2012 Norgescup sprint senior

Skriv ut

Sluttstilling etter 17 delarrangementer

H 21-

Plass Navn Klubb
15.4
19.4
1.5
11.5
11.5
12.5
13.5
23.5
2.6
8.6
10.6
15.6
15.6
29.6
5.7
10.8
18.8
Totalt
1 Olav Lundanes Halden SK 60 60 60 180
2 Øystein Kvaal Østerbø IFK Lidingö SOK, SWE 37 14 7 50 108
3 Lars Skjeset Frol IL 43 32 32 107
4 Magne Dæhli Halden SK 32 26 43 101
5 Emil Wingstedt Halden SK 50 50 100
6 Ulf Forseth Indgaard Frol IL 43 12 26 81
7 Bjørn Ekeberg IL Tyrving 29 29 17 75
8 Jo Forseth Indgaard Frol IL 9 19 15 29 72
9 Carl Waaler Kaas Bækkelagets SK 26 37 63
10 Holger Hott Kristiansand OK 10 15 20 45
10 Eirik Rustad Raumar Orientering 24 15 6 45
12 Per Harald Havnen Johansen Varegg Fleridrett 17 15 11 43
13 Mats Dahlén Kristiansand OK 12 15 13 40
14 Eirik Kamstrup Hovind Raumar Orientering 16 22 38
15 Tue Lassen Bækkelagets SK 37 37
16 Ola Magnus Laugaland Ålgård Orientering 15 12 9 36
17 Stig Alvestad Ganddal IL 17 15 32
18 Audun Weltzien IL Tyrving 20 12 32
19 Andreas Høye Fredrikstad SK 21 10 31
20 Christian Wiig Bøen Kristiansand OK 1 15 14 30
21 Ivar Lundanes Frol IL 4 24 28
22 Espen Weltzien Järla Orientering, SWE 7 21 28
23 Mattias Karlsson Halden SK 27 27
24 Sverre Waaler Kaas Nydalens SK 6 20 26
25 Vegard Danielsen Kristiansand OK 13 13 26
25 Martin Hoset NTNUI 11 15 26
27 Olav Johannes Deelstra NTNUI 24 24
28 Hans Gunnar Omdal Kristiansand OK 22 22
29 Johan Asphjell Bjørnaas Frol IL 12 6 4 22
30 Anders Nordberg Skien OK 21 21
31 Hans Petter Mathisen NTNUI 19 19
32 Anders Tiltnes IL Tyrving 19 19
32 Marcus Millegård Halden SK 19 19
32 Vit Braveny Kristiansand OK 7 12 19
32 Ove Antvord Haugereid Løten OL 7 12 19
36 Andreas Magerøy Frol IL 18 18
37 Jeppe Ruud Bækkelagets SK 18 18
37 Marius Wikstrøm Ringsaker OK 15 3 18
37 Jonas Sommerstad Juveli Lillomarka OL 15 3 18
40 Øyvind Stokseth Halden SK 17 17
41 Espen Fiskum NTNUI 8 9 17
42 Morten Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 16 16
42 Thomas Natvig Årstad NTNUI 16 16
44 Erlend Moster Knudsen Varegg Fleridrett 15 15
44 Vegard Peikli Sandnes IL (Rogaland) 15 15
44 Magnus Beyer Brattli Mo OK 15 15
44 Yngve Skogstad Frol IL 15 15
44 Arild Hegreberg Bodø og Omegn IF Orientering 12 3 15
44 Jørn Sundby Larvik OK 15 15
50 Asgeir Bakken Rognstad NTNUI 9 5 14
51 Håkon Jarvis Westergård Järla Orientering, SWE 14 14
51 Tom Furland Sandnes IL (Rogaland) 7 7 14
51 Vegard Brun Saga NTNUI 3 11 14
54 Martin Hammer OK Skøynar 12 12
55 Eivind Resser Kongsberg OL 12 12
55 Leif Størmer Fossum IF 12 12
55 Trygve Buanes TIF Viking 9 3 12
55 Frode Nyseter Skien OK 12 12
55 Sigurd R. Oftedal Ålgård Orientering 12 12
55 Håvard Lucasen Ås-UMB Orientering 12 12
55 Oskar Røen Varegg Fleridrett 12 12
55 Martin Vister Indre Østfold OK 5 7 12
55 Vetle Ruud Bråten IFK Göteborg, SWE 12 12
55 Rasmus Korvald Skaare NTNUI 12 12
65 Kristian Stenerud NTNUI 10 10
66 Torgeir Nevland Ålgård Orientering 4 6 10
67 Tim Griffin Ganddal IL 9 9
67 Kenneth Bilstad Vang OL 9 9
67 Dag Ausen Porsgrunn OL 9 9
67 Stig Rune Holberg OK Skøynar 9 9
67 Stig Dalsøren Kristiansand OK 3 6 9
67 Håvard Vassenden Frol IL 9 9
67 Eirik Martens Svensen Kristiansand OK 9 9
67 Bjørn Godal Bodø og Omegn IF Orientering 9 9
67 Peder Aukrust Osmoen NTNUI 9 9
67 Ståle Gjelsten NTNUI 9 9
67 Thomas Frost Alta OL 9 9
67 Alf Johan Lima Ganddal IL 9 9
67 Finn-Eivind Eskøy Fossum IF 9 9
80 Hallvard Moian Nydal Lillomarka OL 8 8
81 Sondre Sande Gullord NTNUI 8 8
82 Ivar Haugen Kristiansand OK 7 7
83 Alan Cherry Interlopers, GBR 7 7
83 Runar Torpe Lien Porsgrunn OL 7 7
83 Thore Kornmo Porsgrunn OL 7 7
83 Tim Uteng OK Silsand 7 7
83 David Gottfridsson Lillomarka OL 7 7
83 Ronny Rykkje Fana IL 7 7
83 Bendik Myrvang Bjerkvik IF 7 7
83 Ivar Hesselberg Indby Løten OL 7 7
83 Håvard Hågård Stjørdals-Blink Orientering 7 7
92 Mikal Brastad Larsen Kristiansand OK 6 6
93 Steinar Lande Bø OL 6 6
93 Jon Sivertsen Verdal OK 6 6
93 Karl-Gunnar Skjønsfjell Nordreisa IL 6 6
93 Torkel Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 6 6
93 Bjørn Hølleland Fana IL 6 6
93 Marius Øie Løten OL 6 6
93 Petter Hallerby Løten OL 6 6
93 Knut Wiig Mathisen Porsgrunn OL 6 6
93 Rune Olsen Bækkelagets SK 6 6
93 Øyvind Helgerud Halden SK 6 6
93 Bjarte Ims NTNUI 6 6
93 Sten Åge Nygårdseter Vegårshei IL 6 6
105 Lukas Reichmuth Varegg Fleridrett 5 5
105 Håvard Krey Hansen OK Silsand 5 5
105 Tor Kristian Buraas Vang OL 5 5
105 Carl B. Bjørseth Bodø og Omegn IF Orientering 5 5
105 Thomas Lillevestre Frol IL 5 5
105 Jon Aukrust Osmoen NTNUI 5 5
105 Magnus Landstad Sandnes IL (Rogaland) 5 5
105 Viggo Molund IL Imås 5 5
105 Ola Lesteberg Kongsberg OL 2 3 5
105 Espen Røste Kongsberg OL 5 5
105 Gisle Nysæter Skien OK 5 5
105 John Arvid Djupesland Haugesund IL Orientering 5 5
105 Bjarte Eikanger TIF Viking 5 5
105 Kyle Heron Scottish Junior Squad, GBR 5 5
105 Jan Ola Pedersen Vang OL 5 5
120 Olaf Hesselberg Indby Løten OL 4 4
120 Sverre Berg Lutnæs Fet OL 4 4
120 Ilkka Nurminen Helsingin Suunistajat, FIN 4 4
120 Thomas Johnsen Sørreisa OL 4 4
120 Helge Fossøy Lia IL 4 4
120 Ove Sætra Asker Skiklubb 4 4
120 Jonatan Rosengren Drake Varegg Fleridrett 4 4
120 Roar Forbord Malvik IL 4 4
120 Harald Hovi Skien OK 4 4
120 Åsulv Birkeland Stormoen Kristiansand OK 4 4
120 Niklas Profors Varegg Fleridrett 4 4
120 Jakub Kamenický Kristiansand OK 4 4
120 Øystein Haug Frol IL 4 4
133 Sigurd Hynne Ås-UMB Orientering 3 3
134 Lars Myklebust Sandnes IL (Rogaland) 3 3
134 Olaf Indby Løten OL 3 3
134 Lars Hol Moholdt Wing OK 3 3
134 Robert Fredriksen Notodden OL 3 3
134 Jon Magne Svendsbøe Vikebygd IL 3 3
134 Øyvind Watterdal Hadeland OL 3 3
134 Per Arne Aadland Samnanger IL 3 3
134 Lars Erik Bakke Løten OL 3 3
134 Corsin Spinatsch thurgorienta, SUI 3 3
143 Gisle Holberg OK Skøynar 2 2
144 Ross McLennan Scottish Junior Squad, GBR 2 2
144 Ottar Kvaal Storsteinnes IL 2 2
144 Ørjan Svaland Aas Varegg Fleridrett 2 2
144 Morten Sundli Ganddal IL 2 2
144 Morten Vilbo Sørum Raumar Orientering 2 2
144 Jan Schmid OL Trollelg 2 2
144 Per Olav Nærestad IF Trauma 2 2
144 Arild Aasheim Ganddal IL 2 2
144 Hans Jørgen Kvåle Hadeland OL 2 2
153 Halvor Eid Nielsen NTNUI 1 1
154 Vidar Wensel Sørreisa OL 1 1
154 Lasse Solheim Varegg Fleridrett 1 1
154 Magne Thibaut Rajamaen Rykmentti, FIN 1 1
154 Tomas Eidsmo Freidig 1 1
154 Einar Martinsen Vikebygd IL 1 1
154 Vyacheslav Mukhidinov Kristiansand OK 1 1
154 Kristian Bernhard Nilsen Fossum IF 1 1
154 Raphael Zwiker OLG Galgenen, SUI 1 1
154 Dani Skjævestad Voreland IK Grane Arendal Orientering 1 1
154 Erling Grammeltvedt NTNUI 1 1
154 Lars Sigve Oftedal Ålgård Orientering 1 1

D 21-

Plass Navn Klubb
15.4
19.4
1.5
11.5
11.5
12.5
13.5
23.5
2.6
8.6
10.6
15.6
15.6
29.6
5.7
10.8
18.8
Totalt
1 Heidi Østlid Bagstevold Bækkelagets SK 60 43 43 146
2 Nikoline Ekeberg Schjerve Bækkelagets SK 32 15 15 37 99
3 Kine Hallan Steiwer Lillomarka OL 32 37 29 98
4 Kine Gulliksen Bækkelagets SK 15 50 26 91
5 Tone Wigemyr Bekkelaget SK 43 32 15 90
6 Silje Ekroll Jahren Raumar Orientering 37 50 87
7 Mari Fasting Halden SK 24 60 84
8 Gøril Rønning Sund Frol IL 22 9 50 81
9 Lone Brochmann Eiker OL 14 (9) 13 15 (9) 12 20 74
10 Anne M Hausken Nordberg Halden SK 60 60
11 Anne Johanne Lind IL Tyrving 18 15 12 14 59
12 Iliana Shandurkova Halden SK 22 29 51
13 Hanna Haugen Nordbrøden NTNUI 16 15 18 49
14 Audhild Bakken Rognstad NTNUI 19 22 41
15 Jessica Orr Konnerud IL 12 13 16 41
16 Therese Haare Konnerud IL 19 21 40
17 Emma Johansson NTNUI 20 19 39
18 Helen Palmer Wing OK 12 24 36
19 Bodil Holmström Halden SK 20 15 35
20 Britt Ingunn Nydal NTNUI 32 32
21 Isa Mari Sandstad Frol IL 10 15 7 32
22 Aud Hognestad Taksdal Ganddal IL 15 15 30
23 Kine Sofie Sandstad Frol IL 12 14 26
24 Ingjerd Myhre Kongsberg OL 26 26
24 Ida Marie Næss Bjørgul Halden SK 26 26
26 Agni Fjogstad Nielsen Kongsberg OL 7 17 24
27 Marte Narum Konnerud IL 24 24
28 Oda Wennemo Halden SK 21 21
28 Siri Ulvestad NTNUI 21 21
30 Sara Profors Frol IL 4 15 19
31 Kari Svingheim Varegg Fleridrett 15 4 19
32 Marit Isachsen Asker Skiklubb 8 10 18
33 Tone E Lye IL Tyrving 18 18
33 Tone Aamli Sundtjønn Varegg Fleridrett 9 9 18
35 Cristina Luis Nydalens SK 5 12 17
36 Léa Vercellotti Halden SK 17 17
36 Lene Godager Bækkelagets SK 17 17
38 Fanny Welle-Strand Horn Heming Orientering 16 16
39 Tenna Nørgaard Landsperg Tisvilde Hegn OK, DEN 15 15
39 Anette Baklid Konnerud IL 15 15
39 Eva Lill Kvisle Asker Skiklubb 15 15
39 Christine Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 15 15
43 Hanne Vefsnmo NTNUI 13 13
44 Inger Liv Bjerkreim Nilsen Lillehammer OK 13 13
45 Nina Smestad Løten OL 12 12
45 Jorunn Hadland Egersund OK 12 12
45 Aviâja Kleist Bodø og Omegn IF Orientering 12 12
45 Silje Kristiansen Kristiansand OK 7 5 12
45 Otilie Oftedal Ålgård Orientering 12 12
45 Synnøve Holte Gjerstad IL 12 12
45 Christiane Trösse Varegg Fleridrett 12 12
45 Marit Nipen IL Gneist 12 12
45 Elin Bjerva Bækkelagets SK 12 12
45 Anneke Hald Bjørgum Kristiansand OK 12 12
45 Synne Baklid Konnerud IL 12 12
45 Siri Eidnes Harstad OL 12 12
57 Jenny Persson NTNUI 11 11
58 Betty Ann Bjerkreim Nilsen Lillehammer OK 11 11
59 Marianne Dæhli NTNUI 9 9
60 Sofie Johansson OK Linné, SWE 9 9
60 Laura Juga Keravan Urheilijat, FIN 9 9
60 Kristin Nergaard Berg Fossum IF 9 9
60 Kirsten Marie Lynum OK Skøynar 9 9
60 Elin Marie Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 9 9
60 Arnhild U. Bråten Vegårshei IL 9 9
60 Veronika Ptackova Stavanger Orienteringsklubb 9 9
60 Janicke Ronæss Vaulen Orienteringsklubb 6 3 9
60 Chloe Blanc O'Jura, FRA 9 9
60 Ida Arnesen Tiltnes NTNUI 9 9
60 Hege Solerød Gjø-Vard OL 9 9
71 Katrine Prestvold Ganddal IL 4 4 8
72 Anne Marie Gausel Ganddal IL 7 7
72 Inger Tone Nygård Egersund OK 7 7
72 Astrid Kravdal Gjø-Vard OL 7 7
72 Emmi Mähönen Tampereen Pyrintö, FIN 7 7
72 Nina Goga Bergens TF 7 7
72 Una Glende Janson Kristiansand OK 7 7
72 Irene Beate Øhrn Arnevik Kristiansand OK 7 7
72 Camilla Bakke Larsen Flosta IL 7 7
72 Hanne Nøvik NTNUI 7 7
72 Katri Mäenpää Sotkamon Jymy, FIN 7 7
82 Anne Jorunn Hodne Egersund OK 6 6
82 Ingvild Fossøy Lia IL 6 6
82 Fiona Berrow Scottish Junior Squad, GBR 6 6
82 Torun Ankjell Nordreisa IL 6 6
82 Kristin Andreassen Vang OL 6 6
82 Dagrun Daltveit Slettebø Fana IL 6 6
82 Bente Konst tønsberg og omeng o-lag 6 6
82 Anita Eriksen Beitdokken Porsgrunn OL 6 6
82 Siri Vilberg Lillomarka OL 6 6
82 Linn Hokholt Lillomarka OL 6 6
92 Hanna Axelsson Meyerson OK Linné, SWE 5 5
92 Zoe Griffin Ganddal IL 5 5
92 Ann-Karin Lesteberg Kongsberg OL 5 5
92 Inger Marie Broers Damsgaard Hisøy OK 5 5
92 Ingrid Sandvoll IL Gneist 5 5
92 Tone Cecilie Nystrøm Stavanger Orienteringsklubb 5 5
92 Guro Torpe NTNUI 5 5
92 Audrun Utskarpen Oslostudentenes IK 5 5
100 Lise Christensen TIF Viking 4 4
100 Inger Skjævesland IF Trauma 4 4
100 Anne-Kari Bakkland Sørreisa OL 4 4
100 Hanne Wigemyr Oddersjaa SSK 4 4
104 Christine Rufer OLG Galgenen, SUI 3 3
104 Tonje Midttun Bardu IL 3 3
104 Janne Thygesen Ganddal IL 3 3
104 Mari Angell-Petersen Freidig 3 3
104 Anne Katrine Aubert Varegg Fleridrett 3 3
104 Elena Grand IL Gneist 3 3
104 Ingjerd Tøn IK Grane Arendal Orientering 3 3
111 Ann-Cathrin Nybak Urdal Ganddal IL 2 2
111 Katrine Andersen Freidig 2 2
111 Dagny I. Lysaker Raumar Orientering 2 2
111 Hege Nornes Harstad OL 2 2
111 Borghild Hervik Hansen Haugesund IL Orientering 2 2
116 Maja Berger Kristiansand OK 1 1
116 Kristin Skadsem Ganddal IL 1 1
116 Mariell Arntzen IL Gneist 1 1
116 Ingvild Maalen-Johansen Ås-UMB Orientering 1 1
116 Brit Nilsen Vaulen Orienteringsklubb 1 1
116 Hanne Størksen Stavanger Orienteringsklubb 1 1

Delarrangementer

Dato Navn Arrangør Gren
15.04.2012 Vestfold 2-dagers, dag 2 Sandefjord OK sprint
19.04.2012 EM uttak sprint Østmarka OK sprint
01.05.2012 POL-sprinten Porsgrunn OL sprint
11.05.2012 KM Sprint AAOK Øyestad IF allianse sprint
11.05.2012 Bjørksprettsprell Verdal OK sprint
12.05.2012 KM sprint, med innlagt Norgescup sprint og HOK-ranking Varegg Fleridrett sprint
13.05.2012 Kretsløp RR Ganddal IL sprint
23.05.2012 Hedmarken Sprint Cup 2012 4. løp Vang OL, Hamar OK sprint
02.06.2012 NM sprint Fossum IF sprint
08.06.2012 Trondheim Open, NC sprint Wing OK sprint
10.06.2012 KM-sprint Stavanger Orienteringsklubb sprint
15.06.2012 KM Sprint Meløy OK sprint
15.06.2012 KM Sprint Hamar OK sprint
29.06.2012 Fjord-O West 2012 IL Gular, Varegg Fleridrett, Voss IL sprint
05.07.2012 Sørlandsgaloppen, SprintPrologen Søgne og Songdalen OK, Flosta IL, Kristiansand OK, Birkenes IL, OK Sør, Oddersjaa SSK, Lia IL, IL Høvdingen sprint
10.08.2012 Nord-Norsk mesterskap sprint IL BUL-Tromsø sprint
18.08.2012 Norgescup sprint Steinkjer OK sprint

Annonser

IOF Eventor