In English
Hjelp og support
Spørsmål og svar
Om Eventor
Produkter og tjenester
Norsk Orientering
Turorientering.no
Stolpejakten
Liveresultater
Livelox
Eventor
Norsk Orienterings sentrale IT-system
Terminliste
Presseresultater
Livelox
Registrer meg
Logg inn
Pokalkamp Bergen 2021
Skriv ut
Sluttstilling etter 7 delarrangementer
D/H-10N
Plass
Navn
Klubb
27.4
11.5
1.6
8.6
24.8
7.9
21.9
Totalt
1
Anna Richter Lorentzen
TIF Viking
2
2
2
2
2
(2)
(2)
10
1
Martine Enehaug
TIF Viking
(0)
2
2
2
2
2
10
1
Harald Helmich Torgersen
TIF Viking
2
2
2
(0)
2
2
(2)
10
1
Levi Friis Urhaug
TIF Viking
2
2
2
2
2
(2)
(2)
10
1
Håkon Helmich Pedersen
TIF Viking
2
2
2
2
2
10
1
Malene Ingvaldsen
TIF Viking
2
2
2
2
2
10
1
Solveig Markhus Winge
TIF Viking
2
2
2
2
2
(2)
10
1
Trygve Lilleheil
TIF Viking
2
2
2
2
2
(2)
10
1
Bror Bakke-Ellefsen
TIF Viking
2
2
2
2
2
(2)
(2)
10
1
Maria Christensson
Gneist, IL
2
2
2
2
2
10
1
Sigve Popsuev Buanes
TIF Viking
2
2
2
2
2
10
12
Felix Sjursen Langerfeldt
TIF Viking
2
2
2
2
8
12
Sigurd Nystuen Solli
Askøy OL
2
2
2
2
8
12
Johan Eltvik Vindfeld
Bergens TF
2
2
2
2
8
12
Erik Prestegård
Gneist, IL
2
2
2
2
8
12
Frida Ingeborg Eikanger
Gneist, IL
2
2
2
2
8
17
Olve Kallevik Egeland
Gneist, IL
2
2
2
6
17
Ole Gjerstad
Varegg Fleridrett
2
2
2
6
17
Karoline Eltvik Vindfeld
Bergens TF
2
2
2
6
17
Fredrik Blomquist
Bergens TF
2
2
2
6
17
Johan Gjerstad
Varegg Fleridrett
2
2
2
6
17
Peder Kolskår Toppe
TIF Viking
2
2
2
6
17
Jonas Breistein Pedersen
TIF Viking
2
2
2
6
17
Gard Nystuen Solli
Askøy OL
2
2
2
6
17
Liam Nielsen
Varegg Fleridrett
2
2
2
6
26
Lovise Litlekalsøy
Gneist, IL
2
2
4
26
Sverre Aarbakke
Os Orienteringsklubb
2
2
4
26
Gabriel Strømme
TIF Viking
2
2
4
26
Bjørn Buen
Gneist, IL
2
2
4
30
Olav Rutledal
Fana IL
2
2
30
Simon Søndervik Lekve
Varegg Fleridrett
2
2
30
Julia Andersen Krog
Gneist, IL
2
2
30
Milan Nielsen
Varegg Fleridrett
2
2
30
Sverre Alræk Monsen
Askøy OL
2
2
30
Sanna Krokås Lekanger
Askøy OL
2
2
30
Arthur hauge Valevatn
Askøy OL
2
2
30
Maren F Bråten
Varegg Fleridrett
2
2
30
Marie Egeland Storo
Gneist, IL
2
2
30
Helene Hitland Vang
Varegg Fleridrett
2
2
30
Frida Berg Haugen
Hordvik IL
2
2
30
Ingrid Johanne Egeland Storo
Gneist, IL
2
2
30
Hanna Axdal-Solli
Askøy OL
2
2
30
Gjert Grønnevet
IL Gular
2
2
30
Maria Ormberg Ellingsen
Gneist, IL
2
2
30
Sanna Brattbakk
Fana IL
2
2
30
Fride Huglen
Fana IL
2
2
30
Martine Berg-Hestetræet
Askøy OL
2
2
30
Mattis Kleiv
TIF Viking
2
2
30
Andrine Dale-Erichsen
Fana IL
2
2
D11-12N
Plass
Navn
Klubb
27.4
11.5
1.6
8.6
24.8
7.9
21.9
Totalt
1
Katinka Sannes
TIF Viking
2
2
2
2
2
10
1
Paula Helena Mesecke-Helgesen
TIF Viking
2
2
2
2
2
10
1
Aurora Indrebø Otterå
TIF Viking
2
2
2
2
2
(2)
10
1
Livia Berbain Frøynes
TIF Viking
2
2
2
2
2
10
5
Sigrid Eide Torgersen
TIF Viking
2
2
2
2
0
8
6
Emilie Breistein Pedersen
TIF Viking
2
2
2
6
6
Henrikke Lund Olsen
TIF Viking
2
2
2
6
6
Eirin Ingvaldsen
TIF Viking
2
2
2
0
6
6
Nora Sjursen Langerfeldt
TIF Viking
2
2
2
6
10
Lenea Berge Aarsand
Varegg Fleridrett
2
2
H11-12N
Plass
Navn
Klubb
27.4
11.5
1.6
8.6
24.8
7.9
21.9
Totalt
1
Ole Helmich Torgersen
TIF Viking
2
2
2
2
2
(2)
10
1
Asbjørn Manger Mathisen
TIF Viking
2
2
2
2
2
(2)
10
1
Aksel Richter Lorentzen
TIF Viking
2
2
2
2
2
(2)
(2)
10
4
Håvard Grydeland
Fana IL
2
2
4
4
Magnus Wilhelmsen Nielsen
Fana IL
2
2
4
4
Bernhard Opedal
Fana IL
2
2
4
4
Syver Tøllefsen Hjelle
TIF Viking
2
2
4
4
Emilian Blom Færevåg
TIF Viking
2
2
4
9
Truls Ragvin Skaret
Varegg Fleridrett
2
2
9
Markus Heldal Hersvik
Fana IL
2
2
9
Jonas Breistein Pedersen
TIF Viking
2
2
9
Memund Daltveit Slettebø
Fana IL
2
2
9
Sigmund Kosmos Drangsland Mjaavatn
TIF Viking
2
2
9
Jonas Kåstad
Fana IL
2
2
Henrik Hitland Vang
Varegg Fleridrett
0
0
D13-16N
Plass
Navn
Klubb
27.4
11.5
1.6
8.6
24.8
7.9
21.9
Totalt
1
Nora Ruth Wikestad
Os Orienteringsklubb
2
2
4
2
Sofia Daltveit Slettebø
Fana IL
2
2
H13-16N
Plass
Navn
Klubb
27.4
11.5
1.6
8.6
24.8
7.9
21.9
Totalt
1
Johannes Trønnes
Varegg Fleridrett
2
2
Mathias Tapland Fauskanger
Askøy OL
0
0
Åpen N
Plass
Navn
Klubb
27.4
11.5
1.6
8.6
24.8
7.9
21.9
Totalt
1
Søren Vindfeld
Bergens TF
1
1
2
1
Erik Rasmussen Otterå
TIF Viking
1
1
2
3
Marit Nipen
Gneist, IL
1
1
3
Christian Mesecke
TIF Viking
1
0
1
3
Lene Eltvik Vindfeld
Bergens TF
1
0
1
3
Ingeborg Winge
TIF Viking
1
1
3
Bjarte Toppe
TIF Viking
1
1
3
Håkon Ingvaldsen
TIF Viking
1
0
1
3
Elisabeth Strømme
TIF Viking
1
1
3
Arve Solli
Askøy OL
1
1
3
Marie Roll-Tørnqvist
Fana IL
1
1
3
Jan Kjærner-Semb
Varegg Fleridrett
1
1
3
Toril Kjenes Haugland
Varegg Fleridrett
1
1
3
Inga Moen Danielsen
TIF Viking
1
1
Kristian Bråten
Varegg Fleridrett
0
0
Tanja Kögel
TIF Viking
0
0
Vidar Pedersen
TIF Viking
0
0
D-10
Plass
Navn
Klubb
27.4
11.5
1.6
8.6
24.8
7.9
21.9
Totalt
1
Frida Ingeborg Eikanger
Gneist, IL
2
2
1
Lovise Litlekalsøy
Gneist, IL
0
2
2
H-10
Plass
Navn
Klubb
27.4
11.5
1.6
8.6
24.8
7.9
21.9
Totalt
1
Gjert Grønnevet
IL Gular
2
2
2
2
8
2
Håkon Solvik
Gneist, IL
2
2
2
6
3
Brage Engtrø
Fana IL
2
2
4
4
Erik Prestegård
Gneist, IL
2
2
4
Felix Sjursen Langerfeldt
TIF Viking
2
2
4
Henrik B Matthey
IL Gular
2
2
4
Trym Simmenes
Gneist, IL
2
2
D11-13
Plass
Navn
Klubb
27.4
11.5
1.6
8.6
24.8
7.9
21.9
Totalt
1
Ingrid Brattbakk
Fana IL
6
10
5
(0)
10
10
41
2
Josefine Blomquist
Bergens TF
(5)
8
6
6
10
8
(6)
38
3
Marie Kjærgård
Gneist, IL
4
2
10
4
8
(2)
28
4
Iris Popsueva Buanes
TIF Viking
3
5
4
10
5
(3)
27
5
Lenea Berge Aarsand
Varegg Fleridrett
10
3
4
5
22
6
Live Albertsen Mjelde
TIF Viking
2
4
10
4
20
7
Nora Ruth Wikestad
Os Orienteringsklubb
6
8
14
7
Emilie Solvik
Gneist, IL
8
6
14
9
Aurora Indrebø Otterå
TIF Viking
8
8
10
Karen Serck-Hanssen
Varegg Fleridrett
6
6
10
Nora Sjursen Langerfeldt
TIF Viking
2
0
4
6
12
Emilie Breistein Pedersen
TIF Viking
5
5
12
Kari Skarstein Markussen
Varegg Fleridrett
5
5
14
Sigrid Eide Torgersen
TIF Viking
0
3
3
15
Henrikke Lund Olsen
TIF Viking
2
2
15
Eirin Ingvaldsen
TIF Viking
2
2
15
Malin Hansen
TIF Viking
2
2
Livia Berbain Frøynes
TIF Viking
0
0
0
H11-13
Plass
Navn
Klubb
27.4
11.5
1.6
8.6
24.8
7.9
21.9
Totalt
1
Markus Heldal Hersvik
Fana IL
10
5
8
6
6
35
2
Aksel Eltvik Vindfeld
Bergens TF
5
10
8
8
31
3
Magnus Wilhelmsen Nielsen
Fana IL
10
10
10
30
3
Sigmund Kosmos Drangsland Mjaavatn
TIF Viking
8
8
6
4
4
30
5
Syver Tøllefsen Hjelle
TIF Viking
6
6
3
5
20
6
Vegard Wollan
Fana IL
10
6
16
7
Thord Nystuen Solli
Askøy OL
10
5
15
8
Håvard Grydeland
Fana IL
8
8
9
Asbjørn Manger Mathisen
TIF Viking
4
4
10
Ole Helmich Torgersen
TIF Viking
3
3
Isak August Holmefjord Amundsen
Varegg Fleridrett
0
0
Åpen C
Plass
Navn
Klubb
27.4
11.5
1.6
8.6
24.8
7.9
21.9
Totalt
1
Ingrid Hellevang
Gneist, IL
1
1
1
3
1
Andreas Fjæreide Helland
Varegg Fleridrett
1
1
1
3
3
Robin Danielsen
Askøy OL
2
2
3
Erik Serck-Hanssen
Varegg Fleridrett
2
2
3
Venla Arponen Snilstveit
Os Orienteringsklubb
1
1
2
3
Ellen Grønnevet
IL Gular
0
1
1
2
3
Tiril Hausberg Kåstad
Fana IL
1
1
2
8
Trym Simmenes
Gneist, IL
1
1
8
Kari Skarstein Markussen
Varegg Fleridrett
1
1
8
Camilla Garshol Albertsen
TIF Viking
1
1
8
Randi Hole
Bergens TF
1
1
8
Toralf Rutledal
Fana IL
1
1
8
Stian Vilkelien
Os Orienteringsklubb
1
1
8
Vibeke Nymo
Varegg Fleridrett
1
1
8
Bodil Håheim
IL Gular
1
1
8
Kirsti Lysaker
Fana IL
0
1
1
8
Harald August Gullaksen
Gneist, IL
1
1
8
Mikal Langhelle Nordvik
Gneist, IL
1
1
D12-14
Plass
Navn
Klubb
27.4
11.5
1.6
8.6
24.8
7.9
21.9
Totalt
1
Ragna Oline Doppelhofer Ervik
Varegg Fleridrett
10
10
(8)
10
10
10
(5)
50
2
Tiril Hausberg Kåstad
Fana IL
10
6
8
8
10
42
3
Emilie Solvik
Gneist, IL
8
0
6
14
4
Karen Serck-Hanssen
Varegg Fleridrett
8
8
5
Ingrid Hellevang
Gneist, IL
6
0
6
H12-14
Plass
Navn
Klubb
27.4
11.5
1.6
8.6
24.8
7.9
21.9
Totalt
1
Olve Berge Aarsand
Varegg Fleridrett
10
10
8
8
6
(6)
(6)
42
2
Kristoffer Heldal Hersvik
Fana IL
5
10
10
4
8
37
3
Emil Heksem
Fana IL
6
8
6
(6)
8
8
(5)
36
4
Bendik Madslien Steinhaug
Varegg Fleridrett
6
10
5
10
31
5
Sverre Stuland Tysvær
Varegg Fleridrett
8
4
3
4
10
29
6
Håvard Serck-Hanssen
Varegg Fleridrett
0
5
3
(0)
5
4
17
7
Sjur Grønnevet
IL Gular
0
3
3
4
3
13
8
Emil Øye Kragseth
IL Gular
4
2
5
11
9
Harald August Gullaksen
Gneist, IL
2
2
2
6
10
Sondre Engtrø
Fana IL
2
2
4
11
Thord Nystuen Solli
Askøy OL
2
2
Peter Stoltz
Varegg Fleridrett
0
0
D50-
Plass
Navn
Klubb
27.4
11.5
1.6
8.6
24.8
7.9
21.9
Totalt
1
Hege Fjellbirkeland
IL Gular
10
10
8
6
34
2
Ingrid Sandvoll
Gneist, IL
8
8
6
10
32
3
Bjørg Kocbach
Bergens TF
6
5
11
4
Turid Rognsvåg
Os Orienteringsklubb
10
10
5
Siren Greve
Bergens TF
8
8
6
Anne Westergård
Varegg Fleridrett
6
6
7
Karianne Alsaker
Årstad IL
5
0
5
8
Anne Fjeldstad
Årstad IL
4
4
8
Kirsti Lysaker
Fana IL
4
4
10
Vibeke Øye
IL Gular
0
3
3
Anita Lindvik-Sævareid
Os Orienteringsklubb
0
0
D65-
Plass
Navn
Klubb
27.4
11.5
1.6
8.6
24.8
7.9
21.9
Totalt
1
Nina Soligard
Bergens TF
10
10
10
8
38
2
Berit Hegdal
Bergens TF
8
8
8
10
34
3
Astrid Ormberg
Fana IL
6
4
4
14
4
Bjørg Midttun
Bergens TF
5
5
10
5
Ingjerd Sognnæs
Bergens TF
6
6
5
Grete Lind
Bergens TF
6
6
7
Astri Ese Hole
Bergens TF
1
1
3
5
8
Marie Herigstad
Os Orienteringsklubb
3
3
9
Anne Gjestemoen
Bergens TF
2
2
Rannveig Solli
Askøy OL
0
0
Åpen B
Plass
Navn
Klubb
27.4
11.5
1.6
8.6
24.8
7.9
21.9
Totalt
1
Roar Berge
Varegg Fleridrett
1
1
1
3
2
Marie Dymbe
Gneist, IL
1
1
2
3
Birte Nordeide
Gneist, IL
0
0
1
1
3
Venla Arponen Snilstveit
Os Orienteringsklubb
1
1
3
Anette Strand
Bergens TF
1
1
3
Gro Madslien
Varegg Fleridrett
1
1
3
Astrid Oline Ervik
Varegg Fleridrett
1
1
3
Trygve Dahle
Varegg Fleridrett
0
0
1
1
3
Sondre Aksnes
IL Gular
1
1
3
Margrete Solvik
Gneist, IL
1
0
1
3
Ketil Nummedal
Fana IL
1
1
3
Helge Tiger Haugland
Varegg Fleridrett
1
1
3
Synne Marie Sandviknes
Bergens TF
1
1
3
Ina Hopland Skage
Gneist, IL
1
1
3
Ingelinn Molvik
Gneist, IL
1
1
3
Synne Sandviknes
Bergens TF
1
1
3
Bjørn Batalden
Fana IL
1
0
1
May-Lill Damm
TIF Viking
0
0
Vegard Aksnes
IL Gular
0
0
0
Bjørn Inge Skage
Gneist, IL
0
0
Arne Wilhelm Knudsen
Gneist, IL
0
0
Jorunn Kjærgård
Gneist, IL
0
0
0
0
Geir Mjaavatn
TIF Viking
0
0
D15-16
Plass
Navn
Klubb
27.4
11.5
1.6
8.6
24.8
7.9
21.9
Totalt
1
Helene Nysæter
Bergens TF
8
(6)
10
10
(0)
10
10
48
2
Judit Margrethe Møller
Fana IL
10
10
8
8
8
(8)
44
3
Tonje Rykkje
Varegg Fleridrett
5
3
6
10
5
29
4
Live Grønnevet
IL Gular
(3)
5
5
4
8
6
28
5
Hedda Erica Eikanger
Gneist, IL
6
8
6
5
0
25
6
Karoline Strandenes
Fana IL
4
4
6
4
18
7
Idun Hekland
IL Gular
2
4
3
6
15
Synne Marie Sandviknes
Bergens TF
0
0
H15-16
Plass
Navn
Klubb
27.4
11.5
1.6
8.6
24.8
7.9
21.9
Totalt
1
Andreas Strømme Lid
Varegg Fleridrett
0
0
10
10
Marius Guibert
Varegg Fleridrett
0
0
0
Daniel Skår
Os Orienteringsklubb
0
0
D17-
Plass
Navn
Klubb
27.4
11.5
1.6
8.6
24.8
7.9
21.9
Totalt
1
Mariann Schei
TIF Viking
6
10
8
10
34
2
Randi Hole
Bergens TF
8
10
8
26
3
Ingeborg Eikeland Rygg
Bergens TF
10
5
0
15
4
Lise Christensen
TIF Viking
5
3
6
14
5
Ann-Elin Bendiksen
Fana IL
5
5
10
5
Ragnhild Balsvik
Varegg Fleridrett
10
10
5
Rannveig Nordhagen
Fana IL
4
6
10
8
Kristine Bog Vikane
Fana IL
8
0
8
9
Karianne Strømme
Varegg Fleridrett
6
6
10
Gunhild Stuland Tysvær
Varegg Fleridrett
4
4
H50-
Plass
Navn
Klubb
27.4
11.5
1.6
8.6
24.8
7.9
21.9
Totalt
1
Helge Nysæter
Bergens TF
5
8
10
23
1
Tom Eirik Eikanger
IL Gular
10
3
10
23
3
Tore Juvik
IL Gular
5
8
5
18
3
Bjørn Hølleland
Fana IL
8
10
18
5
Arne Knudsen
Gneist, IL
1
6
4
11
6
Arne Johannesen
IL Gular
8
8
7
Owen Jarvis Westergård
Varegg Fleridrett
6
1
7
7
Sverre Johan Nærheim
IL Gular
1
5
1
7
9
Ketil Døskeland
Fana IL
6
6
9
Helge Tiger Haugland
Varegg Fleridrett
6
6
11
Sverre Ottesen
Varegg Fleridrett
1
4
5
11
Tore Svein Nese
Askøy OL
1
2
2
5
13
Ørjan Totland
TIF Viking
4
4
13
Erik Vikane
Fana IL
1
3
4
13
Tor Sørevik
TIF Viking
4
4
16
Kjetil Damm
TIF Viking
1
1
1
3
16
Kristian Løvås
Varegg Fleridrett
3
3
16
Torgeir Strand
Fana IL
0
3
3
16
Gernot Doppelhofer
Varegg Fleridrett
1
1
1
3
20
Dag Terje Røen
Samnanger IL
0
2
2
20
Øistein Bøe
Fana IL
2
2
20
Rune Erdal
Samnanger IL
1
1
2
20
Matti Torgersen
Bergens TF
1
1
2
20
Tom Øyvind Johannessen
Gneist, IL
1
1
2
25
Tommy Sævareid
Os Orienteringsklubb
1
1
25
Lars Stuland Larsen
Varegg Fleridrett
0
1
1
25
Bjørn Steinhaug
Varegg Fleridrett
1
1
25
Jan Petter Hansen
IL Gular
1
1
25
Bjørn-Inge Skage
Gneist, IL
1
1
Helge Rosenlund
Varegg Fleridrett
0
0
Knut Gjestemoen
Bergens TF
0
0
Erik Serck-Hanssen
Varegg Fleridrett
0
0
0
H65-
Plass
Navn
Klubb
27.4
11.5
1.6
8.6
24.8
7.9
21.9
Totalt
1
Magne Raadal
Fana IL
6
6
6
10
28
2
Atle Bergseth
Varegg Fleridrett
10
8
0
6
24
3
Dagfinn Hole
Bergens TF
1
10
5
16
4
Per Bjarne Vold
Fana IL
0
5
5
4
14
5
Rolf Nord
Os Orienteringsklubb
8
3
11
6
Egil Karlsen
Askøy OL
10
10
7
Øistein Paulsen
Bergens TF
4
3
2
9
8
Jan Harald Helmich Pedersen
TIF Viking
4
3
1
8
8
Gunnar J. Alsaker
Årstad IL
8
8
8
Gunnar Knudsen
TIF Viking
8
8
11
Per Haugland
Årstad IL
5
5
12
Erling Strand
Bergens TF
4
4
13
Jan Olav Ormberg
Fana IL
3
3
14
Ragnar Kayser
Fana IL
2
2
15
Per Vikane
Fana IL
1
1
15
Axel Ingvaldsen
TIF Viking
1
1
John Olav Alvsvåg
Fana IL
0
0
Åpen AK
Plass
Navn
Klubb
27.4
11.5
1.6
8.6
24.8
7.9
21.9
Totalt
1
Bård Hekland
IL Gular
1
1
2
1
Knut Utne
Fana IL
1
0
1
2
1
Lars Olav Tolo
Gneist, IL
0
1
1
2
1
Runar Sivertsen
Bergens TF
1
1
2
5
Jon-Kåre Hansen
TIF Viking
1
1
5
Steinar Danielsen
Os Orienteringsklubb
1
1
5
Linda Rykkje
Varegg Fleridrett
1
1
5
Sigve Rygg Eikeland
Bergens TF
1
1
5
Anette Strand
Bergens TF
1
1
5
Hans-Richard Brattbakk
Fana IL
1
1
5
Trygve Dahle
Varegg Fleridrett
1
1
Ragnhild Vrålstad Løvås
Varegg Fleridrett
0
0
Nis Nielsen
Os Orienteringsklubb
0
0
H17-
Plass
Navn
Klubb
27.4
11.5
1.6
8.6
24.8
7.9
21.9
Totalt
1
Oskar Heksem
Fana IL
6
(6)
8
(1)
10
10
8
42
2
Birk Bell Lysaker
Fana IL
8
10
5
10
33
3
Vegard Velle Sivertsen
Bergens TF
5
6
8
2
3
24
4
Andreas Nysæter
Bergens TF
5
8
10
23
5
Andreas Dale
Bergens TF
10
10
0
20
6
Jørgen Rokne Dahle
Varegg Fleridrett
2
4
5
1
(0)
(1)
2
14
7
Geir Heksem
Fana IL
1
4
8
13
8
Oskar Madslien Steinhaug
Varegg Fleridrett
6
4
1
11
9
Tobias Kamenicky
Varegg Fleridrett
2
3
4
9
10
Brage Iversen
Bergens TF
1
3
4
8
10
Vyacheslav Mukhidinov
Varegg Fleridrett
8
0
8
12
Anders Tønnessen Rød
Os Orienteringsklubb
6
1
7
13
Erik Bohne
Varegg Fleridrett
6
6
13
Hans Rogstadkjernet
Bergens TF
2
3
1
6
13
Sveinung Rykkje
Varegg Fleridrett
6
6
16
Bjørn Johannessen Field
Gneist, IL
1
3
1
5
16
Brage Bell Lysaker
Fana IL
4
0
1
5
16
Magnus Strømme Lid
Varegg Fleridrett
1
3
1
5
16
Niklas Profors
Varegg Fleridrett
5
5
16
Tormod Skauge
IL Gular
5
5
16
Rune Nygaard
IL Gular
5
5
22
Bård Hekland
IL Gular
4
4
22
Jon Erik Doppelhofer Ervik
Varegg Fleridrett
1
1
1
1
4
24
Sondre Batalden
Fana IL
1
1
1
3
24
Hans Rogstadkjernet
Bergens TF
3
3
26
Marius Alsaker
Årstad IL
1
1
2
26
Trond Døskeland
Fana IL
2
2
26
Sigve Rygg Eikeland
Bergens TF
2
2
29
Knut Utne
Fana IL
1
1
29
Isak Wendelbo Nyre
Bergens TF
1
1
29
Kristoffer Kjenes Haugland
Varegg Fleridrett
1
1
29
Tage Rosenlund
Varegg Fleridrett
1
1
29
Dag Bøe
Varegg Fleridrett
1
0
0
1
Sturle Tolo Nordeide
Gneist, IL
0
0
Nis Nielsen
Os Orienteringsklubb
0
0
Magne Knudsen
Gneist, IL
0
0
0
D19-
Plass
Navn
Klubb
27.4
11.5
1.6
8.6
24.8
7.9
21.9
Totalt
1
Kristine Bog Vikane
Fana IL
10
10
20
2
Ingrid Vrålstad Løvås
Varegg Fleridrett
10
10
2
Ingeborg Rygg Eikeland
Bergens TF
10
10
4
Mari Fjellbirkeland Johannesen
IL Gular
8
8
Kristine Fjellanger
Varegg Fleridrett
0
0
Delarrangementer
Dato
Navn
Arrangør
Gren
27.04.2021
pokalkamp 1 Bergen
Årstad IL
mellom
11.05.2021
pokalkamp 2 Bergen
Bergens TF
lang
01.06.2021
pokalkamp 3 Bergen
Gneist, IL
mellom
08.06.2021
pokalkamp 4 Bergen
Varegg Fleridrett
lang
24.08.2021
pokalkamp 5 Bergen
Askøy OL
lang
07.09.2021
pokalkamp 6 Bergen
TIF Viking
lang
21.09.2021
pokalkampfinale Bergen
Fana IL
lang
Annonser