Norsk Orientering

Le Tour de Glåmdal 2020

Vis jaktstartliste Skriv ut

Stilling etter 5 av 6 delarrangementer

N

Plass Navn Klubb
12.5
26.5
9.6
11.8
25.8
25.8
Totalt
1 Sindre Dal Grue IL 20 (13) 20 14 20 74
2 Andrea Tangen Holtet Eidskog OL 15 17 17 49
3 Sebastian Tangen Holtet Eidskog OL 14 14 11 39
4 Hjalmar Billingsø Brandval/Kongsvinger OK 6 12 11 29
5 Nora Halvorsrud Eidskog OL 11 15 26
6 Lukas Tangen Holtet Eidskog OL 9 15 24
7 Erik Jullum Brandval/Kongsvinger OK 5 17 22
8 Huager Birk Brandval/Kongsvinger OK 20 20
8 Tina Bjørnstad Raumar Orientering 20 20
10 Ragnar Lande Eidskog OL 17 17
10 Bo Jullum Brandval/Kongsvinger OK 5 12 17
10 Ole Kristoffer Svendsrud Brandval/Kongsvinger OK 17 17
13 Leonie Bergersen Eidskog OL 15 15
14 Noah Bergersen Eidskog OL 14 14
15 Hauger Mattis Brandval/Kongsvinger OK 13 13
15 Synne Sørli Eidskog OL 13 13
15 Tuva Bergersen Eidskog OL 13 13
18 Alexandra Bergersen Eidskog OL 12 12
19 Bjørn Steinar Nyhus Brandval/Kongsvinger OK 10 10
20 Andreas Rosland Brandval/Kongsvinger OK 8 8
21 Mari Børke Sætaberget Vang OL 7 7
22 Joakim Wik Brandval/Kongsvinger OK 5 5
22 Elias Wik Brandval/Kongsvinger OK 5 5
22 Stella Borstad Brandval/Kongsvinger OK 5 5
22 Lene Fladberg Odal OL - Orientering 5 5
22 Cecilie Nguyen Odal OL - Orientering 5 5
22 Mattis Riggenbach OL Vallset/Stange 5 5
22 Alva Hauger Brufladt Brandval/Kongsvinger OK 5 5

H-16C

Plass Navn Klubb
12.5
26.5
9.6
11.8
25.8
25.8
Totalt
1 Asbjørn Lande Eidskog OL 20 (14) 20 17 17 74
2 Alexander Tangen Holtet Eidskog OL 14 13 17 20 64
3 Lauritz Palmstrøm-Stolpe Eidskog OL 15 12 14 15 56
4 Emil Skytteren Odal OL - Orientering 17 20 37
5 Magnus Svaland Dale OL Vallset/Stange 20 15 35
6 Karsten Ellevold Odal OL - Orientering 17 17
7 Ole Jacob Ellevold Odal OL - Orientering 15 15

D-16C

Plass Navn Klubb
12.5
26.5
9.6
11.8
25.8
25.8
Totalt
1 Selma Briskerud Hasselvold Grue IL 17 20 20 57
2 Oda Marissa Bergersen Eidskog OL 20 20 40
3 Ruth Malin Dal Grue IL 20 20
4 Ida Marianne Bergersen Eidskog OL 17 17

17-C

Plass Navn Klubb
12.5
26.5
9.6
11.8
25.8
25.8
Totalt
1 John Tangen Eidskog OL 20 20 20 17 (17) 77
2 Kai Jostein Bergersen Eidskog OL 17 17 15 (10) 14 63
3 Jan Otto Sætaberget Lunderseter IL 15 13 13 41
4 Lene Margrethe Sætaberget Lunderseter IL 6 9 10 8 33
5 Johnny Halvorsrud Eidskog OL 14 15 29
6 Roar Sætaberget Lunderseter IL 10 8 10 28
7 Oddvar Gravingen OK Hierne, SWE 9 11 7 27
8 Berit Dahlheim Lunderseter IL 8 6 10 24
8 Klaus Engen Eidskog OL 13 11 24
10 Anita Dal Grue IL 11 10 21
11 Glenn Bergersen Eidskog OL 20 20
11 Jon Ivar Bergersen Eidskog OL 20 20
13 Inger Svaland OL Vallset/Stange 17 17
14 Oddbjørn Bergersen Eidskog OL 7 9 16
15 Anne-Grete Austad Raumar Orientering 15 15
15 Martin Skytteren Odal OL - Orientering 15 15
17 Anne Brück OL Vallset/Stange 14 14
17 Anne Hauger Brufladt Brandval/Kongsvinger OK 14 14
17 Guro Aasen Brandval/Kongsvinger OK 14 14
20 Magnar Langbråten Brandval/Kongsvinger OK 13 13
20 Guri Gjølstad Røhnebæk Brandval/Kongsvinger OK 13 13
22 Rolf Asbjørn Østli Brandval/Kongsvinger OK 12 12
22 Martin Aamodt Odal OL - Orientering 12 12
22 Vibeke Jullum Brandval/Kongsvinger OK 12 12
22 Tina Hauger Brufladt Brandval/Kongsvinger OK 12 12
22 Atle Vestlund Brandval/Kongsvinger OK 12 12
27 Brit Ellen Hindrum Odal OL - Orientering 11 11
27 Janne Herseth Brandval/Kongsvinger OK 11 11
29 Per Gunnar Gjølstad Brandval/Kongsvinger OK 10 10
29 Inge Østvold Lunderseter IL 10 10
31 Tor Simonsen OK Øst 9 9
31 Marissa Penelope Bergersen Eidskog OL 9 9
33 Olav Martin Linge Johnsen Brandval/Kongsvinger OK 8 8
34 Liv Simonsen OK Øst 7 7
35 Johnny Eriksen Grue IL 6 6
36 Odd Hauger Brandval/Kongsvinger OK 5 5
36 Mette Solbergseter Austmarka IL 5 5

H-16A/B

Plass Navn Klubb
12.5
26.5
9.6
11.8
25.8
25.8
Totalt
1 Kristoffer Børke Sætaberget Vang OL 17 17 20 (15) 17 71
2 Mikkel Aasness Odal OL - Orientering 17 17 20 54
3 Ragnar Lande Eidskog OL 20 5 20 45
4 Emil Skytteren Odal OL - Orientering 20 20

D-16A/B

Plass Navn Klubb
12.5
26.5
9.6
11.8
25.8
25.8
Totalt
1 Ruth Malin Dal Grue IL 5 20 20 20 65
2 Aasne Sofie Ellevold Odal OL - Orientering 5 20 25

17-A/B

Plass Navn Klubb
12.5
26.5
9.6
11.8
25.8
25.8
Totalt
1 Eivind Lande Eidskog OL 17 20 20 (17) 20 77
2 Øyvind Steinbekken Odal OL - Orientering 15 10 14 17 56
3 Peder Gjølstad Røhnebæk Brandval/Kongsvinger OK 20 10 20 50
4 Jon Ivar Bergersen Eidskog OL 14 8 13 12 47
5 Bjørn Steinbekken Odal OL - Orientering (8) 13 10 9 11 43
6 Ole Rognstad Brandval/Kongsvinger OK 7 5 14 13 39
7 Antti Jokinen Brandval/Kongsvinger OK 5 (5) 11 10 9 35
8 Jo Christer Frysjøenden Brandval/Kongsvinger OK 5 14 7 8 (5) 34
9 Ole Inge Rismoen Brandval/Kongsvinger OK 10 7 15 32
10 Anders Hauger Brandval/Kongsvinger OK 10 10 11 31
11 Berit Billingsø Brandval/Kongsvinger OK 5 5 (5) 6 14 30
12 Kay Arne Nyhus Brandval/Kongsvinger OK 5 7 9 7 28
13 Roar Løvtjernet Brandval/Kongsvinger OK 5 9 5 (5) 8 27
14 Stein Arne Negård Vang OL 11 15 26
14 Kay Håvard Nyhus Brandval/Kongsvinger OK 5 5 6 10 26
16 Julie Finsrud Lande Eidskog OL 12 6 5 23
17 Tor Solbergseter Austmarka IL 10 5 6 21
17 Per Ivar Sveheim Odal OL - Orientering 6 10 5 21
19 Niklas Stolpe Eidskog OL 5 5 5 5 (5) 20
19 Jan Åsmund Sætaberget Vang OL 5 5 5 5 20
21 Sigurd Dæhli Løten o-lag 17 17
21 Bjørn Karlstad Brandval/Kongsvinger OK 5 12 17
21 Christopher Rolsdorph Grue IL 5 12 17
21 Emil Bjørnstad Strand Raumar Orientering 17 17
25 Sigurd Dæhli Løten o-lag 15 15
25 Hauger Kjartan Brandval/Kongsvinger OK 15 15
25 Leif Billingsø Eidskog OL 5 5 5 15
25 Bjørn Olav Bergsløkken Grue IL 5 5 5 15
29 Sondre Skytteren Odal OL - Orientering 13 13
29 Philip Føyen Eidskog OL 13 13
31 Tor-Arve Bjørnstad Strand Raumar Orientering 12 12
32 Rune Østli Brandval/Kongsvinger OK 11 11
33 Knut Engen Raumar Orientering 5 5 10
33 Nikolai Torp Lunderseter IL 5 5 10
33 Martin Skytteren Odal OL - Orientering 5 5 10
33 Anne Kjersti Briskerud Grue IL 5 5 10
33 Lis Dæhli Løten o-lag 5 5 10
33 Guri Gjølstad Røhnebæk Brandval/Kongsvinger OK 5 5 10
33 Tor Strand Raumar Orientering 10 10
33 Ida Engen Raumar Orientering 5 5 10
33 Erlend Røhnebæk Brandval/Kongsvinger OK 5 5 10
33 Unn Mette Klopbakken Snertingdal IF 5 5 10
43 Inge Brenden Seigerud Lunderseter IL 9 9
44 Ole Rongstad Brandval/Kongsvinger OK 8 8
45 Jan Sveen Raumar Orientering 5 5
45 Jan Åsmund Sætaberget Vang OL 5 5
45 Vibeke Jullum Brandval/Kongsvinger OK 5 5
45 Inger Svaland OL Vallset/Stange 5 5
45 Tor Slobergseter Austmarke IL 5 5
45 Arne Sørli Eidskog OL 5 5
45 Anne Kari Hauger Brufladt Brandval/Kongsvinger OK 5 5
45 Trond Digernes Brandval/Kongsvinger OK 5 5
45 Henrik Åserud Sørensen Odal OL - Orientering 5 5
45 Stian Brufladt Brandval/Kongsvinger OK 5 5
45 Knut Wikstrøm Ringsaker OK 5 5
45 Oda Lohne Aarstad Odal OL - Orientering 5 5
45 Tore Jørgensen Hamar OK 5 5
45 Børre Børresen Brandval/Kongsvinger OK 5 5
45 Harald Østbye Elverum OK 5 5
45 Alf Briskerud Hasselvold Grue IL 5 5
45 Heidi Lohne Odal OL - Orientering 5 5
45 Tormod Aamodt Odal OL - Orientering 5 5
45 Stein Nordvi Elverum OK 5 5
45 Oddgeir Frysjøenden Brandval/Kongsvinger OK 5 5
45 Anders Gjølstad Røhnebæk Brandval/Kongsvinger OK 5 5
45 Jan Otto Sætaberget Lunderseter IL 5 5

Delarrangementer

Dato Navn Arrangør Gren
12.05.2020 le Tour de Glåmdal | etappe 1 Brandval/Kongsvinger OK mellom
26.05.2020 Le Tour de Glåmdal 2 Odal OL - Orientering mellom
09.06.2020 Le Tour de Glåmdal 3 Grue IL mellom
11.08.2020 Tour de GLåmdal/karusell Eidskog OL mellom
25.08.2020 Le Tour de Glåmdal 5 Lunderseter IL mellom
25.08.2020 Le Tour de Glåmdal 5 Lunderseter IL mellom

Annonser

IOF Eventor