2015 Norgescup U23

Skriv ut

Sluttstilling etter 15 delarrangementer

U23 Damer

Plass Navn Klubb
24.4
25.4
26.4
30.5
26.6
27.6
28.6
1.7
2.7
4.7
22.8
10.9
12.9
18.9
19.9
Totalt
1 Maren Jansson Haverstad NTNUI (22) (30) 35 40 40 40 35 35 40 35 (30) 35 35 370
2 Kamilla Olaussen Fredrikstad SK 22 40 35 22 40 19 40 40 40 298
3 Ingjerd Myhre Kongsberg OL 30 8 26 35 26 35 30 35 40 26 291
4 Emilie Westli Andersen Løten o-lag (11) 16 22 35 (10) 30 16 22 (16) 26 22 19 30 238
5 Anna Ulvensøen NTNUI 16 14 22 (14) 26 22 35 30 16 26 26 233
6 Marte Narum Nydalens SK 40 30 30 40 40 26 206
7 Kristine Fjellanger NTNUI 26 16 14 26 30 11 19 16 12 11 181
8 Kristine Fjeldbo NTNUI 10 11 22 16 26 9 14 22 130
9 Mathilde Rundhaug Frol IL 35 35 35 105
10 Runa Fremstad Larvik OK 40 30 14 14 98
11 Kristine Berglia Eiker OL 12 12 19 16 22 81
12 Siri Kollerud Lillomarka OL 11 5 16 5 10 12 19 78
13 Malin Eijsink Ås-NMBU Orientering 8 19 12 22 16 77
14 Heidi Mårtensson Modum OL 40 26 66
15 Gunhild Rogne Halland NTNUI 19 14 16 11 60
16 Marie Nordbye Nybø Konnerud IL 6 12 14 19 7 58
17 Julie Størmer NTNUI 12 26 14 52
18 Lisa Risby Ok Kåre 30 19 49
19 Thalia Bertschinger Nydalens SK 12 10 10 16 48
20 Gunvor Hov Høydal Fossum IF 19 26 45
21 Anneke Hald Bjørgum Järla Orientering 14 9 19 42
22 Amilia Björklund Sävedalens AIK 19 22 41
23 Sigrid Alexandersen Fossum IF 10 30 40
24 Gry Granstedt NTNUI 10 4 8 12 34
25 Aurora Fossøy NTNUI 11 8 12 31
26 Eline Drage Kongsberg OL 30 30
26 Jo Sheperd Halden SK 30 30
28 Hedvig Åstebøl NTNUI 4 11 1 11 27
29 Marta Ulvensøen NTNUI 26 26
30 Karoline Dahl Fosby NTNUI 3 3 9 9 24
30 Katharina Rogstad NTNUI 6 2 6 10 24
32 Solveig Blindheim Lillomarka OL 9 14 23
33 Jenny Anreassen Moe Oppsal Orientering 6 9 7 22
33 Guro Vassend Fossum IF 22 22
35 Laura Ramstein NTNUI 19 19
36 Agata Stankiewicz Raumar Orientering 9 7 16
37 Line Sundsvik Frol IL 14 14
37 Ida Marie Borge Hovi Konnerud IL 8 6 14
39 Marthe Gløersen OL Tønsberg og omegn 12 12
40 Andrine Benjaminsen Lillomarka OL 11 11
41 Live Berdholt Jørgensen NTNUI 9 9
42 Marie Hammer Håversen Østmarka OK 5 3 8
43 Kjersti Adela Westin Kristiansand OK 7 7
43 Synne Baklid Konnerud IL 7 7
45 Marte Fallbakken Berge NTNUI 4 2 6

U23 Herrer

Plass Navn Klubb
24.4
25.4
26.4
30.5
26.6
27.6
28.6
1.7
2.7
4.7
22.8
10.9
12.9
18.9
19.9
Totalt
1 Jon Aukrust Osmoen NTNUI (19) 35 30 26 26 40 (12) 22 35 40 40 30 324
2 Håkon Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 35 30 35 19 40 30 40 14 26 35 304
3 Emil Ahlbäck Fossum IF 30 26 19 40 40 22 35 35 (8) 40 16 303
4 Carl Petter Lyngen Frol IL (14) (8) 35 (12) 30 22 26 26 35 30 30 22 40 296
5 Borger Melsom Fossum IF 10 22 12 40 19 40 35 35 12 225
6 Eskil Kinneberg Raumar Orientering 40 40 40 22 4 40 19 205
7 Anders Vister Nydalens SK 12 19 16 26 (8) 30 11 10 14 30 35 203
8 Sindre Rønning Fossum IF (3) 10 22 11 10 35 35 (2) 11 26 16 12 188
9 Rasmus Rørholt Theisen NTNUI 16 11 14 12 (1) 8 30 30 26 19 11 177
10 Bjørn Lundanes NTNUI 7 6 30 (5) 30 7 10 19 22 26 10 167
11 Simen Aamodt NTNUI 9 12 3 35 19 19 11 19 12 139
12 Bojan Blumenstein Nydalens SK 22 14 26 22 16 12 14 126
13 Dag Lofthus NTNUI 22 2 11 8 12 2 9 26 19 9 120
14 Paul Sirum Frol IL 14 16 26 14 22 14 11 117
14 Sindre Sandven Fossum IF (5) 9 11 16 9 14 9 6 10 14 19 117
16 Trond Einar Moen Pedersli OL Trollelg 26 30 14 10 80
17 Håvard Haga Nydalens SK 5 12 14 9 26 66
18 Sindre Østgulen Deisz NTNUI 6 7 16 11 22 62
19 Sindre Johannessen Freidig 8 1 9 10 16 16 60
19 SjurHovi Kristiansand OK 4 11 1 6 16 22 60
21 Mathias Stensland Lillevold NTNUI 16 8 14 16 54
22 Lars Owren Freidig 1 6 19 4 10 9 49
23 Isak Bergset NTNUI 3 16 22 41
24 Terence Risse Nydalens SK 19 8 4 7 38
25 Sverre Turter Sandvold NTNUI 7 12 5 12 36
26 Magne Haga Raumar Orientering 11 3 7 10 31
27 Jonas Klausen Espedal NTNUI 4 7 3 9 7 30
28 Harald Kalager NTNUI 5 1 7 6 19
29 Simen Jevne Arnesen Varegg Fleridrett 8 10 18
30 Mathias Drage Kongsberg OL 6 11 17
31 Anders Bjergaard NTNUI 5 11 16
31 Mikkel Sørensen NTNUI 2 5 9 16
33 Gautre Friestad Kristiansand OK 10 5 15
33 Johannes Narum Varegg Fleridrett 9 6 15
35 Eivind Høydal Nydalens SK 6 7 13
35 Ove Baardsgaard OL Trollelg 1 2 10 13
37 Mattis Holt Freidig 4 6 2 12
38 Jakob Kalvig Skogan NTNUI 4 5 9
39 Espen Sundsvik Frol IL 8 8
40 Håvard Irgens Fossum IF 5 5
40 Sebastian Torgersen Bækkelagets SK 5 5
40 Eivind Romberg Kvaale Bø OL 2 3 5
43 Daniel Oliversen Trøsken IL 4 4
43 Adrian Opheim NTNUI 4 4
43 Jørgen Madslien Nydalens SK 4 4
43 Lars Henrik Thon Sturla, IF 4 4
47 Oscar Størmer Fossum IF 3 3
47 Fredrik Edén IFK Göteborg 3 3
47 Ehtan Childs OUSA 3 3
50 Eskil Sande Gullord Raumar Orientering 2 2
50 Adrian Opheim NTNUI 2 2
52 Lars Steinar Hefre Bø OL 1 1
52 Lars Henrik Verde Thon NTNUI 1 1

Delarrangementer

Dato Navn Arrangør Gren
24.04.2015 Jubileumsløpet, NC sprint og Trimtex Cup Kolbotn IL, Skimt sprint
25.04.2015 Lørdagskjappen, NC mellom OK Moss mellom
26.04.2015 Smaaleneneløpet, NC lang Indre Østfold OK lang
30.05.2015 NM sprint OL Tønsberg og omegn sprint
26.06.2015 Norsk O-Festival, Eliteklasser, Sprint - fredag Nydalens SK sprint
27.06.2015 Norsk O-Festival, Eliteklasser, Mellom - lørdag Nydalens SK mellom
28.06.2015 Norsk O-Festival, Eliteklasser, Lang - søndag Nydalens SK lang
01.07.2015 VM test mellom Modum OL mellom
02.07.2015 VM test sprint Modum OL sprint
04.07.2015 VM test lang Høydalsmo IL, Porsgrunn OL lang
22.08.2015 Ringerike 2dagers, NM ultra Fossekallen IL, Ringerike OL, Viul Orienteringsklubb ultralang
10.09.2015 NM langdistanse Frol IL lang
12.09.2015 NM mellom finaler Frol IL mellom
18.09.2015 NM-natt Raumar Orientering lang
19.09.2015 O-idol og Norgescup finaler Raumar Orientering mellom

Annonser

IOF Eventor