In English
Hjelp og support
Spørsmål og svar
Om Eventor
Produkter og tjenester
Norsk Orientering
Turorientering.no
Stolpejakten
Liveresultater
Livelox
Eventor
Norsk Orienterings sentrale IT-system
Terminliste
Presseresultater
Livelox
Registrer meg
Logg inn
Sprintcup Bergen 2015
Skriv ut
Sluttstilling etter 6 delarrangementer
H19-
Plass
Navn
Klubb
14.4
28.4
25.8
8.9
22.9
29.9
Totalt
1
Göran Winblad
Rehns BK, SWE
(186)
200
200
200
->
+0.00
2
Håkon Reikvam
IL Gular
169
(102)
143
154
->
+4.14
3
Andreas G. Polden
Gneist, IL
200
147
->
+5.09
4
Daniel Blomster
Varegg Fleridrett
157
158
->
+6.34
5
Stian Solheim
Fana IL
109
124
->
+9.50
6
Øyvind Macody Lund
Varegg Fleridrett
->
+12.26
7
André Dyrstad
Gneist, IL
100
->
+13.05
8
Knut Utne
Fana IL
100
->
+15.16
Trygve Buanes
TIF Viking
192
168
(50)
(163)
189
Sturle Nordeide
Gneist, IL
137
(100)
120
136
(118)
Magne Knudsen
Gneist, IL
155
169
Petter Oen-Sivertsen
TIF Viking
102
100
100
Lars Kristian Eidsheim
Askøy OL
100
100
100
Eirik Bjørkevoll
Odda OL
112
173
Per Anders U. Engebakken
NOR, other
139
137
Jørgen Julius Johansen
Varegg Fleridrett
50
100
100
Håkon Gimse
Heming Orientering
100
134
Eirik Sæther Hatlen
BSI - Orientering
123
100
Jonathan Albon
Sandefjord OK
200
Jostein Kvakland
Varegg Fleridrett
182
Vyacheslav Mukhidinov
Varegg Fleridrett
126
50
Jonathan Albon
Varegg Fleridrett
175
Rune Nygaard
IL Gular
169
Styrk Almeland Bleie
Varegg Fleridrett
168
Espen Rognsvåg
Fana IL
160
Lasse Solheim
Varegg Fleridrett
155
Ørjan Svaland Aas
Varegg Fleridrett
152
Ingvar Kalberg
NOTEAM
151
Bjarte Handeland
BSI - Orientering
150
Håvard Nakken Follesø
NOTEAM
140
Kasper Valestrand
Varegg Fleridrett
132
Fabian Wennerberg
Varegg Fleridrett
130
Gilles Marc
BSI - Orientering
100
Knut Utne
Fana IL
100
Andreas Berge
BSI - Orientering
100
Hemy-Dumas Clement
BSI - Orientering
100
Morten Tangen
Måren OK
100
Ole Kåre Endresen
Gneist, IL
100
Jan Olav Ormberg
Fana IL
100
Markus Kjærner-Semb
Varegg Fleridrett
100
Andreas Benneche
NOR, other
50
Fredrik Thorkildsen
BSI - Orientering
50
D19-
Plass
Navn
Klubb
14.4
28.4
25.8
8.9
22.9
29.9
Totalt
1
Christiane Trösse
Varegg Fleridrett
200
155
200
->
+0.00
2
Siri Kollerud
Lillomarka OL
200
->
+4.50
3
Mariell Arntzen
Gneist, IL
100
176
->
+5.18
4
Gunhild Forland
Askøy OL
100
100
->
+8.22
5
Ann-Elin Bendiksen
Fana IL
100
114
->
+8.52
6
Ina Hopland Skage
Gneist, IL
->
+17.18
Valentina Dimitrova
Gneist, IL
(128)
155
200
149
Toril Aasheim Nymark
Askøy OL
100
114
143
(50)
Helen Martinsen
IL Gular
161
174
Olena Strugalove
Varegg Fleridrett
130
194
Torill Brekken
Gneist, IL
117
180
Karianne Strømme
TIF Viking
150
144
Elise Rognsvåg
Rehns BK, SWE
50
162
Henriette Kløvstad
Sandefjord OK
200
Marie Pontoppidan
Os Orienteringsklubb
100
100
Vibeke Rykkje
Varegg Fleridrett
130
Vibeke Tefre Grieg
Fana IL
128
Alise Kløvstad
Sandefjord OK
100
Kristine Grønlund
BSI - Orientering
100
Anna Westerlund
BSI - Orientering
100
Gro Birkeland Søvik
Gneist, IL
100
Maren Elise Rognerud
BSI - Orientering
100
Beda Maria Johanson
Fana IL
100
Sissel Tjøswold
Bergens TF
100
Liv Ormberg
Fana IL
100
Synnøve S. Vikne
BSI - Orientering
100
Grete S. Vikne
BSI - Orientering
100
Tone Borge
BSI - Orientering
100
Liva Helleland
Vik IL
50
H40-
Plass
Navn
Klubb
14.4
28.4
25.8
8.9
22.9
29.9
Totalt
1
Jan Kjærner-Semb
Varegg Fleridrett
200
200
166
->
+0.00
2
Tom Johannessen
Gneist, IL
179
199
188
->
+0.24
3
Øistein Stemme
Hordaveg BIL
(107)
(145)
189
200
147
->
+1.59
4
Helge Rosenlund
Varegg Fleridrett
(50)
154
172
134
->
+3.57
5
Helge Tiger Haugland
Varegg Fleridrett
163
161
(100)
117
->
+4.25
6
Gernot Doppelhofer
Varegg Fleridrett
176
170
->
+4.27
7
Helge Nysæter
Bergens TF
145
183
->
+4.44
8
Pål Thomassen
Varegg Fleridrett
159
170
->
+5.37
9
Tommy Sævareid
Os Orienteringsklubb
100
119
134
(100)
->
+6.04
10
Ole Kragseth
IL Gular
145
104
->
+7.56
11
Ole Tørnqvist
Fana IL
109
100
->
+10.57
12
Lars Fjellanger
Fana IL
100
103
100
(100)
->
+11.22
13
Matti Torgersen
Bergens TF
100
100
100
(100)
->
+15.01
14
Dorian McFarland
Varegg Fleridrett
->
+17.07
15
Sjur Lehmann
Varegg Fleridrett
100
->
+19.21
Tore Nymark
Askøy OL
(176)
189
195
180
(154)
Arne Johannesen
IL Gular
148
165
138
Kjetil Damm
TIF Viking
118
132
176
Sverre Ottesen
Varegg Fleridrett
126
156
116
Arne Wilhelm Knudsen
Gneist, IL
100
(50)
155
127
Stig Mjelstad
TIF Viking
100
100
124
(100)
Knut A Molvik
Gneist, IL
100
(100)
107
105
Bjart Are Hellen
TIF Viking
141
161
Bjørn Batalden
Fana IL
100
100
100
(100)
Knut Gjestemoen
Bergens TF
100
100
100
(100)
Sindre Ekrheim
Bergens TF
100
100
100
(100)
(100)
Håkon Mogstad
Fana IL
100
107
Sverre Johan Nærheim
IL Gular
100
105
Thierry Matthey
IL Gular
200
Bjørn Hølleland
Fana IL
200
Peter Stoykov
Samnanger IL
100
100
Jon-Kåre Hansen
TIF Viking
100
100
Svein Linga
IL Gular
100
100
Ronny Rykkje
Varegg Fleridrett
183
Helene Nysæter
Bergens TF
154
Jan Steineger
Gneist, IL
130
Pål Bårdsen
Stavanger Orienteringsklubb
125
Peter Strykov
Samnanger
116
Ove Dyrstad
Gneist, IL
100
Geir Olav Breistein
Bergens TF
100
Jan Olav Ormberg
Fana IL
100
Morten Lund-Johansen
Varegg Fleridrett
100
Michael Gunnarson
Varegg Fleridrett
100
Erik Vikane
Fana IL
100
Owen Jarvis Westergård
Varegg Fleridrett
100
Hans Alsaker
Årstad
100
D40-
Plass
Navn
Klubb
14.4
28.4
25.8
8.9
22.9
29.9
Totalt
1
Vibeke Øye
IL Gular
100
186
162
->
+0.00
2
Tove Aasheim
Askøy OL
125
(50)
(120)
156
158
->
+1.50
3
Mette Rogne
Varegg Fleridrett
100
(100)
112
152
(50)
->
+4.09
4
Hege Fjellbirkeland
IL Gular
100
111
126
->
+5.22
5
Lise Balestrand Grønbech
Askøy OL
100
100
(100)
101
->
+6.47
6
Annhild Fetveit
Fana IL
100
100
->
+11.09
7
Vibeke Nymo
Varegg Fleridrett
117
->
+12.12
8
Jannike Bremar Johannessen
Gneist, IL
131
->
+15.17
9
Siri Elisabet Helle
Fana IL
->
+18.07
Nina Goga
Bergens TF
200
200
200
(200)
(192)
Marit Nipen
Gneist, IL
(175)
189
181
200
Rannveig Nordhagen
Fana IL
175
181
Ingrid Sandvoll
Gneist, IL
155
166
Torild Myrli
TIF Viking
100
100
109
(100)
Benedicte Monstad Flesland
Gneist, IL
100
100
100
Anita Lindvik-Sævareid
Os Orienteringsklubb
100
100
100
(100)
Marian Kjellevold Malde
IL Gular
112
129
Kirsten Grevskott
Varegg Fleridrett
129
100
Anne Kjersti Daltveit
Fana IL
100
126
Liv Ormberg
Fana IL
100
123
Turid Vrålstad
Varegg Fleridrett
112
100
Liv Sylvi Meyer
Gneist, IL
100
107
May-lill Damm
TIF Viking
100
100
Trude Kyrkjebø
TIF Viking
100
100
Tone Roll-Toft
Fana IL
100
100
Karianne Strømme
TIF Viking
163
Anne Westergård
Varegg Fleridrett
100
50
Lise Christensen
TIF Viking
148
Turid Rognsvåg
Fana IL
131
Britt Karlsen
Askøy OL
127
Marianne Nummedal
Fana IL
111
Britt Kjersti Jåstad
Varegg Fleridrett
102
Linda Klanderud
Årstad IL
100
Bodil Håheim
IL Gular
100
Eli Versto
Gneist, IL
100
Karen Clementsen Kayser
Fana IL
100
Oen-Sivertsen
TIF Viking
100
Ingfrid Landa
Bergens TF
100
Linda Hansen
Gneist, IL
100
Ylva Svanberg Helle
TIF Viking
100
H60-
Plass
Navn
Klubb
14.4
28.4
25.8
8.9
22.9
29.9
Totalt
1
Dagfinn Hole
Bergens TF
189
185
102
->
+0.00
2
Magne Raadal
Fana IL
178
(146)
200
155
(100)
->
+1.22
3
Erling Strand
Bergens TF
174
(114)
146
128
(100)
->
+3.32
4
Jan Harald Helmich Pedersen
TIF Viking
137
121
(100)
135
(103)
->
+4.39
Magnus Natås
Bergens TF
200
100
200
Atle Alvheim
Fana IL
200
188
Tor Sørevik
TIF Viking
200
Bjørn L. Basberg
Varegg Fleridrett
196
Øistein Paulsen
Bergens TF
165
Egil Karlsen
Askøy OL
139
Per Vikane
Fana IL
100
Jan Olav Ormberg
Fana IL
100
Gunnar J. Alsaker
Årstad IL
100
Per Olaf Tangen
Fana IL
100
Otto Grahl-Nielsen
Bergens TF
100
Axel Ingvaldsen
TIF Viking
50
D60-
Plass
Navn
Klubb
14.4
28.4
25.8
8.9
22.9
29.9
Totalt
1
Nina Soligard
Bergens TF
200
200
200
(200)
->
+0.00
2
Berit Hegdal
Bergens TF
141
(136)
200
150
->
+3.56
3
Bjørg Kocbach
Bergens TF
170
100
127
->
+4.21
4
Bjørg Midttun
Bergens TF
155
100
->
+7.39
5
Kari Secher
Bergens TF
100
100
100
(100)
(100)
->
+12.42
6
Astri Ese Hole
Bergens TF
100
100
100
(100)
(100)
->
+13.10
7
Ingrid Roll
Fana IL
100
100
100
->
+13.28
8
Ingvill Vold
Fana IL
100
100
->
+26.39
Else Lerche Raadal
Fana IL
50
100
100
Kari Natås
Bergens TF
100
100
H16-18
Plass
Navn
Klubb
14.4
28.4
25.8
8.9
22.9
29.9
Totalt
1
Kristian Rykkje
Varegg Fleridrett
194
(173)
200
200
(164)
->
+0.00
2
Knut Kyrkjebø
TIF Viking
(124)
(141)
146
172
200
->
+0.28
3
Kim-Andrè Kjenes Haugland
Varegg Fleridrett
(155)
163
(144)
157
160
->
+2.35
4
Mathias Rosenlund
Varegg Fleridrett
153
(149)
163
(150)
182
->
+3.15
5
Markus Kjærner-Semb
Varegg Fleridrett
200
->
+4.28
6
Andreas Grønbech
Askøy OL
100
100
100
->
+8.47
7
Peter Gisholt
Fossum IF
->
+12.13
Øyvind Johannessen
Gneist, IL
200
172
181
Sondre Damm
TIF Viking
193
151
163
Styrk Almeland Bleie
Varegg Fleridrett
182
Andreas Nielsen
Varegg Fleridrett
100
Egil Knudsen
Gneist, IL
100
D16-18
Plass
Navn
Klubb
14.4
28.4
25.8
8.9
22.9
29.9
Totalt
1
Tonje Aasheim Nymark
Askøy OL
199
(159)
184
194
->
+0.00
2
Constance Storvestre
Varegg Fleridrett
154
168
(137)
179
->
+0.39
3
Ingrid Vrålstad Løvås
Varegg Fleridrett
184
200
181
->
+0.53
4
Ida Lehmann
Varegg Fleridrett
100
(100)
(100)
107
113
->
+5.27
5
Runa Almeland
Fana IL
100
100
125
->
+8.46
6
Anniken Ravnå
TIF Viking
->
+13.29
Line Laurantsen
Varegg Fleridrett
200
(191)
200
195
Vilde Hopland Skage
Gneist, IL
141
(129)
173
139
Hanne Daltveit
Fana IL
118
(100)
120
200
Kårhild Husby Nordstad
Varegg Fleridrett
50
200
Sigrid Søvik
Gneist, IL
100
129
Hedvig Kjellevold Malde
IL Gular
131
Ingunn Moss Rognsvåg
Varegg Fleridrett
127
Lise Lotte Flesland
Gneist, IL
100
Live Vonen
Varegg Fleridrett
100
H13-15
Plass
Navn
Klubb
14.4
28.4
25.8
8.9
22.9
29.9
Totalt
1
Aune Dørmænen
Varegg Fleridrett
200
169
200
->
+0.00
2
Ulrik Hellen
TIF Viking
160
200
(120)
178
(142)
->
+2.05
3
Kristian Fredrik Thomassen
Varegg Fleridrett
174
173
(100)
170
->
+2.18
4
Aksel Mjelstad
TIF Viking
(129)
144
200
137
->
+2.51
5
Eirik Bjerke Otterå
TIF Viking
(50)
176
(50)
138
150
->
+4.06
6
Tage Rosenlund
Varegg Fleridrett
(50)
128
155
116
->
+4.25
7
Kristoffer Kjenes Haugland
Varegg Fleridrett
147
50
144
->
+7.31
8
Andreas Nysæter
Bergens TF
100
100
154
->
+8.50
9
Magnus Lehmann
Varegg Fleridrett
100
(50)
100
100
->
+10.34
10
Erik Bohne
Varegg Fleridrett
(143)
175
(106)
155
157
->
+12.04
10
Lars Evensen
Gneist, IL
100
100
100
(100)
(100)
->
+12.04
12
Martin Krokeide Ottesen
TIF Viking
104
128
->
+12.15
13
Sindre Haaland Westerbø
Gneist, IL
100
100
100
(100)
->
+12.57
Mathias Kjærner-Semb
Varegg Fleridrett
200
153
192
Erlend Sørheim
Varegg Fleridrett
194
175
166
Oskar Madslien Steinhaug
Varegg Fleridrett
151
128
153
Knut Heikki Odland Torgersen
Bergens TF
100
(100)
179
119
Mathias Heradstveit
Gneist, IL
(100)
(100)
114
132
106
Fredrik Viken
Gneist, IL
100
100
100
(100)
Jon William Hammer
Bergens TF
100
197
Olav Hammersland Garnes
Gneist, IL
100
110
50
Matias Døsen Pontoppidan
Os Orienteringsklubb
100
100
Mads Jørgen Skage
Gneist, IL
100
100
Eyvind Kjellevold Malde
IL Gular
179
Andreas Alvheim
Fana IL
169
Birk Bell Lysaker
Fana IL
161
Andreas Grønbech
Askøy OL
160
Sigve Rygg Eikeland
Bergens TF
100
Magnus Strømme Lid
TIF Viking
100
Halvor Fetveit Sundal
Fana IL
50
D13-15
Plass
Navn
Klubb
14.4
28.4
25.8
8.9
22.9
29.9
Totalt
1
Mari Strømme Lid
TIF Viking
(180)
200
184
200
->
+0.00
2
Ingunn Torød Buset
Gneist, IL
200
196
200
(171)
->
+0.10
3
Marie Oen-Sivertsen
TIF Viking
(149)
198
175
168
->
+1.18
4
Tora Aasheim Nymark
Askøy OL
(100)
(142)
190
182
165
->
+1.22
5
Mari Fjellbirkeland Johannesen
IL Gular
106
144
100
->
+7.51
6
Sofie Ystebø
TIF Viking
118
->
+12.29
7
Ragnhild Bohne
Varegg Fleridrett
200
100
117
(100)
->
+13.08
Eli Fjellbirkeland Johannesen
IL Gular
178
183
162
Svanhild Grevskott Båtnes
Varegg Fleridrett
100
100
Julie Grøttveit
Gneist, IL
100
100
Ragnhild Løvås
Varegg Fleridrett
161
Anne Mathilde Knudsen
Gneist, IL
105
Victoria Torsvik
Gneist, IL
100
Victoria Roll Toft
Fana IL
100
Hanne-Emilie Svanberg Helle
TIF Viking
100
Sofie Boga Asphaug
Gneist, IL
100
Stina Madsen
Fana IL
100
Eirin Sudbø Sivertsen
Gneist, IL
100
Viktoria Roll-Toft
Fana IL
50
Delarrangementer
Dato
Navn
Arrangør
Gren
14.04.2015
Sprintcup 1 Bergen
Varegg Fleridrett
sprint
28.04.2015
Sprintcup 2 Bergen
Bergens TF
sprint
25.08.2015
Sprintcup 3 Bergen
Fana IL
sprint
08.09.2015
Sprintcup 4 Bergen
BSI - Orientering
sprint
22.09.2015
Sprintcup 5 Bergen
Gneist, IL
sprint
29.09.2015
Sprintcupfinale Bergen
TIF Viking
sprint
Annonser