Norsk Orientering

Ungdomscup 2019

Skriv ut

Sluttstilling etter 6 delarrangementer

D11-12

Plass Navn Klubb
21.5
28.5
4.6
3.9
10.9
17.9
Totalt
1 Julie Mydland Helland Egersund OK 30 30 30 (30) (24) -> +0.00
2 Ada C Stokkeland Ålgård Orientering (20) 24 (22) 24 30 -> +1.15
3 Norah Breivold Ganddal IL 24 24 20 -> +4.17
4 Oda Fjermestad Helgesen Sandnes IL (Rogaland) 22 27 19 -> +10.36
Mari Richter Sandnes IL (Rogaland) 27 (20) 27 27 (27)
Nina Aksland Sandnes IL (Rogaland) 19 22 22
Helene Pfluger Hundeide Sandnes IL (Rogaland) 19

H11-12

Plass Navn Klubb
21.5
28.5
4.6
3.9
10.9
17.9
Totalt
1 Peter Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 30 30 30 (22) (30) -> +0.00
2 Idar Jongenburger Sandnes IL (Rogaland) 27 27 30 (22) -> +3.45
3 Bjørnar Sydnes Risa Stavanger Orienteringsklubb 27 20 -> +5.42
4 Peder Orstad Ganddal IL 17 -> +6.45
5 Thomas Duncan Sandnes IL (Rogaland) 20 (18) 24 24 -> +7.12
6 Jomar Halvorsen Sætre Sandnes IL (Rogaland) 20 19 -> +9.07
7 William Tønnesen Lundberg Sandnes IL (Rogaland) 24 19 19 (17) -> +12.04
8 Erling Molvik Jørgensen Sandnes IL (Rogaland) 16 15 -> +14.22
9 Øyvind Stokke Seljeskog Ganddal IL 18 -> +17.24
10 Arve Lunde Ganddal IL 19 -> +21.10
Magnus Haug Sandnes IL (Rogaland) (22) 24 (22) 27 27
Marius Rødde Ganddal IL 17 22 20
Emil Wathne Thingbø Sandnes IL (Rogaland) 19 20 18
Jomar Halvorsen Sætre Sandnes IL (Rogaland) 24
Vegard Berge Sandnes IL (Rogaland) 16
Filip Haga Sandnes IL (Rogaland) 16

D13-14

Plass Navn Klubb
21.5
28.5
4.6
3.9
10.9
17.9
Totalt
1 Anna Taksdal Ganddal IL 30 30 30 (30) (30) -> +0.00
2 Selma Lothine Fridheim Torp Sandnes IL (Rogaland) 24 20 (20) 27 -> +2.19
3 Amalie Wathne Thingbø Sandnes IL (Rogaland) 27 27 (18) 22 (22) -> +2.46
4 Thea Beate Puntervold Egersund OK 22 (19) 24 (20) 24 -> +3.58
5 Alva Christiansen Sandnes IL (Rogaland) 20 24 (17) (19) 20 -> +4.40
6 Evelyn Fernandes Nødland Sandnes IL (Rogaland) 18 22 27 -> +4.52
7 Erle Nermoen Nilssen Ganddal IL 17 -> +16.38
Karine Aarstad Torgersen Egersund OK 22 27
Synne Skeie Petterson Egersund OK 19 27
Marte Roth Aarskog Sandnes IL (Rogaland) 19

H 13-14

Plass Navn Klubb
21.5
28.5
4.6
3.9
10.9
17.9
Totalt
1 Bjørnar Peikli Sandnes IL (Rogaland) 30 30 (27) (0) 30 -> +0.00
2 Jonas Vistnes Myklebost Sandnes IL (Rogaland) 24 (20) 24 30 (24) -> +1.24
3 Jone Valdal Sandnes IL (Rogaland) 27 27 (20) (24) 27 -> +1.38
4 Joel Skoge Sandnes IL (Rogaland) 24 30 -> +2.57
5 Dirk Einar van Zanten Sandnes IL (Rogaland) 22 0 -> +9.27
6 Arnfinn Solheim Sandnes IL (Rogaland) 18 18 22 -> +12.33
Samuel A Stokkeland Ålgård Orientering (20) 22 22 27
Fredrik Hovstad Ganddal IL 19 19
Odin Horpestad Egersund OK 19

D 15-16

Plass Navn Klubb
21.5
28.5
4.6
3.9
10.9
17.9
Totalt
1 Kaja Peikli Sandnes IL (Rogaland) 30 30 30 (30) (30) -> +0.00
2 Julie Aksland Sandnes IL (Rogaland) 27 27 27 -> +2.24
3 Hilde Ohr Ganddal IL -> +12.02
Elin Helene Dymbe Stavanger Orienteringsklubb 27
Dina Torgersen Stavanger Orienteringsklubb 24

H 15-16

Plass Navn Klubb
21.5
28.5
4.6
3.9
10.9
17.9
Totalt
1 Edvin Aakre Egersund OK 30 30 30 (30) -> +0.00
2 Thomas Valdal Sandnes IL (Rogaland) 27 19 (18) 22 (17) -> +1.54
3 Øyvind Lamark Ganddal IL (18) 27 27 20 -> +2.03
4 Andreas Vistnes Myklebost Sandnes IL (Rogaland) (0) 27 (0) 24 27 -> +2.11
5 Thomas Barvik Mæland Ganddal IL 22 22 15 -> +2.48
6 Omund Thu Landstad Sandnes IL (Rogaland) 20 (16) 20 (20) 22 -> +3.04
7 Andreas Nybak Urdal Ganddal IL 17 15 -> +4.00
8 Gustav Levang Sandnes IL (Rogaland) 17 15 18 -> +5.40
9 Gabriel Årsvoll Sandnes IL (Rogaland) 0 15 -> +10.37
Markus Richter Sandnes IL (Rogaland) 30 (0) 19 24
Kalle Jongenburger Sandnes IL (Rogaland) 24 24 24 (19)
Ola Wathne Thingbø Sandnes IL (Rogaland) 18 17 16
Simon Fjermestad Helgesen Sandnes IL (Rogaland) 19 (0) 15 16
Stian Haugvaldstad Sandnes IL (Rogaland) 22 0 15
Christoffer Øen Kvernstuen Egersund OK 15 19
Elias Eidsvåg Ganddal IL 20
Ole Andre Brandsberg Egersund OK 18

Delarrangementer

Dato Navn Arrangør Gren
21.05.2019 Ungdomscup/Klubbkamp Storhaug Stavanger Orienteringsklubb mellom
28.05.2019 Ungdomscup 2.løp, Klubbkamp, Sandnes Sandnes IL (Rogaland) mellom
04.06.2019 Ungdomscup 3 løp /Klubbkamp, Vannbassengene Egersund OK mellom
03.09.2019 Ungdomscup 4 løp /Klubbkamp, Kiellandsskogen Egersund OK mellom
10.09.2019 Ungdomscup #5 Sandnes IL (Rogaland) mellom
17.09.2019 Ungdomscup finale Ganddal IL sprint

Annonser

IOF Eventor