u 53 | fre. 1.1 | | | | | | | | | | | | |
lør. 2.1 | | | | | | | | | | | | |
søn. 3.1 | | | | | | | | | | | | |
u 1 | man. 4.1 | Østfold vintercup #4 - kan løpes 4.-10.jan | Sarpsborg OL | Østfold | 4 | | nær | | | M | N | | |
tir. 5.1 | Urb-O #4 vinteren 2020-2021 | Varegg Fleridrett | Hordaland | 0 | | nær | | | S | N | | |
ons. 6.1 | TV-Cupen Race1 | Kristiansand OK | Agder O-krets | 42 | | nær | | | M | N | | |
Vinter-Jukola #11 | Larvik OK | Vestfold og Telemark | 1 | | nær | | | L | N | | |
tor. 7.1 | Nattsprintkøppen 4 Haugesund Folkebibliotek | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 11 | | nær | | | S | N | | |
fre. 8.1 | | | | | | | | | | | | |
lør. 9.1 | Vinterkarusell Bogafjell | Ganddal IL | Rogaland | 19 | | nær | | | M | | | |
søn. 10.1 | Kråkecup #5 - Banana Boys Edition | OK Moss | Østfold | 154 | | nær | | | L | | | |
u 2 | man. 11.1 | | | | | | | | | | | | |
tir. 12.1 | Ås by Night & Fog Cup #4 | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | 66 | | nær | | | M | N | | |
ons. 13.1 | Vinter-jokula 12 | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | 0 | | nær | | | M | K | | |
Nattløp, Vannbassengene | Egersund OK | Rogaland | 26 | | nær | | | M | N | | |
tor. 14.1 | | | | | | | | | | | | |
fre. 15.1 | | | | | | | | | | | | |
lør. 16.1 | Østfold vintercup 5 | Halden SK | Østfold | 0 | | nær | | | M | | | |
søn. 17.1 | | | | | | | | | | | | |
u 3 | man. 18.1 | | | | | | | | | | | | |
tir. 19.1 | Urb-O #5 vinteren 2020-2021 | Varegg Fleridrett | Hordaland | 0 | | nær | | | S | N | | |
ons. 20.1 | nattcup 2 Bergen | Os Orienteringsklubb | Hordaland | 0 | | nær | | | L | N | | |
Kolbutreff | OL Toten-Troll | Innlandet | 0 | S | nær | | | M | N | | |
TV-Cupen Race2 | Kristiansand OK | Agder O-krets | 34 | | nær | | | M | N | | |
Vinterjukola 13 Ukas løype | Porsgrunn OL | Vestfold og Telemark | 20 | | nær | | | L | N | | |
tor. 21.1 | Nattsprintkøppen 5 Rådhusplassen | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 7 | | nær | | | S | N | | |
fre. 22.1 | | | | | | | | | | | | |
lør. 23.1 | Lygna skiO weekend - VM uttak - NM sprint senior | Hadeland OL | Innlandet | 68 | S | mest | | | L | | | |
søn. 24.1 | Kråkecup# 6 | OK Moss | Østfold | 58 | | nær | | | S | | | |
Lygna skiO weekend --- VM uttak senior | Hadeland OL | Innlandet | 31 | S | nasj | | | S | | | |
u 4 | man. 25.1 | | | | | | | | | | | | |
tir. 26.1 | Ås by Night & Fog Cup #5 | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | 21 | | nær | | | M | N | | |
ons. 27.1 | Vinter-Jukola #14 | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | 0 | | nær | | | L | N | | |
tor. 28.1 | | | | | | | | | | | | |
fre. 29.1 | | | | | | | | | | | | |
lør. 30.1 | Vinterkarusell EOK 3 Bakkebø | Egersund OK | Rogaland | 30 | | nær | | | M | | | |
VM uttak - NM ski-o lang D/H 21 | Nordmarka Skiorienteringsklubb Norges Orienteringsforbund | Akershus og Oslo | 31 | S | int | | | L | | | |
søn. 31.1 | VM uttak ski-o mellom D/H 21 | Nordmarka Skiorienteringsklubb Norges Orienteringsforbund | Akershus og Oslo | 35 | S | int | | | M | | | |