Foll-O-karusellen 2016

Skriv ut

Sluttstilling etter 5 delarrangementer

D 11-12

Plass Navn Klubb
25.5
1.6
8.6
31.8
7.9
Totalt
1 Guro Frøseth Kolbotn og Skimt OL 100 100 100 300
2 Sigrid Aaby Møretrø Kolbotn og Skimt OL 95 100 195
3 Alva Bredal-Andersen Ås-NMBU Orientering 84 92 176
4 Eline Heistø Carlsen Kolbotn og Skimt OL 62 65 127
5 Vilde Vaaje-Kolstad Ås-NMBU Orientering 81 38 119
6 Anna Tysse Nakkim Bækkelagets SK 100 100
7 Malin Sveen Bækkelagets SK 99 99
8 Camilla Lundqvist Ås-NMBU Orientering 86 86
9 Tale Nordby Hvenekilde Oppsal Orientering 64 64
10 Stella Munk Kolbotn og Skimt OL 62 62
11 Sofia Munk Kolbotn og Skimt OL 59 59

D 13-14

Plass Navn Klubb
25.5
1.6
8.6
31.8
7.9
Totalt
1 Marthe Lundqvist Ås-NMBU Orientering 100 100 (82) 100 (96) 300
2 Sofie Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 97 93 (88) (86) 90 280
3 Hanna Rehn Kolbotn og Skimt OL 81 77 (0) 100 258
4 Celine Ytternes Kolbotn og Skimt OL 77 87 88 252
5 Diane Ninauve-Jutulstad Bækkelagets SK 100 100
6 Synnøve Arnesen Kolbotn og Skimt OL 89 0 89
7 Tiril Lilleheier Ås-NMBU Orientering 84 84

D 15-16

Plass Navn Klubb
25.5
1.6
8.6
31.8
7.9
Totalt
1 Linda Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 100 100 (81) 99 (99) 299
2 Linn Mei Waaler Måren OK 92 (89) (87) 100 100 292
3 Ane Sofie Krogh Oppsal Orientering 100 100
4 Kjersti Lundqvist Ås-NMBU Orientering 0 94 94

D 17-

Plass Navn Klubb
25.5
1.6
8.6
31.8
7.9
Totalt
1 Kaja Winsnes Nordhagen Ås-NMBU Orientering 100 100 (96) (99) 100 300
2 Rannveig W. Nordhagen Ås-NMBU Orientering 94 93 87 (83) (80) 274
3 Mari Brøndbo Dahl Ås-NMBU Orientering 97 73 89 259
4 Ina Catharina Storrønning Ås-NMBU Orientering 81 82 163
5 Malin Sørensen Nydalens SK 100 100
5 Lene Godager Kaas Bækkelagets SK 100 100
7 Aasne Fenne Hoksrud Bækkelagets SK 98 98
7 Kine Gulliksen Bækkelagets SK 98 98
9 Vigdis Hobøl Oppsal Orientering 95 95
10 Dagrun Brox Rayamajhi Oppsal Orientering 90 90
11 Anniken Eriksrud Karlsen Bækkelagets SK 87 87
12 Ingrid Disch Løset Ås-NMBU Orientering 86 86
13 Linn Hokholt NTNUI 80 80
13 Ragnhild Løvli Asker Skiklubb 80 80
15 Ina Storrønning Ås-NMBU Orientering 62 62
16 Johanne Øderud Vatne Bækkelagets SK 51 51
17 Grete Westgaard Indre Østfold OK 43 43

D 40-

Plass Navn Klubb
25.5
1.6
8.6
31.8
7.9
Totalt
1 Kjersti Holt Hanssen Måren OK 97 100 100 297
2 Wendy Fjellstad Ås-NMBU Orientering 100 93 85 278
3 Kristin Roskifte Kolbotn og Skimt OL 74 91 165
4 Tove Vaaje-Kolstad Ås-NMBU Orientering 81 80 161
5 Linda Fredh Måren OK 51 100 151
6 Arnhild Krogh Oppsal Orientering 100 100
7 Gunn Mariken Bjerva Drangedal OL 99 99
8 Line Nybakken Ås-NMBU Orientering 97 97
9 Monica Feyling Kolbotn og Skimt OL 95 95
10 Anne Nilsen Ås-NMBU Orientering 91 91
11 Ingeborg Øderud Bækkelagets SK 78 78

D 50-

Plass Navn Klubb
25.5
1.6
8.6
31.8
7.9
Totalt
1 Ellen-Christine Koren Ås-NMBU Orientering 100 57 79 236
2 Grete Berntsen Måren OK 72 83 65 220
3 Tove Strand Måren OK 100 100 200
4 May Bente Brurberg Ås-NMBU Orientering 90 100 190
5 Gro Hege Ludvigsen Måren OK 65 78 143
6 Gunn-Torill Hokholt Kolbotn og Skimt OL 100 100
7 Maria Torgersen Bækkelagets SK 81 81
8 Anne-Kristin Eriksrud Karlsen Oppsal Orientering 38 38
9 Torunn Nordbø Bækkelagets SK 35 35

D 60-

Plass Navn Klubb
25.5
1.6
8.6
31.8
7.9
Totalt
1 Anne Kaasa Driv IL 100 74 100 274
2 Marit Vågsnes Kolbotn og Skimt OL 78 100 95 273
3 Ingeborg Bakken Måren OK (56) 71 100 100 271
4 Siri Wilberg Aabel Bækkelagets SK 73 75 148
5 Ingrid Lome-Hagman Kolbotn og Skimt OL 84 84
Jessica Kathle Måren OK 0 0

D 70-

Plass Navn Klubb
25.5
1.6
8.6
31.8
7.9
Totalt
1 Sissel Olaisen Kolbotn og Skimt OL 86 100 100 286
2 Inger Halck Måren OK 100 81 181
3 Inger Elisabeth Kvaase Bækkelagets SK 100 100
4 Inger Lise Bjordal Oppsal Orientering 93 93

H 11-12

Plass Navn Klubb
25.5
1.6
8.6
31.8
7.9
Totalt
1 Jakob Gjedebo Oppsal Orientering 96 100 100 296
2 Erlend Bjerknes Fagerlid Måren OK 100 (93) 96 99 295
3 Simen Rønning Johansen Måren OK (91) (93) 94 96 98 288
4 Mikkel Vaaje-Kolstad Ås-NMBU Orientering 99 93 (93) (90) 94 286
5 Anders Bredal-Andersen Ås-NMBU Orientering 78 100 (77) 94 272
6 Markus Megard Grønli Kolbotn og Skimt OL 86 (48) 81 (76) 92 259
7 Arthur Sævareid Kolbotn og Skimt OL 84 79 163
8 Lars Sigurd Baugstø Rødnes Oppsal Orientering 100 100
9 Ask Olaussen Oppsal Orientering 98 98
10 Fredrik Heistø Carlsen Kolbotn og Skimt OL 54 44 98
11 Nils Niklasson Kolbotn og Skimt OL 95 95
12 Sondre Olaussen Oppsal Orientering 94 94
13 Thor Trandem Kvåle Ås-NMBU Orientering 90 90
13 Torbjørn Walker Ørka Ås-NMBU Orientering 90 90
15 Oskar Holtvedt Bækkelagets SK 88 88
16 Sondre Lundqvist Ås-NMBU Orientering 82 82
17 Vegard Gaustad Ås-NMBU Orientering 75 75
18 Eivind Vågsnes Oppsal Orientering 46 46
Henrik Varland Kolbotn og Skimt OL 0 0
Linus Eggen Vinge Oppsal Orientering 0 0

H 13-14

Plass Navn Klubb
25.5
1.6
8.6
31.8
7.9
Totalt
1 Nils Tveite Ås-NMBU Orientering 100 100 100 (100) (100) 300
2 Vegard Aarstad Ås-NMBU Orientering 95 (91) 93 94 282
3 Andreas Gjetanger Måren OK 88 (83) (87) 89 91 268
4 Magnus Endresen Måren OK 72 55 63 (51) (0) 190
5 Isak Kråkevik Åberg Måren OK 80 87 167
6 Lars Øderud Vatne Bækkelagets SK 88 88
7 Kasper Kjær Jørgensen Måren OK 83 83
8 Marlon Rustad Bækkelagets SK 80 80
9 David Megard Grønli Kolbotn og Skimt OL 19 48 67

H 15-16

Plass Navn Klubb
25.5
1.6
8.6
31.8
7.9
Totalt
1 Markus Moen Måren OK 100 100 100 300
2 Lukas Fossheim Måren OK 72 73 145
3 Sebastian Feyling Kolbotn og Skimt OL 56 56
4 Terjei Lillehammer Ås-NMBU Orientering 4 4

H 17-

Plass Navn Klubb
25.5
1.6
8.6
31.8
7.9
Totalt
1 Linus Olhans Ås-NMBU Orientering 86 100 99 285
2 Magnus Nordbrøden Halden SK 76 100 (0) 90 266
3 Audun Bjerknes Måren OK 78 (0) 76 (0) 100 254
4 Andreas Stenstad Oppsal Orientering (53) 84 69 85 238
5 Råmund Løver Hovden Ås-NMBU Orientering 78 84 66 228
6 Morten Tangen Måren OK 67 69 90 226
7 Øystein Sørensen Nydalens SK 100 99 199
8 Espen Wigaard Oppsal Orientering 82 91 173
9 Truls Hestengen 66 87 153
10 Carl Godager Kaas Bækkelagets SK 100 100
11 Mats Nordbrøden Halden SK 94 94
12 Thomas Nipen Nydalens SK 93 93
12 Andreas Aabel 93 93
14 Kristoffer Fiane Pedersen Oppsal Orientering 92 92
15 Felix Breitschädel Bækkelagets SK 91 91
16 Ola Marius Pedersen Oppsal Orientering 89 89
17 Per Anders U. Engebakken Ås-NMBU Orientering 87 0 87
18 Mathias Nipen Bækkelagets SK 85 85
19 Audun Hokholt Kolbotn og Skimt OL 81 81
20 Are Wigaard Oppsal Orientering 80 80
21 Pål Christian Ingierd Bækkelagets SK 70 70
21 Kristian Ruud Bækkelagets SK 70 70
23 Ole Martin Edstrøm Oppsal Orientering 61 61
24 Eirik Nordhagen Ås-NMBU Orientering 55 55
25 Martin Adelsten Røsholm Bækkelagets SK 49 49
26 Lars Leiren Kolbotn og Skimt OL 45 45
26 Andreas Lundqvist Ås-NMBU Orientering 45 45
28 Lasse Bredal-Knutsen Ås-NMBU Orientering 19 19
Mats Burud Skjølsvold Bækkelagets SPK 0 0
Simen Olafsen Ås-NMBU Orientering 0 0

H 40-

Plass Navn Klubb
25.5
1.6
8.6
31.8
7.9
Totalt
1 Lars Petter Endresen Måren OK 77 (44) 76 (70) 86 239
2 Bjørn-Erik Pedersen Ås-NMBU Orientering 100 71 64 235
3 Jo Inge Fjellstad Ås-NMBU Orientering 100 100 200
4 Olav Eide Bækkelagets SK 77 100 177
5 Øyvind Thømt Indre Østfold OK 84 63 0 147
6 Sigve Vågsnes Oppsal Orientering 100 100
7 Jari Vaisanen Metos 97 97
8 Antti Mullus Metos 93 93
9 Espen Wigaard Oppsal Orientering 91 91
10 Anders Færden Kolbotn og Skimt OL 90 90
11 Anders Storbraten Bækkelagets SK 89 89
12 Truls Kvaase Bækkelagets SK 84 84
12 Erland Skatter Ås-NMBU Orientering 84 84
14 Arne Olaussen Oppsal Orientering 74 74
15 Jan Erik Aalberg Bækkelagets SK 73 73
16 Henrik Vaage Bækkelagets SK 71 71
17 Gustav Vaaje-Kolstad Ås-NMBU Orientering 26 26

H 50-

Plass Navn Klubb
25.5
1.6
8.6
31.8
7.9
Totalt
1 Håkon Danevad Ås-NMBU Orientering 100 100 (86) 100 (100) 300
2 Bjørnar Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 98 88 98 284
3 Ivar Maalen Ås-NMBU Orientering 99 81 (0) 97 277
4 Ove Martinsen Hauketo IF 95 80 96 271
5 Gunnar Tenge Ås-NMBU Orientering 93 84 93 270
6 Bård Bjørhei Kolbotn og Skimt OL 94 94 79 (0) 267
7 Erlend Rehn Kolbotn og Skimt OL 89 (0) 83 91 263
8 Eirik Nordhagen Ås-NMBU Orientering 71 83 91 245
9 Olav Johannessen Kolbotn og Skimt OL 90 86 66 242
10 Morten Karlsen Måren OK 88 82 (0) 46 216
11 Bjørn Sverre Gulheim Kolbotn og Skimt OL 75 (43) 61 62 198
12 Morten Due Måren OK 88 86 174
13 Knut Bjørkelo Kolbotn og Skimt OL 85 85 170
14 Thor Mella Oppsal Orientering 100 100
15 Håvard Steinsholt Ås-NMBU Orientering 0 94 94
16 Espen Delp Måren OK 32 51 10 93
17 Karl Aasmund Erøy OK Moss 91 91
18 Arne Torgersen Bækkelagets SK 86 86
19 Ove Kristian Jødal Bækkelagets SK 85 85
20 Øystein Wiggen Byåsen IL 78 78
21 John Ytternes Kolbotn og Skimt OL 51 27 0 78
22 Carl Erik Wasberg Oppsal Orientering 77 77
23 Petter Fure Oppsal Orientering 31 45 76
24 Stein Mella Oppsal Orientering 72 72
25 Håkon Løvli Asker Skiklubb 69 69
26 Halvor Jutulstad Bækkelagets SK 59 59
27 Terje Næss Fossum IF 58 58
28 Trond Holter Måren OK 55 55
29 Bo Emilsson Oppsal Orientering 24 24
Andreas Lundqvist Ås-NMBU Orientering 0 0

H 60-

Plass Navn Klubb
25.5
1.6
8.6
31.8
7.9
Totalt
1 Per-Erik Østlie Driv IL 100 100 100 (100) 300
2 Nils-Petter Wiik Driv IL 97 96 94 287
3 Stein Turtumøygard Måren OK (80) 91 88 (84) 100 279
4 Harald Bauger OK Moss 86 91 80 257
5 Peter Klaveness Måren OK 94 55 92 241
6 Per Hermann Krøger Måren OK 90 87 177
7 Nils Bøhn Kolbotn og Skimt OL 76 99 175
8 Stig Hultgreen Karlsen Oppsal Orientering 98 98
9 Jon Fredriksen Hauketo IF 89 89
10 Lars-Evan Pettersson Kolbotn og Skimt OL 82 82
11 Knut Vidar Johansen Måren OK 65 65
12 Jens Aabel Bækkelagets SK 63 63

H 70-

Plass Navn Klubb
25.5
1.6
8.6
31.8
7.9
Totalt
1 Jon Færden Kolbotn og Skimt OL 96 100 100 296
2 Geir Trøan Kolbotn og Skimt OL 100 100 (81) 86 286
3 Hasse Bergstrøm IL Tyrving 97 85 95 277
4 Åsmund Jahr Driv IL 67 100 60 227
5 Trond Wettergreen Driv IL 97 98 195
6 Carl-Fred. Kolderup Stabæk IF 70 28 (0) 71 169
7 Roar Bjordal Oppsal Orientering 84 84
8 Kolbjørn Megard Kolbotn og Skimt OL 36 14 29 (11) 79
9 Gunnar Harstad Kolbotn og Skimt OL 67 67
10 Svein Kvalheim Årstad IL 50 0 50
Helge Kvaase Bækkelagets SK 0 0
Odd Klettelid Bækkelagets SK 0 0

D -12N

Plass Navn Klubb
25.5
1.6
8.6
31.8
7.9
Totalt
1 Malin Gjetanger Måren OK 100 100 100 (100) (100) 300
2 Emilie Rehn Kolbotn og Skimt OL 100 100 100 (100) (97) 300
3 Helene Harstad Kolbotn og Skimt OL 100 100 100 (100) (61) 300
4 Leanna Slettvoll Kolbotn og Skimt OL 100 100 100 (100) 300
5 Camilla Lundqvist Ås-NMBU Orientering 100 100 100 (97) 300
6 Sigrid Aaby Møretrø Kolbotn og Skimt OL 100 100 100 300
6 Astri Bredal-Knutsen Ås-NMBU Orientering 100 100 100 300
8 Maria Megard Grønli Kolbotn og Skimt OL 100 100 94 294
9 Stella Munk Kolbotn og Skimt OL 100 100 200
9 Oline Bjerknes Fagerlid Måren OK 100 100 200
9 Vilja Størksen Kolbotn og Skimt OL 100 100 200
9 Eline Heistø Carlsen Kolbotn og Skimt OL 100 100 200
9 Selma Feyling Kolbotn og Skimt OL 100 100 200
14 Alva Bredal-Andersen Ås-NMBU Orientering 100 90 190
15 Nellie Pierre Kolbotn og Skimt OL 100 100
15 Synne Nordby Hvenekilde Oppsal Orientering 100 100
15 Sofia Munk Kolbotn og Skimt OL 100 100
15 Greta Mattsson Ås-NMBU Orientering 100 100
15 Synne Schei Danevad Ås-NMBU Orientering 100 100
15 Anais Ludwig Kolbotn og Skimt OL 100 100
15 Miri Marie Leine Kolbotn og Skimt OL 100 100
15 Solveig Færden Kolbotn og Skimt OL 100 100
15 Johanne Moen Ås-NMBU Orientering 100 100
15 Martina Vågsnes Oppsal Orientering 100 100
15 Tyra Borg Bjerkreim Måren OK 100 100
15 Wiel Marie Lillehammer Ås-NMBU Orientering 100 100
15 Akvile Petrakova Ås-NMBU Orientering 100 100
28 Anna Løvik Halvorsen Måren OK 95 95
28 Leonora Flåtting Måren OK 95 95
Vilde Vaaje-Kolstad Ås-NMBU Orientering 0 0

D 13-16N

Plass Navn Klubb
25.5
1.6
8.6
31.8
7.9
Totalt
1 Celine Ytternes Kolbotn og Skimt OL 100 100

H -12N

Plass Navn Klubb
25.5
1.6
8.6
31.8
7.9
Totalt
1 Henrik Harstad Kolbotn og Skimt OL 100 100 100 (100) (89) 300
2 Jakob Klaren Nielsen Ås-NMBU Orientering 100 100 100 (100) (85) 300
3 Sondre Lundqvist Ås-NMBU Orientering 100 100 100 (100) 300
4 Magnus Friedhelm Klaveness Måren OK 100 100 100 (95) 300
5 Thor Trandem Kvåle Ås-NMBU Orientering 100 100 100 (94) 300
6 Sigurd Olaisen Kolbotn og Skimt OL 100 100 100 (92) 300
7 August Slettvoll Kolbotn og Skimt OL 100 100 100 300
7 Håvard Endresen Måren OK 100 100 100 300
7 Olav Nordlie Kolbotn og Skimt OL 100 100 100 300
10 Fredrik Brandt-Kjelsen Måren OK 100 100 96 296
11 Henrik Vagle Valand Kolbotn og Skimt OL 100 100 94 294
12 Vegard Gaustad Ås-NMBU Orientering 100 100 84 284
13 Jens Storaunet Ås-NMBU Orientering 100 100 77 277
14 Aksel Eide Bækkelagets SK 100 100 200
14 Mathias Rønning Johansen Måren OK 100 100 200
14 Iver Størksen Kolbotn og Skimt OL 100 100 200
17 Bernard Handstanger Kolbotn og Skimt OL 100 100
17 Eskil Olaussen Oppsal Orientering 100 100
17 Håkon Fenne Ingierd Bækkelagets SK 100 100
17 Sturla Rognskog Mella Oppsal Orientering 100 100
17 Leo Selkvold 100 100
17 Jonas Hirsch Bækkelagets SK 100 100
17 Svenn Martin Skrattalsrud Kolbotn og Skimt OL 100 100
17 Oscar Johansen Bækkelagets SK 100 100
17 Sigurd Hobøl Oppsal Orientering 100 100
17 Markus Hirsch Bækkelagets SK 100 100
17 Morten Heldal-Lund Kolbotn og Skimt OL 100 100
17 Dyre Meen Ås-NMBU Orientering 100 100
17 Fredrik Heistø Carlsen Kolbotn og Skimt OL 100 100
17 Henrik Varland Kolbotn og Skimt OL 100 100
17 Martin Gjuvsland Ås-NMBU Orientering 100 100
17 Odin Schei Danevad Ås-NMBU Orientering 100 100
17 Bjørn Emil Hansen Damlien Måren OK 100 100
17 Benjamin Felder Ås-NMBU Orientering 100 100
17 Jørgen Rønning Johansen Måren OK 100 100
17 Vilmer Dahlstrøm Kolbotn og Skimt OL 100 100
17 Jonas Fenne Ingierd Bækkelagets SK 100 100
Espen Brandt-Kjelsen Måren OK 0 0

H 13-16N

Plass Navn Klubb
25.5
1.6
8.6
31.8
7.9
Totalt
1 Aksel Gøytil Bødtker Måren OK 100 100
1 Alexander Nygård Måren OK 100 100

Åpen B

Plass Navn Klubb
25.5
1.6
8.6
31.8
7.9
Totalt
1 Trond Møretrø Kolbotn og Skimt OL 83 96 100 279
2 Jon Aaby Møretrø Kolbotn og Skimt OL 100 78 100 278
3 Kjetil Jacobsen Hamar OK 88 86 100 274
4 Tora Frøseth Kolbotn og Skimt OL 82 91 173
5 Eirik Sæther Hauketo IF 100 100
6 Håvard Grønli Kolbotn og Skimt OL 99 99
6 Gudbrand Arnesen Kolbotn og Skimt OL 99 99
8 Endre Rognskog Mella Oppsal Orientering 93 93
8 Fredrik Færden Kolbotn og Skimt OL 93 93
8 Aksel Gøytil Bødtker Måren OK 93 93
11 Emma Wingstedt Bodafors OK 88 88
12 Hanna Rehn Kolbotn og Skimt OL 79 79
13 Jon Strøm Hauketo IF 62 62
14 Pasi Karhunen Metos 60 60
Susan Bøbel Imås IL 0 0
Andreas Lundqvist Ås-NMBU Orientering 0 0
Aksel Gøytil Bødtker Måren OK 0 0
Laurenzo Labayan Bækkelagets SK 0 0

Åpen C

Plass Navn Klubb
25.5
1.6
8.6
31.8
7.9
Totalt
1 Håvard Grønli Kolbotn og Skimt OL 100 100
1 Eli Moe Ås-NMBU Orientering 100 100
1 Mari Aaby Møretrø Kolbotn og Skimt OL 100 100
1 Happiness Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 100 100
5 Sofie Asak-Jensen 81 81

Lang Lett

Plass Navn Klubb
25.5
1.6
8.6
31.8
7.9
Totalt
1 Lars Rønning Johansen Måren OK 100 100 100 (89) 300
2 Svein Kvåle Ås-NMBU Orientering 90 (62) (0) 94 89 273
3 Gustav Vaaje-Kolstad Ås-NMBU Orientering 100 62 100 262
4 Thor Ivar Gangnæs Ås-NMBU Orientering 85 70 79 (24) 234
5 Ingrid Tveite Ås-NMBU Orientering 87 89 176
6 Laila Bredal-Knutsen Ås-NMBU Orientering 83 83
7 Janne Walker Ørka Ås-NMBU Orientering 80 80
8 Nils Niklasson Kolbotn og Skimt OL 42 42
8 Pamela Åsten Kolbotn og Skimt OL 42 42
10 Jan Sævareid Kolbotn og Skimt OL 38 38
Knut Olav Moen Ås-NMBU Orientering 0 0

Delarrangementer

Dato Navn Arrangør Gren
25.05.2016 Foll-O-karusellen #1 Ås IL mellom
01.06.2016 Foll-o-karusellen #2 Hauketo IF mellom
08.06.2016 Foll-O-karusellen #3 Bækkelagets SK mellom
31.08.2016 Foll-O-karusellen #4 Kolbotn og Skimt OL mellom
07.09.2016 Foll-O-karusellen #5 Måren OK mellom

Annonser

IOF Eventor