In English
Hjelp og support
Spørsmål og svar
Om Eventor
Produkter og tjenester
Norsk Orientering
Turorientering.no
Stolpejakten
Liveresultater
Livelox
Eventor
Norsk Orienterings sentrale IT-system
Terminliste
Presseresultater
Livelox
Registrer meg
Logg inn
VMC 2019
Skriv ut
Stilling etter 6 av 7 delarrangementer
Alle
Plass
Navn
Klubb
15.5
22.5
29.5
12.6
4.9
11.9
18.9
Totalt
1
Margrete Jørandli
Gjø-Vard OL
1
1
1
1
1
1
6
1
Bjarte Lindstad
OL Toten-Troll
1
1
1
1
1
1
6
1
Vanja Staff
OL Toten-Troll
1
1
1
1
1
1
6
1
Even Erlien
Gjø-Vard OL
1
1
1
1
1
1
6
5
Nils Harald Staff
OL Toten-Troll
1
1
1
1
1
5
5
Sivert Isak Torseth
Gjø-Vard OL
1
1
1
1
1
5
5
Even Lien
Gjø-Vard OL
1
1
1
1
1
5
5
Håvard Kvamme
OL Toten-Troll
1
1
1
1
1
5
5
Johannes Bjørke Sollien
OL Toten-Troll
1
1
1
1
1
5
5
Stein Arne Negård
Vang OL
1
1
1
1
1
5
5
Øyvind Lien
Gjø-Vard OL
1
1
1
1
1
5
12
Unn Mette Klopbakken
Snertingdal IF Orientering
1
1
0
1
1
4
12
May Lise Kloppbakken
Gjø-Vard OL
1
1
1
1
4
12
Rikke Nordahl Østerhus
Gjø-Vard OL
1
1
1
1
4
12
Lars Flaskerud
OL Toten-Troll
1
1
1
1
4
12
Espen Torseth
Gjø-Vard OL
1
1
1
1
4
12
Emilie Kloppbakken Stenbrenden
Gjø-Vard OL
1
1
1
1
4
12
Signe Drogseth Høie
Gjø-Vard OL
1
1
1
1
4
12
Trond Flaskerud
OL Toten-Troll
1
1
1
1
4
12
Ida Hjorth
Gjø-Vard OL
1
1
1
1
4
12
Johannes Høie
Gjø-Vard OL
1
1
1
1
4
12
Daniel Skistad
Gjø-Vard OL
1
1
1
1
4
12
Øyvind Villa Johansen
Gjø-Vard OL
1
1
1
1
4
12
Hege Solerød
Gjø-Vard OL
1
1
1
1
4
12
Håvard Høie
Gjø-Vard OL
1
1
1
0
1
4
12
Lars Lien
Gjø-Vard OL
1
1
1
1
0
4
12
Emma Visted-Hansen
Gjø-Vard OL
1
1
1
0
1
0
4
12
Sjur Fonstad Solheim
Gjø-Vard OL
1
1
1
1
4
12
Frode Hjorth
Hamar OK
1
1
1
1
4
30
Hans A. Tingvold
Raufoss IL Orientering
1
1
1
3
30
Kristine Sollien Flaskerud
OL Toten-Troll
1
1
1
3
30
Kristine Villa Kristiansen
Gjø-Vard OL
1
1
1
3
30
Berit Bergset
Gjø-Vard OL
1
1
1
3
30
Hildegunn Lindstad
OL Toten-Troll
1
1
1
0
3
30
Hanne Holmen
Snertingdal IF Orientering
1
1
1
3
30
Ole Solli Kvikstad
OL Toten-Troll
1
1
0
1
3
30
Jan-Erik Boday
Snertingdal IF Orientering
1
1
1
0
3
30
Anders Sollien
OL Toten-Troll
1
1
1
3
30
Jonathan Aaslund Jenack
Gjø-Vard OL
1
1
1
3
30
Sigurd Kvamme
OL Toten-Troll
1
1
1
0
0
3
30
Isak Rime
Gjø-Vard OL
1
1
1
3
30
Karen Haanes Strandlie
Gjø-Vard OL
1
1
1
3
30
Elisa Kaderkova Mæhlum
Gjø-Vard OL
1
1
1
3
30
Tobias Skoglund
Gjø-Vard OL
1
1
1
3
30
Mats Ligaarden
Gjø-Vard OL
1
1
1
0
3
30
Eiril Erlien Solerød
Gjø-Vard OL
1
1
1
3
47
Jørgen Fonstad Solheim
Gjø-Vard OL
1
0
1
2
47
Pål Solli Kvikstad
OL Toten-Troll
1
1
2
47
Anders Kvamme Felde
Snertingdal IF Orientering
1
1
2
47
Roar Skoglund
Gjø-Vard OL
1
1
0
2
47
Andreas Skistad
Gjø-Vard OL
1
1
2
47
Ingebjørg Felde
Snertingdal IF Orientering
1
1
2
47
Ruth Bratlien
Snertingdal IF Orientering
1
1
2
47
Ole-Roald Rime
Gjø-Vard OL
1
1
2
47
Solfrid Drogseth Høie
Gjø-Vard OL
1
1
2
47
Erik Wallin
Snertingdal IF Orientering
1
1
2
47
Roar Skoglund
Gjø-Vard OL
1
1
2
47
Johan Swärd
Hadeland OL
1
1
2
47
John Hofoss
Hadeland OL
1
1
2
47
Terje Malm
Hamar OK
1
1
2
47
Kristine Kravdal
Gjø-Vard OL
1
1
2
47
Live Raknes Sogstad
Gjø-Vard OL
1
1
2
47
Amund Flaskerud
OL Toten-Troll
1
0
1
2
47
Torbjørn Kravdal
Gjø-Vard OL
1
1
2
47
Marie Kravdal
Gjø-Vard OL
1
1
2
47
Vegard Ølstad Dalberg
Bækkelagets SK
1
1
2
47
Frode Ødegårdstuen
Snertingdal IF Orientering
1
1
2
47
Are Strandlie
Gjø-Vard OL
1
1
2
47
Annar Erlien Solerød
Gjø-Vard OL
1
1
2
47
Ole Petter Visted-Hansen
Gjø-Vard OL
1
1
2
47
Svein Solerød
OL Toten-Troll
1
1
2
47
Sigmund Hansen
Gjø-Vard OL
1
1
2
73
Trond Feiring
Hamar OK
1
1
73
Stine Sønsterud Berg
Løten o-lag
1
1
73
Kristine Haanes Strandlie
Gjø-Vard OL
1
0
1
73
Hedda Wien
Gjø-Vard OL
1
1
73
Simen Ballangrud
OL Toten-Troll
1
1
73
Harald Berge
Løten o-lag
1
1
73
Marte Olava Bratlien
Snertingdal IF Orientering
1
0
1
73
Signe Nygård
Gjø-Vard OL
1
1
73
Torstein Berg
Løten o-lag
1
1
73
Randi Fallbakken Berge
Løten o-lag
1
1
73
Ida Hegreberg
Bodø og Omegn IF Orientering
1
1
73
Mona Bratlien
Snertingdal IF Orientering
1
0
1
73
Maren Sogstad
Gjø-Vard OL
1
1
73
Ole Christian Solli Kvikstad
OL Toten-Troll
1
1
73
Julia Hellmark
Hadeland OL
1
1
73
Yngve Swärd
Hadeland OL
1
1
73
Ramona Seliger
Hadeland OL
1
1
73
Martin Egger
Gjø-Vard OL
1
1
73
Tor Wallin
Snertingdal IF Orientering
1
0
1
73
Wenche Brobakken
Snertingdal IF Orientering
1
1
73
Helge Revhaug
Ringerike OL
1
1
73
Evine Westli Andersen
Løten o-lag
1
1
73
Thea Slotnæs
Snertingdal IF Orientering
1
1
73
Erik Grøndalen
Hamar OK
1
1
73
Lars Olav Fjose
Gjø-Vard OL
1
1
73
Frode Paulsen
Gjø-Vard OL
1
1
73
Nuria Minguez Esteve
Gjø-Vard OL
1
1
73
Anne Cecilie Jacobsen
Gjø-Vard OL
1
1
73
Sindre Lindstad
NOTEAM
1
1
73
Agnethe Hasli
Bækkelagets SK
1
1
73
Sune Raknes Sogstad
Gjø-Vard OL
1
1
73
Martine Engh Sagvold
OL Toten-Troll
1
1
73
Eline Kravdal
Gjø-Vard OL
1
1
73
Ylva Slotnæs Lyshaug
Snertingdal IF Orientering
0
1
1
73
Ulrikke Visted-Hansen
Gjø-Vard OL
1
1
73
Emma Bangstad Bergersen
Hamar OK
1
1
73
June Rogstad Bekkevold
Løten o-lag
1
1
73
Gro Solnørdal
Rudsbygd IL
1
1
73
Per Aas
Raumar Orientering
1
1
73
Therese Holmen
Snertingdal IF Orientering
1
0
1
73
Berit Røste
Ringsaker OK
1
1
73
Arnfinn Pedersen
Gjø-Vard OL
1
1
73
Paul Martin Berg
Rudsbygd IL
1
1
73
Frode Bergersen
Hamar OK
1
1
73
Lis Dæhli
Løten o-lag
1
1
73
Herman Bakke
Løten o-lag
1
1
73
Knut Wikstrøm
Ringsaker OK
1
1
73
Jon Vegard Lunde
Lillehammer OK
1
1
73
Emma Aaslund Jenack
Gjø-Vard OL
1
1
73
Mathilde Oustad
Løten o-lag
1
1
73
Johanne Berg
Løten o-lag
1
1
73
Henriette Berg
Løten o-lag
1
1
73
Ida Marie Bratlien
Snertingdal IF Orientering
1
1
73
Per Olav Andersen
Vang OL
1
1
73
Celine Visted
Gjø-Vard OL
1
1
73
Leon Norman-Haavi
Gjø-Vard OL
1
1
73
Jakob Mo
OL Toten-Troll
1
1
73
Eirin Lodgaard
Byåsen IL
1
1
73
Mina Holmen
Snertingdal IF Orientering
1
0
1
73
Erik Hasli
Snertingdal IF Orientering
1
1
73
Øystein Holmen
Snertingdal IF Orientering
1
1
73
Selma Kvamme
OL Toten-Troll
1
1
73
Eli Ringstad Lien
Gjø-Vard OL
0
1
1
73
Erik Haugen
Ringsaker OK
1
1
73
Leif Anders Strande
Raufoss IL Orientering
1
1
Guro Mo
OL Toten-Troll
0
0
Maren Henriksen
Vang OL
0
0
Tage Raknes Sogstad
Gjø-Vard OL
0
0
Øyvind Sørlie
Hadeland OL
0
0
Sjur Gjestvang
OL Toten-Troll
0
0
Jens Egil Rostad
OL Toten-Troll
0
0
Delarrangementer
Dato
Navn
Arrangør
Gren
15.05.2019
Vestmjøsacup 1 / Sprintcup 4
Gjø-Vard OL, OL Toten-Troll
sprint
22.05.2019
Vestmjøsacup 2
Gjø-Vard OL, OL Toten-Troll
sprint
29.05.2019
Vestmjøsa cup 3
OL Toten-Troll
mellom
12.06.2019
VestMjøsa-cup 4
Gjø-Vard OL, OL Toten-Troll, Raufoss IL Orientering
mellom
04.09.2019
Vest-Mjøsa cup 5
OL Toten-Troll
mellom
11.09.2019
Vest-Mjøsa cup 6
OL Toten-Troll
mellom
18.09.2019
Vest-Mjøsa cup 7
Gjø-Vard OL, OL Toten-Troll
mellom
Annonser