In English
Hjelp og support
Spørsmål og svar
Om Eventor
Produkter og tjenester
Norsk Orientering
Turorientering.no
Stolpejakten
Liveresultater
Livelox
Eventor
Norsk Orienterings sentrale IT-system
Terminliste
Presseresultater
Livelox
Registrer meg
Logg inn
Ås by Night & Fog Cup 2013/14
Vis totalpoeng
Skriv ut
Stilling etter 8 av 9 delarrangementer
H 17
Plass
Navn
Klubb
12.11
26.11
10.12
14.1
28.1
11.2
4.3
18.3
1.4
Totalt
1
Sigve Vågsnes
Oppsal Orientering
806
940
837
1000
1000
+0.00
2
Ola Marius Pedersen
Oppsal Orientering
734
838
868
715
1000
+2.23
3
Øystein Sørensen
Nydalens SK
923
1000
1000
852
+4.30
4
Magnus Ombustvedt
Ås-NMBU Orientering
661
545
(0)
548
795
(0)
881
+6.25
5
Thomas Bedin
Indre Østfold OK
610
0
632
(0)
834
(0)
644
+10.21
6
Jo Inge Fjellstad
Ås-NMBU Orientering
573
303
627
383
746
+10.51
7
Lars-Christian Unger
Nydalens SK
933
906
776
+10.56
8
Thomas Nipen
IL Tyrving
274
785
730
789
+11.09
9
Håvard Tveite
Ås-NMBU Orientering
714
698
875
+12.46
10
Audun Bjerknes
Måren OK
303
565
361
726
+14.36
11
Kristoffer Fiane Pedersen
Ås-NMBU Orientering
0
1000
924
+14.47
12
Anders Nordberg
Nydalens SK
857
953
+15.25
13
Jonas Sommerstad Juveli
Lillomarka OL
554
989
+16.54
14
Ola Lesteberg
Kongsberg OL
607
568
+18.56
15
Anders Vister
Raumar Orientering
1000
+19.55
15
Carl Godager Kaas
Bækkelagets SK
1000
+19.55
17
Jim Øystein Nybråten
IL Tyrving
900
+20.28
18
Dag Aalvik
Lillomarka OL
895
+20.30
19
Torbjørn Sagberg
IL Tyrving
880
+20.35
20
Matthew Speake
Lillomarka OL
839
+20.48
21
Henrik Eijsink
Ås-NMBU Orientering
822
+20.54
22
Halvor Saunes
Nydalens SK
811
+20.58
23
Henrik Drange Ruud
Asker Skiklubb
810
+20.58
24
Sindre Sandven
Kongsberg OL
796
+21.03
25
Dag Steinar Ragvin
Skien OK
786
+21.06
26
Yngve Skogstad
Frol IL
744
+21.20
27
Daniel Blom
Nydalens SK
742
+21.21
28
Lars Eid Nielsen
Nydalens SK
717
+21.29
29
Mathias Benjaminsen
Lillomarka OL
701
+21.34
30
Haakon Ingvaldsen
Nydalens SK
683
+21.40
31
Bjørn Håvard Evjen
Ås-NMBU Orientering
662
+21.47
32
Jeppe Ruud
Bækkelagets SK
475
+22.50
33
Paul Torvund
Østmarka OK
346
0
+23.33
34
Einar Bjørkaas Helle
Ås-NMBU Orientering
333
+23.37
35
Are Wigaard
Oppsal Orientering
238
+24.09
Jostein Nørbech
Nydalens SK
0
Peder Gjølstad Røhnebæk
Brandval/Kongsvinger OK
0
H 17K
Plass
Navn
Klubb
12.11
26.11
10.12
14.1
28.1
11.2
4.3
18.3
1.4
Totalt
1
Jan Tore Henriksen
Nydalens SK
1000
814
738
1000
1000
+0.00
2
Øyvind Løken
OK Moss
939
835
1000
822
(662)
894
(704)
+0.21
3
Kjetil Karlsen
OK Moss
861
(632)
(749)
880
(525)
843
1000
894
+0.25
4
Svein Nygård
Lillomarka OL
926
(773)
(706)
808
(0)
858
963
920
+0.26
5
Erik Sandbæk
OK Moss
923
767
832
(746)
883
982
+0.55
6
Ove Martinsen
Hauketo IF
874
(726)
734
890
(500)
864
(487)
894
+1.39
7
Karl Aasmund Erøy
OK Moss
839
(655)
741
778
(0)
795
(488)
956
+2.28
8
Terje Wiig Mathisen
Evry Oslo BIL
648
787
906
683
753
+4.19
9
Dag Haugland
Østmarka OK
780
(242)
509
713
(282)
663
(487)
789
+6.06
10
Christopher Schive
OK Moss
760
656
660
403
(159)
694
+7.40
11
Gunnar Tenge
Ås-NMBU Orientering
883
581
638
924
+8.29
12
Håkon Danevad
Ås-NMBU Orientering
974
799
914
+10.22
13
Bjørn Håvard Evjen
Ås-UMB Orientering
635
608
946
466
+10.33
14
Olav Johannessen
Kolbotn og Skimt OL
732
664
829
366
+10.54
15
Robin Bergane Jansson
Lillomarka OL
397
(0)
(192)
804
422
553
223
+11.58
16
Øyvind Thømt
Indre Østfold OK
206
630
614
808
0
+12.45
17
Are Eriksen
Oslostudentenes IK
365
664
217
757
+14.10
18
Stig Hultgreen Karlsen
Oppsal Orientering
518
0
(0)
166
708
(0)
604
+14.12
19
Ivar Maalen
Ås-NMBU Orientering
0
554
0
1000
+16.40
20
Terje Gudbrandsen
Hamar OK
876
524
+17.31
21
Øystein Kildahl
Østmarka OK
746
606
+17.47
22
Knut Bjørkelo
Kolbotn og Skimt OL
615
730
0
+17.49
23
Robert Banfi
Ås-NMBU Orientering
0
487
784
+18.14
24
Einar Bjørkaas Helle
Ås-UMB Orientering
660
0
493
+18.53
25
Kristoffer Fiane Pedersen
Ås-UMB Orientering
1000
+19.44
25
Christian F Schive
Halden SK
0
1000
0
0
0
+19.44
27
Simo Martomaa
Kalevan rasti, FIN
992
+19.47
28
Ola Lesteberg
Kongsberg OL
890
+20.21
29
Øystein Kildahl
Østmarka OK
830
+20.41
30
Jan Sverre Edstrøm
Oppsal Orientering
783
+20.57
31
Sigurd Hynne
Ås-NMBU Orientering
743
+21.10
32
Simen Smestad
Bækkelagets SK
666
+21.36
33
Gløer Winsvold
Sentrum OK
659
+21.38
34
Bjørn Bakkevig
Heming Orientering
637
+21.45
35
Trond Lund
IL Tyrving
624
+21.50
36
Geir Trøan
Kolbotn og Skimt OL
604
0
+21.56
37
Linus Olhans
Ås-NMBU Orientering
589
+22.01
38
Jon Fredriksen
Hauketo
564
+22.10
39
Morten Karlsen
Måren OK
470
+22.41
40
Eirik Jansson Haverstad
Ås-UMB Orientering
372
+23.14
41
Richard Zeiner-Gundersen
Fossum IF
352
+23.20
42
Per Hermann Krøger
Måren OK
34
+25.06
Jan Bjerketvedt
OK Moss
0
0
Olav Nipen
IL Tyrving
0
D 17
Plass
Navn
Klubb
12.11
26.11
10.12
14.1
28.1
11.2
4.3
18.3
1.4
Totalt
1
Linda Hanssen
Østmarka OK
770
747
(735)
780
1000
1000
+0.00
2
Louise Oram
Nydalens SK
676
1000
689
889
+5.48
3
Kaja Winsnes Nordhagen
Ås-UMB Orientering
1000
1000
+12.46
4
Malin Jakobsson
Nydalens SK
0
933
1000
+13.08
5
Cristina Luis
Nydalens SK
800
1000
+13.53
6
Malin Eijsink
Ås-NMBU Orientering
1000
+18.19
7
Anette Baklid
Konnerud IL
989
+18.23
8
Sofie Aarnes
Nydalens SK
905
+18.51
9
Sille Winsnes
Ås-NMBU Orientering
716
+19.54
10
Wendy Fjellstad
Ås-NMBU Orientering
500
0
+21.06
B Åpen
Plass
Navn
Klubb
12.11
26.11
10.12
14.1
28.1
11.2
4.3
18.3
1.4
Totalt
1
Sille Winsnes
Ås-UMB Orientering
(935)
1000
1000
1000
1000
1000
+0.00
2
Marit-Elin Iden
OK Moss
589
813
648
751
(563)
1000
+6.40
3
Bjørn Sverre Gulheim
Kolbotn og Skimt OL
1000
851
727
1000
+7.54
4
Kjersti Holt Hanssen
Måren OK
955
+22.29
5
Tuva Bjerketvedt
OK Moss
937
+22.35
6
Fredrik Blomberg
Ås-NMBU Orientering
603
+24.26
7
Bjørn Nordvik
Kolbotn og Skimt OL
266
+26.18
Line Valen
Ås-NMBU Orientering
0
Simon Barane
Ås-NMBU Orientering
0
HD 13-16B
Plass
Navn
Klubb
12.11
26.11
10.12
14.1
28.1
11.2
4.3
18.3
1.4
Totalt
1
Tuva Bjerketvedt
OK Moss
1000
+0.00
1
Ludvig Andreas Baugstø Rødnes
Oppsal Orientering
1000
+0.00
1
Linus Olhans
Ås-UMB Orientering
1000
+0.00
4
Ole Martin Edstrøm
Oppsal Orientering
955
+0.15
Delarrangementer
Dato
Navn
Arrangør
Gren
12.11.2013
Ås by Night & Fog Cup #1
Ås-UMB Orientering
mellom
26.11.2013
Ås by Night & Fog Cup #2
Ås-UMB Orientering
mellom
10.12.2013
Ås by Night & Fog Cup #3
Ås-UMB Orientering
mellom
14.01.2014
Ås by Night & Fog Cup #4
Ås-UMB Orientering
mellom
28.01.2014
Ås by Night & Fog Cup #5
Ås-UMB Orientering
mellom
11.02.2014
Ås by Night & Fog Cup #6
Ås-UMB Orientering
mellom
04.03.2014
Ås by Night & Fog Cup #7
Ås-UMB Orientering, Måren OK
mellom
18.03.2014
Ås by Night & Fog Cup #8
Ås-UMB Orientering
mellom
01.04.2014
Ås by Night & Fog Cup Finale
Ås-UMB Orientering
mellom
Annonser