11 Oskar Knudsen Hisøy OK 4 4
14 Simen Øverås IL Imås 3 3
14 Vemund Helsør Froland IL 3 3
14 Peder Kristen Pedersen IK Grane Arendal Orientering 3 3
14 Simon Bratland IF Trauma 3 3
14 Jonas Skajå Olimstad Froland IL 3 3
19 Torgeir Moheim IK Grane Arendal Orientering 2 2
19 Jens Thorbjørn Håversen IK Grane Arendal Orientering 2 2
21 Olav Bøylestad Landa Froland IL 1 1

Herrer 3

Plass Navn Klubb
5.4
19.4
26.4
3.5
10.5
24.5
7.6
30.8
6.9
13.9
14.10
Totalt
1 Benjamin Jones IK Grane Arendal Orientering 5 5 4 4 3 4 5 30
2 Henrik Andreas Tømt IL Imås 3 5 4 5 4 1 4 26
3 Oskar Knudsen Hisøy OK 3 5 5 4 17
4 Steinar Fjeldberg Hisøy OK 5 5 3 13
5 Isak Knutsen IF Trauma 4 3 7
6 Johannes Ruhaven Hisøy OK 4 2 6
7 Petter Dalen Vegårshei IL 5 5
8 Oskar Hjelmtveit Knudsen Hisøy OK 3 3
9 Amund Fossnes Hisøy OK 2 2
9 Sivert Pihl IK Grane Arendal Orientering 2 2
9 Jonas Skajå Olimstad Froland IL 2 2
12 Nils-Henrik Pedersen Hisøy OK 1 1
12 Halvor Knutsen IF Trauma 1 1

Damer 1

Plass Navn Klubb
5.4
19.4
26.4
3.5
10.5
24.5
7.6
30.8
6.9
13.9
14.10
Totalt
1 Ingrid Ringvoll IK Grane Arendal Orientering 1 1 1 1 1 1 1 1 8
2 Anniken Fossnes Hisøy OK 1 1 1 1 1 5
2 Hannah Broers Damsgaard Hisøy OK 1 1 1 1 1 5
4 Sara Røskar Reed IK Grane Arendal Orientering 1 1 1 1 4
4 Maren Aanonsen Øyestad IF allianse 1 1 1 1 4
6 Tonje Johnsen Øyestad IF allianse 1 1 2
6 Hanna Sundby Hisøy OK 1 1 2
6 Rikke Flaten Hisøy OK 1 1 2
6 Kristin Solberg Froland IL 1 1 2
6 Hannah Solberg Froland IL 1 1 2
6 Vilde Børresen Hisøy OK 1 1 2
6 Sandra Sofie Tømt IL Imås 1 1 2
6 Thea Vågsnes Sælsbråten IF Trauma 1 1 2
14 Julia Broers Damsgaard Hisøy OK 1 1
14 Aurora Stebekk Noraberg Vegårshei IL 1 1
14 Wiktoria Kinga Duleweska Vegårshei IL 1 1
14 Ingrid Haugenes Hisøy OK 1 1
14 Eline Bergan Vegårshei IL 1 1
14 Solveig Sunde Vegårshei IL 1 1
14 Sunniva Nærestad Vegårshei IL 1 1
14 Tiril Molund IL Imås 1 1
14 Vilde Molund IL Imås 1 1
14 Andrea Hørte IL Imås 1 1
14 Ylva Boye Hisøy OK 1 1
14 Ann Kristin Tønnesen Hisøy OK 1 1
14 Elin B Dale Hisøy OK 1 1
14 Agnes Bjørkenes Hisøy OK 1 1
14 Mari Sundby Hisøy OK 1 1
14 Anna Bjorvatten Vegårshei IL 1 1
14 Kari Skajå Olimstad Froland IL 1 1
14 Ann-Kristin Tønnesen Hisøy OK 1 1
14 Elin Dale Hisøy OK 1 1
14 Silje Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 1 1
14 Tilde Gunleifsen Øyestad IF allianse 1 1
14 Ingrid Broers Damsgaard Hisøy OK 1 1
14 Isabell G Fredriksen Hisøy OK 1 1
14 Alma S Johansen Hisøy OK 1 1

Damer 2

Plass Navn Klubb
5.4
19.4
26.4
3.5
10.5
24.5
7.6
30.8
6.9
13.9
14.10
Totalt
1 Hannah Røskar Reed IK Grane Arendal Orientering 5 5 5 3 3 4 5 4 4 38
2 Tonje Johnsen Øyestad IF allianse 5 4 5 4 5 3 26
3 Lene Hauge Hisøy OK 5 5 5 15
4 Kaia Løschbrandt IK Grane Arendal Orientering 3 4 7
5 Mariann Sletten IK Grane Arendal Orientering 1 4 5
6 Inger-Anne Vedå IL Express 4 4
6 Hanne Eriksen Vegårshei IL 4 4
8 Ida Smeland Nygårdseter Vegårshei IL 2 1 3
8 Mariann Bjørkli Øyestad IF allianse 3 3
8 Hanna Eriksen Vegårshei IL 3 3
11 Tuva Krafft Myhren Hisøy OK 2 2
11 Hanna Okkenhaug Bratland IF Trauma 2 2
13 Kristin Krafft Myhren Hisøy OK 1 1
13 Cathrine Vatne Lauvland Vegårshei IL 1 1
13 Mona Nilsen Vegårshei IL 1 1

Damer 3

Plass Navn Klubb
5.4
19.4
26.4
3.5
10.5
24.5
7.6
30.8
6.9
13.9
14.10
Totalt
1 Ine Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 2 5 4 4 5 5 5 4 34
2 Amalie Ringvoll IK Grane Arendal Orientering 4 3 5 3 3 4 5 5 32
3 Lise Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 3 4 3 5 4 2 3 24
4 Lene Hauge Hisøy OK 5 1 4 1 4 15
5 Tuva Krafft Myhren Hisøy OK 1 1 1 1 1 3 3 11
6 Kristin Krafft Myhren Hisøy OK 1 2 1 1 1 2 8
7 Hanna Eriksen Vegårshei IL 3 3
8 Elin Okkenhaug Bratland IF Trauma 2 2
8 Karin Steen IF Trauma 2 2
8 Reidun Studshammen IF Trauma 2 2
11 Johanne Terjesen Øyestad IF allianse 1 1
11 Inger Skjævesland IF Trauma 1 1
11 Reidun Studshammen IF Trauma 1 1
11 Anne Grete Bakkegaard IF Trauma 1 1

Nybegynner 1

Plass Navn Klubb
5.4
19.4
26.4
3.5
10.5
24.5
7.6
30.8
6.9
13.9
14.10
Totalt
1 Hannah Broers Damsgaard Hisøy OK 1 1 1 3
1 Christian Ånonsen Øyestad IF allianse 1 1 1 3
3 Kristina Fidje Gryting Gjerstad IL 1 1 2
3 Gudrun Fidje Gryting Gjerstad IL 1 1 2
3 Otto Johansen Smedsaas Hisøy OK 1 1 2
6 Jørgen Flaten Vegårshei IL 1 1
6 Frida Johansen Hisøy OK 1 1
6 Alma Johansen Hisøy OK 1 1
6 Alis Lia Vegårshei IL 1 1
6 Ole Jørgen Gryting Hafredal Gjerstad IL 1 1
6 Noah Libekk Haugen Gjerstad IL 1 1
6 Tor Magnus Mykland Gjerstad IL 1 1
6 Eline Bergan Vegårshei IL 1 1
6 Jeremy John Aquirre Hope IL 1 1
6 Simen Gloppe Hagane Hope IL 1 1
6 Jonas Skajå Olimstad Froland IL 1 1
6 Mari Sundby Hisøy OK 1 1
6 Tor Lodin Drolsum IF Trauma 1 1
6 Ella Oline Drolsum IF Trauma 1 1
6 Ronja Storemyr IF Trauma 1 1
6 Helle Johansen Hisøy OK 1 1
6 Heine Smedsaas Hisøy OK 1 1
6 Maiken Risberg Hisøy OK 1 1
6 Johan Francis Eskilt Hisøy OK 1 1
6 Tobias Flåta Nærdal Gjerstad IL 1 1
6 Sander Duus IK Grane Arendal Orientering 1 1
6 Signe Hagelia Vegårshei IL 1 1
6 Mathias Songe Aasbø Gjerstad IL 1 1
6 Oskar Hagelia Vegårshei IL 1 1
6 Erling Gryting Hafredal Gjerstad IL 1 1
6 Anniken Fossnes Hisøy OK 1 1
6 Olav Bergan Vegårshei IL 1 1
6 Monja Fossheim Hisøy OK 1 1

Samlet stilling

Plass Navn Klubb
5.4
19.4
26.4
3.5
10.5
24.5
7.6
30.8
6.9
13.9
14.10
Totalt
1 IK Grane Orientering IK Grane Arendal Orientering 27 34 35 29 27 13 26 20 24 235
2 Hisøy OK Hisøy OK 18 14 15 17 13 13 11 21 23 15 160
3 IF Trauma IF Trauma 7 14 14 16 5 3 3 62
4 Øyestad IF allianse Øyestad IF allianse 1 3 2 6 5 2 7 6 5 3 40
4 Vegårshei IL Vegårshei IL 20 12 8 40
6 IL Imås IL Imås 4 9 4 5 2 9 4 37
7 Froland IL Froland IL 3 4 1 5 3 2 4 7 29
8 Gjerstad IL Gjerstad IL 2 8 10
9 Hope IL Hope IL 7 2 9
10 IL Express IL Express 5 1 6

Delarrangementer

Dato Navn Arrangør Gren
05.04.2017 AAOK-karusellen løp 1 Vest-Agder, Hisøy OK sprint
19.04.2017 AAOK-karusellen løp 2 IF Trauma mellom
26.04.2017 AAOK-karusellen løp 3 IK Grane Arendal Orientering sprint
03.05.2017 AAOK-karusellen løp 4 IL Express sprint
10.05.2017 AAOK-karusellen løp 5 Vegårshei IL mellom
24.05.2017 AAOK-karusellen løp 6 Gjerstad IL mellom
07.06.2017 AAOK-karusellen løp 7 Aust-Agder, Hisøy OK mellom
30.08.2017 AAOK-karusellen løp 8 IK Grane Arendal Orientering lang
06.09.2017 AAOK-karusellen løp 9 Froland IL sprint
13.09.2017 AAOK-karusellen løp 10 IL Imås mellom
14.10.2017 AAOK karusellen løp 11 Øyestad IF allianse sprint

Annonser

IOF Eventor