In English
Hjelp og support
Spørsmål og svar
Om Eventor
Produkter og tjenester
Norsk Orientering
Turorientering.no
Stolpejakten
Liveresultater
Livelox
Eventor
Norsk Orienterings sentrale IT-system
Terminliste
Presseresultater
Livelox
Registrer meg
Logg inn
Høstkarusellen 2022
Skriv ut
Sluttstilling etter 3 delarrangementer
HL
Plass
Navn
Klubb
12.11
26.11
10.12
Totalt
1
Saul Klemola
NOTEAM
12
12
15
39
2
Harald Kalager
Stavanger Orienteringsklubb
7
15
12
34
3
Jack Kosky
Stavanger Orienteringsklubb
15
0
9
24
4
Thomas Schive
Stavanger Orienteringsklubb
6
9
15
4
Eivind Lie
Equinor BIL
5
5
5
15
4
Arne Kristian Espedal
Stavanger Orienteringsklubb
5
5
5
15
4
Stein Arne Olsen
Stavanger Orienteringsklubb
5
5
5
15
8
Svein Magnus Halsne
Stavanger Orienteringsklubb
7
6
13
9
Joar Eilevstjønn
Ganddal IL
5
7
12
10
Kjetil Wirak
Stavanger Orienteringsklubb
5
6
11
11
Ove Oaland
Ganddal IL
5
5
10
11
Pål Bårdsen
Stavanger Orienteringsklubb
5
5
10
11
Pontus Cristensson
Stavanger Orienteringsklubb
5
5
10
11
Truls Thorkildsen
Stavanger Orienteringsklubb
5
5
10
11
Nils John Vestøl
Stavanger Orienteringsklubb
5
5
10
16
Jan-Rune Larsen Basso
Stavanger Orienteringsklubb
9
9
17
Øystein Amundrud
Stavanger Orienteringsklubb
5
5
17
Torbjørn Evensen
Stavanger Orienteringsklubb
5
5
17
Bernhard Magne Vagle
NOTEAM
5
5
17
Kjell Skjæveland
Stavanger Orienteringsklubb
5
5
17
Klaus Klausen Espedal
Kabelvåg O-lag
5
5
17
Jan-Einar Øvremo
Ålgård Orientering
5
5
17
Bertrand Denieul
Stavanger Orienteringsklubb
5
5
17
Martin Young
NOTEAM
5
5
17
Cato Eike
Stavanger Orienteringsklubb
5
5
17
Martin Blystad
Stavanger Orienteringsklubb
5
5
259428 U1 Ukjent løper259428
NOTEAM
0
0
DL
Plass
Navn
Klubb
12.11
26.11
10.12
Totalt
1
Vilde Bårdsen Hustoft
Stavanger Orienteringsklubb
12
12
24
2
May Meling
Stavanger Orienteringsklubb
6
7
5
18
3
Aud Hognestad Taksdal
Ganddal IL
15
15
3
Wenche Margrethe Sæbbø
Sandnes IL (Rogaland)
0
15
15
3
Hazel Wright
NOTEAM
15
15
6
Anne-Siv Gjertsen
Stavanger Orienteringsklubb
9
5
14
7
Elisabeth Christie Ørke
Stavanger Orienteringsklubb
12
12
8
Dina Baerheim
Stavanger Orienteringsklubb
9
9
8
Marie Sigvaldsen
NOTEAM
9
9
10
Torill Andersen
Sandnes IL (Rogaland)
7
7
10
Elin Graneland
Procon RI
7
7
12
Anne Garsrud
Stavanger Orienteringsklubb
6
6
13
Nina Karlsen
Stavanger Orienteringsklubb
5
5
13
Mariann Sveinsvoll
Ganddal IL
5
5
Lise Isachsen
Stavanger Orienteringsklubb
0
0
HM
Plass
Navn
Klubb
12.11
26.11
10.12
Totalt
1
Bjørn Martin Alsaker
Stavanger Orienteringsklubb
12
15
12
39
2
Leif Kjetil Hinna Gausel
Stavanger Orienteringsklubb
12
9
21
3
Andreas Eide Skjæveland
Stavanger Orienteringsklubb
15
15
3
Kjetil Wirak
Stavanger Orienteringsklubb
15
15
3
Øyvind Egeskog
Stavanger Orienteringsklubb
5
5
5
15
3
Paul Andreas Paulsen
Stavanger Orienteringsklubb
5
5
5
15
7
Bjarne Gimre
Ganddal IL
5
7
12
8
Ivar Johan Larsen
Stavanger Orienteringsklubb
6
5
11
9
Arvid Thorsen
Riska Orienteringsklubb
5
5
10
9
Leif Gunnar Wikene
Stavanger Orienteringsklubb
5
5
10
9
Tore Karlsen
Stavanger Orienteringsklubb
5
5
10
9
Arne Magne Handeland
Riska Orienteringsklubb
5
5
10
9
Jan Arendal
Equinor BIL
5
5
10
9
Arne Østensen
Stavanger Orienteringsklubb
5
5
10
9
Hermann Skogsholm
Sandnes IL (Rogaland)
5
5
10
9
Jone Klemo Øverland
Cegal BIL
5
5
10
9
Finn-Morten Årstad
Stavanger Orienteringsklubb
5
5
10
18
Truls Thorkildsen
Stavanger Orienteringsklubb
9
9
18
Gunnar Sakseid
Stavanger Orienteringsklubb
9
9
20
Torkel Schibevaag
Stavanger Orienteringsklubb
7
7
20
Ole Petter Haukaas
Sola kommune BIL
7
7
22
Kristoffer Johannessen
Stavanger Orienteringsklubb
0
6
6
22
Anders Thengs Kristensen
Stavanger Orienteringsklubb
6
6
24
Leif Kåre Lende
Time kommune BIL
5
5
24
Gudmund Gausel
Statens vegvesen Rogaland
5
5
24
Helge Hundeide
Sandnes IL (Rogaland)
5
5
24
Frank Hansen
Egersund OK
5
5
24
Øivind Berggraf
Equinor BIL
5
5
24
Per Marthon Mæland
Aftenbladet BIL
5
5
24
255137 U1 Ukjent løper255137
NOTEAM
5
5
24
Arild Pfluger Hundeide
Sandnes IL (Rogaland)
5
5
24
Kjell Langvik
Stavanger Orienteringsklubb
5
0
5
24
Svein Glendrange
Stavanger Orienteringsklubb
5
5
24
Per Ingar Hadland
Ganddal IL
5
5
24
Jan Inge Lunde
Ganddal IL
5
5
24
Bjørn kristian Røyland
Stavanger Orienteringsklubb
5
5
24
Mats Gustafsson
NOTEAM
5
5
DM
Plass
Navn
Klubb
12.11
26.11
10.12
Totalt
1
Wibeke Lende
Ganddal IL
12
9
9
30
2
Anina Hadland
Egersund OK
6
15
6
27
3
Fride Wirak
Stavanger Orienteringsklubb
15
7
22
4
Elisabeth Melbø
Ganddal IL
5
12
17
5
Turid Nystrøm
Stavanger Orienteringsklubb
5
5
5
15
5
Tone Torgersen
Stavanger Orienteringsklubb
15
15
5
Anita Glenne Kallhovd
Egersund OK
5
5
5
15
8
Lise Isachsen
Stavanger Orienteringsklubb
12
12
9
Hanna in't Veld
Ganddal IL
9
9
10
Anne Garsrud
Stavanger Orienteringsklubb
7
7
10
Helene Pfluger Hundeide
Sandnes IL (Rogaland)
7
7
12
Keth Berggraf
Equinor BIL
6
6
13
Marianne Steinkopf
Aftenbladet BIL
5
5
13
Haldis Olaug Glendrange
Stavanger Orienteringsklubb
5
5
13
Maria Pettersen
Stavanger Orienteringsklubb
5
5
13
Margot Asheim
Ganddal IL
5
5
13
Brit Vivian Meling
Stavanger Orienteringsklubb
5
5
13
Irene Rummelhoff
Stavanger Orienteringsklubb
5
5
13
Tone Cecilie Nystrøm
Stavanger Orienteringsklubb
5
5
HK
Plass
Navn
Klubb
12.11
26.11
10.12
Totalt
1
Even Martinsen
Stavanger Orienteringsklubb
15
15
30
2
Einar Johannessen
Stavanger Orienteringsklubb
9
15
24
3
Arnas Mockus
Ganddal IL
15
15
4
Leif Kåre Lende
Time kommune BIL
12
12
5
Magnus Svendsen Folkvang
Stavanger Orienteringsklubb
9
9
6
Steinar Løgith Aase
Tannhelse Rogaland BIL
7
7
6
Brage Skorpe Falnes
Ganddal IL
7
7
DK
Plass
Navn
Klubb
12.11
26.11
10.12
Totalt
1
Kari Anstensrud
Stavanger kommune BIL
15
7
22
2
Ingrid O. Foss
Stavanger kommune BIL
5
15
20
3
Margot Asheim
Ganddal IL
5
12
17
4
Audhild. T. Nesse
NOTEAM
15
15
5
Ida Sjursø
Stavanger Orienteringsklubb
6
7
13
6
Gry Vikhamar Thengs
Stavanger Orienteringsklubb
12
12
7
Tone Cecilie Nystrøm
Stavanger Orienteringsklubb
9
9
7
Esther Boenheim
Tannhelse Rogaland BIL
9
9
9
Marita Skorpe Falnes
Ganddal IL
6
6
10
Johanna Chohan
NOTEAM
5
5
Hildegunn Svensson
Stavanger Orienteringsklubb
0
0
Ny
Plass
Navn
Klubb
12.11
26.11
10.12
Totalt
1
Maja Torgersen
Stavanger Orienteringsklubb
15
15
30
1
Silje Marie Hinna Gausel
Stavanger Orienteringsklubb
15
15
30
3
Hedda Halsne
Stavanger Orienteringsklubb
15
15
3
Guro Vold Brekken
NOTEAM
15
15
3
Rikke in't Veld
Ganddal IL
15
15
3
Johanna Chohan
NOTEAM
15
15
3
246777 U1 Ukjent løper246777
NOTEAM
15
15
3
Mille Foder
NOTEAM
15
15
3
Oskar Trulsrud
NOTEAM
15
15
Delarrangementer
Dato
Navn
Arrangør
Gren
12.11.2022
Høstkarusellen Løp 1
Stavanger Orienteringsklubb
mellom
26.11.2022
Høstkarusellen løp 2
Stavanger Orienteringsklubb
mellom
10.12.2022
Høstkarusellen løp 3
Stavanger Orienteringsklubb
mellom
Annonser