u 44 | man. 1.11 | | | | | | | | | | | | |
tir. 2.11 | | | | | | | | | | | | |
ons. 3.11 | Ukas løype Maridalsalpene 3.-14.nov | Nydalens SK | Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | K | | |
Vinter-Jukola løp 1 | Larvik OK | Vestfold og Telemark | 81 | | nær | | | M | N | | |
tor. 4.11 | Østnatt-Cup 1 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | 25 | | nær | | | S | N | | |
Nattcup 3 | Ringsaker OK | Innlandet | 46 | | nær | | | M | N | | |
Nattcup 4 | Notodden OL | Vestfold og Telemark | 0 | | nær | | | L | N | | |
fre. 5.11 | | | | | | | | | | | | |
lør. 6.11 | NOL Klubbmesterskap i ultralang | Notodden OL | Vestfold og Telemark | 19 | | nær | | | L | | | |
SprintX3M - Løp nr. 1 - Downhill Sprint | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | 114 | | nær | | | S | | | |
OSI/GeoForm Rankingløp 17 - Sognsvann | IL GeoForm | Akershus og Oslo | 121 | | nær | | | M | | | |
Kongens 50-årsløp | Indre Østfold OK | Østfold | 35 | | nær | | | M | | | |
Høstkarusellen løp 1 | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 50 | | nær | | | M | | | |
Trollnatta | IL Koll | Akershus og Oslo | 288 | | nær | | | M | K | | |
SprintX3M løp 2-Sprint by night (Natt-o-toget) | IL Koll | Akershus og Oslo | 64 | | nær | | | M | N | | |
søn. 7.11 | Frostsprinten | Røyken OL | Buskerud | 259 | | krets | | | M | | | |
Høstkøppen 4 - Haraldsvang | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 15 | | nær | | | M | | | |
SprintX3M - Løp nr. 3 - Park Supersprint | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 111 | | nær | | | S | | | |
u 45 | man. 8.11 | | | | | | | | | | | | |
tir. 9.11 | | | | | | | | | | | | |
ons. 10.11 | nattcup 2 Bergen | TIF Viking | Hordaland | 64 | | nær | | | L | N | | |
Nattløp, Sælandskogen | Ålgård Orientering | Rogaland | 56 | | nær | | | M | N | | |
Vinterjukola 2 | Porsgrunn OL | Vestfold og Telemark | 84 | | nær | | | M | N | | |
tor. 11.11 | Østnatt-Cup 2 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | 26 | | nær | | | S | N | | |
Nattcup 4 | OL Toten-Troll | Innlandet | 29 | | nær | | | M | N | | |
Nattsprintkøppen 1 - Solvang skole | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 13 | | nær | | | S | N | | |
Nattcup 5 | Notodden OL | Vestfold og Telemark | 7 | | nær | | | L | N | | |
fre. 12.11 | | | | | | | | | | | | |
lør. 13.11 | Kun For Heming: Heming Downhill - Voksenlia Ned | Heming Orientering | Akershus og Oslo | 13 | | nær | | | S | | | |
Rørholtmarka Rundt | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | 53 | | nær | | | U | | | |
Langløpet - Høst i Østmarka | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | 57 | | nær | | | U | | | |
OSI/GeoForm Rankingløp 18 | IL GeoForm | Akershus og Oslo | 119 | | nær | | | M | | | |
Jubileumsløp Agder orienteringskrets 75 årsjubileum | IL Imås | Agder O-krets | 50 | | nær | | | M | | | |
søn. 14.11 | Graneløpet 2021 | IK Grane Arendal Orientering | Agder O-krets | 69 | | nær | | | L | | | |
Åpent klubbmesterskap | Porsgrunn OL | Vestfold og Telemark | 51 | | nær | | | L | | | |
u 46 | man. 15.11 | | | | | | | | | | | | |
tir. 16.11 | Ås by Night & Fog Cup #1 | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | 78 | | nær | | | M | N | | |
Urb-O #1 vinteren 2021-2022 | Varegg Fleridrett | Hordaland | 96 | | nær | | | S | N | | |
ons. 17.11 | Vinter-Jukola løp 3 | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | 52 | | nær | | | L | N | | |
tor. 18.11 | KOK Cola cup, løp 1 | Kristiansand OK | Agder O-krets | 37 | | nær | | | M | N | | |
Nattcup 6 | Notodden OL | Vestfold og Telemark | 0 | | nær | | | S | N | | |
Vintercup 1 - Holandsåsen | Bodø og Omegn IF Orientering | Nordland | 12 | | nær | | | M | N | | |
fre. 19.11 | | | | | | | | | | | | |
lør. 20.11 | OSI/Geoform rankingløp 19 | Oslostudentenes IK | Akershus og Oslo | 135 | | nær | | | M | | | |
Høstkarusellen - løp 2 | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 84 | | nær | | | M | | | |
søn. 21.11 | Østfold vintercup løp 1 | Halden SK | Østfold | 76 | | nær | | | L | | | |
u 47 | man. 22.11 | | | | | | | | | | | | |
tir. 23.11 | | | | | | | | | | | | |
ons. 24.11 | Vinter-Jukola løp 4 | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | 64 | | nær | | | M | N | | |
tor. 25.11 | Østnatt-Cup 3 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | 31 | | nær | | | S | N | | |
Torsdagsløp November | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 38 | | nær | | | M | | | |
KOK Cola cup, løp 2 | Kristiansand OK | Agder O-krets | 31 | | nær | | | M | N | | |
Nattsprintkøppen 2 - Bakarøy | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 13 | | nær | | | S | N | | |
fre. 26.11 | | | | | | | | | | | | |
lør. 27.11 | OSI/Geoform rankingløp 20 | IL GeoForm Oslostudentenes IK | Akershus og Oslo | 109 | | nær | | | M | | | |
søn. 28.11 | | | | | | | | | | | | |
u 48 | man. 29.11 | | | | | | | | | | | | |
tir. 30.11 | Ås by Night & Fog Cup #2 | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | 90 | | nær | | | M | N | | |
Urb-O #2 vinteren 2021-2022 | Varegg Fleridrett | Hordaland | 73 | | nær | | | S | N | | |