In English
Hjelp og support
Spørsmål og svar
Om Eventor
Produkter og tjenester
Norsk Orientering
Turorientering.no
Stolpejakten
Liveresultater
Livelox
Eventor
Norsk Orienterings sentrale IT-system
Terminliste
Presseresultater
Livelox
Registrer meg
Logg inn
Tyritreffen
Skriv ut
Sluttstilling etter 12 delarrangementer
Tyritreffen
N-åpen
Plass
Navn
Klubb
22.4
1.5
9.5
23.5
6.6
13.6
22.8
29.8
5.9
12.9
19.9
26.9
Totalt
1
Nadine Konrad
Modum OL
2
2
2
6
1
Anna Konrad
Modum OL
2
2
2
6
3
Josephine Glinzig
Privat
1
2
2
5
4
Elias Vold Kjemperud
Fossekallen IL
2
2
4
4
Hester Schuil
Modum OL
2
2
4
4
Fillip Brumoen Kjemperud
Fossekallen IL
2
2
4
4
Sofie Kjemperud Granseth
Fossekallen IL
2
2
4
4
Frida Hope
Modum OL
2
2
4
4
Leah Isabell Joramo
Fossekallen IL
2
2
4
4
Martin Klinkenberg Buhaug
Ringerike OL
2
2
4
4
Emil Klinkenberg Buhaug
Ringerike OL
2
2
4
12
Nadine Leonhardt
Modum O-lag
2
2
12
Joanna Rzadhowska
Privat
2
2
12
Hanna Vitova
Privat
2
2
12
Helene Torgersen
Hadeland OL
2
2
12
Filip S Molenaar
Modum O-lag
2
2
12
Monica Jørgensen
Hadeland OL
2
2
12
Andrine Horn Torgersen
Hadeland OL
2
2
12
Linus Stindeberg
Fossekallen IL
2
2
12
Tor Haugvik
Fossekallen IL
2
2
12
Stas Pro
Fossekallen IL
2
2
12
Peter Haugvik
Fossekallen IL
2
2
12
Johanna Bodkey
Privat
2
2
12
Bjørn Liam Haugan
Fossekallen IL
2
2
12
Julie Olsen Bye
Modum OL
2
2
12
Ole Jokob Trøan
Nittedal OL
2
2
12
Simen Trøan
Nittedal OL
2
2
12
Anne Trøan
Nittedal OL
2
2
12
Liam Joramo
Fossekallen IL
2
2
12
Paskal Jacobi
Modum OL
2
2
12
Andrea Paulsen
Ringerike OL
2
2
12
Emil Strindeberg
Fossekallen IL
2
2
12
Paula Oelschlegel
Privat
2
2
D-12
Plass
Navn
Klubb
22.4
1.5
9.5
23.5
6.6
13.6
22.8
29.8
5.9
12.9
19.9
26.9
Totalt
1
Linnea Nyhagen
Fossekallen IL
20
20
40
2
Kari Kollstrøm
Ringerike OL
17
20
37
3
Oda Opseth
Ringerike OL
18
18
36
H-12
Plass
Navn
Klubb
22.4
1.5
9.5
23.5
6.6
13.6
22.8
29.8
5.9
12.9
19.9
26.9
Totalt
1
Nicolai Teslo
Hadeland OL
20
20
D Kort
Plass
Navn
Klubb
22.4
1.5
9.5
23.5
6.6
13.6
22.8
29.8
5.9
12.9
19.9
26.9
Totalt
1
Hedda Kind Kjellevold
Modum OL
20
15
20
18
20
18
111
2
Anna Konrad
Modum OL
20
1
1
16
20
17
20
15
110
3
Bjørg Gårdhammer
Fossekallen IL
15
1
18
17
17
1
16
17
102
4
Kari Strande
Ringerike OL
20
20
18
20
78
5
Hege Heiberg
Hadeland OL
18
15
14
20
67
6
Lynn Sharon Broadwell
IL GeoForm
14
18
18
50
6
Marte Sofie Skrove
Ringerike OL
15
16
1
18
50
8
Kristin Swärd
Hadeland OL
12
15
16
43
9
Lill Kristin Enger
Modum OL
16
18
34
10
Liv Anett Borge
Fossekallen IL
12
17
29
11
Josephine Glinzig
Privat
20
20
11
Marta Stang
Modum OL
20
20
11
Marit Weseth Kure
Bodø
20
20
14
Annabell Kjellevold
Modum O-lag
18
18
14
Hanna Bode
Hadeland OL
18
18
14
Hedda Bondehagen
Fossekallen IL
18
18
17
Frida Hope
Modum OL
17
17
17
Paula Odschlegel
Hadeland OL
17
17
17
Ellen Grønlund
Ringerike OL
17
17
20
Marianne Jerkø
Ringerike OL
16
16
20
Live Joronn Ytrehus
Ringerike OL
16
16
22
Sigrid Grindberg
Ringerike OL
14
14
23
Stina Bondehagen
Fossekallen IL
13
13
23
Anat Noiman
Lev Hashron
13
13
25
Solveig Bondehagen
Fossekallen IL
11
11
26
Nina Birkeland
Fossekallen IL
10
10
27
Eline Loe
Fossekallen IL
9
9
28
Karin Loe
Fossekallen IL
8
8
29
Nadine Leonhadt
Modum OL
1
1
29
Eva Thorsby
Modum OL
1
1
H Kort
Plass
Navn
Klubb
22.4
1.5
9.5
23.5
6.6
13.6
22.8
29.8
5.9
12.9
19.9
26.9
Totalt
1
John Ivar Kjellevold
Modum OL
16
16
18
18
20
20
16
18
142
2
Jo Randar Holmøy
Hadeland OL
18
15
20
18
20
20
111
3
Oskar Hope
Modum OL
18
18
18
17
71
4
Vidar Berteig
IL GeoForm
17
20
20
57
5
Tom Bondehagen
Fossekallen IL
20
20
40
6
Alexander B. Nyhagen
Fossekallen IL
20
18
38
7
Bård Stang
Modum OL
18
16
34
7
Pascal Jakoby
Modum OL
17
17
34
7
Brede Høibak Gundersen
Ringerike OL
17
17
34
10
Leif Roger Hultgreen
Ringerike OL
15
17
32
11
John Ivar Kjellvold
Modum OL
20
20
11
Kjell Grønhovd
Modum OL
20
20
13
Reidar Kollstrøm
Ringerike OL
18
18
14
Rodney neufeld
Modum O-lag
17
17
15
Jørun Sandberg
Modum O-lag
16
16
16
Svein Grønhovd
Modum OL
15
15
17
Petter Klepelv
Fossekallen IL
14
14
18
Hans Jørgen Loe
Fossekallen IL
13
13
19
Ole Jørgen Bøhn
Ringerike OL
12
12
20
Sverre Thune
Ringerike OL
11
11
21
Niklas Neufeld
Modum O-lag
1
1
21
Thorbjørn Enerhaugen
Modum OL
1
1
D Mellom
Plass
Navn
Klubb
22.4
1.5
9.5
23.5
6.6
13.6
22.8
29.8
5.9
12.9
19.9
26.9
Totalt
1
Grete S B Hovi
Skien OK
18
(16)
17
17
20
18
20
17
18
(15)
145
2
Line Skjevik Arnevik
Ringerike OL
13
15
18
14
16
16
20
18
130
3
Torunn Økern Jensen
Ringerike OL
20
18
1
18
20
20
20
117
4
Ragnhild Elsrud Hultgreen
Ringerike OL
12
13
15
15
17
72
5
Sissel Skovly
Ringerike o-lag
14
14
20
18
66
6
Larysa Mironava
Modum OL
12
15
20
17
64
7
Hanne Løver Thon
Modum OL
16
17
20
53
8
Live Ytrehus
Ringerike OL
9
16
17
42
9
May Ingela Hope
Modum OL
17
20
37
10
Trine Opseth
Ringerike OL
15
17
32
11
Ida Enerhaugen
Ringerike OL
11
11
22
12
Ida Marie Hovi
Skien OK
20
20
12
Kjersti Stræte
Ringerike OL
20
20
14
Anne Guro Nøkleby
Ringerike OL
1
18
19
15
Rikke Ingesen
Fossum
18
18
15
Kari Natvig
Nittedal OL
18
18
17
Astrid Rognstad
Hadeland OL
17
17
17
Hilde S Molenaar
Modum O-lag
17
17
19
Maren Kopland
Modum O-lag
16
16
19
Silje Opseth
Ringerike OL
16
16
19
Karen Backe Langum
Ringerike OL
16
16
19
Kirsti Kringhaug
Ringerike OL
16
16
23
Silvia Schneider
Privat
14
14
24
Trine Marit Justad Raaen
Lierbygda OL
13
13
25
Veslemøy Solberg
Konnerud IL
12
12
26
Hege Heiberg
Hadeland OL
8
3
11
26
Solveig Kongsrud
Modum O-lag
10
1
11
28
Karen Langum
Ringerike OL
10
10
29
Gunn Elin Rudi
Hadeland OL
9
9
29
Anne Mia Olsen
Modum O-lag
8
1
9
31
Paskal Jacobi
Modum OL
7
7
31
Kari Enerhaugen
Ringerike OL
7
7
33
Berthe Teslo
Hadeland OL
6
6
33
Lill-Kristin Enger
Modum OL
6
6
35
Anisa Klobucista
Hadeland OL
5
5
35
Nina Birkeland
Fossekallen IL
5
5
37
Birgitte Bekkelund
Røyken OL
4
4
38
Sirpa Lilja
Modum O-lag
1
1
38
Monica Trøan
Nittedal OL
1
1
38
Marta Stang
Modum O-lag
1
1
38
Ingeborg Rognstad
Hadeland OL
1
1
38
Marianne Jerkø
Ringerike OL
1
1
H Mellom
Plass
Navn
Klubb
22.4
1.5
9.5
23.5
6.6
13.6
22.8
29.8
5.9
12.9
19.9
26.9
Totalt
1
Gunnar Hope
Modum OL
20
18
(16)
18
18
20
(16)
20
(18)
20
20
154
2
Helge Graffer
Ringerike OL
13
17
14
18
15
17
17
111
3
Hans Einar Thorset
Fossekallen IL
13
17
15
14
13
16
88
4
Helge Revhaug
Ringerike OL
16
16
11
13
16
72
5
Morten Dåsnes
Ringerike OL
16
17
17
50
6
Brede Høibak Gundersen
Ringerike OL
11
14
10
14
49
6
Johan Swärd
Hadeland OL
14
18
17
49
6
Roar Bye
Modum O-lag
1
15
17
16
49
9
Sverre Graffer
Ringerike OL
14
18
15
47
10
Knut Ivar Kollstrøm
Ringerike OL
4
12
12
12
40
11
Jørn-Are Longfjeld
Modum OL
20
18
38
12
Olav Høgseth
Fossekallen IL
18
18
36
12
Lars Inge Arnevik
Ringerike OL
16
20
36
14
Erik lindstrøm
Modum OL
15
16
31
15
Inge Skavhaug
Ringkollen skifklubb
15
13
1
29
16
Kjell Grønhovd
Modum O-lag
14
14
28
16
John Hofoss
Hadeland OL
15
13
28
18
Hroar Sanna
Ringerike OL
9
12
21
19
Kristian Kihle
Ringerike OL
20
20
19
Kaspar Lilja
Modum O-lag
20
20
19
Torbjørn nørbech
Ringerike o-lag
6
14
20
19
Richard Zeiner-Gundersen
Fossum IF
20
20
19
Knut Aas
Ringerike OL
20
20
19
Svein S Jacobsen
Tyrving IL
20
20
25
Jan Rune Paulsen
Ringerike OL
18
18
25
Vidar Berteig
IL GeoForm
18
18
27
Sven Ohrvik
Konnerud IL
17
17
27
Trygve Rognstad
Hadeland OL
17
17
27
Mikkel berglund
Ringerike o-lag
17
17
27
Martin Nøkleby Melling
Ringerike OL
17
17
31
Hans A. Tingvold
Raufoss IL Orientering
16
16
31
Egil Wickstrand Iversen
Heming Orientering
16
16
33
Ziv Noiman
Lev Hashron
15
15
33
Tor Trøan
Hadeland OL
15
15
33
John Hofoss
Hadeland OL
15
15
33
Bjørn Bendiktsen
Konnerud IL
15
15
37
Bård Natvig
Nittedal OL
14
14
38
Tommy Bjerke
Fossekallen IL
2
10
12
38
Bård Stang
Modum O-lag
12
12
38
Knut Olav Sunde
Ringerike OL
12
12
41
Rolf Langum
Ringerike OL
11
11
41
Per Kaarby
Fossum IF
11
11
43
Einar Teslo
Hadeland OL
10
10
44
Svein Grønhovd
Modum OL
9
9
45
Torgeir Brandal
Kongsberg OL
8
8
46
Per Anund Loe
Fossekallen IL
7
7
47
Jon Erland Fossaas
Ringerike OL
5
5
48
Toralf Opperud
Ringerike OL
3
3
48
Oskar Erland Fossaas
Ringerike OL
2
1
3
50
Ask Sætnan
Fossum IF
2
2
51
Tormod Dahl
Ringerike OL
1
1
51
Pascal Jacobi
Modum O-lag
1
1
51
Per Erik Opseth
Ringerike OL
1
1
51
Roy Are Hansen
Hadeland OL
1
1
51
Frode Løset
Ringerike OL
1
1
D Lang
Plass
Navn
Klubb
22.4
1.5
9.5
23.5
6.6
13.6
22.8
29.8
5.9
12.9
19.9
26.9
Totalt
1
Anne Guro Nøkleby
Ringerike OL
16
20
20
56
2
Ingrid D. Løset
Ås MMBUI
20
18
38
3
Kirsti Kringhaug
Ringerike o-lag
17
20
37
4
Larisa Mironava
Modum OL
20
20
5
Tuva Aas Stræte
Ringerike OL
18
18
6
Anne Kristin Kvamme
Ringerike OL
17
17
7
Kjersti Stræte
Ringerike OL
15
15
8
Monica Berglund
Ringerike OL
14
14
9
Silje B. Hovi
Skien OK
13
13
10
Kristine Grønlund
Ringerike OL
12
12
11
Kathinka Zahl Hagen
Fossum IF
11
11
H Lang
Plass
Navn
Klubb
22.4
1.5
9.5
23.5
6.6
13.6
22.8
29.8
5.9
12.9
19.9
26.9
Totalt
1
Lars-Inge Arnevik
Ringerike OL
20
20
20
20
20
20
20
140
2
Geir Nilsen
Viul Orienteringsklubb
4
15
17
14
18
20
18
14
120
3
Lars D. Fjeldstad
Ringerike OL
2
13
15
17
16
14
14
12
103
4
Kristian Kihle
Ringerike OL
11
18
18
18
18
18
101
5
Harald Hovi
Skien OK
7
13
15
16
17
16
11
95
6
Lars Berglund
Ringerike OL
9
14
12
18
15
11
15
94
7
David Løver
Modum OL
17
20
20
57
8
Oskar Arnevik
Ringerike OL
2
20
17
16
55
9
Lars Enerhaugen
Modum OL
17
15
17
49
10
Anders Beyer Brattli
Ringerike OL
12
16
12
40
10
Stig Melling
Ringerike OL
10
16
13
1
40
12
Pål Skogedal
Asker
20
17
37
13
Jens Kristian Kopland
Modum O-lag
17
18
35
13
Jørgen Mårtensson
Modum OL
17
18
35
15
Martin Nøkleby Melling
Ringerike OL
15
17
32
16
Hans Einar Thorset
Fossekallen IL
18
10
28
17
Jan Rune Paulsen
Ringerike o-lag
13
14
27
18
Morten Dåsnes
Ringerike OL
6
14
20
19
Martin Hoset
Bodø
18
18
19
Frode Løset
Ringerike OL
2
16
18
21
Olav Høgset
Fossekallen IL
17
17
22
Magnus Beyer Brattli
Mo OK
16
16
22
Eirik Larsen
Skien OK
16
16
22
Erik S Molenaar
Modum O-lag
16
16
25
PÅl Spone
MOdum O-lag
15
15
25
Stein Aas Stræte
Ringerike OL
15
15
27
Stefan Schwarzenberger
Privat
14
14
27
Bjørn Anders Flågen
Heming Orientering
14
14
27
Øyvind Strande
Ringerike OL
13
1
14
30
Bjørn Idar Sætran
IF Trauma
13
13
31
Thorbjørn Nørbeck
Ringerike OL
12
12
32
Svein Rosland
Hope IL
11
11
33
Knut Ivar Kollstrøm
Ringerike OL
9
9
34
Rolf Langum
Ringerike OL
8
8
34
Mikkel Berglund
Ringerike OL
8
8
36
Knut Jostein Sætnan
Fossum IF
5
5
37
Stein Hagen
Fossum IF
3
3
38
Birk Sætnan
Fossum IF
2
2
38
Leiv Inge Kjemperud
Fossekallen IL
2
2
38
Anders Flågen
Heming Orientering
2
2
38
Knut Aas
Ringerike OL
2
2
38
Sander Arnevik
Ringerike OL
2
2
38
Richard Kammerud
Ringerike OL
2
2
38
Roar Bye
Modum OL
2
2
45
Sondre Z. Hagen
Fossum IF
1
1
D 13-16
Plass
Navn
Klubb
22.4
1.5
9.5
23.5
6.6
13.6
22.8
29.8
5.9
12.9
19.9
26.9
Totalt
1
Hedda Kjellevold
Modum OL
18
20
38
2
Astrid Rognstad
Hadeland OL
20
20
2
Marte Sofie Skrove
Ringerike OL
20
20
2
Ida Maria Flågen
Heming Orientering
20
20
H 13-16
Plass
Navn
Klubb
22.4
1.5
9.5
23.5
6.6
13.6
22.8
29.8
5.9
12.9
19.9
26.9
Totalt
1
Oskar Hope
Modum OL
20
1
18
20
20
79
2
Reidar Kollstrøm
Ringerike OL
18
20
18
18
74
3
Mikkel Berglund
Ringerike OL
18
20
20
58
4
Mats Olsen Bye
Modum OL
20
20
4
Stein Aas Stræte
Ringerike OL
20
20
6
Martin Nøkleby Melling
Ringerike OL
1
1
Delarrangementer
Dato
Navn
Arrangør
Gren
22.04.2019
Tyritreffen (karusell)
Fossekallen IL
mellom
01.05.2019
Tyritreffen (karusell)
Fossekallen IL
mellom
09.05.2019
Tyritreffen løp nr 3
Ringerike OL
mellom
23.05.2019
Tyritreffen løp nr 4
Ringerike OL
mellom
06.06.2019
Tyritreffen løp nr.5
Modum OL
mellom
13.06.2019
Tyritreffen løp nr.6
Modum OL
mellom
22.08.2019
Tyritreffen løp nr. 7
Hadeland OL
mellom
29.08.2019
Tyritreffen løp nr. 8
Hadeland OL
mellom
05.09.2019
Tyritreffen løp nr.9
Modum OL
mellom
12.09.2019
Tyritreffen (karusell)
Fossekallen IL
mellom
19.09.2019
Tyritreffen løp nr 11
Ringerike OL
mellom
26.09.2019
Tyritreffen løp nr 12
Ringerike OL
mellom
Annonser