Norsk Orientering

Le Tour de Glåmdal 2022

Vis jaktstartliste Skriv ut

Stilling etter 6 av 7 delarrangementer

Nybegynner

Plass Navn Klubb
11.5
24.5
8.6
22.6
17.8
30.8
18.9
Totalt
1 Hjalmar Billingsø Eidskog OL 14 11 25
2 Carl Georg Rimfeldt Brandval/Kongsvinger OK 20 20
2 Erik Jullum Brandval/Kongsvinger OK 20 20
2 Hilde Sand Eidskog OL 20 20
2 Alette Snapa Grue IL 20 20
6 Serina Longva Nordby Austmarka IL 17 17
6 Tina Moen Grue IL 17 17
6 Karine Leivik Eidskog OL 17 17
6 Olea Rimfeldt Brandval/Kongsvinger OK 17 17
10 Tina Longva Nordby Austmarka IL 15 15
10 Ingrid Marie L. Kveseth Grue IL 15 15
10 Noah Bergersen Eidskog OL 15 15
10 Harald Rimfeldt Brandval/Kongsvinger OK 15 15
10 Otilie Føyen Eidskog OL 5 10 15
10 Elin Føyen Eidskog OL 5 10 15
16 Mathias Ranner Magnussen Eidskog OL 14 14
16 Kari Vikertorpet Austmarka IL 14 14
16 Tiril Emilie L. Kveseth Grue IL 14 14
19 Ida Marianne Bergersen Eidskog OL 13 13
19 Alva Hauger Brufladt Brandval/Kongsvinger OK 13 13
19 Bo Jullum Brandval/Kongsvinger OK 13 13
19 Ole Harald L. Kveseth Grue IL 13 13
23 Nicholas Sjønnesen Brandval/Kongsvinger OK 12 12
23 Eva Skytteren Grue IL 12 12
23 Oda Marissa Bergersen Eidskog OL 12 12
23 Bjørn Steinar Nyhus Brandval/Kongsvinger OK 12 12
27 Sigrun Skytteren Grue IL 11 11
27 Sivert Aasen Rønningen Brandval/Kongsvinger OK 11 11
27 Jonny Halvorsrud Eidskog OL 11 11
30 Lene Føyen Eidskog OL 10 10
30 Lena Christin Bergersen Eidskog OL 10 10
30 Tuva Helene Ekaas Eidskog OL 10 10
33 Lukas Valsgård Odal OL - Orientering 5 5
33 Andrea Tangen Holtet Eidskog OL 5 5
33 Joy Okuweh Thorsberg Grue IL 5 5

H-16C

Plass Navn Klubb
11.5
24.5
8.6
22.6
17.8
30.8
18.9
Totalt
1 Sindre Dal Grue IL 20 20 20 17 77
2 Sebastian Tangen Holtet Eidskog OL 20 17 37
3 Aleksander Tangen Holtet Eidskog OL 20 20
4 Asbjørn Lande Eidskog OL 17 17
5 Lauritz Stolpe Eidskog OL 15 15

D-16C

Plass Navn Klubb
11.5
24.5
8.6
22.6
17.8
30.8
18.9
Totalt
1 Tuva Maria Bergersen Eidskog OL 5 5
1 Natalie Ranner Magnussen Eidskog OL 5 5

17-C

Plass Navn Klubb
11.5
24.5
8.6
22.6
17.8
30.8
18.9
Totalt
1 Mona Trøhaugen Brandval/Kongsvinger OK 15 (5) 20 17 17 69
2 Heidi Westlund Brandval/Kongsvinger OK 14 (5) 17 15 20 66
3 Jan Otto Sætaberget Lunderseter 13 14 15 14 (9) 56
4 John Tangen Eidskog OL 20 12 15 47
5 Jo Raabe Brandval/Kongsvinger OK 12 20 12 44
6 Mette Solbergseter Austmarka IL 7 15 10 11 43
7 Oddvar Gravingen OK Hierne, SWE 5 13 14 (5) 9 41
8 Kai Jostein Bergersen Eidskog OL 17 12 11 40
9 Ole Kristian Steinbekken Odal OL - Orientering 10 8 6 8 32
9 Kari Vikerhaugen Odal OL - Orientering 11 7 7 7 32
11 Klaus Engen Eidskog OL 5 15 10 30
12 Roar Sætaberget Lunderseter 5 12 10 27
13 Emil Skytteren Odal OL - Orientering 11 13 24
14 Line Wilhelmsen Pitt Austmarka IL 9 14 23
15 Trond Egil Digernes Brandval/Kongsvinger OK 20 20
15 Philip Føyen Eidskog OL 20 20
17 Oddbjørn Bergersen Eidskog OL 9 5 5 19
18 Johnny Eriksen Grue IL 5 13 18
18 Anita Dal Grue IL 13 5 18
20 Jan Åsmund Sætaberget Vang OL 17 17
20 Pål Snapa Grue IL 17 17
22 Håvard Nyhus Brandval/Kongsvinger OK 14 14
23 Atle Vestlund Brandval/Kongsvinger OK 5 8 13
23 Ruth Malin Dal Grue IL 13 13
25 Emilie Holtet Brandval/Kongsvinger OK 11 11
26 Guro Aasen Brandval/Kongsvinger OK 10 10
26 Kai Bergersen Eidskog OL 10 10
26 Mikael Valsgård Odal OL - Orientering 10 10
26 Nikolai Torp Lunderseter 10 10
30 Stein Magnus Moen Grue IL 9 9
31 Sigrid Hatland Brandval/Kongsvinger OK 8 8
32 Anne Hauge Brufladt Brandval/Kongsvinger OK 6 6
32 Reidar Bjørnstad Grue IL 6 6
32 Rolf Asbjørn Østli Brandval/Kongsvinger OK 6 6
35 Stig Føyen Eidskog OL 5 5
35 Per Svestad Brandval/Kongsvinger OK 5 5
35 Magnar Langbråten Brandval/Kongsvinger OK 5 5
35 Sina Nygård Brandval/Kongsvinger OK 5 5
35 Herman Vestlund Brandval/Kongsvinger OK 5 5
35 Odd Hauger Brandval/Kongsvinger OK 5 5

H-16A/B

Plass Navn Klubb
11.5
24.5
8.6
22.6
17.8
30.8
18.9
Totalt
1 Mikkel Aasness Odal OL - Orientering 20 17 20 (17) (17) 20 77
2 Aleksander Tangen Holtet Eidskog OL 20 20 40
3 Lars Håvard Svarttjernet Strengelsrud Brandval/Kongsvinger OK 20 5 25
4 Asbjørn Lande Eidskog OL 5 5

17A/B

Plass Navn Klubb
11.5
24.5
8.6
22.6
17.8
30.8
18.9
Totalt
1 Jo Christer Frysjøenden Brandval/Kongsvinger OK 17 17 20 17 (5) (15) 71
2 Tormod Borg Grue IL 13 17 14 9 (5) 53
3 Antti Jokinen Brandval/Kongsvinger OK 20 14 17 51
4 Ole Inge Rismoen Brandval/Kongsvinger OK 15 13 20 48
5 Tor Solbergseter Austmarka IL 8 15 10 13 46
6 Bjørn Olav Bergsløkken Grue IL (5) 11 13 10 (5) 9 43
7 Eivind Lande Eidskog OL 20 17 37
7 Roar Løvtjernet Brandval/Kongsvinger OK 5 15 5 12 37
9 Peder Gjølstad Røhnebæk Brandval/Kongsvinger OK 10 20 30
9 Martin Skytteren Odal OL - Orientering 5 12 5 8 30
11 Pål Valsgård Odal OL - Orientering 13 5 11 29
12 Anders Hauger Brandval/Kongsvinger OK 10 15 25
13 Anne Kjersti Briskerud Grue IL 14 10 24
14 Ruth Malin Dal Grue IL 12 5 5 22
15 Kjetil Strengelsrud Brandval/Kongsvinger OK 5 11 5 21
15 Rune Østli Brandval/Kongsvinger OK 15 6 21
17 Marie Scheele Nydalen SK 20 20
18 Ole Rognstad Brandval/Kongsvinger OK 5 14 19
18 Leif Billingsø Eidskog OL 6 13 19
18 Thor Bjørnseth Brandval/Kongsvinger OK 9 10 19
21 John Arne Holtet Brandval/Kongsvinger OK 10 8 18
22 Terje Gudbrandsen Hamar OK 7 10 17
23 Ole Petter Vibekken Brandval/Kongsvinger OK 14 14
23 Philip Føyen Eidskog OL 14 14
25 Kay Arne Nyhus Brandval/Kongsvinger OK 12 12
25 Berit Billingsø Brandval/Kongsvinger OK 12 12
25 Glenn Richard Bergersen Eidskog OL 12 12
28 Ragnar Lande Eidskog OL 11 11
28 Kristoffer Børke Sætaberget Vang OL 11 11
30 Inge Brenden Seigerud Lunderseter 10 10
30 Marius Fjell Brandval/Kongsvinger OK 10 10
30 Stein Magnus Moen Grue IL 10 10
30 Jon Ivar Bergersen Eidskog OL 10 10
30 Erlend Røhnebæk Brandval/Kongsvinger OK 5 5 10
35 Guro Aasen Brandval/Kongsvinger OK 5 5
35 Lars Håvard Svarttjernet Strengelsrud Brandval/Kongsvinger OK 5 5
35 Stian Brufladt Brandval/Kongsvinger OK 5 5
35 Trond Egil Digernes Brandval/Kongsvinger OK 5 5
35 Jan Otto Sætaberget Lunderseter IL 5 5
35 Line Kristin Wilhelmsen Pitt Austmarka IL 5 5
35 Anne Kari Hauger Brufladt Brandval/Kongsvinger OK 5 5
35 Alva Hauger Brufladt Brandval/Kongsvinger OK 5 5
35 Tina Hauger Brufladt Brandval/Kongsvinger OK 5 5
35 Oddgeir Frysjøenden Brandval/Kongsvinger OK 5 5
35 Guri Gjølstad Røhnebæk Brandval/Kongsvinger OK 5 5
35 Maja Hauger Brufladt Brandval/Kongsvinger OK 5 5
35 Guri Røhnebæk Brandval/Kongsvinger OK 5 5

Delarrangementer

Dato Navn Arrangør Gren
11.05.2022 le Tour de Glåmdal #1 Brandval/Kongsvinger OK mellom
24.05.2022 O-karusell 3 / Tour de Glåmdal 2 Eidskog OL mellom
08.06.2022 Le Tour de Glåmdal #3 Grue IL sprint
22.06.2022 Le Tour de Glåmdal #4 Grue IL mellom
17.08.2022 Le Tour de Glåmdal 5 Austmarka IL, Odal OL - Orientering sprint
30.08.2022 Le Tour de Glåmdal 6 Lunderseter IL mellom
18.09.2022 Le Tour de Glåmdal Finale Odal OL - Orientering mellom

Annonser

IOF Eventor