u 53 | fre. 1.1 | | | | | | | | | | | | |
lør. 2.1 | | | | | | | | | | | | |
søn. 3.1 | | | | | | | | | | | | |
u 1 | man. 4.1 | | | | | | | | | | | | |
tir. 5.1 | | | | | | | | | | | | |
ons. 6.1 | | | | | | | | | | | | |
tor. 7.1 | | | | | | | | | | | | |
fre. 8.1 | | | | | | | | | | | | |
lør. 9.1 | | | | | | | | | | | | |
søn. 10.1 | | | | | | | | | | | | |
u 2 | man. 11.1 | | | | | | | | | | | | |
tir. 12.1 | Ås by Night & Fog Cup #4 | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | 66 | | nær | | | M | N | | |
ons. 13.1 | | | | | | | | | | | | |
tor. 14.1 | | | | | | | | | | | | |
fre. 15.1 | | | | | | | | | | | | |
lør. 16.1 | | | | | | | | | | | | |
søn. 17.1 | | | | | | | | | | | | |
u 3 | man. 18.1 | | | | | | | | | | | | |
tir. 19.1 | | | | | | | | | | | | |
ons. 20.1 | | | | | | | | | | | | |
tor. 21.1 | | | | | | | | | | | | |
fre. 22.1 | | | | | | | | | | | | |
lør. 23.1 | | | | | | | | | | | | |
søn. 24.1 | | | | | | | | | | | | |
u 4 | man. 25.1 | | | | | | | | | | | | |
tir. 26.1 | Ås by Night & Fog Cup #5 | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | 21 | | nær | | | M | N | | |
ons. 27.1 | | | | | | | | | | | | |
tor. 28.1 | | | | | | | | | | | | |
fre. 29.1 | | | | | | | | | | | | |
lør. 30.1 | VM uttak - NM ski-o lang D/H 21 | Nordmarka Skiorienteringsklubb Norges Orienteringsforbund | Akershus og Oslo | 31 | S | int | | | L | | | |
søn. 31.1 | VM uttak ski-o mellom D/H 21 | Nordmarka Skiorienteringsklubb Norges Orienteringsforbund | Akershus og Oslo | 35 | S | int | | | M | | | |
u 5 | man. 1.2 | | | | | | | | | | | | |
tir. 2.2 | | | | | | | | | | | | |
ons. 3.2 | | | | | | | | | | | | |
tor. 4.2 | | | | | | | | | | | | |
fre. 5.2 | | | | | | | | | | | | |
lør. 6.2 | | | | | | | | | | | | |
søn. 7.2 | | | | | | | | | | | | |
u 6 | man. 8.2 | | | | | | | | | | | | |
tir. 9.2 | | | | | | | | | | | | |
ons. 10.2 | | | | | | | | | | | | |
tor. 11.2 | | | | | | | | | | | | |
fre. 12.2 | | | | | | | | | | | | |
lør. 13.2 | | | | | | | | | | | | |
søn. 14.2 | | | | | | | | | | | | |
u 7 | man. 15.2 | | | | | | | | | | | | |
tir. 16.2 | | | | | | | | | | | | |
ons. 17.2 | | | | | | | | | | | | |
tor. 18.2 | | | | | | | | | | | | |
fre. 19.2 | | | | | | | | | | | | |
lør. 20.2 | | | | | | | | | | | | |
søn. 21.2 | | | | | | | | | | | | |
u 8 | man. 22.2 | | | | | | | | | | | | |
tir. 23.2 | | | | | | | | | | | | |
ons. 24.2 | | | | | | | | | | | | |
tor. 25.2 | | | | | | | | | | | | |
fre. 26.2 | | | | | | | | | | | | |
lør. 27.2 | | | | | | | | | | | | |
søn. 28.2 | | | | | | | | | | | | |
u 9 | man. 1.3 | | | | | | | | | | | | |
tir. 2.3 | | | | | | | | | | | | |
ons. 3.3 | | | | | | | | | | | | |
tor. 4.3 | | | | | | | | | | | | |
fre. 5.3 | | | | | | | | | | | | |
lør. 6.3 | Ski-O-treff langdistanse (NM-junior og Hovedløp) | Nordmarka Skiorienteringsklubb | Akershus og Oslo | 0 | S | mest | | | L | | | |
Ski-O-treff nattsprint | Nordmarka Skiorienteringsklubb | Akershus og Oslo | 0 | S | krets | | | S | N | | |
søn. 7.3 | Ski-O-treff mellomdistanse | Nordmarka Skiorienteringsklubb | Akershus og Oslo | 0 | S | nasj | | | M | | | |
u 10 | man. 8.3 | | | | | | | | | | | | |
tir. 9.3 | | | | | | | | | | | | |
ons. 10.3 | | | | | | | | | | | | |
tor. 11.3 | | | | | | | | | | | | |
fre. 12.3 | | | | | | | | | | | | |
lør. 13.3 | | | | | | | | | | | | |
søn. 14.3 | | | | | | | | | | | | |
u 11 | man. 15.3 | | | | | | | | | | | | |
tir. 16.3 | | | | | | | | | | | | |
ons. 17.3 | | | | | | | | | | | | |
tor. 18.3 | | | | | | | | | | | | |
fre. 19.3 | | | | | | | | | | | | |
lør. 20.3 | | | | | | | | | | | | |
søn. 21.3 | | | | | | | | | | | | |
u 12 | man. 22.3 | | | | | | | | | | | | |
tir. 23.3 | | | | | | | | | | | | |
ons. 24.3 | | | | | | | | | | | | |
tor. 25.3 | | | | | | | | | | | | |
fre. 26.3 | | | | | | | | | | | | |
lør. 27.3 | | | | | | | | | | | | |
søn. 28.3 | | | | | | | | | | | | |
u 13 | man. 29.3 | | | | | | | | | | | | |
tir. 30.3 | | | | | | | | | | | | |
ons. 31.3 | | | | | | | | | | | | |
tor. 1.4 | | | | | | | | | | | | |
fre. 2.4 | | | | | | | | | | | | |
lør. 3.4 | | | | | | | | | | | | |
søn. 4.4 | | | | | | | | | | | | |
u 14 | man. 5.4 | | | | | | | | | | | | |
tir. 6.4 | | | | | | | | | | | | |
ons. 7.4 | | | | | | | | | | | | |
tor. 8.4 | | | | | | | | | | | | |
fre. 9.4 | | | | | | | | | | | | |
lør. 10.4 | | | | | | | | | | | | |
søn. 11.4 | | | | | | | | | | | | |
u 15 | man. 12.4 | | | | | | | | | | | | |
tir. 13.4 | | | | | | | | | | | | |
ons. 14.4 | | | | | | | | | | | | |
tor. 15.4 | | | | | | | | | | | | |
fre. 16.4 | | | | | | | | | | | | |
lør. 17.4 | | | | | | | | | | | | |
søn. 18.4 | | | | | | | | | | | | |
u 16 | man. 19.4 | | | | | | | | | | | | |
tir. 20.4 | Oslo City Cup 3 - Sprinttrening | Bækkelagets SK | Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | S | | | |
ons. 21.4 | | | | | | | | | | | | |
tor. 22.4 | | | | | | | | | | | | |
fre. 23.4 | | | | | | | | | | | | |
lør. 24.4 | | | | | | | | | | | | |
søn. 25.4 | | | | | | | | | | | | |
u 17 | man. 26.4 | | | | | | | | | | | | |
tir. 27.4 | | | | | | | | | | | | |
ons. 28.4 | | | | | | | | | | | | |
tor. 29.4 | | | | | | | | | | | | |
fre. 30.4 | Morgenfrisk i Follo #1 2021 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 62 | | ul | | | M | | | |
lør. 1.5 | Morgenfrisk i Follo #1 2021 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 62 | | ul | | | M | | | |
Stafett | Bækkelagets SK | Akershus og Oslo | 0 | | nær | | S | L | K | | |
søn. 2.5 | Morgenfrisk i Follo #1 2021 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 62 | | ul | | | M | | | |
Stafett | Bækkelagets SK | Akershus og Oslo | 0 | | nær | | S | L | K | | |
u 18 | man. 3.5 | Morgenfrisk i Follo #1 2021 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 62 | | ul | | | M | | | |
tir. 4.5 | Morgenfrisk i Follo #1 2021 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 62 | | ul | | | M | | | |
ons. 5.5 | Morgenfrisk i Follo #1 2021 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 62 | | ul | | | M | | | |
tor. 6.5 | Morgenfrisk i Follo #1 2021 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 62 | | ul | | | M | | | |
fre. 7.5 | | | | | | | | | | | | |
lør. 8.5 | Avlyst - Nittedalsløpet | Nittedal OL | Akershus og Oslo | 0 | | krets | | | M | | | |
søn. 9.5 | Morgenfrisk i Follo #2 2021 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 101 | | ul | | | M | K | | |
u 19 | man. 10.5 | | | | | | | | | | | | |
tir. 11.5 | Østmarka Open 1 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | 0 | | nær | | | M | | | |
ons. 12.5 | | | | | | | | | | | | |
tor. 13.5 | | | | | | | | | | | | |
fre. 14.5 | | | | | | | | | | | | |
lør. 15.5 | | | | | | | | | | | | |
søn. 16.5 | | | | | | | | | | | | |
u 20 | man. 17.5 | | | | | | | | | | | | |
tir. 18.5 | Rekrutt og råtassløp | Fossum IF | Akershus og Oslo | 0 | | nær | | | M | | | |
ons. 19.5 | | | | | | | | | | | | |
tor. 20.5 | | | | | | | | | | | | |
fre. 21.5 | Morgenfrisk Pinse | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 84 | | ul | | | M | K | | |
lør. 22.5 | | | | | | | | | | | | |
søn. 23.5 | | | | | | | | | | | | |
u 21 | man. 24.5 | | | | | | | | | | | | |
tir. 25.5 | | | | | | | | | | | | |
ons. 26.5 | | | | | | | | | | | | |
tor. 27.5 | | | | | | | | | | | | |
fre. 28.5 | | | | | | | | | | | | |
lør. 29.5 | | | | | | | | | | | | |
søn. 30.5 | Kvistkvaset | Ås IL | Akershus og Oslo | 24 | | krets | | S | M | | | |
u 22 | man. 31.5 | | | | | | | | | | | | |
tir. 1.6 | Østmarka Open 4 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | 0 | | nær | | | M | | | |
Foll-o-karusellen NFO | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 107 | | ul | | | M | | | |
O-troll Leir - Region 2 Sæteren Gård | Fossum IF | Akershus og Oslo | 2 | | nær | | | M | | | |
AB-Karusell løp 1 | Tyrving IL | Akershus og Oslo | 0 | | nær | | | L | | | |
ons. 2.6 | Sørkedalskarusellen 1 Garlaushøgda | Fossum IF Lierbygda OL | Akershus og Oslo Buskerud | 0 | | ul | | | L | | | |
tor. 3.6 | | | | | | | | | | | | |
fre. 4.6 | | | | | | | | | | | | |
lør. 5.6 | Knut Valstads Minneløp | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | 108 | | krets | | | L | | | |
søn. 6.6 | | | | | | | | | | | | |
u 23 | man. 7.6 | | | | | | | | | | | | |
tir. 8.6 | | | | | | | | | | | | |
ons. 9.6 | Sørkedalskarusellen 2 Høgåsen | Fossum IF Lierbygda OL | Akershus og Oslo Buskerud | 0 | | ul | | | L | | | |
tor. 10.6 | | | | | | | | | | | | |
fre. 11.6 | | | | | | | | | | | | |
lør. 12.6 | Askerløpet med Trimtex Cup | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | 501 | | krets | | | L | | | |
søn. 13.6 | Askerløpet med KM Mellom og Trimtex Cup | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | 0 | | nasj | | | M | | | |
Nydalten med KM Mellomdistanse og Trimtex-cup | Nydalens SK | Akershus og Oslo | 173 | | krets | | | M | | | |
u 24 | man. 14.6 | | | | | | | | | | | | |
tir. 15.6 | Østmarka Open 6 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | 0 | | nær | | | M | | | |
ons. 16.6 | Sørkedalskarusellen 3 Wyller | Fossum IF Lierbygda OL | Akershus og Oslo Buskerud | 0 | | ul | | | L | | | |
Raumarkarusellen 2021 - løp 1 | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | 22 | | nær | | | L | | | |
tor. 17.6 | | | | | | | | | | | | |
fre. 18.6 | | | | | | | | | | | | |
lør. 19.6 | Follokarusell 2 | Måren OK Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 69 | | ul | | | M | | | |
søn. 20.6 | | | | | | | | | | | | |
u 25 | man. 21.6 | | | | | | | | | | | | |
tir. 22.6 | Tyrving IL Klubbløp - Kolsås Skisenter | Tyrving IL | Akershus og Oslo | 0 | | nær | | | M | | | |
Klubbmesterskap Sprint | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | 48 | | nær | | | S | | | |
ons. 23.6 | OSI/GeoForm Rankingløp 4 | IL GeoForm Oslostudentenes IK | Akershus og Oslo | 58 | | nær | | | M | | | |
tor. 24.6 | | | | | | | | | | | | |
fre. 25.6 | | | | | | | | | | | | |
lør. 26.6 | | | | | | | | | | | | |
søn. 27.6 | | | | | | | | | | | | |
u 26 | man. 28.6 | | | | | | | | | | | | |
tir. 29.6 | | | | | | | | | | | | |
ons. 30.6 | | | | | | | | | | | | |
tor. 1.7 | | | | | | | | | | | | |
fre. 2.7 | Morgenfrisk i Follo #3 2021 som ukas løype | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 116 | | ul | | | L | | | |
lør. 3.7 | | | | | | | | | | | | |
søn. 4.7 | | | | | | | | | | | | |
u 27 | man. 5.7 | | | | | | | | | | | | |
tir. 6.7 | | | | | | | | | | | | |
ons. 7.7 | | | | | | | | | | | | |
tor. 8.7 | | | | | | | | | | | | |
fre. 9.7 | | | | | | | | | | | | |
lør. 10.7 | Morgenfrisk i Follo #3 2021 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 3 | | nær | | | L | | | |
søn. 11.7 | | | | | | | | | | | | |
u 28 | man. 12.7 | Svabergsprinten | Fredrikstad SK Nydalens SK | Østfold Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
tir. 13.7 | Svabergsprinten | Fredrikstad SK Nydalens SK | Østfold Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
ons. 14.7 | Svabergsprinten | Fredrikstad SK Nydalens SK | Østfold Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
tor. 15.7 | Svabergsprinten | Fredrikstad SK Nydalens SK | Østfold Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
fre. 16.7 | Svabergsprinten | Fredrikstad SK Nydalens SK | Østfold Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
lør. 17.7 | Svabergsprinten | Fredrikstad SK Nydalens SK | Østfold Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
søn. 18.7 | Svabergsprinten | Fredrikstad SK Nydalens SK | Østfold Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
u 29 | man. 19.7 | Svabergsprinten | Fredrikstad SK Nydalens SK | Østfold Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
tir. 20.7 | Svabergsprinten | Fredrikstad SK Nydalens SK | Østfold Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
ons. 21.7 | Svabergsprinten | Fredrikstad SK Nydalens SK | Østfold Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
tor. 22.7 | Svabergsprinten | Fredrikstad SK Nydalens SK | Østfold Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
fre. 23.7 | Svabergsprinten | Fredrikstad SK Nydalens SK | Østfold Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
lør. 24.7 | Svabergsprinten | Fredrikstad SK Nydalens SK | Østfold Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
søn. 25.7 | | | | | | | | | | | | |
u 30 | man. 26.7 | | | | | | | | | | | | |
tir. 27.7 | | | | | | | | | | | | |
ons. 28.7 | | | | | | | | | | | | |
tor. 29.7 | | | | | | | | | | | | |
fre. 30.7 | | | | | | | | | | | | |
lør. 31.7 | | | | | | | | | | | | |
søn. 1.8 | | | | | | | | | | | | |
u 31 | man. 2.8 | | | | | | | | | | | | |
tir. 3.8 | | | | | | | | | | | | |
ons. 4.8 | Morgenfrisk i Follo #4 2021 som ukas løype | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 101 | | ul | | | L | | | |
OSI/GeoForm rankingløp 5 | IL GeoForm Oslostudentenes IK | Akershus og Oslo | 134 | | nær | | | M | | | |
tor. 5.8 | | | | | | | | | | | | |
fre. 6.8 | | | | | | | | | | | | |
lør. 7.8 | | | | | | | | | | | | |
søn. 8.8 | | | | | | | | | | | | |
u 32 | man. 9.8 | | | | | | | | | | | | |
tir. 10.8 | Aurskog-Høland Karusellen | OK Øst | Akershus og Oslo | 26 | | nær | | | M | | | |
ons. 11.8 | OSI/GeoForm rankingløp 6 | IL GeoForm | Akershus og Oslo | 152 | | nær | | | M | | | |
Raumarkarusellen 2021 - løp 2 | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | 0 | | nær | | | S | | | |
tor. 12.8 | | | | | | | | | | | | |
fre. 13.8 | | | | | | | | | | | | |
lør. 14.8 | Night Hawk Kids Stjernenatt | Fossum IF Natthauken IL Tyrving IL | Akershus og Oslo | 82 | | nær | | | M | N | | |
NM PreO | Nydalens SK | Akershus og Oslo | 37 | Pre | nasj | | | P | | | |
Night Hawk Relay | Fossum IF Natthauken IL Tyrving IL | Akershus og Oslo | 111 | | nær | | S | M | K | | |
søn. 15.8 | Night Hawk Relay | Fossum IF Natthauken IL Tyrving IL | Akershus og Oslo | 111 | | nær | | S | M | K | | |
Night Hawk Kids Eventyr | Fossum IF Natthauken IL Tyrving IL | Akershus og Oslo | 128 | | nær | | | M | | | |
Night Hawk Solo | Fossum IF Natthauken IL Tyrving IL | Akershus og Oslo | 30 | | nær | | | M | | | |
NM TempO | Nydalens SK | Akershus og Oslo | 21 | Pre | nasj | | | T | | | |
u 33 | man. 16.8 | Night Hawk Ledsager søndag 15. august | Fossum IF Natthauken IL Tyrving IL | Akershus og Oslo | 118 | | nær | | | L | K | | |
tir. 17.8 | Ukas løype uke 33 / Østmarka Open 7 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | 66 | | ul | | | L | | | |
Aurskog-Høland Karusellen | OK Øst | Akershus og Oslo | 18 | | nær | | | M | | | |
Nordmarka 1-2-3 - #1 - Høst | IL Koll | Akershus og Oslo | 55 | | nær | | | M | | | |
ons. 18.8 | OSI/GeoForm rankingløp 7 | IL GeoForm Oslostudentenes IK | Akershus og Oslo | 0 | | nær | | | M | | | |
Raumarkarusellen 2021 - løp 3 | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | 0 | | nær | | | M | | | |
tor. 19.8 | | | | | | | | | | | | |
fre. 20.8 | | | | | | | | | | | | |
lør. 21.8 | Ivar-o-løpet med Trimtex-cup | Tyrving IL | Akershus og Oslo | 278 | | krets | | | S | | | |
Aurskog-Høland Karusellen - Himdalsløpet | OK Øst | Akershus og Oslo | 14 | | nær | | | M | | | |
søn. 22.8 | Ni-Nitti i Nittedal 2 | Nittedal OL | Akershus og Oslo | 56 | | nær | | | S | | | |
u 34 | man. 23.8 | Tour of Lillomarka høst 2021 - Løp 1 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 71 | | nær | | | M | | | |
tir. 24.8 | Fossum Klubbmesterskap | Fossum IF | Akershus og Oslo | 148 | | nær | | | M | | | |
Nordmarka 1-2-3 - #2 - Høst | IL Koll | Akershus og Oslo | 43 | | nær | | | M | | | |
Østmarka Open 8 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | 79 | | nær | | | L | | | |
ons. 25.8 | OSI/GeoForm Rankingløp 8 - Maridalsalpene på sitt beste | IL GeoForm | Akershus og Oslo | 103 | | nær | | | L | | | |
Klubbmesterskap TempO | Nydalens SK | Akershus og Oslo | 62 | Pre | nær | | | T | | | |
Raumarkarusellen 2021 - løp 4 / Eidsvoll OL-karusell 2021 - løp 7 | Eidsvoll OL Raumar Orientering | Akershus og Oslo | 36 | | nær | | | M | | | |
tor. 26.8 | | | | | | | | | | | | |
fre. 27.8 | | | | | | | | | | | | |
lør. 28.8 | Høydepunktet KM lang og Trimtex-cup | Østmarka OK | Akershus og Oslo | 372 | | krets | | | L | | | |
søn. 29.8 | KM stafett Østfold + Akershus og Oslo | Ås IL | Akershus og Oslo | 139 | | krets | | S | M | | | |
Direkteløyper KM stafett ØOK og AOOK | Ås IL | Akershus og Oslo | 68 | | nær | | | M | | | |
u 35 | man. 30.8 | Tour of Lillomarka høst 2021 - Løp 2 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 96 | | nær | | | M | | | |
tir. 31.8 | Åpent klubbmesterskap sprint (Østmarka Open 9) | Østmarka OK | Akershus og Oslo | 46 | | nær | | | S | | | |
P16 OBIK / AB løp 3 / Klubbmesterskap Asker/Røyken/Lierbygda | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | 142 | | nær | | | M | | | |
Aurskog-Høland Karusellen | OK Øst | Akershus og Oslo | 29 | | nær | | | M | | | |
Nordmarka 1-2-3 - #3 - Høst | IL Koll | Akershus og Oslo | 46 | | nær | | | L | | | |
ons. 1.9 | OSI/Geoform rankingløp 9 | Oslostudentenes IK | Akershus og Oslo | 97 | | nær | | | M | | | |
Raumarkarusellen 2021 - løp 5 | Gjerdrum OL Raumar Orientering | Akershus og Oslo | 16 | | nær | | | M | | | |
tor. 2.9 | Foll-O-karusellen #3 | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | 42 | | nær | | | M | | | |
fre. 3.9 | NM sprint | Heming Orientering | Akershus og Oslo | 258 | | mest | | | S | | | |
lør. 4.9 | KM sprintstafett | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | 0 | | krets | | S | S | | | |
NM knockoutsprint | Heming Orientering | Akershus og Oslo | 223 | | mest | | | S | | | |
NM sprint - Publikumsløp | Heming Orientering | Akershus og Oslo | 24 | | nær | | | S | | | |
søn. 5.9 | KM sprint (Romeriksløpet 2021) | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | 177 | | krets | | | S | | | |
NM sprintstafett | Heming Orientering | Akershus og Oslo | 51 | | mest | | S | S | | | |
Ni-Nitti i Nittedal 3 | Nittedal OL | Akershus og Oslo | 45 | | nær | | | L | | | |
u 36 | man. 6.9 | Tour of Lillomarka høst 2021 - Løp 3 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 88 | | nær | | | M | | | |
tir. 7.9 | Aurskog-Høland Karusellen | OK Øst | Akershus og Oslo | 23 | | nær | | | M | | | |
Nordmarka 1-2-3 - #4 - Høst | IL Koll | Akershus og Oslo | 0 | | nær | | | M | | | |
Østmarka Open 10 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | 39 | | nær | | | L | | | |
ons. 8.9 | OSI/Geoform rankingløp 10 | IL GeoForm Oslostudentenes IK | Akershus og Oslo | 89 | | nær | | | M | | | |
Raumarkarusellen 2021 - løp 6 | Nes OL Raumar Orientering | Akershus og Oslo | 24 | | nær | | | M | | | |
tor. 9.9 | Kolls Klubbmesterskap | IL Koll | Akershus og Oslo | 135 | | nær | | | L | | | |
fre. 10.9 | | | | | | | | | | | | |
lør. 11.9 | Follo 2-dagers med Trimtex Cup | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 321 | | krets | | | L | | | |
søn. 12.9 | Follo 2-dagers med Trimtex cup - jaktstart | Måren OK Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 194 | | krets | | | L | | | |
u 37 | man. 13.9 | Tour of Lillomarka høst 2021 - Løp 4 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 90 | | nær | | | M | | | |
Skumringskampen løp nr. 1 | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | 79 | | nær | | | M | N | | |
tir. 14.9 | Aurskog-Høland Karusellen | OK Øst | Akershus og Oslo | 27 | | nær | | | M | | | |
Nordmarka 1-2-3 - #4 - Høst | IL Koll | Akershus og Oslo | 54 | | nær | | | M | | | |
Østmarka Open 11 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | 3 | | nær | | | M | | | |
ons. 15.9 | Raumarkarusellen 2021 - løp 7 | Raumar Orientering Ullensaker OL | Akershus og Oslo | 35 | | nær | | | M | | | |
Harry Lagerts Nattcup 2021 - Prolog | Nydalens SK | Akershus og Oslo | 181 | | nær | | | M | N | | |
tor. 16.9 | | | | | | | | | | | | |
fre. 17.9 | Morgenfrisk i Follo #5 2021 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 88 | | ul | | | M | K | | |
lør. 18.9 | OSI/Geoform Rankingløp 11 | IL GeoForm Oslostudentenes IK | Akershus og Oslo | 106 | | nær | | | M | | | |
søn. 19.9 | Kraftløpet | Eidsvoll OL | Akershus og Oslo | 56 | | nær | | | L | | | |
u 38 | man. 20.9 | Tour of Lillomarka høst 2021 - Løp 5 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 89 | | nær | | | M | | | |
Klubbmesterskap - Heming Orientering | Heming Orientering | Akershus og Oslo | 80 | | nær | | | M | | | |
tir. 21.9 | Nordmarka 1-2-3 - #5 - Høst | IL Koll | Akershus og Oslo | 36 | | nær | | | M | | | |
Huldersprinten - KM Natt | Fet OL | Akershus og Oslo | 128 | | krets | | | M | N | | |
ons. 22.9 | Raumarkarusellen 2021 - løp 8 (natt) | Eidsvoll OL Raumar Orientering | Akershus og Oslo | 32 | | nær | | | M | N | | |
Harry Lagerts Nattcup 2021 - Løp 1 | Nydalens SK | Akershus og Oslo | 234 | | nær | | | M | N | | |
tor. 23.9 | Asker ABC nr. 6 | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | 46 | | nær | | | S | | | |
Pre-o karusell arrangement 1 | Fet OL | Akershus og Oslo | 0 | Pre | nær | | | P | | | |
fre. 24.9 | NM natt | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 223 | | mest | | | L | N | | |
lør. 25.9 | Kringsjåsprinten med AOOK Trimtex-cup | IL Koll | Akershus og Oslo | 356 | | krets | | | S | | | |
Norgescup Sprint - OslO-trippelen med KM sprint AOOK for senior og junior | IL Koll | Akershus og Oslo | 199 | | nasj | | | S | | | |
søn. 26.9 | Gromløpet med AOOK Trimtex cup finale | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 431 | | krets | | | M | | | |
Norgescup finale - OslO-trippelen | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 245 | | nasj | | | M | | | |
u 39 | man. 27.9 | Tour of Lillomarka høst 2021 - Løp 6 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 79 | | nær | | | M | | | |
tir. 28.9 | Nattpotta - Klubbmesterskapet natt | Østmarka OK | Akershus og Oslo | 56 | | nær | | | M | N | | |
ons. 29.9 | Pre-o karusell arrangement 2 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 0 | Pre | nær | | | P | | | |
Raumarkarusellen 2021 - løp 9 (natt) | Gjerdrum OL Raumar Orientering | Akershus og Oslo | 0 | | nær | | | M | N | | |
Harry Lagerts Nattcup 2021 - Løp 2 | Nydalens SK | Akershus og Oslo | 226 | | nær | | | M | N | | |
tor. 30.9 | | | | | | | | | | | | |
fre. 1.10 | | | | | | | | | | | | |
lør. 2.10 | Fet Pre-O | Fet OL | Akershus og Oslo | 29 | Pre | nasj | | | P | | | |
Kjempesprekken (parløp) | Oslostudentenes IK | Akershus og Oslo | 47 | | nær | | P | U | | | |
søn. 3.10 | O-treffen | Nedre Romerike Handicapidrettslag Østmarka OK | Akershus og Oslo | 23 | Pre | nasj | | | L | | | |
Morgenfrisk i Follo #6 2021 -- Jaktstart finale | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 59 | | nær | | | M | | | |
u 40 | man. 4.10 | | | | | | | | | | | | |
tir. 5.10 | | | | | | | | | | | | |
ons. 6.10 | Harry Lagerts Nattcup 2021 - Bonusløp | Nydalens SK | Akershus og Oslo | 148 | | nær | | | M | N | | |
tor. 7.10 | | | | | | | | | | | | |
fre. 8.10 | | | | | | | | | | | | |
lør. 9.10 | TempO Ås | Ås IL | Akershus og Oslo | 28 | LPre | nasj | | | T | | | |
Lillomarka Nord Sør | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 124 | | nær | | | U | | | |
PreO Ås | Ås IL | Akershus og Oslo | 37 | Pre | nasj | | | P | | | |
søn. 10.10 | | | | | | | | | | | | |
u 41 | man. 11.10 | Skumringskampen løp nr. 4 | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | 84 | | nær | | | M | N | | |
tir. 12.10 | Nordmarka 1-2-3 - #6 - Høst | IL Koll | Akershus og Oslo | 36 | | nær | | | S | | | |
ons. 13.10 | Raumarkarusellen 2021 - løp 10 (natt) | Raumar Orientering Ullensaker OL | Akershus og Oslo | 35 | | nær | | | M | N | | |
Harry Lagerts Nattcup 2021 - Løp 3 | Nydalens SK | Akershus og Oslo | 246 | | nær | | | M | N | | |
tor. 14.10 | | | | | | | | | | | | |
fre. 15.10 | | | | | | | | | | | | |
lør. 16.10 | | | | | | | | | | | | |
søn. 17.10 | Drømmemila 2021 (med innlagt klubbmesterskap for Raumar Orientering) | Eidsvoll OL Raumar Orientering | Akershus og Oslo | 51 | | nær | | | S | | | |
OSI/Geoform rankingløp 14 | IL GeoForm Oslostudentenes IK | Akershus og Oslo | 71 | | nær | | | M | | | |
u 42 | man. 18.10 | | | | | | | | | | | | |
tir. 19.10 | Nordmarka 1-2-3 - #7 - Høst | IL Koll | Akershus og Oslo | 32 | | nær | | | S | | | |
Klubbmesterskap natt - Oppsal Orientering | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | 54 | | nær | | | M | N | | |
ons. 20.10 | | | | | | | | | | | | |
tor. 21.10 | | | | | | | | | | | | |
fre. 22.10 | Harry Lagerts Nattcup 2021 - Finale | Nydalens SK | Akershus og Oslo | 153 | | nær | | | U | N | | |
lør. 23.10 | Grankvistløpet | Østmarka OK | Akershus og Oslo | 53 | | nær | | | L | | | |
OSI/GeoForm Rankingløp 15 | IL GeoForm Oslostudentenes IK | Akershus og Oslo | 107 | | nær | | | M | | | |
søn. 24.10 | 2-mila | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | 110 | | nær | | | U | | | |
Klubbmesterskap | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | 45 | | nær | | | M | | | |
u 43 | man. 25.10 | | | | | | | | | | | | |
tir. 26.10 | | | | | | | | | | | | |
ons. 27.10 | | | | | | | | | | | | |
tor. 28.10 | | | | | | | | | | | | |
fre. 29.10 | | | | | | | | | | | | |
lør. 30.10 | OSI/Geoform rankingløp 16 | IL GeoForm Oslostudentenes IK | Akershus og Oslo | 130 | | nær | | | M | | | |
søn. 31.10 | | | | | | | | | | | | |
u 44 | man. 1.11 | | | | | | | | | | | | |
tir. 2.11 | | | | | | | | | | | | |
ons. 3.11 | Ukas løype Maridalsalpene 3.-14.nov | Nydalens SK | Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | K | | |
tor. 4.11 | Østnatt-Cup 1 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | 25 | | nær | | | S | N | | |
fre. 5.11 | | | | | | | | | | | | |
lør. 6.11 | SprintX3M - Løp nr. 1 - Downhill Sprint | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | 114 | | nær | | | S | | | |
OSI/GeoForm Rankingløp 17 - Sognsvann | IL GeoForm | Akershus og Oslo | 121 | | nær | | | M | | | |
Trollnatta | IL Koll | Akershus og Oslo | 288 | | nær | | | M | K | | |
SprintX3M løp 2-Sprint by night (Natt-o-toget) | IL Koll | Akershus og Oslo | 64 | | nær | | | M | N | | |
søn. 7.11 | SprintX3M - Løp nr. 3 - Park Supersprint | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 111 | | nær | | | S | | | |
u 45 | man. 8.11 | | | | | | | | | | | | |
tir. 9.11 | | | | | | | | | | | | |
ons. 10.11 | | | | | | | | | | | | |
tor. 11.11 | Østnatt-Cup 2 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | 26 | | nær | | | S | N | | |
fre. 12.11 | | | | | | | | | | | | |
lør. 13.11 | Kun For Heming: Heming Downhill - Voksenlia Ned | Heming Orientering | Akershus og Oslo | 13 | | nær | | | S | | | |
Langløpet - Høst i Østmarka | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | 57 | | nær | | | U | | | |
OSI/GeoForm Rankingløp 18 | IL GeoForm | Akershus og Oslo | 119 | | nær | | | M | | | |
søn. 14.11 | | | | | | | | | | | | |
u 46 | man. 15.11 | | | | | | | | | | | | |
tir. 16.11 | Ås by Night & Fog Cup #1 | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | 78 | | nær | | | M | N | | |
ons. 17.11 | | | | | | | | | | | | |
tor. 18.11 | | | | | | | | | | | | |
fre. 19.11 | | | | | | | | | | | | |
lør. 20.11 | OSI/Geoform rankingløp 19 | Oslostudentenes IK | Akershus og Oslo | 135 | | nær | | | M | | | |
søn. 21.11 | | | | | | | | | | | | |
u 47 | man. 22.11 | | | | | | | | | | | | |
tir. 23.11 | | | | | | | | | | | | |
ons. 24.11 | | | | | | | | | | | | |
tor. 25.11 | Østnatt-Cup 3 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | 31 | | nær | | | S | N | | |
fre. 26.11 | | | | | | | | | | | | |
lør. 27.11 | OSI/Geoform rankingløp 20 | IL GeoForm Oslostudentenes IK | Akershus og Oslo | 109 | | nær | | | M | | | |
søn. 28.11 | | | | | | | | | | | | |
u 48 | man. 29.11 | | | | | | | | | | | | |
tir. 30.11 | Ås by Night & Fog Cup #2 | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | 90 | | nær | | | M | N | | |
ons. 1.12 | | | | | | | | | | | | |
tor. 2.12 | Østnatt-Cup 4 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | 4 | | nær | | | S | N | | |
fre. 3.12 | | | | | | | | | | | | |
lør. 4.12 | OSI/GeoForm Rankingløp 21 | IL GeoForm | Akershus og Oslo | 65 | | nær | | | M | | | |
søn. 5.12 | | | | | | | | | | | | |
u 49 | man. 6.12 | | | | | | | | | | | | |
tir. 7.12 | | | | | | | | | | | | |
ons. 8.12 | | | | | | | | | | | | |
tor. 9.12 | | | | | | | | | | | | |
fre. 10.12 | | | | | | | | | | | | |
lør. 11.12 | Ribbe & Loff | Sentrum OK | Akershus og Oslo | 96 | | nær | | | S | | | |
søn. 12.12 | | | | | | | | | | | | |
u 50 | man. 13.12 | | | | | | | | | | | | |
tir. 14.12 | Ås by Night & Fog Cup #3 | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | 75 | | nær | | | M | N | | |
ons. 15.12 | | | | | | | | | | | | |
tor. 16.12 | | | | | | | | | | | | |
fre. 17.12 | | | | | | | | | | | | |
lør. 18.12 | Sjusjøløpene 2021 - sprint | Nydalens SK | Akershus og Oslo | 109 | S | int | | | S | | | |
OSI/GeoForm Rankingløp 23 - Jon Tolgensbakks minneløp | IL GeoForm | Akershus og Oslo | 0 | | nær | | | M | | | |
søn. 19.12 | Sjusjøløpene 2021 - mellom | Nydalens SK | Akershus og Oslo | 105 | S | int | | | M | | | |
u 51 | man. 20.12 | | | | | | | | | | | | |
tir. 21.12 | | | | | | | | | | | | |
ons. 22.12 | | | | | | | | | | | | |
tor. 23.12 | | | | | | | | | | | | |
fre. 24.12 | | | | | | | | | | | | |
lør. 25.12 | | | | | | | | | | | | |
søn. 26.12 | | | | | | | | | | | | |
u 52 | man. 27.12 | | | | | | | | | | | | |
tir. 28.12 | | | | | | | | | | | | |
ons. 29.12 | | | | | | | | | | | | |
tor. 30.12 | | | | | | | | | | | | |
fre. 31.12 | | | | | | | | | | | | |