In English
Hjelp og support
Spørsmål og svar
Om Eventor
Produkter og tjenester
Norsk Orientering
Turorientering.no
Stolpejakten
Liveresultater
Livelox
Eventor
Norsk Orienterings sentrale IT-system
Terminliste
Presseresultater
Livelox
Registrer meg
Logg inn
Ungdomsløp STOK 2021. Sammenlagt
Skriv ut
Sluttstilling etter 8 delarrangementer
H 13-14
Plass
Navn
Klubb
20.5
27.5
3.6
10.6
19.8
26.8
3.9
9.9
Totalt
1
Mathias Leroyer
Freidig
(25)
30
30
30
30
30
30
180
2
Dagfinn Stenvik
Byåsen IL
30
30
25
25
27
25
(10)
162
2
Anders Berge Mjølhus
OL Trollelg
27
27
27
27
(25)
27
27
(25)
162
4
Finn Einar Brandsen
Malvik IL
25
24
21
23
22
27
142
5
Jens Anton Andresen
Malvik IL
23
21
20
22
21
21
128
6
Johannes Stordal
Byåsen IL
23
24
23
23
93
7
Martin Melhuus
Wing OK
24
24
22
70
8
Odin Bang Lukassen
Wing OK
22
22
10
54
8
Torstein Aam
Byåsen IL
21
10
23
54
10
Eivind Søberg Mjaaland
Nidarøst OK
18
10
10
38
11
Jonas Alstad
Frol IL
25
25
12
Marius Lærum Hagen
Tynset IF
24
24
12
Sindre Soltveit
OL Trollelg
24
24
12
Sivert Folgerø
Freidig
24
24
15
Sigurd Rønning
Melhus IL
23
23
16
Johannes Lerli
Melhus IL
22
22
17
Johan Oftedal
Malvik IL
19
19
H 15-16
Plass
Navn
Klubb
20.5
27.5
3.6
10.6
19.8
26.8
3.9
9.9
Totalt
1
Alf Petter Lynum
Freidig
30
30
27
25
27
27
(25)
(22)
166
2
Vegard Lereim Storli
Freidig
23
23
25
27
25
(23)
(23)
25
148
3
Ludvik Storler Snøfugl
Freidig
24
24
24
24
24
24
(24)
144
4
Hallvard Hellevik
Freidig
(21)
23
22
23
25
22
23
138
5
Vebjørn Bergh-Hansen
Byåsen IL
27
25
30
27
27
136
6
Loke Strøm Haugsnes
Wing OK
20
22
20
(10)
22
21
21
126
7
Kristoffer Strømdal Wik
Freidig
30
30
10
30
100
8
Tristan Halvorsen
Freidig
25
27
30
82
9
Jakob Jøsang With
Wing OK
22
23
21
66
10
Ådne Stordal
Byåsen IL
22
21
10
53
11
Filip Mitchell Iversen
Verdal OK
30
30
12
Magnus Alstad
Frol IL
24
24
13
Aslak Moxness
Byåsen IL
21
21
H 17-20
Plass
Navn
Klubb
20.5
27.5
3.6
10.6
19.8
26.8
3.9
9.9
Totalt
1
Emil Grønli
Freidig
27
27
30
30
114
2
Iver Dalsaune Thun
Freidig
30
25
27
82
3
Sverre Hellevik
Freidig
24
10
34
4
Kristoffer Lerli
Melhus IL
30
30
5
Kasper Sæterhaug Knudsen
Freidig
25
25
5
Emil Reinertsen Leroyer
Freidig
25
25
7
August Hopstad Nykvist
Wing OK
24
24
8
Petter Andreas Lona
Wing OK
23
23
9
Vemund Mølnvik
Freidig
22
22
D 13-14
Plass
Navn
Klubb
20.5
27.5
3.6
10.6
19.8
26.8
3.9
9.9
Totalt
1
Ingrid Wollan Benum
Byåsen IL
30
30
(27)
30
30
30
30
180
2
Vilde Nordgård Leiren
Byåsen IL
27
30
27
27
27
30
(27)
168
3
Ingeborg Kolstad
Wing OK
24
27
24
24
24
25
(21)
(23)
148
4
Annika Lund Eikrem
Freidig
25
24
(20)
22
25
22
27
145
5
Hedda Sæbø
Nidarøst OK
21
25
25
25
20
(18)
20
136
6
Tuva Skimmeli Halvorsen
OL Trollelg
23
17
21
23
23
22
129
7
Guro Haaland
Wing OK
20
19
21
22
(19)
25
21
128
8
Agnes Wullum-Vestad
Wing OK
22
23
18
16
14
23
(10)
116
9
Emma Imsland
Wing OK
18
17
10
23
15
25
108
10
Sofie Denstad Eilertsen
Wing OK
16
16
18
17
20
19
106
11
Maia Ruano Strand
Wing OK
23
20
17
20
24
104
12
Mari Lauvstad Brenne
Byåsen IL
19
22
23
18
21
103
13
Erle Heksem Kjellås
OL Trollelg
22
10
15
24
24
95
14
Inga Saur Thorin
Wing OK
17
21
19
19
16
92
D 15-16
Plass
Navn
Klubb
20.5
27.5
3.6
10.6
19.8
26.8
3.9
9.9
Totalt
1
Maria Strømdal Wik
Freidig
(19)
27
30
30
27
(27)
30
30
174
2
Una Kittilsen
Freidig
30
30
(19)
27
30
25
23
165
3
Sigrid Haugskott
OL Trollelg
27
21
23
30
27
24
152
4
Marie Wollan Benum
Byåsen IL
23
19
25
23
24
27
141
4
Lina Storler Snøfugl
Freidig
(20)
24
24
25
24
(10)
21
23
141
6
Ine Bohnhorst Tegdan
Freidig
22
25
20
24
(19)
20
24
(10)
135
7
Solveig Louise Nissen
Freidig
25
23
23
21
21
20
133
8
Malin Nordgård Leiren
Byåsen IL
(18)
21
22
20
22
22
22
129
9
Juni Hagelid Norheim
Freidig
17
22
22
21
22
19
(10)
123
10
Tora Kittilsen
Freidig
21
20
20
23
17
21
122
11
Nora Halvorsen
Freidig
24
18
27
25
25
119
12
Guro Schjølberg
Tynset IF
25
25
13
Anna Bellingmo
OL Gaula
18
18
D 17-20
Plass
Navn
Klubb
20.5
27.5
3.6
10.6
19.8
26.8
3.9
9.9
Totalt
1
Ane Malene Kolstad
Freidig
27
30
25
30
25
30
167
2
Mathea Spets Storhov
Freidig
30
27
30
27
30
144
3
Anna Aurora Nolte
Freidig
25
25
27
10
27
114
4
Sverre Hellevik
Freidig
27
27
5
Vilde Talgø-Kristiansen
Freidig
25
25
5
Emil Reinertsen Leroyer
Freidig
25
25
7
Emil Grønli
Freidig
24
24
8
Petter Andreas Lona
Wing OK
23
23
Delarrangementer
Dato
Navn
Arrangør
Gren
20.05.2021
Ungdomsløp 1
Wing OK
sprint
27.05.2021
Ungdomsløp 2 STOK
OL Trollelg
lang
03.06.2021
STOK Ungdomsløp 3
Nidarøst OK
mellom
10.06.2021
Ungdomsløp 4 Skogskarene
Sør-Trøndelag
mellom
19.08.2021
Ungdomsløp 5
Freidig
lang
26.08.2021
Ungdomsløp 6
Malvik IL
mellom
03.09.2021
Tour de Trondheim og Ungdomsløp 7
NTNUI
sprint
09.09.2021
Ungdomsløp 8
Melhus IL
lang
Annonser