2017 Sport8-cup skiorientering

Skriv ut

Sluttstilling etter 9 delarrangementer

D 17-20

Plass Navn Klubb
10.12
11.12
7.1
8.1
21.1
22.1
18.2
19.2
26.2
Totalt
1 Tilla Farnes Hennum Asker Skiklubb (12) 15 15 15 15 15 (12) (7) 15 90
2 Synne Strand Asker Skiklubb 15 9 (7) 9 (9) 12 (9) 12 15 72
3 Anne Willkommen Eiken Kongsberg OL (7) 12 12 12 9 15 (5) 9 69
4 Anniken Eriksrud Karlsen Bækkelagets SK 9 (4) (4) 7 5 (4) 7 15 7 50
5 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 6 12 6 6 6 6 (5) (6) 42
6 Marit Melby Jacobsen Lardal OL 5 7 9 4 (2) (3) 9 5 39
7 Heidi Therese Wiest Vang OL (2) 6 5 5 7 5 4 32
8 Anine Lome Hamar OK 4 5 4 2 6 6 27
9 Marlin Haavengen Kongsberg OL 3 3 3 7 1 3 20
10 Åsne Naadland Holo Fossum IF 3 1 1 1 3 9
11 Helene Eger Kongsberg OL 4 2 2 8
12 Margrethe Wisløff Asker Skiklubb 2 4 1 7
13 Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb 1 2 2 1 6
14 Kristin Brekke Lillomarka OL 3 3
14 Elsa Andersson Domnarvets GoIF, SWE 3 3
16 Anniken Helland-Hansen IL Tyrving 2 2
17 Kjersti Tønnesen Bergstøl Kongsberg OL 1 1
17 Anna Herbert Täby OK, SWE 1 1

H 17-20

Plass Navn Klubb
10.12
11.12
7.1
8.1
21.1
22.1
18.2
19.2
26.2
Totalt
1 Jørgen Baklid Konnerud IL 15 15 15 15 15 15 (15) 90
2 Audun Heimdal Konnerud IL 15 9 (7) 12 12 (7) 12 15 75
3 Gjermund Tørnqvist Halden Nydalens SK 9 9 9 9 12 48
4 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 12 12 12 7 43
5 Aslak Heimdal Konnerud IL 2 5 1 9 9 12 38
6 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 4 4 (4) 5 6 9 7 35
7 Eivind Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 7 5 6 4 (3) 7 4 33
8 Styrk Hundseid Kamsvåg Fossum IF 5 (2) 5 3 5 5 (3) 5 28
9 Trygve Myhr Asker Skiklubb 3 5 12 4 24
10 Henrik Fredriksen Aas Asker Skiklubb 3 2 9 9 23
11 Elias Jonsson Nydalens SK 9 6 6 21
12 Jørgen Wulfsberg Nydalens SK 6 7 6 19
13 Njaal Ellegaard Melby Vang OL 1 1 2 1 6 2 13
14 Kasper Fosser Heming Orientering 2 4 6 12
15 Eskil Frøisland Vang OL 1 3 1 2 4 11
16 Jens Johan Brekke Lillomarka OL 6 6
17 Jan Hašek Czech ski-o team, CZE 2 3 5
17 Per Clemet Wisløff Asker Skiklubb 5 5
19 Even Lindaas Vang OL 3 3
20 Johan Teodor Westly Asker Skiklubb 3 3
21 Jostein Svaland Dale Vang OL 2 2
22 Olav Andreas Remmen OL Trollelg 1 1
23 Audun Bergan Nydalens SK 1 1
23 Nicola Mueller IFK Mora OK, SWE 1 1

D 21-

Plass Navn Klubb
10.12
11.12
7.1
8.1
21.1
22.1
18.2
19.2
26.2
Totalt
1 Evine Westli Andersen Løten o-lag 15 15 15 (12) 15 15 15 (15) (12) 90
2 Zsuzsa Fey Asker Skiklubb 7 9 7 9 (6) (6) 7 12 (7) 51
3 Audhild Bakken Rognstad NTNUI 12 15 9 9 45
4 Stine Olsen Kirkevik Hamar OK 12 12 15 39
5 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 6 5 4 5 6 26
6 Valborg Madslien Lillehammer OK 6 9 9 24
7 Ingrid Stengård Fältjägarnas IF, SWE 7 9 7 23
8 Gabriele Andrasiuniene Lithuanian team, LTU 9 12 21
9 Maren Jansson Haverstad NTNUI 12 12
9 Marta Ulvensøen NTNUI 5 7 12
9 Marianne Dæhli Halden SK 4 2 2 4 12
9 Barbro Kvåle Hadeland OL 12 12
13 Dalia Siudikiene OK Azuolas, LTU 5 4 9
13 Hannele Tonna Hankasalmen Hanka, FIN 9 9
15 Marte Fallbakken Berge Løten o-lag 5 5
16 Kari Svingheim Lillehammer OK 3 3
16 Karoline Sønsterudbråten Lillomarka OL 3 3

H 21-

Plass Navn Klubb
10.12
11.12
7.1
8.1
21.1
22.1
18.2
19.2
26.2
Totalt
1 Lars Hol Moholdt Wing OK (7) 12 15 15 12 15 15 84
2 Øyvind Watterdal Hadeland OL 7 12 12 15 12 9 67
3 Bjørnar Kvåle Hadeland OL 9 15 9 9 9 12 63
4 Øyvind Wiggen Byåsen IL 9 (2) 12 12 7 7 7 (7) 54
5 Ove Sætra Hadeland OL 12 5 7 15 6 45
6 Stanimir Belomazhev Hadeland OL 2 15 17
7 Eivind Tonna Asker Skiklubb 7 9 16
7 Markus Glad Nydalens SK 6 4 6 16
9 Peter Arnesson Bottnaryds IF, SWE 15 15
10 Imre Koprivanacz Venabu 2 9 11
11 Henning Spjelkavik IL Tyrving 4 6 10
11 Oskar Sandberg Säterbygdens OK, SWE 6 4 10
13 Øystein Tallhaug Engelstad Ringsaker OK 9 9
13 Geir Holm Gundersen Sturla, IF 4 5 9
15 Simion Suciu VSK Csikszereda, ROM 4 3 7
16 Hans Jørgen Kvåle Hadeland OL 6 6
17 Christian Hohl Wing OK 1 5 6
18 Jørgen Madslien NTNUI 6 6
18 Anders Hauge Asker Skiklubb 6 6
20 Henning Spjelkavik IL Tyrving 5 5
20 Eirik Kamstrup Hovind Halden SK 5 5
20 Torkil Eide Solstad IL Tyrving 5 5
20 Mathias Benjaminsen Lillomarka OL 5 5
20 Klaus Csucs VSK Csikszereda, ROM 5 5
25 Øystein Kvaal Østerbø Wing OK 4 4
26 Kyongsa Ri Nydalens SK 4 4
26 Nerijus Sulcys Lithuanian team, LTU 3 1 4
28 Eirik Watterdal Bækkelagets SK 3 3
29 Erik Lokreim Slapgard OL Toten-Troll 3 3
29 Imre Koprivanacz Kalocsai Sport Egyesulet, HUN 3 3

Delarrangementer

Dato Navn Arrangør Gren
10.12.2016 Sjusjørennet sprint Nordmarka Skiorienteringsklubb sprint
11.12.2016 Sjusjørennet mellom Nordmarka Skiorienteringsklubb mellom
07.01.2017 Ski-o Venabu sprint OL Tønsberg og omegn sprint
08.01.2017 Ski-O Venabu mellom OL Tønsberg og omegn mellom
21.01.2017 Ski-o-treff mellomdistanse (og nattsprint) Nordmarka Skiorienteringsklubb mellom
22.01.2017 Ski-o-treff langdistanse Nordmarka Skiorienteringsklubb lang
18.02.2017 Hovedløp ski-o og NM mellomdistanse Asker Skiklubb, Lierbygda OL mellom
19.02.2017 Sport8 ski-o-cup sprint Asker Skiklubb, Lierbygda OL sprint
26.02.2017 NM langdistanse og finale Sport8 cup OL Toten-Troll lang

Annonser

IOF Eventor