u 53 | fre. 1.1 | | | | | | | | | | | | |
lør. 2.1 | | | | | | | | | | | | |
søn. 3.1 | | | | | | | | | | | | |
u 1 | man. 4.1 | | | | | | | | | | | | |
tir. 5.1 | | | | | | | | | | | | |
ons. 6.1 | | | | | | | | | | | | |
tor. 7.1 | | | | | | | | | | | | |
fre. 8.1 | | | | | | | | | | | | |
lør. 9.1 | | | | | | | | | | | | |
søn. 10.1 | | | | | | | | | | | | |
u 2 | man. 11.1 | | | | | | | | | | | | |
tir. 12.1 | | | | | | | | | | | | |
ons. 13.1 | | | | | | | | | | | | |
tor. 14.1 | | | | | | | | | | | | |
fre. 15.1 | | | | | | | | | | | | |
lør. 16.1 | | | | | | | | | | | | |
søn. 17.1 | | | | | | | | | | | | |
u 3 | man. 18.1 | | | | | | | | | | | | |
tir. 19.1 | | | | | | | | | | | | |
ons. 20.1 | | | | | | | | | | | | |
tor. 21.1 | | | | | | | | | | | | |
fre. 22.1 | | | | | | | | | | | | |
lør. 23.1 | Lygna skiO weekend - VM uttak - NM sprint senior | Hadeland OL | Innlandet | 68 | S | mest | | | L | | | |
søn. 24.1 | Lygna skiO weekend --- VM uttak senior | Hadeland OL | Innlandet | 31 | S | nasj | | | S | | | |
u 4 | man. 25.1 | | | | | | | | | | | | |
tir. 26.1 | | | | | | | | | | | | |
ons. 27.1 | | | | | | | | | | | | |
tor. 28.1 | | | | | | | | | | | | |
fre. 29.1 | | | | | | | | | | | | |
lør. 30.1 | VM uttak - NM ski-o lang D/H 21 | Nordmarka Skiorienteringsklubb Norges Orienteringsforbund | Akershus og Oslo | 31 | S | int | | | L | | | |
søn. 31.1 | VM uttak ski-o mellom D/H 21 | Nordmarka Skiorienteringsklubb Norges Orienteringsforbund | Akershus og Oslo | 35 | S | int | | | M | | | |
u 5 | man. 1.2 | | | | | | | | | | | | |
tir. 2.2 | | | | | | | | | | | | |
ons. 3.2 | | | | | | | | | | | | |
tor. 4.2 | | | | | | | | | | | | |
fre. 5.2 | | | | | | | | | | | | |
lør. 6.2 | NM ski-o mellom | Stjørdals-Blink Orientering | Nord-Trøndelag | 0 | S | mest | | | M | | | |
søn. 7.2 | NM ski-o stafett | Stjørdals-Blink Orientering | Nord-Trøndelag | 0 | S | mest | | S | L | | | |
u 6 | man. 8.2 | | | | | | | | | | | | |
tir. 9.2 | | | | | | | | | | | | |
ons. 10.2 | | | | | | | | | | | | |
tor. 11.2 | | | | | | | | | | | | |
fre. 12.2 | | | | | | | | | | | | |
lør. 13.2 | NM skio mellomdistanse | OL Toten-Troll | Innlandet | 34 | S | int | | | M | | | |
søn. 14.2 | NC skio sprint | OL Toten-Troll | Innlandet | 35 | S | int | | | M | | | |
u 7 | man. 15.2 | | | | | | | | | | | | |
tir. 16.2 | | | | | | | | | | | | |
ons. 17.2 | | | | | | | | | | | | |
tor. 18.2 | | | | | | | | | | | | |
fre. 19.2 | | | | | | | | | | | | |
lør. 20.2 | | | | | | | | | | | | |
søn. 21.2 | | | | | | | | | | | | |
u 8 | man. 22.2 | | | | | | | | | | | | |
tir. 23.2 | | | | | | | | | | | | |
ons. 24.2 | | | | | | | | | | | | |
tor. 25.2 | | | | | | | | | | | | |
fre. 26.2 | | | | | | | | | | | | |
lør. 27.2 | | | | | | | | | | | | |
søn. 28.2 | | | | | | | | | | | | |
u 9 | man. 1.3 | | | | | | | | | | | | |
tir. 2.3 | | | | | | | | | | | | |
ons. 3.3 | | | | | | | | | | | | |
tor. 4.3 | | | | | | | | | | | | |
fre. 5.3 | | | | | | | | | | | | |
lør. 6.3 | Ski-O-treff langdistanse (NM-junior og Hovedløp) | Nordmarka Skiorienteringsklubb | Akershus og Oslo | 0 | S | mest | | | L | | | |
Ski-O-treff nattsprint | Nordmarka Skiorienteringsklubb | Akershus og Oslo | 0 | S | krets | | | S | N | | |
søn. 7.3 | Ski-O-treff mellomdistanse | Nordmarka Skiorienteringsklubb | Akershus og Oslo | 0 | S | nasj | | | M | | | |
u 10 | man. 8.3 | | | | | | | | | | | | |
tir. 9.3 | | | | | | | | | | | | |
ons. 10.3 | | | | | | | | | | | | |
tor. 11.3 | | | | | | | | | | | | |
fre. 12.3 | | | | | | | | | | | | |
lør. 13.3 | NC sprint | IL BUL-Tromsø | Troms | 0 | S | nasj | | | S | | | |
søn. 14.3 | NC mellom | IL BUL-Tromsø | Troms | 0 | S | nasj | | | M | | | |
u 11 | man. 15.3 | | | | | | | | | | | | |
tir. 16.3 | | | | | | | | | | | | |
ons. 17.3 | | | | | | | | | | | | |
tor. 18.3 | | | | | | | | | | | | |
fre. 19.3 | | | | | | | | | | | | |
lør. 20.3 | KOK 2-dages Langdistanse | Kristiansand OK | Agder O-krets | 0 | | nasj | | | L | | | |
søn. 21.3 | HOK-ranking 1/2021 | Askøy OL | Hordaland | 0 | | krets | | | L | | | |
KOK 2-dages Mellomdistanse | Kristiansand OK | Agder O-krets | 0 | | nasj | | | M | | | |
u 12 | man. 22.3 | | | | | | | | | | | | |
tir. 23.3 | | | | | | | | | | | | |
ons. 24.3 | | | | | | | | | | | | |
tor. 25.3 | | | | | | | | | | | | |
fre. 26.3 | | | | | | | | | | | | |
lør. 27.3 | | | | | | | | | | | | |
søn. 28.3 | | | | | | | | | | | | |
u 13 | man. 29.3 | | | | | | | | | | | | |
tir. 30.3 | | | | | | | | | | | | |
ons. 31.3 | | | | | | | | | | | | |
tor. 1.4 | | | | | | | | | | | | |
fre. 2.4 | | | | | | | | | | | | |
lør. 3.4 | | | | | | | | | | | | |
søn. 4.4 | | | | | | | | | | | | |
u 14 | man. 5.4 | Myrsprinten | Vang OL | Innlandet | 0 | | krets | | | S | | | |
tir. 6.4 | | | | | | | | | | | | |
ons. 7.4 | | | | | | | | | | | | |
tor. 8.4 | TA-sprint 1 | Frol IL | Nord-Trøndelag | 82 | | krets | | | S | | | |
fre. 9.4 | Nattsvermeren | Fredrikstad SK | Østfold | 0 | | nasj | | | L | N | | |
Bergen Sprint Camp 2021, open trainings | Varegg Fleridrett | Hordaland | 0 | | nasj | | | S | | | |
EM testløp knockout sprint (prolog fre, finaler lør) | Varegg Fleridrett | Hordaland | 0 | | int | | | S | | | |
lør. 10.4 | Bergen Sprint Camp 2021, individual sprint 0930 | Varegg Fleridrett | Hordaland | 0 | | nasj | | | S | | | |
Bergen Sprint Camp 2021, individual sprint 1600 | Varegg Fleridrett | Hordaland | 0 | | nasj | | | S | | | |
EM testløp knockout sprint (prolog fre, finaler lør) | Varegg Fleridrett | Hordaland | 0 | | int | | | S | | | |
Vestfold 2-dagers, dag 1 | Larvik OK | Vestfold og Telemark | 0 | | krets | | | M | | | |
EM testløp sprint, knockout sprint finals | Varegg Fleridrett | Hordaland | 0 | | int | | | S | | | |
Blåveissprinten | Fredrikstad SK | Østfold | 2 | | nasj | | | M | | | |
søn. 11.4 | Bergen Sprint Camp 2021, finals | Varegg Fleridrett | Hordaland | 0 | | nasj | | | S | | | |
EM testløp sprint, individual sprint | Varegg Fleridrett | Hordaland | 0 | | int | | | S | | | |
EM testløp individuell sprint | Varegg Fleridrett | Hordaland | 0 | | nasj | | | S | | | |
Vestfold 2-dagers, dag 2 | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | 0 | | krets | | | M | | | |
HOK-ranking 1/2021 | Askøy OL | Hordaland | 79 | | krets | | | L | | | |
u 15 | man. 12.4 | | | | | | | | | | | | |
tir. 13.4 | | | | | | | | | | | | |
ons. 14.4 | | | | | | | | | | | | |
tor. 15.4 | TA-sprint 2 | Stjørdals-Blink Orientering | Nord-Trøndelag | 49 | | krets | | | S | | | |
fre. 16.4 | | | | | | | | | | | | |
lør. 17.4 | Solrenningen Mellomdistanse | Sarpsborg OL | Østfold | 0 | | nasj | | | M | | | |
Solrenningen Norgescup/WRE Mellomdistanse | Sarpsborg OL | Østfold | 0 | | nasj | | | M | | | |
Sørløpene - Mellomdistanse | OK Sør | Agder O-krets | 0 | | krets | | | M | | | |
søn. 18.4 | Solrenningen Langdistanse | Sarpsborg OL | Østfold | 0 | | nasj | | | L | | | |
Solrenningen Norgescup/WRE Langdistanse | Sarpsborg OL | Østfold | 0 | | nasj | | | L | | | |
Sørløpene - Fellesstart | OK Sør | Agder O-krets | 0 | | krets | | | M | | | |
u 16 | man. 19.4 | | | | | | | | | | | | |
tir. 20.4 | | | | | | | | | | | | |
ons. 21.4 | | | | | | | | | | | | |
tor. 22.4 | T-A-sprint 3 | Verdal OK | Nord-Trøndelag | 69 | | krets | | | S | | | |
fre. 23.4 | | | | | | | | | | | | |
lør. 24.4 | Vårsleppet | Bjugn IL | Sør-Trøndelag | 86 | | krets | | | S | | | |
Vårsleppet | Bjugn IL | Sør-Trøndelag | 81 | | krets | | | M | | | |
Lørdagskjappen | OK Moss | Østfold | 0 | | nasj | | | M | | | |
søn. 25.4 | Smaaleneneløpet | Indre Østfold OK | Østfold | 0 | | nasj | | | L | | | |
u 17 | man. 26.4 | | | | | | | | | | | | |
tir. 27.4 | | | | | | | | | | | | |
ons. 28.4 | | | | | | | | | | | | |
tor. 29.4 | TA-sprint | Steinkjer OK | Nord-Trøndelag | 81 | | krets | | | S | | | |
fre. 30.4 | | | | | | | | | | | | |
lør. 1.5 | UTSATT: sprintstafett, KM VeTe | Larvik OK | Vestfold og Telemark | 0 | | krets | | S | S | | | |
EM testløp, sprint, individuell sprint 1 | Varegg Fleridrett | Hordaland | 39 | | nasj | | | S | | | |
søn. 2.5 | EM testløp, sprint, individuell sprint 2 | Varegg Fleridrett | Hordaland | 36 | | nasj | | | S | | | |
Blåveisløpet | Frol IL | Nord-Trøndelag | 144 | | krets | | | M | | | |
Kretsløp for de opp til 20 år, dag 1 | Emblem IL | Møre og Romsdal | 0 | | krets | | | L | | | |
Kretsløp for de opp til 20 år, dag 2 | Emblem IL | Møre og Romsdal | 0 | | krets | | | S | | | |
Ungdomsløp, langdistanse - kohort 1 | Ringerike OL | Buskerud | 30 | | krets | | | L | | | |
Ungdomsløp, langdistanse - kohort 2 | Ringerike OL | Buskerud | 32 | | krets | | | L | | | |
u 18 | man. 3.5 | | | | | | | | | | | | |
tir. 4.5 | | | | | | | | | | | | |
ons. 5.5 | Sunnfjordorienteringa 2021 | Førde IL | Sogn og Fjordane | 52 | | krets | | | M | | | |
tor. 6.5 | TA-sprint 5 | OK Skøynar | Nord-Trøndelag | 106 | | krets | | | S | | | |
fre. 7.5 | | | | | | | | | | | | |
lør. 8.5 | Avlyst - Nittedalsløpet | Nittedal OL | Akershus og Oslo | 0 | | krets | | | M | | | |
Vårløpet 2021 | Stjørdals-Blink Orientering | Nord-Trøndelag | 91 | | krets | | | M | | | |
Tour de orientering - Kringleli, mellom | Ganddal IL | Rogaland | 86 | | krets | | | M | | | |
søn. 9.5 | Tour de orientering - Kringleli, lang | Ganddal IL | Rogaland | 62 | | krets | | | L | | | |
O-Challenge | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | 99 | | krets | | | L | | | |
u 19 | man. 10.5 | | | | | | | | | | | | |
tir. 11.5 | | | | | | | | | | | | |
ons. 12.5 | | | | | | | | | | | | |
tor. 13.5 | Eikerløpet | Eiker OL | Buskerud | 0 | | krets | | | L | | | |
Freidig"stafetten" (individuelt løp) | Freidig | Sør-Trøndelag | 153 | | krets | | | M | | | |
fre. 14.5 | | | | | | | | | | | | |
lør. 15.5 | Hjalmarløpet, KM-mellom | Skien OK | Vestfold og Telemark | 0 | | krets | | | M | | | |
KM mellomdistanse Hordaland, med innlagt HOK-ranking 2/2021 | Varegg Fleridrett | Hordaland | 0 | | krets | | | M | | | |
søn. 16.5 | Skien City Race, KM-sprint | Skien OK | Vestfold og Telemark | 0 | | krets | | | S | | | |
UTSATT (pga forskrift) - KM langdistanse | Emblem IL | Møre og Romsdal | 0 | | nasj | | | L | | | |
u 20 | man. 17.5 | | | | | | | | | | | | |
tir. 18.5 | | | | | | | | | | | | |
ons. 19.5 | AOK - KM Sprint | IL Imås | Agder O-krets | 64 | | krets | | | S | | | |
tor. 20.5 | | | | | | | | | | | | |
fre. 21.5 | | | | | | | | | | | | |
lør. 22.5 | Pinseløpet (Avlyst!) dag 1 inkl JWOC uttak (Flyttes!) | OL Tønsberg og omegn | Vestfold og Telemark | 0 | | nasj | | | M | | | |
Elgdilten - ungdomsløp | Hamar OK Løten o-lag | Innlandet | 113 | | krets | | | M | | | |
søn. 23.5 | Pinseløpet (Avlyst!) dag 2 inkl JWOC uttak (Flyttes!) | OL Tønsberg og omegn | Vestfold og Telemark | 0 | | nasj | | | L | | | |
Løvspretten - ungdomsløp | Hamar OK Løten o-lag | Innlandet | 82 | | krets | | | L | | | |
u 21 | man. 24.5 | Pinseløpet (Avlyst!) dag 3 inkl JWOC uttak (Flyttes!) | OL Tønsberg og omegn | Vestfold og Telemark | 0 | | nasj | | | M | | | |
tir. 25.5 | | | | | | | | | | | | |
ons. 26.5 | | | | | | | | | | | | |
tor. 27.5 | TA-sprint finale 2021 | Stjørdals-Blink Orientering | Nord-Trøndelag | 47 | | krets | | | S | | | |
fre. 28.5 | | | | | | | | | | | | |
lør. 29.5 | Alta 2-dagers. Dag 1 | Alta OL | Finnmark | 54 | | nasj | | | M | | | |
KOK 2-dagers Mellomdistanse | Kristiansand OK | Agder O-krets | 57 | | krets | | | L | | | |
Unionsmatchen 2021 individuelt | Gjø-Vard OL OL Toten-Troll | Innlandet | 0 | | nasj | | | L | | | |
Vårløpet (prøve-NM) | Porsgrunn OL | Vestfold og Telemark | 0 | | krets | | | M | | | |
Trondheim Open, dag 1 | Wing OK | Sør-Trøndelag | 172 | | krets | | | L | | | |
KM Mellom (HOK-ranking 2/2021) | Varegg Fleridrett | Hordaland | 71 | | krets | | | M | | | |
Totenåsløpet 2021 | OL Toten-Troll | Innlandet | 69 | | nasj | | | M | | | |
Kretsløp Åseheia | Egersund OK | Rogaland | 46 | | krets | | | L | | | |
søn. 30.5 | Trondheim Open, dag 2 | Wing OK | Sør-Trøndelag | 205 | | krets | | | L | | | |
Alta 2-dagers. Dag 2 | Alta OL | Finnmark | 46 | | nasj | | | L | | | |
KM Lang (HOK-ranking 3/2021) | Fana IL | Hordaland | 41 | | krets | | | L | | | |
KOK 2-dagers Langdistanse | Kristiansand OK | Agder O-krets | 45 | | krets | | | L | | | |
Kretsløp, Resafjell | Ålgård Orientering | Rogaland | 47 | | krets | | | M | | | |
Kvistkvaset | Ås IL | Akershus og Oslo | 24 | | krets | | S | M | | | |
Myrsprinten | Vang OL | Innlandet | 12 | | krets | | | S | | | |
Unionsmatchen 2021 stafett | Gjø-Vard OL OL Toten-Troll | Innlandet | 0 | | nasj | | S | L | | | |
Regionalt U20 løp Møre og Romsdal | Molde og Omegn IF | Møre og Romsdal | 22 | | krets | | | L | | | |
u 22 | man. 31.5 | | | | | | | | | | | | |
tir. 1.6 | | | | | | | | | | | | |
ons. 2.6 | KM sprint - under 20 år | Modum OL | Buskerud | 122 | | krets | | | S | | | |
tor. 3.6 | | | | | | | | | | | | |
fre. 4.6 | | | | | | | | | | | | |
lør. 5.6 | Finndulten - -avlyst pga koronasituasjon | Lunderseter IL | Innlandet | 0 | | krets | | | M | | | |
KM sprint | Sogndal IL | Sogn og Fjordane | 37 | | krets | | | S | | | |
Knut Valstads Minneløp | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | 108 | | krets | | | L | | | |
Telemark 2-dagers | Notodden OL | Vestfold og Telemark | 141 | | krets | | | L | | | |
søn. 6.6 | Byastafetten | Steinkjer OK | Nord-Trøndelag | 0 | | krets | | S | M | | | |
Glåmdalsløpet | Grue IL | Innlandet | 0 | | krets | | | L | | | |
KM sprint | Vindafjord Orienteringslag | Rogaland | 0 | | krets | | | S | | | |
KM sprintstafett | Vindafjord Orienteringslag | Rogaland | 0 | | krets | | S | S | | | |
Mellomdistanse-Sogndal | Sogndal IL | Sogn og Fjordane | 40 | | krets | | | M | | | |
Telemark 2 dagers og Jubileumsløp 60 år (avlyst) | Bø OL | Vestfold og Telemark | 0 | | krets | | | L | | | |
Tradisjonsbærern | Byåsen IL | Sør-Trøndelag | 62 | | krets | | | L | | | |
u 23 | man. 7.6 | | | | | | | | | | | | |
tir. 8.6 | | | | | | | | | | | | |
ons. 9.6 | | | | | | | | | | | | |
tor. 10.6 | | | | | | | | | | | | |
fre. 11.6 | | | | | | | | | | | | |
lør. 12.6 | AOK - KM Mellomdistanse 2021 Fokusløp | Kristiansand OK | Agder O-krets | 3 | | krets | | | M | | | |
Hjalmarløpet, KM-mellom | Skien OK | Vestfold og Telemark | 40 | | krets | | | M | | | |
KM Mellom (Mjølnerløpet) | Elverum OK | Innlandet | 24 | | krets | | | M | | | |
Modum PreO | Modum OL | Buskerud | 0 | Pre | nasj | | | P | | | |
Modum TempO | Modum OL | Buskerud | 0 | Pre | nasj | | | T | | | |
Varanger 2-dagers dag 1 | Varanger Orienteringslag | Finnmark | 0 | | krets | | | M | | | |
Askerløpet med Trimtex Cup | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | 501 | | krets | | | L | | | |
BUOK 75 års Jubileumsstafett Kongsberg-Eiker-Drammen | Eiker OL Kongsberg OL Sturla, IF | Buskerud | 1 | | krets | | S | L | | | |
KM mellom Rogaland - Hovdaneset | Ganddal IL | Rogaland | 148 | | krets | | | M | | | |
søn. 13.6 | Askerløpet med KM Mellom og Trimtex Cup | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | 0 | | nasj | | | M | | | |
KM sprint - Odalsløpet | Odal OL - Orientering | Innlandet | 0 | | krets | | | S | | | |
Lierbygda PreO | Lierbygda OL | Buskerud | 0 | LPre | nasj | | | L | | | |
Skien City Race, KM-sprint | Skien OK | Vestfold og Telemark | 30 | | krets | | | S | | | |
Nydalten med KM Mellomdistanse og Trimtex-cup | Nydalens SK | Akershus og Oslo | 173 | | krets | | | M | | | |
KM-Ultralangdistanse Fundingsland. | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 119 | | krets | | | U | | | |
u 24 | man. 14.6 | | | | | | | | | | | | |
tir. 15.6 | | | | | | | | | | | | |
ons. 16.6 | | | | | | | | | | | | |
tor. 17.6 | | | | | | | | | | | | |
fre. 18.6 | | | | | | | | | | | | |
lør. 19.6 | Midtsommersprinten | Stokke IL | Vestfold og Telemark | 0 | | krets | | | S | | | |
Hamla Grand Prix (HOK-ranking 4/2021) | Samnanger IL | Hordaland | 131 | | krets | | | L | | | |
Verdal 2-dagers, dag 1 | Verdal OK | Nord-Trøndelag | 111 | | krets | | | M | | | |
søn. 20.6 | Verdal 2-dagers, dag 2 | Verdal OK | Nord-Trøndelag | 121 | | krets | | | L | | | |
Jonsokløpet | Fossekallen IL | Buskerud | 191 | | krets | | | M | | | |
Midtsommerløpet | Stokke IL | Vestfold og Telemark | 0 | | krets | | | M | | | |
Kompisstafetten | Samnanger IL | Hordaland | 25 | | krets | | S | L | | | |
u 25 | man. 21.6 | | | | | | | | | | | | |
tir. 22.6 | | | | | | | | | | | | |
ons. 23.6 | Bøyadalen | Førde IL Sogndal IL | Sogn og Fjordane | 20 | | krets | | | M | | | |
tor. 24.6 | | | | | | | | | | | | |
fre. 25.6 | Norsk O-Festival sprint | Kongsberg OL | Buskerud | 573 | | int | | | S | | | |
lør. 26.6 | Norsk O-Festival mellom (med Elite) | Kongsberg OL | Buskerud | 796 | | int | | | M | | | |
KM lang | Kabelvåg O-lag | Nordland | 124 | | krets | | | L | | | |
søn. 27.6 | KM sprint | Kabelvåg O-lag | Nordland | 99 | | krets | | | S | | | |
Norsk O-Festival lang (med Elite) | Kongsberg OL | Buskerud | 757 | | int | | | L | | | |
u 26 | man. 28.6 | | | | | | | | | | | | |
tir. 29.6 | Midnattsolgaloppen, dag 1 | Bjerkvik IF | Troms | 109 | | int | | | M | | | |
ons. 30.6 | Midnattsolgaloppen, dag 2 | Bjerkvik IF | Troms | 109 | | int | | | L | | | |
tor. 1.7 | Sørlandsgaloppen 2021, dag 1 | Birkenes IL IL Høvdingen IL Vindbjart Kristiansand OK Oddersjaa SSK OK Sør Søgne og Songdalen OK | Agder O-krets | 1464 | | int | | | S | | | |
fre. 2.7 | Midnattsolgaloppen, dag 3 | Bjerkvik IF | Troms | 143 | | int | | | L | | | |
Sørlandsgaloppen 2021, dag 2 | Birkenes IL IL Høvdingen IL Vindbjart Kristiansand OK Oddersjaa SSK OK Sør Søgne og Songdalen OK | Agder O-krets | 1396 | | int | | | M | | | |
Sommerløpene i Nord-Østerdal, dag 1 | Tynset IF | Sør-Trøndelag | 386 | | nasj | | | S | | | |
lør. 3.7 | Midnattsolgaloppen, dag 4 | Bjerkvik IF | Troms | 143 | | int | | | M | | | |
Sørlandsgaloppen 2021, dag 3 | Birkenes IL IL Høvdingen IL Vindbjart Kristiansand OK Oddersjaa SSK OK Sør Søgne og Songdalen OK | Agder O-krets | 1146 | | int | | | L | | | |
Sommerløpene i Nord-Østerdal dag 2 | Vingelen IL | Sør-Trøndelag | 520 | | nasj | | | M | | | |
Morokulien 2-dagers, dag 1 | Eidskog OL | Innlandet | 0 | | nasj | | | M | | | |
søn. 4.7 | Sørlandsgaloppen 2021, dag 4 | Birkenes IL IL Høvdingen IL Vindbjart Kristiansand OK Oddersjaa SSK OK Sør Søgne og Songdalen OK | Agder O-krets | 1465 | | int | | | M | | | |
Morokulien 2-dagers, dag 2 | Eidskog OL | Innlandet | 0 | | nasj | | | L | | | |
Sommerløpene i Nord-Østerdal dag 3 | Vingelen IL | Sør-Trøndelag | 494 | | nasj | | | L | | | |
u 27 | man. 5.7 | | | | | | | | | | | | |
tir. 6.7 | | | | | | | | | | | | |
ons. 7.7 | | | | | | | | | | | | |
tor. 8.7 | | | | | | | | | | | | |
fre. 9.7 | | | | | | | | | | | | |
lør. 10.7 | | | | | | | | | | | | |
søn. 11.7 | | | | | | | | | | | | |
u 28 | man. 12.7 | | | | | | | | | | | | |
tir. 13.7 | | | | | | | | | | | | |
ons. 14.7 | | | | | | | | | | | | |
tor. 15.7 | | | | | | | | | | | | |
fre. 16.7 | | | | | | | | | | | | |
lør. 17.7 | | | | | | | | | | | | |
søn. 18.7 | | | | | | | | | | | | |
u 29 | man. 19.7 | | | | | | | | | | | | |
tir. 20.7 | | | | | | | | | | | | |
ons. 21.7 | | | | | | | | | | | | |
tor. 22.7 | | | | | | | | | | | | |
fre. 23.7 | | | | | | | | | | | | |
lør. 24.7 | | | | | | | | | | | | |
søn. 25.7 | | | | | | | | | | | | |
u 30 | man. 26.7 | | | | | | | | | | | | |
tir. 27.7 | | | | | | | | | | | | |
ons. 28.7 | | | | | | | | | | | | |
tor. 29.7 | Geilo 4-dagers, dag 1 | Buskerud Hordaland IL Gular | Buskerud Hordaland | 1041 | | krets | | | M | | | |
fre. 30.7 | Geilo 4-dagers, dag 2 | Buskerud Hordaland IL Gular | Buskerud Hordaland | 1041 | | krets | | | S | | | |
lør. 31.7 | Geilo 4-dagers, dag 3 | Buskerud Hordaland IL Gular | Buskerud Hordaland | 1041 | | krets | | | M | | | |
søn. 1.8 | Geilo 4-dagers, dag 4 | Buskerud Hordaland IL Gular | Buskerud Hordaland | 1041 | | krets | | | M | | | |
u 31 | man. 2.8 | | | | | | | | | | | | |
tir. 3.8 | | | | | | | | | | | | |
ons. 4.8 | Hovedløpet sprint | Frol IL | Nord-Trøndelag | 321 | | mest | | | S | | | |
tor. 5.8 | Hovedløpet lang | Frol IL | Nord-Trøndelag | 312 | | mest | | | L | | | |
fre. 6.8 | JWOC-testløp, dag 1 - Sprint | Norges Orienteringsforbund Røros IL Tynset IF | Sør-Trøndelag | 110 | | nasj | | | S | | | |
lør. 7.8 | JWOC-testløp, dag 2 - Forlenga mellomdistanse | Norges Orienteringsforbund Røros IL Tynset IF | Sør-Trøndelag | 110 | | nasj | | | M | | | |
søn. 8.8 | Kretsstafetten | Frol IL | Nord-Trøndelag | 75 | | nasj | | S | S | | | |
u 32 | man. 9.8 | | | | | | | | | | | | |
tir. 10.8 | | | | | | | | | | | | |
ons. 11.8 | | | | | | | | | | | | |
tor. 12.8 | | | | | | | | | | | | |
fre. 13.8 | Midt-Norsk Mesterskap, Sprint | Kvikne IL | Sør-Trøndelag | 283 | | nasj | | | S | | | |
NNM Sprint | Bodø og Omegn IF Orientering | Nordland | 116 | | nasj | | | S | | | |
lør. 14.8 | Fjelldilten | Lillehammer OK | Innlandet | 146 | | krets | | | M | | | |
Midt-Norsk Mesterskap, Langdistanse | Kvikne IL | Sør-Trøndelag | 379 | | nasj | | | L | | | |
NM PreO | Nydalens SK | Akershus og Oslo | 37 | Pre | nasj | | | P | | | |
NNM Lang | Bodø og Omegn IF Orientering | Nordland | 131 | | nasj | | | L | | | |
Sirdal 2 dagers, dag 1 | Sandnes IL (Rogaland) Ålgård Orientering | Rogaland | 0 | | krets | | | L | | | |
Hjalmarløpet, KM-mellom | Skien OK | Vestfold og Telemark | 192 | | krets | | | M | | | |
søn. 15.8 | Sirdal 2 dagers, dag 2 | Sandnes IL (Rogaland) Ålgård Orientering | Rogaland | 0 | | krets | | | M | | | |
Kjoseløpet | Kjose IL | Vestfold og Telemark | 174 | | krets | | | L | | | |
Mellomdistanse i MNM-terreng | Kvikne IL | Sør-Trøndelag | 271 | | krets | | | M | | | |
Mellomdistanse i MNM-terreng, lagkonkurranse | Kvikne IL | Sør-Trøndelag | 14 | | krets | | S | M | | | |
NM TempO | Nydalens SK | Akershus og Oslo | 21 | Pre | nasj | | | T | | | |
NNM stafett | Bodø og Omegn IF Orientering | Nordland | 47 | | nasj | | S | L | | | |
NNM stafett - individuelle klasser | Bodø og Omegn IF Orientering | Nordland | 5 | | krets | | | L | | | |
Myrtrampen | Vang OL | Innlandet | 93 | | krets | | | L | | | |
u 33 | man. 16.8 | | | | | | | | | | | | |
tir. 17.8 | | | | | | | | | | | | |
ons. 18.8 | | | | | | | | | | | | |
tor. 19.8 | | | | | | | | | | | | |
fre. 20.8 | | | | | | | | | | | | |
lør. 21.8 | Ivar-o-løpet med Trimtex-cup | Tyrving IL | Akershus og Oslo | 278 | | krets | | | S | | | |
KM Mellom (Mjølnerløpet) | Elverum OK | Innlandet | 216 | | krets | | | M | | | |
KM Mellomdistanse | Nesbyen IL | Buskerud | 0 | | krets | | | M | | | |
KM sprint | OK Skøynar | Nord-Trøndelag | 125 | | krets | | | M | | | |
KM Mellom og PWT-cup | Lierbygda OL | Buskerud | 225 | | krets | | | L | | | |
KM-lang | Varteig OL | Østfold | 193 | | krets | | | L | | | |
DM Vest - Vestlandsmesterskap - Mellom | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 211 | | mest | | | M | | | |
KM Mellom/Elgdilten | Nordreisa IL | Troms | 24 | | krets | | | M | | | |
søn. 22.8 | Harald Thons minneløp | Sturla, IF | Buskerud | 303 | | krets | | | L | | | |
KM Sprint | Trøsken IL | Østfold | 165 | | krets | | | S | | | |
DM Vest - Vestlandsmesterskap - Lang | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 206 | | mest | | | L | | | |
KM lang/Fellesstart | Nordreisa IL | Troms | 52 | | krets | | | L | | | |
KM langdistanse NTOK | Verdal OK | Nord-Trøndelag | 142 | | krets | | | L | | | |
KM sprint - Odalsløpet | Odal OL - Orientering | Innlandet | 143 | | krets | | | S | | | |
Skien City Race, KM-sprint | Skien OK | Vestfold og Telemark | 164 | | krets | | | S | | | |
u 34 | man. 23.8 | | | | | | | | | | | | |
tir. 24.8 | | | | | | | | | | | | |
ons. 25.8 | | | | | | | | | | | | |
tor. 26.8 | | | | | | | | | | | | |
fre. 27.8 | KM Sprint | Gneist, IL | Hordaland | 90 | | krets | | | S | | | |
lør. 28.8 | Høydepunktet KM lang og Trimtex-cup | Østmarka OK | Akershus og Oslo | 372 | | krets | | | L | | | |
KM Mellom | Mo OK | Nordland | 44 | | krets | | | M | | | |
KM Stafett Vannbassengene | Egersund OK | Rogaland | 35 | | krets | | S | M | | | |
AOK - KM Lang | IK Grane Arendal Orientering | Agder O-krets | 103 | | krets | | | L | | | |
KM Lang Buskerud - Ringeriksløpet | Ringerike OL | Buskerud | 159 | | krets | | | L | | | |
KM mellomdistanse | Indre Østfold OK | Østfold | 197 | | krets | | | M | | | |
KM Langdistanse Vestfold og Telemark | Botne SK OL Tønsberg og omegn | Vestfold og Telemark | 177 | | krets | | | L | | | |
KM mellomdistanse, O-helg Neadal | Tydal IL | Sør-Trøndelag | 163 | | krets | | | M | | | |
Gular Jubileumsløp, dag 1 | IL Gular | Hordaland | 115 | | krets | | | M | | | |
Molde todagers - KM Sprint | Molde og Omegn IF | Møre og Romsdal | 41 | | krets | | | S | | | |
Førdel IL KM Helg, dag 1 | Førde IL | Sogn og Fjordane | 50 | | krets | | | M | | | |
KM lang | Hamar OK | Innlandet | 127 | | krets | | | L | | | |
KM stafett individuelle klasser | Egersund OK | Rogaland | 13 | | krets | | | M | | | |
KM Finnmark mellomdistanse | Alta OL | Finnmark | 12 | | nasj | | | M | | | |
søn. 29.8 | Gular Jubileumsløp, dag 2 | IL Gular | Hordaland | 98 | | krets | | | L | | | |
Førdel IL KM Helg, dag 2 | Førde IL | Sogn og Fjordane | 42 | | krets | | | L | | | |
KM mellom / Namsos OK 30års jubileum | Namsos OK | Nord-Trøndelag | 77 | | krets | | | M | | | |
KM Ultralang | Mo OK | Nordland | 41 | | krets | | | U | | | |
KM stafett Østfold + Akershus og Oslo | Ås IL | Akershus og Oslo | 139 | | krets | | S | M | | | |
KM stafett Buskerud - Individuelle klasser | Ringerike OL | Buskerud | 10 | | krets | | | M | | | |
KM lang Lindvatnet/Feed | Sandnes IL (Rogaland) | Rogaland | 121 | | krets | | | L | | | |
KM sprint, O-helg Neadal | Selbu OK | Sør-Trøndelag | 148 | | krets | | | S | | | |
KM stafett | Hamar OK | Innlandet | 35 | | krets | | S | M | | | |
KM stafett Buskerud | Ringerike OL | Buskerud | 47 | | krets | | S | M | | | |
KM stafett Vestfold og Telemark | Botne SK OL Tønsberg og omegn | Vestfold og Telemark | 65 | | krets | | S | L | | | |
KM stafett Vestfold og Telemark - Individuelle løyper | Botne SK OL Tønsberg og omegn | Vestfold og Telemark | 20 | | krets | | | M | | | |
KM Finnmark langdistanse | Alta OL | Finnmark | 16 | | nasj | | | L | | | |
KM Stafett Agder Orienteringskrets | IK Grane Arendal Orientering | Agder O-krets | 44 | | mest | | S | M | | | |
Molde todagers - mellomdistanse | Molde og Omegn IF | Møre og Romsdal | 45 | | krets | | | M | | | |
u 35 | man. 30.8 | | | | | | | | | | | | |
tir. 31.8 | | | | | | | | | | | | |
ons. 1.9 | | | | | | | | | | | | |
tor. 2.9 | | | | | | | | | | | | |
fre. 3.9 | NM sprint | Heming Orientering | Akershus og Oslo | 258 | | mest | | | S | | | |
Veteranmesterskap sprint | Halden SK | Østfold | 371 | | nasj | | | S | | | |
Tour de Trondheim og Ungdomsløp 7 | NTNUI | Sør-Trøndelag | 221 | | mest | | | S | | | |
lør. 4.9 | Kampen om Skagerrak - individuelt | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | 0 | | nasj | | | L | | | |
KM sprintstafett | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | 0 | | krets | | S | S | | | |
Rotekoppen | Breimsbygda IL | Sogn og Fjordane | 13 | | krets | | | M | | | |
NM knockoutsprint | Heming Orientering | Akershus og Oslo | 223 | | mest | | | S | | | |
Tour de Trondheim og KM lang | NTNUI | Sør-Trøndelag | 182 | | mest | | | L | | | |
Sprintløp med PWT-cup #4 | Kongsberg OL | Buskerud | 90 | | krets | | | S | | | |
Veteranmesterskap lang | Halden SK | Østfold | 458 | | nasj | | | L | | | |
Høstløpene - løp 1 | Stokke IL | Vestfold og Telemark | 105 | | krets | | | M | | | |
søn. 5.9 | Kampen om Skagerrak - Tordenskiold-stafetten | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | 0 | | nasj | | S | S | | | |
KM Sprint | Sørreisa OL | Troms | 23 | | krets | | | S | | | |
KM sprint (Romeriksløpet 2021) | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | 177 | | krets | | | S | | | |
Tour de Trondheim | NTNUI | Sør-Trøndelag | 191 | | nasj | | | M | | | |
Veteranmesterskap mellom | Halden SK | Østfold | 472 | | nasj | | | M | | | |
Høstløpene - løp 2 | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | 115 | | krets | | | M | | | |
NM sprintstafett | Heming Orientering | Akershus og Oslo | 51 | | mest | | S | S | | | |
Haustløpet i Sykkylven | Velledalen IL | Møre og Romsdal | 31 | | nasj | | | M | | | |
u 36 | man. 6.9 | | | | | | | | | | | | |
tir. 7.9 | | | | | | | | | | | | |
ons. 8.9 | | | | | | | | | | | | |
tor. 9.9 | NM lang | Porsgrunn OL | Vestfold og Telemark | 246 | | mest | | | L | | | |
fre. 10.9 | NM mellom kvalifisering | Porsgrunn OL | Vestfold og Telemark | 186 | | mest | | | M | | | |
lør. 11.9 | KM sprint NTOK - festivalsprinten | Steinkjer OK | Nord-Trøndelag | 64 | | krets | | | S | | | |
NM mellom finaler | Porsgrunn OL | Vestfold og Telemark | 352 | | mest | | | M | | | |
Follo 2-dagers med Trimtex Cup | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 321 | | krets | | | L | | | |
O-Troll-leir 2021 | Sarpsborg OL | Østfold | 54 | | krets | | | M | | | |
søn. 12.9 | Follo 2-dagers med Trimtex cup - jaktstart | Måren OK Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 194 | | krets | | | L | | | |
Modumløpet med PWT cup | Modum OL | Buskerud | 138 | | krets | | | M | | | |
NM stafett | Porsgrunn OL | Vestfold og Telemark | 134 | | mest | | S | L | | | |
Snertingdalsløpet 2021 | Snertingdal IF Orientering | Innlandet | 50 | | krets | | | M | | | |
u 37 | man. 13.9 | | | | | | | | | | | | |
tir. 14.9 | | | | | | | | | | | | |
ons. 15.9 | | | | | | | | | | | | |
tor. 16.9 | | | | | | | | | | | | |
fre. 17.9 | NC sprint | Byåsen IL | Sør-Trøndelag | 332 | | nasj | | | S | | | |
lør. 18.9 | Finn Skedsmos minneløp 2021 | Hadeland OL | Innlandet | 88 | | krets | | | U | | | |
Nordisk landskamp, PreO 1 | Løten o-lag Ringsaker OK | Innlandet | 0 | Pre | int | | | P | | | |
NC mellomdistanse jr + O-idol | Byåsen IL | Sør-Trøndelag | 312 | | nasj | | | M | | | |
NC mellom + jaktstart senior, dag 1 | Byåsen IL | Sør-Trøndelag | 122 | | nasj | | | M | | | |
Klubb KM-Stafett Østfold | Fredrikstad SK | Østfold | 31 | | krets | | S | M | | | |
Sørløpene Mellomdistanse | OK Sør | Agder O-krets | 86 | | nasj | | | M | | | |
søn. 19.9 | NC mellom + jaktstart senior, dag 2 | Byåsen IL | Sør-Trøndelag | 115 | | nasj | | | L | | | |
Nordisk landskamp, PreO 2 | Løten o-lag Ringsaker OK | Innlandet | 0 | Pre | int | | | P | | | |
Sprintløp Miljøsøndag | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 38 | | krets | | | S | | | |
Sørløpene Fellesstart | OK Sør | Agder O-krets | 61 | | krets | | | M | | | |
NM junior stafett | Byåsen IL | Sør-Trøndelag | 146 | | mest | | S | L | | | |
Saltendilten | Bodø og Omegn IF Orientering | Nordland | 33 | | krets | | | U | | | |
u 38 | man. 20.9 | | | | | | | | | | | | |
tir. 21.9 | Huldersprinten - KM Natt | Fet OL | Akershus og Oslo | 128 | | krets | | | M | N | | |
KM natt | Varteig OL | Østfold | 85 | | nasj | | | L | N | | |
ons. 22.9 | | | | | | | | | | | | |
tor. 23.9 | | | | | | | | | | | | |
fre. 24.9 | NM natt | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 223 | | mest | | | L | N | | |
lør. 25.9 | NC senior - slettet | Konnerud IL | Buskerud | 0 | | nasj | | | M | | | |
Kringsjåsprinten med AOOK Trimtex-cup | IL Koll | Akershus og Oslo | 356 | | krets | | | S | | | |
Porsgrunn City Race | Porsgrunn OL | Vestfold og Telemark | 151 | | krets | | | L | | | |
Furugampen | Hamar OK | Innlandet | 99 | | krets | | | M | | | |
Norgescup Sprint - OslO-trippelen med KM sprint AOOK for senior og junior | IL Koll | Akershus og Oslo | 199 | | nasj | | | S | | | |
søn. 26.9 | Fjellgeita | Emblem IL | Møre og Romsdal | 54 | | nasj | | | L | | | |
Gromløpet med AOOK Trimtex cup finale | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 431 | | krets | | | M | | | |
Norgescup finale - OslO-trippelen | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 245 | | nasj | | | M | | | |
Ungdomsløp og PWT-cup | Konnerud IL | Buskerud | 117 | | krets | | | M | | | |
Ringreven | Ringsaker OK | Innlandet | 25 | | krets | | S | M | | | |
Ringreven individuelt | Ringsaker OK | Innlandet | 31 | | krets | | | M | | | |
u 39 | man. 27.9 | | | | | | | | | | | | |
tir. 28.9 | KOK Pizza Cup Finale med KM sprint D21/H21 | Kristiansand OK | Agder O-krets | 168 | | krets | | | S | | | |
ons. 29.9 | | | | | | | | | | | | |
tor. 30.9 | | | | | | | | | | | | |
fre. 1.10 | Hu og Hei, Snuskeløpet | NTNUI | Sør-Trøndelag | 0 | | mest | | | M | | | |
KM-natt | Gjø-Vard OL Innlandet | Innlandet | 56 | | krets | | | L | N | | |
Nattløp | IL Tambarskjelvar | Sogn og Fjordane | 16 | | krets | | | M | N | | |
lør. 2.10 | Hu og Hei, Gampeløpet | NTNUI | Sør-Trøndelag | 0 | | mest | | | U | | | |
Fet Pre-O | Fet OL | Akershus og Oslo | 29 | Pre | nasj | | | P | | | |
Haustbløyta | IL Tambarskjelvar | Sogn og Fjordane | 20 | | krets | | | M | | | |
Sprintstafett, KM VeTe | Larvik OK | Vestfold og Telemark | 50 | | krets | | S | S | | | |
Kretskampen 2021 | Gjø-Vard OL OL Toten-Troll | Innlandet | 98 | | nasj | | | L | | | |
søn. 3.10 | O-treffen | Nedre Romerike Handicapidrettslag Østmarka OK | Akershus og Oslo | 23 | Pre | nasj | | | L | | | |
Kretskampen 2021 stafett | Gjø-Vard OL OL Toten-Troll | Innlandet | 25 | | nasj | | S | M | | | |
HOK-rankingfinale 2021 | Os Orienteringsklubb | Hordaland | 126 | | krets | | | M | | | |
u 40 | man. 4.10 | | | | | | | | | | | | |
tir. 5.10 | Eikernatta | Eiker OL | Buskerud | 37 | | krets | | | L | N | | |
ons. 6.10 | | | | | | | | | | | | |
tor. 7.10 | | | | | | | | | | | | |
fre. 8.10 | KM Natt Troms | IL BUL-Tromsø | Troms | 23 | | krets | | | M | N | | |
KM Nattorientering | Inderøy IL | Nord-Trøndelag | 50 | | krets | | | M | N | | |
lør. 9.10 | TempO Ås | Ås IL | Akershus og Oslo | 28 | LPre | nasj | | | T | | | |
PreO Ås | Ås IL | Akershus og Oslo | 37 | Pre | nasj | | | P | | | |
søn. 10.10 | Fredrikstad Pre-O | Fredrikstad SK | Østfold | 31 | Pre | nasj | | | P | | | |
u 41 | man. 11.10 | | | | | | | | | | | | |
tir. 12.10 | | | | | | | | | | | | |
ons. 13.10 | | | | | | | | | | | | |
tor. 14.10 | | | | | | | | | | | | |
fre. 15.10 | | | | | | | | | | | | |
lør. 16.10 | Blodslitet | Fredrikstad SK | Østfold | 1121 | | int | | | U | | | |
søn. 17.10 | | | | | | | | | | | | |
u 42 | man. 18.10 | | | | | | | | | | | | |
tir. 19.10 | | | | | | | | | | | | |
ons. 20.10 | | | | | | | | | | | | |
tor. 21.10 | | | | | | | | | | | | |
fre. 22.10 | | | | | | | | | | | | |
lør. 23.10 | AOK - KM Mellomdistanse 2021 | Kristiansand OK | Agder O-krets | 64 | | krets | | | M | | | |
søn. 24.10 | | | | | | | | | | | | |
u 43 | man. 25.10 | | | | | | | | | | | | |
tir. 26.10 | Agder O-Krets KM Natt 2021 | OK Sør | Agder O-krets | 64 | | krets | | | M | N | | |
ons. 27.10 | | | | | | | | | | | | |
tor. 28.10 | | | | | | | | | | | | |
fre. 29.10 | | | | | | | | | | | | |
lør. 30.10 | Skiensmila | Skien OK | Vestfold og Telemark | 67 | | krets | | | L | | | |
søn. 31.10 | Modum PreO | Modum OL | Buskerud | 21 | LPre | nasj | | | L | | | |
Modum TempO | Modum OL | Buskerud | 17 | LPre | nasj | | | L | | | |
u 44 | man. 1.11 | | | | | | | | | | | | |
tir. 2.11 | | | | | | | | | | | | |
ons. 3.11 | | | | | | | | | | | | |
tor. 4.11 | | | | | | | | | | | | |
fre. 5.11 | | | | | | | | | | | | |
lør. 6.11 | | | | | | | | | | | | |
søn. 7.11 | Frostsprinten | Røyken OL | Buskerud | 259 | | krets | | | M | | | |
u 45 | man. 8.11 | | | | | | | | | | | | |
tir. 9.11 | | | | | | | | | | | | |
ons. 10.11 | | | | | | | | | | | | |
tor. 11.11 | | | | | | | | | | | | |
fre. 12.11 | | | | | | | | | | | | |
lør. 13.11 | | | | | | | | | | | | |
søn. 14.11 | | | | | | | | | | | | |
u 46 | man. 15.11 | | | | | | | | | | | | |
tir. 16.11 | | | | | | | | | | | | |
ons. 17.11 | | | | | | | | | | | | |
tor. 18.11 | | | | | | | | | | | | |
fre. 19.11 | | | | | | | | | | | | |
lør. 20.11 | | | | | | | | | | | | |
søn. 21.11 | | | | | | | | | | | | |
u 47 | man. 22.11 | | | | | | | | | | | | |
tir. 23.11 | | | | | | | | | | | | |
ons. 24.11 | | | | | | | | | | | | |
tor. 25.11 | | | | | | | | | | | | |
fre. 26.11 | | | | | | | | | | | | |
lør. 27.11 | | | | | | | | | | | | |
søn. 28.11 | | | | | | | | | | | | |
u 48 | man. 29.11 | | | | | | | | | | | | |
tir. 30.11 | | | | | | | | | | | | |
ons. 1.12 | | | | | | | | | | | | |
tor. 2.12 | | | | | | | | | | | | |
fre. 3.12 | | | | | | | | | | | | |
lør. 4.12 | Testløp ski-o sprint | OL Toten-Troll | Innlandet | 34 | S | krets | | | S | | | |
søn. 5.12 | Testløp ski-o mellom | OL Toten-Troll | Innlandet | 35 | S | krets | | | M | | | |
u 49 | man. 6.12 | | | | | | | | | | | | |
tir. 7.12 | | | | | | | | | | | | |
ons. 8.12 | | | | | | | | | | | | |
tor. 9.12 | | | | | | | | | | | | |
fre. 10.12 | | | | | | | | | | | | |
lør. 11.12 | | | | | | | | | | | | |
søn. 12.12 | | | | | | | | | | | | |
u 50 | man. 13.12 | | | | | | | | | | | | |
tir. 14.12 | Universiaden - skio 14.-17.des i Sveits | Norges Orienteringsforbund | | - | | int | | | L | | | |
ons. 15.12 | | | | | | | | | | | | |
tor. 16.12 | | | | | | | | | | | | |
fre. 17.12 | | | | | | | | | | | | |
lør. 18.12 | Sjusjøløpene 2021 - sprint | Nydalens SK | Akershus og Oslo | 109 | S | int | | | S | | | |
søn. 19.12 | Sjusjøløpene 2021 - mellom | Nydalens SK | Akershus og Oslo | 105 | S | int | | | M | | | |
u 51 | man. 20.12 | | | | | | | | | | | | |
tir. 21.12 | | | | | | | | | | | | |
ons. 22.12 | | | | | | | | | | | | |
tor. 23.12 | | | | | | | | | | | | |
fre. 24.12 | | | | | | | | | | | | |
lør. 25.12 | | | | | | | | | | | | |
søn. 26.12 | | | | | | | | | | | | |
u 52 | man. 27.12 | | | | | | | | | | | | |
tir. 28.12 | | | | | | | | | | | | |
ons. 29.12 | | | | | | | | | | | | |
tor. 30.12 | | | | | | | | | | | | |
fre. 31.12 | | | | | | | | | | | | |