Norsk Orientering

Tour of Lillomarka høst 2020

Skriv ut

Sluttstilling etter 5 delarrangementer

Høstens Tour består av 5 løp, der 4 er tellende på den endelige sammenlagtlisten.

I år har vi også premier!
Vinnere av Herrer og Damer A får et gavekort på 1000kr hos Oslo Sykkelverksted.
Og alle som deltar på minst 4 løp (gjelder alle klasser) er også med i trekningen av 2 gavekort på 1000kr hos Oslo Sykkelverksted.

Herrer A

Plass Navn Klubb
24.8
31.8
7.9
14.9
21.9
Totalt
1 Steinar Kollerud Lillomarka OL 990 995 1000 1000 3985
2 Eirik Jansson Haverstad Lillomarka OL 1000 1000 981 959 3940
3 Steinar Eastwood Lillomarka OL 1000 994 964 862 3820
4 Inge Lindseth Nydalens SK 982 965 938 911 3796
5 Kristoffer Magerøy Skanska Norge 929 930 899 863 3621
6 Brynjar Fredheim Lillomarka OL 949 893 843 883 3568
7 Mathias Pedersen Vold Lillomarka OL 942 841 798 879 3460
8 Richard Zeiner-Gundersen Lierbygda OL 813 757 742 684 2996
9 Bjørn Grinde IL GeoForm 828 723 744 639 2934
10 Espen Beer Prydz Heming Orientering 973 971 870 2814
11 Erik Thorstensen IL GeoForm (629) 793 654 702 644 2793
12 Bjørn Wangensteen Lillomarka OL 778 687 629 667 2761
13 Morten Ødegaard Lillomarka OL 592 882 723 (516) 529 2726
14 Karl Even Rygh Heming Orientering 956 890 840 2686
15 Terje Blindheim Lillomarka OL 863 910 893 2666
16 Hallvard Berg Tyrving IL 752 568 703 615 2638
17 Martin Granly Lillomarka OL (586) 754 622 594 661 2631
18 Didrik Bredesen Lillomarka OL 811 265 730 812 2618
19 Ståle Sønsterudbråten Lillomarka OL 864 913 822 2599
20 Åsmund Skumedal Privat 831 866 836 2533
21 Torbjørn Lundeby Lillomarka OL 881 786 821 2488
22 Kjetil Friestad Kristiansand OK 899 782 763 2444
23 Lars Audun Vold Lillomarka OL 663 710 396 559 2328
24 Per Christian Stenshorne Nydalens SK 509 695 586 492 2282
25 Kristoffer Lofthaug Privat 819 681 100 659 2259
26 Truls Angell Lillomarka OL 649 590 416 (381) 493 2148
27 Johan Mattsson Lillomarka OL 499 620 567 424 (377) 2110
28 Johan Mygland IL GeoForm 725 361 642 (200) 349 2077
29 Alfred Eckmann Aronsen Lillomarka OL 677 778 611 2066
30 Jonathan Woodhouse Lillomarka OL 694 678 607 1979
31 Vebjørn Emil Blindheim Lillomarka OL 798 506 665 1969
32 Sjur Sæteren Lillomarka OL 582 473 (410) 457 456 1968
33 Frank Åge Kippernes FFI BIL 531 473 497 396 1897
34 Edward Woodhouse Lillomarka OL 466 436 448 501 1851
35 Henning C Strandhagen Røyken OL 939 891 1830
36 Audun Bergan Nydalens SK 897 784 1681
37 Kai Halvorsen Aarekol Siemens 461 464 335 373 1633
38 Arne Dybdahl Lillomarka OL 691 824 1515
39 Leif Billingsø Eidskog OL 546 494 431 1471
40 Magne Brænden Lillomarka OL 795 676 1471
41 Rasmus D. Eastwood Lillomarka OL 866 603 1469
42 Mats Hauge Privat 659 792 1451
43 Per Kristian Ottersland Nydalens SK 461 484 489 1434
44 Knut Fossgard Lillomarka OL 237 452 571 100 1360
45 Pål Tore Svendsen Nydalens SK 631 719 1350
46 Steinar Hansen Lillomarka OL 200 339 389 416 1344
47 Fredrik Lofthaug Privat 634 710 1344
48 Sindre Andersen Gåsvik Lierbygda OL 824 513 1337
49 Trond Møretrø Nordre Follo Orientering 637 632 1269
50 Knut Anders Løken Fossum IF 583 642 1225
51 Øystein Flemming Årvoll IL 391 200 345 224 1160
52 Håkon Bogason Lillomarka OL 545 607 1152
53 Dag Wang Lillomarka OL 658 483 1141
54 Michael Eckmann Jensen Lillomarka OL 512 339 262 1113
55 Mathias Benjaminsen Lillomarka OL 956 956
56 Harald Sørensen Lillomarka OL 438 476 914
57 Finn Rygh IL Koll 877 877
58 Sindre Gåsvik Lierbygda OL 858 858
59 Brynjar Larssen Bakken Nydalens SK 850 850
60 Finn Gjerull Rygh Nydalens SK 841 841
61 Vidar Gjelstad Oppsal Orientering 786 786
62 Kjetil Friestad Kristiansand OK 783 783
63 Olav Nedrelid Oppsal Orientering 731 731
64 Sindre Friestad 721 721
65 Mats Olav Berg Lillomarka OL 701 701
66 Ole Kjell Langmyren Lillomarka OL 698 698
67 Yngvar Christiansen Bækkelagets SK 688 688
68 Bjørn Ivar Teigen 637 637
69 Are Eriksen Oslostudentenes IK 634 634
70 Andreas Barstad Årvoll IL 615 615
71 Alexander Urnes Johnson Årvoll IL 608 608
72 Oskar Aalde 577 577
73 Per Stedje Østmarka OK 568 568
74 Anders Berge Privat 543 543
75 Karl Oraug Rygh IL Koll 539 539
76 Nils Bergan Nydalens SK 517 517
77 Paul Hinsch Kustein 507 507
78 Tor Lahlum Nordre Follo Orientering 486 486
79 Stig Hultgreen Karlsen IL GeoForm 414 414
80 Audun Sanderud Lillomarka OL 389 389
81 Edvard Welle-Strand Privat 362 362
82 Morten Kongsberg Tyrving IL 200 200
82 Assaf Bar-Nathan Lillomarka OL 200 200
84 Gard Lindseth Nydalens SK 100 100
84 Harald Torjussen Privat 100 100

Herrer B

Plass Navn Klubb
24.8
31.8
7.9
14.9
21.9
Totalt
1 Boye Wangensteen Lillomarka OL 931 1000 (851) 897 1000 3828
2 Vidar Berteig IL GeoForm 1000 987 1000 2987
3 Knut M. Olsen Lillomarka OL 714 699 724 777 2914
4 Leon Jørve Ingjer Lillomarka OL 759 697 622 808 2886
5 Uno Hanslien 633 794 666 771 2864
6 Roar Sigurdsen Ringnes BIL 923 866 881 2670
7 Glenn Sørensen Privat 795 100 871 889 2655
8 Martin Vestli Privat 766 878 986 2630
9 Lars Petter Johnsen Privat 804 851 932 2587
10 Øystein Aas Ringnes BIL 379 280 809 887 2355
11 Audun Sanderud Lillomarka OL 757 464 866 2087
12 Tore Danielsen Privat 545 847 691 2083
13 Alfred Holtan Sanderud Lillomarka OL 761 100 558 654 2073
14 Edvard Welle-Strand Privat 976 1000 1976
15 Bjørnar Espe Privat 931 211 829 1971
16 Eirik Næss Årvoll IL 598 753 607 1958
17 Arne Kongsnes Oppsal Orientering 559 536 825 1920
18 Kristian Frøysaa Privat 909 880 100 1889
19 Stig Hultgreen Karlsen IL GeoForm 452 631 790 1873
20 Håkon Berg 491 100 616 474 1681
21 John Thomas Petersen Lillomarka OL 835 813 1648
22 Eivind Langøigjelten Hamar SK 743 100 766 1609
23 Thomas Ødegaard Privat 690 696 1386
24 Casper Eckmann Aronsen Lillomarka OL 635 703 1338
25 Bjørn Sverre Gulheim Lillomarka OL 342 743 1085
26 Marius Ingjerd Lillomarka OL 944 100 1044
27 Kjetil Pettersen Privat 491 472 963
28 Alexander Urnes Johnson Årvoll IL 931 931
29 Didrik Bredesen Lillomarka OL 855 855
30 Morten Kongsberg Tyrving IL 847 847
31 Lars Johnsen Oddersjaa SSK 837 837
32 Mats Olav Berg Lillomarka OL 810 810
33 Øystein Madsen Haugerud IF 200 602 802
34 Trond Lundeby Lillomarka OL 287 434 721
35 Kåre Danielsen Oddersjaa SSK 696 696
36 Per Ongstad Lillomarka OL 690 690
37 Egil Huseth Kamp/Vestheim IF 637 637
38 Bjørnar Espe 619 619
39 Nina Elise Jørgensen Nittedal OL 612 612
40 Claus Fritzner Nittedal OL 611 611
41 Kai Halvorsen Aarekol Siemens 601 601
42 Brage Wergeland Biem Lillomarka OL 200 200 200 600
43 Per Haugen Lillomarka OL 556 556
44 Harald Torjussen Privat 537 537
45 Kristian Solbakken Privat 519 519
46 Einar Skåre Nittedal OL 312 100 412
47 Nils Vøsgen Privat 241 241
48 Knut Hallgeir Wik 100 100 200
49 Ove Hildrum Lillomarka OL 100 100

Herrer C/N

Plass Navn Klubb
24.8
31.8
7.9
14.9
21.9
Totalt
1 Stian Lillegård Lillomarka OL 934 940 1000 2874
2 Karl Oraug Rygh IL Koll 1000 1000 2000
2 Per Ongstad Lillomarka OL 1000 1000 2000
4 Martin Sølvberg Tjelle Nittedal OL 990 990
5 Audun Sanderud Lillomarka OL 963 963
6 Alfred Holtan Sanderud Lillomarka OL 939 939
7 Ingar Torgersen Lillomarka OL 720 200 920
8 Knut M. Olsen Lillomarka OL 867 867
9 Linda Frantzen Privat 716 716
10 Fredrik Grønseth Fossum IF 542 542
11 Håkon Sørstad Sturla, IF 100 100 250 450
12 Hans Anton Eklund Lillomarka OL 419 419
13 Ole Andreas Abrahamsen Privat 100 205 305
14 Noa Bjerke Privat 200 200
15 Per Ongstad Lillomarka OL 100 100

Damer A

Plass Navn Klubb
24.8
31.8
7.9
14.9
21.9
Totalt
1 Karoline Sønsterudbråten Lillomarka OL 1000 1000 1000 1000 4000
2 Monica Wigemyr Oddersjaa SSK 975 971 1000 992 3938
3 Tone Aamli Sundtjønn Lillomarka OL 968 928 980 927 3803
4 Trine Oldernes Lillomarka OL 734 700 739 2173
5 Line Ruden Lillomarka OL 564 391 299 459 1713
6 Ingrid Blindheim Lillomarka OL 885 782 1667
7 Nikoline Asdøl Tyrving IL 759 766 1525
8 Netta Bar-Nathan Lillomarka OL 994 994
9 Ingvild Brekke Lillomarka OL 740 100 840
10 Solveig Eline Berg Tyrving IL 634 100 734
11 Sissel Pedersen Lundeby Lillomarka OL 536 100 636
12 Mathilde Sønsterudbråten Lillomarka OL 612 612
13 Aase Mestad Lillomarka OL 200 373 573
14 Emilie Pedersen Vold Lillomarka OL 353 353
15 Line Bar-Nathan Lillomarka OL 330 330
16 Solveig Bergan Nydalens SK 264 264
17 Anne Berit Rørlien Fossum IF 200 200

Damer B

Plass Navn Klubb
24.8
31.8
7.9
14.9
21.9
Totalt
1 Lene Katrine Bjerke 1000 1000 1000 1000 4000
2 Gunhild Sundkjønn Lillomarka OL 912 994 948 854 3708
3 Tone Ødegaard 932 956 871 (651) 862 3621
4 Sara Angell Bakke Lillomarka OL 852 882 (586) 664 973 3371
5 Gunn Stabbetorp 869 757 (583) 764 872 3262
6 Lene Finkenhavn Lillomarka OL 624 690 (495) 739 791 2844
7 Pernille Hamre Skoglund Privat 902 504 875 506 2787
8 Merete Rørvik Lillomarka OL 552 349 820 865 2586
9 Elin Brekke Lillomarka OL (257) 674 553 637 719 2583
10 Vibeke Høst Lillomarka OL 625 690 492 774 2581
11 Teresia Wangensteen Lillomarka OL 610 719 (429) 572 568 2469
12 Karen Marie Stavdal Privat 782 634 732 2148
13 Annike Selmer Lillomarka OL 256 674 553 637 2120
14 Camilla Horten Lillomarka OL 998 929 1927
15 Anne Ruste Lillomarka OL 778 732 100 1610
16 Gro Ellegaard Vang OL 265 497 (100) 384 416 1562
17 Anne Edit Corneliussen Nittedal OL 740 772 1512
18 Ingrid Halderaker Privat 639 734 1373
19 Siri Larønningen Lillomarka OL 605 246 378 1229
20 Sigrid Aaby Møretrø Nordre Follo Orientering 498 658 1156
21 Emilie Pedersen Vold Lillomarka OL 469 645 1114
22 Nina Woldene Fossum IF 614 200 202 1016
23 Oline Horten Lillomarka OL 1000 1000
24 Aase Mestad Lillomarka OL 475 487 962
25 Mathilde Sønsterudbråten Lillomarka OL 961 961
26 Frøy Grøndahl Lillomarka OL 879 879
27 Anne Edith Corneliussen Nittedal OL 811 811
28 Ingrid Halderaker Privat 795 795
29 Sharon Broadwell IL GeoForm 720 720
30 Elisabeth Strandberg Lillomarka OL 348 100 240 688
31 Tone Samuleson Privat 568 568
32 Tuva Berger Gjelstad Oppsal Orientering 550 550
33 Aina Grymyr Haugerud IF 239 239
34 Hege Wang Lillomarka OL 100 100
35 Britta Fismen Fossum IF 100 100

Damer C/N

Plass Navn Klubb
24.8
31.8
7.9
14.9
21.9
Totalt
1 Sara Næss Årvoll IL 1000 700 1000 1000 3700
2 Eldbjørg Markhus Brekke Lillomarka OL 783 512 (100) 200 517 2012
3 Anne Kathrine Wenaas Ribe Lillomarka OL 641 862 1503
4 Solveig Torgersen Lillomarka OL 735 451 1186
4 Signe Johanne Ringøen Lillomarka OL 735 451 1186
6 Frøy Grøndahl Lillomarka OL 1000 1000
6 Ingrid Halderarker Privat 1000 1000
8 Siri Larønningen Lillomarka OL 977 977
9 Elisabeth Strandberg Lillomarka OL 860 860
10 Liv Ingjerd Lillomarka OL 845 845
11 Mari Sæland Privat 843 843
12 Alma Rygh Holten Nydalens SK 794 794
13 Liv Marie Torgersen Lillomarka OL 792 792
14 Hildegunn Grønseth Fossum IF 603 603
15 Anne Bakken Hinsch SK Rye 448 448
16 Mia Askestad Hansen Lillomarka OL 376 376
17 Nora Sofie Bjerke Privat 265 265

Delarrangementer

Dato Navn Arrangør Gren
24.08.2020 Tour Of Lillomarka høst 2020 - Løp 1 Lillomarka OL mellom
31.08.2020 Tour Of Lillomarka høst 2020 - Løp 2 Lillomarka OL mellom
07.09.2020 Tour Of Lillomarka høst 2020 - Løp 3 Lillomarka OL mellom
14.09.2020 Tour Of Lillomarka høst 2020 - Løp 4 Lillomarka OL mellom
21.09.2020 Tour Of Lillomarka høst 2020 - Finale Lillomarka OL mellom

Annonser

IOF Eventor