u 53 | fre. 1.1 | | | | | | | | | | | | |
lør. 2.1 | | | | | | | | | | | | |
søn. 3.1 | | | | | | | | | | | | |
u 1 | man. 4.1 | | | | | | | | | | | | |
tir. 5.1 | | | | | | | | | | | | |
ons. 6.1 | | | | | | | | | | | | |
tor. 7.1 | Nattsprintkøppen 4 Haugesund Folkebibliotek | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 11 | | nær | | | S | N | | |
fre. 8.1 | | | | | | | | | | | | |
lør. 9.1 | Vinterkarusell Bogafjell | Ganddal IL | Rogaland | 19 | | nær | | | M | | | |
søn. 10.1 | | | | | | | | | | | | |
u 2 | man. 11.1 | | | | | | | | | | | | |
tir. 12.1 | | | | | | | | | | | | |
ons. 13.1 | Nattløp, Vannbassengene | Egersund OK | Rogaland | 26 | | nær | | | M | N | | |
tor. 14.1 | | | | | | | | | | | | |
fre. 15.1 | | | | | | | | | | | | |
lør. 16.1 | | | | | | | | | | | | |
søn. 17.1 | | | | | | | | | | | | |
u 3 | man. 18.1 | | | | | | | | | | | | |
tir. 19.1 | | | | | | | | | | | | |
ons. 20.1 | | | | | | | | | | | | |
tor. 21.1 | Nattsprintkøppen 5 Rådhusplassen | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 7 | | nær | | | S | N | | |
fre. 22.1 | | | | | | | | | | | | |
lør. 23.1 | | | | | | | | | | | | |
søn. 24.1 | | | | | | | | | | | | |
u 4 | man. 25.1 | | | | | | | | | | | | |
tir. 26.1 | | | | | | | | | | | | |
ons. 27.1 | | | | | | | | | | | | |
tor. 28.1 | | | | | | | | | | | | |
fre. 29.1 | | | | | | | | | | | | |
lør. 30.1 | Vinterkarusell EOK 3 Bakkebø | Egersund OK | Rogaland | 30 | | nær | | | M | | | |
søn. 31.1 | | | | | | | | | | | | |
u 5 | man. 1.2 | | | | | | | | | | | | |
tir. 2.2 | | | | | | | | | | | | |
ons. 3.2 | | | | | | | | | | | | |
tor. 4.2 | Nattsprintkøppen 6 Solvang skole | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 12 | | nær | | | S | N | | |
fre. 5.2 | | | | | | | | | | | | |
lør. 6.2 | Vinterkarusell, Haugstadskogen. | Egersund OK | Rogaland | 49 | | nær | | | M | | | |
søn. 7.2 | | | | | | | | | | | | |
u 6 | man. 8.2 | | | | | | | | | | | | |
tir. 9.2 | | | | | | | | | | | | |
ons. 10.2 | Nattløp Øksnevadskogen Nord - avlyst - postmarkering ute til søndag 14/2 | Ganddal IL | Rogaland | 46 | | nær | | | L | N | | |
tor. 11.2 | | | | | | | | | | | | |
fre. 12.2 | | | | | | | | | | | | |
lør. 13.2 | | | | | | | | | | | | |
søn. 14.2 | | | | | | | | | | | | |
u 7 | man. 15.2 | | | | | | | | | | | | |
tir. 16.2 | | | | | | | | | | | | |
ons. 17.2 | | | | | | | | | | | | |
tor. 18.2 | Nattsprintkøppen 7 Flotmyr | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 9 | | nær | | | S | N | | |
fre. 19.2 | | | | | | | | | | | | |
lør. 20.2 | O-intervaller Njåskogen - ROOTS trening | Ganddal IL | Rogaland | 27 | | nær | | | M | | | |
Vinterkarusell i Sørmarka | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 20 | | nær | | | L | | | |
søn. 21.2 | | | | | | | | | | | | |
u 8 | man. 22.2 | | | | | | | | | | | | |
tir. 23.2 | | | | | | | | | | | | |
ons. 24.2 | Ekstra "natt-løp" - poster ligger ute fra 19/2-26/2 - Grødalandskogen | Ganddal IL | Rogaland | 2 | | nær | | | M | N | | |
tor. 25.2 | | | | | | | | | | | | |
fre. 26.2 | | | | | | | | | | | | |
lør. 27.2 | Vinterkarusell Melshei | Sandnes IL (Rogaland) | Rogaland | 4 | | nær | | | M | | | |
søn. 28.2 | | | | | | | | | | | | |
u 9 | man. 1.3 | | | | | | | | | | | | |
tir. 2.3 | | | | | | | | | | | | |
ons. 3.3 | | | | | | | | | | | | |
tor. 4.3 | | | | | | | | | | | | |
fre. 5.3 | | | | | | | | | | | | |
lør. 6.3 | | | | | | | | | | | | |
søn. 7.3 | | | | | | | | | | | | |
u 10 | man. 8.3 | | | | | | | | | | | | |
tir. 9.3 | | | | | | | | | | | | |
ons. 10.3 | Nattløp - Vaulen badeplass | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 26 | | nær | | | M | N | | |
tor. 11.3 | | | | | | | | | | | | |
fre. 12.3 | | | | | | | | | | | | |
lør. 13.3 | Vinterkarusell EOK 5 Husabø | Egersund OK | Rogaland | 32 | | nær | | | M | | | |
søn. 14.3 | | | | | | | | | | | | |
u 11 | man. 15.3 | | | | | | | | | | | | |
tir. 16.3 | | | | | | | | | | | | |
ons. 17.3 | | | | | | | | | | | | |
tor. 18.3 | | | | | | | | | | | | |
fre. 19.3 | | | | | | | | | | | | |
lør. 20.3 | Vinterkarusell | Ganddal IL | Rogaland | 23 | | nær | | | L | | | |
søn. 21.3 | | | | | | | | | | | | |
u 12 | man. 22.3 | | | | | | | | | | | | |
tir. 23.3 | | | | | | | | | | | | |
ons. 24.3 | Nattløp Langavatnet/Fotland | Egersund OK | Rogaland | 14 | | nær | | | M | N | | |
tor. 25.3 | | | | | | | | | | | | |
fre. 26.3 | | | | | | | | | | | | |
lør. 27.3 | | | | | | | | | | | | |
søn. 28.3 | | | | | | | | | | | | |
u 13 | man. 29.3 | | | | | | | | | | | | |
tir. 30.3 | | | | | | | | | | | | |
ons. 31.3 | | | | | | | | | | | | |
tor. 1.4 | | | | | | | | | | | | |
fre. 2.4 | | | | | | | | | | | | |
lør. 3.4 | | | | | | | | | | | | |
søn. 4.4 | | | | | | | | | | | | |
u 14 | man. 5.4 | | | | | | | | | | | | |
tir. 6.4 | | | | | | | | | | | | |
ons. 7.4 | | | | | | | | | | | | |
tor. 8.4 | | | | | | | | | | | | |
fre. 9.4 | | | | | | | | | | | | |
lør. 10.4 | | | | | | | | | | | | |
søn. 11.4 | | | | | | | | | | | | |
u 15 | man. 12.4 | | | | | | | | | | | | |
tir. 13.4 | | | | | | | | | | | | |
ons. 14.4 | | | | | | | | | | | | |
tor. 15.4 | | | | | | | | | | | | |
fre. 16.4 | | | | | | | | | | | | |
lør. 17.4 | | | | | | | | | | | | |
søn. 18.4 | | | | | | | | | | | | |
u 16 | man. 19.4 | | | | | | | | | | | | |
tir. 20.4 | | | | | | | | | | | | |
ons. 21.4 | | | | | | | | | | | | |
tor. 22.4 | | | | | | | | | | | | |
fre. 23.4 | | | | | | | | | | | | |
lør. 24.4 | | | | | | | | | | | | |
søn. 25.4 | | | | | | | | | | | | |
u 17 | man. 26.4 | | | | | | | | | | | | |
tir. 27.4 | | | | | | | | | | | | |
ons. 28.4 | | | | | | | | | | | | |
tor. 29.4 | | | | | | | | | | | | |
fre. 30.4 | | | | | | | | | | | | |
lør. 1.5 | | | | | | | | | | | | |
søn. 2.5 | | | | | | | | | | | | |
u 18 | man. 3.5 | | | | | | | | | | | | |
tir. 4.5 | | | | | | | | | | | | |
ons. 5.5 | | | | | | | | | | | | |
tor. 6.5 | | | | | | | | | | | | |
fre. 7.5 | | | | | | | | | | | | |
lør. 8.5 | Tour de orientering - Kringleli, mellom | Ganddal IL | Rogaland | 86 | | krets | | | M | | | |
søn. 9.5 | Tour de orientering - Kringleli, lang | Ganddal IL | Rogaland | 62 | | krets | | | L | | | |
u 19 | man. 10.5 | | | | | | | | | | | | |
tir. 11.5 | Ungdomscup No. 1 - Veraland | Sandnes IL (Rogaland) | Rogaland | 75 | | nær | | | L | | | |
ons. 12.5 | | | | | | | | | | | | |
tor. 13.5 | | | | | | | | | | | | |
fre. 14.5 | | | | | | | | | | | | |
lør. 15.5 | | | | | | | | | | | | |
søn. 16.5 | | | | | | | | | | | | |
u 20 | man. 17.5 | | | | | | | | | | | | |
tir. 18.5 | Ungdomscup No. 2 - Neseskogen | Ganddal IL | Rogaland | 99 | | nær | | | M | | | |
ons. 19.5 | | | | | | | | | | | | |
tor. 20.5 | SO-Cup Løp 1 + Verdens o-dag | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 43 | | ul | | | L | | | |
fre. 21.5 | | | | | | | | | | | | |
lør. 22.5 | | | | | | | | | | | | |
søn. 23.5 | | | | | | | | | | | | |
u 21 | man. 24.5 | | | | | | | | | | | | |
tir. 25.5 | Ungdomscup No. 3 - Bakkebø | Egersund OK | Rogaland | 64 | | nær | | | S | | | |
ons. 26.5 | | | | | | | | | | | | |
tor. 27.5 | Karusell 1, Bruhammaren | Ålgård Orientering | Rogaland | 53 | | nær | | | M | | | |
Klubbløp Vagleskogen | Ganddal IL | Rogaland | 66 | | nær | | | M | | | |
fre. 28.5 | | | | | | | | | | | | |
lør. 29.5 | Kretsløp Åseheia | Egersund OK | Rogaland | 46 | | krets | | | L | | | |
søn. 30.5 | Kretsløp, Resafjell | Ålgård Orientering | Rogaland | 47 | | krets | | | M | | | |
u 22 | man. 31.5 | | | | | | | | | | | | |
tir. 1.6 | Ungdomscup No. 4 - Hålandskogen | Ålgård Orientering | Rogaland | 106 | | nær | | | M | | | |
ons. 2.6 | Klubbløp Øksnevadskogen | Ganddal IL | Rogaland | 62 | | nær | | | M | | | |
tor. 3.6 | | | | | | | | | | | | |
fre. 4.6 | | | | | | | | | | | | |
lør. 5.6 | | | | | | | | | | | | |
søn. 6.6 | KM sprint | Vindafjord Orienteringslag | Rogaland | 0 | | krets | | | S | | | |
KM sprintstafett | Vindafjord Orienteringslag | Rogaland | 0 | | krets | | S | S | | | |
u 23 | man. 7.6 | Overraskelsesløpet Egersund | Egersund OK | Rogaland | 50 | | nær | | | M | | | |
tir. 8.6 | Ungdomscup No. 5 - Haugtussa | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 102 | | nær | | | S | | | |
ons. 9.6 | | | | | | | | | | | | |
tor. 10.6 | Karusell 2, Hålandskogen | Ålgård Orientering | Rogaland | 62 | | nær | | | M | | | |
fre. 11.6 | Sprintløp i Hjelmeland sentrum, | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 62 | | nær | | | S | | | |
lør. 12.6 | KM mellom Rogaland - Hovdaneset | Ganddal IL | Rogaland | 148 | | krets | | | M | | | |
søn. 13.6 | KM-Ultralangdistanse Fundingsland. | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 119 | | krets | | | U | | | |
u 24 | man. 14.6 | | | | | | | | | | | | |
tir. 15.6 | Ungdomscup Finale - Horve | Sandnes IL (Rogaland) | Rogaland | 85 | | nær | | | M | | | |
ons. 16.6 | | | | | | | | | | | | |
tor. 17.6 | Sørmarkstafetten | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 8 | | nær | | S | M | | | |
fre. 18.6 | | | | | | | | | | | | |
lør. 19.6 | | | | | | | | | | | | |
søn. 20.6 | | | | | | | | | | | | |
u 25 | man. 21.6 | | | | | | | | | | | | |
tir. 22.6 | | | | | | | | | | | | |
ons. 23.6 | | | | | | | | | | | | |
tor. 24.6 | | | | | | | | | | | | |
fre. 25.6 | | | | | | | | | | | | |
lør. 26.6 | | | | | | | | | | | | |
søn. 27.6 | | | | | | | | | | | | |
u 26 | man. 28.6 | | | | | | | | | | | | |
tir. 29.6 | | | | | | | | | | | | |
ons. 30.6 | | | | | | | | | | | | |
tor. 1.7 | | | | | | | | | | | | |
fre. 2.7 | | | | | | | | | | | | |
lør. 3.7 | | | | | | | | | | | | |
søn. 4.7 | | | | | | | | | | | | |
u 27 | man. 5.7 | | | | | | | | | | | | |
tir. 6.7 | Sommerløp - uke 27 - Øksnevadskogen | Ganddal IL | Rogaland | 25 | | ul | | | L | | | |
ons. 7.7 | Sommerløp - uke 27 - Øksnevadskogen | Ganddal IL | Rogaland | 25 | | ul | | | L | | | |
tor. 8.7 | Sommerløp - uke 27 - Øksnevadskogen | Ganddal IL | Rogaland | 25 | | ul | | | L | | | |
fre. 9.7 | Sommerløp - uke 27 - Øksnevadskogen | Ganddal IL | Rogaland | 25 | | ul | | | L | | | |
lør. 10.7 | Sommerløp - uke 27 - Øksnevadskogen | Ganddal IL | Rogaland | 25 | | ul | | | L | | | |
søn. 11.7 | Sommerløp - uke 27 - Øksnevadskogen | Ganddal IL | Rogaland | 25 | | ul | | | L | | | |
u 28 | man. 12.7 | | | | | | | | | | | | |
tir. 13.7 | | | | | | | | | | | | |
ons. 14.7 | | | | | | | | | | | | |
tor. 15.7 | | | | | | | | | | | | |
fre. 16.7 | | | | | | | | | | | | |
lør. 17.7 | | | | | | | | | | | | |
søn. 18.7 | | | | | | | | | | | | |
u 29 | man. 19.7 | | | | | | | | | | | | |
tir. 20.7 | | | | | | | | | | | | |
ons. 21.7 | Sommarløp/tomannstafett | Egersund OK | Rogaland | 17 | | ul | | | M | | | |
tor. 22.7 | | | | | | | | | | | | |
fre. 23.7 | | | | | | | | | | | | |
lør. 24.7 | | | | | | | | | | | | |
søn. 25.7 | | | | | | | | | | | | |
u 30 | man. 26.7 | Sommerløp Rogaland Arboret | Sandnes IL (Rogaland) | Rogaland | 17 | | nær | | | L | | | |
tir. 27.7 | | | | | | | | | | | | |
ons. 28.7 | | | | | | | | | | | | |
tor. 29.7 | | | | | | | | | | | | |
fre. 30.7 | | | | | | | | | | | | |
lør. 31.7 | | | | | | | | | | | | |
søn. 1.8 | | | | | | | | | | | | |
u 31 | man. 2.8 | | | | | | | | | | | | |
tir. 3.8 | Stavanger OKs Sommertreningsløp - Sørmarka | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 22 | | ul | | | L | | | |
ons. 4.8 | | | | | | | | | | | | |
tor. 5.8 | | | | | | | | | | | | |
fre. 6.8 | | | | | | | | | | | | |
lør. 7.8 | | | | | | | | | | | | |
søn. 8.8 | | | | | | | | | | | | |
u 32 | man. 9.8 | | | | | | | | | | | | |
tir. 10.8 | Sommarløyper på Frøyland | Frøyland IL | Rogaland | 6 | | ul | | | S | | | |
ons. 11.8 | | | | | | | | | | | | |
tor. 12.8 | | | | | | | | | | | | |
fre. 13.8 | | | | | | | | | | | | |
lør. 14.8 | Sirdal 2 dagers, dag 1 | Sandnes IL (Rogaland) Ålgård Orientering | Rogaland | 0 | | krets | | | L | | | |
søn. 15.8 | Sirdal 2 dagers, dag 2 | Sandnes IL (Rogaland) Ålgård Orientering | Rogaland | 0 | | krets | | | M | | | |
u 33 | man. 16.8 | | | | | | | | | | | | |
tir. 17.8 | | | | | | | | | | | | |
ons. 18.8 | | | | | | | | | | | | |
tor. 19.8 | Karusell 3, Nesjane | Ålgård Orientering | Rogaland | 56 | | nær | | | M | | | |
fre. 20.8 | | | | | | | | | | | | |
lør. 21.8 | DM Vest - Vestlandsmesterskap - Mellom | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 211 | | mest | | | M | | | |
søn. 22.8 | DM Vest - Vestlandsmesterskap - Lang | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 206 | | mest | | | L | | | |
u 34 | man. 23.8 | | | | | | | | | | | | |
tir. 24.8 | Individuelle løyper for voksne | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 21 | | nær | | | M | | | |
Lagskonkuranse og Ungdomscup | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 5 | | nær | | S | M | | | |
ons. 25.8 | | | | | | | | | | | | |
tor. 26.8 | | | | | | | | | | | | |
fre. 27.8 | | | | | | | | | | | | |
lør. 28.8 | KM Stafett Vannbassengene | Egersund OK | Rogaland | 35 | | krets | | S | M | | | |
KM stafett individuelle klasser | Egersund OK | Rogaland | 13 | | krets | | | M | | | |
søn. 29.8 | KM lang Lindvatnet/Feed | Sandnes IL (Rogaland) | Rogaland | 121 | | krets | | | L | | | |
u 35 | man. 30.8 | | | | | | | | | | | | |
tir. 31.8 | Rankingløp Sunnhordland - 3 / Nærløpskarusellen i Nord-Rogaland | Haugesund IL Orientering Stord Orientering Sveio OL - Orientering | Rogaland Hordaland | 52 | | nær | | | M | | | |
ons. 1.9 | | | | | | | | | | | | |
tor. 2.9 | Karusell 4, Rishagen | Ålgård Orientering | Rogaland | 14 | | nær | | | M | | | |
SO-Cup på Fjøløy | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 66 | | nær | | | S | | | |
fre. 3.9 | | | | | | | | | | | | |
lør. 4.9 | | | | | | | | | | | | |
søn. 5.9 | | | | | | | | | | | | |
u 36 | man. 6.9 | Treningsløp Kiellandskogen | Egersund OK | Rogaland | 37 | | nær | | | M | | | |
Klubbløp Kalbergskogen | Ganddal IL | Rogaland | 46 | | nær | | | M | | | |
tir. 7.9 | Nærløp Riska | Sandnes IL (Rogaland) | Rogaland | 86 | | nær | | | M | | | |
ons. 8.9 | | | | | | | | | | | | |
tor. 9.9 | | | | | | | | | | | | |
fre. 10.9 | | | | | | | | | | | | |
lør. 11.9 | | | | | | | | | | | | |
søn. 12.9 | | | | | | | | | | | | |
u 37 | man. 13.9 | Klubbløp Øksnevadskogen | Ganddal IL | Rogaland | 53 | | nær | | | M | | | |
Treningsløp Husabø | Egersund OK | Rogaland | 40 | | nær | | | M | | | |
tir. 14.9 | Nærløp Sandtangen | Ganddal IL | Rogaland | 73 | | nær | | | M | | | |
ons. 15.9 | | | | | | | | | | | | |
tor. 16.9 | | | | | | | | | | | | |
fre. 17.9 | | | | | | | | | | | | |
lør. 18.9 | | | | | | | | | | | | |
søn. 19.9 | Sprintløp Miljøsøndag | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 38 | | krets | | | S | | | |
u 38 | man. 20.9 | Klubbløp Buggeland skole | Ganddal IL | Rogaland | 69 | | nær | | | M | | | |
Sveineskogen, Gjesteløpere | Egersund OK | Rogaland | 4 | | nær | | | M | | | |
Klubbmesterskap Sveineskogen | Egersund OK | Rogaland | 40 | | nær | | | M | | | |
tir. 21.9 | | | | | | | | | | | | |
ons. 22.9 | | | | | | | | | | | | |
tor. 23.9 | | | | | | | | | | | | |
fre. 24.9 | | | | | | | | | | | | |
lør. 25.9 | O-troll leir, Sør-Rogaland | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 42 | | nær | | L | M | | | |
Treningsløp | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 12 | | nær | | | M | | | |
søn. 26.9 | | | | | | | | | | | | |
u 39 | man. 27.9 | Klubbmesterskap Vagleskogen | Ganddal IL | Rogaland | 81 | | nær | | | M | | | |
Treningsløp Hellvik | Egersund OK | Rogaland | 37 | | nær | | | M | | | |
tir. 28.9 | | | | | | | | | | | | |
ons. 29.9 | | | | | | | | | | | | |
tor. 30.9 | Finn fram Dag - SO-Cup i Ølbergskogen | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 47 | | nær | | | M | | | |
fre. 1.10 | | | | | | | | | | | | |
lør. 2.10 | | | | | | | | | | | | |
søn. 3.10 | | | | | | | | | | | | |
u 40 | man. 4.10 | Treningsløp/ sesongavslutning Vikeså | Egersund OK | Rogaland | 46 | | nær | | | M | | | |
tir. 5.10 | Nærløp Vikeså | Ålgård Orientering | Rogaland | 40 | | nær | | | M | | | |
ons. 6.10 | | | | | | | | | | | | |
tor. 7.10 | | | | | | | | | | | | |
fre. 8.10 | | | | | | | | | | | | |
lør. 9.10 | | | | | | | | | | | | |
søn. 10.10 | | | | | | | | | | | | |
u 41 | man. 11.10 | | | | | | | | | | | | |
tir. 12.10 | | | | | | | | | | | | |
ons. 13.10 | | | | | | | | | | | | |
tor. 14.10 | | | | | | | | | | | | |
fre. 15.10 | | | | | | | | | | | | |
lør. 16.10 | | | | | | | | | | | | |
søn. 17.10 | Høstkøppen 1 - Kattanakk v/vannverkshytta | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 17 | | nær | | | M | | | |
u 42 | man. 18.10 | | | | | | | | | | | | |
tir. 19.10 | | | | | | | | | | | | |
ons. 20.10 | | | | | | | | | | | | |
tor. 21.10 | | | | | | | | | | | | |
fre. 22.10 | | | | | | | | | | | | |
lør. 23.10 | HARDHAUSEN | Sandnes IL (Rogaland) | Rogaland | 361 | | nær | | | U | | | |
søn. 24.10 | Treningsløp juniorlandslaget / EOK | Egersund OK | Rogaland | 10 | | nær | | | M | | | |
Høstkøppen 2 - Brakahaug skole | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 10 | | nær | | | M | | | |
u 43 | man. 25.10 | | | | | | | | | | | | |
tir. 26.10 | | | | | | | | | | | | |
ons. 27.10 | | | | | | | | | | | | |
tor. 28.10 | Torsdagsløp - oktober | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 22 | | nær | | | M | K | | |
fre. 29.10 | | | | | | | | | | | | |
lør. 30.10 | | | | | | | | | | | | |
søn. 31.10 | Høstkøppen 3 - Mykje skole | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 15 | | nær | | | M | | | |
u 44 | man. 1.11 | | | | | | | | | | | | |
tir. 2.11 | | | | | | | | | | | | |
ons. 3.11 | | | | | | | | | | | | |
tor. 4.11 | | | | | | | | | | | | |
fre. 5.11 | | | | | | | | | | | | |
lør. 6.11 | Høstkarusellen løp 1 | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 50 | | nær | | | M | | | |
søn. 7.11 | Høstkøppen 4 - Haraldsvang | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 15 | | nær | | | M | | | |
u 45 | man. 8.11 | | | | | | | | | | | | |
tir. 9.11 | | | | | | | | | | | | |
ons. 10.11 | Nattløp, Sælandskogen | Ålgård Orientering | Rogaland | 56 | | nær | | | M | N | | |
tor. 11.11 | Nattsprintkøppen 1 - Solvang skole | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 13 | | nær | | | S | N | | |
fre. 12.11 | | | | | | | | | | | | |
lør. 13.11 | | | | | | | | | | | | |
søn. 14.11 | | | | | | | | | | | | |
u 46 | man. 15.11 | | | | | | | | | | | | |
tir. 16.11 | | | | | | | | | | | | |
ons. 17.11 | | | | | | | | | | | | |
tor. 18.11 | | | | | | | | | | | | |
fre. 19.11 | | | | | | | | | | | | |
lør. 20.11 | Høstkarusellen - løp 2 | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 84 | | nær | | | M | | | |
søn. 21.11 | | | | | | | | | | | | |
u 47 | man. 22.11 | | | | | | | | | | | | |
tir. 23.11 | | | | | | | | | | | | |
ons. 24.11 | | | | | | | | | | | | |
tor. 25.11 | Torsdagsløp November | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 38 | | nær | | | M | | | |
Nattsprintkøppen 2 - Bakarøy | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 13 | | nær | | | S | N | | |
fre. 26.11 | | | | | | | | | | | | |
lør. 27.11 | | | | | | | | | | | | |
søn. 28.11 | | | | | | | | | | | | |
u 48 | man. 29.11 | | | | | | | | | | | | |
tir. 30.11 | | | | | | | | | | | | |
ons. 1.12 | | | | | | | | | | | | |
tor. 2.12 | | | | | | | | | | | | |
fre. 3.12 | | | | | | | | | | | | |
lør. 4.12 | Høstkarusellen - Løp 3. | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 47 | | nær | | | M | | | |
søn. 5.12 | | | | | | | | | | | | |
u 49 | man. 6.12 | | | | | | | | | | | | |
tir. 7.12 | | | | | | | | | | | | |
ons. 8.12 | Nattløp Sviland | Sandnes IL (Rogaland) | Rogaland | 66 | | nær | | | L | N | | |
tor. 9.12 | Nattsprintkøppen 3 - Bibliotekparken | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 16 | | ul | | | S | N | | |
fre. 10.12 | | | | | | | | | | | | |
lør. 11.12 | SI klubbmesterskap med juleavslutning | Sandnes IL (Rogaland) | Rogaland | 23 | | nær | | | M | | | |
søn. 12.12 | | | | | | | | | | | | |
u 50 | man. 13.12 | | | | | | | | | | | | |
tir. 14.12 | | | | | | | | | | | | |
ons. 15.12 | | | | | | | | | | | | |
tor. 16.12 | | | | | | | | | | | | |
fre. 17.12 | | | | | | | | | | | | |
lør. 18.12 | | | | | | | | | | | | |
søn. 19.12 | | | | | | | | | | | | |
u 51 | man. 20.12 | | | | | | | | | | | | |
tir. 21.12 | | | | | | | | | | | | |
ons. 22.12 | Nattløp i Sørmarka | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 54 | | nær | | | M | N | | |
tor. 23.12 | | | | | | | | | | | | |
fre. 24.12 | | | | | | | | | | | | |
lør. 25.12 | | | | | | | | | | | | |
søn. 26.12 | Juleløp Vannbassengene | Egersund OK | Rogaland | 36 | | nær | | | M | | | |
Juleløpet 2021 - Vinterkarusellen løp 1. | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 204 | | nær | | | M | | | |
u 52 | man. 27.12 | | | | | | | | | | | | |
tir. 28.12 | | | | | | | | | | | | |
ons. 29.12 | | | | | | | | | | | | |
tor. 30.12 | | | | | | | | | | | | |
fre. 31.12 | Nyttårsløpet SI hytta Melshei | Sandnes IL (Rogaland) | Rogaland | 133 | | nær | | | M | | | |