u 53 | fre. 1.1 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Kretsøkt - Dikemark | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | trening | | | M | | | |
lør. 2.1 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Nyttårs intervaller | IK Grane Arendal Orientering | Agder O-krets | 13 | | trening | | | M | | | |
søn. 3.1 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Ski-o trening Natrudstilen 3.-11.jan 2021 | Nordmarka Skiorienteringsklubb | Akershus og Oslo | - | S | trening | | | L | | | |
u 1 | man. 4.1 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Østfold vintercup #4 - kan løpes 4.-10.jan | Sarpsborg OL | Østfold | 4 | | nær | | | M | N | | |
Tyrvings Winter Corona Cup #1 | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | trening | | | M | K | | |
tir. 5.1 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Urb-O #4 vinteren 2020-2021 | Varegg Fleridrett | Hordaland | 0 | | nær | | | S | N | | |
ons. 6.1 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
TV-Cupen Race1 | Kristiansand OK | Agder O-krets | 42 | | nær | | | M | N | | |
Vinter-Jukola #11 | Larvik OK | Vestfold og Telemark | 1 | | nær | | | L | N | | |
tor. 7.1 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Nyttårsløp Blommen | Verdal OK | Nord-Trøndelag | - | | trening | | | L | | | |
Nattsprintkøppen 4 Haugesund Folkebibliotek | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 11 | | nær | | | S | N | | |
fre. 8.1 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
lør. 9.1 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Vinterkarusell Bogafjell | Ganddal IL | Rogaland | 19 | | nær | | | M | | | |
Lørdagstrening | Kristiansand OK | Agder O-krets | 4 | | trening | | | M | | | |
søn. 10.1 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Kråkecup #5 - Banana Boys Edition | OK Moss | Østfold | 154 | | nær | | | L | | | |
u 2 | man. 11.1 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Tyrvings Winter Corona Cup #2 | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | trening | | | M | K | | |
Ukas løype uke 2 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | trening | | | L | | | |
tir. 12.1 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Ås by Night & Fog Cup #4 | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | 66 | | nær | | | M | N | | |
ons. 13.1 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Vinter-jokula 12 | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | 0 | | nær | | | M | K | | |
Nattløp, Vannbassengene | Egersund OK | Rogaland | 26 | | nær | | | M | N | | |
tor. 14.1 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
fre. 15.1 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
lør. 16.1 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
AOK Kretslagssamling | Agder O-krets | Agder O-krets | 25 | | trening | | | L | | | |
Østfold vintercup 5 | Halden SK | Østfold | 0 | | nær | | | M | | | |
søn. 17.1 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
u 3 | man. 18.1 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Tyrvings Winter Corona Cup #3 | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | trening | | | M | K | | |
Ukas løype uke 3 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | trening | | | S | K | | |
tir. 19.1 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype Dale, januar 2021 | Sandnes IL (Rogaland) | Rogaland | - | | trening | | | L | K | | |
Urb-O #5 vinteren 2020-2021 | Varegg Fleridrett | Hordaland | 0 | | nær | | | S | N | | |
ons. 20.1 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
nattcup 2 Bergen | Os Orienteringsklubb | Hordaland | 0 | | nær | | | L | N | | |
Kolbutreff | OL Toten-Troll | Innlandet | 0 | S | nær | | | M | N | | |
TV-Cupen Race2 | Kristiansand OK | Agder O-krets | 34 | | nær | | | M | N | | |
Vinterjukola 13 Ukas løype | Porsgrunn OL | Vestfold og Telemark | 20 | | nær | | | L | N | | |
tor. 21.1 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Nattsprintkøppen 5 Rådhusplassen | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 7 | | nær | | | S | N | | |
fre. 22.1 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
lør. 23.1 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Lørdagstrening - O-intervall | Kristiansand OK | Agder O-krets | 9 | | trening | | | M | | | |
Lygna skiO weekend - VM uttak - NM sprint senior | Hadeland OL | Innlandet | 68 | S | mest | | | L | | | |
søn. 24.1 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Kråkecup# 6 | OK Moss | Østfold | 58 | | nær | | | S | | | |
Lygna skiO weekend --- VM uttak senior | Hadeland OL | Innlandet | 31 | S | nasj | | | S | | | |
u 4 | man. 25.1 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 4 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | trening | | | L | K | | |
tir. 26.1 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
vintercup Fana | Fana IL | Hordaland | 0 | | trening | | | L | N | | |
Ås by Night & Fog Cup #5 | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | 21 | | nær | | | M | N | | |
ons. 27.1 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Vinter-Jukola #14 | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | 0 | | nær | | | L | N | | |
Tyrvings Winter Corona Cup #4 | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | trening | | | M | K | | |
tor. 28.1 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
fre. 29.1 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
lør. 30.1 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Vinterkarusell EOK 3 Bakkebø | Egersund OK | Rogaland | 30 | | nær | | | M | | | |
VM uttak - NM ski-o lang D/H 21 | Nordmarka Skiorienteringsklubb Norges Orienteringsforbund | Akershus og Oslo | 31 | S | int | | | L | | | |
søn. 31.1 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
VM uttak ski-o mellom D/H 21 | Nordmarka Skiorienteringsklubb Norges Orienteringsforbund | Akershus og Oslo | 35 | S | int | | | M | | | |
Januarracet - fellesstart | Kristiansand OK | Agder O-krets | 8 | | trening | | | L | | | |
u 5 | man. 1.2 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 5 og 6 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | trening | | | M | K | | |
tir. 2.2 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Urb-O #6 vinteren 2020-2021 | Varegg Fleridrett | Hordaland | 0 | | nær | | | S | N | | |
Ukas løype 5_21 | Sandnes IL (Rogaland) | Rogaland | - | | trening | | | L | K | | |
Nattløp Ragnhildsnuten / Ukas løype | Sandnes IL (Rogaland) | Rogaland | 9 | | trening | | | M | N | | |
ons. 3.2 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
nattcup 2 Bergen | Os Orienteringsklubb | Hordaland | 0 | | nær | | | L | N | | |
KK-runden | OL Toten-Troll | Innlandet | 0 | S | nær | | | M | N | | |
Østfold Vintercup #6 | Fredrikstad SK | Østfold | - | | trening | | | M | N | | |
Vinterjukola Hedrum nr.15 | Hedrum OL | Vestfold og Telemark | 0 | | nær | | | S | N | | |
tor. 4.2 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Nattsprintkøppen 6 Solvang skole | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 12 | | nær | | | S | N | | |
fre. 5.2 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
lør. 6.2 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
NM ski-o mellom | Stjørdals-Blink Orientering | Nord-Trøndelag | 0 | S | mest | | | M | | | |
Lørdagstrening O-intervall | Kristiansand OK | Agder O-krets | 6 | | trening | | | M | | | |
Vinterkarusell, Haugstadskogen. | Egersund OK | Rogaland | 49 | | nær | | | M | | | |
søn. 7.2 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Kråkecup#7 | OK Moss | Østfold | 20 | | nær | | | M | | | |
NM ski-o stafett | Stjørdals-Blink Orientering | Nord-Trøndelag | 0 | S | mest | | S | L | | | |
u 6 | man. 8.2 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Tyrvings Winter Corona Cup #5 | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | trening | | | M | K | | |
Ukas løype uke 6 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | trening | | | M | K | | |
tir. 9.2 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
ons. 10.2 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Nattløp Øksnevadskogen Nord - avlyst - postmarkering ute til søndag 14/2 | Ganddal IL | Rogaland | 46 | | nær | | | L | N | | |
Vinter-Jukola løp 16 | Larvik OK | Vestfold og Telemark | 4 | | nær | | | M | N | | |
tor. 11.2 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
fre. 12.2 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
lør. 13.2 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
AOK Kretslagssamling | Agder O-krets | Agder O-krets | 9 | | trening | | | L | | | |
NM skio mellomdistanse | OL Toten-Troll | Innlandet | 34 | S | int | | | M | | | |
Østfold Vintercup #7 | Fredrikstad SK | Østfold | 0 | | nær | | | M | | | |
søn. 14.2 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Kråkecup#7 | OK Moss | Østfold | 25 | | nær | | | S | | | |
NC skio sprint | OL Toten-Troll | Innlandet | 35 | S | int | | | M | | | |
u 7 | man. 15.2 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 7 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | trening | | | L | | | |
tir. 16.2 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Urb-O #7 vinteren 2020-2021 | Varegg Fleridrett | Hordaland | 0 | | nær | | | S | N | | |
ons. 17.2 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Avlyst nattcup 2 Bergen | Gneist, IL | Hordaland | 2 | | nær | | | L | N | | |
Vinter-Jukola løp 17 | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | 0 | | nær | | | L | N | | |
TEMAKVELD på teams med Paul Sirum | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | 16 | | trening | | | L | | | |
tor. 18.2 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Nattsprintkøppen 7 Flotmyr | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 9 | | nær | | | S | N | | |
Toten vintersprintcup 3 | OL Toten-Troll | Innlandet | 4 | | nær | | | S | N | | |
fre. 19.2 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Vinterferieøkt Forbregd | Verdal OK | Nord-Trøndelag | - | | trening | | | L | | | |
lør. 20.2 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
O-intervaller Njåskogen - ROOTS trening | Ganddal IL | Rogaland | 27 | | nær | | | M | | | |
Vinterkarusell i Sørmarka | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 20 | | nær | | | L | | | |
Moment-o-med lykt - Grødalandsskogen - ROOTS trening | Ganddal IL | Rogaland | 14 | | trening | | | M | N | | |
søn. 21.2 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Langtur med o-tekniske momenter - ROOTS trening | Ganddal IL | Rogaland | 21 | | trening | | | L | | | |
u 8 | man. 22.2 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Uke 7 + 8, Åpen trening | Fredrikstad SK | Østfold | - | | trening | | | M | | | |
Ukas løype uke 8 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | trening | | | L | K | | |
tir. 23.2 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
vintercup Fana | Fana IL | Hordaland | 0 | | trening | | | L | N | | |
ons. 24.2 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Ekstra "natt-løp" - poster ligger ute fra 19/2-26/2 - Grødalandskogen | Ganddal IL | Rogaland | 2 | | nær | | | M | N | | |
Ski-O Høgås | Agder O-krets Otra IL | Agder O-krets | - | S | trening | | | L | | | |
tor. 25.2 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Ski-O Høgås | Agder O-krets Otra IL | Agder O-krets | - | S | trening | | | L | | | |
fre. 26.2 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Ski-O Høgås | Agder O-krets Otra IL | Agder O-krets | - | S | trening | | | L | | | |
Vinterferie intervaller på Hove | IK Grane Arendal Orientering | Agder O-krets | 10 | | trening | | | M | | | |
lør. 27.2 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Ski-O Høgås | Agder O-krets Otra IL | Agder O-krets | - | S | trening | | | L | | | |
Vinterkarusell Melshei | Sandnes IL (Rogaland) | Rogaland | 4 | | nær | | | M | | | |
søn. 28.2 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Ski-O Høgås | Agder O-krets Otra IL | Agder O-krets | - | S | trening | | | L | | | |
u 9 | man. 1.3 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 9 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | trening | | | M | | | |
Tyrvings Winter Corona Cup #6 | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | trening | | | M | | | |
tir. 2.3 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
ons. 3.3 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Kveldssamling Hovedløpsprosjektet | Byåsen IL Freidig | Sør-Trøndelag | 39 | | trening | | | S | K | | |
TV-Cupen Race3 | Kristiansand OK | Agder O-krets | 12 | | nær | | | M | N | | |
Vinterjukola 18 | Porsgrunn OL | Vestfold og Telemark | 2 | | nær | | | L | N | | |
tor. 4.3 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Vinterråtassen # 2 | Indre Østfold OK | Østfold | 5 | | trening | | | M | N | | |
fre. 5.3 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
lør. 6.3 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Ski-O-treff langdistanse (NM-junior og Hovedløp) | Nordmarka Skiorienteringsklubb | Akershus og Oslo | 0 | S | mest | | | L | | | |
Ski-O-treff nattsprint | Nordmarka Skiorienteringsklubb | Akershus og Oslo | 0 | S | krets | | | S | N | | |
Øsfold vintercup løp 8 | OK Moss | Østfold | 0 | | nær | | | M | | | |
AOK Kretslagssamling | Agder O-krets | Agder O-krets | 20 | | trening | | | L | | | |
søn. 7.3 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Ski-O-treff mellomdistanse | Nordmarka Skiorienteringsklubb | Akershus og Oslo | 0 | S | nasj | | | M | | | |
Kråkecup Finale | OK Moss | Østfold | 13 | | nær | | | L | | | |
u 10 | man. 8.3 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 10 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | trening | | | L | | | |
tir. 9.3 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
KOK Tirsda` Køpp | Kristiansand OK | Agder O-krets | 19 | | nær | | | S | N | | |
ons. 10.3 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
nattcupfinale Bergen | Fana IL | Hordaland | 48 | | nær | | | L | N | | |
Nattløp - Vaulen badeplass | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 26 | | nær | | | M | N | | |
Vinter-Jukola #19 | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | 1 | | nær | | | L | N | | |
nattcupfinale Bergen | Os Orienteringsklubb | Hordaland | 58 | | nær | | | L | N | | |
tor. 11.3 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Toten vintersprintcup 1 | OL Toten-Troll | Innlandet | 6 | | nær | | | S | N | | |
Vinterråtassen # 3 | Indre Østfold OK | Østfold | 3 | | trening | | | M | N | | |
Toten vintersprintcup 1 | OL Toten-Troll | Innlandet | 34 | | nær | | | S | N | | |
fre. 12.3 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
lør. 13.3 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
NC sprint | IL BUL-Tromsø | Troms | 0 | S | nasj | | | S | | | |
O-intervaller | Kristiansand OK | Agder O-krets | 5 | | trening | | | L | | | |
Vinterkarusell EOK 5 Husabø | Egersund OK | Rogaland | 32 | | nær | | | M | | | |
søn. 14.3 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
NC mellom | IL BUL-Tromsø | Troms | 0 | S | nasj | | | M | | | |
u 11 | man. 15.3 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 11 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | trening | | | L | | | |
tir. 16.3 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Urb-O #8 | Varegg Fleridrett | Hordaland | 0 | | nær | | | S | N | | |
Sprint/nybyrjarløp | Stord Orientering | Hordaland | 0 | | trening | | | S | | | |
ons. 17.3 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Tidlig overføringsøkt UKE 11 (egentrening) | Notodden OL | Vestfold og Telemark | - | | trening | | | L | | | |
Vinter-Jukola løp 20 | Larvik OK | Vestfold og Telemark | 1 | | nær | | | M | K | | |
tor. 18.3 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Toten vintersprintcup 2 | OL Toten-Troll | Innlandet | 4 | | nær | | | S | N | | |
Toten vintersprintcup 2 | OL Toten-Troll | Innlandet | 19 | | nær | | | S | N | | |
Vinterråtassen # 4 | Indre Østfold OK | Østfold | 0 | | trening | | | M | N | | |
fre. 19.3 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Åpne treninger uke 12-13 Økt1 | Frol IL | Nord-Trøndelag | - | | trening | | | L | | | |
Åpne treninger uke 12-13 Økt2 | Frol IL | Nord-Trøndelag | - | | trening | | | L | | | |
Østfold vintercup 9 | Halden SK | Østfold | 0 | | nær | | | L | N | | |
lør. 20.3 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Diet KOK 2-dagers | Kristiansand OK | Agder O-krets | 14 | | trening | | | M | | | |
KOK 2-dages Langdistanse | Kristiansand OK | Agder O-krets | 0 | | nasj | | | L | | | |
Vinterkarusell | Ganddal IL | Rogaland | 23 | | nær | | | L | | | |
AOOK førpåsketrening - Intervall Liaåsen - 20/3-28/3 | Nydalens SK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
søn. 21.3 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
AOOK førpåsketrening - Intervall Liaåsen - 20/3-28/3 | Nydalens SK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
HOK-ranking 1/2021 | Askøy OL | Hordaland | 0 | | krets | | | L | | | |
KOK 2-dages Mellomdistanse | Kristiansand OK | Agder O-krets | 0 | | nasj | | | M | | | |
u 12 | man. 22.3 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
AOOK førpåsketrening - Intervall Liaåsen - 20/3-28/3 | Nydalens SK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 12 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | trening | | | L | | | |
tir. 23.3 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
AOOK førpåsketrening - Intervall Liaåsen - 20/3-28/3 | Nydalens SK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Sprint-trening 23.mars | Verdal OK | Nord-Trøndelag | - | | trening | | | L | | | |
Sprint/nybyrjarløp | Fitjar IL Stord Orientering | Hordaland | 0 | | trening | | | S | | | |
vintercup Fana | Fana IL | Hordaland | 31 | | trening | | | S | K | | |
ons. 24.3 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
AOOK førpåsketrening - Intervall Liaåsen - 20/3-28/3 | Nydalens SK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Treningsløp | Verdal OK | Nord-Trøndelag | - | | trening | | | S | | | |
Tyrvings Winter Corona Cup #7 - 24/3-5/4 | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
Ukens løype:Treningsløyper C, B og A - 24/3-5/4 | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Påsketrening Ravneheia - 24/3-5/4 | Kristiansand OK | Agder O-krets | - | | ul | | | L | | | |
Vinterjukola 21 | Porsgrunn OL | Vestfold og Telemark | 2 | | ul | | | L | K | | |
Nattløp Langavatnet/Fotland | Egersund OK | Rogaland | 14 | | nær | | | M | N | | |
tor. 25.3 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
AOOK førpåsketrening - Intervall Liaåsen - 20/3-28/3 | Nydalens SK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrvings Winter Corona Cup #7 - 24/3-5/4 | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
Ukens løype:Treningsløyper C, B og A - 24/3-5/4 | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Påsketrening Ravneheia - 24/3-5/4 | Kristiansand OK | Agder O-krets | - | | ul | | | L | | | |
Tidlig overføringsøkt UKE 12 (egentrening) | Notodden OL | Vestfold og Telemark | - | | trening | | | L | | | |
Påsketrening - 25/3-7/4 | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
AOOK Påsketrening 2021 - Langdistanse Svartskog - 25/3-6/4 | Fossum IF | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Toten vintersprintcup 3 | OL Toten-Troll | Innlandet | 11 | | nær | | | S | N | | |
Vinterråtassen # 5 | Indre Østfold OK | Østfold | 0 | | trening | | | M | N | | |
fre. 26.3 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
AOOK førpåsketrening - Intervall Liaåsen - 20/3-28/3 | Nydalens SK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrvings Winter Corona Cup #7 - 24/3-5/4 | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
Ukens løype:Treningsløyper C, B og A - 24/3-5/4 | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Påsketrening Ravneheia - 24/3-5/4 | Kristiansand OK | Agder O-krets | - | | ul | | | L | | | |
Påsketrening - 25/3-7/4 | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
AOOK Påsketrening 2021 - Langdistanse Svartskog - 25/3-6/4 | Fossum IF | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
AOOK Kretsøkt mellomdistanse - Ingierstrand - 26/3-5/4 | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
lør. 27.3 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
AOOK førpåsketrening - Intervall Liaåsen - 20/3-28/3 | Nydalens SK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrvings Winter Corona Cup #7 - 24/3-5/4 | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
Ukens løype:Treningsløyper C, B og A - 24/3-5/4 | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Påsketrening Ravneheia - 24/3-5/4 | Kristiansand OK | Agder O-krets | - | | ul | | | L | | | |
Påsketrening - 25/3-7/4 | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
AOOK Påsketrening 2021 - Langdistanse Svartskog - 25/3-6/4 | Fossum IF | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
AOOK Kretsøkt mellomdistanse - Ingierstrand - 26/3-5/4 | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Påsketrening | OK Skøynar | Nord-Trøndelag | - | | trening | | | L | | | |
AOOK påsketrening 2021 - Mellomdistanse Slettåsen - 27/3-6/4 | Nydalens SK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Påsketrening Kolåsen Lillomarka 27.3 - 6.4 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
Easter Corona Cup 2021 - Stage1 (27/03 - 11/04) | Halden SK | Østfold | 62 | | ul | | | L | | | |
Easter Corona Cup 2021 - Stage2 (27/03 - 11/04) | Halden SK | Østfold | 41 | | ul | | | M | | | |
Easter Corona Cup 2021 - Stage3 (27/03 - 11/04) | Halden SK | Østfold | 39 | | ul | | | M | | | |
søn. 28.3 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
AOOK førpåsketrening - Intervall Liaåsen - 20/3-28/3 | Nydalens SK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrvings Winter Corona Cup #7 - 24/3-5/4 | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
Ukens løype:Treningsløyper C, B og A - 24/3-5/4 | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Påsketrening Ravneheia - 24/3-5/4 | Kristiansand OK | Agder O-krets | - | | ul | | | L | | | |
Påsketrening - 25/3-7/4 | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
AOOK Påsketrening 2021 - Langdistanse Svartskog - 25/3-6/4 | Fossum IF | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
AOOK Kretsøkt mellomdistanse - Ingierstrand - 26/3-5/4 | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
AOOK påsketrening 2021 - Mellomdistanse Slettåsen - 27/3-6/4 | Nydalens SK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Påsketrening Kolåsen Lillomarka 27.3 - 6.4 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
Easter Corona Cup 2021 - Stage1 (27/03 - 11/04) | Halden SK | Østfold | 62 | | ul | | | L | | | |
Easter Corona Cup 2021 - Stage2 (27/03 - 11/04) | Halden SK | Østfold | 41 | | ul | | | M | | | |
Easter Corona Cup 2021 - Stage3 (27/03 - 11/04) | Halden SK | Østfold | 39 | | ul | | | M | | | |
AOOKs påskelangdistanse | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
u 13 | man. 29.3 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Tyrvings Winter Corona Cup #7 - 24/3-5/4 | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
Ukens løype:Treningsløyper C, B og A - 24/3-5/4 | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Påsketrening Ravneheia - 24/3-5/4 | Kristiansand OK | Agder O-krets | - | | ul | | | L | | | |
Påsketrening - 25/3-7/4 | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
AOOK Påsketrening 2021 - Langdistanse Svartskog - 25/3-6/4 | Fossum IF | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
AOOK Kretsøkt mellomdistanse - Ingierstrand - 26/3-5/4 | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
AOOK påsketrening 2021 - Mellomdistanse Slettåsen - 27/3-6/4 | Nydalens SK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Påsketrening Kolåsen Lillomarka 27.3 - 6.4 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
Easter Corona Cup 2021 - Stage1 (27/03 - 11/04) | Halden SK | Østfold | 62 | | ul | | | L | | | |
Easter Corona Cup 2021 - Stage2 (27/03 - 11/04) | Halden SK | Østfold | 41 | | ul | | | M | | | |
Easter Corona Cup 2021 - Stage3 (27/03 - 11/04) | Halden SK | Østfold | 39 | | ul | | | M | | | |
AOOKs påskelangdistanse | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Påske skiorientering i Høydalsmo | Høydalsmo IL | Vestfold og Telemark | - | S | ul | | | L | | | |
Påskeløype i Blindtarmen | OL Toten-Troll | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype Åsermarka 28/03-05/04 | Indre Østfold OK | Østfold | 0 | | ul | | | M | | | |
Ukas løype, Påskeløype | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Påskejakten i Dæliskogen 29/3-8/4 | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
tir. 30.3 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Tyrvings Winter Corona Cup #7 - 24/3-5/4 | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
Ukens løype:Treningsløyper C, B og A - 24/3-5/4 | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Påsketrening Ravneheia - 24/3-5/4 | Kristiansand OK | Agder O-krets | - | | ul | | | L | | | |
Påsketrening - 25/3-7/4 | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
AOOK Påsketrening 2021 - Langdistanse Svartskog - 25/3-6/4 | Fossum IF | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
AOOK Kretsøkt mellomdistanse - Ingierstrand - 26/3-5/4 | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
AOOK påsketrening 2021 - Mellomdistanse Slettåsen - 27/3-6/4 | Nydalens SK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Påsketrening Kolåsen Lillomarka 27.3 - 6.4 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
Easter Corona Cup 2021 - Stage1 (27/03 - 11/04) | Halden SK | Østfold | 62 | | ul | | | L | | | |
Easter Corona Cup 2021 - Stage2 (27/03 - 11/04) | Halden SK | Østfold | 41 | | ul | | | M | | | |
Easter Corona Cup 2021 - Stage3 (27/03 - 11/04) | Halden SK | Østfold | 39 | | ul | | | M | | | |
AOOKs påskelangdistanse | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Påske skiorientering i Høydalsmo | Høydalsmo IL | Vestfold og Telemark | - | S | ul | | | L | | | |
Påskeløype i Blindtarmen | OL Toten-Troll | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype Åsermarka 28/03-05/04 | Indre Østfold OK | Østfold | 0 | | ul | | | M | | | |
Påskejakten i Dæliskogen 29/3-8/4 | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
OK Sør Treningsløp 1 Haumyrheia | OK Sør | Agder O-krets | - | | trening | | | M | | | |
AOOK påsketrening 2021 - Moment Sognsvann Øst - 30/3-11/4 | Nydalens SK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Treningsløyper Herremoen og Vefall | Bø OL | Vestfold og Telemark | - | | trening | | | L | | | |
AOOK Påsketrening 2021 - Sprint Lysaker | Fossum IF | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
ons. 31.3 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Tyrvings Winter Corona Cup #7 - 24/3-5/4 | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
Ukens løype:Treningsløyper C, B og A - 24/3-5/4 | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Påsketrening Ravneheia - 24/3-5/4 | Kristiansand OK | Agder O-krets | - | | ul | | | L | | | |
Påsketrening - 25/3-7/4 | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
AOOK Påsketrening 2021 - Langdistanse Svartskog - 25/3-6/4 | Fossum IF | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
AOOK Kretsøkt mellomdistanse - Ingierstrand - 26/3-5/4 | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
AOOK påsketrening 2021 - Mellomdistanse Slettåsen - 27/3-6/4 | Nydalens SK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Påsketrening Kolåsen Lillomarka 27.3 - 6.4 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
Easter Corona Cup 2021 - Stage1 (27/03 - 11/04) | Halden SK | Østfold | 62 | | ul | | | L | | | |
Easter Corona Cup 2021 - Stage2 (27/03 - 11/04) | Halden SK | Østfold | 41 | | ul | | | M | | | |
Easter Corona Cup 2021 - Stage3 (27/03 - 11/04) | Halden SK | Østfold | 39 | | ul | | | M | | | |
AOOKs påskelangdistanse | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Påske skiorientering i Høydalsmo | Høydalsmo IL | Vestfold og Telemark | - | S | ul | | | L | | | |
Påskeløype i Blindtarmen | OL Toten-Troll | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype Åsermarka 28/03-05/04 | Indre Østfold OK | Østfold | 0 | | ul | | | M | | | |
Påskejakten i Dæliskogen 29/3-8/4 | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
AOOK påsketrening 2021 - Moment Sognsvann Øst - 30/3-11/4 | Nydalens SK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Treningsløyper Herremoen og Vefall | Bø OL | Vestfold og Telemark | - | | trening | | | L | | | |
AOOK Påsketrening 2021 - Sprint Lysaker | Fossum IF | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
tor. 1.4 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Tyrvings Winter Corona Cup #7 - 24/3-5/4 | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
Ukens løype:Treningsløyper C, B og A - 24/3-5/4 | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Påsketrening Ravneheia - 24/3-5/4 | Kristiansand OK | Agder O-krets | - | | ul | | | L | | | |
Påsketrening - 25/3-7/4 | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
AOOK Påsketrening 2021 - Langdistanse Svartskog - 25/3-6/4 | Fossum IF | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
AOOK Kretsøkt mellomdistanse - Ingierstrand - 26/3-5/4 | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
AOOK påsketrening 2021 - Mellomdistanse Slettåsen - 27/3-6/4 | Nydalens SK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Påsketrening Kolåsen Lillomarka 27.3 - 6.4 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
Easter Corona Cup 2021 - Stage1 (27/03 - 11/04) | Halden SK | Østfold | 62 | | ul | | | L | | | |
Easter Corona Cup 2021 - Stage2 (27/03 - 11/04) | Halden SK | Østfold | 41 | | ul | | | M | | | |
Easter Corona Cup 2021 - Stage3 (27/03 - 11/04) | Halden SK | Østfold | 39 | | ul | | | M | | | |
AOOKs påskelangdistanse | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Påske skiorientering i Høydalsmo | Høydalsmo IL | Vestfold og Telemark | - | S | ul | | | L | | | |
Påskeløype i Blindtarmen | OL Toten-Troll | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype Åsermarka 28/03-05/04 | Indre Østfold OK | Østfold | 0 | | ul | | | M | | | |
Påskejakten i Dæliskogen 29/3-8/4 | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
AOOK påsketrening 2021 - Moment Sognsvann Øst - 30/3-11/4 | Nydalens SK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Treningsløyper Herremoen og Vefall | Bø OL | Vestfold og Telemark | - | | trening | | | L | | | |
AOOK Påsketrening 2021 - Sprint Lysaker | Fossum IF | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
Påsketrening Åmliknuten - 1/4 - 11/4 | Kristiansand OK | Agder O-krets | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - 1 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
fre. 2.4 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Tyrvings Winter Corona Cup #7 - 24/3-5/4 | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
Ukens løype:Treningsløyper C, B og A - 24/3-5/4 | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Påsketrening Ravneheia - 24/3-5/4 | Kristiansand OK | Agder O-krets | - | | ul | | | L | | | |
Påsketrening - 25/3-7/4 | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
AOOK Påsketrening 2021 - Langdistanse Svartskog - 25/3-6/4 | Fossum IF | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
AOOK Kretsøkt mellomdistanse - Ingierstrand - 26/3-5/4 | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
AOOK påsketrening 2021 - Mellomdistanse Slettåsen - 27/3-6/4 | Nydalens SK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Påsketrening Kolåsen Lillomarka 27.3 - 6.4 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
Easter Corona Cup 2021 - Stage1 (27/03 - 11/04) | Halden SK | Østfold | 62 | | ul | | | L | | | |
Easter Corona Cup 2021 - Stage2 (27/03 - 11/04) | Halden SK | Østfold | 41 | | ul | | | M | | | |
Easter Corona Cup 2021 - Stage3 (27/03 - 11/04) | Halden SK | Østfold | 39 | | ul | | | M | | | |
AOOKs påskelangdistanse | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Påske skiorientering i Høydalsmo | Høydalsmo IL | Vestfold og Telemark | - | S | ul | | | L | | | |
Påskeløype i Blindtarmen | OL Toten-Troll | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype Åsermarka 28/03-05/04 | Indre Østfold OK | Østfold | 0 | | ul | | | M | | | |
Påskejakten i Dæliskogen 29/3-8/4 | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
AOOK påsketrening 2021 - Moment Sognsvann Øst - 30/3-11/4 | Nydalens SK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Treningsløyper Herremoen og Vefall | Bø OL | Vestfold og Telemark | - | | trening | | | L | | | |
AOOK Påsketrening 2021 - Sprint Lysaker | Fossum IF | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
Påsketrening Åmliknuten - 1/4 - 11/4 | Kristiansand OK | Agder O-krets | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - 1 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
lør. 3.4 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Tyrvings Winter Corona Cup #7 - 24/3-5/4 | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
Ukens løype:Treningsløyper C, B og A - 24/3-5/4 | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Påsketrening Ravneheia - 24/3-5/4 | Kristiansand OK | Agder O-krets | - | | ul | | | L | | | |
Påsketrening - 25/3-7/4 | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
AOOK Påsketrening 2021 - Langdistanse Svartskog - 25/3-6/4 | Fossum IF | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
AOOK Kretsøkt mellomdistanse - Ingierstrand - 26/3-5/4 | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
AOOK påsketrening 2021 - Mellomdistanse Slettåsen - 27/3-6/4 | Nydalens SK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Påsketrening Kolåsen Lillomarka 27.3 - 6.4 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
Easter Corona Cup 2021 - Stage1 (27/03 - 11/04) | Halden SK | Østfold | 62 | | ul | | | L | | | |
Easter Corona Cup 2021 - Stage2 (27/03 - 11/04) | Halden SK | Østfold | 41 | | ul | | | M | | | |
Easter Corona Cup 2021 - Stage3 (27/03 - 11/04) | Halden SK | Østfold | 39 | | ul | | | M | | | |
AOOKs påskelangdistanse | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Påske skiorientering i Høydalsmo | Høydalsmo IL | Vestfold og Telemark | - | S | ul | | | L | | | |
Påskeløype i Blindtarmen | OL Toten-Troll | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype Åsermarka 28/03-05/04 | Indre Østfold OK | Østfold | 0 | | ul | | | M | | | |
Påskejakten i Dæliskogen 29/3-8/4 | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
AOOK påsketrening 2021 - Moment Sognsvann Øst - 30/3-11/4 | Nydalens SK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Treningsløyper Herremoen og Vefall | Bø OL | Vestfold og Telemark | - | | trening | | | L | | | |
AOOK Påsketrening 2021 - Sprint Lysaker | Fossum IF | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
Påsketrening Åmliknuten - 1/4 - 11/4 | Kristiansand OK | Agder O-krets | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - 1 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Eidsvoll OL - Ukas løype 2021-01 | Eidsvoll OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
søn. 4.4 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Tyrvings Winter Corona Cup #7 - 24/3-5/4 | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
Ukens løype:Treningsløyper C, B og A - 24/3-5/4 | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Påsketrening Ravneheia - 24/3-5/4 | Kristiansand OK | Agder O-krets | - | | ul | | | L | | | |
Påsketrening - 25/3-7/4 | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
AOOK Påsketrening 2021 - Langdistanse Svartskog - 25/3-6/4 | Fossum IF | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
AOOK Kretsøkt mellomdistanse - Ingierstrand - 26/3-5/4 | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
AOOK påsketrening 2021 - Mellomdistanse Slettåsen - 27/3-6/4 | Nydalens SK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Påsketrening Kolåsen Lillomarka 27.3 - 6.4 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
Easter Corona Cup 2021 - Stage1 (27/03 - 11/04) | Halden SK | Østfold | 62 | | ul | | | L | | | |
Easter Corona Cup 2021 - Stage2 (27/03 - 11/04) | Halden SK | Østfold | 41 | | ul | | | M | | | |
Easter Corona Cup 2021 - Stage3 (27/03 - 11/04) | Halden SK | Østfold | 39 | | ul | | | M | | | |
AOOKs påskelangdistanse | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Påske skiorientering i Høydalsmo | Høydalsmo IL | Vestfold og Telemark | - | S | ul | | | L | | | |
Påskeløype i Blindtarmen | OL Toten-Troll | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype Åsermarka 28/03-05/04 | Indre Østfold OK | Østfold | 0 | | ul | | | M | | | |
Påskejakten i Dæliskogen 29/3-8/4 | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
AOOK påsketrening 2021 - Moment Sognsvann Øst - 30/3-11/4 | Nydalens SK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Treningsløyper Herremoen og Vefall | Bø OL | Vestfold og Telemark | - | | trening | | | L | | | |
AOOK Påsketrening 2021 - Sprint Lysaker | Fossum IF | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
Påsketrening Åmliknuten - 1/4 - 11/4 | Kristiansand OK | Agder O-krets | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - 1 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Eidsvoll OL - Ukas løype 2021-01 | Eidsvoll OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype Jonsrud 04/04-12/04 | Indre Østfold OK | Østfold | 0 | | ul | | | M | | | |
u 14 | man. 5.4 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Tyrvings Winter Corona Cup #7 - 24/3-5/4 | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
Ukens løype:Treningsløyper C, B og A - 24/3-5/4 | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Påsketrening Ravneheia - 24/3-5/4 | Kristiansand OK | Agder O-krets | - | | ul | | | L | | | |
Påsketrening - 25/3-7/4 | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
AOOK Påsketrening 2021 - Langdistanse Svartskog - 25/3-6/4 | Fossum IF | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
AOOK Kretsøkt mellomdistanse - Ingierstrand - 26/3-5/4 | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
AOOK påsketrening 2021 - Mellomdistanse Slettåsen - 27/3-6/4 | Nydalens SK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Påsketrening Kolåsen Lillomarka 27.3 - 6.4 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
Easter Corona Cup 2021 - Stage1 (27/03 - 11/04) | Halden SK | Østfold | 62 | | ul | | | L | | | |
Easter Corona Cup 2021 - Stage2 (27/03 - 11/04) | Halden SK | Østfold | 41 | | ul | | | M | | | |
Easter Corona Cup 2021 - Stage3 (27/03 - 11/04) | Halden SK | Østfold | 39 | | ul | | | M | | | |
AOOKs påskelangdistanse | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Påske skiorientering i Høydalsmo | Høydalsmo IL | Vestfold og Telemark | - | S | ul | | | L | | | |
Påskeløype i Blindtarmen | OL Toten-Troll | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Påskejakten i Dæliskogen 29/3-8/4 | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
AOOK påsketrening 2021 - Moment Sognsvann Øst - 30/3-11/4 | Nydalens SK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Treningsløyper Herremoen og Vefall | Bø OL | Vestfold og Telemark | - | | trening | | | L | | | |
AOOK Påsketrening 2021 - Sprint Lysaker | Fossum IF | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
Påsketrening Åmliknuten - 1/4 - 11/4 | Kristiansand OK | Agder O-krets | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - 1 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Eidsvoll OL - Ukas løype 2021-01 | Eidsvoll OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype Jonsrud 04/04-12/04 | Indre Østfold OK | Østfold | 0 | | ul | | | M | | | |
Myrsprinten | Vang OL | Innlandet | 0 | | krets | | | S | | | |
Påskeløp | Verdal OK | Nord-Trøndelag | - | | trening | | | M | | | |
Påsketrening Eineråsen Samnanger | Samnanger IL | Hordaland | - | | ul | | | M | | | |
påsketrening Endelausmarka Bjørnafjorden | Fana IL TIF Viking | Hordaland | - | | ul | | | L | | | |
påsketrening Nordnes Bergen | Varegg Fleridrett | Hordaland | - | | ul | | | M | | | |
Påsketrening Søfteland Bjørnafjorden (Vertikalløpet) | Os Orienteringsklubb | Hordaland | - | | ul | | | L | | | |
Tidlig overføringsøkt UKE 13 (egentrening) | Notodden OL | Vestfold og Telemark | - | | trening | | | L | | | |
Ukas løype 14 Bergeråsen | Odal OL - Orientering | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype 14 Odals Verk | Odal OL - Orientering | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 14 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype (Ringerikskarusell 1) | Fossekallen IL | Buskerud | 0 | | ul | | | M | | | |
tir. 6.4 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Påsketrening - 25/3-7/4 | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
AOOK Påsketrening 2021 - Langdistanse Svartskog - 25/3-6/4 | Fossum IF | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
AOOK påsketrening 2021 - Mellomdistanse Slettåsen - 27/3-6/4 | Nydalens SK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Påsketrening Kolåsen Lillomarka 27.3 - 6.4 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
Easter Corona Cup 2021 - Stage1 (27/03 - 11/04) | Halden SK | Østfold | 62 | | ul | | | L | | | |
Easter Corona Cup 2021 - Stage2 (27/03 - 11/04) | Halden SK | Østfold | 41 | | ul | | | M | | | |
Easter Corona Cup 2021 - Stage3 (27/03 - 11/04) | Halden SK | Østfold | 39 | | ul | | | M | | | |
AOOKs påskelangdistanse | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Påskeløype i Blindtarmen | OL Toten-Troll | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Påskejakten i Dæliskogen 29/3-8/4 | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
AOOK påsketrening 2021 - Moment Sognsvann Øst - 30/3-11/4 | Nydalens SK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Treningsløyper Herremoen og Vefall | Bø OL | Vestfold og Telemark | - | | trening | | | L | | | |
AOOK Påsketrening 2021 - Sprint Lysaker | Fossum IF | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
Påsketrening Åmliknuten - 1/4 - 11/4 | Kristiansand OK | Agder O-krets | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - 1 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Eidsvoll OL - Ukas løype 2021-01 | Eidsvoll OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype Jonsrud 04/04-12/04 | Indre Østfold OK | Østfold | 0 | | ul | | | M | | | |
Ukas løype 14 Bergeråsen | Odal OL - Orientering | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype 14 Odals Verk | Odal OL - Orientering | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
OK Sør Treningsløp 2 Sukkevann idrettspark | OK Sør | Agder O-krets | - | | ul | | | M | | | |
Tidligløype i Moskogen | Gjø-Vard OL | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Sprinttrening Oslo City Cup 1 | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | 43 | | ul | | | S | | | |
Ukas løype Sulusåsen | Kongsberg OL | Buskerud | - | | ul | | | L | K | | |
KOK Tirsda` Køpp | Kristiansand OK | Agder O-krets | 40 | | nær | | | L | | | |
U14 Ukas løype Kapp | OL Toten-Troll | Innlandet | - | | ul | | | S | | | |
ons. 7.4 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Påsketrening - 25/3-7/4 | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
Easter Corona Cup 2021 - Stage1 (27/03 - 11/04) | Halden SK | Østfold | 62 | | ul | | | L | | | |
Easter Corona Cup 2021 - Stage2 (27/03 - 11/04) | Halden SK | Østfold | 41 | | ul | | | M | | | |
Easter Corona Cup 2021 - Stage3 (27/03 - 11/04) | Halden SK | Østfold | 39 | | ul | | | M | | | |
AOOKs påskelangdistanse | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Påskeløype i Blindtarmen | OL Toten-Troll | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Påskejakten i Dæliskogen 29/3-8/4 | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
AOOK påsketrening 2021 - Moment Sognsvann Øst - 30/3-11/4 | Nydalens SK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Treningsløyper Herremoen og Vefall | Bø OL | Vestfold og Telemark | - | | trening | | | L | | | |
AOOK Påsketrening 2021 - Sprint Lysaker | Fossum IF | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
Påsketrening Åmliknuten - 1/4 - 11/4 | Kristiansand OK | Agder O-krets | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - 1 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Eidsvoll OL - Ukas løype 2021-01 | Eidsvoll OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype Jonsrud 04/04-12/04 | Indre Østfold OK | Østfold | 0 | | ul | | | M | | | |
Ukas løype 14 Bergeråsen | Odal OL - Orientering | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype 14 Odals Verk | Odal OL - Orientering | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Tidligløype i Moskogen | Gjø-Vard OL | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Sprinttrening Oslo City Cup 1 | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | 43 | | ul | | | S | | | |
Ukas løype Sulusåsen | Kongsberg OL | Buskerud | - | | ul | | | L | K | | |
U14 Ukas løype Kapp | OL Toten-Troll | Innlandet | - | | ul | | | S | | | |
Østfoldsprinten løp 1 | Halden SK | Østfold | 0 | | nær | | | S | | | |
Åpen trening 7/4 - 21/4 | IF Trauma | Agder O-krets | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 14 | Vang OL | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype #14 - Ulfsbakk | Larvik OK | Vestfold og Telemark | 0 | | ul | | | L | | | |
Agderkarusellen løp 1 (øst) | IF Trauma | Agder O-krets | 0 | | nær | | | M | | | |
Treningsløp Ås 7.4.-13.4 (lang sprint, park/skog) | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
Agderkarusellen løp 1 (vest) | Oddersjaa SSK | Agder O-krets | 17 | | nær | | | M | | | |
Treningsløp uke 14 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
tor. 8.4 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Easter Corona Cup 2021 - Stage1 (27/03 - 11/04) | Halden SK | Østfold | 62 | | ul | | | L | | | |
Easter Corona Cup 2021 - Stage2 (27/03 - 11/04) | Halden SK | Østfold | 41 | | ul | | | M | | | |
Easter Corona Cup 2021 - Stage3 (27/03 - 11/04) | Halden SK | Østfold | 39 | | ul | | | M | | | |
AOOKs påskelangdistanse | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Påskeløype i Blindtarmen | OL Toten-Troll | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Påskejakten i Dæliskogen 29/3-8/4 | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
AOOK påsketrening 2021 - Moment Sognsvann Øst - 30/3-11/4 | Nydalens SK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Treningsløyper Herremoen og Vefall | Bø OL | Vestfold og Telemark | - | | trening | | | L | | | |
AOOK Påsketrening 2021 - Sprint Lysaker | Fossum IF | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
Påsketrening Åmliknuten - 1/4 - 11/4 | Kristiansand OK | Agder O-krets | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - 1 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Eidsvoll OL - Ukas løype 2021-01 | Eidsvoll OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype Jonsrud 04/04-12/04 | Indre Østfold OK | Østfold | 0 | | ul | | | M | | | |
Ukas løype 14 Bergeråsen | Odal OL - Orientering | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype 14 Odals Verk | Odal OL - Orientering | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Tidligløype i Moskogen | Gjø-Vard OL | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Sprinttrening Oslo City Cup 1 | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | 43 | | ul | | | S | | | |
Ukas løype Sulusåsen | Kongsberg OL | Buskerud | - | | ul | | | L | K | | |
U14 Ukas løype Kapp | OL Toten-Troll | Innlandet | - | | ul | | | S | | | |
Ukas løype uke 14 | Vang OL | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype #14 - Ulfsbakk | Larvik OK | Vestfold og Telemark | 0 | | ul | | | L | | | |
Treningsløp Ås 7.4.-13.4 (lang sprint, park/skog) | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
Treningsløp uke 14 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
TA-sprint 1 | Frol IL | Nord-Trøndelag | 82 | | krets | | | S | | | |
Ukas løype Løten | Løten o-lag | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Grenlandskarusellen 1 - Ukas løype | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | 0 | | ul | | | S | | | |
Trondheim sprintcup, løp 1 | Wing OK | Sør-Trøndelag | 0 | | nær | | | S | | | |
Vinterråtassen # 6 | Indre Østfold OK | Østfold | 0 | | trening | | | M | N | | |
fre. 9.4 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Easter Corona Cup 2021 - Stage1 (27/03 - 11/04) | Halden SK | Østfold | 62 | | ul | | | L | | | |
Easter Corona Cup 2021 - Stage2 (27/03 - 11/04) | Halden SK | Østfold | 41 | | ul | | | M | | | |
Easter Corona Cup 2021 - Stage3 (27/03 - 11/04) | Halden SK | Østfold | 39 | | ul | | | M | | | |
AOOKs påskelangdistanse | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Påskeløype i Blindtarmen | OL Toten-Troll | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
AOOK påsketrening 2021 - Moment Sognsvann Øst - 30/3-11/4 | Nydalens SK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Treningsløyper Herremoen og Vefall | Bø OL | Vestfold og Telemark | - | | trening | | | L | | | |
AOOK Påsketrening 2021 - Sprint Lysaker | Fossum IF | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
Påsketrening Åmliknuten - 1/4 - 11/4 | Kristiansand OK | Agder O-krets | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - 1 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Eidsvoll OL - Ukas løype 2021-01 | Eidsvoll OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype Jonsrud 04/04-12/04 | Indre Østfold OK | Østfold | 0 | | ul | | | M | | | |
Ukas løype 14 Bergeråsen | Odal OL - Orientering | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype 14 Odals Verk | Odal OL - Orientering | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Tidligløype i Moskogen | Gjø-Vard OL | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Sprinttrening Oslo City Cup 1 | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | 43 | | ul | | | S | | | |
Ukas løype Sulusåsen | Kongsberg OL | Buskerud | - | | ul | | | L | K | | |
U14 Ukas løype Kapp | OL Toten-Troll | Innlandet | - | | ul | | | S | | | |
Ukas løype uke 14 | Vang OL | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype #14 - Ulfsbakk | Larvik OK | Vestfold og Telemark | 0 | | ul | | | L | | | |
Treningsløp Ås 7.4.-13.4 (lang sprint, park/skog) | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
Treningsløp uke 14 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype Løten | Løten o-lag | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Nattsvermeren | Fredrikstad SK | Østfold | 0 | | nasj | | | L | N | | |
Asker SK trening | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Bergen Sprint Camp 2021, open trainings | Varegg Fleridrett | Hordaland | 0 | | nasj | | | S | | | |
Vårsprint Sandvika (9/4-25/4) | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
EM testløp knockout sprint (prolog fre, finaler lør) | Varegg Fleridrett | Hordaland | 0 | | int | | | S | | | |
lør. 10.4 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Easter Corona Cup 2021 - Stage1 (27/03 - 11/04) | Halden SK | Østfold | 62 | | ul | | | L | | | |
Easter Corona Cup 2021 - Stage2 (27/03 - 11/04) | Halden SK | Østfold | 41 | | ul | | | M | | | |
Easter Corona Cup 2021 - Stage3 (27/03 - 11/04) | Halden SK | Østfold | 39 | | ul | | | M | | | |
AOOKs påskelangdistanse | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Påskeløype i Blindtarmen | OL Toten-Troll | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
AOOK påsketrening 2021 - Moment Sognsvann Øst - 30/3-11/4 | Nydalens SK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Treningsløyper Herremoen og Vefall | Bø OL | Vestfold og Telemark | - | | trening | | | L | | | |
AOOK Påsketrening 2021 - Sprint Lysaker | Fossum IF | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
Påsketrening Åmliknuten - 1/4 - 11/4 | Kristiansand OK | Agder O-krets | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - 1 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Eidsvoll OL - Ukas løype 2021-01 | Eidsvoll OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype Jonsrud 04/04-12/04 | Indre Østfold OK | Østfold | 0 | | ul | | | M | | | |
Ukas løype 14 Bergeråsen | Odal OL - Orientering | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype 14 Odals Verk | Odal OL - Orientering | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Tidligløype i Moskogen | Gjø-Vard OL | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Sprinttrening Oslo City Cup 1 | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | 43 | | ul | | | S | | | |
Ukas løype Sulusåsen | Kongsberg OL | Buskerud | - | | ul | | | L | K | | |
U14 Ukas løype Kapp | OL Toten-Troll | Innlandet | - | | ul | | | S | | | |
Ukas løype uke 14 | Vang OL | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype #14 - Ulfsbakk | Larvik OK | Vestfold og Telemark | 0 | | ul | | | L | | | |
Treningsløp Ås 7.4.-13.4 (lang sprint, park/skog) | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
Treningsløp uke 14 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype Løten | Løten o-lag | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Asker SK trening | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Bergen Sprint Camp 2021, individual sprint 0930 | Varegg Fleridrett | Hordaland | 0 | | nasj | | | S | | | |
Bergen Sprint Camp 2021, individual sprint 1600 | Varegg Fleridrett | Hordaland | 0 | | nasj | | | S | | | |
Vårsprint Sandvika (9/4-25/4) | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
EM testløp knockout sprint (prolog fre, finaler lør) | Varegg Fleridrett | Hordaland | 0 | | int | | | S | | | |
Vestfold 2-dagers, dag 1 | Larvik OK | Vestfold og Telemark | 0 | | krets | | | M | | | |
EM testløp sprint, knockout sprint finals | Varegg Fleridrett | Hordaland | 0 | | int | | | S | | | |
Koronacup løp 1 | Berger og Svelvik OL Konnerud IL | Buskerud | 0 | | nær | | | M | | | |
Ukas løype uke 15 Grønmo | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 15 Stensrud | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Blåveissprinten | Fredrikstad SK | Østfold | 2 | | nasj | | | M | | | |
Tilleggstrening uke 14/15 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
søn. 11.4 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Easter Corona Cup 2021 - Stage1 (27/03 - 11/04) | Halden SK | Østfold | 62 | | ul | | | L | | | |
Easter Corona Cup 2021 - Stage2 (27/03 - 11/04) | Halden SK | Østfold | 41 | | ul | | | M | | | |
Easter Corona Cup 2021 - Stage3 (27/03 - 11/04) | Halden SK | Østfold | 39 | | ul | | | M | | | |
AOOKs påskelangdistanse | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Påskeløype i Blindtarmen | OL Toten-Troll | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
AOOK påsketrening 2021 - Moment Sognsvann Øst - 30/3-11/4 | Nydalens SK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Treningsløyper Herremoen og Vefall | Bø OL | Vestfold og Telemark | - | | trening | | | L | | | |
AOOK Påsketrening 2021 - Sprint Lysaker | Fossum IF | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
Påsketrening Åmliknuten - 1/4 - 11/4 | Kristiansand OK | Agder O-krets | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - 1 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Eidsvoll OL - Ukas løype 2021-01 | Eidsvoll OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype Jonsrud 04/04-12/04 | Indre Østfold OK | Østfold | 0 | | ul | | | M | | | |
Ukas løype 14 Bergeråsen | Odal OL - Orientering | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype 14 Odals Verk | Odal OL - Orientering | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Tidligløype i Moskogen | Gjø-Vard OL | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Sprinttrening Oslo City Cup 1 | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | 43 | | ul | | | S | | | |
Ukas løype Sulusåsen | Kongsberg OL | Buskerud | - | | ul | | | L | K | | |
U14 Ukas løype Kapp | OL Toten-Troll | Innlandet | - | | ul | | | S | | | |
Ukas løype uke 14 | Vang OL | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype #14 - Ulfsbakk | Larvik OK | Vestfold og Telemark | 0 | | ul | | | L | | | |
Treningsløp Ås 7.4.-13.4 (lang sprint, park/skog) | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
Treningsløp uke 14 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype Løten | Løten o-lag | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Bergen Sprint Camp 2021, finals | Varegg Fleridrett | Hordaland | 0 | | nasj | | | S | | | |
Vårsprint Sandvika (9/4-25/4) | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
EM testløp sprint, individual sprint | Varegg Fleridrett | Hordaland | 0 | | int | | | S | | | |
Koronacup løp 1 | Berger og Svelvik OL Konnerud IL | Buskerud | 0 | | nær | | | M | | | |
Ukas løype uke 15 Grønmo | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 15 Stensrud | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Tilleggstrening uke 14/15 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
EM testløp individuell sprint | Varegg Fleridrett | Hordaland | 0 | | nasj | | | S | | | |
Vestfold 2-dagers, dag 2 | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | 0 | | krets | | | M | | | |
Blåveissprinten trening | Fredrikstad SK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Nattsvermer trening | Fredrikstad SK | Østfold | - | | ul | | | L | N | | |
HOK-ranking 1/2021 | Askøy OL | Hordaland | 79 | | krets | | | L | | | |
u 15 | man. 12.4 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Treningsløyper Herremoen og Vefall | Bø OL | Vestfold og Telemark | - | | trening | | | L | | | |
Ukas løype - 1 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Eidsvoll OL - Ukas løype 2021-01 | Eidsvoll OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype Jonsrud 04/04-12/04 | Indre Østfold OK | Østfold | 0 | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 14 | Vang OL | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Treningsløp Ås 7.4.-13.4 (lang sprint, park/skog) | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
Ukas løype Løten | Løten o-lag | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Vårsprint Sandvika (9/4-25/4) | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
Ukas løype uke 15 Grønmo | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 15 Stensrud | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Tilleggstrening uke 14/15 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
Blåveissprinten trening | Fredrikstad SK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Nattsvermer trening | Fredrikstad SK | Østfold | - | | ul | | | L | N | | |
Fast treningsøkt Vaggestad | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
Røykencup 2021 - Løp 1 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Måren OK - ukas løype 12.4.-18.4. | Måren OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype 12.-18. april Preståsen | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | S | | | |
Ukas løype 15 Hylterud | Odal OL - Orientering | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Corona-Tour of Lillomarka uke 15 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | L | | | |
Ukas løype 16-18 (Østmarka OK) | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - uke 15 - Bekkhus | Sarpsborg OL | Østfold | - | | ul | | | S | | | |
Treningsløp uke 15 Vannbassengene, Livelox | Egersund OK | Rogaland | 11 | | ul | | | M | | | |
U15 Ukas løype Starum | OL Toten-Troll | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
tir. 13.4 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Treningsløyper Herremoen og Vefall | Bø OL | Vestfold og Telemark | - | | trening | | | L | | | |
Ukas løype - 1 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Eidsvoll OL - Ukas løype 2021-01 | Eidsvoll OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 14 | Vang OL | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Treningsløp Ås 7.4.-13.4 (lang sprint, park/skog) | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
Ukas løype Løten | Løten o-lag | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Vårsprint Sandvika (9/4-25/4) | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
Ukas løype uke 15 Grønmo | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 15 Stensrud | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Tilleggstrening uke 14/15 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
Blåveissprinten trening | Fredrikstad SK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Nattsvermer trening | Fredrikstad SK | Østfold | - | | ul | | | L | N | | |
Røykencup 2021 - Løp 1 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Måren OK - ukas løype 12.4.-18.4. | Måren OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype 12.-18. april Preståsen | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | S | | | |
Ukas løype 15 Hylterud | Odal OL - Orientering | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Corona-Tour of Lillomarka uke 15 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | L | | | |
Ukas løype 16-18 (Østmarka OK) | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - uke 15 - Bekkhus | Sarpsborg OL | Østfold | - | | ul | | | S | | | |
U15 Ukas løype Starum | OL Toten-Troll | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
OK Sør Treningsløp 3 Kringsjå skole | OK Sør | Agder O-krets | - | | trening | | | M | | | |
sprintcup 1 Bergen | TIF Viking | Hordaland | 0 | | nær | | | S | | | |
Vestfold Vårcup 1 | OL Tønsberg og omegn | Vestfold og Telemark | 0 | | nær | | | S | | | |
Ukas løype Storåsen | Kongsberg OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype Lunderseter April | Lunderseter IL | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype #15 - klubbhuset | Larvik OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
1. rankingløp | Stord Orientering | Hordaland | 1 | | nær | | | L | | | |
ons. 14.4 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Treningsløyper Herremoen og Vefall | Bø OL | Vestfold og Telemark | - | | trening | | | L | | | |
Ukas løype - 1 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Eidsvoll OL - Ukas løype 2021-01 | Eidsvoll OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype Løten | Løten o-lag | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Vårsprint Sandvika (9/4-25/4) | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
Ukas løype uke 15 Grønmo | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 15 Stensrud | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Tilleggstrening uke 14/15 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
Blåveissprinten trening | Fredrikstad SK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Nattsvermer trening | Fredrikstad SK | Østfold | - | | ul | | | L | N | | |
Røykencup 2021 - Løp 1 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Måren OK - ukas løype 12.4.-18.4. | Måren OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype 12.-18. april Preståsen | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | S | | | |
Ukas løype 15 Hylterud | Odal OL - Orientering | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Corona-Tour of Lillomarka uke 15 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | L | | | |
Ukas løype 16-18 (Østmarka OK) | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - uke 15 - Bekkhus | Sarpsborg OL | Østfold | - | | ul | | | S | | | |
U15 Ukas løype Starum | OL Toten-Troll | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype Storåsen | Kongsberg OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype Lunderseter April | Lunderseter IL | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype #15 - klubbhuset | Larvik OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
O-sjuer 1, Staupshaugen | Frol IL | Nord-Trøndelag | - | | trening | | | S | | | |
Treningsløp | Verdal OK | Nord-Trøndelag | - | | trening | | | S | | | |
Østfoldsprinten løp 2 | Indre Østfold OK | Østfold | 0 | | nær | | | S | | | |
Agderkarusellen løp 2 (midt) | Birkenes IL | Agder O-krets | 21 | | nær | | | M | | | |
Sprinttrening Oslo City Cup 2 | Heming Orientering | Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | S | | | |
Treningsløp Ås 14.4 - 20.4 | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Webinartest - ikke reelt | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | 23 | | trening | | | M | | | |
Treningsløp Røvhaugane | Sogndal IL | Sogn og Fjordane | - | | trening | | | M | | | |
Førde IL Nærløp Movika | Førde IL | Sogn og Fjordane | 40 | | nær | | | M | | | |
Koronacup Løp 2 (Drammen City Cup - løp 1 utgår) | Sturla, IF | Buskerud | - | | trening | | | S | | | |
Villbåstingen | Indre Østfold OK | Østfold | - | | ul | | | L | | | |
Treningsløp uke 15 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
tor. 15.4 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Treningsløyper Herremoen og Vefall | Bø OL | Vestfold og Telemark | - | | trening | | | L | | | |
Ukas løype - 1 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Eidsvoll OL - Ukas løype 2021-01 | Eidsvoll OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Vårsprint Sandvika (9/4-25/4) | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
Ukas løype uke 15 Grønmo | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 15 Stensrud | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Tilleggstrening uke 14/15 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
Blåveissprinten trening | Fredrikstad SK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Nattsvermer trening | Fredrikstad SK | Østfold | - | | ul | | | L | N | | |
Røykencup 2021 - Løp 1 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Måren OK - ukas løype 12.4.-18.4. | Måren OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype 12.-18. april Preståsen | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | S | | | |
Ukas løype 15 Hylterud | Odal OL - Orientering | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Corona-Tour of Lillomarka uke 15 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | L | | | |
Ukas løype 16-18 (Østmarka OK) | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - uke 15 - Bekkhus | Sarpsborg OL | Østfold | - | | ul | | | S | | | |
U15 Ukas løype Starum | OL Toten-Troll | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype Storåsen | Kongsberg OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype Lunderseter April | Lunderseter IL | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype #15 - klubbhuset | Larvik OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Sprinttrening Oslo City Cup 2 | Heming Orientering | Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | S | | | |
Treningsløp Ås 14.4 - 20.4 | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Koronacup Løp 2 (Drammen City Cup - løp 1 utgår) | Sturla, IF | Buskerud | - | | trening | | | S | | | |
Villbåstingen | Indre Østfold OK | Østfold | - | | ul | | | L | | | |
Treningsløp uke 15 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
TA-sprint 2 | Stjørdals-Blink Orientering | Nord-Trøndelag | 49 | | krets | | | S | | | |
Treningsløp 1 | Notodden OL | Vestfold og Telemark | - | | trening | | | L | | | |
Trondheim Sprintcup 2 | NTNUI | Sør-Trøndelag | 0 | | ul | | | S | | | |
Vekas løype Kaupanger Skule | Sogndal IL | Sogn og Fjordane | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype Askim Nord 15/4-21/4 | Indre Østfold OK | Østfold | 0 | | ul | | | M | | | |
Nordhordland, Covid- ukens løype | Eikanger IL | Hordaland | - | | ul | | | M | | | |
Grenlandskarusellen 2 - Ukas løype | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | trening | | | M | | | |
Ringerikskarusell | Ringerike OL | Buskerud | 0 | | nær | | | M | | | |
Torsdagsløp nr.1 Vingar | Lillehammer OK | Innlandet | 18 | | nær | | | S | | | |
Toten vintersprintcup 2 | OL Toten-Troll | Innlandet | 17 | | nær | | | S | | | |
Ukas løype 15.4-18.4 | Stokke IL | Vestfold og Telemark | 14 | | ul | | | M | | | |
fre. 16.4 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Treningsløyper Herremoen og Vefall | Bø OL | Vestfold og Telemark | - | | trening | | | L | | | |
Ukas løype - 1 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Eidsvoll OL - Ukas løype 2021-01 | Eidsvoll OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Vårsprint Sandvika (9/4-25/4) | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
Ukas løype uke 15 Grønmo | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 15 Stensrud | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Blåveissprinten trening | Fredrikstad SK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Nattsvermer trening | Fredrikstad SK | Østfold | - | | ul | | | L | N | | |
Røykencup 2021 - Løp 1 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Måren OK - ukas løype 12.4.-18.4. | Måren OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype 12.-18. april Preståsen | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | S | | | |
Ukas løype 15 Hylterud | Odal OL - Orientering | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Corona-Tour of Lillomarka uke 15 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | L | | | |
Ukas løype 16-18 (Østmarka OK) | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - uke 15 - Bekkhus | Sarpsborg OL | Østfold | - | | ul | | | S | | | |
U15 Ukas løype Starum | OL Toten-Troll | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype Storåsen | Kongsberg OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype Lunderseter April | Lunderseter IL | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype #15 - klubbhuset | Larvik OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Sprinttrening Oslo City Cup 2 | Heming Orientering | Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | S | | | |
Treningsløp Ås 14.4 - 20.4 | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Villbåstingen | Indre Østfold OK | Østfold | - | | ul | | | L | | | |
Treningsløp uke 15 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype Askim Nord 15/4-21/4 | Indre Østfold OK | Østfold | 0 | | ul | | | M | | | |
Nordhordland, Covid- ukens løype | Eikanger IL | Hordaland | - | | ul | | | M | | | |
Tilleggstrening uke 15/16 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
lør. 17.4 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Treningsløyper Herremoen og Vefall | Bø OL | Vestfold og Telemark | - | | trening | | | L | | | |
Ukas løype - 1 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Eidsvoll OL - Ukas løype 2021-01 | Eidsvoll OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Vårsprint Sandvika (9/4-25/4) | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
Ukas løype uke 15 Grønmo | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 15 Stensrud | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Blåveissprinten trening | Fredrikstad SK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Nattsvermer trening | Fredrikstad SK | Østfold | - | | ul | | | L | N | | |
Røykencup 2021 - Løp 1 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Måren OK - ukas løype 12.4.-18.4. | Måren OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype 12.-18. april Preståsen | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | S | | | |
Ukas løype 15 Hylterud | Odal OL - Orientering | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Corona-Tour of Lillomarka uke 15 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | L | | | |
Ukas løype 16-18 (Østmarka OK) | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - uke 15 - Bekkhus | Sarpsborg OL | Østfold | - | | ul | | | S | | | |
U15 Ukas løype Starum | OL Toten-Troll | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype Storåsen | Kongsberg OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype Lunderseter April | Lunderseter IL | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype #15 - klubbhuset | Larvik OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Sprinttrening Oslo City Cup 2 | Heming Orientering | Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | S | | | |
Treningsløp Ås 14.4 - 20.4 | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Villbåstingen | Indre Østfold OK | Østfold | - | | ul | | | L | | | |
Treningsløp uke 15 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype Askim Nord 15/4-21/4 | Indre Østfold OK | Østfold | 0 | | ul | | | M | | | |
Nordhordland, Covid- ukens løype | Eikanger IL | Hordaland | - | | ul | | | M | | | |
Tilleggstrening uke 15/16 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
Solrenningen Mellomdistanse | Sarpsborg OL | Østfold | 0 | | nasj | | | M | | | |
Solrenningen Norgescup/WRE Mellomdistanse | Sarpsborg OL | Østfold | 0 | | nasj | | | M | | | |
Sørløpene - Mellomdistanse | OK Sør | Agder O-krets | 0 | | krets | | | M | | | |
Koronacup løp 3 | Eiker OL | Buskerud | 0 | | nær | | | M | | | |
Vårtrening Borgeskogen | Stokke IL | Vestfold og Telemark | 0 | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 15-20 Røsskleiva | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Asker ABC Løp 1 | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | 31 | | trening | | | M | | | |
søn. 18.4 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Treningsløyper Herremoen og Vefall | Bø OL | Vestfold og Telemark | - | | trening | | | L | | | |
Ukas løype - 1 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Eidsvoll OL - Ukas løype 2021-01 | Eidsvoll OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Vårsprint Sandvika (9/4-25/4) | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
Ukas løype uke 15 Grønmo | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 15 Stensrud | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Blåveissprinten trening | Fredrikstad SK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Nattsvermer trening | Fredrikstad SK | Østfold | - | | ul | | | L | N | | |
Måren OK - ukas løype 12.4.-18.4. | Måren OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype 12.-18. april Preståsen | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | S | | | |
Ukas løype 15 Hylterud | Odal OL - Orientering | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Corona-Tour of Lillomarka uke 15 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | L | | | |
Ukas løype 16-18 (Østmarka OK) | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - uke 15 - Bekkhus | Sarpsborg OL | Østfold | - | | ul | | | S | | | |
U15 Ukas løype Starum | OL Toten-Troll | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype Storåsen | Kongsberg OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype Lunderseter April | Lunderseter IL | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype #15 - klubbhuset | Larvik OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Sprinttrening Oslo City Cup 2 | Heming Orientering | Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | S | | | |
Treningsløp Ås 14.4 - 20.4 | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Villbåstingen | Indre Østfold OK | Østfold | - | | ul | | | L | | | |
Treningsløp uke 15 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype Askim Nord 15/4-21/4 | Indre Østfold OK | Østfold | 0 | | ul | | | M | | | |
Nordhordland, Covid- ukens løype | Eikanger IL | Hordaland | - | | ul | | | M | | | |
Tilleggstrening uke 15/16 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
Koronacup løp 3 | Eiker OL | Buskerud | 0 | | nær | | | M | | | |
Vårtrening Borgeskogen | Stokke IL | Vestfold og Telemark | 0 | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 15-20 Røsskleiva | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Solrenningen Langdistanse | Sarpsborg OL | Østfold | 0 | | nasj | | | L | | | |
Solrenningen Norgescup/WRE Langdistanse | Sarpsborg OL | Østfold | 0 | | nasj | | | L | | | |
Sørløpene - Fellesstart | OK Sør | Agder O-krets | 0 | | krets | | | M | | | |
Mellomdistanse Turtermarka (AOOK uke 16) | Nydalens SK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 16 Ødegårdsmåsan | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Eidsvoll OL - Ukas løype 2021-02 | Eidsvoll OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype: Trampen Grand Prix | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
u 16 | man. 19.4 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - 1 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Eidsvoll OL - Ukas løype 2021-01 | Eidsvoll OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Vårsprint Sandvika (9/4-25/4) | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
Blåveissprinten trening | Fredrikstad SK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Nattsvermer trening | Fredrikstad SK | Østfold | - | | ul | | | L | N | | |
Ukas løype 16-18 (Østmarka OK) | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype Lunderseter April | Lunderseter IL | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype #15 - klubbhuset | Larvik OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Treningsløp Ås 14.4 - 20.4 | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Villbåstingen | Indre Østfold OK | Østfold | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype Askim Nord 15/4-21/4 | Indre Østfold OK | Østfold | 0 | | ul | | | M | | | |
Nordhordland, Covid- ukens løype | Eikanger IL | Hordaland | - | | ul | | | M | | | |
Tilleggstrening uke 15/16 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
Vårtrening Borgeskogen | Stokke IL | Vestfold og Telemark | 0 | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 15-20 Røsskleiva | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Mellomdistanse Turtermarka (AOOK uke 16) | Nydalens SK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 16 Ødegårdsmåsan | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Eidsvoll OL - Ukas løype 2021-02 | Eidsvoll OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype: Trampen Grand Prix | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
GK, ukas løype | Porsgrunn OL | Vestfold og Telemark | 0 | | ul | | | L | | | |
Treningsløyper Gallis | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | - | | trening | | | M | | | |
Røykencup Løp 2 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype Uke 16 | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
Kretsøkt sprint - uke 16 | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
Trening uke 16 | Heming Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype 16 Langmyra | Odal OL - Orientering | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Corona-Tour of Lillomarka uke 16 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 16 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
NSK/OBIK Covid trening Kongeskogen | Nydalens SK | Akershus og Oslo | - | | trening | | | M | K | | |
tir. 20.4 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - 1 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Eidsvoll OL - Ukas løype 2021-01 | Eidsvoll OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Vårsprint Sandvika (9/4-25/4) | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
Blåveissprinten trening | Fredrikstad SK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Nattsvermer trening | Fredrikstad SK | Østfold | - | | ul | | | L | N | | |
Ukas løype 16-18 (Østmarka OK) | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype Lunderseter April | Lunderseter IL | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Treningsløp Ås 14.4 - 20.4 | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Villbåstingen | Indre Østfold OK | Østfold | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype Askim Nord 15/4-21/4 | Indre Østfold OK | Østfold | 0 | | ul | | | M | | | |
Nordhordland, Covid- ukens løype | Eikanger IL | Hordaland | - | | ul | | | M | | | |
Tilleggstrening uke 15/16 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
Vårtrening Borgeskogen | Stokke IL | Vestfold og Telemark | 0 | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 15-20 Røsskleiva | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Mellomdistanse Turtermarka (AOOK uke 16) | Nydalens SK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 16 Ødegårdsmåsan | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Eidsvoll OL - Ukas løype 2021-02 | Eidsvoll OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype: Trampen Grand Prix | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Røykencup Løp 2 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype Uke 16 | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
Kretsøkt sprint - uke 16 | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
Trening uke 16 | Heming Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype 16 Langmyra | Odal OL - Orientering | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Corona-Tour of Lillomarka uke 16 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
NSK/OBIK Covid trening Kongeskogen | Nydalens SK | Akershus og Oslo | - | | trening | | | M | K | | |
OK Sør Treningsløp 4 Sørlandsparken v/Bay Auto | OK Sør | Agder O-krets | - | | trening | | | M | | | |
Ekstra treningsløype Skjettenkollen uke 16 til 19 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Oslo City Cup 3 - Sprinttrening | Bækkelagets SK | Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | S | | | |
Vestfold Vårcup 2 | Stokke IL | Vestfold og Telemark | 0 | | nær | | | M | | | |
Sprintcup 1 Bergen | Varegg Fleridrett | Hordaland | 94 | | nær | | | S | | | |
Ungdomsserien løp 1 | Fredrikstad SK | Østfold | 11 | | nær | | | M | | | |
Klubbtrening Labyrint-O | Kristiansand OK | Agder O-krets | 7 | | trening | | | M | | | |
Saltensprint 1 - Bremnes | Bodø og Omegn IF Orientering | Nordland | 52 | | nær | | | S | | | |
Treningsløp SBO | Stjørdals-Blink Orientering | Nord-Trøndelag | - | | trening | | | S | | | |
NØK Cup 2021 - løp nr 1. | Alvdal IL | Sør-Trøndelag | 12 | | nær | | | S | | | |
U16 Ukas løype Kopperud | OL Toten-Troll | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype #16 - Tveteneåsen | Larvik OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | S | | | |
ons. 21.4 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Eidsvoll OL - Ukas løype 2021-01 | Eidsvoll OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Vårsprint Sandvika (9/4-25/4) | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
Blåveissprinten trening | Fredrikstad SK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Nattsvermer trening | Fredrikstad SK | Østfold | - | | ul | | | L | N | | |
Ukas løype 16-18 (Østmarka OK) | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype Lunderseter April | Lunderseter IL | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Villbåstingen | Indre Østfold OK | Østfold | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype Askim Nord 15/4-21/4 | Indre Østfold OK | Østfold | 0 | | ul | | | M | | | |
Nordhordland, Covid- ukens løype | Eikanger IL | Hordaland | - | | ul | | | M | | | |
Tilleggstrening uke 15/16 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
Vårtrening Borgeskogen | Stokke IL | Vestfold og Telemark | 0 | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 15-20 Røsskleiva | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Mellomdistanse Turtermarka (AOOK uke 16) | Nydalens SK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 16 Ødegårdsmåsan | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Eidsvoll OL - Ukas løype 2021-02 | Eidsvoll OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype: Trampen Grand Prix | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Røykencup Løp 2 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype Uke 16 | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
Kretsøkt sprint - uke 16 | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
Trening uke 16 | Heming Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype 16 Langmyra | Odal OL - Orientering | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Corona-Tour of Lillomarka uke 16 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
NSK/OBIK Covid trening Kongeskogen | Nydalens SK | Akershus og Oslo | - | | trening | | | M | K | | |
Ekstra treningsløype Skjettenkollen uke 16 til 19 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
NØK Cup 2021 - løp nr 1. | Alvdal IL | Sør-Trøndelag | 12 | | nær | | | S | | | |
U16 Ukas løype Kopperud | OL Toten-Troll | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype #16 - Tveteneåsen | Larvik OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | S | | | |
O-sjuer 2, Børsåsen | Frol IL | Nord-Trøndelag | - | | trening | | | L | | | |
Treningsløp | Verdal OK | Nord-Trøndelag | - | | trening | | | S | | | |
ukens løype Kronstad Bergen | Varegg Fleridrett | Hordaland | - | | ul | | | S | | | |
Ukas løype - 2 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Agderkarusellen løp 2B (midt) | IL Imås | Agder O-krets | 39 | | nær | | | L | | | |
Treningsløp Moane | Sogndal IL | Sogn og Fjordane | - | | trening | | | M | | | |
Ukas løype, treningsløp 21.-27.4 | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Treningsløp Bø i Telemark | Bø OL | Vestfold og Telemark | 47 | | trening | | | L | | | |
Førde IL Nærløp Halbrend Skule | Førde IL | Sogn og Fjordane | 46 | | nær | | | M | | | |
Treningsløp uke 16 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
tor. 22.4 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Eidsvoll OL - Ukas løype 2021-01 | Eidsvoll OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Vårsprint Sandvika (9/4-25/4) | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
Blåveissprinten trening | Fredrikstad SK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Nattsvermer trening | Fredrikstad SK | Østfold | - | | ul | | | L | N | | |
Ukas løype 16-18 (Østmarka OK) | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype Lunderseter April | Lunderseter IL | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Villbåstingen | Indre Østfold OK | Østfold | - | | ul | | | L | | | |
Nordhordland, Covid- ukens løype | Eikanger IL | Hordaland | - | | ul | | | M | | | |
Tilleggstrening uke 15/16 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
Vårtrening Borgeskogen | Stokke IL | Vestfold og Telemark | 0 | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 15-20 Røsskleiva | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Mellomdistanse Turtermarka (AOOK uke 16) | Nydalens SK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 16 Ødegårdsmåsan | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Eidsvoll OL - Ukas løype 2021-02 | Eidsvoll OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype: Trampen Grand Prix | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Røykencup Løp 2 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype Uke 16 | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
Kretsøkt sprint - uke 16 | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
Trening uke 16 | Heming Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype 16 Langmyra | Odal OL - Orientering | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Corona-Tour of Lillomarka uke 16 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
NSK/OBIK Covid trening Kongeskogen | Nydalens SK | Akershus og Oslo | - | | trening | | | M | K | | |
Ekstra treningsløype Skjettenkollen uke 16 til 19 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
NØK Cup 2021 - løp nr 1. | Alvdal IL | Sør-Trøndelag | 12 | | nær | | | S | | | |
U16 Ukas løype Kopperud | OL Toten-Troll | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype #16 - Tveteneåsen | Larvik OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | S | | | |
ukens løype Kronstad Bergen | Varegg Fleridrett | Hordaland | - | | ul | | | S | | | |
Ukas løype - 2 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype, treningsløp 21.-27.4 | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Treningsløp uke 16 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Trondheim Sprintcup 3 | Melhus IL | Sør-Trøndelag | 0 | | trening | | | S | | | |
Trening slottsberget | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 16 og 17 | Vang OL | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Tyrving Corona Cup Gardlaushøgda (22/4 - 2/5) | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Treningsløp 2 | Notodden OL | Vestfold og Telemark | - | | trening | | | L | | | |
Ringerikskarusell | Ringerike OL | Buskerud | 0 | | nær | | | M | | | |
T-A-sprint 3 | Verdal OK | Nord-Trøndelag | 69 | | krets | | | S | | | |
Torsdagsløp nr.2 Badedammen | Lillehammer OK | Innlandet | 52 | | nær | | | S | | | |
Toten vintersprintcup 3 | OL Toten-Troll | Innlandet | 21 | | nær | | | S | | | |
Treningsløp 22. april (kan løpes 20.4-25.4) | Stokke IL | Vestfold og Telemark | 4 | | ul | | | S | | | |
Trondheim Sprintcup 3 - Ungdomsløp | Melhus IL | Sør-Trøndelag | 46 | | nær | | | S | | | |
Grenlandskarusellen 3 | Porsgrunn OL | Vestfold og Telemark | 0 | | ul | | | L | | | |
Ukas løype Rom Askim | Indre Østfold OK | Østfold | 0 | | ul | | | M | | | |
fre. 23.4 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Eidsvoll OL - Ukas løype 2021-01 | Eidsvoll OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Vårsprint Sandvika (9/4-25/4) | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
Blåveissprinten trening | Fredrikstad SK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Nattsvermer trening | Fredrikstad SK | Østfold | - | | ul | | | L | N | | |
Ukas løype 16-18 (Østmarka OK) | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype Lunderseter April | Lunderseter IL | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Villbåstingen | Indre Østfold OK | Østfold | - | | ul | | | L | | | |
Nordhordland, Covid- ukens løype | Eikanger IL | Hordaland | - | | ul | | | M | | | |
Vårtrening Borgeskogen | Stokke IL | Vestfold og Telemark | 0 | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 15-20 Røsskleiva | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Mellomdistanse Turtermarka (AOOK uke 16) | Nydalens SK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 16 Ødegårdsmåsan | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Eidsvoll OL - Ukas løype 2021-02 | Eidsvoll OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype: Trampen Grand Prix | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Røykencup Løp 2 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype Uke 16 | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
Kretsøkt sprint - uke 16 | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
Trening uke 16 | Heming Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype 16 Langmyra | Odal OL - Orientering | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Corona-Tour of Lillomarka uke 16 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
NSK/OBIK Covid trening Kongeskogen | Nydalens SK | Akershus og Oslo | - | | trening | | | M | K | | |
Ekstra treningsløype Skjettenkollen uke 16 til 19 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
U16 Ukas løype Kopperud | OL Toten-Troll | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype #16 - Tveteneåsen | Larvik OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | S | | | |
ukens løype Kronstad Bergen | Varegg Fleridrett | Hordaland | - | | ul | | | S | | | |
Ukas løype - 2 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype, treningsløp 21.-27.4 | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Treningsløp uke 16 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Trening slottsberget | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 16 og 17 | Vang OL | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Tyrving Corona Cup Gardlaushøgda (22/4 - 2/5) | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Raumar, Ukas løype, uke 17 Eltonåsen skole, Nannestad | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
U17 Ukas løype Hveemsåsen | OL Toten-Troll | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
lør. 24.4 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Eidsvoll OL - Ukas løype 2021-01 | Eidsvoll OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Vårsprint Sandvika (9/4-25/4) | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
Blåveissprinten trening | Fredrikstad SK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Nattsvermer trening | Fredrikstad SK | Østfold | - | | ul | | | L | N | | |
Ukas løype 16-18 (Østmarka OK) | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype Lunderseter April | Lunderseter IL | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Villbåstingen | Indre Østfold OK | Østfold | - | | ul | | | L | | | |
Nordhordland, Covid- ukens løype | Eikanger IL | Hordaland | - | | ul | | | M | | | |
Vårtrening Borgeskogen | Stokke IL | Vestfold og Telemark | 0 | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 15-20 Røsskleiva | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Mellomdistanse Turtermarka (AOOK uke 16) | Nydalens SK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 16 Ødegårdsmåsan | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Eidsvoll OL - Ukas løype 2021-02 | Eidsvoll OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype: Trampen Grand Prix | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Røykencup Løp 2 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype Uke 16 | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
Kretsøkt sprint - uke 16 | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
Trening uke 16 | Heming Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype 16 Langmyra | Odal OL - Orientering | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Corona-Tour of Lillomarka uke 16 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
NSK/OBIK Covid trening Kongeskogen | Nydalens SK | Akershus og Oslo | - | | trening | | | M | K | | |
Ekstra treningsløype Skjettenkollen uke 16 til 19 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
U16 Ukas løype Kopperud | OL Toten-Troll | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype #16 - Tveteneåsen | Larvik OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | S | | | |
ukens løype Kronstad Bergen | Varegg Fleridrett | Hordaland | - | | ul | | | S | | | |
Ukas løype - 2 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype, treningsløp 21.-27.4 | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Treningsløp uke 16 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Trening slottsberget | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 16 og 17 | Vang OL | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Tyrving Corona Cup Gardlaushøgda (22/4 - 2/5) | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Raumar, Ukas løype, uke 17 Eltonåsen skole, Nannestad | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
U17 Ukas løype Hveemsåsen | OL Toten-Troll | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Vårsleppet | Bjugn IL | Sør-Trøndelag | 86 | | krets | | | S | | | |
Vårsleppet | Bjugn IL | Sør-Trøndelag | 81 | | krets | | | M | | | |
BuOK Koronacup 4 | Kongsberg OL | Buskerud | 0 | | nær | | | L | | | |
Tilleggstrening uke 16/17 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
Treningsløp | Freidig | Sør-Trøndelag | 47 | | trening | | | L | | | |
Lørdagskjappen | OK Moss | Østfold | 0 | | nasj | | | M | | | |
søn. 25.4 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Eidsvoll OL - Ukas løype 2021-01 | Eidsvoll OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Vårsprint Sandvika (9/4-25/4) | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
Blåveissprinten trening | Fredrikstad SK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Nattsvermer trening | Fredrikstad SK | Østfold | - | | ul | | | L | N | | |
Ukas løype 16-18 (Østmarka OK) | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype Lunderseter April | Lunderseter IL | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Villbåstingen | Indre Østfold OK | Østfold | - | | ul | | | L | | | |
Nordhordland, Covid- ukens løype | Eikanger IL | Hordaland | - | | ul | | | M | | | |
Vårtrening Borgeskogen | Stokke IL | Vestfold og Telemark | 0 | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 15-20 Røsskleiva | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Mellomdistanse Turtermarka (AOOK uke 16) | Nydalens SK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 16 Ødegårdsmåsan | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Eidsvoll OL - Ukas løype 2021-02 | Eidsvoll OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype: Trampen Grand Prix | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Kretsøkt sprint - uke 16 | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
Trening uke 16 | Heming Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype 16 Langmyra | Odal OL - Orientering | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Corona-Tour of Lillomarka uke 16 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
NSK/OBIK Covid trening Kongeskogen | Nydalens SK | Akershus og Oslo | - | | trening | | | M | K | | |
Ekstra treningsløype Skjettenkollen uke 16 til 19 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
U16 Ukas løype Kopperud | OL Toten-Troll | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype #16 - Tveteneåsen | Larvik OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | S | | | |
ukens løype Kronstad Bergen | Varegg Fleridrett | Hordaland | - | | ul | | | S | | | |
Ukas løype - 2 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype, treningsløp 21.-27.4 | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Treningsløp uke 16 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Trening slottsberget | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 16 og 17 | Vang OL | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Tyrving Corona Cup Gardlaushøgda (22/4 - 2/5) | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Raumar, Ukas løype, uke 17 Eltonåsen skole, Nannestad | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
U17 Ukas løype Hveemsåsen | OL Toten-Troll | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
BuOK Koronacup 4 | Kongsberg OL | Buskerud | 0 | | nær | | | L | | | |
Tilleggstrening uke 16/17 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
Smaaleneneløpet | Indre Østfold OK | Østfold | 0 | | nasj | | | L | | | |
Treningsløyper Samnanger | Samnanger IL | Hordaland | - | | ul | | | L | | | |
Langdistanse Heggedal | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 17 | Varteig OL | Østfold | 14 | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke17-18 (Nittedal) | Nittedal OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Gneistkarusellen #1 | Gneist, IL | Hordaland | 19 | | trening | | | S | | | |
u 17 | man. 26.4 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype 16-18 (Østmarka OK) | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype Lunderseter April | Lunderseter IL | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Villbåstingen | Indre Østfold OK | Østfold | - | | ul | | | L | | | |
Nordhordland, Covid- ukens løype | Eikanger IL | Hordaland | - | | ul | | | M | | | |
Vårtrening Borgeskogen | Stokke IL | Vestfold og Telemark | 0 | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 15-20 Røsskleiva | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 16 Ødegårdsmåsan | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Eidsvoll OL - Ukas løype 2021-02 | Eidsvoll OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
NSK/OBIK Covid trening Kongeskogen | Nydalens SK | Akershus og Oslo | - | | trening | | | M | K | | |
Ekstra treningsløype Skjettenkollen uke 16 til 19 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype #16 - Tveteneåsen | Larvik OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | S | | | |
ukens løype Kronstad Bergen | Varegg Fleridrett | Hordaland | - | | ul | | | S | | | |
Ukas løype - 2 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype, treningsløp 21.-27.4 | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Trening slottsberget | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 16 og 17 | Vang OL | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Tyrving Corona Cup Gardlaushøgda (22/4 - 2/5) | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Raumar, Ukas løype, uke 17 Eltonåsen skole, Nannestad | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
U17 Ukas løype Hveemsåsen | OL Toten-Troll | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Tilleggstrening uke 16/17 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
Treningsløyper Samnanger | Samnanger IL | Hordaland | - | | ul | | | L | | | |
Langdistanse Heggedal | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 17 | Varteig OL | Østfold | 14 | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke17-18 (Nittedal) | Nittedal OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Kretsøkt sprint - uke 17 | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
Røykencup 2021 - Løp 3 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Corona-Tour of Lillomarka uke 17 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 17 | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Uke 17 Ukas Løype FSK | Fredrikstad SK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Kretsøkt langdistanse | Bækkelagets SK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype Løten | Løten o-lag | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Grenlandskarusellen 4 - ukas løype | Skien OK | Vestfold og Telemark | 0 | | ul | | | M | | | |
Treningsløp Kiellandsskogen uke 17 | Egersund OK | Rogaland | 42 | | ul | | | M | | | |
tir. 27.4 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype 16-18 (Østmarka OK) | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype Lunderseter April | Lunderseter IL | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Nordhordland, Covid- ukens løype | Eikanger IL | Hordaland | - | | ul | | | M | | | |
Vårtrening Borgeskogen | Stokke IL | Vestfold og Telemark | 0 | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 15-20 Røsskleiva | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 16 Ødegårdsmåsan | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Eidsvoll OL - Ukas løype 2021-02 | Eidsvoll OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
NSK/OBIK Covid trening Kongeskogen | Nydalens SK | Akershus og Oslo | - | | trening | | | M | K | | |
Ekstra treningsløype Skjettenkollen uke 16 til 19 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
ukens løype Kronstad Bergen | Varegg Fleridrett | Hordaland | - | | ul | | | S | | | |
Ukas løype - 2 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype, treningsløp 21.-27.4 | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 16 og 17 | Vang OL | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Tyrving Corona Cup Gardlaushøgda (22/4 - 2/5) | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Raumar, Ukas løype, uke 17 Eltonåsen skole, Nannestad | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
U17 Ukas løype Hveemsåsen | OL Toten-Troll | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Tilleggstrening uke 16/17 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
Treningsløyper Samnanger | Samnanger IL | Hordaland | - | | ul | | | L | | | |
Langdistanse Heggedal | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 17 | Varteig OL | Østfold | 14 | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke17-18 (Nittedal) | Nittedal OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Røykencup 2021 - Løp 3 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Corona-Tour of Lillomarka uke 17 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 17 | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Uke 17 Ukas Løype FSK | Fredrikstad SK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Kretsøkt langdistanse | Bækkelagets SK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype Løten | Løten o-lag | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
OK Sør Treningsløp 5 Hamre menighetshus | OK Sør | Agder O-krets | - | | trening | | | M | | | |
Nordmarka 1-2-3 | IL Koll | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
pokalkamp 1 Bergen | Årstad IL | Hordaland | 81 | | nær | | | M | | | |
2. rankingløp | Stord Orientering | Hordaland | 1 | | nær | | | L | | | |
Vestfold Vårcup 3 | Botne SK | Vestfold og Telemark | 34 | | nær | | | S | | | |
Saltensprint 2 - Bodøsjøen | Bodø og Omegn IF Orientering | Nordland | 72 | | nær | | | S | | | |
Treningsløp Sauøya | Kabelvåg O-lag | Nordland | - | | trening | | | S | | | |
Sprint-cup 2021, løp nr 2 | Røros IL | Sør-Trøndelag | 21 | | nær | | | S | | | |
Stjørdalskarusell nr. 1-2021 | Stjørdals-Blink Orientering | Nord-Trøndelag | - | | trening | | | S | | | |
ons. 28.4 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype 16-18 (Østmarka OK) | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype Lunderseter April | Lunderseter IL | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Nordhordland, Covid- ukens løype | Eikanger IL | Hordaland | - | | ul | | | M | | | |
Vårtrening Borgeskogen | Stokke IL | Vestfold og Telemark | 0 | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 15-20 Røsskleiva | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 16 Ødegårdsmåsan | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Eidsvoll OL - Ukas løype 2021-02 | Eidsvoll OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
NSK/OBIK Covid trening Kongeskogen | Nydalens SK | Akershus og Oslo | - | | trening | | | M | K | | |
Ekstra treningsløype Skjettenkollen uke 16 til 19 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - 2 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 16 og 17 | Vang OL | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Tyrving Corona Cup Gardlaushøgda (22/4 - 2/5) | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Raumar, Ukas løype, uke 17 Eltonåsen skole, Nannestad | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
U17 Ukas løype Hveemsåsen | OL Toten-Troll | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Tilleggstrening uke 16/17 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
Treningsløyper Samnanger | Samnanger IL | Hordaland | - | | ul | | | L | | | |
Langdistanse Heggedal | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 17 | Varteig OL | Østfold | 14 | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke17-18 (Nittedal) | Nittedal OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Røykencup 2021 - Løp 3 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Corona-Tour of Lillomarka uke 17 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 17 | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Uke 17 Ukas Løype FSK | Fredrikstad SK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Kretsøkt langdistanse | Bækkelagets SK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype Løten | Løten o-lag | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Nordmarka 1-2-3 | IL Koll | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
O-sjuer 3, Storåsen | Frol IL | Nord-Trøndelag | - | | trening | | | L | | | |
Treningsløp | Verdal OK | Nord-Trøndelag | - | | trening | | | M | | | |
Koronacup løp 5 | Konnerud IL | Buskerud | 0 | | nær | | | S | | | |
ukens løype Tennebekk Bergen, med mulighet for plukk av pokalkamppoeng | Årstad IL | Hordaland | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - Aske uke 17 | Larvik OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - periode 3 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
BKOK-KARUSELLEN #1 | Brandval/Kongsvinger OK | Innlandet | 43 | | nær | | | M | | | |
Treningsløp Kaupanger skule | Sogndal IL | Sogn og Fjordane | - | | trening | | | M | | | |
Agderkarusellen løp 3 (vest) | Torridal IL | Agder O-krets | 74 | | nær | | | M | | | |
Agderkarusellen løp 3 (øst) | Hope IL | Agder O-krets | 0 | | nær | | | M | | | |
Treningsløp Bø i Telemark | Bø OL | Vestfold og Telemark | 52 | | trening | | | L | | | |
Førde IL Nærløp Ulvedalane Holsen | Førde IL | Sogn og Fjordane | 48 | | nær | | | M | | | |
Ukas løype: Treningsløp 28.4-4.5 | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Treningsløp uke 17 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
tor. 29.4 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype 16-18 (Østmarka OK) | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype Lunderseter April | Lunderseter IL | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Nordhordland, Covid- ukens løype | Eikanger IL | Hordaland | - | | ul | | | M | | | |
Vårtrening Borgeskogen | Stokke IL | Vestfold og Telemark | 0 | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 15-20 Røsskleiva | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 16 Ødegårdsmåsan | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Eidsvoll OL - Ukas løype 2021-02 | Eidsvoll OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
NSK/OBIK Covid trening Kongeskogen | Nydalens SK | Akershus og Oslo | - | | trening | | | M | K | | |
Ekstra treningsløype Skjettenkollen uke 16 til 19 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - 2 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 16 og 17 | Vang OL | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Tyrving Corona Cup Gardlaushøgda (22/4 - 2/5) | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Raumar, Ukas løype, uke 17 Eltonåsen skole, Nannestad | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
U17 Ukas løype Hveemsåsen | OL Toten-Troll | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Tilleggstrening uke 16/17 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
Treningsløyper Samnanger | Samnanger IL | Hordaland | - | | ul | | | L | | | |
Langdistanse Heggedal | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 17 | Varteig OL | Østfold | 14 | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke17-18 (Nittedal) | Nittedal OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Røykencup 2021 - Løp 3 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Corona-Tour of Lillomarka uke 17 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 17 | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Uke 17 Ukas Løype FSK | Fredrikstad SK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Kretsøkt langdistanse | Bækkelagets SK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype Løten | Løten o-lag | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Nordmarka 1-2-3 | IL Koll | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Koronacup løp 5 | Konnerud IL | Buskerud | 0 | | nær | | | S | | | |
ukens løype Tennebekk Bergen, med mulighet for plukk av pokalkamppoeng | Årstad IL | Hordaland | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - Aske uke 17 | Larvik OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - periode 3 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype: Treningsløp 28.4-4.5 | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Treningsløp uke 17 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Trondheim Sprintcup 4 | Byåsen IL | Sør-Trøndelag | 192 | | nær | | | S | | | |
Treningsløp 3 | Notodden OL | Vestfold og Telemark | - | | trening | | | L | | | |
TA-sprint | Steinkjer OK | Nord-Trøndelag | 81 | | krets | | | S | | | |
Torsdagsløp nr.3 , Follebu | Rudsbygd IL | Innlandet | 42 | | nær | | | M | | | |
Trening 29. april | Stokke IL | Vestfold og Telemark | 11 | | trening | | | S | | | |
Raumar, Ukas løype, uke 18 Hauerseter, Ullensaker | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
fre. 30.4 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype 16-18 (Østmarka OK) | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype Lunderseter April | Lunderseter IL | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Nordhordland, Covid- ukens løype | Eikanger IL | Hordaland | - | | ul | | | M | | | |
Vårtrening Borgeskogen | Stokke IL | Vestfold og Telemark | 0 | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 15-20 Røsskleiva | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 16 Ødegårdsmåsan | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Eidsvoll OL - Ukas løype 2021-02 | Eidsvoll OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
NSK/OBIK Covid trening Kongeskogen | Nydalens SK | Akershus og Oslo | - | | trening | | | M | K | | |
Ekstra treningsløype Skjettenkollen uke 16 til 19 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - 2 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Tyrving Corona Cup Gardlaushøgda (22/4 - 2/5) | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Raumar, Ukas løype, uke 17 Eltonåsen skole, Nannestad | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
U17 Ukas løype Hveemsåsen | OL Toten-Troll | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Treningsløyper Samnanger | Samnanger IL | Hordaland | - | | ul | | | L | | | |
Langdistanse Heggedal | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 17 | Varteig OL | Østfold | 14 | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke17-18 (Nittedal) | Nittedal OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Røykencup 2021 - Løp 3 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Corona-Tour of Lillomarka uke 17 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 17 | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Uke 17 Ukas Løype FSK | Fredrikstad SK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Kretsøkt langdistanse | Bækkelagets SK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype Løten | Løten o-lag | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Nordmarka 1-2-3 | IL Koll | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
ukens løype Tennebekk Bergen, med mulighet for plukk av pokalkamppoeng | Årstad IL | Hordaland | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - Aske uke 17 | Larvik OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - periode 3 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype: Treningsløp 28.4-4.5 | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Treningsløp uke 17 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Raumar, Ukas løype, uke 18 Hauerseter, Ullensaker | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Morgenfrisk i Follo #1 2021 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 62 | | ul | | | M | | | |
lør. 1.5 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype 16-18 (Østmarka OK) | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype Lunderseter April | Lunderseter IL | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Nordhordland, Covid- ukens løype | Eikanger IL | Hordaland | - | | ul | | | M | | | |
Vårtrening Borgeskogen | Stokke IL | Vestfold og Telemark | 0 | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 15-20 Røsskleiva | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 16 Ødegårdsmåsan | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Eidsvoll OL - Ukas løype 2021-02 | Eidsvoll OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
NSK/OBIK Covid trening Kongeskogen | Nydalens SK | Akershus og Oslo | - | | trening | | | M | K | | |
Ekstra treningsløype Skjettenkollen uke 16 til 19 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - 2 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Tyrving Corona Cup Gardlaushøgda (22/4 - 2/5) | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Raumar, Ukas løype, uke 17 Eltonåsen skole, Nannestad | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
U17 Ukas løype Hveemsåsen | OL Toten-Troll | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Treningsløyper Samnanger | Samnanger IL | Hordaland | - | | ul | | | L | | | |
Langdistanse Heggedal | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 17 | Varteig OL | Østfold | 14 | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke17-18 (Nittedal) | Nittedal OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Røykencup 2021 - Løp 3 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Corona-Tour of Lillomarka uke 17 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 17 | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Uke 17 Ukas Løype FSK | Fredrikstad SK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Kretsøkt langdistanse | Bækkelagets SK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype Løten | Løten o-lag | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Nordmarka 1-2-3 | IL Koll | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
ukens løype Tennebekk Bergen, med mulighet for plukk av pokalkamppoeng | Årstad IL | Hordaland | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - Aske uke 17 | Larvik OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - periode 3 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype: Treningsløp 28.4-4.5 | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Treningsløp uke 17 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Raumar, Ukas løype, uke 18 Hauerseter, Ullensaker | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Morgenfrisk i Follo #1 2021 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 62 | | ul | | | M | | | |
Smaaleneneløpet 2021 & regionalt fokusløp - Ukas Løype | Indre Østfold OK | Østfold | 0 | | ul | | | L | | | |
UTSATT: sprintstafett, KM VeTe | Larvik OK | Vestfold og Telemark | 0 | | krets | | S | S | | | |
EM testløp, sprint, individuell sprint 1 | Varegg Fleridrett | Hordaland | 39 | | nasj | | | S | | | |
Stafett | Bækkelagets SK | Akershus og Oslo | 0 | | nær | | S | L | K | | |
Trening Flystripa | Løten o-lag | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 18 Karidalen | OL Toten-Troll | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Vårløpet Sør-Senja - Ukas løype | OK Silsand | Troms | 0 | | ul | | | M | | | |
Tjølling langtrav - Under 20 Ve/Te. MOT.TV | Larvik OK | Vestfold og Telemark | 116 | | nær | | | L | | | |
Tjølling nærtrav, alle aldre, kun for løpere i Larvik kommune. | Larvik OK | Vestfold og Telemark | 26 | | nær | | | L | | | |
Ringerikskarusell 1 | Fossekallen IL | Buskerud | 3 | | nær | | | M | | | |
"Publikumsløp" EM testløp - ungdomsløp | Varegg Fleridrett | Hordaland | 21 | | nær | | | S | | | |
søn. 2.5 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype 16-18 (Østmarka OK) | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype Lunderseter April | Lunderseter IL | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Nordhordland, Covid- ukens løype | Eikanger IL | Hordaland | - | | ul | | | M | | | |
Vårtrening Borgeskogen | Stokke IL | Vestfold og Telemark | 0 | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 15-20 Røsskleiva | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 16 Ødegårdsmåsan | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Eidsvoll OL - Ukas løype 2021-02 | Eidsvoll OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
NSK/OBIK Covid trening Kongeskogen | Nydalens SK | Akershus og Oslo | - | | trening | | | M | K | | |
Ekstra treningsløype Skjettenkollen uke 16 til 19 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - 2 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Tyrving Corona Cup Gardlaushøgda (22/4 - 2/5) | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Raumar, Ukas løype, uke 17 Eltonåsen skole, Nannestad | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
U17 Ukas løype Hveemsåsen | OL Toten-Troll | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Treningsløyper Samnanger | Samnanger IL | Hordaland | - | | ul | | | L | | | |
Langdistanse Heggedal | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 17 | Varteig OL | Østfold | 14 | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke17-18 (Nittedal) | Nittedal OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Corona-Tour of Lillomarka uke 17 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 17 | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Uke 17 Ukas Løype FSK | Fredrikstad SK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Kretsøkt langdistanse | Bækkelagets SK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype Løten | Løten o-lag | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Nordmarka 1-2-3 | IL Koll | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
ukens løype Tennebekk Bergen, med mulighet for plukk av pokalkamppoeng | Årstad IL | Hordaland | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - Aske uke 17 | Larvik OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - periode 3 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype: Treningsløp 28.4-4.5 | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Treningsløp uke 17 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Raumar, Ukas løype, uke 18 Hauerseter, Ullensaker | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Morgenfrisk i Follo #1 2021 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 62 | | ul | | | M | | | |
EM testløp, sprint, individuell sprint 2 | Varegg Fleridrett | Hordaland | 36 | | nasj | | | S | | | |
Stafett | Bækkelagets SK | Akershus og Oslo | 0 | | nær | | S | L | K | | |
Trening Flystripa | Løten o-lag | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 18 Karidalen | OL Toten-Troll | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Blåveisløpet | Frol IL | Nord-Trøndelag | 144 | | krets | | | M | | | |
Kretsløp for de opp til 20 år, dag 1 | Emblem IL | Møre og Romsdal | 0 | | krets | | | L | | | |
Kretsløp for de opp til 20 år, dag 2 | Emblem IL | Møre og Romsdal | 0 | | krets | | | S | | | |
Ungdomsløp, langdistanse - kohort 1 | Ringerike OL | Buskerud | 30 | | krets | | | L | | | |
Ungdomsløp, langdistanse - kohort 2 | Ringerike OL | Buskerud | 32 | | krets | | | L | | | |
Dagssamling for TRI og ungdomsgruppa | Freidig | Sør-Trøndelag | 36 | | trening | | | L | | | |
Ungdoms take-off Vestfold og Telemark | Porsgrunn OL | Vestfold og Telemark | 70 | | nær | | | M | | | |
Åpen take-off | Porsgrunn OL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 18 - Ensam i tet | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | K | | |
Gneistkarusellen #2 | Gneist, IL | Hordaland | 14 | | trening | | | M | | | |
u 18 | man. 3.5 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype Lunderseter April | Lunderseter IL | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Vårtrening Borgeskogen | Stokke IL | Vestfold og Telemark | 0 | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 15-20 Røsskleiva | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Eidsvoll OL - Ukas løype 2021-02 | Eidsvoll OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ekstra treningsløype Skjettenkollen uke 16 til 19 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - 2 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Treningsløyper Samnanger | Samnanger IL | Hordaland | - | | ul | | | L | | | |
Langdistanse Heggedal | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke17-18 (Nittedal) | Nittedal OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype Løten | Løten o-lag | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
ukens løype Tennebekk Bergen, med mulighet for plukk av pokalkamppoeng | Årstad IL | Hordaland | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - periode 3 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype: Treningsløp 28.4-4.5 | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Raumar, Ukas løype, uke 18 Hauerseter, Ullensaker | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Morgenfrisk i Follo #1 2021 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 62 | | ul | | | M | | | |
Trening Flystripa | Løten o-lag | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 18 Karidalen | OL Toten-Troll | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Åpen take-off | Porsgrunn OL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 18 - Ensam i tet | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | K | | |
Grenlandskarusellen - ukas løype | IL Hauken | Vestfold og Telemark | 0 | | ul | | | M | | | |
Kretslagstrening NTOK | Verdal OK | Nord-Trøndelag | 57 | | trening | | | M | | | |
Røykencup Løp 4 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Corona-Tour of Lillomarka uke 18 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
Kretsøkt AOOK - mellomdistanse | Fossum IF | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Kretsøkt sprint - uke 18 | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
Ukas løype 3.-9. mai | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
Uke 18 Ukas løype FSK | Fredrikstad SK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Eidsvoll OL - Ukas løype 2021-03 | Eidsvoll OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 18 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
GOL-karusell 1 | Gjerdrum OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
tir. 4.5 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Vårtrening Borgeskogen | Stokke IL | Vestfold og Telemark | 0 | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 15-20 Røsskleiva | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Eidsvoll OL - Ukas løype 2021-02 | Eidsvoll OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ekstra treningsløype Skjettenkollen uke 16 til 19 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - 2 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Treningsløyper Samnanger | Samnanger IL | Hordaland | - | | ul | | | L | | | |
Langdistanse Heggedal | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke17-18 (Nittedal) | Nittedal OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype Løten | Løten o-lag | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
ukens løype Tennebekk Bergen, med mulighet for plukk av pokalkamppoeng | Årstad IL | Hordaland | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - periode 3 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype: Treningsløp 28.4-4.5 | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Raumar, Ukas løype, uke 18 Hauerseter, Ullensaker | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Morgenfrisk i Follo #1 2021 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 62 | | ul | | | M | | | |
Trening Flystripa | Løten o-lag | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 18 Karidalen | OL Toten-Troll | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Åpen take-off | Porsgrunn OL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 18 - Ensam i tet | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | K | | |
Røykencup Løp 4 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Corona-Tour of Lillomarka uke 18 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
Kretsøkt AOOK - mellomdistanse | Fossum IF | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Kretsøkt sprint - uke 18 | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
Ukas løype 3.-9. mai | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
Uke 18 Ukas løype FSK | Fredrikstad SK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Eidsvoll OL - Ukas løype 2021-03 | Eidsvoll OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
GOL-karusell 1 | Gjerdrum OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
OK Sør Treningsløp 6 gml. Fylkesgrense/Bronseplassen | OK Sør | Agder O-krets | - | | trening | | | M | | | |
Nordmarka 1-2-3 - #2 | IL Koll | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Sprinttrening Oslo City Cup 5 | Nydalens SK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
Nordmarka 1-2-3 - #3 | IL Koll | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
sprintcup 2 Bergen | Fana IL | Hordaland | 74 | | nær | | | S | | | |
Vestfold Vårcup løp 4 | Hedrum OL | Vestfold og Telemark | 6 | | nær | | | M | | | |
3. rankingløp | Stord Orientering | Hordaland | 0 | | nær | | | L | | | |
Treningsløp Selshammer | Sandnes IL (Rogaland) | Rogaland | 46 | | ul | | | L | | | |
KOK Tirsda` Køpp | Kristiansand OK | Agder O-krets | 24 | | nær | | | M | | | |
O-karusell | Harstad OL | Troms | 0 | | trening | | | S | | | |
Saltenkarusell 1 - Hopen | Bodø og Omegn IF Orientering | Nordland | 65 | | nær | | | L | | | |
Treningsløp Svinøya | Kabelvåg O-lag | Nordland | 17 | | trening | | | S | | | |
Treningsløp SBO | Stjørdals-Blink Orientering | Nord-Trøndelag | - | | trening | | | M | | | |
ons. 5.5 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Vårtrening Borgeskogen | Stokke IL | Vestfold og Telemark | 0 | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 15-20 Røsskleiva | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Eidsvoll OL - Ukas løype 2021-02 | Eidsvoll OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ekstra treningsløype Skjettenkollen uke 16 til 19 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Treningsløyper Samnanger | Samnanger IL | Hordaland | - | | ul | | | L | | | |
Langdistanse Heggedal | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke17-18 (Nittedal) | Nittedal OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype Løten | Løten o-lag | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
ukens løype Tennebekk Bergen, med mulighet for plukk av pokalkamppoeng | Årstad IL | Hordaland | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - periode 3 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Raumar, Ukas løype, uke 18 Hauerseter, Ullensaker | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Morgenfrisk i Follo #1 2021 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 62 | | ul | | | M | | | |
Trening Flystripa | Løten o-lag | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 18 Karidalen | OL Toten-Troll | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Åpen take-off | Porsgrunn OL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 18 - Ensam i tet | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | K | | |
Røykencup Løp 4 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Corona-Tour of Lillomarka uke 18 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
Kretsøkt AOOK - mellomdistanse | Fossum IF | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Kretsøkt sprint - uke 18 | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
Ukas løype 3.-9. mai | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
Uke 18 Ukas løype FSK | Fredrikstad SK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Eidsvoll OL - Ukas løype 2021-03 | Eidsvoll OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
GOL-karusell 1 | Gjerdrum OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Nordmarka 1-2-3 - #2 | IL Koll | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Sprinttrening Oslo City Cup 5 | Nydalens SK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
Nordmarka 1-2-3 - #3 | IL Koll | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
O-sjuer 4, Masteråsen | Frol IL | Nord-Trøndelag | - | | trening | | | L | | | |
Østfoldsprinten løp 3 | Fredrikstad SK | Østfold | 0 | | nær | | | S | | | |
ukens løype Søråshøgda Bergen | Fana IL | Hordaland | - | | ul | | | S | | | |
Vestfold Vårcup 4 - Ukas løype | Hedrum OL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - periode 4 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
BKOK-KARUSELLEN #2 | Brandval/Kongsvinger OK | Innlandet | 42 | | nær | | | S | | | |
Kaupangerholten | Sogndal IL | Sogn og Fjordane | - | | trening | | | L | | | |
Agderkarusellen løp 4 (vest) | Søgne og Songdalen OK | Agder O-krets | 55 | | nær | | | L | | | |
Agderkarusellen løp 4 (øst) | Vegårshei IL | Agder O-krets | 22 | | nær | | | L | | | |
Treningsløp Bø i Telemark | Bø OL | Vestfold og Telemark | 44 | | trening | | | L | | | |
Ukas løype - Valby uke 18 | Larvik OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | S | | | |
Kjønås | Tormod Skilag | Innlandet | 2 | | nær | | | M | | | |
Sunnfjordorienteringa 2021 | Førde IL | Sogn og Fjordane | 52 | | krets | | | M | | | |
Treningsløp uke 18 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype: Treningsløp 5.5-11.5 | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
tor. 6.5 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Vårtrening Borgeskogen | Stokke IL | Vestfold og Telemark | 0 | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 15-20 Røsskleiva | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Eidsvoll OL - Ukas løype 2021-02 | Eidsvoll OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ekstra treningsløype Skjettenkollen uke 16 til 19 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Treningsløyper Samnanger | Samnanger IL | Hordaland | - | | ul | | | L | | | |
Langdistanse Heggedal | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke17-18 (Nittedal) | Nittedal OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype Løten | Løten o-lag | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
ukens løype Tennebekk Bergen, med mulighet for plukk av pokalkamppoeng | Årstad IL | Hordaland | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - periode 3 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Raumar, Ukas løype, uke 18 Hauerseter, Ullensaker | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Morgenfrisk i Follo #1 2021 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 62 | | ul | | | M | | | |
Trening Flystripa | Løten o-lag | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 18 Karidalen | OL Toten-Troll | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Åpen take-off | Porsgrunn OL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 18 - Ensam i tet | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | K | | |
Røykencup Løp 4 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Corona-Tour of Lillomarka uke 18 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
Kretsøkt AOOK - mellomdistanse | Fossum IF | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Kretsøkt sprint - uke 18 | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
Ukas løype 3.-9. mai | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
Uke 18 Ukas løype FSK | Fredrikstad SK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Eidsvoll OL - Ukas løype 2021-03 | Eidsvoll OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
GOL-karusell 1 | Gjerdrum OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Nordmarka 1-2-3 - #2 | IL Koll | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Sprinttrening Oslo City Cup 5 | Nydalens SK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
Nordmarka 1-2-3 - #3 | IL Koll | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
ukens løype Søråshøgda Bergen | Fana IL | Hordaland | - | | ul | | | S | | | |
Vestfold Vårcup 4 - Ukas løype | Hedrum OL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - periode 4 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - Valby uke 18 | Larvik OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | S | | | |
Treningsløp uke 18 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype: Treningsløp 5.5-11.5 | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Trondheim Sprintcup 5 - finale | OL Trollelg | Sør-Trøndelag | 168 | | nær | | | S | | | |
Asker ABC 2 Ukas Løype | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Treningsløp 4 | Notodden OL | Vestfold og Telemark | - | | trening | | | L | | | |
O-karusell 1 | Eidskog OL | Innlandet | 25 | | nær | | | M | | | |
Ringerikskarusell 2 | Ringerike OL | Buskerud | 0 | | nær | | | M | | | |
Toten Koronasprintcup 1 | OL Toten-Troll | Innlandet | 37 | | nær | | | S | | | |
Trening 6.mai | Stokke IL | Vestfold og Telemark | 30 | | trening | | | M | | | |
Asker ABC 2 | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | 51 | | trening | | | L | | | |
IL Gular Klubbmesterskap | IL Gular | Hordaland | 32 | | trening | | | M | | | |
TA-sprint 5 | OK Skøynar | Nord-Trøndelag | 106 | | krets | | | S | | | |
Raumar-trening Bergermoen | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
fre. 7.5 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Vårtrening Borgeskogen | Stokke IL | Vestfold og Telemark | 0 | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 15-20 Røsskleiva | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Eidsvoll OL - Ukas løype 2021-02 | Eidsvoll OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ekstra treningsløype Skjettenkollen uke 16 til 19 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Treningsløyper Samnanger | Samnanger IL | Hordaland | - | | ul | | | L | | | |
Langdistanse Heggedal | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke17-18 (Nittedal) | Nittedal OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype Løten | Løten o-lag | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
ukens løype Tennebekk Bergen, med mulighet for plukk av pokalkamppoeng | Årstad IL | Hordaland | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - periode 3 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Raumar, Ukas løype, uke 18 Hauerseter, Ullensaker | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Trening Flystripa | Løten o-lag | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 18 Karidalen | OL Toten-Troll | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Åpen take-off | Porsgrunn OL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 18 - Ensam i tet | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | K | | |
Røykencup Løp 4 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Corona-Tour of Lillomarka uke 18 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
Kretsøkt AOOK - mellomdistanse | Fossum IF | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Kretsøkt sprint - uke 18 | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
Ukas løype 3.-9. mai | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
Uke 18 Ukas løype FSK | Fredrikstad SK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Eidsvoll OL - Ukas løype 2021-03 | Eidsvoll OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
GOL-karusell 1 | Gjerdrum OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Nordmarka 1-2-3 - #2 | IL Koll | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Sprinttrening Oslo City Cup 5 | Nydalens SK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
Nordmarka 1-2-3 - #3 | IL Koll | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
ukens løype Søråshøgda Bergen | Fana IL | Hordaland | - | | ul | | | S | | | |
Vestfold Vårcup 4 - Ukas løype | Hedrum OL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - periode 4 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - Valby uke 18 | Larvik OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | S | | | |
Treningsløp uke 18 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype: Treningsløp 5.5-11.5 | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Asker ABC 2 Ukas Løype | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Raumar-trening Bergermoen | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 18 | Vang OL | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Ukas Løype Hekollen | Indre Østfold OK | Østfold | - | | ul | | | L | | | |
Treningsløp Nr 1 - Slammen | Otra IL | Agder O-krets | - | | ul | | | L | | | |
lør. 8.5 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Vårtrening Borgeskogen | Stokke IL | Vestfold og Telemark | 0 | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 15-20 Røsskleiva | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Eidsvoll OL - Ukas løype 2021-02 | Eidsvoll OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ekstra treningsløype Skjettenkollen uke 16 til 19 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Treningsløyper Samnanger | Samnanger IL | Hordaland | - | | ul | | | L | | | |
Langdistanse Heggedal | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke17-18 (Nittedal) | Nittedal OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
ukens løype Tennebekk Bergen, med mulighet for plukk av pokalkamppoeng | Årstad IL | Hordaland | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - periode 3 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Raumar, Ukas løype, uke 18 Hauerseter, Ullensaker | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 18 Karidalen | OL Toten-Troll | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Åpen take-off | Porsgrunn OL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 18 - Ensam i tet | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | K | | |
Røykencup Løp 4 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Corona-Tour of Lillomarka uke 18 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
Kretsøkt AOOK - mellomdistanse | Fossum IF | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Kretsøkt sprint - uke 18 | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
Ukas løype 3.-9. mai | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
Uke 18 Ukas løype FSK | Fredrikstad SK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Eidsvoll OL - Ukas løype 2021-03 | Eidsvoll OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Nordmarka 1-2-3 - #2 | IL Koll | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Sprinttrening Oslo City Cup 5 | Nydalens SK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
Nordmarka 1-2-3 - #3 | IL Koll | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
ukens løype Søråshøgda Bergen | Fana IL | Hordaland | - | | ul | | | S | | | |
Vestfold Vårcup 4 - Ukas løype | Hedrum OL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - periode 4 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - Valby uke 18 | Larvik OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | S | | | |
Treningsløp uke 18 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype: Treningsløp 5.5-11.5 | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Asker ABC 2 Ukas Løype | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Raumar-trening Bergermoen | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 18 | Vang OL | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Ukas Løype Hekollen | Indre Østfold OK | Østfold | - | | ul | | | L | | | |
Avlyst - Nittedalsløpet | Nittedal OL | Akershus og Oslo | 0 | | krets | | | M | | | |
Regionalt fokusløp Østfold løp 2 | Halden SK | Østfold | 61 | | ul | | | M | | | |
Vårløpet 2021 | Stjørdals-Blink Orientering | Nord-Trøndelag | 91 | | krets | | | M | | | |
Sprint MOT TV treningssamling (13-16 år) | Skien OK | Vestfold og Telemark | 50 | | trening | | | S | | | |
Agder fokusløp sprintløp nr 1 | IL Imås | Agder O-krets | 36 | | nær | | | S | | | |
Kretsløp mellomdistanse for alle opp til 20 år | Sturla, IF | Buskerud | 109 | | nær | | | M | | | |
Sprint-cup 2021, løp nr 3 | Os IL | Sør-Trøndelag | 32 | | nær | | | S | | | |
Tour de orientering - Kringleli, mellom | Ganddal IL | Rogaland | 86 | | krets | | | M | | | |
Agder fokusløp sprintløp nr 2 | IL Imås | Agder O-krets | 30 | | nær | | | S | | | |
AVLYST! Mellomdistanse MOT TV treningssamling (13-16 år) | Skien OK | Vestfold og Telemark | 48 | | trening | | | M | | | |
søn. 9.5 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Vårtrening Borgeskogen | Stokke IL | Vestfold og Telemark | 0 | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 15-20 Røsskleiva | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Eidsvoll OL - Ukas løype 2021-02 | Eidsvoll OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ekstra treningsløype Skjettenkollen uke 16 til 19 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Treningsløyper Samnanger | Samnanger IL | Hordaland | - | | ul | | | L | | | |
Langdistanse Heggedal | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke17-18 (Nittedal) | Nittedal OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - periode 3 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Raumar, Ukas løype, uke 18 Hauerseter, Ullensaker | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 18 Karidalen | OL Toten-Troll | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 18 - Ensam i tet | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | K | | |
Corona-Tour of Lillomarka uke 18 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
Kretsøkt AOOK - mellomdistanse | Fossum IF | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Kretsøkt sprint - uke 18 | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
Ukas løype 3.-9. mai | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
Uke 18 Ukas løype FSK | Fredrikstad SK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Eidsvoll OL - Ukas løype 2021-03 | Eidsvoll OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Nordmarka 1-2-3 - #2 | IL Koll | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Sprinttrening Oslo City Cup 5 | Nydalens SK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
Nordmarka 1-2-3 - #3 | IL Koll | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
ukens løype Søråshøgda Bergen | Fana IL | Hordaland | - | | ul | | | S | | | |
Vestfold Vårcup 4 - Ukas løype | Hedrum OL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - periode 4 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - Valby uke 18 | Larvik OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | S | | | |
Treningsløp uke 18 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype: Treningsløp 5.5-11.5 | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Asker ABC 2 Ukas Løype | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Raumar-trening Bergermoen | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 18 | Vang OL | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Ukas Løype Hekollen | Indre Østfold OK | Østfold | - | | ul | | | L | | | |
Tour de orientering - Kringleli, lang | Ganddal IL | Rogaland | 62 | | krets | | | L | | | |
Vestfold Vårcup 5, ukas løype | Sande Sportsklubb | Vestfold og Telemark | 0 | | nær | | | M | | | |
Trening Bogstad 9.-12.mai | Heming Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 19-20 | Nittedal OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Morgenfrisk i Follo #2 2021 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 101 | | ul | | | M | K | | |
Ungdomsløp, sprint - Kohort 2 | Kongsberg OL | Buskerud | 26 | | nær | | | S | | | |
Fokusløp 1: Gjøviksprinten | Gjø-Vard OL | Innlandet | 43 | | nær | | | S | | | |
O-Challenge | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | 99 | | krets | | | L | | | |
Ungdomsløp, sprint - Kohort 1 | Kongsberg OL | Buskerud | 50 | | nær | | | S | | | |
Regionalt fokusløp Silsand/Finnsnes | IL BUL-Tromsø OK Silsand | Troms | 0 | | nær | | | S | | | |
u 19 | man. 10.5 | Vårtrening Borgeskogen | Stokke IL | Vestfold og Telemark | 0 | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 15-20 Røsskleiva | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Ekstra treningsløype Skjettenkollen uke 16 til 19 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Langdistanse Heggedal | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - periode 3 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Eidsvoll OL - Ukas løype 2021-03 | Eidsvoll OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Nordmarka 1-2-3 - #3 | IL Koll | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
ukens løype Søråshøgda Bergen | Fana IL | Hordaland | - | | ul | | | S | | | |
Vestfold Vårcup 4 - Ukas løype | Hedrum OL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - periode 4 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - Valby uke 18 | Larvik OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | S | | | |
Ukas løype: Treningsløp 5.5-11.5 | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Asker ABC 2 Ukas Løype | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Raumar-trening Bergermoen | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 18 | Vang OL | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Ukas Løype Hekollen | Indre Østfold OK | Østfold | - | | ul | | | L | | | |
Trening Bogstad 9.-12.mai | Heming Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 19-20 | Nittedal OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Røykencup løp 5 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Corona-Tour of Lillomarka uke 19 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
Kretsøkt - uke 19 | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype O-Challenge 2021 | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 19 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - Slettfjell | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Nordhordlandskarusell (Koronatilpasset) | IL Alvidra | Hordaland | 22 | | nær | | | M | | | |
GOL-karusell 2 | Gjerdrum OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Treningsløp 1 SIF Orientering | Snertingdal IF Orientering | Innlandet | 23 | | trening | | | S | | | |
Langdistanse/veivalg - Lutvann | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
tir. 11.5 | Vårtrening Borgeskogen | Stokke IL | Vestfold og Telemark | 0 | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 15-20 Røsskleiva | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Ekstra treningsløype Skjettenkollen uke 16 til 19 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Langdistanse Heggedal | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - periode 3 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Eidsvoll OL - Ukas løype 2021-03 | Eidsvoll OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Nordmarka 1-2-3 - #3 | IL Koll | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
ukens løype Søråshøgda Bergen | Fana IL | Hordaland | - | | ul | | | S | | | |
Vestfold Vårcup 4 - Ukas løype | Hedrum OL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - periode 4 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - Valby uke 18 | Larvik OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | S | | | |
Ukas løype: Treningsløp 5.5-11.5 | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Asker ABC 2 Ukas Løype | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Raumar-trening Bergermoen | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas Løype Hekollen | Indre Østfold OK | Østfold | - | | ul | | | L | | | |
Trening Bogstad 9.-12.mai | Heming Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 19-20 | Nittedal OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Røykencup løp 5 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Corona-Tour of Lillomarka uke 19 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
Kretsøkt - uke 19 | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype O-Challenge 2021 | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 19 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - Slettfjell | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
GOL-karusell 2 | Gjerdrum OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Langdistanse/veivalg - Lutvann | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
4. rankingløp | Onarheim IL Stord Orientering | Hordaland | 0 | | nær | | | L | | | |
OK Sør Treningsløp 7 Frikstad kirke | OK Sør | Agder O-krets | - | | trening | | | M | | | |
Treningsløp skogsprint | Verdal OK | Nord-Trøndelag | - | | trening | | | S | | | |
Ungdomsserien | Sarpsborg OL | Østfold | 0 | | nær | | | M | | | |
Ungdomscup No. 1 - Veraland | Sandnes IL (Rogaland) | Rogaland | 75 | | nær | | | L | | | |
pokalkamp 2 Bergen | Bergens TF | Hordaland | 74 | | nær | | | L | | | |
O-karusellen Vågan 1. løp, Svolvær-sprint og Finn Fram-dag | Kabelvåg O-lag | Nordland | 32 | | nær | | | S | | | |
Saltenkarusell 2 - Tverlandsmarka | Bodø og Omegn IF Orientering | Nordland | 66 | | nær | | | M | | | |
Treningsløp SBO | Stjørdals-Blink Orientering | Nord-Trøndelag | - | | trening | | | M | | | |
Østmarka Open 1 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | 0 | | nær | | | M | | | |
ons. 12.5 | Vårtrening Borgeskogen | Stokke IL | Vestfold og Telemark | 0 | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 15-20 Røsskleiva | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Ekstra treningsløype Skjettenkollen uke 16 til 19 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Langdistanse Heggedal | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Eidsvoll OL - Ukas løype 2021-03 | Eidsvoll OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Nordmarka 1-2-3 - #3 | IL Koll | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Vestfold Vårcup 4 - Ukas løype | Hedrum OL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - periode 4 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Asker ABC 2 Ukas Løype | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Raumar-trening Bergermoen | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas Løype Hekollen | Indre Østfold OK | Østfold | - | | ul | | | L | | | |
Trening Bogstad 9.-12.mai | Heming Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 19-20 | Nittedal OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Røykencup løp 5 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Corona-Tour of Lillomarka uke 19 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
Kretsøkt - uke 19 | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype O-Challenge 2021 | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 19 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - Slettfjell | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
GOL-karusell 2 | Gjerdrum OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Langdistanse/veivalg - Lutvann | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
ukens løype Hordnesmarka Bergen, med mulighet for plukk av pokalkamppoeng | Bergens TF | Hordaland | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - Vestmarka syd uke 19 | Larvik OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - periode 5 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Agderkarusellen løp 5 (midt) | IL Express | Agder O-krets | 35 | | nær | | | S | | | |
BKOK-KARUSELLEN #3 | Brandval/Kongsvinger OK | Innlandet | 58 | | nær | | | M | | | |
Treningsløp Festingdalen (Kaupanger) | Sogndal IL | Sogn og Fjordane | - | | trening | | | M | | | |
Treningsløp Bø i Telemark | Bø OL | Vestfold og Telemark | 49 | | trening | | | L | | | |
Ukas løype 12. mai - 19. mai. | OL Vallset/Stange | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Førde IL Nærløp Ballbana Vieåsen | Førde IL | Sogn og Fjordane | 52 | | nær | | | M | | | |
Nammocup 1 | OL Vallset/Stange | Innlandet | 193 | | nær | | | M | | | |
Treningsløp uke 19 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
tor. 13.5 | Vårtrening Borgeskogen | Stokke IL | Vestfold og Telemark | 0 | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 15-20 Røsskleiva | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Ekstra treningsløype Skjettenkollen uke 16 til 19 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Langdistanse Heggedal | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Eidsvoll OL - Ukas løype 2021-03 | Eidsvoll OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Nordmarka 1-2-3 - #3 | IL Koll | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Vestfold Vårcup 4 - Ukas løype | Hedrum OL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - periode 4 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Asker ABC 2 Ukas Løype | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Raumar-trening Bergermoen | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas Løype Hekollen | Indre Østfold OK | Østfold | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 19-20 | Nittedal OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Røykencup løp 5 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Corona-Tour of Lillomarka uke 19 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
Kretsøkt - uke 19 | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype O-Challenge 2021 | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 19 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - Slettfjell | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
GOL-karusell 2 | Gjerdrum OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Langdistanse/veivalg - Lutvann | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
ukens løype Hordnesmarka Bergen, med mulighet for plukk av pokalkamppoeng | Bergens TF | Hordaland | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - Vestmarka syd uke 19 | Larvik OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - periode 5 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype 12. mai - 19. mai. | OL Vallset/Stange | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Treningsløp uke 19 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Eikerløpet | Eiker OL | Buskerud | 0 | | krets | | | L | | | |
Klubbløp 1 | Samnanger IL | Hordaland | 15 | | trening | | | L | | | |
Treningsløp på Alsvik | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 4 | | ul | | | L | | | |
Tyrvings Corona Cup #IvarO-løpet | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Klubbkøpp #1 - O-sportens dag | Løten o-lag | Innlandet | 61 | | trening | | | M | | | |
Eiker ungdomsløp | Eiker OL | Buskerud | 183 | | nær | | | L | | | |
Freidig"stafetten" (individuelt løp) | Freidig | Sør-Trøndelag | 153 | | krets | | | M | | | |
Klubbmesterskap | Fredrikstad SK | Østfold | 18 | | trening | | | L | | | |
Torsdagsløp nr.5 Hovemoen - Lagsmesterskap | Lillehammer OK | Innlandet | 67 | | nær | | | M | | | |
O-cup 1 - Brensholmen, lang | IL BUL-Tromsø | Troms | 2 | | trening | | | L | | | |
Ukas løype Eiker 13-15. mai | Eiker OL | Buskerud | 0 | | ul | | | L | | | |
Treningsløp Langavatnet/Fotland | Egersund OK | Rogaland | 34 | | trening | | | M | | | |
O-karusell 2 | Eidskog OL | Innlandet | 30 | | nær | | | M | | | |
fre. 14.5 | Vårtrening Borgeskogen | Stokke IL | Vestfold og Telemark | 0 | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 15-20 Røsskleiva | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Ekstra treningsløype Skjettenkollen uke 16 til 19 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Langdistanse Heggedal | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Eidsvoll OL - Ukas løype 2021-03 | Eidsvoll OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Nordmarka 1-2-3 - #3 | IL Koll | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Vestfold Vårcup 4 - Ukas løype | Hedrum OL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - periode 4 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Asker ABC 2 Ukas Løype | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Raumar-trening Bergermoen | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas Løype Hekollen | Indre Østfold OK | Østfold | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 19-20 | Nittedal OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Røykencup løp 5 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Corona-Tour of Lillomarka uke 19 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
Kretsøkt - uke 19 | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype O-Challenge 2021 | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 19 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - Slettfjell | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
GOL-karusell 2 | Gjerdrum OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Langdistanse/veivalg - Lutvann | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
ukens løype Hordnesmarka Bergen, med mulighet for plukk av pokalkamppoeng | Bergens TF | Hordaland | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - Vestmarka syd uke 19 | Larvik OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - periode 5 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype 12. mai - 19. mai. | OL Vallset/Stange | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Treningsløp uke 19 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Tyrvings Corona Cup #IvarO-løpet | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Regionalt fokusløp Østfold løp 3 | Fredrikstad SK | Østfold | 0 | | ul | | | L | | | |
Treningsløp Nr 2 - Oddeskogen | Otra IL | Agder O-krets | - | | ul | | | L | | | |
lør. 15.5 | Vårtrening Borgeskogen | Stokke IL | Vestfold og Telemark | 0 | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 15-20 Røsskleiva | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Ekstra treningsløype Skjettenkollen uke 16 til 19 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Langdistanse Heggedal | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Eidsvoll OL - Ukas løype 2021-03 | Eidsvoll OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Nordmarka 1-2-3 - #3 | IL Koll | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Vestfold Vårcup 4 - Ukas løype | Hedrum OL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - periode 4 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Asker ABC 2 Ukas Løype | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Raumar-trening Bergermoen | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas Løype Hekollen | Indre Østfold OK | Østfold | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 19-20 | Nittedal OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Røykencup løp 5 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Corona-Tour of Lillomarka uke 19 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
Kretsøkt - uke 19 | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype O-Challenge 2021 | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 19 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - Slettfjell | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Langdistanse/veivalg - Lutvann | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
ukens løype Hordnesmarka Bergen, med mulighet for plukk av pokalkamppoeng | Bergens TF | Hordaland | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - Vestmarka syd uke 19 | Larvik OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - periode 5 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype 12. mai - 19. mai. | OL Vallset/Stange | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Treningsløp uke 19 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Tyrvings Corona Cup #IvarO-løpet | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Hjalmarløpet, KM-mellom | Skien OK | Vestfold og Telemark | 0 | | krets | | | M | | | |
KM mellomdistanse Hordaland, med innlagt HOK-ranking 2/2021 | Varegg Fleridrett | Hordaland | 0 | | krets | | | M | | | |
Kretstrening 15.5. | Verdal OK | Nord-Trøndelag | 22 | | trening | | | L | | | |
søn. 16.5 | Vårtrening Borgeskogen | Stokke IL | Vestfold og Telemark | 0 | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 15-20 Røsskleiva | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Ekstra treningsløype Skjettenkollen uke 16 til 19 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Langdistanse Heggedal | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Eidsvoll OL - Ukas løype 2021-03 | Eidsvoll OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Nordmarka 1-2-3 - #3 | IL Koll | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Vestfold Vårcup 4 - Ukas løype | Hedrum OL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - periode 4 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Asker ABC 2 Ukas Løype | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Raumar-trening Bergermoen | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas Løype Hekollen | Indre Østfold OK | Østfold | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 19-20 | Nittedal OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Corona-Tour of Lillomarka uke 19 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
Kretsøkt - uke 19 | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype O-Challenge 2021 | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 19 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - Slettfjell | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Langdistanse/veivalg - Lutvann | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
ukens løype Hordnesmarka Bergen, med mulighet for plukk av pokalkamppoeng | Bergens TF | Hordaland | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - Vestmarka syd uke 19 | Larvik OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - periode 5 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype 12. mai - 19. mai. | OL Vallset/Stange | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Treningsløp uke 19 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Tyrvings Corona Cup #IvarO-løpet | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Skien City Race, KM-sprint | Skien OK | Vestfold og Telemark | 0 | | krets | | | S | | | |
UTSATT (pga forskrift) - KM langdistanse | Emblem IL | Møre og Romsdal | 0 | | nasj | | | L | | | |
Tyrving Corona Cup Lang Sprint i Sandvika | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
Åpen trening o- intervall | IK Grane Arendal Orientering | Agder O-krets | 11 | | trening | | | M | | | |
u 20 | man. 17.5 | Vårtrening Borgeskogen | Stokke IL | Vestfold og Telemark | 0 | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 15-20 Røsskleiva | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Langdistanse Heggedal | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Eidsvoll OL - Ukas løype 2021-03 | Eidsvoll OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Vestfold Vårcup 4 - Ukas løype | Hedrum OL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - periode 4 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Asker ABC 2 Ukas Løype | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Raumar-trening Bergermoen | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas Løype Hekollen | Indre Østfold OK | Østfold | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 19-20 | Nittedal OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - Slettfjell | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Langdistanse/veivalg - Lutvann | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
ukens løype Hordnesmarka Bergen, med mulighet for plukk av pokalkamppoeng | Bergens TF | Hordaland | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - Vestmarka syd uke 19 | Larvik OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - periode 5 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype 12. mai - 19. mai. | OL Vallset/Stange | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Tyrvings Corona Cup #IvarO-løpet | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Corona Cup Lang Sprint i Sandvika | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
Røykencup Løp 6 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Uke 20 Ukas løype FSK | Fredrikstad SK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
GOL-karusell 3 | Gjerdrum OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
tir. 18.5 | Vårtrening Borgeskogen | Stokke IL | Vestfold og Telemark | 0 | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 15-20 Røsskleiva | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Langdistanse Heggedal | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Eidsvoll OL - Ukas løype 2021-03 | Eidsvoll OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Vestfold Vårcup 4 - Ukas løype | Hedrum OL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - periode 4 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Raumar-trening Bergermoen | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas Løype Hekollen | Indre Østfold OK | Østfold | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 19-20 | Nittedal OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - Slettfjell | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Langdistanse/veivalg - Lutvann | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
ukens løype Hordnesmarka Bergen, med mulighet for plukk av pokalkamppoeng | Bergens TF | Hordaland | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - periode 5 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype 12. mai - 19. mai. | OL Vallset/Stange | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Tyrvings Corona Cup #IvarO-løpet | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Corona Cup Lang Sprint i Sandvika | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
Røykencup Løp 6 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Uke 20 Ukas løype FSK | Fredrikstad SK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
GOL-karusell 3 | Gjerdrum OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Rekrutt og råtassløp | Fossum IF | Akershus og Oslo | 0 | | nær | | | M | | | |
sprintcup 3 Bergen | TIF Viking | Hordaland | 74 | | nær | | | S | | | |
Corona-Tour of Lillomarka / Kretsøkt AOOK uke 20 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
O-intervall Skjettenkollen/Haneborgåsen | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 20 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
Mellomdistanse Strømsdammen 18.-22.mai | Heming Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Olsvika - treningsløp | Emblem IL | Møre og Romsdal | - | | trening | | | S | | | |
Ungdomscup No. 2 - Neseskogen | Ganddal IL | Rogaland | 99 | | nær | | | M | | | |
KSO VÅR 1 | Kristiansand OK Oddersjaa SSK OK Sør | Agder O-krets | 86 | | nær | | | S | | | |
NØK-Karusell Løp 2 | Vingelen IL | Sør-Trøndelag | 1 | | nær | | | M | | | |
Saltenkarusell 3 | Tverlandet IL | Nordland | 54 | | nær | | | L | | | |
Østmarka Open 2 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
Vestfold Vårcup 6 - Ukas løype 20 | Larvik OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
ons. 19.5 | Vårtrening Borgeskogen | Stokke IL | Vestfold og Telemark | 0 | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 15-20 Røsskleiva | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Langdistanse Heggedal | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Eidsvoll OL - Ukas løype 2021-03 | Eidsvoll OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - periode 4 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Raumar-trening Bergermoen | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 19-20 | Nittedal OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - Slettfjell | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Langdistanse/veivalg - Lutvann | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - periode 5 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype 12. mai - 19. mai. | OL Vallset/Stange | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Tyrvings Corona Cup #IvarO-løpet | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Corona Cup Lang Sprint i Sandvika | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
Røykencup Løp 6 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Uke 20 Ukas løype FSK | Fredrikstad SK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
GOL-karusell 3 | Gjerdrum OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Corona-Tour of Lillomarka / Kretsøkt AOOK uke 20 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
O-intervall Skjettenkollen/Haneborgåsen | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Mellomdistanse Strømsdammen 18.-22.mai | Heming Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Vestfold Vårcup 6 - Ukas løype 20 | Larvik OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Hadselkarusellen løp 1 - Stokmarknes | Stokmarknes OL | Troms | 0 | | trening | | | S | | | |
O-karusell 1 | Verdal OK | Nord-Trøndelag | 80 | | trening | | | M | | | |
O-sjuer 5, Gjeldsåsen | Frol IL | Nord-Trøndelag | - | | trening | | | L | | | |
Nordmarka 1-2-3 - #4 | IL Koll | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
ukens løype Rolland Åsane Bergen | TIF Viking | Hordaland | - | | ul | | | S | | | |
Sorperoa | Tormod Skilag | Innlandet | 12 | | nær | | | M | | | |
AOK - KM Sprint | IL Imås | Agder O-krets | 64 | | krets | | | S | | | |
BKOK-KARUSELLEN #4 | Brandval/Kongsvinger OK | Innlandet | 40 | | nær | | | L | | | |
Treningsløp Kaupanger idrettspark | Sogndal IL | Sogn og Fjordane | - | | trening | | | M | | | |
Treningsløp uke 20 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Treningsløp Breskelia Bø i Telemark | Bø OL | Vestfold og Telemark | 48 | | trening | | | L | | | |
Førde IL Nærløp Førde Vassverk | Førde IL | Sogn og Fjordane | 56 | | nær | | | M | | | |
Klubbløp 2 | Samnanger IL | Hordaland | 14 | | trening | | | L | | | |
Vestmjøsacup 1, Vind | Gjø-Vard OL OL Toten-Troll | Innlandet | 72 | | nær | | | M | | | |
tor. 20.5 | Vårtrening Borgeskogen | Stokke IL | Vestfold og Telemark | 0 | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 15-20 Røsskleiva | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Langdistanse Heggedal | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Eidsvoll OL - Ukas løype 2021-03 | Eidsvoll OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - periode 4 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Raumar-trening Bergermoen | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 19-20 | Nittedal OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - Slettfjell | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Langdistanse/veivalg - Lutvann | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - periode 5 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Tyrvings Corona Cup #IvarO-løpet | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Corona Cup Lang Sprint i Sandvika | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
Røykencup Løp 6 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Uke 20 Ukas løype FSK | Fredrikstad SK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
GOL-karusell 3 | Gjerdrum OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Corona-Tour of Lillomarka / Kretsøkt AOOK uke 20 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
O-intervall Skjettenkollen/Haneborgåsen | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Mellomdistanse Strømsdammen 18.-22.mai | Heming Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Vestfold Vårcup 6 - Ukas løype 20 | Larvik OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Nordmarka 1-2-3 - #4 | IL Koll | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
ukens løype Rolland Åsane Bergen | TIF Viking | Hordaland | - | | ul | | | S | | | |
Treningsløp uke 20 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
SO-Cup Løp 1 + Verdens o-dag | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 43 | | ul | | | L | | | |
Treningsløp 5 | Notodden OL | Vestfold og Telemark | - | | trening | | | L | | | |
O-cup 2 - Kvaløysletta, sprint | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | S | | | |
O-karusell 3 | Eidskog OL | Innlandet | 20 | | nær | | | M | | | |
Ringerikskarusell 3 | Ringerike OL | Buskerud | 0 | | nær | | | M | | | |
Råtassløp 1 / ukas løype | Indre Østfold OK | Østfold | 20 | | ul | | | M | | | |
Torsdagsløp nr.6 Maihaugen | Lillehammer OK | Innlandet | 57 | | nær | | | L | | | |
Toten Koronasprintcup 2 | OL Toten-Troll | Innlandet | 36 | | nær | | | S | | | |
Treningsløp 20. mai | Stokke IL | Vestfold og Telemark | 8 | | trening | | | M | | | |
Ungdomsløp 1 | Wing OK | Sør-Trøndelag | 195 | | nær | | | S | | | |
Grenlandskarusellen 6 - Ukens løype | Porsgrunn OL | Vestfold og Telemark | 0 | | nær | | | L | | | |
fre. 21.5 | Vårtrening Borgeskogen | Stokke IL | Vestfold og Telemark | 0 | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 15-20 Røsskleiva | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Langdistanse Heggedal | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Eidsvoll OL - Ukas løype 2021-03 | Eidsvoll OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - periode 4 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Raumar-trening Bergermoen | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 19-20 | Nittedal OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - Slettfjell | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Langdistanse/veivalg - Lutvann | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - periode 5 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Tyrving Corona Cup Lang Sprint i Sandvika | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
Røykencup Løp 6 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Uke 20 Ukas løype FSK | Fredrikstad SK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
GOL-karusell 3 | Gjerdrum OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Corona-Tour of Lillomarka / Kretsøkt AOOK uke 20 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
O-intervall Skjettenkollen/Haneborgåsen | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Mellomdistanse Strømsdammen 18.-22.mai | Heming Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Vestfold Vårcup 6 - Ukas løype 20 | Larvik OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Nordmarka 1-2-3 - #4 | IL Koll | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
ukens løype Rolland Åsane Bergen | TIF Viking | Hordaland | - | | ul | | | S | | | |
Treningsløp uke 20 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Postjakta | Odal OL - Orientering | Innlandet | - | | trening | | | M | | | |
Ukas løype 21.05 til 25.05 | Vang OL | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Morgenfrisk Pinse | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 84 | | ul | | | M | K | | |
Regionalt fokusløp Østfold løp 4 | OK Moss | Østfold | 1 | | ul | | | M | | | |
Treningsløp Nr 3 - Evjemoen/Steinsfjell | Otra IL | Agder O-krets | - | | ul | | | L | | | |
lør. 22.5 | Vårtrening Borgeskogen | Stokke IL | Vestfold og Telemark | 0 | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 15-20 Røsskleiva | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Langdistanse Heggedal | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Eidsvoll OL - Ukas løype 2021-03 | Eidsvoll OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - periode 4 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Raumar-trening Bergermoen | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 19-20 | Nittedal OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Langdistanse/veivalg - Lutvann | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - periode 5 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Tyrving Corona Cup Lang Sprint i Sandvika | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
Røykencup Løp 6 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Uke 20 Ukas løype FSK | Fredrikstad SK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Corona-Tour of Lillomarka / Kretsøkt AOOK uke 20 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
O-intervall Skjettenkollen/Haneborgåsen | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Mellomdistanse Strømsdammen 18.-22.mai | Heming Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Vestfold Vårcup 6 - Ukas løype 20 | Larvik OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Nordmarka 1-2-3 - #4 | IL Koll | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
ukens løype Rolland Åsane Bergen | TIF Viking | Hordaland | - | | ul | | | S | | | |
Treningsløp uke 20 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype 21.05 til 25.05 | Vang OL | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Koronacup løp 6 | Berger og Svelvik OL Konnerud IL | Buskerud | 0 | | nær | | | M | | | |
Pinseløpet (Avlyst!) dag 1 inkl JWOC uttak (Flyttes!) | OL Tønsberg og omegn | Vestfold og Telemark | 0 | | nasj | | | M | | | |
Sprinttrening U-20 HOK | Hordaland Varegg Fleridrett | Hordaland | 14 | | trening | | | S | | | |
Ukas løype - Durud | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Elgdilten - ungdomsløp | Hamar OK Løten o-lag | Innlandet | 113 | | krets | | | M | | | |
MOT.TV -treninger i HL-relevant terreng, dag 1 - økt 1 | Notodden OL | Vestfold og Telemark | 49 | | trening | | | L | | | |
MOT.TV -treninger i HL-relevant terreng, dag 1 - økt 2 | Notodden OL | Vestfold og Telemark | 49 | | trening | | | L | | | |
Ukas løype Løten | Løten o-lag | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
søn. 23.5 | Vårtrening Borgeskogen | Stokke IL | Vestfold og Telemark | 0 | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 15-20 Røsskleiva | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Langdistanse Heggedal | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Eidsvoll OL - Ukas løype 2021-03 | Eidsvoll OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - periode 4 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Raumar-trening Bergermoen | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Langdistanse/veivalg - Lutvann | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - periode 5 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Tyrving Corona Cup Lang Sprint i Sandvika | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
Uke 20 Ukas løype FSK | Fredrikstad SK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Corona-Tour of Lillomarka / Kretsøkt AOOK uke 20 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
O-intervall Skjettenkollen/Haneborgåsen | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Vestfold Vårcup 6 - Ukas løype 20 | Larvik OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Nordmarka 1-2-3 - #4 | IL Koll | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
ukens løype Rolland Åsane Bergen | TIF Viking | Hordaland | - | | ul | | | S | | | |
Treningsløp uke 20 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype 21.05 til 25.05 | Vang OL | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Sprinttrening U-20 HOK | Hordaland Varegg Fleridrett | Hordaland | 14 | | trening | | | S | | | |
Ukas løype - Durud | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
MOT.TV -treninger i HL-relevant terreng, dag 2 | Notodden OL | Vestfold og Telemark | 43 | | trening | | | L | | | |
Ukas løype Løten | Løten o-lag | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Pinseløpet (Avlyst!) dag 2 inkl JWOC uttak (Flyttes!) | OL Tønsberg og omegn | Vestfold og Telemark | 0 | | nasj | | | L | | | |
AOOK Kretsøkt og AB-karusell 23/5-6/6 | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype, Raulandsgrend | Idrettslaget Dyre Vaa | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 21 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Løvspretten - ungdomsløp | Hamar OK Løten o-lag | Innlandet | 82 | | krets | | | L | | | |
Ukas løype - uke 21 - Tunevannet vest | Sarpsborg OL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Skibotn 2021 Middle | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | M | | | |
u 21 | man. 24.5 | Vårtrening Borgeskogen | Stokke IL | Vestfold og Telemark | 0 | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 15-20 Røsskleiva | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - periode 4 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Raumar-trening Bergermoen | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Langdistanse/veivalg - Lutvann | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - periode 5 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Tyrving Corona Cup Lang Sprint i Sandvika | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
O-intervall Skjettenkollen/Haneborgåsen | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Vestfold Vårcup 6 - Ukas løype 20 | Larvik OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Nordmarka 1-2-3 - #4 | IL Koll | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
ukens løype Rolland Åsane Bergen | TIF Viking | Hordaland | - | | ul | | | S | | | |
Ukas løype 21.05 til 25.05 | Vang OL | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - Durud | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype Løten | Løten o-lag | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
AOOK Kretsøkt og AB-karusell 23/5-6/6 | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype, Raulandsgrend | Idrettslaget Dyre Vaa | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - uke 21 - Tunevannet vest | Sarpsborg OL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Pinseløpet (Avlyst!) dag 3 inkl JWOC uttak (Flyttes!) | OL Tønsberg og omegn | Vestfold og Telemark | 0 | | nasj | | | M | | | |
Røykencup Løp 7 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Corona-Tour of Lillomarka uke 21 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
Nordmarka 1-2-3 - #5 | IL Koll | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Uke 21 Ukas løype FSK | Fredrikstad SK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Østmarka Open 3 (ukas løype) | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Fokusløp, Skibotn 2021 | IL BUL-Tromsø | Troms | 10 | | ul | | | M | | | |
GOL-karusell 4 | Gjerdrum OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
tir. 25.5 | Vårtrening Borgeskogen | Stokke IL | Vestfold og Telemark | 0 | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 15-20 Røsskleiva | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - periode 4 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Raumar-trening Bergermoen | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Langdistanse/veivalg - Lutvann | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - periode 5 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Tyrving Corona Cup Lang Sprint i Sandvika | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
O-intervall Skjettenkollen/Haneborgåsen | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
ukens løype Rolland Åsane Bergen | TIF Viking | Hordaland | - | | ul | | | S | | | |
Ukas løype 21.05 til 25.05 | Vang OL | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - Durud | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype Løten | Løten o-lag | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
AOOK Kretsøkt og AB-karusell 23/5-6/6 | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype, Raulandsgrend | Idrettslaget Dyre Vaa | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - uke 21 - Tunevannet vest | Sarpsborg OL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Røykencup Løp 7 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Corona-Tour of Lillomarka uke 21 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
Nordmarka 1-2-3 - #5 | IL Koll | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Uke 21 Ukas løype FSK | Fredrikstad SK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Østmarka Open 3 (ukas løype) | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
GOL-karusell 4 | Gjerdrum OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
OK Sør Treningsløp 8 Buråsen Sørlandsparken | OK Sør | Agder O-krets | - | | trening | | | M | | | |
Raumar, ukens løype, uke 21 og 22, Sandtjern Ullensaker | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
5. rankingløp | Stord Orientering | Hordaland | 0 | | nær | | | L | | | |
Ungdomscup No. 3 - Bakkebø | Egersund OK | Rogaland | 64 | | nær | | | S | | | |
Numedalsserien - ukas løype 1 | Rollag og Veggli IL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Fossum rekrutt treningsløp | Fossum IF | Akershus og Oslo | 96 | | trening | | | M | | | |
Grenlandskarusellen 7 Ukas løype | Skien OK | Vestfold og Telemark | 0 | | nær | | | M | | | |
Stjørdalskarusell nr. 2-2021 | Stjørdals-Blink Orientering | Nord-Trøndelag | - | | trening | | | L | | | |
ons. 26.5 | Vårtrening Borgeskogen | Stokke IL | Vestfold og Telemark | 0 | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 15-20 Røsskleiva | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Raumar-trening Bergermoen | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Langdistanse/veivalg - Lutvann | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Tyrving Corona Cup Lang Sprint i Sandvika | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
O-intervall Skjettenkollen/Haneborgåsen | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - Durud | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype Løten | Løten o-lag | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
AOOK Kretsøkt og AB-karusell 23/5-6/6 | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype, Raulandsgrend | Idrettslaget Dyre Vaa | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - uke 21 - Tunevannet vest | Sarpsborg OL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Røykencup Løp 7 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Corona-Tour of Lillomarka uke 21 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
Nordmarka 1-2-3 - #5 | IL Koll | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Uke 21 Ukas løype FSK | Fredrikstad SK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Østmarka Open 3 (ukas løype) | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
GOL-karusell 4 | Gjerdrum OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Raumar, ukens løype, uke 21 og 22, Sandtjern Ullensaker | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Numedalsserien - ukas løype 1 | Rollag og Veggli IL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Hadselkarusellen løp 2 - Melbu | Stokmarknes OL | Troms | - | | trening | | | S | | | |
Treningsløp | Verdal OK | Nord-Trøndelag | - | | trening | | | L | | | |
Ukas løype - klubbhuset uke 21 | Larvik OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Agderkarusellen løp 7 (vest) | Marnardal IL | Agder O-krets | 1 | | nær | | | M | | | |
Ukas løype - periode 6 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Vinstra | Tormod Skilag | Innlandet | 18 | | nær | | | M | | | |
BKOK-KARUSELLEN #5 | Brandval/Kongsvinger OK | Innlandet | 42 | | nær | | | M | | | |
Treningsløp Haukåsen | Sogndal IL | Sogn og Fjordane | - | | trening | | | M | | | |
Agderkarusellen løp 7 (øst) | Gjerstad IL | Agder O-krets | 30 | | nær | | | M | | | |
Treningsløp Bø i Telemark | Bø OL | Vestfold og Telemark | 28 | | trening | | | L | | | |
Klubbløp 3 | Samnanger IL | Hordaland | 14 | | trening | | | L | | | |
Nammocup 3 | Lillehammer OK | Innlandet | 119 | | nær | | | S | | | |
Østfoldsprinten løp 4 | OK Moss | Østfold | 0 | | nær | | | S | | | |
Østfoldsprinten løp 1 | Halden SK | Østfold | 0 | | nær | | | S | | | |
Førde IL Nærløp Bringeland | Førde IL | Sogn og Fjordane | 58 | | nær | | | L | | | |
Treningsløp uke 20 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype 26.5 - 1.6: Trening A-løype med kurvekart og linje-o | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
tor. 27.5 | Vårtrening Borgeskogen | Stokke IL | Vestfold og Telemark | 0 | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 15-20 Røsskleiva | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Raumar-trening Bergermoen | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Langdistanse/veivalg - Lutvann | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Tyrving Corona Cup Lang Sprint i Sandvika | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
O-intervall Skjettenkollen/Haneborgåsen | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - Durud | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype Løten | Løten o-lag | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
AOOK Kretsøkt og AB-karusell 23/5-6/6 | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype, Raulandsgrend | Idrettslaget Dyre Vaa | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - uke 21 - Tunevannet vest | Sarpsborg OL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Røykencup Løp 7 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Corona-Tour of Lillomarka uke 21 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
Nordmarka 1-2-3 - #5 | IL Koll | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Uke 21 Ukas løype FSK | Fredrikstad SK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Østmarka Open 3 (ukas løype) | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
GOL-karusell 4 | Gjerdrum OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Raumar, ukens løype, uke 21 og 22, Sandtjern Ullensaker | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Numedalsserien - ukas løype 1 | Rollag og Veggli IL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - klubbhuset uke 21 | Larvik OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - periode 6 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Treningsløp uke 20 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype 26.5 - 1.6: Trening A-løype med kurvekart og linje-o | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
TA-sprint finale 2021 | Stjørdals-Blink Orientering | Nord-Trøndelag | 47 | | krets | | | S | | | |
Ukas sprintløype (uke 21) - Strømmen | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
Råtass #2 og ukas løype | Indre Østfold OK | Østfold | 20 | | ul | | | M | | | |
Karusell 1, Bruhammaren | Ålgård Orientering | Rogaland | 53 | | nær | | | M | | | |
Klubbløp Vagleskogen | Ganddal IL | Rogaland | 66 | | nær | | | M | | | |
Treningsløp 6 | Notodden OL | Vestfold og Telemark | - | | trening | | | L | | | |
O-cup 3 - Hella, mellom | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | M | | | |
O-karusell 4 | Eidskog OL | Innlandet | 22 | | nær | | | M | | | |
O-karusellen Vågan 2. løp, Teisthaugan | Kabelvåg O-lag | Nordland | 21 | | nær | | | M | | | |
Torsdagsløp nr.7 , Jørstadmoen | Rudsbygd IL | Innlandet | 35 | | nær | | | M | | | |
Toten Koronasprintcup 3 | OL Toten-Troll | Innlandet | 38 | | nær | | | S | | | |
Trening 27. mai | Stokke IL | Vestfold og Telemark | 6 | | ul | | | L | | | |
Ungdomsløp 2 STOK | OL Trollelg | Sør-Trøndelag | 192 | | nær | | | L | | | |
fre. 28.5 | Vårtrening Borgeskogen | Stokke IL | Vestfold og Telemark | 0 | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 15-20 Røsskleiva | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Raumar-trening Bergermoen | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Langdistanse/veivalg - Lutvann | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Tyrving Corona Cup Lang Sprint i Sandvika | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
O-intervall Skjettenkollen/Haneborgåsen | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - Durud | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype Løten | Løten o-lag | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
AOOK Kretsøkt og AB-karusell 23/5-6/6 | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype, Raulandsgrend | Idrettslaget Dyre Vaa | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - uke 21 - Tunevannet vest | Sarpsborg OL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Røykencup Løp 7 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Corona-Tour of Lillomarka uke 21 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
Nordmarka 1-2-3 - #5 | IL Koll | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Uke 21 Ukas løype FSK | Fredrikstad SK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Østmarka Open 3 (ukas løype) | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
GOL-karusell 4 | Gjerdrum OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Raumar, ukens løype, uke 21 og 22, Sandtjern Ullensaker | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - klubbhuset uke 21 | Larvik OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - periode 6 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Treningsløp uke 20 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype 26.5 - 1.6: Trening A-løype med kurvekart og linje-o | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas sprintløype (uke 21) - Strømmen | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
Unionsmatchen 2021 trening | Gjø-Vard OL OL Toten-Troll | Innlandet | 0 | | trening | | | L | | | |
Vekas løype | Høydalsmo IL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Treningsløp Øynaheia | IK Grane Arendal Orientering | Agder O-krets | 5 | | trening | | | L | | | |
Treningsløp Nr 4 - Folefallene / Bjorvatn | Otra IL | Agder O-krets | - | | trening | | | L | | | |
Postjakta løp 2 | Odal OL - Orientering | Innlandet | 13 | | trening | | | M | | | |
Trondheim Open, sprint | Nidarøst OK | Sør-Trøndelag | 160 | | nær | | | S | | | |
lør. 29.5 | Vårtrening Borgeskogen | Stokke IL | Vestfold og Telemark | 0 | | ul | | | L | | | |
Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Raumar-trening Bergermoen | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Langdistanse/veivalg - Lutvann | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Tyrving Corona Cup Lang Sprint i Sandvika | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
O-intervall Skjettenkollen/Haneborgåsen | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - Durud | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype Løten | Løten o-lag | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
AOOK Kretsøkt og AB-karusell 23/5-6/6 | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype, Raulandsgrend | Idrettslaget Dyre Vaa | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - uke 21 - Tunevannet vest | Sarpsborg OL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Røykencup Løp 7 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Corona-Tour of Lillomarka uke 21 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
Nordmarka 1-2-3 - #5 | IL Koll | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Uke 21 Ukas løype FSK | Fredrikstad SK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Østmarka Open 3 (ukas løype) | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Raumar, ukens løype, uke 21 og 22, Sandtjern Ullensaker | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - klubbhuset uke 21 | Larvik OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - periode 6 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Treningsløp uke 20 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype 26.5 - 1.6: Trening A-løype med kurvekart og linje-o | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas sprintløype (uke 21) - Strømmen | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
Vekas løype | Høydalsmo IL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Alta 2-dagers. Dag 1 | Alta OL | Finnmark | 54 | | nasj | | | M | | | |
KOK 2-dagers Mellomdistanse | Kristiansand OK | Agder O-krets | 57 | | krets | | | L | | | |
Unionsmatchen 2021 individuelt | Gjø-Vard OL OL Toten-Troll | Innlandet | 0 | | nasj | | | L | | | |
Vårløpet (prøve-NM) | Porsgrunn OL | Vestfold og Telemark | 0 | | krets | | | M | | | |
Trondheim Open, dag 1 | Wing OK | Sør-Trøndelag | 172 | | krets | | | L | | | |
VM testløp i Tsjekkia, dag 1 | Norges Orienteringsforbund | | 21 | | trening | | | L | | | |
Treningsløp for Tyrvings ungdommer | Tyrving IL | Akershus og Oslo | 49 | | trening | | | M | | | |
KM Mellom (HOK-ranking 2/2021) | Varegg Fleridrett | Hordaland | 71 | | krets | | | M | | | |
Totenåsløpet 2021 | OL Toten-Troll | Innlandet | 69 | | nasj | | | M | | | |
Mellom Malangen 2021 | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | M | | | |
"kommuneløp" Bergen, med løyper fra KM mellomdistanse | Varegg Fleridrett | Hordaland | 43 | | nær | | | M | | | |
Kretsløp Åseheia | Egersund OK | Rogaland | 46 | | krets | | | L | | | |
søn. 30.5 | Vårtrening Borgeskogen | Stokke IL | Vestfold og Telemark | 0 | | ul | | | L | | | |
Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Langdistanse/veivalg - Lutvann | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Tyrving Corona Cup Lang Sprint i Sandvika | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
O-intervall Skjettenkollen/Haneborgåsen | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - Durud | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
AOOK Kretsøkt og AB-karusell 23/5-6/6 | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype, Raulandsgrend | Idrettslaget Dyre Vaa | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - uke 21 - Tunevannet vest | Sarpsborg OL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Corona-Tour of Lillomarka uke 21 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
Nordmarka 1-2-3 - #5 | IL Koll | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Uke 21 Ukas løype FSK | Fredrikstad SK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Østmarka Open 3 (ukas løype) | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Raumar, ukens løype, uke 21 og 22, Sandtjern Ullensaker | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - klubbhuset uke 21 | Larvik OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - periode 6 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Treningsløp uke 20 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype 26.5 - 1.6: Trening A-løype med kurvekart og linje-o | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas sprintløype (uke 21) - Strømmen | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
Vekas løype | Høydalsmo IL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Trondheim Open, dag 2 | Wing OK | Sør-Trøndelag | 205 | | krets | | | L | | | |
VM testløp i Tsjekkia, dag 2 | Norges Orienteringsforbund | | 21 | | trening | | | L | | | |
Mellom Malangen 2021 | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | M | | | |
"kommuneløp" Bergen, med løyper fra KM langdistanse | Fana IL | Hordaland | 49 | | nær | | | L | | | |
Alta 2-dagers. Dag 2 | Alta OL | Finnmark | 46 | | nasj | | | L | | | |
KM Lang (HOK-ranking 3/2021) | Fana IL | Hordaland | 41 | | krets | | | L | | | |
KOK 2-dagers Langdistanse | Kristiansand OK | Agder O-krets | 45 | | krets | | | L | | | |
Kretsløp, Resafjell | Ålgård Orientering | Rogaland | 47 | | krets | | | M | | | |
Kvistkvaset | Ås IL | Akershus og Oslo | 24 | | krets | | S | M | | | |
Myrsprinten | Vang OL | Innlandet | 12 | | krets | | | S | | | |
Ungdomsløp | Konnerud IL | Buskerud | 98 | | nær | | | M | | | |
Unionsmatchen 2021 stafett | Gjø-Vard OL OL Toten-Troll | Innlandet | 0 | | nasj | | S | L | | | |
Vårløpet | Hedrum OL | Vestfold og Telemark | 0 | | ul | | | M | | | |
Kråkecup Treningsløp Editionløp #1 | OK Moss | Østfold | 45 | | trening | | | M | | | |
Ungdomsløp Buskerud. Mellomdistanse | Røyken OL | Buskerud | 4 | | nær | | | M | | | |
Dagssamling | Freidig | Sør-Trøndelag | 35 | | trening | | | L | | | |
Testløp Stafett | Eidsvoll OL | Akershus og Oslo | - | | trening | | S | L | | | |
Ni-Nitti trening 1 | Nittedal OL | Akershus og Oslo | 11 | | trening | | | M | | | |
Regionalt U20 løp Møre og Romsdal | Molde og Omegn IF | Møre og Romsdal | 22 | | krets | | | L | | | |
u 22 | man. 31.5 | Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Langdistanse/veivalg - Lutvann | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Tyrving Corona Cup Lang Sprint i Sandvika | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
Ukas løype - Durud | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
AOOK Kretsøkt og AB-karusell 23/5-6/6 | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype, Raulandsgrend | Idrettslaget Dyre Vaa | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Østmarka Open 3 (ukas løype) | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Raumar, ukens løype, uke 21 og 22, Sandtjern Ullensaker | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - klubbhuset uke 21 | Larvik OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - periode 6 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype 26.5 - 1.6: Trening A-løype med kurvekart og linje-o | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas sprintløype (uke 21) - Strømmen | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
Vekas løype | Høydalsmo IL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Mellom Malangen 2021 | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Røykencup Løp 8 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Corona-Tour of Lillomarka uke 22 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 22 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
Eidsvoll OL - Ukas løype 2021-04 | Eidsvoll OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Nordhordlandskarusell (Koronatilpasset) | Kvernbit IL | Hordaland | 41 | | nær | | | M | | | |
Kretstrening NTOK (Utsatt!!) | Stjørdals-Blink Orientering | Nord-Trøndelag | 19 | | trening | | | M | | | |
Treningsløp 2 SIF Orientering | Snertingdal IF Orientering | Innlandet | 29 | | trening | | | L | | | |
GOL-karusell 5 | Gjerdrum OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - Haukåsen | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
tir. 1.6 | Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Langdistanse/veivalg - Lutvann | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Tyrving Corona Cup Lang Sprint i Sandvika | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
Ukas løype - Durud | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
AOOK Kretsøkt og AB-karusell 23/5-6/6 | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype, Raulandsgrend | Idrettslaget Dyre Vaa | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Østmarka Open 3 (ukas løype) | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Raumar, ukens løype, uke 21 og 22, Sandtjern Ullensaker | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - periode 6 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype 26.5 - 1.6: Trening A-løype med kurvekart og linje-o | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Vekas løype | Høydalsmo IL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Mellom Malangen 2021 | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Røykencup Løp 8 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Corona-Tour of Lillomarka uke 22 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 22 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
Eidsvoll OL - Ukas løype 2021-04 | Eidsvoll OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
GOL-karusell 5 | Gjerdrum OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - Haukåsen | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Grenlandskarusellen 8 - ukas løype | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | 0 | | ul | | | M | | | |
OK Sør Treningsløp 9 Vatne skolehus | OK Sør | Agder O-krets | - | | trening | | | M | | | |
Regionalt fokusløp Østfold løp 5 | Sarpsborg OL | Østfold | 0 | | ul | | | M | | | |
Vestfold Vårcup 7 - ukas løype Borgen skiarena | Lardal OL | Vestfold og Telemark | 0 | | ul | | | L | | | |
Østmarka Open 4 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | 0 | | nær | | | M | | | |
Nordmarka 1-2-3 - #6 | IL Koll | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Foll-o-karusellen NFO | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 107 | | ul | | | M | | | |
O-teknisk trening uke 22 | Porsgrunn OL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype 22 - Rekkevik/Gon | Larvik OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | S | | | |
O-troll Leir - Region 2 Sæteren Gård | Fossum IF | Akershus og Oslo | 2 | | nær | | | M | | | |
Ukas løype - periode 7 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
AB-Karusell løp 1 | Tyrving IL | Akershus og Oslo | 0 | | nær | | | L | | | |
Klubbmesterskap KOK | Kristiansand OK | Agder O-krets | 19 | | nær | | | M | | | |
6. rankingløp | Stord Orientering | Hordaland | 0 | | nær | | | L | | | |
pokalkamp 3 Bergen | Gneist, IL | Hordaland | 75 | | nær | | | M | | | |
Ungdomscup No. 4 - Hålandskogen | Ålgård Orientering | Rogaland | 106 | | nær | | | M | | | |
Klubbløp fra O-hytta | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 49 | | trening | | | L | | | |
Numedalsserien - ukas løype 2 | Rollag og Veggli IL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
O-karusell | Harstad OL | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Saltenkarusell 4 - Røvika | Bodø og Omegn IF Orientering | Nordland | 39 | | nær | | | L | | | |
Ungdomsserien løp 1 | Halden SK | Østfold | 122 | | nær | | | L | | | |
Treningsløp SBO | Stjørdals-Blink Orientering | Nord-Trøndelag | - | | trening | | | M | | | |
Nord Østerdals Karusellen løp 3 | Folldal IF | Sør-Trøndelag | 0 | | nær | | | M | | | |
Ringerikskarusell til ukas løype | Ringerike OL | Buskerud | 0 | | ul | | | M | | | |
trening - ukas løype | Kristiansand OK | Agder O-krets | 1 | | ul | | | M | | | |
"kommuneløp" Bergen, med løyper fra pokalkamp 3, og mulighet for plukk av pokalkamppoeng | Gneist, IL | Hordaland | 36 | | nær | | | L | | | |
ons. 2.6 | Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Langdistanse/veivalg - Lutvann | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Tyrving Corona Cup Lang Sprint i Sandvika | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
Ukas løype - Durud | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
AOOK Kretsøkt og AB-karusell 23/5-6/6 | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype, Raulandsgrend | Idrettslaget Dyre Vaa | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Raumar, ukens løype, uke 21 og 22, Sandtjern Ullensaker | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - periode 6 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Vekas løype | Høydalsmo IL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Mellom Malangen 2021 | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Røykencup Løp 8 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Corona-Tour of Lillomarka uke 22 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 22 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
Eidsvoll OL - Ukas løype 2021-04 | Eidsvoll OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
GOL-karusell 5 | Gjerdrum OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - Haukåsen | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Nordmarka 1-2-3 - #6 | IL Koll | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
O-teknisk trening uke 22 | Porsgrunn OL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype 22 - Rekkevik/Gon | Larvik OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | S | | | |
Ukas løype - periode 7 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Numedalsserien - ukas løype 2 | Rollag og Veggli IL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
trening - ukas løype | Kristiansand OK | Agder O-krets | 1 | | ul | | | M | | | |
Hadselkarusellen løp 3 - Stokmarknes | Stokmarknes OL | Troms | - | | trening | | | L | | | |
O-karusell 2 | Verdal OK | Nord-Trøndelag | 66 | | trening | | | M | | | |
O-sjuer 6, Langåselva | Frol IL | Nord-Trøndelag | - | | trening | | | L | | | |
Treningsløp Mollandsmarki (Hafslo) | Sogndal IL | Sogn og Fjordane | - | | trening | | | M | | | |
ukens løype Milde Ytrebygda Bergen, med mulighet for plukk av pokalkamppoeng | Gneist, IL | Hordaland | - | | ul | | | L | | | |
Leirdalen løype A5 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Sørkedalskarusellen 1 Garlaushøgda | Fossum IF Lierbygda OL | Akershus og Oslo Buskerud | 0 | | ul | | | L | | | |
Agderkarusellen løp 8 (øst) | Hisøy OK | Agder O-krets | 52 | | nær | | | L | | | |
BKOK-KARUSELLEN #6 | Brandval/Kongsvinger OK | Innlandet | 41 | | nær | | | M | | | |
Agderkarusellen løp 8 (vest) | Kristiansand OK | Agder O-krets | 3 | | nær | | | M | | | |
Klubbløp Øksnevadskogen | Ganddal IL | Rogaland | 62 | | nær | | | M | | | |
Treningsløp Bø i Telemark | Bø OL | Vestfold og Telemark | 53 | | trening | | | L | | | |
Frya - Øvre Arsenal | Tormod Skilag | Innlandet | 1 | | nær | | | M | | | |
Klubbløp 4 | Samnanger IL | Hordaland | 18 | | trening | | | L | | | |
KM sprint - under 20 år | Modum OL | Buskerud | 122 | | krets | | | S | | | |
Tambarskjevar IL Nærløp Helgåsmarka LM | Førde IL | Sogn og Fjordane | 41 | | nær | | | M | | | |
Vestmjøsacup 2, Fastland | Gjø-Vard OL OL Toten-Troll | Innlandet | 38 | | nær | | | S | | | |
tor. 3.6 | Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Langdistanse/veivalg - Lutvann | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Tyrving Corona Cup Lang Sprint i Sandvika | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
AOOK Kretsøkt og AB-karusell 23/5-6/6 | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype, Raulandsgrend | Idrettslaget Dyre Vaa | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Raumar, ukens løype, uke 21 og 22, Sandtjern Ullensaker | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - periode 6 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Vekas løype | Høydalsmo IL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Mellom Malangen 2021 | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Røykencup Løp 8 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Corona-Tour of Lillomarka uke 22 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 22 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
Eidsvoll OL - Ukas løype 2021-04 | Eidsvoll OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
GOL-karusell 5 | Gjerdrum OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - Haukåsen | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Nordmarka 1-2-3 - #6 | IL Koll | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
O-teknisk trening uke 22 | Porsgrunn OL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype 22 - Rekkevik/Gon | Larvik OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | S | | | |
Ukas løype - periode 7 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Numedalsserien - ukas løype 2 | Rollag og Veggli IL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
trening - ukas løype | Kristiansand OK | Agder O-krets | 1 | | ul | | | M | | | |
ukens løype Milde Ytrebygda Bergen, med mulighet for plukk av pokalkamppoeng | Gneist, IL | Hordaland | - | | ul | | | L | | | |
Leirdalen løype A5 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
STOK Ungdomsløp 3 | Nidarøst OK | Sør-Trøndelag | 201 | | nær | | | M | | | |
Klubbkøpp 2 | Løten o-lag | Innlandet | 26 | | trening | | | L | | | |
Treningsløp Åseheia | Egersund OK | Rogaland | 36 | | trening | | | L | | | |
Treningsløp 7 | Notodden OL | Vestfold og Telemark | - | | trening | | | L | | | |
Klubbmesterskap sprint/Råtassløp #3 | Indre Østfold OK | Østfold | 22 | | trening | | | S | | | |
O-cup 4 - Charlottenlund, mellom | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Torsdagsløp nr. 8 Birkebeiner'n skistadion | Lillehammer OK | Innlandet | 46 | | nær | | | L | | | |
Ringerikskarusell 5 | Fossekallen IL | Buskerud | 0 | | nær | | | M | | | |
Treningsløp 03.06 | Stokke IL | Vestfold og Telemark | 14 | | trening | | | M | | | |
O-karusell 5 | Eidskog OL | Innlandet | 39 | | trening | | | M | | | |
fre. 4.6 | Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Langdistanse/veivalg - Lutvann | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Tyrving Corona Cup Lang Sprint i Sandvika | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
AOOK Kretsøkt og AB-karusell 23/5-6/6 | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype, Raulandsgrend | Idrettslaget Dyre Vaa | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Raumar, ukens løype, uke 21 og 22, Sandtjern Ullensaker | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - periode 6 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Vekas løype | Høydalsmo IL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Mellom Malangen 2021 | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Røykencup Løp 8 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Corona-Tour of Lillomarka uke 22 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 22 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
Eidsvoll OL - Ukas løype 2021-04 | Eidsvoll OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
GOL-karusell 5 | Gjerdrum OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - Haukåsen | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Nordmarka 1-2-3 - #6 | IL Koll | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
O-teknisk trening uke 22 | Porsgrunn OL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype 22 - Rekkevik/Gon | Larvik OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | S | | | |
Ukas løype - periode 7 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
trening - ukas løype | Kristiansand OK | Agder O-krets | 1 | | ul | | | M | | | |
ukens løype Milde Ytrebygda Bergen, med mulighet for plukk av pokalkamppoeng | Gneist, IL | Hordaland | - | | ul | | | L | | | |
Leirdalen løype A5 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Regionalt fokusløp Østfold løp 6 | Fredrikstad SK | Østfold | - | | ul | | | L | | | |
Postjakta løp 3 | Odal OL - Orientering | Innlandet | 1 | | trening | | | M | | | |
Krinslagssamling 13-20 år | Sogndal IL | Sogn og Fjordane | 2 | | trening | | | L | | | |
lør. 5.6 | Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Langdistanse/veivalg - Lutvann | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Tyrving Corona Cup Lang Sprint i Sandvika | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
AOOK Kretsøkt og AB-karusell 23/5-6/6 | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype, Raulandsgrend | Idrettslaget Dyre Vaa | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Raumar, ukens løype, uke 21 og 22, Sandtjern Ullensaker | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - periode 6 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Vekas løype | Høydalsmo IL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Mellom Malangen 2021 | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Røykencup Løp 8 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Corona-Tour of Lillomarka uke 22 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 22 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
Eidsvoll OL - Ukas løype 2021-04 | Eidsvoll OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - Haukåsen | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Nordmarka 1-2-3 - #6 | IL Koll | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
O-teknisk trening uke 22 | Porsgrunn OL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype 22 - Rekkevik/Gon | Larvik OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | S | | | |
Ukas løype - periode 7 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
ukens løype Milde Ytrebygda Bergen, med mulighet for plukk av pokalkamppoeng | Gneist, IL | Hordaland | - | | ul | | | L | | | |
Leirdalen løype A5 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Regionalt fokusløp Østfold løp 6 | Fredrikstad SK | Østfold | - | | ul | | | L | | | |
Krinslagssamling 13-20 år | Sogndal IL | Sogn og Fjordane | 2 | | trening | | | L | | | |
Finndulten - -avlyst pga koronasituasjon | Lunderseter IL | Innlandet | 0 | | krets | | | M | | | |
KM sprint | Sogndal IL | Sogn og Fjordane | 37 | | krets | | | S | | | |
Knut Valstads Minneløp | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | 108 | | krets | | | L | | | |
Råtass-leir innherred | Verdal OK | Nord-Trøndelag | 50 | | trening | | | M | | | |
O-teknisk skog U-20 HOK | Fana IL Gneist, IL Hordaland | Hordaland | 9 | | trening | | | M | | | |
Malangen 2021 Long | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Telemark 2-dagers | Notodden OL | Vestfold og Telemark | 141 | | krets | | | L | | | |
Ungdomssamling NTOK | Frol IL | Nord-Trøndelag | 26 | | trening | | | L | | | |
O-troll leir | Sogndal IL | Sogn og Fjordane | 11 | | trening | | | M | | | |
søn. 6.6 | Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Langdistanse/veivalg - Lutvann | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Tyrving Corona Cup Lang Sprint i Sandvika | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
AOOK Kretsøkt og AB-karusell 23/5-6/6 | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype, Raulandsgrend | Idrettslaget Dyre Vaa | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Raumar, ukens løype, uke 21 og 22, Sandtjern Ullensaker | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - periode 6 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Vekas løype | Høydalsmo IL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Mellom Malangen 2021 | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Corona-Tour of Lillomarka uke 22 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 22 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
Eidsvoll OL - Ukas løype 2021-04 | Eidsvoll OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - Haukåsen | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Nordmarka 1-2-3 - #6 | IL Koll | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
O-teknisk trening uke 22 | Porsgrunn OL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype 22 - Rekkevik/Gon | Larvik OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | S | | | |
Ukas løype - periode 7 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
ukens løype Milde Ytrebygda Bergen, med mulighet for plukk av pokalkamppoeng | Gneist, IL | Hordaland | - | | ul | | | L | | | |
Leirdalen løype A5 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Regionalt fokusløp Østfold løp 6 | Fredrikstad SK | Østfold | - | | ul | | | L | | | |
Krinslagssamling 13-20 år | Sogndal IL | Sogn og Fjordane | 2 | | trening | | | L | | | |
O-teknisk skog U-20 HOK | Fana IL Gneist, IL Hordaland | Hordaland | 9 | | trening | | | M | | | |
Malangen 2021 Long | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | L | | | |
O-troll leir | Sogndal IL | Sogn og Fjordane | 11 | | trening | | | M | | | |
Byastafetten | Steinkjer OK | Nord-Trøndelag | 0 | | krets | | S | M | | | |
Glåmdalsløpet | Grue IL | Innlandet | 0 | | krets | | | L | | | |
KM sprint | Vindafjord Orienteringslag | Rogaland | 0 | | krets | | | S | | | |
KM sprintstafett | Vindafjord Orienteringslag | Rogaland | 0 | | krets | | S | S | | | |
Mellomdistanse-Sogndal | Sogndal IL | Sogn og Fjordane | 40 | | krets | | | M | | | |
Telemark 2 dagers og Jubileumsløp 60 år (avlyst) | Bø OL | Vestfold og Telemark | 0 | | krets | | | L | | | |
Tradisjonsbærern | Byåsen IL | Sør-Trøndelag | 62 | | krets | | | L | | | |
u 23 | man. 7.6 | Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - periode 6 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Vekas løype | Høydalsmo IL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Mellom Malangen 2021 | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Ukas løype | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Eidsvoll OL - Ukas løype 2021-04 | Eidsvoll OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - Haukåsen | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype 22 - Rekkevik/Gon | Larvik OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | S | | | |
Ukas løype - periode 7 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Leirdalen løype A5 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Regionalt fokusløp Østfold løp 6 | Fredrikstad SK | Østfold | - | | ul | | | L | | | |
Malangen 2021 Long | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Røykencup Løp 9 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Corona-Tour of Lillomarka uke 23 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
Nordmarka 1-2-3 - #7 | IL Koll | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 23 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - Knut Valstads minneløp-løypene | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Nordhordlandskarusell (Koronatilpasset) | Lindås IL | Hordaland | 30 | | nær | | | M | | | |
Overraskelsesløpet Egersund | Egersund OK | Rogaland | 50 | | nær | | | M | | | |
Raumar og GOL-karusell uke 23 | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Wing4er 1 | Wing OK | Sør-Trøndelag | 2 | | trening | | | M | | | |
tir. 8.6 | Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - periode 6 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Vekas løype | Høydalsmo IL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Mellom Malangen 2021 | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Ukas løype | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Eidsvoll OL - Ukas løype 2021-04 | Eidsvoll OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - Haukåsen | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - periode 7 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Leirdalen løype A5 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Regionalt fokusløp Østfold løp 6 | Fredrikstad SK | Østfold | - | | ul | | | L | | | |
Malangen 2021 Long | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Røykencup Løp 9 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Corona-Tour of Lillomarka uke 23 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
Nordmarka 1-2-3 - #7 | IL Koll | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - Knut Valstads minneløp-løypene | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Raumar og GOL-karusell uke 23 | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Klubbmesterkap OK Sør, Hamresanden | OK Sør | Agder O-krets | - | | trening | | | S | | | |
pokalkamp 4 Bergen | Varegg Fleridrett | Hordaland | 166 | | nær | | | L | | | |
Ukas løype Myrdammen | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Sommerløype – Sørumsand | Lillomarka OL Nes OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Vårløp i Sandefjord | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | 58 | | nær | | | S | | | |
Le Tour de Glåmdal 1 | Lunderseter IL | Innlandet | 55 | | nær | | | M | | | |
7. rankingløp | Halsnøy OL Stord Orientering | Hordaland | 0 | | nær | | | L | | | |
Andre klubbløp O-hytta | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 46 | | trening | | | M | | | |
Ungdomscup No. 5 - Haugtussa | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 102 | | nær | | | S | | | |
Numedalsserien - ukas løype 3 | Rollag og Veggli IL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Saltenkarusell 5 -Heia | Bodø og Omegn IF Orientering | Nordland | 57 | | nær | | | L | | | |
Ungdomsserien løp 2 | Fredrikstad SK | Østfold | 241 | | nær | | | M | | | |
Stjørdalskarusell nr. 3-2021 | Stjørdals-Blink Orientering | Nord-Trøndelag | - | | trening | | | M | | | |
ons. 9.6 | Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Vekas løype | Høydalsmo IL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Mellom Malangen 2021 | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Ukas løype | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Eidsvoll OL - Ukas løype 2021-04 | Eidsvoll OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - Haukåsen | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - periode 7 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Leirdalen løype A5 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Regionalt fokusløp Østfold løp 6 | Fredrikstad SK | Østfold | - | | ul | | | L | | | |
Malangen 2021 Long | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Røykencup Løp 9 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Corona-Tour of Lillomarka uke 23 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
Nordmarka 1-2-3 - #7 | IL Koll | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - Knut Valstads minneløp-løypene | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Raumar og GOL-karusell uke 23 | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype Myrdammen | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Sommerløype – Sørumsand | Lillomarka OL Nes OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Numedalsserien - ukas løype 3 | Rollag og Veggli IL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
BK og O-sjuer 7, Jamtkneppet | Frol IL | Nord-Trøndelag | - | | trening | | | L | | | |
Hadselkarusellen løp 4 - Lekang | Stokmarknes OL | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Huldrespretten | Sør-Trøndelag | Sør-Trøndelag | 0 | | nær | | | M | | | |
AOOK kretsøkt - Movann | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | ul | | S | M | | | |
Kverndokka | Tormod Skilag | Innlandet | 11 | | nær | | | M | | | |
Sørkedalskarusellen 2 Høgåsen | Fossum IF Lierbygda OL | Akershus og Oslo Buskerud | 0 | | ul | | | L | | | |
Agderkarusellen løp 9 (øst) | IK Grane Arendal Orientering | Agder O-krets | 87 | | nær | | | S | | | |
BKOK-KARUSELLEN #7 | Brandval/Kongsvinger OK | Innlandet | 32 | | trening | | | S | | | |
Nammocup 2 | Ringsaker OK | Innlandet | 175 | | nær | | | S | | | |
Treningsløp Kleppa (Leikanger) | Sogndal IL | Sogn og Fjordane | 33 | | trening | | | M | | | |
Agderkarusellen løp 9 (vest) | Agder O-krets | Agder O-krets | 0 | | nær | | | M | | | |
Førde IL Nærløp Solheimsdalen | Førde IL | Sogn og Fjordane | 40 | | nær | | | M | | | |
Treningsløp Bø i Telemark | Bø OL | Vestfold og Telemark | 44 | | trening | | | L | | | |
KOK Ungdomstrening | Kristiansand OK | Agder O-krets | - | | ul | | | M | | | |
Kjose - ukas løype 23 | Larvik OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
tor. 10.6 | Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Vekas løype | Høydalsmo IL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Mellom Malangen 2021 | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Ukas løype | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Eidsvoll OL - Ukas løype 2021-04 | Eidsvoll OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - Haukåsen | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - periode 7 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Leirdalen løype A5 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Regionalt fokusløp Østfold løp 6 | Fredrikstad SK | Østfold | - | | ul | | | L | | | |
Malangen 2021 Long | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Røykencup Løp 9 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Corona-Tour of Lillomarka uke 23 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
Nordmarka 1-2-3 - #7 | IL Koll | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - Knut Valstads minneløp-løypene | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Raumar og GOL-karusell uke 23 | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype Myrdammen | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Sommerløype – Sørumsand | Lillomarka OL Nes OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Numedalsserien - ukas løype 3 | Rollag og Veggli IL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
AOOK kretsøkt - Movann | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | ul | | S | M | | | |
KOK Ungdomstrening | Kristiansand OK | Agder O-krets | - | | ul | | | M | | | |
Kjose - ukas løype 23 | Larvik OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
O-karusell 6 | Eidskog OL | Innlandet | 26 | | trening | | | M | | | |
Kråkecup Treningsløp Edition #2 | OK Moss | Østfold | 45 | | trening | | | M | | | |
Råtass # 4 Knapstad Stasjon - Ukas løype | Indre Østfold OK | Østfold | 18 | | ul | | | M | | | |
Karusell 2, Hålandskogen | Ålgård Orientering | Rogaland | 62 | | nær | | | M | | | |
Treningsløp 8 | Notodden OL | Vestfold og Telemark | - | | trening | | | L | | | |
Ungdomsløp 4 Skogskarene | Sør-Trøndelag | Sør-Trøndelag | 216 | | nær | | | M | | | |
O-cup 5 - Breivika, sprint | IL BUL-Tromsø | Troms | 22 | | trening | | | S | | | |
O-karusellen Vågan 3. løp, Kabelvågmarka | Kabelvåg O-lag | Nordland | 27 | | nær | | | L | | | |
Ringerikskarusell 6 | Ringerike OL | Buskerud | 25 | | nær | | | M | | | |
Torsdagsløp nr. 9 | Lillehammer OK | Innlandet | 35 | | nær | | | L | | | |
Treningsløp 10.06 | Stokke IL | Vestfold og Telemark | 4 | | trening | | | M | | | |
Grenlandskarusellen 9 | Porsgrunn OL | Vestfold og Telemark | 0 | | nær | | | L | | | |
Ukas løype Bråteåsen (moment-økt) | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
fre. 11.6 | Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Vekas løype | Høydalsmo IL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Mellom Malangen 2021 | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Eidsvoll OL - Ukas løype 2021-04 | Eidsvoll OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - Haukåsen | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - periode 7 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Leirdalen løype A5 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Regionalt fokusløp Østfold løp 6 | Fredrikstad SK | Østfold | - | | ul | | | L | | | |
Malangen 2021 Long | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Røykencup Løp 9 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Corona-Tour of Lillomarka uke 23 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
Nordmarka 1-2-3 - #7 | IL Koll | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - Knut Valstads minneløp-løypene | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Raumar og GOL-karusell uke 23 | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype Myrdammen | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Sommerløype – Sørumsand | Lillomarka OL Nes OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
AOOK kretsøkt - Movann | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | ul | | S | M | | | |
KOK Ungdomstrening | Kristiansand OK | Agder O-krets | - | | ul | | | M | | | |
Kjose - ukas løype 23 | Larvik OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Råtass # 4 Knapstad Stasjon - Ukas løype | Indre Østfold OK | Østfold | 18 | | ul | | | M | | | |
Ukas løype Bråteåsen (moment-økt) | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype, uke 24, Skjettenkollen (SNØ) | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Sprintløp i Hjelmeland sentrum, | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 62 | | nær | | | S | | | |
lør. 12.6 | Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Vekas løype | Høydalsmo IL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Mellom Malangen 2021 | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Eidsvoll OL - Ukas løype 2021-04 | Eidsvoll OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - Haukåsen | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - periode 7 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Leirdalen løype A5 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Regionalt fokusløp Østfold løp 6 | Fredrikstad SK | Østfold | - | | ul | | | L | | | |
Malangen 2021 Long | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Røykencup Løp 9 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Corona-Tour of Lillomarka uke 23 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
Nordmarka 1-2-3 - #7 | IL Koll | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - Knut Valstads minneløp-løypene | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype Myrdammen | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Sommerløype – Sørumsand | Lillomarka OL Nes OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
AOOK kretsøkt - Movann | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | ul | | S | M | | | |
KOK Ungdomstrening | Kristiansand OK | Agder O-krets | - | | ul | | | M | | | |
Kjose - ukas løype 23 | Larvik OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Råtass # 4 Knapstad Stasjon - Ukas løype | Indre Østfold OK | Østfold | 18 | | ul | | | M | | | |
Ukas løype Bråteåsen (moment-økt) | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype, uke 24, Skjettenkollen (SNØ) | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
AOK - KM Mellomdistanse 2021 Fokusløp | Kristiansand OK | Agder O-krets | 3 | | krets | | | M | | | |
Hjalmarløpet, KM-mellom | Skien OK | Vestfold og Telemark | 40 | | krets | | | M | | | |
KM Mellom (Mjølnerløpet) | Elverum OK | Innlandet | 24 | | krets | | | M | | | |
Modum PreO | Modum OL | Buskerud | 0 | Pre | nasj | | | P | | | |
Modum TempO | Modum OL | Buskerud | 0 | Pre | nasj | | | T | | | |
Regionalt fokusløp Østfold løp 7 | Halden SK | Østfold | 0 | | ul | | | M | | | |
Varanger 2-dagers dag 1 | Varanger Orienteringslag | Finnmark | 0 | | krets | | | M | | | |
O-teknisk skog_2 U-20 HOK | Bergens TF Hordaland IL Gular | Hordaland | 21 | | trening | | | M | | | |
Askerløpet med Trimtex Cup | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | 501 | | krets | | | L | | | |
BUOK 75 års Jubileumsstafett Kongsberg-Eiker-Drammen | Eiker OL Kongsberg OL Sturla, IF | Buskerud | 1 | | krets | | S | L | | | |
Bymarka 2-dagers. Dag 1 | Freidig | Sør-Trøndelag | 215 | | nær | | | L | | | |
KM mellom Rogaland - Hovdaneset | Ganddal IL | Rogaland | 148 | | krets | | | M | | | |
søn. 13.6 | Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Vekas løype | Høydalsmo IL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Mellom Malangen 2021 | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Eidsvoll OL - Ukas løype 2021-04 | Eidsvoll OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - Haukåsen | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - periode 7 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Leirdalen løype A5 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Regionalt fokusløp Østfold løp 6 | Fredrikstad SK | Østfold | - | | ul | | | L | | | |
Malangen 2021 Long | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Corona-Tour of Lillomarka uke 23 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
Nordmarka 1-2-3 - #7 | IL Koll | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - Knut Valstads minneløp-løypene | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype Myrdammen | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Sommerløype – Sørumsand | Lillomarka OL Nes OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
AOOK kretsøkt - Movann | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | ul | | S | M | | | |
Kjose - ukas løype 23 | Larvik OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Råtass # 4 Knapstad Stasjon - Ukas løype | Indre Østfold OK | Østfold | 18 | | ul | | | M | | | |
Ukas løype Bråteåsen (moment-økt) | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype, uke 24, Skjettenkollen (SNØ) | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
O-teknisk skog_2 U-20 HOK | Bergens TF Hordaland IL Gular | Hordaland | 21 | | trening | | | M | | | |
Askerløpet med KM Mellom og Trimtex Cup | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | 0 | | nasj | | | M | | | |
KM sprint - Odalsløpet | Odal OL - Orientering | Innlandet | 0 | | krets | | | S | | | |
Lierbygda PreO | Lierbygda OL | Buskerud | 0 | LPre | nasj | | | L | | | |
Skien City Race, KM-sprint | Skien OK | Vestfold og Telemark | 30 | | krets | | | S | | | |
Nydalten med KM Mellomdistanse og Trimtex-cup | Nydalens SK | Akershus og Oslo | 173 | | krets | | | M | | | |
Bymarka 2-dagers. Dag 2 | Freidig | Sør-Trøndelag | 147 | | nær | | | L | | | |
KM-Ultralangdistanse Fundingsland. | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 119 | | krets | | | U | | | |
u 24 | man. 14.6 | Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Vekas løype | Høydalsmo IL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Mellom Malangen 2021 | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Eidsvoll OL - Ukas løype 2021-04 | Eidsvoll OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - periode 7 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Leirdalen løype A5 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Malangen 2021 Long | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Ukas løype - Knut Valstads minneløp-løypene | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Sommerløype – Sørumsand | Lillomarka OL Nes OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
AOOK kretsøkt - Movann | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | ul | | S | M | | | |
Kjose - ukas løype 23 | Larvik OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Råtass # 4 Knapstad Stasjon - Ukas løype | Indre Østfold OK | Østfold | 18 | | ul | | | M | | | |
Ukas løype Bråteåsen (moment-økt) | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype, uke 24, Skjettenkollen (SNØ) | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Røykencup Løp 10 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Corona-Tour of Lillomarka uke 24 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
Treningsløp 14.06.2021 | Hadeland OL | Innlandet | 8 | | trening | | | M | | | |
Kretstrening | Frol IL | Nord-Trøndelag | 20 | | trening | | | M | | | |
Trening uke 24 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | trening | | | L | | | |
GOL-karusell 6 | Gjerdrum OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - Retrospesial! | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
tir. 15.6 | Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Vekas løype | Høydalsmo IL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Mellom Malangen 2021 | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Eidsvoll OL - Ukas løype 2021-04 | Eidsvoll OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Leirdalen løype A5 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Malangen 2021 Long | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Sommerløype – Sørumsand | Lillomarka OL Nes OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
AOOK kretsøkt - Movann | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | ul | | S | M | | | |
Kjose - ukas løype 23 | Larvik OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Råtass # 4 Knapstad Stasjon - Ukas løype | Indre Østfold OK | Østfold | 18 | | ul | | | M | | | |
Ukas løype Bråteåsen (moment-økt) | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype, uke 24, Skjettenkollen (SNØ) | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Røykencup Løp 10 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Corona-Tour of Lillomarka uke 24 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
GOL-karusell 6 | Gjerdrum OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - Retrospesial! | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Klubbmesterskap TIF Viking | TIF Viking | Hordaland | 48 | | trening | | | M | | | |
Saltenkarusell 6 - Mørkvedmarka skole | Bodø og Omegn IF Orientering | Nordland | 54 | | nær | | | L | | | |
Nordmarka 1-2-3 - #8 | IL Koll | Akershus og Oslo | 7 | | trening | | | M | | | |
Klubbmesterskap IK Grane | IK Grane Arendal Orientering | Agder O-krets | 35 | | trening | | | M | | | |
Ungdomscup Finale - Horve | Sandnes IL (Rogaland) | Rogaland | 85 | | nær | | | M | | | |
Klubbløp KUN for Hemingløpere | Heming Orientering | Akershus og Oslo | 25 | | trening | | | M | | | |
Numedalsserien - ukas løype 4 | Rollag og Veggli IL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Klubbløp 5 | Samnanger IL | Hordaland | 0 | | trening | | | L | | | |
KSO VÅR 2 | Kristiansand OK Oddersjaa SSK OK Sør | Agder O-krets | 98 | | nær | | | S | | | |
Ungsdomsserien løp 3 | OK Moss | Østfold | 216 | | nær | | | S | | | |
Østmarka Open 6 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | 0 | | nær | | | M | | | |
Stjørdalskarusell nr. 4-2021 | Stjørdals-Blink Orientering | Nord-Trøndelag | - | | trening | | | M | | | |
Kongsbergmesterskap | Kongsberg OL | Buskerud | 91 | | trening | | | L | | | |
Kransekakestafetten | Lierbygda OL | Buskerud | 0 | | trening | | S | M | | | |
ons. 16.6 | Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Vekas løype | Høydalsmo IL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Mellom Malangen 2021 | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Eidsvoll OL - Ukas løype 2021-04 | Eidsvoll OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Leirdalen løype A5 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Malangen 2021 Long | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Sommerløype – Sørumsand | Lillomarka OL Nes OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
AOOK kretsøkt - Movann | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | ul | | S | M | | | |
Råtass # 4 Knapstad Stasjon - Ukas løype | Indre Østfold OK | Østfold | 18 | | ul | | | M | | | |
Ukas løype Bråteåsen (moment-økt) | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype, uke 24, Skjettenkollen (SNØ) | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Røykencup Løp 10 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Corona-Tour of Lillomarka uke 24 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
GOL-karusell 6 | Gjerdrum OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - Retrospesial! | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Numedalsserien - ukas løype 4 | Rollag og Veggli IL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
BKOK-KARUSELLEN #8 | Brandval/Kongsvinger OK | Innlandet | 50 | | nær | | | M | | | |
Hadselkarusellen løp 5 - Stokmarknes | Stokmarknes OL | Troms | - | | trening | | | L | | | |
O-karusell 3/klubbmesterskap | Verdal OK | Nord-Trøndelag | 74 | | trening | | | L | | | |
O-sjuer 8, Skallstuggu | Frol IL | Nord-Trøndelag | - | | trening | | | L | | | |
Ukas løype - Rakke uke 24 | Larvik OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype Skimten S2 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 24-26 | Nittedal OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Agderkarusellen løp 10 (øst) | Øyestad IF allianse | Agder O-krets | 75 | | nær | | | S | | | |
Hardvollsmorka | Tormod Skilag | Innlandet | 16 | | nær | | | M | | | |
Sørkedalskarusellen 3 Wyller | Fossum IF Lierbygda OL | Akershus og Oslo Buskerud | 0 | | ul | | | L | | | |
Treningsløp Rindabotn (Hodlekve) | Sogndal IL | Sogn og Fjordane | - | | trening | | | M | | | |
Klubbmesterskap NFO | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 42 | | trening | | | M | | | |
Treningsløp Bø i Telemark | Bø OL | Vestfold og Telemark | 41 | | trening | | | L | | | |
Klubbmesterskap | Freidig | Sør-Trøndelag | 138 | | nær | | | M | | | |
Førde IL Nærløp Djupedalen | Førde IL | Sogn og Fjordane | 32 | | nær | | | L | | | |
Nammo-cup 3 | Lillehammer OK | Innlandet | 164 | | nær | | | S | | | |
NØK-karusell TYNSET | Tynset IF | Sør-Trøndelag | 53 | | nær | | | M | | | |
Raumarkarusellen 2021 - løp 1 | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | 22 | | nær | | | L | | | |
tor. 17.6 | Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Vekas løype | Høydalsmo IL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Mellom Malangen 2021 | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Eidsvoll OL - Ukas løype 2021-04 | Eidsvoll OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Leirdalen løype A5 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Malangen 2021 Long | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Sommerløype – Sørumsand | Lillomarka OL Nes OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
AOOK kretsøkt - Movann | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | ul | | S | M | | | |
Ukas løype Bråteåsen (moment-økt) | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype, uke 24, Skjettenkollen (SNØ) | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Røykencup Løp 10 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Corona-Tour of Lillomarka uke 24 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
GOL-karusell 6 | Gjerdrum OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - Retrospesial! | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Numedalsserien - ukas løype 4 | Rollag og Veggli IL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - Rakke uke 24 | Larvik OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype Skimten S2 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 24-26 | Nittedal OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Klubbkøpp 3 - Løten o-lag | Løten o-lag | Innlandet | 21 | | trening | | | M | | | |
klubbmesterskap Fana IL | Fana IL | Hordaland | 38 | | trening | | | L | | | |
Treningsløp Vannbassengene | Egersund OK | Rogaland | 44 | | trening | | | M | | | |
Treningsløp 9 | Notodden OL | Vestfold og Telemark | - | | trening | | | L | | | |
Sørmarkstafetten | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 8 | | nær | | S | M | | | |
Ukas Løype | Indre Østfold OK | Østfold | 7 | | ul | | | M | | | |
O-cup 6 - Ekrehagen, lang | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Torsdagsløp nr. 10 | Lillehammer OK | Innlandet | 39 | | nær | | | L | | | |
Vestmjøsacup 3, Laupen | Gjø-Vard OL OL Toten-Troll | Innlandet | 43 | | nær | | | M | | | |
Åpent klubbmesterskap Sprint Sandefjord OK, Stokke IL og Andebu IL | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | 124 | | nær | | | S | | | |
Asker ABC 3 | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | 48 | | trening | | | M | | | |
Raumar karusell Brennifjellet- Ullensaker | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
fre. 18.6 | Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Vekas løype | Høydalsmo IL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Mellom Malangen 2021 | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Eidsvoll OL - Ukas løype 2021-04 | Eidsvoll OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Leirdalen løype A5 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Malangen 2021 Long | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Sommerløype – Sørumsand | Lillomarka OL Nes OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
AOOK kretsøkt - Movann | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | ul | | S | M | | | |
Ukas løype Bråteåsen (moment-økt) | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype, uke 24, Skjettenkollen (SNØ) | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Røykencup Løp 10 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Corona-Tour of Lillomarka uke 24 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
GOL-karusell 6 | Gjerdrum OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - Retrospesial! | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - Rakke uke 24 | Larvik OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype Skimten S2 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 24-26 | Nittedal OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas Løype | Indre Østfold OK | Østfold | 7 | | ul | | | M | | | |
Raumar karusell Brennifjellet- Ullensaker | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Lardal O-lag - Ukas løype, Vindjell | Lardal OL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
AOK Kretslagssamling | Agder O-krets | Agder O-krets | 24 | | trening | | | L | | | |
Camp Stokke-sprinten | Stokke IL | Vestfold og Telemark | 0 | | nær | | | S | | | |
Veteranløpet | Vegårshei IL | Agder O-krets | 29 | | nær | | | M | | | |
Camp Konnerud - Sprint | Konnerud IL | Buskerud | 46 | | nær | | | S | | | |
Postjakta løp 4 | Odal OL - Orientering | Innlandet | 0 | | nær | | | M | | | |
Østmarka Open 5 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | 12 | | trening | | | M | | | |
lør. 19.6 | Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Vekas løype | Høydalsmo IL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Mellom Malangen 2021 | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Eidsvoll OL - Ukas løype 2021-04 | Eidsvoll OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Leirdalen løype A5 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Malangen 2021 Long | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Sommerløype – Sørumsand | Lillomarka OL Nes OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
AOOK kretsøkt - Movann | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | ul | | S | M | | | |
Ukas løype Bråteåsen (moment-økt) | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype, uke 24, Skjettenkollen (SNØ) | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Røykencup Løp 10 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Corona-Tour of Lillomarka uke 24 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - Retrospesial! | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - Rakke uke 24 | Larvik OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype Skimten S2 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 24-26 | Nittedal OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas Løype | Indre Østfold OK | Østfold | 7 | | ul | | | M | | | |
Raumar karusell Brennifjellet- Ullensaker | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Lardal O-lag - Ukas løype, Vindjell | Lardal OL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
AOK Kretslagssamling | Agder O-krets | Agder O-krets | 24 | | trening | | | L | | | |
Midtsommersprinten | Stokke IL | Vestfold og Telemark | 0 | | krets | | | S | | | |
Ungdomssamling Utvikfjellet | IL Veten | Sogn og Fjordane | 5 | | trening | | | M | | | |
Asker ABC 3 | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas Løype (erstatning Vestfold Vårcup 9) | OL Trollo | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
Follokarusell 2 | Måren OK Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 69 | | ul | | | M | | | |
Sommersamling 13-16 Sprint | Østmarka OK | Akershus og Oslo | 116 | | trening | | | S | | | |
Larseng/Hella Mellom | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Jukolasamling - Brønnerødtjern rundt | OK Moss | Østfold | 15 | | trening | | | L | | | |
Brønnerødtjern rundt - Østfold o-krets samling | OK Moss | Østfold | 36 | | nær | | | M | | | |
Treningsløp | Freidig | Sør-Trøndelag | 14 | | trening | | | M | | | |
Hamla Grand Prix (HOK-ranking 4/2021) | Samnanger IL | Hordaland | 131 | | krets | | | L | | | |
Verdal 2-dagers, dag 1 | Verdal OK | Nord-Trøndelag | 111 | | krets | | | M | | | |
søn. 20.6 | Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Vekas løype | Høydalsmo IL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Mellom Malangen 2021 | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Eidsvoll OL - Ukas løype 2021-04 | Eidsvoll OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Leirdalen løype A5 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Malangen 2021 Long | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Sommerløype – Sørumsand | Lillomarka OL Nes OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
AOOK kretsøkt - Movann | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | ul | | S | M | | | |
Ukas løype Bråteåsen (moment-økt) | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype, uke 24, Skjettenkollen (SNØ) | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Corona-Tour of Lillomarka uke 24 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - Retrospesial! | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - Rakke uke 24 | Larvik OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype Skimten S2 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 24-26 | Nittedal OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas Løype | Indre Østfold OK | Østfold | 7 | | ul | | | M | | | |
Raumar karusell Brennifjellet- Ullensaker | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Lardal O-lag - Ukas løype, Vindjell | Lardal OL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
AOK Kretslagssamling | Agder O-krets | Agder O-krets | 24 | | trening | | | L | | | |
Ungdomssamling Utvikfjellet | IL Veten | Sogn og Fjordane | 5 | | trening | | | M | | | |
Asker ABC 3 | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas Løype (erstatning Vestfold Vårcup 9) | OL Trollo | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
Larseng/Hella Mellom | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Verdal 2-dagers, dag 2 | Verdal OK | Nord-Trøndelag | 121 | | krets | | | L | | | |
Jonsokløpet | Fossekallen IL | Buskerud | 191 | | krets | | | M | | | |
Midtsommerløpet | Stokke IL | Vestfold og Telemark | 0 | | krets | | | M | | | |
Ukas løype uke 25 | Fredrikstad SK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Sommersamling 13-16 Langdistanse | Østmarka OK | Akershus og Oslo | 115 | | trening | | | L | | | |
Ukas løype: Sommerferiemellom 2021 på Kjerringhøgda | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
Kretssamling sprinttrening Fredrikstad sentrum | Fredrikstad SK | Østfold | 46 | | trening | | | S | | | |
Kompisstafetten | Samnanger IL | Hordaland | 25 | | krets | | S | L | | | |
u 25 | man. 21.6 | Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Vekas løype | Høydalsmo IL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Mellom Malangen 2021 | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Leirdalen løype A5 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Malangen 2021 Long | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Sommerløype – Sørumsand | Lillomarka OL Nes OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
AOOK kretsøkt - Movann | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | ul | | S | M | | | |
Ukas løype Bråteåsen (moment-økt) | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - Retrospesial! | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - Rakke uke 24 | Larvik OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype Skimten S2 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 24-26 | Nittedal OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas Løype | Indre Østfold OK | Østfold | 7 | | ul | | | M | | | |
Raumar karusell Brennifjellet- Ullensaker | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Lardal O-lag - Ukas løype, Vindjell | Lardal OL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Asker ABC 3 | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas Løype (erstatning Vestfold Vårcup 9) | OL Trollo | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
Larseng/Hella Mellom | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Ukas løype uke 25 | Fredrikstad SK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype: Sommerferiemellom 2021 på Kjerringhøgda | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
Wing4er 1 | Wing OK | Sør-Trøndelag | 37 | | trening | | | M | | | |
Treningsløp 3 SIF Orientering | Snertingdal IF Orientering | Innlandet | 21 | | trening | | | M | | | |
GOL-karusell 7 | Gjerdrum OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
tir. 22.6 | Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Vekas løype | Høydalsmo IL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Mellom Malangen 2021 | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Leirdalen løype A5 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Malangen 2021 Long | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Sommerløype – Sørumsand | Lillomarka OL Nes OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
AOOK kretsøkt - Movann | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | ul | | S | M | | | |
Ukas løype Bråteåsen (moment-økt) | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - Retrospesial! | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype Skimten S2 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 24-26 | Nittedal OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas Løype | Indre Østfold OK | Østfold | 7 | | ul | | | M | | | |
Raumar karusell Brennifjellet- Ullensaker | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Lardal O-lag - Ukas løype, Vindjell | Lardal OL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Asker ABC 3 | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas Løype (erstatning Vestfold Vårcup 9) | OL Trollo | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
Larseng/Hella Mellom | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Ukas løype uke 25 | Fredrikstad SK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype: Sommerferiemellom 2021 på Kjerringhøgda | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
GOL-karusell 7 | Gjerdrum OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Nordmarka 1-2-3 - #9 | IL Koll | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
U25 Ukas løype Laupen | OL Toten-Troll | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Trening 13-16 år Melsomvik, Stokke - Sandefjord - Andebu | Stokke IL | Vestfold og Telemark | 10 | | nær | | | L | | | |
Agderkarusellen løp 10 (vest) | Kristiansand OK | Agder O-krets | 68 | | nær | | | L | | | |
Tyrving IL Klubbløp - Kolsås Skisenter | Tyrving IL | Akershus og Oslo | 0 | | nær | | | M | | | |
Klubbmesterskap Sprint | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | 48 | | nær | | | S | | | |
Klubbmesterskap Ringerike O-lag | Ringerike OL | Buskerud | 45 | | nær | | | M | | | |
Treningsløp Skiheisa | Emblem IL | Møre og Romsdal | 0 | | trening | | | M | | | |
O karusell,Holtet | Harstad OL | Troms | 0 | | trening | | | L | | | |
Treningsløp SBO | Stjørdals-Blink Orientering | Nord-Trøndelag | - | | trening | | | S | | | |
Klubbmesterskap | Hadeland OL | Innlandet | 21 | | nær | | | L | | | |
Fellestart /1-mannsstafett- Kamelheia på Mjønes | Bodø og Omegn IF Orientering | Nordland | 34 | | nær | | | M | | | |
ons. 23.6 | Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Vekas løype | Høydalsmo IL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Mellom Malangen 2021 | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Leirdalen løype A5 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Malangen 2021 Long | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Sommerløype – Sørumsand | Lillomarka OL Nes OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
AOOK kretsøkt - Movann | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | ul | | S | M | | | |
Ukas løype Bråteåsen (moment-økt) | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - Retrospesial! | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype Skimten S2 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 24-26 | Nittedal OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas Løype | Indre Østfold OK | Østfold | 7 | | ul | | | M | | | |
Raumar karusell Brennifjellet- Ullensaker | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Lardal O-lag - Ukas løype, Vindjell | Lardal OL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Asker ABC 3 | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas Løype (erstatning Vestfold Vårcup 9) | OL Trollo | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
Larseng/Hella Mellom | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Ukas løype uke 25 | Fredrikstad SK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype: Sommerferiemellom 2021 på Kjerringhøgda | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
GOL-karusell 7 | Gjerdrum OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Nordmarka 1-2-3 - #9 | IL Koll | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
U25 Ukas løype Laupen | OL Toten-Troll | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Trening 13-16 år Melsomvik, Stokke - Sandefjord - Andebu | Stokke IL | Vestfold og Telemark | 10 | | nær | | | L | | | |
Hadselkarusellen løp 6 - Lyngen (St.Hansløp med bålkos) | Stokmarknes OL | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Le Tour de Glåmdal 2 | Grue IL | Innlandet | 78 | | nær | | | M | | | |
O-karusell 4 | Verdal OK | Nord-Trøndelag | 41 | | trening | | | M | | | |
Treningsløyper Melsom | Stokke IL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
OSI/GeoForm Rankingløp 4 | IL GeoForm Oslostudentenes IK | Akershus og Oslo | 58 | | nær | | | M | | | |
Bøyadalen | Førde IL Sogndal IL | Sogn og Fjordane | 20 | | krets | | | M | | | |
Andy Cap 2021 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 60 | | trening | | | M | | | |
Trening SBO 23.6.21 | Stjørdals-Blink Orientering | Nord-Trøndelag | - | | trening | | | M | | | |
tor. 24.6 | Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Vekas løype | Høydalsmo IL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Mellom Malangen 2021 | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Leirdalen løype A5 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Malangen 2021 Long | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Sommerløype – Sørumsand | Lillomarka OL Nes OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
AOOK kretsøkt - Movann | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | ul | | S | M | | | |
Ukas løype Bråteåsen (moment-økt) | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - Retrospesial! | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype Skimten S2 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 24-26 | Nittedal OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas Løype | Indre Østfold OK | Østfold | 7 | | ul | | | M | | | |
Lardal O-lag - Ukas løype, Vindjell | Lardal OL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Asker ABC 3 | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas Løype (erstatning Vestfold Vårcup 9) | OL Trollo | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
Larseng/Hella Mellom | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Ukas løype uke 25 | Fredrikstad SK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype: Sommerferiemellom 2021 på Kjerringhøgda | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
GOL-karusell 7 | Gjerdrum OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Nordmarka 1-2-3 - #9 | IL Koll | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
U25 Ukas løype Laupen | OL Toten-Troll | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Treningsløyper Melsom | Stokke IL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
Treningsløp OTO | OL Tønsberg og omegn | Vestfold og Telemark | 15 | | trening | | | M | | | |
O-cup 7 - Tønsvika, lang | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | L | | | |
fre. 25.6 | Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Vekas løype | Høydalsmo IL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Mellom Malangen 2021 | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Leirdalen løype A5 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Malangen 2021 Long | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Sommerløype – Sørumsand | Lillomarka OL Nes OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
AOOK kretsøkt - Movann | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | ul | | S | M | | | |
Ukas løype Bråteåsen (moment-økt) | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - Retrospesial! | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype Skimten S2 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 24-26 | Nittedal OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas Løype | Indre Østfold OK | Østfold | 7 | | ul | | | M | | | |
Lardal O-lag - Ukas løype, Vindjell | Lardal OL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Ukas Løype (erstatning Vestfold Vårcup 9) | OL Trollo | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
Larseng/Hella Mellom | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Ukas løype uke 25 | Fredrikstad SK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype: Sommerferiemellom 2021 på Kjerringhøgda | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
GOL-karusell 7 | Gjerdrum OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Nordmarka 1-2-3 - #9 | IL Koll | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
U25 Ukas løype Laupen | OL Toten-Troll | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Treningsløyper Melsom | Stokke IL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
Norsk O-Festival sprint | Kongsberg OL | Buskerud | 573 | | int | | | S | | | |
lør. 26.6 | Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Vekas løype | Høydalsmo IL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Mellom Malangen 2021 | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Leirdalen løype A5 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Malangen 2021 Long | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Sommerløype – Sørumsand | Lillomarka OL Nes OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
AOOK kretsøkt - Movann | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | ul | | S | M | | | |
Ukas løype Bråteåsen (moment-økt) | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - Retrospesial! | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype Skimten S2 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 24-26 | Nittedal OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas Løype | Indre Østfold OK | Østfold | 7 | | ul | | | M | | | |
Lardal O-lag - Ukas løype, Vindjell | Lardal OL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Ukas Løype (erstatning Vestfold Vårcup 9) | OL Trollo | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
Larseng/Hella Mellom | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Ukas løype uke 25 | Fredrikstad SK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype: Sommerferiemellom 2021 på Kjerringhøgda | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
Nordmarka 1-2-3 - #9 | IL Koll | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
U25 Ukas løype Laupen | OL Toten-Troll | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Treningsløyper Melsom | Stokke IL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
Dagens løype 26.6 ifm O-festivalen | Kongsberg OL | Buskerud | 0 | | ul | | | M | | | |
Norsk O-Festival mellom (med Elite) | Kongsberg OL | Buskerud | 796 | | int | | | M | | | |
KM lang | Kabelvåg O-lag | Nordland | 124 | | krets | | | L | | | |
søn. 27.6 | Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Vekas løype | Høydalsmo IL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Mellom Malangen 2021 | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Leirdalen løype A5 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Malangen 2021 Long | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Sommerløype – Sørumsand | Lillomarka OL Nes OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
AOOK kretsøkt - Movann | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | ul | | S | M | | | |
Ukas løype Bråteåsen (moment-økt) | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - Retrospesial! | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype Skimten S2 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 24-26 | Nittedal OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas Løype | Indre Østfold OK | Østfold | 7 | | ul | | | M | | | |
Lardal O-lag - Ukas løype, Vindjell | Lardal OL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Ukas Løype (erstatning Vestfold Vårcup 9) | OL Trollo | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
Larseng/Hella Mellom | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Ukas løype uke 25 | Fredrikstad SK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype: Sommerferiemellom 2021 på Kjerringhøgda | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
Nordmarka 1-2-3 - #9 | IL Koll | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
U25 Ukas løype Laupen | OL Toten-Troll | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Treningsløyper Melsom | Stokke IL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
Dagens løype 27.6 ifm O-festivalen | Kongsberg OL | Buskerud | 0 | | ul | | | L | | | |
KM sprint | Kabelvåg O-lag | Nordland | 99 | | krets | | | S | | | |
Norsk O-Festival lang (med Elite) | Kongsberg OL | Buskerud | 757 | | int | | | L | | | |
u 26 | man. 28.6 | Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Mellom Malangen 2021 | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Leirdalen løype A5 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Malangen 2021 Long | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Sommerløype – Sørumsand | Lillomarka OL Nes OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
AOOK kretsøkt - Movann | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | ul | | S | M | | | |
Ukas løype - Retrospesial! | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype Skimten S2 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 24-26 | Nittedal OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas Løype (erstatning Vestfold Vårcup 9) | OL Trollo | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
Larseng/Hella Mellom | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Ukas løype uke 25 | Fredrikstad SK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype: Sommerferiemellom 2021 på Kjerringhøgda | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
Treningsløyper Melsom | Stokke IL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
GOL-karusell 8 | Gjerdrum OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
tir. 29.6 | Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Mellom Malangen 2021 | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Leirdalen løype A5 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Malangen 2021 Long | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Sommerløype – Sørumsand | Lillomarka OL Nes OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
AOOK kretsøkt - Movann | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | ul | | S | M | | | |
Ukas løype - Retrospesial! | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype Skimten S2 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 24-26 | Nittedal OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas Løype (erstatning Vestfold Vårcup 9) | OL Trollo | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
Larseng/Hella Mellom | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Ukas løype: Sommerferiemellom 2021 på Kjerringhøgda | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
Treningsløyper Melsom | Stokke IL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
GOL-karusell 8 | Gjerdrum OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Midnattsolgaloppen, dag 1 | Bjerkvik IF | Troms | 109 | | int | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Burudvann | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Villbåstingen sommer 2021 | Indre Østfold OK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Kolsås | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
KOK Sommercup, løp 1 | Kristiansand OK | Agder O-krets | 56 | | nær | | | M | | | |
Saltenkarusell 7 - Fridalen | Bodø og Omegn IF Orientering | Nordland | 54 | | nær | | | L | | | |
Stjørdalskarusell nr. 5-2021 | Stjørdals-Blink Orientering | Nord-Trøndelag | - | | trening | | | M | | | |
Fellesstart Skaret skisenter | Molde og Omegn IF | Møre og Romsdal | 21 | | trening | | | L | | | |
ons. 30.6 | Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Mellom Malangen 2021 | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Leirdalen løype A5 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Malangen 2021 Long | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Sommerløype – Sørumsand | Lillomarka OL Nes OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
AOOK kretsøkt - Movann | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | ul | | S | M | | | |
Ukas løype - Retrospesial! | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype Skimten S2 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 24-26 | Nittedal OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas Løype (erstatning Vestfold Vårcup 9) | OL Trollo | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
Larseng/Hella Mellom | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Ukas løype: Sommerferiemellom 2021 på Kjerringhøgda | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
Treningsløyper Melsom | Stokke IL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
GOL-karusell 8 | Gjerdrum OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Midnattsolgaloppen, dag 2 | Bjerkvik IF | Troms | 109 | | int | | | L | | | |
Tyrving Sommertrening Burudvann | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Villbåstingen sommer 2021 | Indre Østfold OK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Kolsås | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Skårslåhaugen | Tormod Skilag | Innlandet | 11 | | nær | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Vestmarka | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
STOK sommertrening - postplukk | OL Trollelg | Sør-Trøndelag | - | | trening | | | L | | | |
BKOK-KARUSELLEN #9 | Brandval/Kongsvinger OK | Innlandet | 46 | | nær | | | L | | | |
tor. 1.7 | Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Mellom Malangen 2021 | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Leirdalen løype A5 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Malangen 2021 Long | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Sommerløype – Sørumsand | Lillomarka OL Nes OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
AOOK kretsøkt - Movann | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | ul | | S | M | | | |
Ukas løype - Retrospesial! | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype Skimten S2 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 24-26 | Nittedal OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas Løype (erstatning Vestfold Vårcup 9) | OL Trollo | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
Larseng/Hella Mellom | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Ukas løype: Sommerferiemellom 2021 på Kjerringhøgda | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
Treningsløyper Melsom | Stokke IL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
GOL-karusell 8 | Gjerdrum OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Burudvann | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Villbåstingen sommer 2021 | Indre Østfold OK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Kolsås | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Vestmarka | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
STOK sommertrening - postplukk | OL Trollelg | Sør-Trøndelag | - | | trening | | | L | | | |
Sørlandsgaloppen 2021, dag 1 | Birkenes IL IL Høvdingen IL Vindbjart Kristiansand OK Oddersjaa SSK OK Sør Søgne og Songdalen OK | Agder O-krets | 1464 | | int | | | S | | | |
Ukas løype uke 26 - 27 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Tyrving Sommertrening Vestmarka: Moment-økt | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Gardlaushøgda | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
fre. 2.7 | Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Mellom Malangen 2021 | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Leirdalen løype A5 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Malangen 2021 Long | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Sommerløype – Sørumsand | Lillomarka OL Nes OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - Retrospesial! | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype Skimten S2 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 24-26 | Nittedal OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Larseng/Hella Mellom | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Ukas løype: Sommerferiemellom 2021 på Kjerringhøgda | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
Treningsløyper Melsom | Stokke IL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
GOL-karusell 8 | Gjerdrum OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Midnattsolgaloppen, dag 3 | Bjerkvik IF | Troms | 143 | | int | | | L | | | |
Tyrving Sommertrening Burudvann | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Villbåstingen sommer 2021 | Indre Østfold OK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Kolsås | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Vestmarka | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
STOK sommertrening - postplukk | OL Trollelg | Sør-Trøndelag | - | | trening | | | L | | | |
Sørlandsgaloppen 2021, dag 2 | Birkenes IL IL Høvdingen IL Vindbjart Kristiansand OK Oddersjaa SSK OK Sør Søgne og Songdalen OK | Agder O-krets | 1396 | | int | | | M | | | |
Ukas løype uke 26 - 27 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Tyrving Sommertrening Vestmarka: Moment-økt | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Gardlaushøgda | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Sommerløpene i Nord-Østerdal, dag 1 | Tynset IF | Sør-Trøndelag | 386 | | nasj | | | S | | | |
Morgenfrisk i Follo #3 2021 som ukas løype | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 116 | | ul | | | L | | | |
lør. 3.7 | Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Mellom Malangen 2021 | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Leirdalen løype A5 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Malangen 2021 Long | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Sommerløype – Sørumsand | Lillomarka OL Nes OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - Retrospesial! | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype Skimten S2 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 24-26 | Nittedal OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Larseng/Hella Mellom | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Ukas løype: Sommerferiemellom 2021 på Kjerringhøgda | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
Treningsløyper Melsom | Stokke IL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
Midnattsolgaloppen, dag 4 | Bjerkvik IF | Troms | 143 | | int | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Burudvann | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Villbåstingen sommer 2021 | Indre Østfold OK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Kolsås | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Vestmarka | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
STOK sommertrening - postplukk | OL Trollelg | Sør-Trøndelag | - | | trening | | | L | | | |
Sørlandsgaloppen 2021, dag 3 | Birkenes IL IL Høvdingen IL Vindbjart Kristiansand OK Oddersjaa SSK OK Sør Søgne og Songdalen OK | Agder O-krets | 1146 | | int | | | L | | | |
Ukas løype uke 26 - 27 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Tyrving Sommertrening Vestmarka: Moment-økt | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Gardlaushøgda | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Sommerløpene i Nord-Østerdal dag 2 | Vingelen IL | Sør-Trøndelag | 520 | | nasj | | | M | | | |
Morokulien 2-dagers, dag 1 | Eidskog OL | Innlandet | 0 | | nasj | | | M | | | |
Barduløpet | Bardu IL | Troms | 79 | | nær | | | M | | | |
søn. 4.7 | Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Mellom Malangen 2021 | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Leirdalen løype A5 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Malangen 2021 Long | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Sommerløype – Sørumsand | Lillomarka OL Nes OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - Retrospesial! | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype Skimten S2 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 24-26 | Nittedal OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Larseng/Hella Mellom | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Ukas løype: Sommerferiemellom 2021 på Kjerringhøgda | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
Treningsløyper Melsom | Stokke IL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Burudvann | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Villbåstingen sommer 2021 | Indre Østfold OK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Kolsås | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Vestmarka | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
STOK sommertrening - postplukk | OL Trollelg | Sør-Trøndelag | - | | trening | | | L | | | |
Sørlandsgaloppen 2021, dag 4 | Birkenes IL IL Høvdingen IL Vindbjart Kristiansand OK Oddersjaa SSK OK Sør Søgne og Songdalen OK | Agder O-krets | 1465 | | int | | | M | | | |
Ukas løype uke 26 - 27 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Tyrving Sommertrening Vestmarka: Moment-økt | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Gardlaushøgda | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Morokulien 2-dagers, dag 2 | Eidskog OL | Innlandet | 0 | | nasj | | | L | | | |
Sommerløpene i Nord-Østerdal dag 3 | Vingelen IL | Sør-Trøndelag | 494 | | nasj | | | L | | | |
Myrefjellgampen | Mellembygd OL | Troms | 41 | | nær | | | L | | | |
u 27 | man. 5.7 | Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Mellom Malangen 2021 | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Leirdalen løype A5 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Malangen 2021 Long | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Ukas løype - Retrospesial! | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 24-26 | Nittedal OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Larseng/Hella Mellom | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Ukas løype: Sommerferiemellom 2021 på Kjerringhøgda | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
Treningsløyper Melsom | Stokke IL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Burudvann | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Villbåstingen sommer 2021 | Indre Østfold OK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Kolsås | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Vestmarka | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
STOK sommertrening - postplukk | OL Trollelg | Sør-Trøndelag | - | | trening | | | L | | | |
Ukas løype uke 26 - 27 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Tyrving Sommertrening Vestmarka: Moment-økt | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Gardlaushøgda | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ringnesmarka/Enden Ukas løype uke 27-30 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Tærud sommerløype uke 27-30, KUN UsynligO og O-Range | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
tir. 6.7 | Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Mellom Malangen 2021 | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Leirdalen løype A5 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Malangen 2021 Long | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Ukas løype - Retrospesial! | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 24-26 | Nittedal OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Larseng/Hella Mellom | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Ukas løype: Sommerferiemellom 2021 på Kjerringhøgda | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
Treningsløyper Melsom | Stokke IL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Burudvann | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Villbåstingen sommer 2021 | Indre Østfold OK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Kolsås | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Vestmarka | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
STOK sommertrening - postplukk | OL Trollelg | Sør-Trøndelag | - | | trening | | | L | | | |
Ukas løype uke 26 - 27 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Tyrving Sommertrening Vestmarka: Moment-økt | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Gardlaushøgda | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ringnesmarka/Enden Ukas løype uke 27-30 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Tærud sommerløype uke 27-30, KUN UsynligO og O-Range | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Sommerløp - uke 27 - Øksnevadskogen | Ganddal IL | Rogaland | 25 | | ul | | | L | | | |
KOK Sommercup, løp 2 | Kristiansand OK | Agder O-krets | 62 | | nær | | | M | | | |
Treningsløp SBO | Stjørdals-Blink Orientering | Nord-Trøndelag | - | | trening | | | M | | | |
ons. 7.7 | Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Mellom Malangen 2021 | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Leirdalen løype A5 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Malangen 2021 Long | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Ukas løype - Retrospesial! | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 24-26 | Nittedal OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Larseng/Hella Mellom | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Ukas løype: Sommerferiemellom 2021 på Kjerringhøgda | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
Treningsløyper Melsom | Stokke IL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Burudvann | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Villbåstingen sommer 2021 | Indre Østfold OK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Kolsås | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Vestmarka | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
STOK sommertrening - postplukk | OL Trollelg | Sør-Trøndelag | - | | trening | | | L | | | |
Ukas løype uke 26 - 27 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Tyrving Sommertrening Vestmarka: Moment-økt | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Gardlaushøgda | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ringnesmarka/Enden Ukas løype uke 27-30 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Tærud sommerløype uke 27-30, KUN UsynligO og O-Range | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Sommerløp - uke 27 - Øksnevadskogen | Ganddal IL | Rogaland | 25 | | ul | | | L | | | |
Ukas løype Skimten S3 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Sommertrening 1 | Løten o-lag | Innlandet | 47 | | trening | | | L | | | |
Raumarkarusellen sommerløyper | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
tor. 8.7 | Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Mellom Malangen 2021 | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Leirdalen løype A5 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Malangen 2021 Long | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Ukas løype - Retrospesial! | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 24-26 | Nittedal OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Larseng/Hella Mellom | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Ukas løype: Sommerferiemellom 2021 på Kjerringhøgda | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
Treningsløyper Melsom | Stokke IL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Burudvann | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Villbåstingen sommer 2021 | Indre Østfold OK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Kolsås | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Vestmarka | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
STOK sommertrening - postplukk | OL Trollelg | Sør-Trøndelag | - | | trening | | | L | | | |
Ukas løype uke 26 - 27 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Tyrving Sommertrening Vestmarka: Moment-økt | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Gardlaushøgda | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ringnesmarka/Enden Ukas løype uke 27-30 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Tærud sommerløype uke 27-30, KUN UsynligO og O-Range | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Sommerløp - uke 27 - Øksnevadskogen | Ganddal IL | Rogaland | 25 | | ul | | | L | | | |
Ukas løype Skimten S3 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Raumarkarusellen sommerløyper | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Fjelluka 2021, dag 1 | Idrettslaget Dyre Vaa Norges Orienteringsforbund Porsgrunn OL Vestfold og Telemark | Vestfold og Telemark | 333 | | nær | | | M | | | |
NØK-Karusell Løp 2 | Vingelen IL | Sør-Trøndelag | 30 | | nær | | | M | | | |
fre. 9.7 | Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Mellom Malangen 2021 | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Leirdalen løype A5 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Malangen 2021 Long | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Ukas løype - Retrospesial! | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 24-26 | Nittedal OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Larseng/Hella Mellom | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Ukas løype: Sommerferiemellom 2021 på Kjerringhøgda | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
Treningsløyper Melsom | Stokke IL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Burudvann | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Villbåstingen sommer 2021 | Indre Østfold OK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Kolsås | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Vestmarka | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
STOK sommertrening - postplukk | OL Trollelg | Sør-Trøndelag | - | | trening | | | L | | | |
Ukas løype uke 26 - 27 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Tyrving Sommertrening Vestmarka: Moment-økt | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Gardlaushøgda | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ringnesmarka/Enden Ukas løype uke 27-30 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Tærud sommerløype uke 27-30, KUN UsynligO og O-Range | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Sommerløp - uke 27 - Øksnevadskogen | Ganddal IL | Rogaland | 25 | | ul | | | L | | | |
Ukas løype Skimten S3 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Raumarkarusellen sommerløyper | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Fjelluka 2021, dag 2 | Idrettslaget Dyre Vaa Norges Orienteringsforbund Porsgrunn OL Vestfold og Telemark | Vestfold og Telemark | 347 | | nær | | | M | | | |
lør. 10.7 | Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Mellom Malangen 2021 | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Leirdalen løype A5 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Malangen 2021 Long | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Ukas løype - Retrospesial! | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 24-26 | Nittedal OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Larseng/Hella Mellom | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Ukas løype: Sommerferiemellom 2021 på Kjerringhøgda | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
Treningsløyper Melsom | Stokke IL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Burudvann | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Villbåstingen sommer 2021 | Indre Østfold OK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Kolsås | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Vestmarka | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
STOK sommertrening - postplukk | OL Trollelg | Sør-Trøndelag | - | | trening | | | L | | | |
Ukas løype uke 26 - 27 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Tyrving Sommertrening Vestmarka: Moment-økt | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Gardlaushøgda | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ringnesmarka/Enden Ukas løype uke 27-30 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Tærud sommerløype uke 27-30, KUN UsynligO og O-Range | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Sommerløp - uke 27 - Øksnevadskogen | Ganddal IL | Rogaland | 25 | | ul | | | L | | | |
Ukas løype Skimten S3 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Raumarkarusellen sommerløyper | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Fjelluka 2021, dag 3 | Idrettslaget Dyre Vaa Norges Orienteringsforbund Porsgrunn OL Vestfold og Telemark | Vestfold og Telemark | 374 | | nær | | | L | | | |
Morgenfrisk i Follo #3 2021 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 3 | | nær | | | L | | | |
Gammelskolla 2-dagers, dag 1 | Ringsaker OK | Innlandet | 230 | | nær | | | M | | | |
søn. 11.7 | Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Mellom Malangen 2021 | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Leirdalen løype A5 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Malangen 2021 Long | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Ukas løype - Retrospesial! | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 24-26 | Nittedal OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Larseng/Hella Mellom | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Ukas løype: Sommerferiemellom 2021 på Kjerringhøgda | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
Treningsløyper Melsom | Stokke IL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Burudvann | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Villbåstingen sommer 2021 | Indre Østfold OK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Kolsås | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Vestmarka | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
STOK sommertrening - postplukk | OL Trollelg | Sør-Trøndelag | - | | trening | | | L | | | |
Ukas løype uke 26 - 27 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Tyrving Sommertrening Vestmarka: Moment-økt | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Gardlaushøgda | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ringnesmarka/Enden Ukas løype uke 27-30 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Tærud sommerløype uke 27-30, KUN UsynligO og O-Range | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Sommerløp - uke 27 - Øksnevadskogen | Ganddal IL | Rogaland | 25 | | ul | | | L | | | |
Ukas løype Skimten S3 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Raumarkarusellen sommerløyper | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Fjelluka 2021, dag 4 | Idrettslaget Dyre Vaa Norges Orienteringsforbund Porsgrunn OL Vestfold og Telemark | Vestfold og Telemark | 393 | | nær | | | M | | | |
Sommertrening STOK | Byåsen IL | Sør-Trøndelag | - | | ul | | | L | | | |
Gammelskolla 2-dagers, dag 2 | Ringsaker OK | Innlandet | 218 | | nær | | | L | | | |
Sommertreningsløp Augerødmosan | OK Moss | Østfold | 17 | | nær | | | M | | | |
Ukas løype Augerødmosan | OK Moss | Østfold | 0 | | ul | | | M | | | |
u 28 | man. 12.7 | Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Mellom Malangen 2021 | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Leirdalen løype A5 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Malangen 2021 Long | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Ukas løype - Retrospesial! | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Larseng/Hella Mellom | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Ukas løype: Sommerferiemellom 2021 på Kjerringhøgda | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
Tyrving Sommertrening Burudvann | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Villbåstingen sommer 2021 | Indre Østfold OK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Kolsås | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Vestmarka | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
STOK sommertrening - postplukk | OL Trollelg | Sør-Trøndelag | - | | trening | | | L | | | |
Ukas løype uke 26 - 27 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Tyrving Sommertrening Vestmarka: Moment-økt | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Gardlaushøgda | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ringnesmarka/Enden Ukas løype uke 27-30 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Tærud sommerløype uke 27-30, KUN UsynligO og O-Range | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype Skimten S3 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Raumarkarusellen sommerløyper | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Sommertrening STOK | Byåsen IL | Sør-Trøndelag | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype Augerødmosan | OK Moss | Østfold | 0 | | ul | | | M | | | |
Ukas sommerløype Totenåsen | OL Toten-Troll | Innlandet | 0 | | ul | | | M | | | |
Svabergsprinten | Fredrikstad SK Nydalens SK | Østfold Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
tir. 13.7 | Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Mellom Malangen 2021 | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Leirdalen løype A5 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Malangen 2021 Long | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Ukas løype - Retrospesial! | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Larseng/Hella Mellom | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Ukas løype: Sommerferiemellom 2021 på Kjerringhøgda | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
Tyrving Sommertrening Burudvann | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Villbåstingen sommer 2021 | Indre Østfold OK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Kolsås | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Vestmarka | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
STOK sommertrening - postplukk | OL Trollelg | Sør-Trøndelag | - | | trening | | | L | | | |
Tyrving Sommertrening Vestmarka: Moment-økt | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Gardlaushøgda | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ringnesmarka/Enden Ukas løype uke 27-30 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Tærud sommerløype uke 27-30, KUN UsynligO og O-Range | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype Skimten S3 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Raumarkarusellen sommerløyper | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Sommertrening STOK | Byåsen IL | Sør-Trøndelag | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype Augerødmosan | OK Moss | Østfold | 0 | | ul | | | M | | | |
Ukas sommerløype Totenåsen | OL Toten-Troll | Innlandet | 0 | | ul | | | M | | | |
Svabergsprinten | Fredrikstad SK Nydalens SK | Østfold Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 28-29 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
KOK Sommercup, løp 3 | Kristiansand OK | Agder O-krets | 68 | | nær | | | M | | | |
ons. 14.7 | Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Mellom Malangen 2021 | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Leirdalen løype A5 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Malangen 2021 Long | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Ukas løype - Retrospesial! | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Larseng/Hella Mellom | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Ukas løype: Sommerferiemellom 2021 på Kjerringhøgda | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
Tyrving Sommertrening Burudvann | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Villbåstingen sommer 2021 | Indre Østfold OK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Kolsås | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Vestmarka | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
STOK sommertrening - postplukk | OL Trollelg | Sør-Trøndelag | - | | trening | | | L | | | |
Tyrving Sommertrening Vestmarka: Moment-økt | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Gardlaushøgda | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ringnesmarka/Enden Ukas løype uke 27-30 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Tærud sommerløype uke 27-30, KUN UsynligO og O-Range | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype Skimten S3 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Raumarkarusellen sommerløyper | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Sommertrening STOK | Byåsen IL | Sør-Trøndelag | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype Augerødmosan | OK Moss | Østfold | 0 | | ul | | | M | | | |
Ukas sommerløype Totenåsen | OL Toten-Troll | Innlandet | 0 | | ul | | | M | | | |
Svabergsprinten | Fredrikstad SK Nydalens SK | Østfold Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 28-29 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Sommertrening 2 | Løten o-lag | Innlandet | 46 | | trening | | | L | | | |
tor. 15.7 | Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Mellom Malangen 2021 | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Leirdalen løype A5 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Malangen 2021 Long | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Ukas løype - Retrospesial! | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Larseng/Hella Mellom | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Ukas løype: Sommerferiemellom 2021 på Kjerringhøgda | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
Tyrving Sommertrening Burudvann | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Villbåstingen sommer 2021 | Indre Østfold OK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Kolsås | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Vestmarka | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
STOK sommertrening - postplukk | OL Trollelg | Sør-Trøndelag | - | | trening | | | L | | | |
Tyrving Sommertrening Vestmarka: Moment-økt | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Gardlaushøgda | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ringnesmarka/Enden Ukas løype uke 27-30 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Tærud sommerløype uke 27-30, KUN UsynligO og O-Range | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype Skimten S3 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Raumarkarusellen sommerløyper | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Sommertrening STOK | Byåsen IL | Sør-Trøndelag | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype Augerødmosan | OK Moss | Østfold | 0 | | ul | | | M | | | |
Ukas sommerløype Totenåsen | OL Toten-Troll | Innlandet | 0 | | ul | | | M | | | |
Svabergsprinten | Fredrikstad SK Nydalens SK | Østfold Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 28-29 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Sprint trening Nedenes skole | Øyestad IF allianse | Agder O-krets | 10 | | trening | | | S | | | |
fre. 16.7 | Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Mellom Malangen 2021 | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Leirdalen løype A5 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Malangen 2021 Long | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Larseng/Hella Mellom | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Ukas løype: Sommerferiemellom 2021 på Kjerringhøgda | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
Tyrving Sommertrening Burudvann | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Villbåstingen sommer 2021 | Indre Østfold OK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Kolsås | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Vestmarka | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
STOK sommertrening - postplukk | OL Trollelg | Sør-Trøndelag | - | | trening | | | L | | | |
Tyrving Sommertrening Vestmarka: Moment-økt | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Gardlaushøgda | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ringnesmarka/Enden Ukas løype uke 27-30 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Tærud sommerløype uke 27-30, KUN UsynligO og O-Range | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype Skimten S3 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Raumarkarusellen sommerløyper | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Sommertrening STOK | Byåsen IL | Sør-Trøndelag | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype Augerødmosan | OK Moss | Østfold | 0 | | ul | | | M | | | |
Ukas sommerløype Totenåsen | OL Toten-Troll | Innlandet | 0 | | ul | | | M | | | |
Svabergsprinten | Fredrikstad SK Nydalens SK | Østfold Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 28-29 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Raphamnløpet | Lillehammer OK | Innlandet | 107 | | nær | | | L | | | |
lør. 17.7 | Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Mellom Malangen 2021 | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Leirdalen løype A5 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Malangen 2021 Long | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Larseng/Hella Mellom | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Ukas løype: Sommerferiemellom 2021 på Kjerringhøgda | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
Tyrving Sommertrening Burudvann | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Villbåstingen sommer 2021 | Indre Østfold OK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Kolsås | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Vestmarka | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
STOK sommertrening - postplukk | OL Trollelg | Sør-Trøndelag | - | | trening | | | L | | | |
Tyrving Sommertrening Vestmarka: Moment-økt | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Gardlaushøgda | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ringnesmarka/Enden Ukas løype uke 27-30 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Tærud sommerløype uke 27-30, KUN UsynligO og O-Range | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype Skimten S3 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Raumarkarusellen sommerløyper | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Sommertrening STOK | Byåsen IL | Sør-Trøndelag | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype Augerødmosan | OK Moss | Østfold | 0 | | ul | | | M | | | |
Ukas sommerløype Totenåsen | OL Toten-Troll | Innlandet | 0 | | ul | | | M | | | |
Svabergsprinten | Fredrikstad SK Nydalens SK | Østfold Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 28-29 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Myggklasken - Melingen | Tormod Skilag | Innlandet | 116 | | nær | | | M | | | |
søn. 18.7 | Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Mellom Malangen 2021 | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Leirdalen løype A5 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Malangen 2021 Long | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Larseng/Hella Mellom | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Ukas løype: Sommerferiemellom 2021 på Kjerringhøgda | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
Tyrving Sommertrening Burudvann | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Villbåstingen sommer 2021 | Indre Østfold OK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Kolsås | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Vestmarka | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
STOK sommertrening - postplukk | OL Trollelg | Sør-Trøndelag | - | | trening | | | L | | | |
Tyrving Sommertrening Vestmarka: Moment-økt | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Gardlaushøgda | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ringnesmarka/Enden Ukas løype uke 27-30 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Tærud sommerløype uke 27-30, KUN UsynligO og O-Range | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype Skimten S3 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Raumarkarusellen sommerløyper | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Sommertrening STOK | Byåsen IL | Sør-Trøndelag | - | | ul | | | L | | | |
Ukas sommerløype Totenåsen | OL Toten-Troll | Innlandet | 0 | | ul | | | M | | | |
Svabergsprinten | Fredrikstad SK Nydalens SK | Østfold Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 28-29 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Sommerløype Midtre Gauldal (Trøndelag) uke 29-31, Mapant, UsynligO, O-Range | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Moskusspretten - orienteringsløp på Dovrefjell | Wing OK | Sør-Trøndelag | 190 | | nær | | | M | | | |
u 29 | man. 19.7 | Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Mellom Malangen 2021 | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Leirdalen løype A5 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Malangen 2021 Long | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Larseng/Hella Mellom | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Ukas løype: Sommerferiemellom 2021 på Kjerringhøgda | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
Tyrving Sommertrening Burudvann | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Villbåstingen sommer 2021 | Indre Østfold OK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Kolsås | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Vestmarka | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Vestmarka: Moment-økt | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Gardlaushøgda | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ringnesmarka/Enden Ukas løype uke 27-30 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Tærud sommerløype uke 27-30, KUN UsynligO og O-Range | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype Skimten S3 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Raumarkarusellen sommerløyper | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Sommertrening STOK | Byåsen IL | Sør-Trøndelag | - | | ul | | | L | | | |
Ukas sommerløype Totenåsen | OL Toten-Troll | Innlandet | 0 | | ul | | | M | | | |
Svabergsprinten | Fredrikstad SK Nydalens SK | Østfold Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 28-29 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Sommerløype Midtre Gauldal (Trøndelag) uke 29-31, Mapant, UsynligO, O-Range | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
STOK sommertrening - Langdistanse | Freidig | Sør-Trøndelag | - | | trening | | | L | | | |
tir. 20.7 | Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Mellom Malangen 2021 | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Leirdalen løype A5 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Malangen 2021 Long | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Larseng/Hella Mellom | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Ukas løype: Sommerferiemellom 2021 på Kjerringhøgda | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
Tyrving Sommertrening Burudvann | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Villbåstingen sommer 2021 | Indre Østfold OK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Kolsås | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Vestmarka | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Vestmarka: Moment-økt | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Gardlaushøgda | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ringnesmarka/Enden Ukas løype uke 27-30 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Tærud sommerløype uke 27-30, KUN UsynligO og O-Range | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype Skimten S3 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Raumarkarusellen sommerløyper | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Sommertrening STOK | Byåsen IL | Sør-Trøndelag | - | | ul | | | L | | | |
Ukas sommerløype Totenåsen | OL Toten-Troll | Innlandet | 0 | | ul | | | M | | | |
Svabergsprinten | Fredrikstad SK Nydalens SK | Østfold Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 28-29 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Sommerløype Midtre Gauldal (Trøndelag) uke 29-31, Mapant, UsynligO, O-Range | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
STOK sommertrening - Langdistanse | Freidig | Sør-Trøndelag | - | | trening | | | L | | | |
Mellomdistansetrening som ukas løype | OK Moss | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
KOK Sommercup, løp 4 | Kristiansand OK | Agder O-krets | 45 | | nær | | | M | | | |
ons. 21.7 | Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Mellom Malangen 2021 | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Leirdalen løype A5 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Malangen 2021 Long | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Larseng/Hella Mellom | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Ukas løype: Sommerferiemellom 2021 på Kjerringhøgda | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
Tyrving Sommertrening Burudvann | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Villbåstingen sommer 2021 | Indre Østfold OK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Kolsås | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Vestmarka | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Vestmarka: Moment-økt | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Gardlaushøgda | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ringnesmarka/Enden Ukas løype uke 27-30 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Tærud sommerløype uke 27-30, KUN UsynligO og O-Range | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype Skimten S3 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Raumarkarusellen sommerløyper | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Sommertrening STOK | Byåsen IL | Sør-Trøndelag | - | | ul | | | L | | | |
Ukas sommerløype Totenåsen | OL Toten-Troll | Innlandet | 0 | | ul | | | M | | | |
Svabergsprinten | Fredrikstad SK Nydalens SK | Østfold Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 28-29 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Sommerløype Midtre Gauldal (Trøndelag) uke 29-31, Mapant, UsynligO, O-Range | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
STOK sommertrening - Langdistanse | Freidig | Sør-Trøndelag | - | | trening | | | L | | | |
Mellomdistansetrening som ukas løype | OK Moss | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Sommarløp/tomannstafett | Egersund OK | Rogaland | 17 | | ul | | | M | | | |
Sommertrening 3 | Vang OL | Innlandet | 45 | | trening | | | L | | | |
tor. 22.7 | Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Mellom Malangen 2021 | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Leirdalen løype A5 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Malangen 2021 Long | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Larseng/Hella Mellom | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Ukas løype: Sommerferiemellom 2021 på Kjerringhøgda | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
Tyrving Sommertrening Burudvann | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Villbåstingen sommer 2021 | Indre Østfold OK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Kolsås | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Vestmarka | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Vestmarka: Moment-økt | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Gardlaushøgda | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ringnesmarka/Enden Ukas løype uke 27-30 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Tærud sommerløype uke 27-30, KUN UsynligO og O-Range | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype Skimten S3 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Raumarkarusellen sommerløyper | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Sommertrening STOK | Byåsen IL | Sør-Trøndelag | - | | ul | | | L | | | |
Ukas sommerløype Totenåsen | OL Toten-Troll | Innlandet | 0 | | ul | | | M | | | |
Svabergsprinten | Fredrikstad SK Nydalens SK | Østfold Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 28-29 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Sommerløype Midtre Gauldal (Trøndelag) uke 29-31, Mapant, UsynligO, O-Range | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
STOK sommertrening - Langdistanse | Freidig | Sør-Trøndelag | - | | trening | | | L | | | |
Mellomdistansetrening som ukas løype | OK Moss | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
fre. 23.7 | Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Mellom Malangen 2021 | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Leirdalen løype A5 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Malangen 2021 Long | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Larseng/Hella Mellom | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Ukas løype: Sommerferiemellom 2021 på Kjerringhøgda | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
Tyrving Sommertrening Burudvann | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Villbåstingen sommer 2021 | Indre Østfold OK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Kolsås | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Vestmarka | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Vestmarka: Moment-økt | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Gardlaushøgda | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ringnesmarka/Enden Ukas løype uke 27-30 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Tærud sommerløype uke 27-30, KUN UsynligO og O-Range | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype Skimten S3 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Raumarkarusellen sommerløyper | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Sommertrening STOK | Byåsen IL | Sør-Trøndelag | - | | ul | | | L | | | |
Ukas sommerløype Totenåsen | OL Toten-Troll | Innlandet | 0 | | ul | | | M | | | |
Svabergsprinten | Fredrikstad SK Nydalens SK | Østfold Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 28-29 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Sommerløype Midtre Gauldal (Trøndelag) uke 29-31, Mapant, UsynligO, O-Range | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
STOK sommertrening - Langdistanse | Freidig | Sør-Trøndelag | - | | trening | | | L | | | |
Mellomdistansetrening som ukas løype | OK Moss | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Treningsløyper Kvamskogen | Samnanger IL | Hordaland | - | | ul | | | L | | | |
lør. 24.7 | Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Mellom Malangen 2021 | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Leirdalen løype A5 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Malangen 2021 Long | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Larseng/Hella Mellom | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Ukas løype: Sommerferiemellom 2021 på Kjerringhøgda | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
Tyrving Sommertrening Burudvann | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Villbåstingen sommer 2021 | Indre Østfold OK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Kolsås | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Vestmarka | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Vestmarka: Moment-økt | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Gardlaushøgda | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ringnesmarka/Enden Ukas løype uke 27-30 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Tærud sommerløype uke 27-30, KUN UsynligO og O-Range | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype Skimten S3 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Raumarkarusellen sommerløyper | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Sommertrening STOK | Byåsen IL | Sør-Trøndelag | - | | ul | | | L | | | |
Ukas sommerløype Totenåsen | OL Toten-Troll | Innlandet | 0 | | ul | | | M | | | |
Svabergsprinten | Fredrikstad SK Nydalens SK | Østfold Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 28-29 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Sommerløype Midtre Gauldal (Trøndelag) uke 29-31, Mapant, UsynligO, O-Range | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
STOK sommertrening - Langdistanse | Freidig | Sør-Trøndelag | - | | trening | | | L | | | |
Mellomdistansetrening som ukas løype | OK Moss | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Treningsløyper Kvamskogen | Samnanger IL | Hordaland | - | | ul | | | L | | | |
Filefjellprologen | Tyin-Filefjell Orienteringsklubb | Innlandet | 38 | | nær | | | M | | | |
Treningshelg pre-o lørdag | Norges Orienteringsforbund Ås IL | Akershus og Oslo | - | Pre | trening | | | P | | | |
søn. 25.7 | Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Mellom Malangen 2021 | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Leirdalen løype A5 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Malangen 2021 Long | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Larseng/Hella Mellom | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Ukas løype: Sommerferiemellom 2021 på Kjerringhøgda | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
Tyrving Sommertrening Burudvann | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Villbåstingen sommer 2021 | Indre Østfold OK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Kolsås | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Vestmarka | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Vestmarka: Moment-økt | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Gardlaushøgda | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ringnesmarka/Enden Ukas løype uke 27-30 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Tærud sommerløype uke 27-30, KUN UsynligO og O-Range | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype Skimten S3 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Raumarkarusellen sommerløyper | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Sommertrening STOK | Byåsen IL | Sør-Trøndelag | - | | ul | | | L | | | |
Ukas sommerløype Totenåsen | OL Toten-Troll | Innlandet | 0 | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 28-29 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Sommerløype Midtre Gauldal (Trøndelag) uke 29-31, Mapant, UsynligO, O-Range | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
STOK sommertrening - Langdistanse | Freidig | Sør-Trøndelag | - | | trening | | | L | | | |
Mellomdistansetrening som ukas løype | OK Moss | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Treningsløyper Kvamskogen | Samnanger IL | Hordaland | - | | ul | | | L | | | |
Treningshelg pre-o søndag | Norges Orienteringsforbund OK Moss | Østfold | 0 | Pre | trening | | | P | | | |
Sommerløype 2021 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Bamble 5 - Dagers løp nr 1 | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | 0 | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 30 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Åpen sommertrening- o intervall | IK Grane Arendal Orientering | Agder O-krets | 13 | | ul | | | M | | | |
Filefjellmesterskapet | Tyin-Filefjell Orienteringsklubb | Innlandet | 109 | | nær | | | L | | | |
u 30 | man. 26.7 | Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Mellom Malangen 2021 | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Leirdalen løype A5 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Malangen 2021 Long | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Larseng/Hella Mellom | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Ukas løype: Sommerferiemellom 2021 på Kjerringhøgda | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
Tyrving Sommertrening Burudvann | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Villbåstingen sommer 2021 | Indre Østfold OK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Kolsås | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Vestmarka | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Vestmarka: Moment-økt | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Gardlaushøgda | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ringnesmarka/Enden Ukas løype uke 27-30 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Tærud sommerløype uke 27-30, KUN UsynligO og O-Range | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype Skimten S3 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Raumarkarusellen sommerløyper | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Sommertrening STOK | Byåsen IL | Sør-Trøndelag | - | | ul | | | L | | | |
Ukas sommerløype Totenåsen | OL Toten-Troll | Innlandet | 0 | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 28-29 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Sommerløype Midtre Gauldal (Trøndelag) uke 29-31, Mapant, UsynligO, O-Range | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
STOK sommertrening - Langdistanse | Freidig | Sør-Trøndelag | - | | trening | | | L | | | |
Mellomdistansetrening som ukas løype | OK Moss | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Treningsløyper Kvamskogen | Samnanger IL | Hordaland | - | | ul | | | L | | | |
Sommerløype 2021 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Bamble 5 - Dagers løp nr 1 | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | 0 | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 30 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Åpen sommertrening- o intervall | IK Grane Arendal Orientering | Agder O-krets | 13 | | ul | | | M | | | |
STOK sommertrening uke 30-31 Kurveorientering | Wing OK | Sør-Trøndelag | - | | trening | | | M | | | |
Sommerløp Rogaland Arboret | Sandnes IL (Rogaland) | Rogaland | 17 | | nær | | | L | | | |
tir. 27.7 | Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Mellom Malangen 2021 | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Leirdalen løype A5 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Malangen 2021 Long | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Larseng/Hella Mellom | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Ukas løype: Sommerferiemellom 2021 på Kjerringhøgda | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
Tyrving Sommertrening Burudvann | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Villbåstingen sommer 2021 | Indre Østfold OK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Kolsås | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Vestmarka | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Vestmarka: Moment-økt | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Gardlaushøgda | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ringnesmarka/Enden Ukas løype uke 27-30 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Tærud sommerløype uke 27-30, KUN UsynligO og O-Range | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype Skimten S3 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Raumarkarusellen sommerløyper | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Sommertrening STOK | Byåsen IL | Sør-Trøndelag | - | | ul | | | L | | | |
Ukas sommerløype Totenåsen | OL Toten-Troll | Innlandet | 0 | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 28-29 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Sommerløype Midtre Gauldal (Trøndelag) uke 29-31, Mapant, UsynligO, O-Range | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
STOK sommertrening - Langdistanse | Freidig | Sør-Trøndelag | - | | trening | | | L | | | |
Mellomdistansetrening som ukas løype | OK Moss | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Treningsløyper Kvamskogen | Samnanger IL | Hordaland | - | | ul | | | L | | | |
Sommerløype 2021 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 30 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Åpen sommertrening- o intervall | IK Grane Arendal Orientering | Agder O-krets | 13 | | ul | | | M | | | |
STOK sommertrening uke 30-31 Kurveorientering | Wing OK | Sør-Trøndelag | - | | trening | | | M | | | |
Bamble 5-dagers Løp nr 2 | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | 0 | | ul | | | M | | | |
KOK Sommercup, løp 5 | Kristiansand OK | Agder O-krets | 94 | | nær | | | M | | | |
ons. 28.7 | Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Mellom Malangen 2021 | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Leirdalen løype A5 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Malangen 2021 Long | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Larseng/Hella Mellom | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Ukas løype: Sommerferiemellom 2021 på Kjerringhøgda | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
Tyrving Sommertrening Burudvann | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Villbåstingen sommer 2021 | Indre Østfold OK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Kolsås | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Vestmarka | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Vestmarka: Moment-økt | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Gardlaushøgda | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ringnesmarka/Enden Ukas løype uke 27-30 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Tærud sommerløype uke 27-30, KUN UsynligO og O-Range | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype Skimten S3 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Raumarkarusellen sommerløyper | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Sommertrening STOK | Byåsen IL | Sør-Trøndelag | - | | ul | | | L | | | |
Ukas sommerløype Totenåsen | OL Toten-Troll | Innlandet | 0 | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 28-29 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Sommerløype Midtre Gauldal (Trøndelag) uke 29-31, Mapant, UsynligO, O-Range | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
STOK sommertrening - Langdistanse | Freidig | Sør-Trøndelag | - | | trening | | | L | | | |
Mellomdistansetrening som ukas løype | OK Moss | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Treningsløyper Kvamskogen | Samnanger IL | Hordaland | - | | ul | | | L | | | |
Sommerløype 2021 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 30 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Åpen sommertrening- o intervall | IK Grane Arendal Orientering | Agder O-krets | 13 | | ul | | | M | | | |
STOK sommertrening uke 30-31 Kurveorientering | Wing OK | Sør-Trøndelag | - | | trening | | | M | | | |
BKOK-KARUSELLEN #10 | Brandval/Kongsvinger OK | Innlandet | 45 | | nær | | | M | | | |
Sommertrening 4 | Vang OL | Innlandet | 30 | | trening | | | L | | | |
tor. 29.7 | Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Mellom Malangen 2021 | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Leirdalen løype A5 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Malangen 2021 Long | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Larseng/Hella Mellom | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Ukas løype: Sommerferiemellom 2021 på Kjerringhøgda | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
Tyrving Sommertrening Burudvann | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Villbåstingen sommer 2021 | Indre Østfold OK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Kolsås | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Vestmarka | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Vestmarka: Moment-økt | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Gardlaushøgda | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ringnesmarka/Enden Ukas løype uke 27-30 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Tærud sommerløype uke 27-30, KUN UsynligO og O-Range | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype Skimten S3 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Raumarkarusellen sommerløyper | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Sommertrening STOK | Byåsen IL | Sør-Trøndelag | - | | ul | | | L | | | |
Ukas sommerløype Totenåsen | OL Toten-Troll | Innlandet | 0 | | ul | | | M | | | |
Sommerløype Midtre Gauldal (Trøndelag) uke 29-31, Mapant, UsynligO, O-Range | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
STOK sommertrening - Langdistanse | Freidig | Sør-Trøndelag | - | | trening | | | L | | | |
Mellomdistansetrening som ukas løype | OK Moss | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Treningsløyper Kvamskogen | Samnanger IL | Hordaland | - | | ul | | | L | | | |
Sommerløype 2021 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 30 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Åpen sommertrening- o intervall | IK Grane Arendal Orientering | Agder O-krets | 13 | | ul | | | M | | | |
STOK sommertrening uke 30-31 Kurveorientering | Wing OK | Sør-Trøndelag | - | | trening | | | M | | | |
Bamble 5-dagers løp nr 3 | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | 0 | | ul | | | S | | | |
Geilo 4-dagers, dag 1 | Buskerud Hordaland IL Gular | Buskerud Hordaland | 1041 | | krets | | | M | | | |
fre. 30.7 | Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Mellom Malangen 2021 | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Leirdalen løype A5 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Malangen 2021 Long | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Larseng/Hella Mellom | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Ukas løype: Sommerferiemellom 2021 på Kjerringhøgda | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
Tyrving Sommertrening Burudvann | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Villbåstingen sommer 2021 | Indre Østfold OK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Kolsås | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Vestmarka | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Vestmarka: Moment-økt | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Gardlaushøgda | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ringnesmarka/Enden Ukas løype uke 27-30 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Tærud sommerløype uke 27-30, KUN UsynligO og O-Range | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype Skimten S3 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Raumarkarusellen sommerløyper | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Sommertrening STOK | Byåsen IL | Sør-Trøndelag | - | | ul | | | L | | | |
Ukas sommerløype Totenåsen | OL Toten-Troll | Innlandet | 0 | | ul | | | M | | | |
Sommerløype Midtre Gauldal (Trøndelag) uke 29-31, Mapant, UsynligO, O-Range | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
STOK sommertrening - Langdistanse | Freidig | Sør-Trøndelag | - | | trening | | | L | | | |
Mellomdistansetrening som ukas løype | OK Moss | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Treningsløyper Kvamskogen | Samnanger IL | Hordaland | - | | ul | | | L | | | |
Sommerløype 2021 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 30 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Åpen sommertrening- o intervall | IK Grane Arendal Orientering | Agder O-krets | 13 | | ul | | | M | | | |
STOK sommertrening uke 30-31 Kurveorientering | Wing OK | Sør-Trøndelag | - | | trening | | | M | | | |
Geilo 4-dagers, dag 2 | Buskerud Hordaland IL Gular | Buskerud Hordaland | 1041 | | krets | | | S | | | |
Bamble 5-dagers løp nr 4 | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | 0 | | ul | | | M | | | |
lør. 31.7 | Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Mellom Malangen 2021 | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Leirdalen løype A5 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Malangen 2021 Long | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Larseng/Hella Mellom | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Ukas løype: Sommerferiemellom 2021 på Kjerringhøgda | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
Tyrving Sommertrening Burudvann | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Villbåstingen sommer 2021 | Indre Østfold OK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Kolsås | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Vestmarka | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Vestmarka: Moment-økt | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Gardlaushøgda | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ringnesmarka/Enden Ukas løype uke 27-30 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Tærud sommerløype uke 27-30, KUN UsynligO og O-Range | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype Skimten S3 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Raumarkarusellen sommerløyper | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Sommertrening STOK | Byåsen IL | Sør-Trøndelag | - | | ul | | | L | | | |
Ukas sommerløype Totenåsen | OL Toten-Troll | Innlandet | 0 | | ul | | | M | | | |
Sommerløype Midtre Gauldal (Trøndelag) uke 29-31, Mapant, UsynligO, O-Range | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
STOK sommertrening - Langdistanse | Freidig | Sør-Trøndelag | - | | trening | | | L | | | |
Mellomdistansetrening som ukas løype | OK Moss | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Treningsløyper Kvamskogen | Samnanger IL | Hordaland | - | | ul | | | L | | | |
Sommerløype 2021 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 30 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Åpen sommertrening- o intervall | IK Grane Arendal Orientering | Agder O-krets | 13 | | ul | | | M | | | |
STOK sommertrening uke 30-31 Kurveorientering | Wing OK | Sør-Trøndelag | - | | trening | | | M | | | |
Geilo 4-dagers, dag 3 | Buskerud Hordaland IL Gular | Buskerud Hordaland | 1041 | | krets | | | M | | | |
NTOK sprintsamling 13-20, dag 1 | Verdal OK | Nord-Trøndelag | 27 | | trening | | | S | | | |
NTOK sprintsamling 13-20, dag 2 | Verdal OK | Nord-Trøndelag | 26 | | trening | | | S | | | |
Bamble 5-dagers som ukas løype løp nr 5 | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | 0 | | ul | | | M | | | |
Geilogampen | Buskerud Hordaland IL Gular | Buskerud Hordaland | 39 | | nær | | | L | | | |
søn. 1.8 | Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Mellom Malangen 2021 | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Leirdalen løype A5 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Malangen 2021 Long | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Larseng/Hella Mellom | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Ukas løype: Sommerferiemellom 2021 på Kjerringhøgda | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
Tyrving Sommertrening Burudvann | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Villbåstingen sommer 2021 | Indre Østfold OK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Kolsås | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Vestmarka | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Vestmarka: Moment-økt | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Gardlaushøgda | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ringnesmarka/Enden Ukas løype uke 27-30 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Tærud sommerløype uke 27-30, KUN UsynligO og O-Range | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype Skimten S3 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Raumarkarusellen sommerløyper | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas sommerløype Totenåsen | OL Toten-Troll | Innlandet | 0 | | ul | | | M | | | |
Sommerløype Midtre Gauldal (Trøndelag) uke 29-31, Mapant, UsynligO, O-Range | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
STOK sommertrening - Langdistanse | Freidig | Sør-Trøndelag | - | | trening | | | L | | | |
Mellomdistansetrening som ukas løype | OK Moss | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Treningsløyper Kvamskogen | Samnanger IL | Hordaland | - | | ul | | | L | | | |
Sommerløype 2021 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 30 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Åpen sommertrening- o intervall | IK Grane Arendal Orientering | Agder O-krets | 13 | | ul | | | M | | | |
STOK sommertrening uke 30-31 Kurveorientering | Wing OK | Sør-Trøndelag | - | | trening | | | M | | | |
Geilo 4-dagers, dag 4 | Buskerud Hordaland IL Gular | Buskerud Hordaland | 1041 | | krets | | | M | | | |
STOK sommertrening, mellomdistanse uke 31-32 | Melhus IL | Sør-Trøndelag | 0 | | trening | | | M | | | |
Ukas løype uke 31 - 32 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
u 31 | man. 2.8 | Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Mellom Malangen 2021 | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Leirdalen løype A5 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Malangen 2021 Long | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Larseng/Hella Mellom | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Ukas løype: Sommerferiemellom 2021 på Kjerringhøgda | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
Tyrving Sommertrening Burudvann | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Villbåstingen sommer 2021 | Indre Østfold OK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Kolsås | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Vestmarka | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Vestmarka: Moment-økt | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Gardlaushøgda | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Raumarkarusellen sommerløyper | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas sommerløype Totenåsen | OL Toten-Troll | Innlandet | 0 | | ul | | | M | | | |
Sommerløype Midtre Gauldal (Trøndelag) uke 29-31, Mapant, UsynligO, O-Range | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
STOK sommertrening - Langdistanse | Freidig | Sør-Trøndelag | - | | trening | | | L | | | |
Mellomdistansetrening som ukas løype | OK Moss | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Treningsløyper Kvamskogen | Samnanger IL | Hordaland | - | | ul | | | L | | | |
Sommerløype 2021 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 30 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Åpen sommertrening- o intervall | IK Grane Arendal Orientering | Agder O-krets | 13 | | ul | | | M | | | |
STOK sommertrening uke 30-31 Kurveorientering | Wing OK | Sør-Trøndelag | - | | trening | | | M | | | |
STOK sommertrening, mellomdistanse uke 31-32 | Melhus IL | Sør-Trøndelag | 0 | | trening | | | M | | | |
Ukas løype uke 31 - 32 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
HL-trening mot-TV | Porsgrunn OL | Vestfold og Telemark | 25 | | trening | | | S | | | |
tir. 3.8 | Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Mellom Malangen 2021 | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Leirdalen løype A5 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Malangen 2021 Long | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Larseng/Hella Mellom | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Ukas løype: Sommerferiemellom 2021 på Kjerringhøgda | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
Tyrving Sommertrening Burudvann | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Villbåstingen sommer 2021 | Indre Østfold OK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Kolsås | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Vestmarka | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Vestmarka: Moment-økt | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Gardlaushøgda | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Raumarkarusellen sommerløyper | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas sommerløype Totenåsen | OL Toten-Troll | Innlandet | 0 | | ul | | | M | | | |
Sommerløype Midtre Gauldal (Trøndelag) uke 29-31, Mapant, UsynligO, O-Range | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
STOK sommertrening - Langdistanse | Freidig | Sør-Trøndelag | - | | trening | | | L | | | |
Mellomdistansetrening som ukas løype | OK Moss | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Treningsløyper Kvamskogen | Samnanger IL | Hordaland | - | | ul | | | L | | | |
Sommerløype 2021 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 30 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Åpen sommertrening- o intervall | IK Grane Arendal Orientering | Agder O-krets | 13 | | ul | | | M | | | |
STOK sommertrening uke 30-31 Kurveorientering | Wing OK | Sør-Trøndelag | - | | trening | | | M | | | |
STOK sommertrening, mellomdistanse uke 31-32 | Melhus IL | Sør-Trøndelag | 0 | | trening | | | M | | | |
Ukas løype uke 31 - 32 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Stavanger OKs Sommertreningsløp - Sørmarka | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 22 | | ul | | | L | | | |
O-landsleiren | Frol IL | Nord-Trøndelag | 371 | | trening | | | L | | | |
KOK Sommercup, løp 6 | Kristiansand OK | Agder O-krets | 55 | | nær | | | M | | | |
Saltenkarusell 8 - Festvåg | Bodø og Omegn IF Orientering | Nordland | 29 | | nær | | | L | | | |
Treningsløp SBO | Stjørdals-Blink Orientering | Nord-Trøndelag | - | | trening | | | M | | | |
ons. 4.8 | Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Mellom Malangen 2021 | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Leirdalen løype A5 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Malangen 2021 Long | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Larseng/Hella Mellom | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Ukas løype: Sommerferiemellom 2021 på Kjerringhøgda | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
Tyrving Sommertrening Burudvann | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Villbåstingen sommer 2021 | Indre Østfold OK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Kolsås | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Vestmarka | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Vestmarka: Moment-økt | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Gardlaushøgda | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Raumarkarusellen sommerløyper | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas sommerløype Totenåsen | OL Toten-Troll | Innlandet | 0 | | ul | | | M | | | |
Sommerløype Midtre Gauldal (Trøndelag) uke 29-31, Mapant, UsynligO, O-Range | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
STOK sommertrening - Langdistanse | Freidig | Sør-Trøndelag | - | | trening | | | L | | | |
Mellomdistansetrening som ukas løype | OK Moss | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Treningsløyper Kvamskogen | Samnanger IL | Hordaland | - | | ul | | | L | | | |
Sommerløype 2021 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 30 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Åpen sommertrening- o intervall | IK Grane Arendal Orientering | Agder O-krets | 13 | | ul | | | M | | | |
STOK sommertrening uke 30-31 Kurveorientering | Wing OK | Sør-Trøndelag | - | | trening | | | M | | | |
STOK sommertrening, mellomdistanse uke 31-32 | Melhus IL | Sør-Trøndelag | 0 | | trening | | | M | | | |
Ukas løype uke 31 - 32 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
O-landsleiren | Frol IL | Nord-Trøndelag | 371 | | trening | | | L | | | |
Hovedløpet sprint | Frol IL | Nord-Trøndelag | 321 | | mest | | | S | | | |
Morgenfrisk i Follo #4 2021 som ukas løype | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 101 | | ul | | | L | | | |
OSI/GeoForm rankingløp 5 | IL GeoForm Oslostudentenes IK | Akershus og Oslo | 134 | | nær | | | M | | | |
BKOK-KARUSELLEN #11 | Brandval/Kongsvinger OK | Innlandet | 42 | | nær | | | S | | | |
Agderkarusellen løp 11 (vest) | IL Vindbjart | Agder O-krets | 36 | | nær | | | M | | | |
Agderkarusellen løp 11 (øst) | Agder O-krets | Agder O-krets | 0 | | nær | | | M | | | |
tor. 5.8 | Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Mellom Malangen 2021 | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Leirdalen løype A5 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Malangen 2021 Long | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Larseng/Hella Mellom | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Ukas løype: Sommerferiemellom 2021 på Kjerringhøgda | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
Tyrving Sommertrening Burudvann | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Villbåstingen sommer 2021 | Indre Østfold OK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Kolsås | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Vestmarka | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Vestmarka: Moment-økt | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Gardlaushøgda | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Raumarkarusellen sommerløyper | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas sommerløype Totenåsen | OL Toten-Troll | Innlandet | 0 | | ul | | | M | | | |
Sommerløype Midtre Gauldal (Trøndelag) uke 29-31, Mapant, UsynligO, O-Range | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
STOK sommertrening - Langdistanse | Freidig | Sør-Trøndelag | - | | trening | | | L | | | |
Mellomdistansetrening som ukas løype | OK Moss | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Treningsløyper Kvamskogen | Samnanger IL | Hordaland | - | | ul | | | L | | | |
Sommerløype 2021 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Åpen sommertrening- o intervall | IK Grane Arendal Orientering | Agder O-krets | 13 | | ul | | | M | | | |
STOK sommertrening uke 30-31 Kurveorientering | Wing OK | Sør-Trøndelag | - | | trening | | | M | | | |
STOK sommertrening, mellomdistanse uke 31-32 | Melhus IL | Sør-Trøndelag | 0 | | trening | | | M | | | |
Ukas løype uke 31 - 32 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
O-landsleiren | Frol IL | Nord-Trøndelag | 371 | | trening | | | L | | | |
Hovedløpet lang | Frol IL | Nord-Trøndelag | 312 | | mest | | | L | | | |
fre. 6.8 | Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Mellom Malangen 2021 | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Leirdalen løype A5 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Malangen 2021 Long | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Larseng/Hella Mellom | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Ukas løype: Sommerferiemellom 2021 på Kjerringhøgda | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
Tyrving Sommertrening Burudvann | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Villbåstingen sommer 2021 | Indre Østfold OK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Kolsås | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Vestmarka | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Vestmarka: Moment-økt | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Gardlaushøgda | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Raumarkarusellen sommerløyper | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas sommerløype Totenåsen | OL Toten-Troll | Innlandet | 0 | | ul | | | M | | | |
Sommerløype Midtre Gauldal (Trøndelag) uke 29-31, Mapant, UsynligO, O-Range | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
STOK sommertrening - Langdistanse | Freidig | Sør-Trøndelag | - | | trening | | | L | | | |
Mellomdistansetrening som ukas løype | OK Moss | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Treningsløyper Kvamskogen | Samnanger IL | Hordaland | - | | ul | | | L | | | |
Sommerløype 2021 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Åpen sommertrening- o intervall | IK Grane Arendal Orientering | Agder O-krets | 13 | | ul | | | M | | | |
STOK sommertrening uke 30-31 Kurveorientering | Wing OK | Sør-Trøndelag | - | | trening | | | M | | | |
STOK sommertrening, mellomdistanse uke 31-32 | Melhus IL | Sør-Trøndelag | 0 | | trening | | | M | | | |
Ukas løype uke 31 - 32 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
O-landsleiren | Frol IL | Nord-Trøndelag | 371 | | trening | | | L | | | |
JWOC-testløp, dag 1 - Sprint | Norges Orienteringsforbund Røros IL Tynset IF | Sør-Trøndelag | 110 | | nasj | | | S | | | |
lør. 7.8 | Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Mellom Malangen 2021 | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Leirdalen løype A5 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Malangen 2021 Long | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Larseng/Hella Mellom | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Ukas løype: Sommerferiemellom 2021 på Kjerringhøgda | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
Tyrving Sommertrening Burudvann | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Villbåstingen sommer 2021 | Indre Østfold OK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Kolsås | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Vestmarka | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Vestmarka: Moment-økt | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Gardlaushøgda | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas sommerløype Totenåsen | OL Toten-Troll | Innlandet | 0 | | ul | | | M | | | |
Sommerløype Midtre Gauldal (Trøndelag) uke 29-31, Mapant, UsynligO, O-Range | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
STOK sommertrening - Langdistanse | Freidig | Sør-Trøndelag | - | | trening | | | L | | | |
Mellomdistansetrening som ukas løype | OK Moss | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Treningsløyper Kvamskogen | Samnanger IL | Hordaland | - | | ul | | | L | | | |
Sommerløype 2021 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Åpen sommertrening- o intervall | IK Grane Arendal Orientering | Agder O-krets | 13 | | ul | | | M | | | |
STOK sommertrening uke 30-31 Kurveorientering | Wing OK | Sør-Trøndelag | - | | trening | | | M | | | |
STOK sommertrening, mellomdistanse uke 31-32 | Melhus IL | Sør-Trøndelag | 0 | | trening | | | M | | | |
Ukas løype uke 31 - 32 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
O-landsleiren | Frol IL | Nord-Trøndelag | 371 | | trening | | | L | | | |
JWOC-testløp, dag 2 - Forlenga mellomdistanse | Norges Orienteringsforbund Røros IL Tynset IF | Sør-Trøndelag | 110 | | nasj | | | M | | | |
søn. 8.8 | Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Mellom Malangen 2021 | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Leirdalen løype A5 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Malangen 2021 Long | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Larseng/Hella Mellom | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Ukas løype: Sommerferiemellom 2021 på Kjerringhøgda | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
Tyrving Sommertrening Burudvann | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Villbåstingen sommer 2021 | Indre Østfold OK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Kolsås | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Vestmarka | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Vestmarka: Moment-økt | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Gardlaushøgda | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas sommerløype Totenåsen | OL Toten-Troll | Innlandet | 0 | | ul | | | M | | | |
Sommerløype Midtre Gauldal (Trøndelag) uke 29-31, Mapant, UsynligO, O-Range | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
STOK sommertrening - Langdistanse | Freidig | Sør-Trøndelag | - | | trening | | | L | | | |
Mellomdistansetrening som ukas løype | OK Moss | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Treningsløyper Kvamskogen | Samnanger IL | Hordaland | - | | ul | | | L | | | |
Sommerløype 2021 | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Åpen sommertrening- o intervall | IK Grane Arendal Orientering | Agder O-krets | 13 | | ul | | | M | | | |
STOK sommertrening uke 30-31 Kurveorientering | Wing OK | Sør-Trøndelag | - | | trening | | | M | | | |
STOK sommertrening, mellomdistanse uke 31-32 | Melhus IL | Sør-Trøndelag | 0 | | trening | | | M | | | |
Ukas løype uke 31 - 32 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
O-landsleiren | Frol IL | Nord-Trøndelag | 371 | | trening | | | L | | | |
Kretsstafetten | Frol IL | Nord-Trøndelag | 75 | | nasj | | S | S | | | |
O-intervall august | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
u 32 | man. 9.8 | Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Mellom Malangen 2021 | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Leirdalen løype A5 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Malangen 2021 Long | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Larseng/Hella Mellom | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Burudvann | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Villbåstingen sommer 2021 | Indre Østfold OK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Kolsås | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Vestmarka | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Vestmarka: Moment-økt | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Gardlaushøgda | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas sommerløype Totenåsen | OL Toten-Troll | Innlandet | 0 | | ul | | | M | | | |
Treningsløyper Kvamskogen | Samnanger IL | Hordaland | - | | ul | | | L | | | |
Åpen sommertrening- o intervall | IK Grane Arendal Orientering | Agder O-krets | 13 | | ul | | | M | | | |
STOK sommertrening, mellomdistanse uke 31-32 | Melhus IL | Sør-Trøndelag | 0 | | trening | | | M | | | |
Ukas løype uke 31 - 32 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
O-intervall august | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
STOK sommertrening - Jukolaintervaller | NTNUI | Sør-Trøndelag | - | | ul | | | M | | | |
Grue 5 DAGERS, dag 1 | Grue IL | Innlandet | 7 | | trening | | | M | | | |
Hemning nattløyper uke 32 | Heming Orientering | Akershus og Oslo | - | | trening | | | M | K | | |
tir. 10.8 | Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Mellom Malangen 2021 | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Leirdalen løype A5 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Malangen 2021 Long | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Larseng/Hella Mellom | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Burudvann | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Villbåstingen sommer 2021 | Indre Østfold OK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Kolsås | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Vestmarka | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Vestmarka: Moment-økt | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Gardlaushøgda | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ukas sommerløype Totenåsen | OL Toten-Troll | Innlandet | 0 | | ul | | | M | | | |
Treningsløyper Kvamskogen | Samnanger IL | Hordaland | - | | ul | | | L | | | |
Åpen sommertrening- o intervall | IK Grane Arendal Orientering | Agder O-krets | 13 | | ul | | | M | | | |
STOK sommertrening, mellomdistanse uke 31-32 | Melhus IL | Sør-Trøndelag | 0 | | trening | | | M | | | |
Ukas løype uke 31 - 32 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
O-intervall august | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
STOK sommertrening - Jukolaintervaller | NTNUI | Sør-Trøndelag | - | | ul | | | M | | | |
Grue 5 DAGERS, dag 2 | Grue IL | Innlandet | 7 | | trening | | | S | | | |
Hemning nattløyper uke 32 | Heming Orientering | Akershus og Oslo | - | | trening | | | M | K | | |
Sommarløyper på Frøyland | Frøyland IL | Rogaland | 6 | | ul | | | S | | | |
Treningsløp 1 - høst 2021 | Hadeland OL | Innlandet | 26 | | trening | | | L | | | |
Aurskog-Høland Karusellen | OK Øst | Akershus og Oslo | 26 | | nær | | | M | | | |
KOK Sommercup Light | Kristiansand OK | Agder O-krets | 56 | | nær | | | M | | | |
Numedalsserien - ukas løype 5 | Rollag og Veggli IL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Saltenkarusell 9 - Maskinisten | Bodø og Omegn IF Orientering | Nordland | 33 | | nær | | | L | | | |
Stjørdalskarusell nr. 6-2021 | Stjørdals-Blink Orientering | Nord-Trøndelag | - | | trening | | | M | | | |
Vurderingsløp Night Hawk og Jukola | Nydalens SK | Akershus og Oslo | 28 | | trening | | | M | | | |
ons. 11.8 | Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Mellom Malangen 2021 | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Leirdalen løype A5 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Malangen 2021 Long | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Larseng/Hella Mellom | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Burudvann | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Villbåstingen sommer 2021 | Indre Østfold OK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Kolsås | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Vestmarka | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Vestmarka: Moment-økt | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Gardlaushøgda | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Treningsløyper Kvamskogen | Samnanger IL | Hordaland | - | | ul | | | L | | | |
STOK sommertrening, mellomdistanse uke 31-32 | Melhus IL | Sør-Trøndelag | 0 | | trening | | | M | | | |
Ukas løype uke 31 - 32 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
O-intervall august | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
STOK sommertrening - Jukolaintervaller | NTNUI | Sør-Trøndelag | - | | ul | | | M | | | |
Hemning nattløyper uke 32 | Heming Orientering | Akershus og Oslo | - | | trening | | | M | K | | |
Numedalsserien - ukas løype 5 | Rollag og Veggli IL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Agderkarusellen løp 12 (øst) | IF Trauma | Agder O-krets | 66 | | nær | | | M | | | |
OSI/GeoForm rankingløp 6 | IL GeoForm | Akershus og Oslo | 152 | | nær | | | M | | | |
Agderkarusellen løp 12 (vest) | OK Sør | Agder O-krets | 65 | | nær | | | M | | | |
Tambarskjevar IL Nærløp Kallandsåsen | Førde IL IL Tambarskjelvar | Sogn og Fjordane | 22 | | nær | | | M | | | |
le Tour de Glåmdal #3 | Brandval/Kongsvinger OK | Innlandet | 72 | | nær | | | L | | | |
O-cup 8 - Krokensentret, sprint | IL BUL-Tromsø | Troms | 20 | | trening | | | S | | | |
Tunebuhaugen | Tormod Skilag | Innlandet | 10 | | nær | | | M | | | |
Raumarkarusellen 2021 - løp 2 | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | 0 | | nær | | | S | | | |
tor. 12.8 | Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Mellom Malangen 2021 | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Leirdalen løype A5 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Malangen 2021 Long | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Larseng/Hella Mellom | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Burudvann | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Villbåstingen sommer 2021 | Indre Østfold OK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Kolsås | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Vestmarka | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Vestmarka: Moment-økt | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Gardlaushøgda | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Treningsløyper Kvamskogen | Samnanger IL | Hordaland | - | | ul | | | L | | | |
STOK sommertrening, mellomdistanse uke 31-32 | Melhus IL | Sør-Trøndelag | 0 | | trening | | | M | | | |
Ukas løype uke 31 - 32 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
O-intervall august | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
STOK sommertrening - Jukolaintervaller | NTNUI | Sør-Trøndelag | - | | ul | | | M | | | |
Grue 5 DAGERS, dag 3 | Grue IL | Innlandet | 7 | | trening | | | L | | | |
Hemning nattløyper uke 32 | Heming Orientering | Akershus og Oslo | - | | trening | | | M | K | | |
Numedalsserien - ukas løype 5 | Rollag og Veggli IL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Treningsløp 10 | Notodden OL | Vestfold og Telemark | - | | trening | | | L | | | |
fre. 13.8 | Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Mellom Malangen 2021 | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Leirdalen løype A5 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Malangen 2021 Long | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Larseng/Hella Mellom | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Burudvann | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Villbåstingen sommer 2021 | Indre Østfold OK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Kolsås | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Vestmarka | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Vestmarka: Moment-økt | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Gardlaushøgda | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Treningsløyper Kvamskogen | Samnanger IL | Hordaland | - | | ul | | | L | | | |
STOK sommertrening, mellomdistanse uke 31-32 | Melhus IL | Sør-Trøndelag | 0 | | trening | | | M | | | |
Ukas løype uke 31 - 32 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
O-intervall august | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
STOK sommertrening - Jukolaintervaller | NTNUI | Sør-Trøndelag | - | | ul | | | M | | | |
Grue 5 DAGERS, dag 4 | Grue IL | Innlandet | 9 | | trening | | | M | | | |
Hemning nattløyper uke 32 | Heming Orientering | Akershus og Oslo | - | | trening | | | M | K | | |
Midt-Norsk Mesterskap, Sprint | Kvikne IL | Sør-Trøndelag | 283 | | nasj | | | S | | | |
NNM Sprint | Bodø og Omegn IF Orientering | Nordland | 116 | | nasj | | | S | | | |
lør. 14.8 | Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Mellom Malangen 2021 | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Leirdalen løype A5 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Malangen 2021 Long | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Larseng/Hella Mellom | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Burudvann | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Villbåstingen sommer 2021 | Indre Østfold OK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Kolsås | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Vestmarka | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Vestmarka: Moment-økt | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Gardlaushøgda | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Treningsløyper Kvamskogen | Samnanger IL | Hordaland | - | | ul | | | L | | | |
STOK sommertrening, mellomdistanse uke 31-32 | Melhus IL | Sør-Trøndelag | 0 | | trening | | | M | | | |
Ukas løype uke 31 - 32 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
O-intervall august | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
STOK sommertrening - Jukolaintervaller | NTNUI | Sør-Trøndelag | - | | ul | | | M | | | |
Grue 5 DAGERS, dag 5 | Grue IL | Innlandet | 9 | | trening | | | L | | | |
Hemning nattløyper uke 32 | Heming Orientering | Akershus og Oslo | - | | trening | | | M | K | | |
Fjelldilten | Lillehammer OK | Innlandet | 146 | | krets | | | M | | | |
Midt-Norsk Mesterskap, Langdistanse | Kvikne IL | Sør-Trøndelag | 379 | | nasj | | | L | | | |
Night Hawk Kids Stjernenatt | Fossum IF Natthauken IL Tyrving IL | Akershus og Oslo | 82 | | nær | | | M | N | | |
NM PreO | Nydalens SK | Akershus og Oslo | 37 | Pre | nasj | | | P | | | |
NNM Lang | Bodø og Omegn IF Orientering | Nordland | 131 | | nasj | | | L | | | |
Night Hawk Relay | Fossum IF Natthauken IL Tyrving IL | Akershus og Oslo | 111 | | nær | | S | M | K | | |
Sirdal 2 dagers, dag 1 | Sandnes IL (Rogaland) Ålgård Orientering | Rogaland | 0 | | krets | | | L | | | |
Hjalmarløpet, KM-mellom | Skien OK | Vestfold og Telemark | 192 | | krets | | | M | | | |
søn. 15.8 | Leirdalen løype A1 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Mellom Malangen 2021 | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Leirdalen løype A5 | Lierbygda OL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Malangen 2021 Long | IL BUL-Tromsø Troms | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Larseng/Hella Mellom | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Burudvann | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Villbåstingen sommer 2021 | Indre Østfold OK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Kolsås | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Vestmarka | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Vestmarka: Moment-økt | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tyrving Sommertrening Gardlaushøgda | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Treningsløyper Kvamskogen | Samnanger IL | Hordaland | - | | ul | | | L | | | |
STOK sommertrening, mellomdistanse uke 31-32 | Melhus IL | Sør-Trøndelag | 0 | | trening | | | M | | | |
Ukas løype uke 31 - 32 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
O-intervall august | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
STOK sommertrening - Jukolaintervaller | NTNUI | Sør-Trøndelag | - | | ul | | | M | | | |
Hemning nattløyper uke 32 | Heming Orientering | Akershus og Oslo | - | | trening | | | M | K | | |
Night Hawk Relay | Fossum IF Natthauken IL Tyrving IL | Akershus og Oslo | 111 | | nær | | S | M | K | | |
Sirdal 2 dagers, dag 2 | Sandnes IL (Rogaland) Ålgård Orientering | Rogaland | 0 | | krets | | | M | | | |
Kjoseløpet | Kjose IL | Vestfold og Telemark | 174 | | krets | | | L | | | |
Mellomdistanse i MNM-terreng | Kvikne IL | Sør-Trøndelag | 271 | | krets | | | M | | | |
Mellomdistanse i MNM-terreng, lagkonkurranse | Kvikne IL | Sør-Trøndelag | 14 | | krets | | S | M | | | |
Night Hawk Kids Eventyr | Fossum IF Natthauken IL Tyrving IL | Akershus og Oslo | 128 | | nær | | | M | | | |
Night Hawk Ledsager lørdag 14. august | Fossum IF Natthauken IL Tyrving IL | Akershus og Oslo | 116 | | trening | | | L | K | | |
Night Hawk Solo | Fossum IF Natthauken IL Tyrving IL | Akershus og Oslo | 30 | | nær | | | M | | | |
NM TempO | Nydalens SK | Akershus og Oslo | 21 | Pre | nasj | | | T | | | |
NNM stafett | Bodø og Omegn IF Orientering | Nordland | 47 | | nasj | | S | L | | | |
NNM stafett - individuelle klasser | Bodø og Omegn IF Orientering | Nordland | 5 | | krets | | | L | | | |
Myrtrampen | Vang OL | Innlandet | 93 | | krets | | | L | | | |
Erik Balchens minneløp 2021 | Oddersjaa SSK | Agder O-krets | 77 | | nær | | | M | | | |
u 33 | man. 16.8 | Villbåstingen sommer 2021 | Indre Østfold OK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Treningsløyper Kvamskogen | Samnanger IL | Hordaland | - | | ul | | | L | | | |
O-intervall august | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
STOK sommertrening - Jukolaintervaller | NTNUI | Sør-Trøndelag | - | | ul | | | M | | | |
Night Hawk Ledsager søndag 15. august | Fossum IF Natthauken IL Tyrving IL | Akershus og Oslo | 118 | | nær | | | L | K | | |
Trening Sandefjord o-klubb uke 33 | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
Stafettøkt Lutvann | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
GOL-karusell 10 | Gjerdrum OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
tir. 17.8 | Treningsløyper Kvamskogen | Samnanger IL | Hordaland | - | | ul | | | L | | | |
O-intervall august | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
STOK sommertrening - Jukolaintervaller | NTNUI | Sør-Trøndelag | - | | ul | | | M | | | |
Trening Sandefjord o-klubb uke 33 | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
Stafettøkt Lutvann | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
GOL-karusell 10 | Gjerdrum OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Røyken Cup, Løp 11 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Klubbmesterskap 2021 | Øyestad IF allianse | Agder O-krets | 17 | | trening | | | M | | | |
Ukas løype uke 33 / Østmarka Open 7 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | 66 | | ul | | | L | | | |
Vestfold Høstcup 1 | Andebu IL | Vestfold og Telemark | 168 | | nær | | | M | | | |
Aurskog-Høland Karusellen | OK Øst | Akershus og Oslo | 18 | | nær | | | M | | | |
Treningsløp 2 - høst 2021 | Hadeland OL | Innlandet | 24 | | trening | | | L | | | |
Nordmarka 1-2-3 - #1 - Høst | IL Koll | Akershus og Oslo | 55 | | nær | | | M | | | |
Rankingløp Sunnhordland -1 | Stord Orientering | Hordaland | 27 | | nær | | | M | | | |
Numedalsserien - ukas løype 6 | Rollag og Veggli IL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Klubbkarusell - Haraldsvang | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 6 | | trening | | | M | | | |
Klubbmesterskap | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | 0 | | nær | | | L | | | |
Saltenkarusell 10 | Tverlandet IL | Nordland | 34 | | nær | | | L | | | |
Treningsløp SBO | Stjørdals-Blink Orientering | Nord-Trøndelag | - | | trening | | | M | | | |
Trening Uke 33, Ukas løype | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | trening | | | L | | | |
ons. 18.8 | Treningsløyper Kvamskogen | Samnanger IL | Hordaland | - | | ul | | | L | | | |
O-intervall august | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
STOK sommertrening - Jukolaintervaller | NTNUI | Sør-Trøndelag | - | | ul | | | M | | | |
Trening Sandefjord o-klubb uke 33 | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
Stafettøkt Lutvann | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
GOL-karusell 10 | Gjerdrum OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Røyken Cup, Løp 11 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Numedalsserien - ukas løype 6 | Rollag og Veggli IL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Trening Uke 33, Ukas løype | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | trening | | | L | | | |
Hadselkarusellen løp 7 | Stokmarknes OL | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Huldrespretten | Sør-Trøndelag | Sør-Trøndelag | 64 | | nær | | | M | | | |
Klubbløp 6 | Samnanger IL | Hordaland | 14 | | trening | | | L | | | |
Kretsøkt sprint - Torshov | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
OSI/GeoForm rankingløp 7 | IL GeoForm Oslostudentenes IK | Akershus og Oslo | 0 | | nær | | | M | | | |
BKOK-KARUSELLEN #13 | Brandval/Kongsvinger OK | Innlandet | 39 | | nær | | | L | | | |
Agderkarusellen løp 13 (midt) | IL Høvdingen OK Sør | Agder O-krets | 111 | | nær | | | M | | | |
Førde IL Nærløp Øvre Masdal | Førde IL | Sogn og Fjordane | 45 | | nær | | | M | | | |
Nammocup 4 | Gjø-Vard OL | Innlandet | 148 | | nær | | | M | | | |
Treningsløp Bø i Telemark | Bø OL | Vestfold og Telemark | 39 | | trening | | | L | | | |
Lomsetra | Tormod Skilag | Innlandet | 10 | | nær | | | M | | | |
Raumarkarusellen 2021 - løp 3 | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | 0 | | nær | | | M | | | |
O-triatlon | Larvik OK | Vestfold og Telemark | 36 | LSy | trening | | | L | | | |
Treningsløp uke 33 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
tor. 19.8 | Treningsløyper Kvamskogen | Samnanger IL | Hordaland | - | | ul | | | L | | | |
O-intervall august | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
STOK sommertrening - Jukolaintervaller | NTNUI | Sør-Trøndelag | - | | ul | | | M | | | |
Trening Sandefjord o-klubb uke 33 | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
Stafettøkt Lutvann | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
GOL-karusell 10 | Gjerdrum OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Røyken Cup, Løp 11 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Numedalsserien - ukas løype 6 | Rollag og Veggli IL | Buskerud | - | | ul | | | L | | | |
Trening Uke 33, Ukas løype | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | trening | | | L | | | |
Klubbløp 6 | Samnanger IL | Hordaland | 14 | | trening | | | L | | | |
Kretsøkt sprint - Torshov | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
Treningsløp uke 33 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 34 / OBIK og ABIK 19.august 2021 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Råtass # 6 - Båstad Skole - Ukas løype | Indre Østfold OK | Østfold | 4 | | nær | | | M | | | |
Klubbmesterskap mellom 2021 | Hedrum OL | Vestfold og Telemark | 34 | | trening | | | M | | | |
Karusell 3, Nesjane | Ålgård Orientering | Rogaland | 56 | | nær | | | M | | | |
Treningsløp 11 | Notodden OL | Vestfold og Telemark | - | | trening | | | S | | | |
O-cup 9 - Finnvika, mellom | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | M | | | |
O-karusell 7 | Eidskog OL | Innlandet | 40 | | nær | | | M | | | |
Ringerikskarusell 7 | Ringerike OL | Buskerud | 19 | | nær | | | M | | | |
Torsdagsløp nr. 11, Rudsbygd | Rudsbygd IL | Innlandet | 28 | | nær | | | L | | | |
Treningsløp Melsomvik | Stokke IL | Vestfold og Telemark | 52 | | trening | | | M | | | |
Ungdomsløp 5 | Freidig | Sør-Trøndelag | 142 | | nær | | | L | | | |
fre. 20.8 | Treningsløyper Kvamskogen | Samnanger IL | Hordaland | - | | ul | | | L | | | |
O-intervall august | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
STOK sommertrening - Jukolaintervaller | NTNUI | Sør-Trøndelag | - | | ul | | | M | | | |
Trening Sandefjord o-klubb uke 33 | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
Stafettøkt Lutvann | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
GOL-karusell 10 | Gjerdrum OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Røyken Cup, Løp 11 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Trening Uke 33, Ukas løype | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | trening | | | L | | | |
Klubbløp 6 | Samnanger IL | Hordaland | 14 | | trening | | | L | | | |
Kretsøkt sprint - Torshov | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
Treningsløp uke 33 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 34 / OBIK og ABIK 19.august 2021 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Asker SK Ukas løype | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
lør. 21.8 | O-intervall august | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
STOK sommertrening - Jukolaintervaller | NTNUI | Sør-Trøndelag | - | | ul | | | M | | | |
Trening Sandefjord o-klubb uke 33 | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
Stafettøkt Lutvann | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
Røyken Cup, Løp 11 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Trening Uke 33, Ukas løype | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | trening | | | L | | | |
Klubbløp 6 | Samnanger IL | Hordaland | 14 | | trening | | | L | | | |
Kretsøkt sprint - Torshov | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
Treningsløp uke 33 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 34 / OBIK og ABIK 19.august 2021 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Asker SK Ukas løype | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Ivar-o-løpet med Trimtex-cup | Tyrving IL | Akershus og Oslo | 278 | | krets | | | S | | | |
KM Mellom (Mjølnerløpet) | Elverum OK | Innlandet | 216 | | krets | | | M | | | |
KM Mellomdistanse | Nesbyen IL | Buskerud | 0 | | krets | | | M | | | |
KM sprint | OK Skøynar | Nord-Trøndelag | 125 | | krets | | | M | | | |
Drangedals jubilumsløp | Drangedal OL | Vestfold og Telemark | 77 | | nær | | | M | | | |
KM Mellom og PWT-cup | Lierbygda OL | Buskerud | 225 | | krets | | | L | | | |
KM-lang | Varteig OL | Østfold | 193 | | krets | | | L | | | |
Aurskog-Høland Karusellen - Himdalsløpet | OK Øst | Akershus og Oslo | 14 | | nær | | | M | | | |
Rekrutten - med O-troll-leir | IL Vindbjart | Agder O-krets | 17 | | nær | | | M | | | |
DM Vest - Vestlandsmesterskap - Mellom | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 211 | | mest | | | M | | | |
KM Mellom/Elgdilten | Nordreisa IL | Troms | 24 | | krets | | | M | | | |
søn. 22.8 | O-intervall august | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
STOK sommertrening - Jukolaintervaller | NTNUI | Sør-Trøndelag | - | | ul | | | M | | | |
Trening Sandefjord o-klubb uke 33 | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
Stafettøkt Lutvann | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
Trening Uke 33, Ukas løype | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | trening | | | L | | | |
Klubbløp 6 | Samnanger IL | Hordaland | 14 | | trening | | | L | | | |
Kretsøkt sprint - Torshov | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
Treningsløp uke 33 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 34 / OBIK og ABIK 19.august 2021 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Asker SK Ukas løype | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Harald Thons minneløp | Sturla, IF | Buskerud | 303 | | krets | | | L | | | |
KM Sprint | Trøsken IL | Østfold | 165 | | krets | | | S | | | |
DM Vest - Vestlandsmesterskap - Lang | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 206 | | mest | | | L | | | |
KM lang/Fellesstart | Nordreisa IL | Troms | 52 | | krets | | | L | | | |
KM langdistanse NTOK | Verdal OK | Nord-Trøndelag | 142 | | krets | | | L | | | |
KM sprint - Odalsløpet | Odal OL - Orientering | Innlandet | 143 | | krets | | | S | | | |
Skien City Race, KM-sprint | Skien OK | Vestfold og Telemark | 164 | | krets | | | S | | | |
Hølondløpet | IL Leik | Sør-Trøndelag | 67 | | nær | | | L | | | |
Fjelløp | Voss IL | Hordaland | 3 | | nær | | | U | | | |
Ni-Nitti i Nittedal 2 | Nittedal OL | Akershus og Oslo | 56 | | nær | | | S | | | |
u 34 | man. 23.8 | O-intervall august | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Stafettøkt Lutvann | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
Kretsøkt sprint - Torshov | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
Ukas løype uke 34 / OBIK og ABIK 19.august 2021 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Asker SK Ukas løype | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Nordhordlandskarusell | Manger IL | Hordaland | 37 | | nær | | | L | | | |
Røykencup, Løp 12 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Trening uke 34 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | trening | | | L | | | |
Treningsløp Bakkebø | Egersund OK | Rogaland | 43 | | trening | | | M | | | |
Wing4er 2 | Wing OK | Sør-Trøndelag | 53 | | trening | | | L | | | |
Tour of Lillomarka høst 2021 - Løp 1 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 71 | | nær | | | M | | | |
GOL-karusell 11 | Gjerdrum OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
tir. 24.8 | O-intervall august | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Stafettøkt Lutvann | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
Kretsøkt sprint - Torshov | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
Ukas løype uke 34 / OBIK og ABIK 19.august 2021 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Asker SK Ukas løype | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Røykencup, Løp 12 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Trening uke 34 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | trening | | | L | | | |
GOL-karusell 11 | Gjerdrum OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
pokalkamp 5 Bergen | Askøy OL | Hordaland | 129 | | nær | | | L | | | |
Ungdomsserien løp 4 | Trøsken IL | Østfold | 148 | | nær | | | M | | | |
Vestfold Høstcup 2 | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | 178 | | nær | | | M | | | |
Treningsløp 3 - høsten 2021 | Hadeland OL | Innlandet | 10 | | trening | | | L | | | |
Fossum Klubbmesterskap | Fossum IF | Akershus og Oslo | 148 | | nær | | | M | | | |
Rankingløp Sunnhordland - 2 | Stord Orientering | Hordaland | 27 | | nær | | | L | | | |
Nordmarka 1-2-3 - #2 - Høst | IL Koll | Akershus og Oslo | 43 | | nær | | | M | | | |
Numedalsserien - ukas løype 7 | Rollag og Veggli IL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Individuelle løyper for voksne | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 21 | | nær | | | M | | | |
Klubbkarusell - Hagland | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 17 | | trening | | | M | | | |
KOK Pizza Cup, Løp 1 | Kristiansand OK | Agder O-krets | 61 | | nær | | | M | | | |
Lagskonkuranse og Ungdomscup | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 5 | | nær | | S | M | | | |
NØK-karusell, Kvikne | Kvikne IL | Sør-Trøndelag | 12 | | nær | | | M | | | |
Stjørdalskarusell nr. 7-2021 | Stjørdals-Blink Orientering | Nord-Trøndelag | - | | trening | | | L | | | |
Østmarka Open 8 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | 79 | | nær | | | L | | | |
ons. 25.8 | O-intervall august | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Stafettøkt Lutvann | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
Kretsøkt sprint - Torshov | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
Ukas løype uke 34 / OBIK og ABIK 19.august 2021 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Asker SK Ukas løype | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Røykencup, Løp 12 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Trening uke 34 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | trening | | | L | | | |
GOL-karusell 11 | Gjerdrum OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Numedalsserien - ukas løype 7 | Rollag og Veggli IL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Hadselkarusellen løp 8 | Stokmarknes OL | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Jomfrubekken - Kvamsfjellet | Tormod Skilag | Innlandet | 5 | | nær | | | M | | | |
O-karusell 5 | Verdal OK | Nord-Trøndelag | 54 | | trening | | | M | | | |
O-sjuer 9, Nybrotta | Frol IL | Nord-Trøndelag | - | | trening | | | L | | | |
Agderkarusellen løp 14 (øst) | Froland IL | Agder O-krets | 65 | | nær | | | S | | | |
OSI/GeoForm Rankingløp 8 - Maridalsalpene på sitt beste | IL GeoForm | Akershus og Oslo | 103 | | nær | | | L | | | |
BKOK-KARUSELLEN #14 | Brandval/Kongsvinger OK | Innlandet | 31 | | nær | | | M | | | |
Treningsløp Arnfinsstølen | Sogndal IL | Sogn og Fjordane | - | | trening | | | L | | | |
O-karusell 8 klubbmesterskap | Eidskog OL | Innlandet | 38 | | nær | | | M | | | |
Førde IL Nærløp Kråkenesmarka | Førde IL | Sogn og Fjordane | 43 | | nær | | | M | | | |
Treningsløp Bø i Telemark | Bø OL | Vestfold og Telemark | 39 | | trening | | | L | | | |
Klubbløp 7 | Samnanger IL | Hordaland | 15 | | trening | | | L | | | |
Klubbmesterskap TempO | Nydalens SK | Akershus og Oslo | 62 | Pre | nær | | | T | | | |
VestMjøsa-cup 4 | Gjø-Vard OL OL Toten-Troll | Innlandet | 44 | | nær | | | M | | | |
Agderkarusellen løp 14 (vest) | Søgne og Songdalen OK | Agder O-krets | 56 | | nær | | | M | | | |
Raumarkarusellen 2021 - løp 4 / Eidsvoll OL-karusell 2021 - løp 7 | Eidsvoll OL Raumar Orientering | Akershus og Oslo | 36 | | nær | | | M | | | |
Treningsløp uke 34 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
tor. 26.8 | O-intervall august | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Stafettøkt Lutvann | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
Kretsøkt sprint - Torshov | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
Ukas løype uke 34 / OBIK og ABIK 19.august 2021 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Asker SK Ukas løype | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Røykencup, Løp 12 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Trening uke 34 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | trening | | | L | | | |
GOL-karusell 11 | Gjerdrum OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Numedalsserien - ukas løype 7 | Rollag og Veggli IL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Treningsløp uke 34 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Klubbkøpp 4 | Løten o-lag | Innlandet | 11 | | trening | | | L | | | |
Hisøy Klubbmesterskap | Hisøy OK | Agder O-krets | 37 | | trening | | | M | | | |
Klubbmesterskap for OTO og OK Horten | OK Horten OL Tønsberg og omegn | Vestfold og Telemark | 47 | | nær | | | M | | | |
Råtass # 7 - Jonsrud | Indre Østfold OK | Østfold | 4 | | nær | | | M | | | |
Treningsløp 12 | Notodden OL | Vestfold og Telemark | - | | trening | | | L | | | |
Tyrving IL Klubbmesterskap | Tyrving IL | Akershus og Oslo | 64 | | trening | | | M | | | |
Le Tour de Glåmdal 4 | Odal OL - Orientering | Innlandet | 38 | | nær | | | S | | | |
O-cup 10 - Skjegghaugen, lang | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | L | | | |
O-karusellen Vågan 4. løp, Kabelvågmarka | Kabelvåg O-lag | Nordland | 12 | | nær | | | M | | | |
Ringerikskarusell 8 | Fossekallen IL | Buskerud | 20 | | nær | | | M | | | |
Torsdagsløp nr. 12 | Lillehammer OK | Innlandet | 51 | | nær | | | L | | | |
Ungdomsløp 6 | Malvik IL | Sør-Trøndelag | 185 | | nær | | | M | | | |
Grenlandskarusellen 11 | Porsgrunn OL | Vestfold og Telemark | 51 | | nær | | | L | | | |
Trening sprint Brunstad | Stokke IL | Vestfold og Telemark | 22 | | trening | | | S | | | |
fre. 27.8 | O-intervall august | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Stafettøkt Lutvann | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
Kretsøkt sprint - Torshov | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
Ukas løype uke 34 / OBIK og ABIK 19.august 2021 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Asker SK Ukas løype | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Røykencup, Løp 12 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Trening uke 34 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | trening | | | L | | | |
GOL-karusell 11 | Gjerdrum OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Treningsløp uke 34 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
KM Sprint | Gneist, IL | Hordaland | 90 | | krets | | | S | | | |
lør. 28.8 | O-intervall august | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Stafettøkt Lutvann | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
Kretsøkt sprint - Torshov | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
Ukas løype uke 34 / OBIK og ABIK 19.august 2021 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Asker SK Ukas løype | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Røykencup, Løp 12 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Trening uke 34 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | trening | | | L | | | |
Treningsløp uke 34 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Høydepunktet KM lang og Trimtex-cup | Østmarka OK | Akershus og Oslo | 372 | | krets | | | L | | | |
KM Mellom | Mo OK | Nordland | 44 | | krets | | | M | | | |
KM Stafett Vannbassengene | Egersund OK | Rogaland | 35 | | krets | | S | M | | | |
AOK - KM Lang | IK Grane Arendal Orientering | Agder O-krets | 103 | | krets | | | L | | | |
KM Lang Buskerud - Ringeriksløpet | Ringerike OL | Buskerud | 159 | | krets | | | L | | | |
KM mellomdistanse | Indre Østfold OK | Østfold | 197 | | krets | | | M | | | |
KM Langdistanse Vestfold og Telemark | Botne SK OL Tønsberg og omegn | Vestfold og Telemark | 177 | | krets | | | L | | | |
KM mellomdistanse, O-helg Neadal | Tydal IL | Sør-Trøndelag | 163 | | krets | | | M | | | |
Gular Jubileumsløp, dag 1 | IL Gular | Hordaland | 115 | | krets | | | M | | | |
Molde todagers - KM Sprint | Molde og Omegn IF | Møre og Romsdal | 41 | | krets | | | S | | | |
Førdel IL KM Helg, dag 1 | Førde IL | Sogn og Fjordane | 50 | | krets | | | M | | | |
KM lang | Hamar OK | Innlandet | 127 | | krets | | | L | | | |
KM stafett individuelle klasser | Egersund OK | Rogaland | 13 | | krets | | | M | | | |
O-troll leir i forbindelse med KM i Førde | Sogn og Fjordane | Sogn og Fjordane | 21 | | trening | | | M | | | |
KM Finnmark mellomdistanse | Alta OL | Finnmark | 12 | | nasj | | | M | | | |
søn. 29.8 | O-intervall august | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Stafettøkt Lutvann | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
Kretsøkt sprint - Torshov | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
Ukas løype uke 34 / OBIK og ABIK 19.august 2021 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Trening uke 34 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | trening | | | L | | | |
Treningsløp uke 34 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Gular Jubileumsløp, dag 2 | IL Gular | Hordaland | 98 | | krets | | | L | | | |
Førdel IL KM Helg, dag 2 | Førde IL | Sogn og Fjordane | 42 | | krets | | | L | | | |
O-troll leir i forbindelse med KM i Førde | Sogn og Fjordane | Sogn og Fjordane | 21 | | trening | | | M | | | |
KM mellom / Namsos OK 30års jubileum | Namsos OK | Nord-Trøndelag | 77 | | krets | | | M | | | |
KM Ultralang | Mo OK | Nordland | 41 | | krets | | | U | | | |
Ukas Løype på KM-postene | Indre Østfold OK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
KM stafett Østfold + Akershus og Oslo | Ås IL | Akershus og Oslo | 139 | | krets | | S | M | | | |
Direkteløyper KM stafett ØOK og AOOK | Ås IL | Akershus og Oslo | 68 | | nær | | | M | | | |
KM stafett Buskerud - Individuelle klasser | Ringerike OL | Buskerud | 10 | | krets | | | M | | | |
Individuelle klasser KM stafett | Hamar OK | Innlandet | 14 | | nær | | | M | | | |
KM lang Lindvatnet/Feed | Sandnes IL (Rogaland) | Rogaland | 121 | | krets | | | L | | | |
KM sprint, O-helg Neadal | Selbu OK | Sør-Trøndelag | 148 | | krets | | | S | | | |
KM stafett | Hamar OK | Innlandet | 35 | | krets | | S | M | | | |
KM stafett Buskerud | Ringerike OL | Buskerud | 47 | | krets | | S | M | | | |
KM stafett Vestfold og Telemark | Botne SK OL Tønsberg og omegn | Vestfold og Telemark | 65 | | krets | | S | L | | | |
KM stafett Vestfold og Telemark - Individuelle løyper | Botne SK OL Tønsberg og omegn | Vestfold og Telemark | 20 | | krets | | | M | | | |
KM Finnmark langdistanse | Alta OL | Finnmark | 16 | | nasj | | | L | | | |
KM Stafett Agder Orienteringskrets | IK Grane Arendal Orientering | Agder O-krets | 44 | | mest | | S | M | | | |
Molde todagers - mellomdistanse | Molde og Omegn IF | Møre og Romsdal | 45 | | krets | | | M | | | |
u 35 | man. 30.8 | O-intervall august | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Stafettøkt Lutvann | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
Kretsøkt sprint - Torshov | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
Ukas Løype på KM-postene | Indre Østfold OK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Trening uke 35. Ukas løype | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Tour of Lillomarka høst 2021 - Løp 2 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 96 | | nær | | | M | | | |
Treningsløp 4 SIF Orientering | Snertingdal IF Orientering | Innlandet | 24 | | trening | | | M | | | |
tir. 31.8 | O-intervall august | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Stafettøkt Lutvann | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
Kretsøkt sprint - Torshov | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
Ukas Løype på KM-postene | Indre Østfold OK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Trening uke 35. Ukas løype | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
sprintcup 4 Bergen | Bergens TF | Hordaland | 144 | | nær | | | S | | | |
Åpent klubbmesterskap sprint (Østmarka Open 9) | Østmarka OK | Akershus og Oslo | 46 | | nær | | | S | | | |
Ukas løype - september | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Vestfold Høstcup 3 | Hedrum OL | Vestfold og Telemark | 151 | | nær | | | S | | | |
P16 OBIK / AB løp 3 / Klubbmesterskap Asker/Røyken/Lierbygda | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | 142 | | nær | | | M | | | |
Aurskog-Høland Karusellen | OK Øst | Akershus og Oslo | 29 | | nær | | | M | | | |
Treningsløp 4 - høsten 2021 | Hadeland OL | Innlandet | 0 | | trening | | | L | | | |
Saltenkarusell 12 - Rønvikfjellet | Bodø og Omegn IF Orientering | Nordland | 30 | | nær | | | M | | | |
Klubbmesterskap Oppsal | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | 97 | | trening | | | L | | | |
Nordmarka 1-2-3 - #3 - Høst | IL Koll | Akershus og Oslo | 46 | | nær | | | L | | | |
Numedalsserien - ukas løype 8 | Rollag og Veggli IL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Klubbkarusell - Vardafjellet | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 1 | | trening | | | M | | | |
Klubbmesterskap 2021 | Sturla, IF | Buskerud | 58 | | nær | | | M | | | |
KSO Høst 1 | Kristiansand OK Oddersjaa SSK OK Sør | Agder O-krets | 118 | | nær | | | S | | | |
NØK-karusell | Røros IL | Sør-Trøndelag | 38 | | nær | | | M | | | |
Rankingløp Sunnhordland - 3 - resultatføring | Stord Orientering | Hordaland | 18 | | trening | | | L | | | |
Rankingløp Sunnhordland - 3 / Nærløpskarusellen i Nord-Rogaland | Haugesund IL Orientering Stord Orientering Sveio OL - Orientering | Rogaland Hordaland | 52 | | nær | | | M | | | |
Klubbmesterskapet skog Nydalens SK | Nydalens SK | Akershus og Oslo | 171 | | trening | | | M | | | |
ons. 1.9 | O-intervall august | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Stafettøkt Lutvann | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
Kretsøkt sprint - Torshov | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
Ukas Løype på KM-postene | Indre Østfold OK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Trening uke 35. Ukas løype | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - september | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Numedalsserien - ukas løype 8 | Rollag og Veggli IL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Bygdakamp 6 | Verdal OK | Nord-Trøndelag | - | | trening | | | L | | | |
Hadselkarusellen løp 9 | Stokmarknes OL | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Ukas løype uke 35 Oppsal | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Agderkarusellen løp 14B (midt) | IL Imås | Agder O-krets | 77 | | nær | | | M | | | |
OSI/Geoform rankingløp 9 | Oslostudentenes IK | Akershus og Oslo | 97 | | nær | | | M | | | |
BKOK-KARUSELLEN #15 | Brandval/Kongsvinger OK | Innlandet | 41 | | nær | | | S | | | |
Gålå | Tormod Skilag | Innlandet | 16 | | nær | | | M | | | |
Treningsløp Bø i Telemark | Bø OL | Vestfold og Telemark | 34 | | trening | | | L | | | |
Førde IL Nærløp Kinna Byrkjeflot | Førde IL | Sogn og Fjordane | 33 | | nær | | | M | | | |
Klubbløp 8 | Samnanger IL | Hordaland | 16 | | trening | | | L | | | |
Raumarkarusellen 2021 - løp 5 | Gjerdrum OL Raumar Orientering | Akershus og Oslo | 16 | | nær | | | M | | | |
Vestmjøsacup 5, Vesterås | Gjø-Vard OL OL Toten-Troll | Innlandet | 49 | | nær | | | M | | | |
Test - Kan slettes, dag 1 | Halden SK | Østfold | 1 | | trening | | | S | | | |
tor. 2.9 | O-intervall august | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Kretsøkt sprint - Torshov | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
Ukas Løype på KM-postene | Indre Østfold OK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Trening uke 35. Ukas løype | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - september | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Numedalsserien - ukas løype 8 | Rollag og Veggli IL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype uke 35 Oppsal | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Test - Kan slettes, dag 2 | Halden SK | Østfold | 1 | | trening | | | M | | | |
Vossameisterskap mellomdistanse | Voss IL | Hordaland | - | | trening | | | M | | | |
O-karusell 9 | Eidskog OL | Innlandet | 31 | | nær | | | M | | | |
Treningsløp Museet | Sogndal IL | Sogn og Fjordane | - | | trening | | | M | | | |
Karusell 4, Rishagen | Ålgård Orientering | Rogaland | 14 | | nær | | | M | | | |
Klubbmesterskap mellomdistanse - Sandefjord OK, Stokke IL og Andebu IL | Andebu IL | Vestfold og Telemark | 99 | | nær | | | M | | | |
Treningsløp 13 | Notodden OL | Vestfold og Telemark | - | | trening | | | L | | | |
SO-Cup på Fjøløy | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 66 | | nær | | | S | | | |
Foll-O-karusellen #3 | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | 42 | | nær | | | M | | | |
Råtass # 8 - Stiklatjern i Båstad - og ukas løype | Indre Østfold OK | Østfold | 4 | | nær | | | M | | | |
Grenlandskarusellen 12 | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | 40 | | nær | | | M | | | |
O-cup 11 - Stakkevollan, mellom | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Ringerikskarusell 4 | Ringerike OL | Buskerud | 23 | | nær | | | M | | | |
Stefanies stafett | Fana IL | Hordaland | 9 | | trening | | S | M | | | |
Torsdagsløp nr. 13 Vegmuseet | Rudsbygd IL | Innlandet | 22 | | nær | | | M | | | |
fre. 3.9 | O-intervall august | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas Løype på KM-postene | Indre Østfold OK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Trening uke 35. Ukas løype | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - september | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 35 Oppsal | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Test - Kan slettes, dag 3 | Halden SK | Østfold | 1 | | trening | | | L | | | |
VMC-finale test individuelt | Gjø-Vard OL | Innlandet | 2 | | trening | | | L | | | |
VMC-finale test stafett | Gjø-Vard OL | Innlandet | 2 | | trening | | S | L | | | |
Ukas løype - løyper fra Foll-O-karusell #3 | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
NM sprint | Heming Orientering | Akershus og Oslo | 258 | | mest | | | S | | | |
Veteranmesterskap sprint | Halden SK | Østfold | 371 | | nasj | | | S | | | |
Tour de Trondheim og Ungdomsløp 7 | NTNUI | Sør-Trøndelag | 221 | | mest | | | S | | | |
lør. 4.9 | O-intervall august | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas Løype på KM-postene | Indre Østfold OK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Trening uke 35. Ukas løype | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - september | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 35 Oppsal | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - løyper fra Foll-O-karusell #3 | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Kampen om Skagerrak - individuelt | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | 0 | | nasj | | | L | | | |
KM sprintstafett | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | 0 | | krets | | S | S | | | |
Rotekoppen | Breimsbygda IL | Sogn og Fjordane | 13 | | krets | | | M | | | |
NM knockoutsprint | Heming Orientering | Akershus og Oslo | 223 | | mest | | | S | | | |
Tour de Trondheim og KM lang | NTNUI | Sør-Trøndelag | 182 | | mest | | | L | | | |
Nammocup 5 - finale | Løten o-lag | Innlandet | 123 | | nær | | | L | | | |
Sprintløp med PWT-cup #4 | Kongsberg OL | Buskerud | 90 | | krets | | | S | | | |
Veteranmesterskap lang | Halden SK | Østfold | 458 | | nasj | | | L | | | |
Høstløpene - løp 1 | Stokke IL | Vestfold og Telemark | 105 | | krets | | | M | | | |
Lofoten O 2021 | Kabelvåg O-lag | Nordland | 0 | | nær | | | L | | | |
Gumpedalsløpet | Sørreisa OL | Troms | 13 | | nær | | | M | | | |
NM sprint - Publikumsløp | Heming Orientering | Akershus og Oslo | 24 | | nær | | | S | | | |
søn. 5.9 | O-intervall august | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas Løype på KM-postene | Indre Østfold OK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Trening uke 35. Ukas løype | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - september | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 35 Oppsal | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - løyper fra Foll-O-karusell #3 | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Kampen om Skagerrak - Tordenskiold-stafetten | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | 0 | | nasj | | S | S | | | |
KM Sprint | Sørreisa OL | Troms | 23 | | krets | | | S | | | |
KM sprint (Romeriksløpet 2021) | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | 177 | | krets | | | S | | | |
O-karusell 6 | Verdal OK | Nord-Trøndelag | 41 | | trening | | | U | | | |
Tour de Trondheim | NTNUI | Sør-Trøndelag | 191 | | nasj | | | M | | | |
Veteranmesterskap mellom | Halden SK | Østfold | 472 | | nasj | | | M | | | |
Høstløpene - løp 2 | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | 115 | | krets | | | M | | | |
NM sprintstafett | Heming Orientering | Akershus og Oslo | 51 | | mest | | S | S | | | |
Fjelløp | Voss IL | Hordaland | 24 | | nær | | | U | | | |
Ni-Nitti i Nittedal 3 | Nittedal OL | Akershus og Oslo | 45 | | nær | | | L | | | |
Haustløpet i Sykkylven | Velledalen IL | Møre og Romsdal | 31 | | nasj | | | M | | | |
u 36 | man. 6.9 | Ukas Løype på KM-postene | Indre Østfold OK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - september | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype uke 35 Oppsal | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - løyper fra Foll-O-karusell #3 | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Røykencup Løp 13 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Treningsløp Kiellandskogen | Egersund OK | Rogaland | 37 | | nær | | | M | | | |
Klubbløp Kalbergskogen | Ganddal IL | Rogaland | 46 | | nær | | | M | | | |
Nordhordlandskarusell (Koronatilpasset) | Kvernbit IL | Hordaland | 30 | | nær | | | S | | | |
GOL-karusell 12 | Gjerdrum OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Tour of Lillomarka høst 2021 - Løp 3 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 88 | | nær | | | M | | | |
tir. 7.9 | Ukas Løype på KM-postene | Indre Østfold OK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - september | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - løyper fra Foll-O-karusell #3 | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Røykencup Løp 13 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
GOL-karusell 12 | Gjerdrum OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
pokalkamp 6 Bergen | TIF Viking | Hordaland | 134 | | nær | | | L | | | |
Bjørns løype Trøgstad fort | Indre Østfold OK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Trening Ukas løype uke 36 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | trening | | | L | | | |
Vestfold Høstcup 4 | Stokke IL | Vestfold og Telemark | 164 | | nær | | | M | | | |
Aurskog-Høland Karusellen | OK Øst | Akershus og Oslo | 23 | | nær | | | M | | | |
Rankingløp Sunnhordland - 4 | Stord Orientering | Hordaland | 36 | | nær | | | L | | | |
Nordmarka 1-2-3 - #4 - Høst | IL Koll | Akershus og Oslo | 0 | | nær | | | M | | | |
Klubbkarusell - Steinsfjellet | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 52 | | trening | | | M | | | |
KOK Pizza Cup, Løp 3 | Kristiansand OK | Agder O-krets | 53 | | nær | | | M | | | |
Rekruttløp for Fossum-rekrutter | Fossum IF | Akershus og Oslo | 77 | | trening | | | M | | | |
Ungdomsserien løp 5 | Indre Østfold OK | Østfold | 164 | | nær | | | L | | | |
Nærløp Riska | Sandnes IL (Rogaland) | Rogaland | 86 | | nær | | | M | | | |
Østmarka Open 10 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | 39 | | nær | | | L | | | |
ons. 8.9 | Ukas Løype på KM-postene | Indre Østfold OK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - september | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - løyper fra Foll-O-karusell #3 | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Røykencup Løp 13 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
GOL-karusell 12 | Gjerdrum OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Bjørns løype Trøgstad fort | Indre Østfold OK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Trening Ukas løype uke 36 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | trening | | | L | | | |
Hadselkarusellen løp 10 | Stokmarknes OL | Troms | - | | trening | | | L | | | |
O-karusell 7 | Verdal OK | Nord-Trøndelag | 55 | | trening | | | S | | | |
O-sjuer 10, Leva-Fro/Røstad | Frol IL | Nord-Trøndelag | - | | trening | | | S | | | |
Barnetrening og undervisning HVL | Sogndal IL | Sogn og Fjordane | - | | trening | | | M | | | |
Agderkarusellen løp 15 (øst) | IK Grane Arendal Orientering | Agder O-krets | 67 | | nær | | | M | | | |
OSI/Geoform rankingløp 10 | IL GeoForm Oslostudentenes IK | Akershus og Oslo | 89 | | nær | | | M | | | |
BKOK-KARUSELLEN #16 | Brandval/Kongsvinger OK | Innlandet | 0 | | nær | | | M | | | |
Treningsløp Kleppa (Leikanger) | Sogndal IL | Sogn og Fjordane | - | | trening | | | L | | | |
Treningsløp Bø i Telemark | Bø OL | Vestfold og Telemark | 38 | | trening | | | L | | | |
Le Tour de Glåmdal 5 | Grue IL | Innlandet | 34 | | nær | | | M | | | |
Raumarkarusellen 2021 - løp 6 | Nes OL Raumar Orientering | Akershus og Oslo | 24 | | nær | | | M | | | |
VestMjøsa-cup 6 / Klubbmesterskap | Gjø-Vard OL OL Toten-Troll | Innlandet | 58 | | nær | | | M | | | |
Agderkarusellen løp 15 (vest) | Kristiansand OK | Agder O-krets | 52 | | nær | | | M | | | |
Førde IL Nærløp Langeland Skisenter | Førde IL | Sogn og Fjordane | 29 | | nær | | | L | | | |
WOD Nordre Follo orientering | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 31 | | trening | | | L | | | |
tor. 9.9 | Ukas løype - september | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - løyper fra Foll-O-karusell #3 | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Røykencup Løp 13 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
GOL-karusell 12 | Gjerdrum OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Bjørns løype Trøgstad fort | Indre Østfold OK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Trening Ukas løype uke 36 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | trening | | | L | | | |
Barnetrening og undervisning HVL | Sogndal IL | Sogn og Fjordane | - | | trening | | | M | | | |
Ukas løype Sandbakken | IL GeoForm | Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
NM lang | Porsgrunn OL | Vestfold og Telemark | 246 | | mest | | | L | | | |
Kolls Klubbmesterskap | IL Koll | Akershus og Oslo | 135 | | nær | | | L | | | |
Torsdagsløp nr. 14 Røyslimoen | Lillehammer OK | Innlandet | 40 | | nær | | | L | | | |
Rotteracet og Råtass # 9 | Indre Østfold OK | Østfold | 23 | | nær | | | M | | | |
Treningsløp 14 | Notodden OL | Vestfold og Telemark | - | | trening | | | L | | | |
Grenlandskarusellen 13 | Skien OK | Vestfold og Telemark | 0 | | ul | | | M | | | |
O-cup 12 - Slåttnes, lang | IL BUL-Tromsø | Troms | 14 | | trening | | | L | | | |
O-karusellen Vågan 5. løp, Teisthaugan | Kabelvåg O-lag | Nordland | 18 | | nær | | | M | | | |
Ringerikskarusell 5 | Ringerike OL | Buskerud | 33 | | nær | | | M | | | |
Ungdomsløp 8 | Melhus IL | Sør-Trøndelag | 112 | | nær | | | M | | | |
Ukas løype - Ulsrudvann | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | 40 | | ul | | | M | | | |
fre. 10.9 | Ukas løype - september | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - løyper fra Foll-O-karusell #3 | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Røykencup Løp 13 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
GOL-karusell 12 | Gjerdrum OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Bjørns løype Trøgstad fort | Indre Østfold OK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Trening Ukas løype uke 36 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | trening | | | L | | | |
Ukas løype Sandbakken | IL GeoForm | Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - Ulsrudvann | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | 40 | | ul | | | M | | | |
Rotteracet og Råtass # 9 - ukas løype | Indre Østfold OK | Østfold | 0 | | ul | | | M | | | |
NM mellom kvalifisering | Porsgrunn OL | Vestfold og Telemark | 186 | | mest | | | M | | | |
lør. 11.9 | Ukas løype - september | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - løyper fra Foll-O-karusell #3 | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Røykencup Løp 13 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Bjørns løype Trøgstad fort | Indre Østfold OK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Trening Ukas løype uke 36 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | trening | | | L | | | |
Ukas løype Sandbakken | IL GeoForm | Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - Ulsrudvann | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | 40 | | ul | | | M | | | |
Rotteracet og Råtass # 9 - ukas løype | Indre Østfold OK | Østfold | 0 | | ul | | | M | | | |
KM sprint NTOK - festivalsprinten | Steinkjer OK | Nord-Trøndelag | 64 | | krets | | | S | | | |
NM mellom finaler | Porsgrunn OL | Vestfold og Telemark | 352 | | mest | | | M | | | |
Professor Drøvels Minneløp | Neverfjord IL | Finnmark | 0 | | nær | | | L | | | |
Publikumsløp NM | Porsgrunn OL | Vestfold og Telemark | 124 | | nær | | | M | | | |
Follo 2-dagers med Trimtex Cup | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 321 | | krets | | | L | | | |
Rondslitet | Rond OL | Innlandet | 62 | | nær | | | L | | | |
O-Troll-leir 2021 | Sarpsborg OL | Østfold | 54 | | krets | | | M | | | |
Vesterålen todagers, dag 1 | Stokmarknes OL | Troms | 11 | | nær | | | L | | | |
Nord-Østerdalsmesterskap | Ålen IL | Sør-Trøndelag | 61 | | nær | | | M | | | |
søn. 12.9 | Ukas løype - september | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype - løyper fra Foll-O-karusell #3 | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Bjørns løype Trøgstad fort | Indre Østfold OK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Trening Ukas løype uke 36 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | trening | | | L | | | |
Ukas løype Sandbakken | IL GeoForm | Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - Ulsrudvann | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | 40 | | ul | | | M | | | |
Rotteracet og Råtass # 9 - ukas løype | Indre Østfold OK | Østfold | 0 | | ul | | | M | | | |
Follo 2-dagers med Trimtex cup - jaktstart | Måren OK Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 194 | | krets | | | L | | | |
Modumløpet med PWT cup | Modum OL | Buskerud | 138 | | krets | | | M | | | |
Ukas løype Gjelleråsen fra SNØ, refleksstaver | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | K | | |
NM stafett | Porsgrunn OL | Vestfold og Telemark | 134 | | mest | | S | L | | | |
Vesterålen todagers, dag 2 | Sortland OL - Orientering | Troms | 8 | | nær | | | S | | | |
Snertingdalsløpet 2021 | Snertingdal IF Orientering | Innlandet | 50 | | krets | | | M | | | |
u 37 | man. 13.9 | Ukas løype - september | Hadeland OL | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
Bjørns løype Trøgstad fort | Indre Østfold OK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype Sandbakken | IL GeoForm | Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - Ulsrudvann | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | 40 | | ul | | | M | | | |
Rotteracet og Råtass # 9 - ukas løype | Indre Østfold OK | Østfold | 0 | | ul | | | M | | | |
Ukas løype Gjelleråsen fra SNØ, refleksstaver | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | K | | |
Klubbløp Øksnevadskogen | Ganddal IL | Rogaland | 53 | | nær | | | M | | | |
Treningsløp Husabø | Egersund OK | Rogaland | 40 | | nær | | | M | | | |
GOL-karusell 13 | Gjerdrum OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Wing4er 3 / Klubbmesterskap | Wing OK | Sør-Trøndelag | 52 | | trening | | | L | | | |
Tour of Lillomarka høst 2021 - Løp 4 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 90 | | nær | | | M | | | |
Treningsløp 5 SIF Orientering | Snertingdal IF Orientering | Innlandet | 15 | | trening | | | M | | | |
Skumringskampen løp nr. 1 | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | 79 | | nær | | | M | N | | |
tir. 14.9 | Bjørns løype Trøgstad fort | Indre Østfold OK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype Sandbakken | IL GeoForm | Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - Ulsrudvann | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | 40 | | ul | | | M | | | |
Rotteracet og Råtass # 9 - ukas løype | Indre Østfold OK | Østfold | 0 | | ul | | | M | | | |
Ukas løype Gjelleråsen fra SNØ, refleksstaver | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | K | | |
GOL-karusell 13 | Gjerdrum OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Skråli og myr Storelva | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | L | | | |
sprintcup 5 Bergen | Varegg Fleridrett | Hordaland | 165 | | nær | | | S | | | |
Klubbmesterskap Nittedal Orientering | Nittedal OL | Akershus og Oslo | 62 | | trening | | | L | | | |
Trening uke 37 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | trening | | | L | | | |
Vestfold Høstcup 5 | Larvik OK | Vestfold og Telemark | 137 | | nær | | | M | | | |
Aurskog-Høland Karusellen | OK Øst | Akershus og Oslo | 27 | | nær | | | M | | | |
Saltensprint 3 - Aspåsen skole | Bodø og Omegn IF Orientering | Nordland | 37 | | nær | | | S | | | |
Nordmarka 1-2-3 - #4 - Høst | IL Koll | Akershus og Oslo | 54 | | nær | | | M | | | |
O-karusell, gåsvatn | Harstad OL | Troms | 0 | | trening | | | L | | | |
Klubbkarusell - Solandsbakkane | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 63 | | trening | | | M | | | |
KSO Høst 2 | Kristiansand OK Oddersjaa SSK OK Sør | Agder O-krets | 124 | | nær | | | S | | | |
Nærløp Sandtangen | Ganddal IL | Rogaland | 73 | | nær | | | M | | | |
Østmarka Open 11 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | 3 | | nær | | | M | | | |
ons. 15.9 | Bjørns løype Trøgstad fort | Indre Østfold OK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype Sandbakken | IL GeoForm | Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
Ukas løype - Ulsrudvann | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | 40 | | ul | | | M | | | |
Rotteracet og Råtass # 9 - ukas løype | Indre Østfold OK | Østfold | 0 | | ul | | | M | | | |
Ukas løype Gjelleråsen fra SNØ, refleksstaver | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | K | | |
GOL-karusell 13 | Gjerdrum OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Trening uke 37 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | trening | | | L | | | |
Hadselkarusellen løp 11 | Stokmarknes OL | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Treningsløp natt | Verdal OK | Nord-Trøndelag | - | | trening | | | M | N | | |
Treningsløp Oklevik (Hafslo) | Sogndal IL | Sogn og Fjordane | - | | trening | | | L | | | |
BKOK-KARUSELLEN #17 | Brandval/Kongsvinger OK | Innlandet | 30 | | nær | | | M | | | |
Vestmjøsacup 7 Finale - individuelle klasser B, C og N | Gjø-Vard OL OL Toten-Troll | Innlandet | 49 | | nær | | | M | | | |
Vestmjøsacup 7 Finale - parstafett A-klasse | Gjø-Vard OL OL Toten-Troll | Innlandet | 21 | | nær | | S | M | | | |
Treningsløp Bø i Telemark | Bø OL | Vestfold og Telemark | 30 | | trening | | | L | | | |
Raumarkarusellen 2021 - løp 7 | Raumar Orientering Ullensaker OL | Akershus og Oslo | 35 | | nær | | | M | | | |
Førde IL Nærløp Sunde Skule | Førde IL | Sogn og Fjordane | 27 | | nær | | | S | | | |
Harry Lagerts Nattcup 2021 - Prolog | Nydalens SK | Akershus og Oslo | 181 | | nær | | | M | N | | |
tor. 16.9 | Bjørns løype Trøgstad fort | Indre Østfold OK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype Sandbakken | IL GeoForm | Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
Ukas løype Gjelleråsen fra SNØ, refleksstaver | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | K | | |
GOL-karusell 13 | Gjerdrum OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Trening uke 37 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | trening | | | L | | | |
Vossameisterskap sprint | Voss IL | Hordaland | - | | trening | | | S | | | |
Treningsløp 15 | Notodden OL | Vestfold og Telemark | - | | trening | | | L | | | |
O-cup 13 - Solneset skole, mellom | IL BUL-Tromsø | Troms | 21 | | trening | | | M | | | |
Torsdagsløp nr. 15 Kanalen | Lillehammer OK | Innlandet | 29 | | nær | | | M | | | |
Råtass # 10 - Korsgård | Indre Østfold OK | Østfold | 20 | | nær | | | M | | | |
Grenlandskarusellen 14 | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | 30 | | nær | | | M | | | |
Åpen klubbtrening - 2-mannsstafett | Østmarka OK | Akershus og Oslo | 12 | | trening | | S | M | | | |
fre. 17.9 | Bjørns løype Trøgstad fort | Indre Østfold OK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype Sandbakken | IL GeoForm | Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
Ukas løype Gjelleråsen fra SNØ, refleksstaver | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | K | | |
Trening uke 37 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | trening | | | L | | | |
Morgenfrisk i Follo #5 2021 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 88 | | ul | | | M | K | | |
NC sprint | Byåsen IL | Sør-Trøndelag | 332 | | nasj | | | S | | | |
Nattløp | Vingelen IL | Sør-Trøndelag | 0 | | trening | | | M | N | | |
lør. 18.9 | Bjørns løype Trøgstad fort | Indre Østfold OK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype Sandbakken | IL GeoForm | Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
Ukas løype Gjelleråsen fra SNØ, refleksstaver | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | K | | |
Trening uke 37 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | trening | | | L | | | |
Finn Skedsmos minneløp 2021 | Hadeland OL | Innlandet | 88 | | krets | | | U | | | |
Nordisk landskamp, PreO 1 | Løten o-lag Ringsaker OK | Innlandet | 0 | Pre | int | | | P | | | |
NC mellomdistanse jr + O-idol | Byåsen IL | Sør-Trøndelag | 312 | | nasj | | | M | | | |
NC mellom + jaktstart senior, dag 1 | Byåsen IL | Sør-Trøndelag | 122 | | nasj | | | M | | | |
Klubb KM-Stafett Østfold | Fredrikstad SK | Østfold | 31 | | krets | | S | M | | | |
Klubb-KM stafett individuelt | Fredrikstad SK | Østfold | 33 | | nær | | | M | | | |
StafettTest | Gjø-Vard OL | Innlandet | 0 | | trening | | S | L | | | |
OSI/Geoform Rankingløp 11 | IL GeoForm Oslostudentenes IK | Akershus og Oslo | 106 | | nær | | | M | | | |
Sørløpene Mellomdistanse | OK Sør | Agder O-krets | 86 | | nasj | | | M | | | |
søn. 19.9 | Bjørns løype Trøgstad fort | Indre Østfold OK | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype Sandbakken | IL GeoForm | Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
Ukas løype Gjelleråsen fra SNØ, refleksstaver | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | K | | |
Trening uke 37 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | trening | | | L | | | |
NC mellom + jaktstart senior, dag 2 | Byåsen IL | Sør-Trøndelag | 115 | | nasj | | | L | | | |
Kraftløpet | Eidsvoll OL | Akershus og Oslo | 56 | | nær | | | L | | | |
Nordisk landskamp, PreO 2 | Løten o-lag Ringsaker OK | Innlandet | 0 | Pre | int | | | P | | | |
Sprintløp Miljøsøndag | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 38 | | krets | | | S | | | |
Sørløpene Fellesstart | OK Sør | Agder O-krets | 61 | | krets | | | M | | | |
NM junior stafett | Byåsen IL | Sør-Trøndelag | 146 | | mest | | S | L | | | |
Høstgampen | Hedrum OL | Vestfold og Telemark | 137 | | nær | | | M | | | |
FinnFram-Dagen 2021 | Tormod Skilag | Innlandet | 19 | | nær | | | S | | | |
Saltendilten | Bodø og Omegn IF Orientering | Nordland | 33 | | krets | | | U | | | |
Klubbmesterskap Fossekallen IL | Fossekallen IL | Buskerud | 35 | | nær | | | M | | | |
Tour de Glåmdal - Finale | Eidskog OL | Innlandet | 54 | | nær | | | L | | | |
u 38 | man. 20.9 | Ukas løype Sandbakken | IL GeoForm | Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | | | |
Ukas løype Gjelleråsen fra SNØ, refleksstaver | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | K | | |
Klubbløp Buggeland skole | Ganddal IL | Rogaland | 69 | | nær | | | M | | | |
Skumringskampen løp nr. 2 | Røyken OL | Buskerud | 84 | | nær | | | M | N | | |
Sveineskogen, Gjesteløpere | Egersund OK | Rogaland | 4 | | nær | | | M | | | |
Nordhordlandskarusell (Koronatilpasset) | Knarvik IL | Hordaland | 30 | | nær | | | M | | | |
Klubbmesterskap Sveineskogen | Egersund OK | Rogaland | 40 | | nær | | | M | | | |
Tour of Lillomarka høst 2021 - Løp 5 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 89 | | nær | | | M | | | |
GOL-karusell 14 | Gjerdrum OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Klubbmesterskap - Heming Orientering | Heming Orientering | Akershus og Oslo | 80 | | nær | | | M | | | |
Treningsløype med reflekser | Bø OL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | K | | |
tir. 21.9 | Ukas løype Gjelleråsen fra SNØ, refleksstaver | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | K | | |
GOL-karusell 14 | Gjerdrum OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Treningsløype med reflekser | Bø OL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | K | | |
KvantoryggenDownhill | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Vestfold Høstcup 6 | OL Tønsberg og omegn | Vestfold og Telemark | 148 | | nær | | | M | | | |
pokalkampfinale Bergen | Fana IL | Hordaland | 151 | | nær | | | L | | | |
Hjalmarkarusellen løp 1 | Skien OK | Vestfold og Telemark | 30 | | nær | | | M | | | |
KOK Pizza Cup, Løp 5 | Kristiansand OK | Agder O-krets | 70 | | nær | | | L | | | |
Saltensprint 4- Hunstad barneskole | Bodø og Omegn IF Orientering | Nordland | 33 | | nær | | | S | | | |
Nordmarka 1-2-3 - #5 - Høst | IL Koll | Akershus og Oslo | 36 | | nær | | | M | | | |
Klubbkarusell - Norheim | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 22 | | trening | | | M | | | |
Huldersprinten - KM Natt | Fet OL | Akershus og Oslo | 128 | | krets | | | M | N | | |
KM natt | Varteig OL | Østfold | 85 | | nasj | | | L | N | | |
ons. 22.9 | Ukas løype Gjelleråsen fra SNØ, refleksstaver | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | K | | |
GOL-karusell 14 | Gjerdrum OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Treningsløype med reflekser | Bø OL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | K | | |
KvantoryggenDownhill | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Hadselkarusellen løp 12 | Stokmarknes OL | Troms | - | | trening | | | L | | | |
BKOK-KARUSELLEN #18 | Brandval/Kongsvinger OK | Innlandet | 33 | | nær | | | S | | | |
Agderkarusellen løp 16 (midt) | IK Grane Arendal Orientering | Agder O-krets | 80 | | nær | | | M | | | |
Treningsløp Hodlekve | Sogndal IL | Sogn og Fjordane | - | | trening | | | L | | | |
Treningsløp Bø i Telemark | Bø OL | Vestfold og Telemark | 37 | | trening | | | L | | | |
Førde IL Nærløp Førde Ungdomsskule | Førde IL | Sogn og Fjordane | 29 | | nær | | | S | | | |
Raumarkarusellen 2021 - løp 8 (natt) | Eidsvoll OL Raumar Orientering | Akershus og Oslo | 32 | | nær | | | M | N | | |
Treningsløp natt | Frol IL | Nord-Trøndelag | - | | trening | | | L | N | | |
Harry Lagerts Nattcup 2021 - Løp 1 | Nydalens SK | Akershus og Oslo | 234 | | nær | | | M | N | | |
Torvnatta (KKC #1) | Wing OK | Sør-Trøndelag | 90 | | nær | | | L | N | | |
tor. 23.9 | Ukas løype Gjelleråsen fra SNØ, refleksstaver | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | K | | |
GOL-karusell 14 | Gjerdrum OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Treningsløype med reflekser | Bø OL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | K | | |
KvantoryggenDownhill | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | L | | | |
nattløp 1 | Voss IL | Hordaland | - | | trening | | | M | N | | |
Sør-Fron Ungdomsskole 8. klasse | Tormod Skilag | Innlandet | 40 | | nær | | | M | | | |
Sør-Fron Ungdomsskole 9. klasse | Tormod Skilag | Innlandet | 27 | | nær | | | M | | | |
Sør-Fron Ungdomsskole 10. klasse | Tormod Skilag | Innlandet | 27 | | nær | | | M | | | |
Torsdagsløp nr. 16 | Lillehammer OK | Innlandet | 28 | | nær | | | S | | | |
Treningsløp 16 | Notodden OL | Vestfold og Telemark | - | | trening | | | L | | | |
O-cup 14 - Holtmarka, skogssprint | IL BUL-Tromsø | Troms | 14 | | trening | | | S | | | |
Pollicup 1 | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | 38 | | nær | | | S | | | |
Råtass # 11 - Mona i Hærland | Indre Østfold OK | Østfold | 26 | | nær | | | M | | | |
Stokke IL Trening Høst 2021 - Hogsnes | Stokke IL | Vestfold og Telemark | 14 | | ul | | | S | | | |
Asker ABC nr. 6 | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | 46 | | nær | | | S | | | |
O-karusellen Vågan 6.løp - sprintstafett Kabelvåg sentrum | Kabelvåg O-lag | Nordland | 0 | | nær | | S | S | | | |
Pre-o karusell arrangement 1 | Fet OL | Akershus og Oslo | 0 | Pre | nær | | | P | | | |
fre. 24.9 | Ukas løype Gjelleråsen fra SNØ, refleksstaver | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | K | | |
GOL-karusell 14 | Gjerdrum OL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | | | |
Treningsløype med reflekser | Bø OL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | K | | |
KvantoryggenDownhill | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | L | | | |
NM natt | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 223 | | mest | | | L | N | | |
Nærløp sprint | Harstad OL | Troms | 30 | | nær | | | S | | | |
lør. 25.9 | KvantoryggenDownhill | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | L | | | |
NC senior - slettet | Konnerud IL | Buskerud | 0 | | nasj | | | M | | | |
O-troll leir, Sør-Rogaland | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 42 | | nær | | L | M | | | |
Treningsløp | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 12 | | nær | | | M | | | |
Blodsmaken | Alta OL | Finnmark | 39 | | nær | | | U | | | |
Ungdomsserien finale | OK Moss | Østfold | 145 | | nær | | | M | | | |
Nærløp mellomdistanse | Harstad OL | Troms | 29 | | nær | | | M | | | |
Over Skauen | Eiker OL | Buskerud | 61 | | nær | | | U | | | |
Kringsjåsprinten med AOOK Trimtex-cup | IL Koll | Akershus og Oslo | 356 | | krets | | | S | | | |
Porsgrunn City Race | Porsgrunn OL | Vestfold og Telemark | 151 | | krets | | | L | | | |
Furugampen | Hamar OK | Innlandet | 99 | | krets | | | M | | | |
Norgescup Sprint - OslO-trippelen med KM sprint AOOK for senior og junior | IL Koll | Akershus og Oslo | 199 | | nasj | | | S | | | |
BKOK-KARUSELLEN #19 | Brandval/Kongsvinger OK | Innlandet | 41 | | nær | | | L | | | |
søn. 26.9 | KvantoryggenDownhill | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Fjellgeita | Emblem IL | Møre og Romsdal | 54 | | nasj | | | L | | | |
Gromløpet med AOOK Trimtex cup finale | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 431 | | krets | | | M | | | |
Norgescup finale - OslO-trippelen | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 245 | | nasj | | | M | | | |
Ungdomsløp og PWT-cup | Konnerud IL | Buskerud | 117 | | krets | | | M | | | |
Vesterålsmesterskapet/Trollfjordløpet | Stokmarknes OL | Troms | 7 | | nær | | | L | | | |
Ringreven | Ringsaker OK | Innlandet | 25 | | krets | | S | M | | | |
Ringreven individuelt | Ringsaker OK | Innlandet | 31 | | krets | | | M | | | |
Klubbmeisterskap | Samnanger IL | Hordaland | 18 | | trening | | | L | | | |
Merkeløpet 2021 | Oddersjaa SSK | Agder O-krets | 52 | | nær | | | L | | | |
u 39 | man. 27.9 | KvantoryggenDownhill | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Klubbmesterskap Vagleskogen | Ganddal IL | Rogaland | 81 | | nær | | | M | | | |
Treningsløp Hellvik | Egersund OK | Rogaland | 37 | | nær | | | M | | | |
Nordhordlandskarusell (Koronatilpasset) | Manger IL | Hordaland | 26 | | nær | | | M | | | |
Tour of Lillomarka høst 2021 - Løp 6 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 79 | | nær | | | M | | | |
Treningsløp 6/Klubbmesterskap SIF Orientering | Snertingdal IF Orientering | Innlandet | 22 | | trening | | | S | | | |
Avslutning ungdomsløp Sør-Trøndelag Orienteringskrets | OL Trollelg | Sør-Trøndelag | 107 | | trening | | | L | | | |
tir. 28.9 | KvantoryggenDownhill | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | L | | | |
sprintcupfinale Bergen | IL Gular | Hordaland | 157 | | nær | | | S | | | |
KOK Pizza Cup Finale med KM sprint D21/H21 | Kristiansand OK | Agder O-krets | 168 | | krets | | | S | | | |
Hjalmarkarusellen løp 2 | Skien OK | Vestfold og Telemark | 32 | | nær | | | M | | | |
Klubbkarusell - Sprint - Dokken museum | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 53 | | trening | | | S | | | |
Nattløp - Naurstadhøgdea | Bodø og Omegn IF Orientering | Nordland | 21 | | nær | | | L | N | | |
Sturlanatta | Sturla, IF | Buskerud | 125 | | nær | | | L | N | | |
Nattpotta - Klubbmesterskapet natt | Østmarka OK | Akershus og Oslo | 56 | | nær | | | M | N | | |
ons. 29.9 | KvantoryggenDownhill | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Gimse by Night | Melhus IL | Sør-Trøndelag | 131 | | nær | | | M | N | | |
Vinstra Ungdomsskole Valgfag | Tormod Skilag | Innlandet | 40 | | nær | | | M | | | |
Sprintløp Bø i Telemark | Bø OL | Vestfold og Telemark | 24 | | trening | | | S | | | |
Agderkarusellen løp 17 (midt) - stafett | Hisøy OK | Agder O-krets | 12 | | nær | | S | S | | | |
Pre-o karusell arrangement 2 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 0 | Pre | nær | | | P | | | |
Agderkarusellen løp 17 (midt) - individuelt | Hisøy OK | Agder O-krets | 41 | | nær | | | S | | | |
Raumarkarusellen 2021 - løp 9 (natt) | Gjerdrum OL Raumar Orientering | Akershus og Oslo | 0 | | nær | | | M | N | | |
Harry Lagerts Nattcup 2021 - Løp 2 | Nydalens SK | Akershus og Oslo | 226 | | nær | | | M | N | | |
tor. 30.9 | KvantoryggenDownhill | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | L | | | |
nattløp 2 | Voss IL | Hordaland | - | | trening | | | M | N | | |
Torsdagsløp nr. 17 | Lillehammer OK | Innlandet | 24 | | nær | | | S | | | |
Råtass # 12 - Myreråsen - Rakkestad | Indre Østfold OK | Østfold | 17 | | nær | | | M | | | |
Bondeknøl løpet, Olsrød Gård, fellestart. Treningsløp for SIL, SOK og AIL. Åpent for andre klubber.. | Stokke IL | Vestfold og Telemark | 61 | | nær | | | M | | | |
Finn fram Dag - SO-Cup i Ølbergskogen | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 47 | | nær | | | M | | | |
Pollicup 2 | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | 35 | | nær | | | S | | | |
Klubbmesterskap Halden SK | Halden SK | Østfold | 85 | | trening | | | M | | | |
Natt-O-jakt løp 1 | Sørreisa OL | Troms | - | | trening | | | M | N | | |
O-cup 15 - Ekrehagen, natt | IL BUL-Tromsø | Troms | 10 | | trening | | | L | N | | |
O-karusellen Vågan 7.løp - nattløp Kabelvågmarka | Kabelvåg O-lag | Nordland | 15 | | nær | | | M | N | | |
fre. 1.10 | KvantoryggenDownhill | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Hadselkarusellen løp 13 (Natt-o med bålkos) | Stokmarknes OL | Troms | - | | trening | | | L | N | | |
Hu og Hei, Snuskeløpet | NTNUI | Sør-Trøndelag | 0 | | mest | | | M | | | |
KM-natt | Gjø-Vard OL Innlandet | Innlandet | 56 | | krets | | | L | N | | |
Nattløp | IL Tambarskjelvar | Sogn og Fjordane | 16 | | krets | | | M | N | | |
lør. 2.10 | KvantoryggenDownhill | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Hu og Hei, Gampeløpet | NTNUI | Sør-Trøndelag | 0 | | mest | | | U | | | |
Fet Pre-O | Fet OL | Akershus og Oslo | 29 | Pre | nasj | | | P | | | |
Haustbløyta | IL Tambarskjelvar | Sogn og Fjordane | 20 | | krets | | | M | | | |
Sprintstafett, KM VeTe | Larvik OK | Vestfold og Telemark | 50 | | krets | | S | S | | | |
Kretskampen 2021 | Gjø-Vard OL OL Toten-Troll | Innlandet | 98 | | nasj | | | L | | | |
Kjempesprekken (parløp) | Oslostudentenes IK | Akershus og Oslo | 47 | | nær | | P | U | | | |
Postjakta / Klubbmesterskap sprint | Odal OL - Orientering | Innlandet | - | | trening | | | S | | | |
Klubbmesterskap og klubbkøpp - Løten o-lag | Løten o-lag | Innlandet | 22 | | trening | | | M | | | |
Kretskampen 2021 publikumsløp | Gjø-Vard OL OL Toten-Troll | Innlandet | 71 | | nær | | | L | | | |
søn. 3.10 | KvantoryggenDownhill | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | L | | | |
O-treffen | Nedre Romerike Handicapidrettslag Østmarka OK | Akershus og Oslo | 23 | Pre | nasj | | | L | | | |
Kretskampen 2021 stafett | Gjø-Vard OL OL Toten-Troll | Innlandet | 25 | | nasj | | S | M | | | |
HOK-rankingfinale 2021 | Os Orienteringsklubb | Hordaland | 126 | | krets | | | M | | | |
MOT.TV Cup Finale og Marummila | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | 144 | | nær | | | L | | | |
Morgenfrisk i Follo #6 2021 -- Jaktstart finale | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 59 | | nær | | | M | | | |
Høstsprinten løp1 | Birkenes IL | Agder O-krets | 24 | | nær | | | S | | | |
u 40 | man. 4.10 | KvantoryggenDownhill | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Treningsløp/ sesongavslutning Vikeså | Egersund OK | Rogaland | 46 | | nær | | | M | | | |
tir. 5.10 | KvantoryggenDownhill | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Eikernatta | Eiker OL | Buskerud | 37 | | krets | | | L | N | | |
Klubbmesterskap fra O-hytta | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 9 | | trening | | | M | | | |
Hjalmarkarusellen løp 3 | Skien OK | Vestfold og Telemark | 43 | | nær | | | M | | | |
Ukas løype Rauland | Idrettslaget Dyre Vaa | Vestfold og Telemark | - | | trening | | | S | | | |
Nærløp Vikeså | Ålgård Orientering | Rogaland | 40 | | nær | | | M | | | |
Nattløp Bueskyttebanen | Bodø og Omegn IF Orientering | Nordland | 25 | | nær | | | M | N | | |
ons. 6.10 | KvantoryggenDownhill | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Ukas løype Rauland | Idrettslaget Dyre Vaa | Vestfold og Telemark | - | | trening | | | S | | | |
Sprintløp Bø i Telemark | Bø OL | Vestfold og Telemark | 42 | | trening | | | S | | | |
Harry Lagerts Nattcup 2021 - Bonusløp | Nydalens SK | Akershus og Oslo | 148 | | nær | | | M | N | | |
NATTJAKTA #2-2021 KONGSVINGER | Brandval/Kongsvinger OK | Innlandet | 58 | | nær | | | M | N | | |
Byåsennatta | Byåsen IL | Sør-Trøndelag | 132 | | nær | | | M | N | | |
tor. 7.10 | KvantoryggenDownhill | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Ukas løype Rauland | Idrettslaget Dyre Vaa | Vestfold og Telemark | - | | trening | | | S | | | |
Pollicup 3 | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | 42 | | nær | | | S | | | |
Natt-O-jakt løp 2 | Sørreisa OL | Troms | - | | trening | | | M | N | | |
Nattcup 1 | Notodden OL | Vestfold og Telemark | 0 | | nær | | | M | N | | |
fre. 8.10 | KvantoryggenDownhill | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Ukas løype Rauland | Idrettslaget Dyre Vaa | Vestfold og Telemark | - | | trening | | | S | | | |
KM Natt Troms | IL BUL-Tromsø | Troms | 23 | | krets | | | M | N | | |
Kretssamling | Frol IL | Nord-Trøndelag | 16 | | trening | | | L | | | |
Mjøs-o nattløp | Innlandet | Innlandet | 24 | | nær | | | M | N | | |
KM Nattorientering | Inderøy IL | Nord-Trøndelag | 50 | | krets | | | M | N | | |
lør. 9.10 | KvantoryggenDownhill | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Ukas løype Rauland | Idrettslaget Dyre Vaa | Vestfold og Telemark | - | | trening | | | S | | | |
Kretssamling | Frol IL | Nord-Trøndelag | 16 | | trening | | | L | | | |
Vestfold Sykkel-o Festival, 1. løp | Botne SK Hadeland OL | Vestfold og Telemark Innlandet | 92 | Sy | nær | | | S | | | |
Vestfold Sykkel-o Festival, 2. løp | Botne SK Hadeland OL | Vestfold og Telemark Innlandet | 80 | Sy | nær | | | M | | | |
TempO Ås | Ås IL | Akershus og Oslo | 28 | LPre | nasj | | | T | | | |
Krampetrekkinga | IL BUL-Tromsø | Troms | 16 | | nær | | | U | | | |
Lillomarka Nord Sør | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 124 | | nær | | | U | | | |
Krampetrekninga 2021 Kvaløya | Sørreisa OL | Troms | - | | trening | | | L | | | |
PreO Ås | Ås IL | Akershus og Oslo | 37 | Pre | nasj | | | P | | | |
søn. 10.10 | KvantoryggenDownhill | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Ukas løype Rauland | Idrettslaget Dyre Vaa | Vestfold og Telemark | - | | trening | | | S | | | |
Vestfold Sykkel-o Festival, 3. løp | Botne SK Hadeland OL | Vestfold og Telemark Innlandet | 64 | Sy | nær | | | L | | | |
Fredrikstad Pre-O | Fredrikstad SK | Østfold | 31 | Pre | nasj | | | P | | | |
Gullskoløpet | IL BUL-Tromsø | Troms | 18 | | nær | | | S | | | |
Tunevannet Rundt | Sarpsborg OL | Østfold | 115 | | nær | | | L | | | |
Høstsprinten løp 2 | Birkenes IL | Agder O-krets | 27 | | nær | | | S | | | |
u 41 | man. 11.10 | KvantoryggenDownhill | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Ukas løype Rauland | Idrettslaget Dyre Vaa | Vestfold og Telemark | - | | trening | | | S | | | |
Skumringskampen løp nr. 4 | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | 84 | | nær | | | M | N | | |
tir. 12.10 | KvantoryggenDownhill | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Ukas løype Rauland | Idrettslaget Dyre Vaa | Vestfold og Telemark | - | | trening | | | S | | | |
Nordmarka 1-2-3 - #6 - Høst | IL Koll | Akershus og Oslo | 36 | | nær | | | S | | | |
Nattugla 1 | Ringerike OL | Buskerud | 43 | | nær | | | M | N | | |
Nattløp - Bestemorenga | Bodø og Omegn IF Orientering | Nordland | 26 | | nær | | | L | N | | |
ons. 13.10 | KvantoryggenDownhill | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Ukas løype Rauland | Idrettslaget Dyre Vaa | Vestfold og Telemark | - | | trening | | | S | | | |
Raumarkarusellen 2021 - løp 10 (natt) | Raumar Orientering Ullensaker OL | Akershus og Oslo | 35 | | nær | | | M | N | | |
Sprintløp Bø i Telemark | Bø OL | Vestfold og Telemark | 23 | | trening | | | S | | | |
Harry Lagerts Nattcup 2021 - Løp 3 | Nydalens SK | Akershus og Oslo | 246 | | nær | | | M | N | | |
Førde IL LM Natt-løp Langeland | Førde IL | Sogn og Fjordane | 15 | | nær | | | M | N | | |
tor. 14.10 | KvantoryggenDownhill | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Ukas løype Rauland | Idrettslaget Dyre Vaa | Vestfold og Telemark | - | | trening | | | S | | | |
Pollicup finale | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | 29 | | nær | | | S | | | |
Råtass # 13 - Askim Skansehytta | Indre Østfold OK | Østfold | 15 | | nær | | | M | N | | |
O-karusellen Vågan 8.løp - nattløp Stranda stadion | Kabelvåg O-lag | Nordland | 11 | | nær | | | S | N | | |
O-cup 17 - Eidkjosen, natt | IL BUL-Tromsø | Troms | 18 | | trening | | | L | N | | |
Natt-O-jakt løp 3 | Sørreisa OL | Troms | - | | trening | | | M | N | | |
fre. 15.10 | KvantoryggenDownhill | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Ukas løype Rauland | Idrettslaget Dyre Vaa | Vestfold og Telemark | - | | trening | | | S | | | |
lør. 16.10 | KvantoryggenDownhill | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Ukas løype Rauland | Idrettslaget Dyre Vaa | Vestfold og Telemark | - | | trening | | | S | | | |
Blodslitet | Fredrikstad SK | Østfold | 1121 | | int | | | U | | | |
Lørdagskjappen | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Løten Mølles Høstløp 2021 | Løten o-lag | Innlandet | 101 | | nær | | | L | | | |
søn. 17.10 | KvantoryggenDownhill | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Ukas løype Rauland | Idrettslaget Dyre Vaa | Vestfold og Telemark | - | | trening | | | S | | | |
Trondheim Urban | Wing OK | Sør-Trøndelag | 69 | | nær | | | L | | | |
Drømmemila 2021 (med innlagt klubbmesterskap for Raumar Orientering) | Eidsvoll OL Raumar Orientering | Akershus og Oslo | 51 | | nær | | | S | | | |
Høstkøppen 1 - Kattanakk v/vannverkshytta | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 17 | | nær | | | M | | | |
Kondisjonstrøkken | Grue IL | Innlandet | 2 | | nær | | | L | | | |
OSI/Geoform rankingløp 14 | IL GeoForm Oslostudentenes IK | Akershus og Oslo | 71 | | nær | | | M | | | |
Høstsprinten løp 3 | Birkenes IL | Agder O-krets | 22 | | nær | | | S | | | |
u 42 | man. 18.10 | KvantoryggenDownhill | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Skumringskampen finale | Røyken OL | Buskerud | 80 | | nær | | | M | N | | |
Nattelgen | OL Trollelg | Sør-Trøndelag | 28 | | trening | | | M | N | | |
tir. 19.10 | KvantoryggenDownhill | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Hjalmarkarusellen løp 4 | Skien OK | Vestfold og Telemark | 34 | | nær | | | M | | | |
Nordmarka 1-2-3 - #7 - Høst | IL Koll | Akershus og Oslo | 32 | | nær | | | S | | | |
O-karusell, Medkila skole | Harstad OL | Troms | 0 | | trening | | | M | N | | |
Klubbmesterskap natt - Oppsal Orientering | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | 54 | | nær | | | M | N | | |
Nattugla 2 | Ringerike OL | Buskerud | 30 | | nær | | | M | N | | |
Nattløp - Heggmoen | Bodø og Omegn IF Orientering | Nordland | 17 | | nær | | | L | N | | |
ons. 20.10 | KvantoryggenDownhill | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Sprintløp Bø i Telemark | Bø OL | Vestfold og Telemark | 31 | | trening | | | S | | | |
Nattcup 1 Bergen | Fana IL | Hordaland | 66 | | nær | | | L | N | | |
Jaktprøven | Freidig | Sør-Trøndelag | 80 | | nær | | | L | N | | |
tor. 21.10 | KvantoryggenDownhill | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Natt-O-jakt løp 4 | Sørreisa OL | Troms | - | | trening | | | M | N | | |
Nattcup 2 | Notodden OL | Vestfold og Telemark | 0 | | nær | | | M | N | | |
Nattcup 1 | Ringsaker OK | Innlandet | 45 | | nær | | | M | N | | |
Klubbmesterskap Natt og Råtass nr 14 | Indre Østfold OK | Østfold | 10 | | nær | | | M | N | | |
fre. 22.10 | KvantoryggenDownhill | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Harry Lagerts Nattcup 2021 - Finale | Nydalens SK | Akershus og Oslo | 153 | | nær | | | U | N | | |
Klubbmesterskap - natt | Hadeland OL | Innlandet | 2 | | trening | | | M | N | | |
lør. 23.10 | KvantoryggenDownhill | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | L | | | |
HARDHAUSEN | Sandnes IL (Rogaland) | Rogaland | 361 | | nær | | | U | | | |
AOK - KM Mellomdistanse 2021 | Kristiansand OK | Agder O-krets | 64 | | krets | | | M | | | |
Grankvistløpet | Østmarka OK | Akershus og Oslo | 53 | | nær | | | L | | | |
Gørretråkket 2021 | OK Moss | Østfold | 34 | Sy | nær | | | L | | | |
OSI/GeoForm Rankingløp 15 | IL GeoForm Oslostudentenes IK | Akershus og Oslo | 107 | | nær | | | M | | | |
Åpent klubbmesterskap Byåsen IL - mellom | Byåsen IL | Sør-Trøndelag | 54 | | nær | | | M | | | |
søn. 24.10 | KvantoryggenDownhill | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Treningsløp juniorlandslaget / EOK | Egersund OK | Rogaland | 10 | | nær | | | M | | | |
Høstkøppen 2 - Brakahaug skole | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 10 | | nær | | | M | | | |
Klubbmesterskap sprint 2021 | Hedrum OL | Vestfold og Telemark | 36 | | trening | | | S | | | |
2-mila | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | 110 | | nær | | | U | | | |
Klubbmesterskap | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | 45 | | nær | | | M | | | |
Åpent klubbmesterskap SOL/TIL/VOL | Sarpsborg OL | Østfold | 76 | | nær | | | M | | | |
Høstsprinten løp 4 | Birkenes IL | Agder O-krets | 30 | | nær | | | S | | | |
u 43 | man. 25.10 | KvantoryggenDownhill | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | L | | | |
tir. 26.10 | KvantoryggenDownhill | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Klubbmesterskap Natt FSK | Fredrikstad SK | Østfold | 73 | | nær | | | M | N | | |
Agder O-Krets KM Natt 2021 | OK Sør | Agder O-krets | 64 | | krets | | | M | N | | |
Nattugla 3 | Ringerike OL | Buskerud | 33 | | nær | | | M | N | | |
ons. 27.10 | KvantoryggenDownhill | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Veritas/Oppsal nattløp | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | - | | trening | | | L | N | | |
Nattjakta 2021 Finale (#4) | Eidskog OL | Innlandet | 52 | | nær | | | M | N | | |
tor. 28.10 | KvantoryggenDownhill | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Høsttrening1 | Bø OL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | K | | |
Torsdagsløp - oktober | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 22 | | nær | | | M | K | | |
Nattcup 2 | OL Toten-Troll | Innlandet | 33 | | nær | | | M | N | | |
Natt-O-jakt løp 5 | Sørreisa OL | Troms | - | | trening | | | M | N | | |
Nattcup 3 | Notodden OL | Vestfold og Telemark | 0 | | nær | | | L | N | | |
fre. 29.10 | KvantoryggenDownhill | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Høsttrening1 | Bø OL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | K | | |
Ungdomssamling Nordland o-krets | Bodø og Omegn IF Orientering | Nordland | 8 | | trening | | | L | K | | |
Halloweenløp Eiker | Eiker OL | Buskerud | 64 | | nær | | | M | N | | |
Blodføre | OL Trollelg | Sør-Trøndelag | 10 | | nær | | | L | N | | |
lør. 30.10 | KvantoryggenDownhill | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Høsttrening1 | Bø OL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | K | | |
Ungdomssamling Nordland o-krets | Bodø og Omegn IF Orientering | Nordland | 8 | | trening | | | L | K | | |
Huldertrampen | Løten o-lag | Innlandet | 123 | | nær | | | U | | | |
Skiensmila | Skien OK | Vestfold og Telemark | 67 | | krets | | | L | | | |
OSI/Geoform rankingløp 16 | IL GeoForm Oslostudentenes IK | Akershus og Oslo | 130 | | nær | | | M | | | |
Sesongavslutning og Rotteracet | Indre Østfold OK | Østfold | 32 | | trening | | | M | K | | |
kOmpetansenatta | Norges Orienteringsforbund | | 72 | | nær | | | M | N | | |
søn. 31.10 | KvantoryggenDownhill | IL BUL-Tromsø | Troms | - | | trening | | | L | | | |
Høsttrening1 | Bø OL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | K | | |
Ungdomssamling Nordland o-krets | Bodø og Omegn IF Orientering | Nordland | 8 | | trening | | | L | K | | |
Modum PreO | Modum OL | Buskerud | 21 | LPre | nasj | | | L | | | |
Modum TempO | Modum OL | Buskerud | 17 | LPre | nasj | | | L | | | |
Høstkøppen 3 - Mykje skole | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 15 | | nær | | | M | | | |
Kjell Walter's jubileumsløp | IK Grane Arendal Orientering | Agder O-krets | 66 | | nær | | | M | | | |
Rogaining på stolpejakten postene i Bergen Sentrum | Varegg Fleridrett | Hordaland | 3 | | trening | | | L | | | |
Langtur`n | Eidskog OL | Innlandet | 22 | | nær | | | L | | | |
Ukas løype uke 44 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | K | | |
u 44 | man. 1.11 | Høsttrening1 | Bø OL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | K | | |
Ukas løype uke 44 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | K | | |
tir. 2.11 | Høsttrening1 | Bø OL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | K | | |
Ukas løype uke 44 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | K | | |
ons. 3.11 | Høsttrening1 | Bø OL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | K | | |
Ukas løype uke 44 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | K | | |
Ukas løype Maridalsalpene 3.-14.nov | Nydalens SK | Akershus og Oslo | 0 | | ul | | | M | K | | |
Vinter-Jukola løp 1 | Larvik OK | Vestfold og Telemark | 81 | | nær | | | M | N | | |
Natt-treningsløp | IK Grane Arendal Orientering | Agder O-krets | 28 | | trening | | | M | N | | |
tor. 4.11 | Høsttrening1 | Bø OL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | K | | |
Ukas løype uke 44 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | K | | |
Østnatt-Cup 1 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | 25 | | nær | | | S | N | | |
Nattcup 3 | Ringsaker OK | Innlandet | 46 | | nær | | | M | N | | |
Nattcup 4 | Notodden OL | Vestfold og Telemark | 0 | | nær | | | L | N | | |
O(D) Nattløp sprint | IL BUL-Tromsø | Troms | 10 | | trening | | | S | | | |
fre. 5.11 | Høsttrening1 | Bø OL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | K | | |
Ukas løype uke 44 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | K | | |
Treninger | Bø OL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | K | | |
Nattløp | Otra IL | Agder O-krets | - | | trening | | | M | N | | |
lør. 6.11 | Ukas løype uke 44 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | K | | |
Treninger | Bø OL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | K | | |
NOL Klubbmesterskap i ultralang | Notodden OL | Vestfold og Telemark | 19 | | nær | | | L | | | |
Klubbmesterskap Fredrikstad skiklubb | Fredrikstad SK | Østfold | 84 | | trening | | | L | | | |
SprintX3M - Løp nr. 1 - Downhill Sprint | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | 114 | | nær | | | S | | | |
Treningsløp Ormåsen | Eiker OL | Buskerud | - | | trening | | | M | | | |
OSI/GeoForm Rankingløp 17 - Sognsvann | IL GeoForm | Akershus og Oslo | 121 | | nær | | | M | | | |
Kongens 50-årsløp | Indre Østfold OK | Østfold | 35 | | nær | | | M | | | |
Høstkarusellen løp 1 | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 50 | | nær | | | M | | | |
Klubbmesterskap og sesongavslutning | Os Orienteringsklubb | Hordaland | 24 | | trening | | | L | | | |
Trollnatta | IL Koll | Akershus og Oslo | 288 | | nær | | | M | K | | |
SprintX3M løp 2-Sprint by night (Natt-o-toget) | IL Koll | Akershus og Oslo | 64 | | nær | | | M | N | | |
søn. 7.11 | Ukas løype uke 44 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | K | | |
Treninger | Bø OL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | K | | |
Frostsprinten | Røyken OL | Buskerud | 259 | | krets | | | M | | | |
Høstkøppen 4 - Haraldsvang | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 15 | | nær | | | M | | | |
SprintX3M - Løp nr. 3 - Park Supersprint | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 111 | | nær | | | S | | | |
Ukas løype uke 45 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | K | | |
u 45 | man. 8.11 | Treninger | Bø OL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | K | | |
Ukas løype uke 45 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | K | | |
tir. 9.11 | Treninger | Bø OL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | K | | |
Ukas løype uke 45 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | K | | |
Test | Gneist, IL | Hordaland | 3 | | trening | | | M | N | | |
ons. 10.11 | Treninger | Bø OL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | K | | |
Ukas løype uke 45 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | K | | |
nattcup 2 Bergen | TIF Viking | Hordaland | 64 | | nær | | | L | N | | |
Nattløp, Sælandskogen | Ålgård Orientering | Rogaland | 56 | | nær | | | M | N | | |
Natt-treningsløp | Hisøy OK | Agder O-krets | 45 | | trening | | | M | N | | |
Vinterjukola 2 | Porsgrunn OL | Vestfold og Telemark | 84 | | nær | | | M | N | | |
tor. 11.11 | Treninger | Bø OL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | K | | |
Ukas løype uke 45 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | K | | |
Østnatt-Cup 2 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | 26 | | nær | | | S | N | | |
Klubbmesterskap natt - OTO | OL Tønsberg og omegn | Vestfold og Telemark | 26 | | trening | | | M | N | | |
Nattcup 4 | OL Toten-Troll | Innlandet | 29 | | nær | | | M | N | | |
Nattsprintkøppen 1 - Solvang skole | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 13 | | nær | | | S | N | | |
Nattcup 5 | Notodden OL | Vestfold og Telemark | 7 | | nær | | | L | N | | |
fre. 12.11 | Treninger | Bø OL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | K | | |
Ukas løype uke 45 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | K | | |
lør. 13.11 | Ukas løype uke 45 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | K | | |
AOK Kretslagssamling | Agder O-krets | Agder O-krets | 22 | | trening | | | L | | | |
Kun For Heming: Heming Downhill - Voksenlia Ned | Heming Orientering | Akershus og Oslo | 13 | | nær | | | S | | | |
Rørholtmarka Rundt | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | 53 | | nær | | | U | | | |
Treningsløp Ormåsen | Eiker OL | Buskerud | - | | trening | | | M | | | |
Åpen stafettrening | Varegg Fleridrett | Hordaland | 39 | | trening | | | M | | | |
Langløpet - Høst i Østmarka | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | 57 | | nær | | | U | | | |
OSI/GeoForm Rankingløp 18 | IL GeoForm | Akershus og Oslo | 119 | | nær | | | M | | | |
TiomilaCamp HSK Championship | Halden SK | Østfold | 35 | | trening | | | M | K | | |
Jubileumsløp Agder orienteringskrets 75 årsjubileum | IL Imås | Agder O-krets | 50 | | nær | | | M | | | |
Klubbmesterskap Gneist orientering 2021 | Gneist, IL | Hordaland | 27 | | trening | | | S | | | |
søn. 14.11 | Ukas løype uke 45 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | K | | |
Graneløpet 2021 | IK Grane Arendal Orientering | Agder O-krets | 69 | | nær | | | L | | | |
Åpent klubbmesterskap | Porsgrunn OL | Vestfold og Telemark | 51 | | nær | | | L | | | |
Høstspretten | Måren OK | Akershus og Oslo | 15 | | trening | | | M | | | |
u 46 | man. 15.11 | Ukas løype Nydalen | Nydalens SK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
tir. 16.11 | Ukas løype Nydalen | Nydalens SK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
Ås by Night & Fog Cup #1 | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | 78 | | nær | | | M | N | | |
Urb-O #1 vinteren 2021-2022 | Varegg Fleridrett | Hordaland | 96 | | nær | | | S | N | | |
ons. 17.11 | Ukas løype Nydalen | Nydalens SK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
Natt-treningsløp | IF Trauma | Agder O-krets | 41 | | trening | | | M | N | | |
Vinter-Jukola løp 3 | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | 52 | | nær | | | L | N | | |
tor. 18.11 | Ukas løype Nydalen | Nydalens SK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
KOK Cola cup, løp 1 | Kristiansand OK | Agder O-krets | 37 | | nær | | | M | N | | |
Nattcup 6 | Notodden OL | Vestfold og Telemark | 0 | | nær | | | S | N | | |
Vintercup 1 - Holandsåsen | Bodø og Omegn IF Orientering | Nordland | 12 | | nær | | | M | N | | |
fre. 19.11 | Ukas løype Nydalen | Nydalens SK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
AOOK - Ukens løype Burudvann | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
lør. 20.11 | Ukas løype Nydalen | Nydalens SK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
AOOK - Ukens løype Burudvann | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
OSI/Geoform rankingløp 19 | Oslostudentenes IK | Akershus og Oslo | 135 | | nær | | | M | | | |
Høstkarusellen - løp 2 | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 84 | | nær | | | M | | | |
søn. 21.11 | Ukas løype Nydalen | Nydalens SK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | S | | | |
AOOK - Ukens løype Burudvann | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
HOK felles lørdagstrening på søndag (for alle klubber i Bergensregionen) | Fana IL | Hordaland | 21 | | trening | | | L | | | |
Østfold vintercup løp 1 | Halden SK | Østfold | 76 | | nær | | | L | | | |
u 47 | man. 22.11 | AOOK - Ukens løype Burudvann | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
Ukas løype Grønmo | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | 1 | | ul | | | M | K | | |
tir. 23.11 | AOOK - Ukens løype Burudvann | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
Ukas løype Grønmo | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | 1 | | ul | | | M | K | | |
ons. 24.11 | AOOK - Ukens løype Burudvann | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
Ukas løype Grønmo | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | 1 | | ul | | | M | K | | |
Natt-treningsløp | Øyestad IF allianse | Agder O-krets | 42 | | trening | | | M | N | | |
Vinter-Jukola løp 4 | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | 64 | | nær | | | M | N | | |
tor. 25.11 | AOOK - Ukens løype Burudvann | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
Ukas løype Grønmo | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | 1 | | ul | | | M | K | | |
Østnatt-Cup 3 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | 31 | | nær | | | S | N | | |
Torsdagsløp November | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 38 | | nær | | | M | | | |
KOK Cola cup, løp 2 | Kristiansand OK | Agder O-krets | 31 | | nær | | | M | N | | |
Nattsprintkøppen 2 - Bakarøy | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 13 | | nær | | | S | N | | |
fre. 26.11 | AOOK - Ukens løype Burudvann | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
Ukas løype Grønmo | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | 1 | | ul | | | M | K | | |
Samling Tonstad - Trening Natt | Sandnes IL (Rogaland) | Rogaland | - | | trening | | | M | N | | |
lør. 27.11 | AOOK - Ukens løype Burudvann | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
Ukas løype Grønmo | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | 1 | | ul | | | M | K | | |
Samling Tonstad - Mellomdistanse | Sandnes IL (Rogaland) | Rogaland | - | | trening | | | M | | | |
OSI/Geoform rankingløp 20 | IL GeoForm Oslostudentenes IK | Akershus og Oslo | 109 | | nær | | | M | | | |
søn. 28.11 | AOOK - Ukens løype Burudvann | Tyrving IL | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
Ukas løype Grønmo | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | 1 | | ul | | | M | K | | |
Samling Tonstad - Langdistanse | Sandnes IL (Rogaland) | Rogaland | - | | trening | | | L | | | |
Ukas løype Lillomarka | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
u 48 | man. 29.11 | Ukas løype Lillomarka | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
tir. 30.11 | Ukas løype Lillomarka | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
Ås by Night & Fog Cup #2 | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | 90 | | nær | | | M | N | | |
Urb-O #2 vinteren 2021-2022 | Varegg Fleridrett | Hordaland | 73 | | nær | | | S | N | | |
ons. 1.12 | Ukas løype Lillomarka | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
Ukens løype i ÅBN&FC-løypene | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
Natt-treningsløp | IL Imås | Agder O-krets | 15 | | trening | | | M | N | | |
Vinterjukola I Hedrum løp nr.5 | Hedrum OL | Vestfold og Telemark | 50 | | nær | | | M | N | | |
tor. 2.12 | Ukas løype Lillomarka | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
Ukens løype i ÅBN&FC-løypene | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
Juleløypa 2021 - Lørenskog | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | K | | |
KOK Cola cup, løp 3 | Kristiansand OK | Agder O-krets | 19 | | nær | | | M | N | | |
Østnatt-Cup 4 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | 4 | | nær | | | S | N | | |
fre. 3.12 | Ukas løype Lillomarka | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
Ukens løype i ÅBN&FC-løypene | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
Juleløypa 2021 - Lørenskog | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | K | | |
Løpstest 2/3000 m | Freidig | Sør-Trøndelag | 30 | | trening | | | L | | | |
lør. 4.12 | Ukas løype Lillomarka | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
Ukens løype i ÅBN&FC-løypene | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
Juleløypa 2021 - Lørenskog | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | K | | |
AOK Kretslagssamling | Agder O-krets Birkenes IL | Agder O-krets | 13 | | trening | | | L | | | |
HOK åpen stafett trening "Vei til Tiomikola #2" - for alle løpere i kretsen! | Hordaland Varegg Fleridrett | Hordaland | 19 | | nær | | | L | | | |
OSI/GeoForm Rankingløp 21 | IL GeoForm | Akershus og Oslo | 65 | | nær | | | M | | | |
Åpent klubbmesterskap IL Gular | IL Gular | Hordaland | 4 | | nær | | | M | | | |
Høstkarusellen - Løp 3. | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 47 | | nær | | | M | | | |
Testløp ski-o sprint | OL Toten-Troll | Innlandet | 34 | S | krets | | | S | | | |
Røsskleivaløpet | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | 130 | | nær | | | M | | | |
Påmelding for sosialt "ettertreff" for 12-20 på AdO pluss pizza etterpå kl.13:30 | Hordaland Varegg Fleridrett | Hordaland | 6 | | trening | | | M | | | |
søn. 5.12 | Ukas løype Lillomarka | Akershus og Oslo | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
Ukens løype i ÅBN&FC-løypene | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | M | K | | |
Juleløypa 2021 - Lørenskog | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | K | | |
Testløp ski-o mellom | OL Toten-Troll | Innlandet | 35 | S | krets | | | M | | | |
u 49 | man. 6.12 | Juleløypa 2021 - Lørenskog | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | K | | |
tir. 7.12 | Juleløypa 2021 - Lørenskog | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | K | | |
ons. 8.12 | Juleløypa 2021 - Lørenskog | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | K | | |
nattcup 3 Bergen | Varegg Fleridrett | Hordaland | 69 | | nær | | | L | N | | |
Natt-treningsløp | Froland IL | Agder O-krets | 4 | | trening | | | M | N | | |
Nattløp Sviland | Sandnes IL (Rogaland) | Rogaland | 66 | | nær | | | L | N | | |
Vinter Jukola 6 | Skien OK | Vestfold og Telemark | 37 | | nær | | | M | N | | |
Østfold vintercup løp 2 | Sarpsborg OL | Østfold | 60 | | nær | | | M | N | | |
tor. 9.12 | Juleløypa 2021 - Lørenskog | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | K | | |
Test Oskar | Byåsen IL | Sør-Trøndelag | 0 | | ul | | | S | | | |
Nattsprintkøppen 3 - Bibliotekparken | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 16 | | ul | | | S | N | | |
fre. 10.12 | Juleløypa 2021 - Lørenskog | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | K | | |
lør. 11.12 | Juleløypa 2021 - Lørenskog | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | K | | |
Ribbe & Loff | Sentrum OK | Akershus og Oslo | 96 | | nær | | | S | | | |
Nisseløpet | Fana IL | Hordaland | 17 | | trening | | | M | | | |
SI klubbmesterskap med juleavslutning | Sandnes IL (Rogaland) | Rogaland | 23 | | nær | | | M | | | |
søn. 12.12 | Juleløypa 2021 - Lørenskog | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | K | | |
NisseO-løp | Vang OL | Innlandet | 56 | | nær | | | L | | | |
Åpent klubbmesterskap i "postskyting" sprint | Varegg Fleridrett | Hordaland | 10 | | nær | | | S | | | |
u 50 | man. 13.12 | Juleløypa 2021 - Lørenskog | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | K | | |
tir. 14.12 | Juleløypa 2021 - Lørenskog | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | K | | |
Universiaden - skio 14.-17.des i Sveits | Norges Orienteringsforbund | | - | | int | | | L | | | |
Ås by Night & Fog Cup #3 | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | 75 | | nær | | | M | N | | |
Vintercup | Tverlandet IL | Nordland | 13 | | ul | | | S | N | | |
Juleavslutning Oppsal orientering | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | 40 | | trening | | | M | N | | |
ons. 15.12 | Juleløypa 2021 - Lørenskog | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | K | | |
Vinter-Jukola løp 7 | Larvik OK | Vestfold og Telemark | 47 | | ul | | | M | N | | |
tor. 16.12 | Juleløypa 2021 - Lørenskog | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | K | | |
Trening Marum | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
Urb-O #3 vinteren 2021-2022 | Varegg Fleridrett | Hordaland | 33 | | nær | | | S | N | | |
KOK Cola cup, finale | Kristiansand OK | Agder O-krets | 28 | | nær | | | M | N | | |
fre. 17.12 | Juleløypa 2021 - Lørenskog | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | K | | |
Trening Marum | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
lør. 18.12 | Juleløypa 2021 - Lørenskog | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | K | | |
Trening Marum | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
Sjusjøløpene 2021 - sprint | Nydalens SK | Akershus og Oslo | 109 | S | int | | | S | | | |
OSI/GeoForm Rankingløp 23 - Jon Tolgensbakks minneløp | IL GeoForm | Akershus og Oslo | 0 | | nær | | | M | | | |
søn. 19.12 | Juleløypa 2021 - Lørenskog | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | K | | |
Trening Marum | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
Sjusjøløpene 2021 - mellom | Nydalens SK | Akershus og Oslo | 105 | S | int | | | M | | | |
u 51 | man. 20.12 | Juleløypa 2021 - Lørenskog | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | K | | |
tir. 21.12 | Juleløypa 2021 - Lørenskog | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | K | | |
ons. 22.12 | Juleløypa 2021 - Lørenskog | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | K | | |
Nattløp i Sørmarka | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 54 | | nær | | | M | N | | |
Vinterjukola 8 | Porsgrunn OL | Vestfold og Telemark | 16 | | nær | | | M | N | | |
tor. 23.12 | Juleløypa 2021 - Lørenskog | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | K | | |
fre. 24.12 | Juleløypa 2021 - Lørenskog | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | K | | |
Ukens løype uke 52 - 1 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | K | | |
lør. 25.12 | Juleløypa 2021 - Lørenskog | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | K | | |
Ukens løype uke 52 - 1 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | K | | |
Romjuls-o i Mossemarka | OK Moss | Østfold | 0 | | ul | | | L | | | |
søn. 26.12 | Juleløypa 2021 - Lørenskog | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | K | | |
Ukens løype uke 52 - 1 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | K | | |
Juleløp Vannbassengene | Egersund OK | Rogaland | 36 | | nær | | | M | | | |
Juleløpet 2021 - Vinterkarusellen løp 1. | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 204 | | nær | | | M | | | |
Gløggen | Ringsaker OK | Innlandet | 67 | | nær | | | M | | | |
Tøffen | Larvik OK | Vestfold og Telemark | 69 | | nær | | | L | | | |
2.juledagsløpet | Kristiansand OK | Agder O-krets | 68 | | nær | | | L | | | |
Ribbeløpet | Notodden OL | Vestfold og Telemark | 41 | | nær | | | L | | | |
Romjulsløpet | Førde IL | Sogn og Fjordane | 0 | | nær | | | M | | | |
Kongens løp 2. dag jul | Indre Østfold OK | Østfold | 28 | | ul | | | M | | | |
u 52 | man. 27.12 | Juleløypa 2021 - Lørenskog | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | K | | |
Ukens løype uke 52 - 1 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | K | | |
Tøffen | Larvik OK | Vestfold og Telemark | 69 | | nær | | | L | | | |
Kongens løp 2. dag jul | Indre Østfold OK | Østfold | 28 | | ul | | | M | | | |
tir. 28.12 | Juleløypa 2021 - Lørenskog | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | K | | |
Ukens løype uke 52 - 1 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | K | | |
Kongens løp 2. dag jul | Indre Østfold OK | Østfold | 28 | | ul | | | M | | | |
ons. 29.12 | Juleløypa 2021 - Lørenskog | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | K | | |
Ukens løype uke 52 - 1 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | K | | |
Kongens løp 2. dag jul | Indre Østfold OK | Østfold | 28 | | ul | | | M | | | |
Romjulsdrømmen | Skien OK | Vestfold og Telemark | 4 | | ul | | | M | K | | |
Marsipanløpet | OL Toten-Troll | Innlandet | 51 | | nær | | | M | | | |
tor. 30.12 | Juleløypa 2021 - Lørenskog | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | K | | |
Ukens løype uke 52 - 1 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | K | | |
Kongens løp 2. dag jul | Indre Østfold OK | Østfold | 28 | | ul | | | M | | | |
fre. 31.12 | Juleløypa 2021 - Lørenskog | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | K | | |
Ukens løype uke 52 - 1 | Skien OK | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | K | | |
Kongens løp 2. dag jul | Indre Østfold OK | Østfold | 28 | | ul | | | M | | | |
Nyttårsløpet, OK Moss | OK Moss | Østfold | 0 | | nær | | | L | | | |
Nyttårsløpet SI hytta Melshei | Sandnes IL (Rogaland) | Rogaland | 133 | | nær | | | M | | | |