Høiås Night & Day Cup 2016

Skriv ut

Sluttstilling etter 10 delarrangementer

Natt og dagløp i Halden eller der Halden SK er.
God konkurranse er viktigere enn rettferdighet.

Herrer

Plass Navn Klubb
3.11
21.11
1.12
12.12
7.1
23.1
6.2
1.3
20.3
10.4
Totalt
1 Eirik Kamstrup Hovind Halden SK 54 75 100 58 100 81 69 90 72 699
2 Fredrik Eliasson Halden SK 58 53 79 61 90 60 84 72 83 640
3 Magne Dæhli Halden SK 73 71 63 72 90 81 100 550
4 Erik Axelsson Halden SK 77 66 62 84 72 77 438
5 Øyvind Helgerud Halden SK 59 47 29 74 55 78 44 386
6 Trygve Kristoffer Løvli Halden SK 52 38 35 16 81 68 44 40 1 375
7 Olav Lundanes Halden SK 100 100 89 1 82 372
8 Carl Godager Kaas Bækkelagets SK 79 78 67 100 324
9 Andreas Rüedlinger Halden SK 41 64 76 67 67 315
10 Anders Felde Olaussen Halden SK 65 76 37 1 57 62 298
11 Karl Fremstad Halden SK 1 36 47 73 55 80 292
12 Emil Wingstedt Halden SK 69 68 72 74 283
13 Espen Fiskum Halden SK 31 44 44 27 71 1 51 1 270
14 Peter Nordbrøden Halden SK 60 1 18 73 69 37 1 259
15 Jarkko Huovila Halden SK 85 88 84 257
16 Eskil Kinneberg IFK Göteborg, SWE 86 84 68 238
17 Thomas Natvig Årstad Halden SK 62 1 22 70 78 233
18 Markus Holter Halden SK 57 35 1 62 76 231
19 Hans Petter Mathisen Fredrikstad SK 74 64 89 227
20 Vegard Jarvis Westergård Halden SK 1 78 81 56 1 217
21 Håkon Raadal Bjørlo Halden SK 66 82 54 202
22 Thierry Gueorgiou Kalevan rasti, FIN 100 100 200
23 Tore Sandvik Halden SK 48 41 76 165
24 Torgeir Nørbech IL Tyrving 60 100 160
25 Mats Haldin Halden SK 49 100 149
26 Herman Ryen Martinsen Fredrikstad SK 31 52 49 132
27 Mats Nordbrøden Halden SK 73 53 126
28 Jonas Nordström Halden SK 60 1 54 115
29 Matthieu Puech IFK Göteborg, SWE 63 1 43 1 108
30 Marcus Millegård Sävedalens AIK, SWE 90 90
31 Kristian Vad Halden SK 18 1 66 1 1 87
32 Olai Stensland Lillevold Fossum IF 78 78
33 Vetle Ruud Bråten IFK Göteborg, SWE 1 76 77
34 Håkon Østraat Sævareid Halden SK 37 1 34 1 1 1 75
35 Jon Aukrust Osmoen NTNUI 75 75
36 Benjamin Anciaux Hamok, BEL 74 74
37 Jon Pedersen Halden SK 71 1 72
38 Miika Suominen Rajamaen Rykmentti, FIN 71 71
39 Gaute Hallan Steiwer Lillomarka OL 69 69
40 Raffael Huber Göteborg Majorna OK, SWE 68 68
41 Nicholas Oskarsson Lillomarka OL 65 65
41 Vegard Ruttenborg NTNUI 65 65
43 Santeri Silvennoinen Kalevan rasti, FIN 61 61
43 Sergej Fedatsenka Sävedalens AIK, SWE 61 61
45 Elias T. Mølnvik Fossum IF 57 57
46 Matthew Speake Lillomarka OL 55 55
47 Frederic Tranchand Paimion Rasti, FIN 51 51
48 Håkon Raadal Bjørlo Halden SK 50 50
49 Bjørn Ekeberg IL Tyrving 49 49
49 Halvor Eid Nielsen Nydalen SK 49 49
51 Ilya Belianka Sävedalens AIK, SWE 48 48
52 Christoph Brandt IL Tyrving 45 45
52 Jonas Sommerstad Juveli Konnerud IL 45 45
54 Kjetil Bjørlo Halden SK 43 43
55 Riccardo Scalet Lillomarka OL 40 40
56 Magnus Carlstedt Sävedalens AIK, SWE 38 38
57 Simon Larsson Sävedalens AIK, SWE 32 32
58 Marius Bjugan Halden SK 30 30
59 Per Olaussen Fredrikstad SK 27 27
60 Lacho Iliev Halden SK 23 23
61 Andreas Sølberg OL Trollelg 20 20
62 Mathias Benjaminsen Lillomarka OL 15 15
63 Sigmund Vister Indre Østfold OK 6 6
64 Alex Carcas Halden SK 2 1 1 4
65 Øyvind Stokseth Halden SK 1 1 1 3
66 Jørgen Vister Halden SK 1 1 2
66 Bjørn-Willy Arntzen Lierbygda OL 2 2
66 Felix Breitschädel Bækkelagets SK 2 2
69 Anders Björklund Sävedalens AIK, SWE 1 1
69 Daniel Bogren IF Hagen, SWE 1 1
69 Olav Milian Schmitt Gran Halden SK 1 1
69 Jussi Aumo OK Trian, FIN 1 1
69 Erlend Brendstuen Halden SK 1 1
69 Alexander Skaug Ytterbøl Halden SK 1 1
69 August Asheim  Birkeland Halden SK 1 1
69 Mats Lindqvist Sävedalens AIK, SWE 1 1
69 Vidar Benjaminsen Lillomarka OL 1 1
69 Sander Arntzen Asker Skiklubb 1 1
69 Jeremy Genar Trol, BEL 1 1
69 Mark Ubbink Sävedalens AIK, SWE 1 1

Damer

Plass Navn Klubb
3.11
21.11
1.12
12.12
7.1
23.1
6.2
1.3
20.3
10.4
Totalt
1 Jo Shepherd Halden SK 55 58 66 54 100 81 62 90 13 83 662
2 Idun Kristine Felde Olaussen Halden SK 64 75 45 81 73 49 81 42 54 564
3 Eva Jurenikova Halden SK 87 89 100 66 76 418
4 Hanna Haugen Nordbrøden Halden SK 74 61 64 71 72 61 1 404
5 Bodil Helgerud Halden SK 100 67 62 71 68 368
6 Hollie Orr Halden SK 100 67 90 100 357
7 Lizzie Ingham Halden SK 84 77 53 84 1 299
8 Ida Marie Næss Bjørgul Halden SK 71 100 100 271
9 Gina Granstedt Halden SK 52 85 60 1 62 260
10 Kine Hallan Steiwer Halden SK 100 79 71 250
11 Nina Asheim Birkeland Halden SK 65 90 54 209
12 Hedda Raadal Bjørlo Halden SK 50 78 67 1 196
13 Marie Olaussen Fredrikstad SK 100 77 177
14 Louise Oram Bækkelagets SK 75 69 144
15 Mia Mathisen Bekhus Fredrikstad SK 1 84 56 141
16 Lisa Risby Ok Kåre, SWE 39 80 119
17 Sabine Hauswirth Halden SK 100 100
18 Ingvild Ramtvedt Næsset Sarpsborg OL 47 48 95
19 Miri Thrane Ødum IFK Göteborg, SWE 90 1 91
20 Heidi Østlid Bagstevold Fredrikstad SK 89 89
21 Marte Narum Nydalens SK 84 84
22 Amilia Björklund Sävedalens AIK, SWE 81 81
22 Maren Jansson Haverstad NTNUI 81 81
24 Kine Gulliksen Bækkelagets SK 1 78 79
25 Andrine Benjaminsen Lillomarka OL 78 78
26 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 76 76
27 Elin Pettersson IFK Göteborg, SWE 74 74
28 Anastasia Denisova Sävedalens AIK, SWE 73 73
29 Anna Närhi IFK Göteborg, SWE 71 71
29 Isia Basset IFK Göteborg, SWE 1 70 71
31 Helen Palmer Halden SK 68 1 69
32 Anni-Maija Fincke Halden SK 68 68
33 Siri Ulvestad Nydalens SK 68 68
34 Kirsi Nurmi IFK Göteborg, SWE 65 65
35 Gøril Rønning Sund Frol IL 64 64
35 Fredrikke Nohr Moth NTNUI 64 64
37 Gøril Fristad Halden SK 60 60
37 Jennie Andersson Göteborg Majorna OK, SWE 60 60
39 Nina Asheim Birkeland Halden SK 59 59
40 Lene Godager Kaas Bækkelagets SK 56 56
41 Pernilla Nilsson Sävedalens AIK, SWE 54 54
42 Lone Brochmann Bækkelagets SK 51 51
42 Susen Lösch Ärla IF, SWE 51 51
44 Lovisa Nilsson Sävedalens AIK, SWE 49 49
44 Emma Johansson Fredrikstad SK 49 49
46 Siri Kollerud Lillomarka OL 45 45
47 Jeannette Aumo OK Trian, FIN 40 40
48 Maria Klamfelt Sävedalens AIK, SWE 38 38
49 Resi Rathmann SV Schmalkalden 04, GER 37 37
50 Anna Cecilie Linløkken Østmarka OK 34 34
51 Emma Andersson Sävedalens AIK, SWE 29 29
52 Heidi Stokseth Halden SK 15 15
53 Vendula Haldin Halden SK 1 1 2
54 Marianne Dæhli Halden SK 1 1 2
54 Rikke Blakkestad Ingesen Fredrikstad SK 1 1 2
56 Karoline Sønsterudbråten Lillomarka OL 1 1
56 Mia Bekhus Fredrikstad SK 1 1
56 Kaja Bråten Løvald Asker Skiklubb 1 1
56 Ida-Maria Svensson Sävedalens AIK, SWE 1 1
56 Margrete Krage Sarpsborg OL 1 1
56 Charlotte Wikström Sävedalens AIK, SWE 1 1
56 Karoline Aune Halden SK 1 1
56 Maria Gustafsson Sävedalens AIK, SWE 1 1
56 Erika Lindqvist Sävedalens AIK, SWE 1 1
56 Emma Eithun Paulsen Lillomarka OL 1 1
56 Åsne Skram Trømborg Kongsberg OL 1 1

Gutter

Plass Navn Klubb
3.11
21.11
1.12
12.12
7.1
23.1
6.2
1.3
20.3
10.4
Totalt
1 Olav Milian Schmitt Gran Halden SK 87 85 69 90 100 82 78 89 680
2 Niels Christian Hellerud Halden SK 100 70 89 84 81 76 84 61 645
3 Erlend Brendstuen Halden SK 71 76 57 81 76 69 76 74 580
4 August Asheim Birkeland Halden SK 81 100 84 100 100 465
5 Håkon Østraat Sævareid Halden SK 100 100 88 81 369
6 Bendik Eliassen Fredrikstad SK 46 56 79 78 78 337
7 Sander Arntzen Asker Skiklubb 90 66 90 246
8 Jørgen Vister Halden SK 49 100 10 159
9 Trygve Kristoffer Løvli Halden SK 100 100
10 Herman Ryen Martinsen Fredrikstad SK 79 79
11 Daniel Bentien Schmidt OK Pan Århus, DEN 54 54
12 Eirik Blågestad Indre Østfold OK 39 39
13 Alexander Skaug Ytterbøl Halden SK 10 10
13 Andreas Bagger Hagner Silkeborg OK, DEN 10 10
13 Haakon Johann Slang-Sundsetvik Halden SK 10 10

Jenter

Plass Navn Klubb
3.11
21.11
1.12
12.12
7.1
23.1
6.2
1.3
20.3
10.4
Totalt
1 Karoline Aune Halden SK 89 83 89 100 10 100 100 100 671
2 Hedda Raadal Bjørlo Halden SK 100 100 90 290
3 Rikke Blakkestad Ingesen Fredrikstad SK 68 80 100 248
4 Lisa Jenssen Halden SK 52 60 84 196
5 Heidi Elisabeth Brække Halden SK 61 90 151
6 Marieluise Schmitt Gran Halden SK 100 100
7 Synne Malene Brække Halden SK 10 10

Åpen mellom

Plass Navn Klubb
3.11
21.11
1.12
12.12
7.1
23.1
6.2
1.3
20.3
10.4
Totalt
1 Jon Musgrave Halden SK 60 76 90 10 66 84 386
2 Sture Ottesen Indre Østfold OK 83 42 54 61 81 52 373
3 Kjetil Bjørlo Halden SK 82 81 10 100 90 363
4 Jan Granstedt Halden SK 77 62 81 220
5 Espen Bekhus Fredrikstad SK 10 78 44 76 208
6 Peter Nordbrøden Halden SK 73 100 173
7 Øyvind Stokseth Halden SK 53 77 10 140
8 Thomas Lie Fredrikstad SK 67 58 10 135
9 Morten Jarvis Westergård Halden SK 100 10 110
9 Pål Backstrøm Halden SK 100 10 110
11 Ole Kjell Langmyren Lillomarka OL 100 100
12 Jarkko Huovila Halden SK 100 100
12 Hans Petter Mathisen Fredrikstad SK 100 100
12 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 100 100
12 Tore Sandvik Halden SK 100 100
16 Lacho Iliev Halden SK 89 10 99
17 Are Eriksen Oslostudentenes IK 90 90
18 Espen Jakobsen IL Tyrving 89 89
18 Kenneth Buch Nydalens SK 89 89
20 Bjørn Brække Halden SK 86 86
21 Morten Moe Halden SK 84 84
21 Stig Hultgreen Karlsen OK Moss 84 84
23 Vidar Benjaminsen Lillomarka OL 82 82
23 Sami Hämälistö Turun Metsänkävijät, FIN 82 82
25 Kristian Vad Halden SK 78 78
26 Emil Jönsson IL Tyrving 76 76
27 Per Olaussen Fredrikstad SK 72 72
27 Magnus Nordbrøden Halden SK 72 72
29 Dag Brenås Varteig OL 32 38 70
30 Lars Erik Myhre Halden SK 69 69
31 Svend Arne Ytterbøl Halden SK 65 65
32 Sigmund Vister Indre Østfold OK 64 64
33 Kjetil Karlsen OK Moss 48 10 58
34 Trygve Leivestad Sarpsborg OL 47 10 57
35 Håvard Berget Fredrikstad SK 51 51
36 Claes-Tommy Herland Indre Østfold OK 44 44
37 Rune Blågestad Indre Østfold OK 41 41
38 Henning Bratland Carlsen OK Moss 27 27
39 Bjørn-Willy Arntzen Lierbygda OL 10 10 20
40 Kjell Arild Karlsen Fredrikstad SK 10 10
40 Simo Martomaa Kalevan rasti, FIN 10 10
40 Øyvind Thømt Indre Østfold OK 10 10
40 Vegard Jarvis Westergård Halden SK 10 10
44 Henning Martinsen Fredrikstad SK 1 1

Åpen kort

Plass Navn Klubb
3.11
21.11
1.12
12.12
7.1
23.1
6.2
1.3
20.3
10.4
Totalt
1 Sarah Dunn Halden SK 66 10 100 100 100 67 100 543
2 Anne Elisabeth Ramtvedt Sarpsborg OL 64 80 87 231
3 Ingvild Ramtvedt Næsset Sarpsborg OL 80 70 76 226
4 Anne Julsrud Haugen Halden SK 100 90 190
5 Vendula Haldin Halden SK 77 79 156
6 Ole Øivind Norsted Halden SK 57 89 146
7 Hanne Lerche Raadal Halden SK 74 69 143
8 Bente Line Indre Østfold OK 68 52 10 130
9 August Asheim Birkeland Halden SK 100 100
9 Anni-Maija Fincke Halden SK 100 100
9 Bernt O. Myrvold Sarpsborg OL 10 90 100
9 Hollie Orr Halden SK 100 100
13 Rahel Friederich Leksands OK, SWE 87 87
14 Dyre Martin Gulbrandsen Fredrikstad SK 84 84
15 Helen Palmer Halden SK 77 77
16 Anne Sørum Ringsaker OK 10 25 40 75
17 Ole Ingesen Sarpsborg OL 72 72
18 Claus Norsted Halden SK 55 10 65
18 Alexander Skaug Ytterbøl Halden SK 65 65
20 Geir Torgersen Halden SK 64 64
21 Heidi Stokseth Halden SK 58 58
22 Pål Angvoll Fredrikstad SK 50 50
23 David Hirst NOTEAM 49 49
24 Jakob Torgersen Halden SK 44 44
25 Randi Brevik Aune Halden SK 43 43
26 Lis Dæhli Løten o-lag 41 41
26 Isabella Aumo OK Trian, FIN 41 41
28 Sabina Aumo OK Trian, FIN 39 39
29 Margrete Krage Sarpsborg OL 10 10 20
30 Tone Karina Ingesen Sarpsborg OL 10 10
30 Kristoffer B. Helminsen Fredrikstad SK 10 10
30 Liv Inger Prangerød Tistedalen FL 10 10
30 Morten Helminsen Fredrikstad SK 10 10
30 Marianne Dæhli Halden SK 10 10

Delarrangementer

Dato Navn Arrangør Gren
03.11.2015 Høiås Night og Day Cup 2016 Løp 1 Halden SK lang
21.11.2015 Høiås Night og Day Cup 2016 Løp 2 Halden SK lang
01.12.2015 Høiås Night og Day Cup 2016 Løp 3 Halden SK lang
12.12.2015 Høiås Night og Day Cup 2016 Løp 4 Halden SK mellom
07.01.2016 Høiås Night og Day Cup 2016 Løp 5 Halden SK lang
23.01.2016 Høiås Night og Day Cup 2016 Løp 6 Halden SK lang
06.02.2016 Høiås Night og Day Cup 2016 Løp 7 Halden SK lang
01.03.2016 Høiås Night og Day Cup 2016 Løp 8 Halden SK lang
20.03.2016 Høiås Night og Day Cup 2016 Løp 10 Halden SK lang
10.04.2016 Høiås Night og Day Cup 2016 Løp 9 Halden SK lang

Annonser

IOF Eventor