Trimtex-cup 2017

Skriv ut

Stilling etter 4 av 8 delarrangementer

D 13-14

Plass Navn Klubb
6.5
7.5
9.5
14.5
26.8
3.9
16.9
17.9
Totalt
1 Pia Young Vik Nydalens SK 50 50 50 50 200
2 Netta Bar-Nathan Lillomarka OL 39 44 39 39 161
3 Ida Marie Flågen Heming Orientering 44 39 25 35 143
4 Frida Solsrud Nydalens SK 27 35 6 44 112
5 Mari Brende Fossum IF 12 21 44 21 98
6 Katrine Bjordal Veggan Oppsal Orientering 35 23 15 19 92
7 Ragnhild Mathea Helmersen Fet OL 14 32 27 17 90
8 Heidi Kristina Sebjørnsen Fossum IF 29 11 23 25 88
9 Marie Saugestad Nydalens SK 13 19 32 15 79
10 Linnea Holst IL Tyrving 25 1 35 61
11 Inga Skaarer Wiklund Nydalens SK 15 17 27 59
12 Astrid Rognstad Hadeland OL 17 25 13 55
13 Kathinka Zahl Hagen Fossum IF 23 13 8 9 53
14 Janna Sofie Tellesbø Østmarka OK 19 32 51
15 Elise Wærp Hauge Nydalens SK 19 1 21 8 49
16 Helene Bjørkvold Jendal Fossum IF 15 17 12 44
17 Noor Dirro-Helu Måren OK 10 9 23 42
18 Aurora Wilkens Jernberg Nydalens SK 29 10 39
19 Eileen Bjanes IL Tyrving 21 14 35
20 Hanna Rehn Kolbotn og Skimt OL 32 1 33
21 Johanne Rognerud Bøe Fossum IF 29 29
21 Alva Marika Niklasson Kolbotn og Skimt OL 29 29
23 Ella Berstad Heming Orientering 13 14 27
23 Marie Kvarme Sturla, IF 27 27
25 Sigrid Nermoen Østmarka OK 12 10 22
26 Hannah Syrdal Øen Heming Orientering 14 6 20
27 Ingrid Lurås Oppsal Orientering 9 7 16
28 Ragnhild Blom-Hagen Fossum IF 11 4 15
29 Vida Helland-Hansen IL Tyrving 12 12
30 Selma Færden Kolbotn og Skimt OL 11 11
30 Oda Sørlie Nydalens SK 11 11
32 Mina Akiko Johnsen Sturla, IF 10 10
33 Julie Berntzen Fet OL 9 9
34 Signe Strand Gulbrandsen Fredrikstad SK 7 7
35 Gina Brevik Østmarka OK 1 5 6
36 Hannah Mans Nydalens SK 5 5
37 Ada Von Simson Østmarka OK 4 4
38 Andrea H. Rogndokken Fet OL 3 3
39 Luciana Maria Svads Måren OK 1 1
39 Kristine Solbakken IL Tyrving 1 1
39 Marielle Michelsen Fossum IF 1 1

D 15-16

Plass Navn Klubb
6.5
7.5
9.5
14.5
26.8
3.9
16.9
17.9
Totalt
1 Oda Scheele Nydalens SK 50 44 50 35 179
2 Ane Sofie Krogh Oppsal Orientering 12 50 23 50 135
3 Kristine Kravdal Gjø-Vard OL 39 39 1 44 123
4 Amélie Aamodt Oppsal Orientering 32 13 44 32 121
5 Karen Hoel Jomaas Fossum IF 27 29 17 39 112
6 Pernille Sønsterudbråten Raumar Orientering 8 23 35 17 83
7 Ada Wulfsberg Nydalens SK 14 21 35 8 78
8 Maya Jones Arnesen Heming Orientering 25 4 29 15 73
8 Hanne Eide Rapp Raumar Orientering 17 27 29 73
10 Anna Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 44 12 14 70
11 Alexandra Linløkken Østmarka OK 17 11 15 25 68
12 Tina Kalleson Oppsal Orientering 23 19 1 23 66
13 Ingrid Blindheim Lillomarka OL 21 7 11 21 60
14 Hanna Eckhardt Andersen Heming Orientering 19 8 13 19 59
15 Kristine Eide Rapp Raumar Orientering 11 35 12 58
16 Live Østvold Heming Orientering 17 27 6 50
17 Marte Madslien Bakken Nydalens SK 10 39 49
18 Ea Lunøe Nydalens SK 13 25 9 47
19 Ingrid Marie Stubban Hygen Østmarka OK 6 9 19 7 41
20 Malene Jebsen Heming Orientering 1 14 14 11 40
21 Andrea Ranvik Konnerud IL 35 35
22 Ina Martini Asker Skiklubb 32 1 33
23 Mina Jørgensen IL Tyrving 21 10 31
24 Jenny Baklid Konnerud IL 29 29
25 Marie Liland Nydalens SK 27 27
26 Yngvild Langedal Breivik Nydalens SK 1 25 26
27 Ingeborg Rognstad Hadeland OL 5 15 20
28 Carmen Dirro Måren OK 10 5 1 16
29 Silje Slungaard IL Tyrving 3 7 5 15
29 Isabel Handstanger Kolbotn og Skimt OL 2 2 10 1 15
31 Jenny Emilie Brenni Herredsvela Østmarka OK 2 9 3 14
32 Karoline Bjørnerød OK Moss 13 13
32 Iris Holst IL Tyrving 7 6 13
34 Inga Cathrin Winsvold Østmarka OK 12 12
35 Ingrid Solheim Undeberget Oppsal Orientering 1 8 9
35 Emma Meyer Larsson IL Tyrving 9 9
37 Marie Sisjord Nyvoll Fossum IF 3 4 7
38 Thea Land Konnerud IL 4 4
39 Silje Marie Våge Asker Skiklubb 2 2
40 Gea Øiseth Bedin Indre Østfold OK 1 1

H 13-14

Plass Navn Klubb
6.5
7.5
9.5
14.5
26.8
3.9
16.9
17.9
Totalt
1 Anselm Reichenbach Oppsal Orientering 39 50 50 27 166
2 Lars Lien Gjø-Vard OL 50 44 32 126
3 Gaute Bergan Nydalens SK 39 29 44 112
4 Jonas Myhr Asker Skiklubb 32 32 39 103
5 Christian Fredrik Borg IL Koll 44 10 19 29 102
6 Teodor Mo Hjelseth Nydalens SK 44 50 94
7 Rolf Andreas Berg Nydalens SK 27 17 21 15 80
8 Axel Aalde Nydalens SK 25 14 17 21 77
9 Anders Håvard Larsen Nydalens SK 27 15 32 74
10 Sindre Vie Strisland Fossum IF 23 19 23 7 72
11 Mikael Birkelund Asker Skiklubb 5 2 25 35 67
12 Fridtjof Reusch Heming Orientering 11 27 23 61
13 Eirik Vie Strisland Fossum IF 9 35 12 2 58
14 Philip Romøren Fossum IF 7 1 35 14 57
14 Lars Sigurd Baugstø Rødnes Oppsal Orientering 21 8 15 13 57
16 Martin Johannessen Linnebo Asker Skiklubb 35 7 5 6 53
17 Kasper Bakken Ulseth Nydalens SK 25 1 19 45
18 Stian Måseide Sørlie Raumar Orientering 29 13 2 44
19 Jonas Krogh Oppsal Orientering 12 21 6 2 41
20 Elia Thorvik Nydalens SK 39 39
21 Martin Størmer-Antonsen Nydalens SK 13 15 9 37
22 Tarje Espelin Asker Skiklubb 5 11 17 33
23 Elias Stubberud Nydalens SK 17 9 4 2 32
24 Aleksander Jørgensen Haugesund IL Orientering 29 29
25 Gustav Andresen Skotte Fossum IF 14 11 2 27
25 Birk Felland Sætnan Fossum IF 1 23 3 27
25 Jakob Backer-Tellnes Asker Skiklubb 15 12 27
28 Eskil Kolshus Oppsal Orientering 10 6 8 2 26
29 Alfred Bjørnerød OK Moss 25 25
30 Vilmer Nyberg Asker Skiklubb 19 2 2 23
31 Marius E. Aamodt Oppsal Orientering 6 9 5 20
32 Oliver Nilsen Fossum IF 15 2 17
32 Emil Ruud Fossheim Asker Skiklubb 11 1 2 3 17
34 Ask Olaussen Oppsal Orientering 2 2 10 14
35 Simen Våge Asker Skiklubb 12 12
36 Sondre Evensen OL Tønsberg og omegn 11 11
37 Børge Nilsen Berg Fossum IF 4 2 2 2 10
38 Simen Gammelmo Hadeland OL 9 9
38 Kristian Fredriksen Aas Asker Skiklubb 2 7 9
40 Theodor Bjørk Sandefjord OK 8 8
41 Daniel Azagra Næss Nydalens SK 4 2 1 7
41 Birk Thorstensen Oppsal Orientering 3 2 2 7
43 Arthur Brunborg Nittedal OL 1 3 2 6
44 Mathias Nyhaug Asker Skiklubb 2 2 4
44 Jonas Aarseth Nydalens SK 4 4
46 Annar Erlien Solerød Gjø-Vard OL 1 2 3
47 Paul Johan Slungaard Heming Orientering 2 2
47 Magnus Jystad Østmarka OK 2 2
47 Arild Baumann Heming Orientering 2 2
47 Eirik Frydenlund Norling Nydalens SK 2 2
47 Simen Hagen Strømsnes Asker Skiklubb 1 1 2
47 Simen Kolbergsrud Røyken OL 2 2
47 Fabian Nikolai Gjessing Asker Skiklubb 2 2
47 Jakob Gilljam Østmarka OK 2 2
47 Eirik Røhne Skofteland IL Koll 2 2
47 Ole Martin Nomeland Østmarka OK 2 2
57 Amund Øiseth Bedin Indre Østfold OK 1 1

H 15-16

Plass Navn Klubb
6.5
7.5
9.5
14.5
26.8
3.9
16.9
17.9
Totalt
1 Halvor Tørnqvist Halden Nydalens SK 50 50 50 50 200
2 Isak Jonsson Nydalens SK 44 35 44 35 158
3 Sondre Ytterbø Asker Skiklubb 32 44 1 32 109
4 Lars Young Vik Nydalens SK 39 23 1 44 107
4 Nils Tveite Ås-NMBU Orientering 17 32 29 29 107
6 Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK 29 35 39 103
7 Eivind Berner Myhre Fossum IF 35 25 19 23 102
8 Ferdinand Fremming Heming Orientering 27 39 21 9 96
9 Magnus Eide-Fredriksen Heming Orientering 23 13 27 21 84
10 Kristian Østermann Heming Orientering 19 21 32 11 83
11 Sivert Sande Kverme Fossum IF 12 39 25 76
12 Felix Finsrud Asker Skiklubb 27 17 19 63
13 Mikkel Katla Fossum IF 25 14 13 52
14 Vebjørn Blom-Hagen Fossum IF 1 17 23 10 51
15 Sondre Zahl Hagen Fossum IF 1 7 25 15 48
16 Henrik Reusch Heming Orientering 11 27 38
16 Vegard Aarstad Ås-NMBU Orientering 29 8 1 38
18 Erlend Børli Fossum IF 14 19 4 37
19 August Syrdal Øen Heming Orientering 15 15 3 33
20 Tobias Espedal Nydalens SK 13 17 30
21 Øistein Fagerli Næss Raumar Orientering 11 10 8 29
22 Marius Bakke Fossum IF 12 11 2 25
23 Simen Fritzner Nittedal OL 13 9 2 24
24 Johan Kristian Undeland IF Sturla 21 21
24 Martin Birkelund Asker Skiklubb 15 6 21
26 Herman Brunborg Nittedal OL 9 5 1 2 17
27 Joakim Wilkens Jernberg Nydalens SK 14 2 16
28 Bendik Eliassen Fredrikstad SK 14 14
29 Tor Magnus Grøstad Østmarka OK 12 12
29 Ole Jakob Frankrig Nydalens SK 12 12
31 John Otterlei Østmarka OK 1 10 11
32 Christoffer Sletten Raumar Orientering 10 10
33 Henrik Gudim Østmarka OK 9 9
34 Lars Øderud Vatne Bækkelagets SK 8 8
35 Kristian Strøm Nydalens SK 7 7
36 Mathias Pedersen Vold Lillomarka OL 6 6
37 Even Nygaard Østreng Raumar Orientering 5 5
38 Anders Horvei Raumar Orientering 2 2
38 Ådne Skjærstein IL Tyrving 1 1 2
40 Gaute Fosstveit Raumar Orientering 1 1

Delarrangementer

Dato Navn Arrangør Gren
06.05.2017 Fossumløpet Fossum IF mellom
07.05.2017 Askerløpet Asker Skiklubb lang
09.05.2017 Høydepunktet med KM Sprint, Trimtex-Cup Østmarka OK sprint
14.05.2017 Nydalten Nydalens SK lang
26.08.2017 Huldersprinten med KM langdistanse Fet OL lang
03.09.2017 Romeriksløpet, KM mellomdistanse Raumar Orientering mellom
16.09.2017 Høstløpet med Trimtex-cup Kolbotn og Skimt OL mellom
17.09.2017 Trimtex Cup finale Ås IL sprint

Annonser

IOF Eventor