Aktivitet: Påmelding til Camp Stokke 16.-18. juni

Påmeldingen er stengt.

Aktivitet Påmelding til Camp Stokke 16.-18. juni
Arrangør Buskerud
Informasjon

Camp Stokke i Vestfold

er en åpen samling for løpere 13-16 år (f 2001, 2002, 2003, 2004), sammen med 400 andre ungdommer fra Norge. Innhold er som under:

Fredag 16. juni

Kl: 17-19 Oppmøte/ innkvartering
Kl: 17-18.30 Sprinttrening
Kl: 19 Middag

Lørdag 17. juni

Kl: 08-09 Frokost
Kl: 09-11, Trening
Kl: 14 Midtsommerløpet
Kl: 17 Middag
Kl: 19 Foredrag

Søndag 18. juni

Kl: 08-09 Frokost
Kl: 09.00-09.45, Pakking, rydding, utsjekking
Kl: 11 Midtsommerløpet, mellomdistanse
Hjemreise etter løpet

Se innbydelse på midtsommerlopene.no. Og husk å melde dere på løp selv i Eventor, både lørdag, søndag og sprint-trening på fredag.

Kostnad: 750 kr for samling fre-søn (520 kr lør-søn) med kost og logi, minus evt. dekning av egen klubb.

Transport: egen transport til/fra Vestfold, til løp lørdag og søndag med BuOK ledere.

Hovedleder for Buskerud er : Odd Strand, 982 63 337
odd.strand@broadpark.no

 

Påmeldingsfrist tirsdag 30 mai 2017 klokken 23:59
Starttid fredag 16 juni 2017 klokken 17:00
Kontaktperson Odd Strand
Antall påmeldinger 50

Påmeldinger

Navn Navn Fødslesår
Amanda Axelson Eiker OL 2004
Arne Bergan Kongsberg OL 2004
Lars Berglund Ringerike OL leder
Mikkel Berglund Ringerike OL 2003
Even Amundsen Bjørkli Ringerike OL 2002
Sigurd Amundsen Bjørkli Ringerike OL 2002
Vetle Drage Kongsberg OL 2002
Johan Eger Kongsberg OL 2003
Anne Maren Eidsten Sturla, IF 2004
Mathilde Sæter Flesseberg Kongsberg OL 2002
Ingvild Gustafsson Kongsberg OL 2004
Åsne Haavengen Kongsberg OL 2002
Nora Småge Hilsen Konnerud IL 2002
Selma Høivold Kongsberg OL 2003
Ine Instanes Sturla, IF 2002
Malene Instanes Sturla, IF 2002
Mina Akiko Johnsen Sturla, IF 2004
Tiril Kihle Konnerud IL 2003
Lukas Klausen Sturla, IF 2003
Joachim Sandor Knudsen Sturla, IF 2002
Ingeborg Kvarme Sturla, IF 2001
Marie Kvarme Sturla, IF 2004
Ingrid Kvistad Kongsberg OL leder
Solveig Letmolie Eiker OL 2001
Johanna Sofie Longfjeld Modum OL 2003
Halvor Løken Kongsberg OL 2004
Solfrid Marthiniussen Konnerud IL
Olav Melheim Sturla, IF 2003
Jørgen Nøkleby Melling Ringerike OL 2002
Martin Nøkleby Melling Ringerike OL 2004
Konstanse Moholth Kongsberg OL 2003
Sunniva Morlandsto Eiker OL 2004
Kristin Morlandstø Eiker OL leder
Silje Morlandstø Eiker OL 2001
Sander Solheim Ottesen Sturla, IF 2002
Mathias Skourup Rognebakke Sturla, IF 2002
Alvilde Lysaker Sanden Eiker OL 2002
Tomine Lysaker Sanden Eiker OL 2001
Amanda Skyttersæter Saugerud Konnerud IL 2001
Toini Skyttersæter Konnerud IL leder
Sigurd Smemo Sturla, IF 2002
Hedda Spangberg Konnerud IL 2003
Odd Strand Kongsberg OL leder
Elisabeth Brandal Søfting Kongsberg OL 2002
Helene Brandal Søfting Kongsberg OL 2004
Iselin Sørensen Sturla, IF 2002
Oda Isnes Tyse Eiker OL 2002
Mille Vasshaug Jægtvik Konnerud IL 2003
Atle Nikolai Wøllo Kongsberg OL 2003
Mari Øverby Kongsberg OL 2003

Annonser

IOF Eventor