Norsk Orientering

Skaukarenes Krus 2019

Skriv ut

Stilling etter 6 av 10 delarrangementer

Hvert år arrangeres Skaukarens Krus der den beste D/H11-12 og D/H13-14 løperen mottar et Krus fra Skaukarene for sin prestasjon iløpet av sesongen.

D 11-12

Plass Navn Klubb
30.3
13.4
30.4
4.5
14.5
28.5
24.8
27.8
1.9
7.9
Totalt
1 Jenny Danevad Fredrikstad SK 10 10 10 10 10 (10) 50
2 Emma Aune Jakobsen OK Moss 8 8 9 9 34
3 Malin Husebye Aamodt Fredrikstad SK 7 7 4 4 7 (4) 29
4 Sofie Holm Nedrebø OK Moss 6 8 7 7 28
5 Minna Sofie Wingstedt Halden SK 9 9 9 27
6 Hedvig Scheele Søyland Fredrikstad SK 6 5 5 2 8 26
7 Erle Elise Wold OK Moss 0 2 7 8 5 22
8 Erle P. Wetterhus OK Moss 5 4 6 6 21
9 Betina Arnesen Fredrikstad SK 4 3 3 4 3 17
10 Thea Kvalheim Halden SK 6 6 12
11 Ingrid Steinsland Fredrikstad SK 8 3 11
12 Emma Aune Rytter Jakobsen OK Moss 9 9
13 Ingrid Agnalt Hjelbak Trøsken IL 3 5 8
14 Eline Noelia Larsen Varteig OL 5 5
15 Una Retteraasen Indre Østfold OK 1 2 3

H 11-12

Plass Navn Klubb
30.3
13.4
30.4
4.5
14.5
28.5
24.8
27.8
1.9
7.9
Totalt
1 Syver Strand Gulbrandsen Fredrikstad SK 10 10 (8) 10 10 9 49
2 Jesper Vonen Svae Sarpsborg OL 9 9 9 9 7 43
3 Selmer Løken OK Moss 7 9 10 8 8 (4) 42
4 Eskil Pehrsen-Lunde Sarpsborg OL 6 7 6 6 (5) 6 31
5 Anders Hovgaard Eisvang OK Moss 8 8 0 10 26
6 Håkon Lillegraven Langsæter Trøsken IL 6 7 6 19
7 Fredrik Texmo Grønn Sarpsborg OL 0 4 8 12
8 Tore Lind-Larsen OK Moss 5 5 10
9 Alvar Evensen OK Moss 7 7
9 Alvar Vedvik OK Moss 7 7
11 Aksel Sandvik Halden SK 5 5
11 Peder Kjerkreit Trøsken IL 5 5
13 Teodor Nilsen Trøsken IL 3 3
13 Aksel Rekkedal Indre Østfold OK 3 3
15 Theodor Johannessen Nilsen Trøsken IL 2 2
Brage Kristiansen OK Moss 0 0

D 13-14

Plass Navn Klubb
30.3
13.4
30.4
4.5
14.5
28.5
24.8
27.8
1.9
7.9
Totalt
1 Erika Lind-Larsen OK Moss 9 (7) 10 10 10 10 49
2 Marte Hox Brynildsen Fredrikstad SK 10 10 (7) 8 9 9 46
3 Sigrid Schmitt Gran Halden SK 6 9 9 8 7 39
4 Marte Lillegraven Langsæter Trøsken IL 5 10 8 6 6 35
5 Sigrid Hauge Sarpsborg OL 7 5 5 7 5 29
6 Elma Sagli Gudim Indre Østfold OK 8 3 6 3 8 28
7 Ingrid Pedersen Holmskau Trøsken IL 0 8 7 15
8 Julie Brenås Varteig OL 6 4 5 15
9 Inger Anne Svendsby Braarud Halden SK 2 4 0 4 0 10
10 Åse Valero Kjerkreit Halden SK 1 6 7
11 Viola Vedvik OK Moss 2 4 6

H 13-14

Plass Navn Klubb
30.3
13.4
30.4
4.5
14.5
28.5
24.8
27.8
1.9
7.9
Totalt
1 Emil Husebye Aamodt Fredrikstad SK 10 10 10 10 10 50
2 Henrik Julian Fontes Aarbu Varteig OL 10 9 9 9 9 (9) 46
3 Audun Nordby Fredrikstad SK 9 7 6 8 7 37
4 Martin Bryggen Halden SK 8 7 6 7 8 36
5 Elias Mosebekk Halden SK 6 8 8 5 5 32
6 Sebastian Bøhn-Bryntesen Halden SK 7 8 5 6 6 32
7 Birk Breimo OK Moss 6 4 4 2 16
8 Sverre Sandvik Halden SK 5 3 2 10
9 Erlend Grønlund Moen Gimle IF 7 7
10 Elias Thoresen Halden SK 0 3 3 6
11 Vetle Fosdal Gimle IF 5 5
12 Andreas Tveter Halden SK 4 4
12 Vilhelm Svarød Idd Sportsklubb 4 4
12 Sivert Finstad Fredrikstad SK 4 4
15 Eivind Imrik Fredrikstad SK 1 1

Delarrangementer

Dato Navn Arrangør Gren
30.03.2019 Blåveissprinten Fredrikstad SK mellom
13.04.2019 Lørdagskjappen OK Moss mellom
30.04.2019 Ungdomsserien løp 1 OK Moss mellom
04.05.2019 KM Sprint Gimle IF sprint
14.05.2019 Sport8serien løp 2 Gimle IF mellom
28.05.2019 Sport8serien løp 3 Indre Østfold OK lang
24.08.2019 KM mellomdistanse Indre Østfold OK mellom
27.08.2019 Sport8serien løp 4 Halden SK lang
01.09.2019 KM lang Østfold OK Moss lang
07.09.2019 Sport 8 Serien Finale Trøsken IL lang

Annonser

IOF Eventor