2016 Sport8-Norgescup senior

Skriv ut

Sluttstilling etter 15 delarrangementer

D 21

Plass Navn Klubb
22.4
23.4
24.4
7.5
24.6
25.6
26.6
14.7
15.7
17.7
8.9
10.9
23.9
24.9
22.10
Totalt
1 Anne M Hausken Nordberg Nydalens SK 60 50 37 50 43 50 60 43 (37) 60 60 513
2 Marianne Andersen Kristiansand OK 26 60 60 26 37 60 37 (26) 60 60 50 476
3 Heidi Østlid Bagstevold Fredrikstad SK 43 22 43 32 29 29 60 (21) 60 60 (22) 50 428
4 Ida Marie Næss Bjørgul Halden SK 50 37 50 32 50 29 29 37 50 43 407
5 Ingjerd Myhre Kongsberg OL 32 26 60 43 (19) 20 (4) 24 24 22 37 29 317
6 Emma Johansson Fredrikstad SK 19 21 29 17 (16) 50 43 26 29 32 18 284
7 Mari Fasting Halden SK 60 32 32 37 50 22 233
8 Andrine Benjaminsen Lillomarka OL 11 29 11 18 10 18 26 24 32 26 205
9 Lone Brochmann Bækkelagets SK 32 (14) (13) 37 (8) 17 15 15 17 16 15 19 15 198
10 Kine Hallan Steiwer Halden SK 24 9 29 15 19 19 22 12 15 24 188
11 Kine Gulliksen Bækkelagets SK 15 13 20 14 (5) (4) 15 13 19 19 (1) 16 32 176
12 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 17 16 12 26 12 15 13 (11) (10) 13 21 15 (12) 160
13 Nikoline Ekeberg Schjerve Bækkelagets SK 37 1 19 15 22 19 21 20 154
14 Silje Ekroll Jahren Raumar Orientering 21 43 20 43 17 8 152
15 Sigrid Alexandersen Fossum IF 22 32 16 16 13 9 8 8 8 18 150
16 Hollie Orr Halden SK 21 43 37 14 29 144
17 Karen Oline Kolstad Freidig 2 20 18 11 10 14 14 19 20 128
18 Lizzie Ingham Halden SK 10 21 24 9 20 21 19 124
19 Kristin Löfgren Varegg Fleridrett 18 32 24 22 26 122
20 Betty Ann Bjerkreim Nilsen IL Tyrving 22 50 50 122
21 Maren Jansson Haverstad NTNUI 4 15 20 10 43 26 118
22 Eva Jurenikova Halden SK 18 7 24 20 37 106
23 Kristine Berglia Eiker OL 17 19 8 1 17 16 14 12 104
24 Siri Ulvestad Nydalens SK 6 22 20 18 17 18 101
25 Sabine Hauswirth Halden SK 37 37 26 100
26 Marte Narum Nydalens SK 16 12 37 32 97
27 Linn Hokholt NTNUI 12 24 26 13 18 93
28 Kaja Winsnes Nordhagen Ås-NMBU Orientering 2 2 12 29 24 18 87
29 Julia Gross Stora Tuna OK, SWE 22 43 20 85
30 Judith Wyder Göteborg Majorna OK, SWE 60 24 84
31 Arntraut Götsch IL BUL-Tromsø 6 11 2 5 4 10 7 6 26 77
32 Kamilla Olaussen Fredrikstad SK 32 43 75
33 Gøril Rønning Sund Frol IL 16 3 3 8 5 22 17 74
34 Lene Godager Kaas Bækkelagets SK 7 32 18 17 74
35 Synnøve Bråten Vegårshei IL 19 24 18 4 65
36 Marthe Gløersen Bækkelagets SK 19 6 1 1 18 14 59
36 Elena Roos Halden SK 43 16 59
38 Kristine Fjellanger NTNUI 14 10 21 7 6 58
39 Hanna Haugen Nordbrøden Halden SK 8 10 10 12 13 3 56
40 Eirin Svanøe-Hafstad Frol IL 6 3 2 14 2 17 11 55
41 Therese Haare Konnerud IL 14 9 11 19 53
42 Marion Huber Nydalens SK 11 7 12 4 8 11 53
43 Sarina Jenzer IFK Lidingö SOK, SWE 24 26 50
43 Helena Jansson OK Ravinen, SWE 50 50
43 Maja Alm Dansk Orienterings-Forbund, DEN 50 50
46 Marjo Liikanen Ganddal IL 20 29 49
47 Jo Shepherd Halden SK 1 16 24 7 48
48 Anna Forsberg Göteborg Majorna OK, SWE 4 19 21 44
48 Rahel Friederich Leksands OK, SWE 32 12 44
50 Anni-Maija Fincke Halden SK 43 43
51 Tone Wigemyr Bækkelagets SK 17 26 43
52 Agnes Leo Göteborg Majorna OK, SWE 13 6 22 41
52 Mathilde Rundhaug Frol IL 10 29 2 41
54 Evely Kaasiku OK JOKA , EST 17 16 6 39
54 Ane Sofie Næss Bjørgul Halden SK 11 5 13 10 39
56 Audhild Bakken Rognstad NTNUI 7 3 15 9 4 38
57 Malin Sørensen Nydalens SK 17 21 38
58 Anastasia Denisova Sävedalens AIK, SWE 37 37
59 Susen Lösch Ärla IF, SWE 12 21 33
60 Christiane Trösse Varegg Fleridrett 5 4 10 13 32
61 Iliana Ilieva Halden SK 4 14 13 31
62 Karolin Ohlsson Järla Orientering, SWE 29 29
63 Sabine Rothaug Halden SK 2 9 6 11 28
64 Ingrid Gulbrandsen NTNUI 11 16 27
65 Marit Kahrs Fredrikstad SK 12 14 26
66 Bodil Helgerud Halden SK 12 13 25
67 Anna Ulvensøen NTNUI 9 7 9 25
68 Beata Falk Hagaby GoIF, SWE 7 6 11 24
68 Fredrikke Nohr Moth NTNUI 24 24
68 Emma Bergman Göteborg Majorna OK, SWE 24 24
71 Hanne Sandstad Freidig 22 22
72 Marianne Riddervold Kahrs Fredrikstad SK 21 21
72 Marie Olaussen Fredrikstad SK 21 21
72 Aud Hognestad Taksdal Ganddal IL 21 21
75 Cecilie Friberg Klysner Dansk Orienterings-Forbund, DEN 20 20
75 Ina Westerlund Nydalens SK 20 20
75 Lina Strand Göteborg Majorna OK, SWE 20 20
78 Runa Fremstad Larvik OK 8 1 9 18
79 Catherine Taylor OK Linné, SWE 17 17
79 Louise Oram Bækkelagets SK 2 15 17
81 Malin Eijsink Ås-NMBU Orientering 16 16
81 Hanna Wisniewska OK Orion, SWE 1 15 16
81 Ingeborg Eide Byåsen IL 16 16
81 Alva Olsson Linköpings OK, SWE 16 16
85 Hedvig Åstebøl NTNUI 15 15
86 Maren Kopland Modum OL 14 14
87 Ida Lindkvist NTNUI 5 8 13
87 Violeta Feliciano Sanjuan Spanish Team, ESP 13 13
87 Ingrid Lundanes Emblem IL 13 13
87 Hanne Maria Vister Oslostudentenes IK 13 13
87 Lea-Rebekka Tonjer Oslostudentenes IK 13 13
92 Lisa Risby Ok Kåre, SWE 11 11
92 Line Drange Ruud Røyken OL 11 11
92 Frida Sæther Freidig 5 6 11
95 Anette Juveli Konnerud IL 5 5 10
95 Laura Robertson Hutt valley, NZL 10 10
97 Kristin Åstebøl Byåsen IL 9 9
97 Kerstin Uiboupin OK Võru, EST 9 9
97 Jolanta Kolosinska OK Skogsfalken, SWE 2 7 9
97 Irene Beate Øhrn Arnevik Søgne og Songdalen OK 9 9
101 Trine Bolstad Ganddal IL 8 8
101 Jorunn Hadland Egersund OK 8 8
103 Linda Rykkje Stord Orientering 7 7
103 Helen Palmer Halden SK 7 7
105 Mari Jevne Arnesen IL Tyrving 5 5
105 Julie Størmer NTNUI 5 5
105 Khrystsina Yakubkina Lillomarka OL 5 5
108 Lone Malmgren Gjø-Vard OL 4 4
108 Guro Vassend Fossum IF 4 4
110 Sofie Johansson Løten o-lag 3 3
110 Christine Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 3 3
110 Tonje Vassend Fossum IF 3 3
113 Elen Katrine Skjerve Frol IL 1 1
113 Linda Solberg Fredrikstad SK 1 1
113 Gry Granstedt NTNUI 1 1

H 21

Plass Navn Klubb
22.4
23.4
24.4
7.5
24.6
25.6
26.6
14.7
15.7
17.7
8.9
10.9
23.9
24.9
22.10
Totalt
1 Olav Lundanes Halden SK 70 47 70 70 70 60 70 53 70 580
2 Eskil Kinneberg Raumar Orientering 70 47 60 60 42 53 53 60 47 47 539
3 Carl Godager Kaas Bækkelagets SK 39 36 39 53 60 70 53 70 32 452
4 Bjørn Ekeberg IL Tyrving 31 29 42 (15) 60 47 30 34 (19) 60 60 42 435
5 Magne Dæhli Halden SK 53 53 70 47 39 47 39 39 47 434
6 Håkon Jarvis Westergård Järla Orientering, SWE 47 39 28 39 32 24 26 53 36 47 371
7 Jon Aukrust Osmoen NTNUI 42 24 32 34 20 27 (7) 16 34 32 42 303
8 Anders Nordberg Nydalens SK 34 28 60 32 22 42 32 53 303
9 Ivar Lundanes Emblem IL 23 29 30 30 30 53 36 36 14 281
10 Jo Forseth Indgaard Frol IL 42 39 31 23 29 39 42 31 3 279
11 Ulf Forseth Indgaard Frol IL 22 31 18 36 36 28 42 31 29 4 277
12 Gaute Hallan Steiwer Lillomarka OL 36 25 53 13 31 22 47 42 269
13 Matthew Speake Lillomarka OL 21 23 34 25 26 26 23 20 (18) 31 39 268
14 Hans Gunnar Omdal Kristiansand OK 28 30 47 42 36 42 31 7 263
15 Thomas Natvig Årstad Halden SK 53 31 27 29 34 25 27 32 258
16 Thierry Gueorgiou Kalevan rasti, FIN 60 70 53 70 253
17 Øystein Kvaal Østerbø Bækkelagets SK 39 47 39 31 42 26 27 251
18 Borger Melsom Fossum IF 16 32 21 19 (8) (11) 24 30 28 27 19 22 238
19 Emil Ahlbäck Fossum IF 30 18 39 15 (14) 24 19 21 (3) 22 28 22 238
20 Nicholas Oskarsson Lillomarka OL 11 30 18 29 20 27 27 12 26 (5) 34 234
21 Hans Petter Mathisen Fredrikstad SK 25 (15) 20 23 23 (7) 17 22 25 20 (7) 23 26 224
22 Bojan Blumenstein Nydalens SK 11 12 16 34 (10) 27 12 (10) 15 29 31 23 210
23 Trond Einar Moen Pedersli OL Trollelg 60 70 42 30 202
24 Eirik Kamstrup Hovind Halden SK 13 4 14 18 28 22 4 39 34 24 200
25 Markus Holter Halden SK 20 27 (3) 13 16 13 23 16 (5) 19 22 29 198
26 Tim Robertson Fossum IF 36 60 22 28 6 17 25 194
27 Yngve Skogstad Frol IL 19 22 32 36 53 30 192
28 Martin Vister Frol IL 24 26 19 (9) 11 15 21 12 16 19 25 188
29 Andreas Sølberg OL Trollelg 7 14 (2) 13 (2) 10 17 17 28 24 25 30 185
30 Per Harald Havnen Johansen Varegg Fleridrett 5 13 22 16 6 21 15 34 27 159
31 Anders Vister Nydalens SK 17 15 26 13 11 12 24 25 143
32 Håvard Haga Nydalens SK 8 2 2 27 8 21 5 15 21 29 138
33 Matthias Kyburz OK Tisaren, SWE 70 60 130
34 Mattias Karlsson Fredrikstad SK 29 28 31 1 8 24 121
35 Torgeir Nørbech IL Tyrving 30 34 28 26 118
36 Øystein Sørensen Nydalens SK 8 18 9 24 29 28 116
37 Simen Aamodt NTNUI 10 12 24 6 7 18 36 113
38 Sindre Østgulen Deisz NTNUI 19 11 29 3 30 17 109
39 Carl Petter Lyngen Frol IL 23 14 18 20 26 101
40 Andreas Rüedlinger Halden SK 42 20 23 85
41 Ralph Street Nydalens SK 28 22 31 81
42 Florian Howald Tampereen Pyrintö, FIN 53 26 79
43 Gaute Friestad Kristiansand OK 6 9 10 20 12 14 7 78
43 Ståle Gjelsten Kristiansand OK 18 9 3 22 26 78
45 Bartosz Pawlak Södertälje-Nykvarn Orientering, SWE 12 29 36 77
46 Espen Fiskum Halden SK 4 5 2 18 23 9 15 76
47 Martin Hubmann Kristiansand OK 47 28 75
47 Vegard Danielsen Kristiansand OK 25 11 8 22 9 75
49 Vegard Ruttenborg NTNUI 6 11 1 10 11 13 7 13 72
50 Jerker Lysell Rehns BK, SWE 70 70
51 Paul Sirum Frol IL 28 4 14 15 6 67
52 Baptiste Rollier Kalevan rasti, FIN 32 34 66
52 Vetle Ruud Bråten Raumar Orientering 1 31 34 66
54 Mats Nordbrøden Halden SK 7 14 26 16 63
55 Fredrik Bakkman IFK Lidingö SOK, SWE 60 60
55 Emil Svensk Stora Tuna OK, SWE 60 60
57 Andreas Høye Fredrikstad SK 32 25 57
58 Espen Jakobsen IL Tyrving 12 10 20 14 56
59 Frederic Tranchand Paimion Rasti, FIN 30 25 55
60 Jonas Klausen Espedal NTNUI 4 5 16 28 53
61 Espen Hultgreen Weltzien IL Tyrving 8 4 23 16 51
62 Kent Ohlsson Södertälje-Nykvarn Orientering, SWE 11 22 18 51
62 Marcus Millegård Sävedalens AIK, SWE 27 24 51
64 Fabian Hertner Kalevan rasti, FIN 16 34 50
65 Morten Jarvis Westergård Halden SK 3 25 21 49
66 Alan Cherry Nydalens SK 1 17 4 27 49
67 Bjørn Lundanes NTNUI 23 3 6 16 48
68 Eric Börjeskog Södertälje-Nykvarn Orientering, SWE 27 20 47
68 Gustav Bergman OK Ravinen, SWE 47 47
70 Anders Felde Olaussen Halden SK 13 5 17 11 46
70 Håvard Lucasen Fredrikstad SK 16 30 46
72 Sindre Rønning Nydalens SK 9 5 6 17 8 45
73 Sindre Sandven Fossum IF 5 16 3 2 10 9 45
74 Rasmus Rørholt Theisen NTNUI 6 24 14 44
75 Jarkko Huovila Halden SK 13 29 42
76 Audun Weltzien IL Tyrving 25 17 42
76 Fredrik Eliasson Halden SK 15 19 8 42
78 Jonas Leandersson Södertälje-Nykvarn Orientering, SWE 39 39
78 Magne Jutulstad NTNUI 7 1 4 16 11 39
78 Emil Granqvist NTNUI 39 39
78 Ola Martner Göteborg Majorna OK, SWE 20 19 39
82 Alasdair McLeod Lillomarka OL 24 14 38
82 Andreu Blanes Reig Södertälje-Nykvarn Orientering, SWE 17 21 38
84 Sverre Waaler Kaas Nydalens SK 21 14 2 37
85 Vyacheslav Mukhidinov Varegg Fleridrett 10 2 18 6 36
86 Magnus Svingheim Raumar Orientering 7 2 3 12 12 36
86 Andreu Blanes Reig Spanish Team, ESP 36 36
86 Jens Rönnols Täby OK, SWE 36 36
86 Emil Wingstedt Halden SK 36 36
90 Hector Haines IFK Lidingö SOK, SWE 19 16 35
91 Martin Regborn Hagaby GoIF, SWE 34 34
91 Raffael Huber Göteborg Majorna OK, SWE 25 9 34
93 Anders Tiltnes IL Tyrving 32 32
93 Daniel Hubmann Koovee, FIN 32 32
93 Graham Gristwood Forth Valley Orienteers, GBR 32 32
96 Jonathan Crickmore EUOC, GBR 31 31
97 Jonas Madslien Bakken NTNUI 20 10 30
97 Andreas Kyburz Tullinge SK, SWE 30 30
97 Felix Späth Team Germany, GER 19 11 30
100 Audun Bjerkreim Nilsen Fredrikstad SK 1 7 21 29
101 Olai Stensland Lillevold Fossum IF 27 27
102 Riccardo Scalet Lillomarka OL 26 26
103 Oskar Sjöberg OK Linné, SWE 25 25
103 Tue Lassen Dansk Orienterings-Forbund, DEN 25 25
103 Ola Magnus Laugaland Ålgård Orientering 13 12 25
106 Antonio Martínez Pérez Spanish Team, ESP 23 23
107 Isak Bergset NTNUI 9 13 22
108 Audun Heimdal Konnerud IL 21 21
108 Andreas Hougaard Boesen Dansk Orienterings-Forbund, DEN 21 21
108 Lukas Peterson IFK Umeå, SWE 8 13 21
111 Ørjan Ravndal Ålgård Orientering 20 20
111 Martin Ahlberger Hestra IF, SWE 20 20
111 Johan Asphjell Bjørnaas Frol IL 20 20
114 Jon Duncan Sandnes IL (Rogaland) 1 18 19
115 Albin Andersson Markbygdens OK, SWE 19 19
115 Vetle Christiansen Bækkelagets SK 1 18 19
117 Håkon Raadal Bjørlo Halden SK 18 18
117 Karl Fremstad Halden SK 18 18
117 Matthias Reiner Østerrike, AUT 18 18
117 Rune Nygaard IL Gular 13 5 18
121 Per Arne Aadland Samnanger IL 9 8 17
121 Mathias Nipen IL Tyrving 17 17
121 Simon Jakobsson Långhundra IF, SWE 17 17
124 Simen Jevne Arnesen Varegg Fleridrett 16 16
124 Dag Blandkjenn Kristiansand OK 16 16
126 Torbjørn Sagberg IL Tyrving 7 8 15
127 Bjarthe Westerheim Stord Orientering 15 15
127 Sindre Østhagen Fredrikstad SK 6 9 15
127 Tomas Eidsmo Freidig 15 15
130 Vegard Jarvis Westergård Halden SK 14 14
130 Bjarne Friedrichs Team Germany, GER 4 10 14
130 Mattis Holt Freidig 14 14
133 Håkon Fruseth Christiansen NTNUI 13 13
133 Mikkel Sørensen NTNUI 9 4 13
133 Jim Øystein Nybråten IL Tyrving 10 3 13
136 Sindre Johannessen Freidig 12 12
136 Felix Breitschädel Bækkelagets SK 12 12
136 Miko¿aj Dutkowski UKS ARKADY Raszków, POL 6 1 5 12
139 Mathias Benjaminsen Lillomarka OL 11 11
139 Bent Olav Aamodt Fredrikstad SK 10 1 11
139 Lars Sandstad Skjeset Frol IL 11 11
142 Vegard Brun Saga IL Tyrving 10 10
142 Jan Brunner Södertälje-Nykvarn Orientering, SWE 10 10
142 Thore Kornmo Porsgrunn OL 10 10
142 Simon Hodler IFK Mora OK, SWE 10 10
146 Aapo Aaltio Oslostudentenes IK 9 9
146 Håvard Tveite Ås-NMBU Orientering 1 8 9
148 Kjetil Bjørlo Halden SK 8 8
149 Øyvind Wiggen Byåsen IL 7 7
149 Andreas G. Polden Gneist, IL 7 7
149 Oskar Røen Varegg Fleridrett 7 7
149 Thomas Hadland Egersund OK 7 7
153 Kenneth Westerheim Stord Orientering 6 6
153 Marius Øie Løten o-lag 2 4 6
153 Øyvind Helgerud Halden SK 6 6
153 Sebastian Inderst Eksjö SOK, SWE 6 6
157 Rune Olsen Bækkelagets SK 5 5
158 Simo Martomaa Kalevan rasti, FIN 5 5
158 Simen Eid Nielsen NTNUI 5 5
158 Sverre Turter Sandvold NTNUI 5 5
158 Tom Eirik Eikanger IL Gular 5 5
158 Anders Bjergaard NTNUI 5 5
158 Dzianis Monich OK Rodhen, SWE 5 5
164 Gjermund Urset IL BUL-Tromsø 2 1 1 4
165 Leiv-Terje Arnevik Søgne og Songdalen OK 4 4
165 Immanuel Berger Gundelfinger TS, GER 4 4
165 Petter Marki Erichsen Varegg Fleridrett 4 4
165 Matthieu Puech IFK Göteborg, SWE 4 4
165 Elias T. Mølnvik Fossum IF 4 4
165 Mathias Drage Kongsberg OL 4 4
171 Andreas Lückmann Team Germany, GER 3 3
171 Henrik Ottesen Fredrikstad SK 3 3
171 Christian Bøen Kristiansand OK 3 3
171 Ragnar Tonjer Nydalens SK 3 3
171 Daniel Marston Bækkelagets SK 3 3
171 Henrik Rindom Knudsen OK Melfar, DEN 3 3
171 Tore Nymark Askøy OL 3 3
178 Damien Renard Kongsberg OL 2 2
178 Oskar Jensen Nydalens SK 2 2
178 Dag Lofthus NTNUI 2 2
178 Alf Johan Walgermo Lima Ganddal IL 2 2
178 Leif Størmer Fossum IF 2 2
178 Sigur Heggedal Nydalens SK 2 2
178 Stian Sundsvik Frol IL 2 2
178 Max Röhnert Team Germany, GER 2 2
186 Fredrik Sandal Ganddal IL 1 1
186 Raúl Ferra Spanish Team, ESP 1 1
186 Dag Steinar Ragvin Bø OL 1 1
186 Jakob Kalvig Skogan NTNUI 1 1
186 Terje Maroni Byåsen IL 1 1
186 Vegard Blomseth Johnsen NTNUI 1 1

Delarrangementer

Dato Navn Arrangør Gren
22.04.2016 EM testløp sprint Halden SK sprint
23.04.2016 Norwegian Spring - Vårspretten - Eliteklasser Halden SK, Sarpsborg OL mellom
24.04.2016 Norwegian Spring - Solrenningen - Eliteklasser Halden SK, Sarpsborg OL lang
07.05.2016 NM sprint Varegg Fleridrett sprint
24.06.2016 Norsk O-festival Sprint eliteklasser Sarpsborg OL, Trøsken IL, Varteig OL sprint
25.06.2016 Norsk O-festival lang eliteklasser Sarpsborg OL, Trøsken IL, Varteig OL lang
26.06.2016 Norsk O-festival mellom eliteklasser Sarpsborg OL, Trøsken IL, Varteig OL mellom
14.07.2016 VM test sprint Norges Orienteringsforbund, Fredrikstad SK sprint
15.07.2016 VM test mellom Norges Orienteringsforbund mellom
17.07.2016 VM testløp lang Norges Orienteringsforbund lang
08.09.2016 NM langdistanse Bodø og Omegn IF Orientering lang
10.09.2016 NM mellom finaler Bodø og Omegn IF Orientering mellom
23.09.2016 NM-natt Ganddal IL, Sandnes IL (Rogaland), Stavanger Orienteringsklubb, Ålgård Orientering lang
24.09.2016 O-idol og Norgescup Ganddal IL, Sandnes IL (Rogaland), Stavanger Orienteringsklubb, Ålgård Orientering lang
22.10.2016 NM Ultralangdistanse (Blodslitet) Fredrikstad SK ultralang

Annonser

IOF Eventor