In English
Hjelp og support
Spørsmål og svar
Om Eventor
Produkter og tjenester
Norsk Orientering
Turorientering.no
Stolpejakten
Liveresultater
Livelox
Eventor
Norsk Orienterings sentrale IT-system
Terminliste
Presseresultater
Livelox
Registrer meg
Logg inn
Sprintcup Bergen 2018
Skriv ut
Sluttstilling etter 6 delarrangementer
H19-
Plass
Navn
Klubb
10.4
24.4
21.8
4.9
18.9
25.9
Totalt
1
Kristian Rykkje
Varegg Fleridrett
100
(50)
197
200
->
+0.00
2
Kasper Valestrand
Varegg Fleridrett
128
162
100
->
+2.17
3
Scott Juvik
IL Gular
50
152
175
->
+2.35
4
Niklas Profors
Varegg Fleridrett
127
169
122
->
+3.30
5
Lars Røttingen
IL Gular
100
118
150
->
+3.47
6
Asbjørn Magnus Midtbø
Wing OK
100
127
->
+6.35
7
Sturle Nordeide
Gneist, IL
100
100
->
+9.24
8
Knut Utne
Fana IL
100
100
100
(100)
(100)
->
+11.42
9
Bernt Vinsnesbakk
Stord Orientering
->
+12.36
10
Kristoffer Monsen
Varegg Fleridrett
->
+12.41
Magnus Gjerstad
Varegg Fleridrett
166
200
146
Andreas G. Polden
Gneist, IL
200
179
Markus Kjærner-Semb
Varegg Fleridrett
168
200
Andreas Berge
Os O-lag
103
121
100
Ørjan Rykkje
Varegg Fleridrett
133
153
Kim Andre Haugland
Varegg Fleridrett
115
138
Eirik Bjørkevoll
Odda OL
100
100
Stian Rykkje
Varegg Fleridrett
200
Sverre Soløy
Varegg Fleridrett
100
100
Erlend Gjestemoen
Bergens TF
147
Magne Knudsen
Gneist, IL
131
Bjørn Johannessen Field
Gneist, IL
125
Lok Him Ma
Varegg Fleridrett
100
Gregor Sturm
OLV Landshut, GER
100
Frederik Seeger
OLV Landshut, GER
100
Gard E. Jørgensen
Gneist, IL
100
Alexander Olsen Loodtz
Gneist, IL
100
Ivar Michaelsen
Gneist, IL
100
Lars Olav Tolo
Gneist, IL
100
Andrea Aletti
Bergens TF
100
Odd Kasper Ekre
BSI - Orientering
100
Jørgen Ekerhovd
Varegg Fleridrett
50
H40-
Plass
Navn
Klubb
10.4
24.4
21.8
4.9
18.9
25.9
Totalt
1
Bjarte Eikanger
Gneist, IL
191
200
(179)
200
->
+0.00
2
Tore Nymark
Varegg Fleridrett
(145)
187
157
200
->
+2.19
3
Sveinung Rykkje
Varegg Fleridrett
129
145
135
(105)
(50)
->
+6.00
4
Øistein Stemme
Hordaveg BIL
151
142
131
(122)
->
+6.23
5
Gernot Doppelhofer
Varegg Fleridrett
133
100
153
->
+7.05
6
Sverre Ottesen
Varegg Fleridrett
(100)
107
131
(100)
132
->
+7.25
7
Helge Tiger Haugland
Varegg Fleridrett
104
162
->
+8.20
8
Arne Johannesen
IL Gular
100
50
100
->
+8.32
9
Anders Tønnessen Rød
Fana IL
141
->
+8.35
10
Helge Rosenlund
Varegg Fleridrett
103
134
->
+9.25
11
Geir Heksem
Fana IL
50
100
->
+10.33
12
Runar Sivertsen
Bergens TF
100
100
100
->
+10.52
13
Dag Terje Røen
Samnanger IL
100
100
100
(100)
->
+11.16
14
Sverre Johan Nærheim
IL Gular
100
100
(100)
130
->
+12.05
15
Lars Sveen
Bergens TF
100
100
100
(50)
->
+13.01
16
Lars Fjellanger
Fana IL
50
100
100
->
+14.25
17
Matti Torgersen
Bergens TF
100
100
100
(100)
->
+16.17
18
Jan Ove Vindenes
Askøy OL
100
->
+16.21
19
Helge Emhjellen
IL Gular
100
100
->
+17.24
Ronny Rykkje
Varegg Fleridrett
181
197
175
Håkon Reikvam
IL Gular
150
200
Per Arne Aadland
Samnanger IL
176
173
Tom Øyvind Johannessen
Gneist, IL
110
120
100
Kjetil Damm
TIF Viking
100
114
100
(100)
Bjørn Batalden
Fana IL
100
100
100
Jan Steineger
Gneist, IL
105
175
Jan Kjærner-Semb
Varegg Fleridrett
173
100
Bjart Are Hellen
TIF Viking
106
156
Arne Wilhelm Knudsen
Gneist, IL
100
112
Pål Thomassen
Varegg Fleridrett
110
100
Sindre Ekrheim
Bergens TF
100
100
Hans-Richard Brattbakk
Fana IL
100
100
Gjermund Urset
IL BUL-Tromsø
200
Ole Tørnqvist
Fana IL
100
100
Rune Stadsnes
IL Gular
100
50
Frank Løwengreen
Fredrikstad SK
141
Bjørn Hølleland
Fana IL
130
Kristian Løvås
Varegg Fleridrett
118
Jan-Hugo Hanssen
IL BUL-Tromsø
111
Ketil Døskeland
Fana IL
109
Trond Døskeland
Fana IL
106
Lars H Smedsrud
Varegg Fleridrett
100
Jon-Kåre Hansen
TIF Viking
100
Tore Lid
Varegg Fleridrett
100
Ketil Nummedal
Fana IL
100
Håkon Mogstad
Fana IL
100
Tommy Sævareid
Os Orienteringsklubb
100
Tore Svein Nese
Askøy OL
100
Bård Hekland
IL Gular
100
Rune Erdal
Samnanger IL
100
Bjørn Steinhaug
Varegg Fleridrett
100
Harald Valen
Varegg Fleridrett
50
David Johan Tjøswold
Bergens TF
50
H60-
Plass
Navn
Klubb
10.4
24.4
21.8
4.9
18.9
25.9
Totalt
1
Ørjan Eirik Valestrand
Fana IL
185
200
173
->
+0.00
2
Dagfinn Hole
Bergens TF
(103)
117
137
124
->
+6.16
3
Alfon Harald Johansen
Bergens TF
145
127
50
->
+7.30
4
Magne Raadal
Fana IL
100
119
100
->
+8.32
5
Jan Harald Helmich Pedersen
TIF Viking
100
100
100
(100)
->
+10.35
6
Jan Olav Ormberg
Fana IL
100
100
100
->
+12.37
7
Axel Ingvaldsen
TIF Viking
100
100
100
->
+14.04
Magnus Natås
Bergens TF
200
(50)
200
(189)
200
Bjørn L. Basberg
Varegg Fleridrett
200
183
Jørn Torgersen
TIF Viking
129
100
103
Per Haugland
Årstad IL
50
100
100
Knut Gjestemoen
Bergens TF
136
112
Per Øivind Husby
Varegg Fleridrett
100
135
Kristian Hj. Falch
IL Gular
124
100
Harald Lyngtun
Fana IL
106
100
Halvdan Ramberg Moe
Fana IL
100
100
Otto Grahl-Nielsen
Bergens TF
100
100
Egil Karlsen
Askøy OL
100
100
Per Mathismoen
Fana IL
100
100
Atle Alvheim
Fana IL
129
Erling Strand
Bergens TF
100
Anders Bjørkaas
Askvoll og Holmedal IL
100
H16-18
Plass
Navn
Klubb
10.4
24.4
21.8
4.9
18.9
25.9
Totalt
1
Eyvind Kjellevold Malde
IL Gular
(105)
190
149
121
->
+0.00
2
Mathias Rosenlund
Varegg Fleridrett
194
151
200
->
+1.12
3
Stian Rykkje
Varegg Fleridrett
200
144
->
+1.52
4
Tage Rosenlund
Varegg Fleridrett
(100)
124
118
156
->
+3.27
5
Lars Schjølberg Evensen
Gneist, IL
100
132
(100)
(100)
125
->
+3.54
6
Ulrik Hellen
Varegg Fleridrett
100
100
125
->
+5.57
7
Halvor Fetveit Sundal
Fana IL
100
100
100
(100)
->
+11.54
Birk Bell Lysaker
Fana IL
(156)
196
200
191
Oskar Madslien Steinhaug
Varegg Fleridrett
(115)
150
167
160
Erik Bohne
Varegg Fleridrett
115
159
200
Mathias Heradstveit
Gneist, IL
(100)
132
(100)
125
138
Kristoffer Kjenes Haugland
Varegg Fleridrett
100
100
135
Sigve Rygg Eikeland
Bergens TF
100
100
100
(100)
(50)
Knut Heikki Odland Torgersen
Bergens TF
122
100
Andreas Dale
Bergens TF
200
Sindre Haaland Westerbø
Gneist, IL
100
100
Jon Erik Doppelhofer Ervik
Varegg Fleridrett
100
50
Håvard Nybø
Fana IL
100
Andreas Nysæter
Bergens TF
100
Vegard Skeie
Bergens TF
100
Olav Hammersland Garnes
Gneist, IL
100
Aune Dørmænen
Varegg Fleridrett
100
Eirik Bjerke Otterå
TIF Viking
100
Vegard Velle Sivertsen
Bergens TF
100
H13-15
Plass
Navn
Klubb
10.4
24.4
21.8
4.9
18.9
25.9
Totalt
1
Magnus Strømme Lid
Varegg Fleridrett
143
(122)
200
194
->
+0.00
2
Jørgen Rokne Dahle
Varegg Fleridrett
157
190
200
->
+0.46
3
Jon Erik Doppelhofer Ervik
Varegg Fleridrett
146
200
160
->
+2.04
4
Rasmus Jorde
Varegg Fleridrett
200
50
->
+5.18
5
Vegard Velle Sivertsen
Bergens TF
50
148
100
->
+5.53
6
Isak Wendelbo Nyre
Bergens TF
100
108
100
->
+6.00
Sondre Batalden
Fana IL
100
133
50
Hans Rogstadkjernet
Bergens TF
100
125
Andreas Dale
Bergens TF
200
Brage Bell Lysaker
Fana IL
193
Johannes Berge Stadsnes
IL Gular
100
D19-
Plass
Navn
Klubb
10.4
24.4
21.8
4.9
18.9
25.9
Totalt
1
Kristine Fjellanger
Varegg Fleridrett
200
200
50
->
+0.00
2
Mariann Schei
TIF Viking
146
(100)
(100)
200
187
->
+5.16
3
Gunhild Forland
Askøy OL
140
106
(100)
162
->
+5.59
4
Valentina Dimitrova
Gneist, IL
142
100
(100)
124
->
+6.18
5
Karianne Strømme
Varegg Fleridrett
127
100
->
+9.42
6
Vibeke Tefre Grieg
Fana IL
100
100
151
->
+9.47
7
Kristin Löfgren Johansen
Varegg Fleridrett
->
+10.00
8
Rannveig Nordhagen
Fana IL
100
->
+12.16
9
Arnfrid Skjæveland
Stord Orientering
100
->
+19.03
10
Annhild Fetveit
Fana IL
100
->
+23.14
Christiane Trösse
Varegg Fleridrett
200
140
Mariell Arntzen
Gneist, IL
119
200
Vibeke Rykkje
Varegg Fleridrett
100
100
100
Malene Øen
Stord Orientering
100
174
Ingunn Martinsen
Varegg Fleridrett
152
111
Ragnhild Balsvik
Osterøy IL
139
100
Ingrid Eggen
Haugesund IL Orientering
100
100
Venla Arponen Snilstveit
Os Orienteringsklubb
100
100
Therese Haare
Konnerud IL
151
Vilde Hopland Skage
Gneist, IL
50
100
Yola Keenlyside
Gneist, IL
50
100
Torun Ankjell
Nordreisa IL
133
Stine Bjørkevoll
Odda OL
100
Marie Dymbe
Gneist, IL
100
Guro Sørevik
TIF Viking
100
Anna Schouten
TIF Viking
100
Anna Schöps
OLV Landshut, GER
100
Esther Zijerveld
Gneist, IL
50
Ragnhild Louise Ervik
Varegg Fleridrett
50
D40-
Plass
Navn
Klubb
10.4
24.4
21.8
4.9
18.9
25.9
Totalt
1
Nina Goga
Bergens TF
200
200
200
(100)
->
+0.00
2
Vibeke Øye
IL Gular
100
100
100
->
+5.27
3
Tove Aasheim
Varegg Fleridrett
155
(50)
172
200
->
+5.50
4
Margrete Solvik
Gneist, IL
100
100
(100)
116
(100)
->
+8.53
5
Hege Fjellbirkeland
IL Gular
100
(50)
129
115
->
+11.00
6
Liv Sylvi Meyer
Gneist, IL
100
100
->
+11.09
7
Lise Christensen
TIF Viking
->
+13.43
Linda Rykkje
Varegg Fleridrett
165
(151)
196
200
(50)
Vibeke Nymo
Varegg Fleridrett
100
100
129
Rannveig Nordhagen
Fana IL
183
130
Anne Westergård
Varegg Fleridrett
100
100
101
Marian Kjellevold
IL Gular
141
146
Britt Karlsen
Askøy OL
125
153
Mai Helen Linga
IL Gular
137
137
Marianne Nummedal
Fana IL
137
126
Turid Vrålstad
Varegg Fleridrett
107
100
Lisbeth Aadland
Samnanger IL
100
100
Liv Ormberg
Gneist, IL
100
100
Trude Kyrkjebø
TIF Viking
100
100
May-lill Damm
TIF Viking
100
100
Monica Askeland Halvorsen
Gneist, IL
100
100
Gry Sveri Lier
TIF Viking
100
100
Ingrid Sandvoll
Gneist, IL
166
Bodil Bergljot Johanson
Varegg Fleridrett
50
100
Torill Merethe Kjenes Haugland
Varegg Fleridrett
50
100
Sigrunn Eliassen
Bergens TF
140
Beda Maria Johanson
Fana IL
111
Astrid Oline Ervik
Varegg Fleridrett
100
Linda Klanderud
Årstad IL
100
Annhild Fetveit
Fana IL
100
Lene Rykkje
Varegg Fleridrett
100
Britt Kjersti Jåstad
Varegg Fleridrett
50
Mette Rogne
Varegg Fleridrett
50
D60-
Plass
Navn
Klubb
10.4
24.4
21.8
4.9
18.9
25.9
Totalt
1
Marit Nipen
Gneist, IL
200
(50)
200
(158)
200
->
+0.00
2
Nina Soligard
Bergens TF
194
(50)
105
136
(50)
->
+6.55
3
Berit Hegdal
Bergens TF
152
200
(100)
177
(100)
->
+7.08
4
Bjørg Kocbach
Bergens TF
100
107
200
(50)
->
+8.00
5
Bjørg Midttun
Bergens TF
50
100
156
->
+11.56
6
Kjellaug Hodnekvam
Bergens TF
100
100
125
(100)
->
+13.15
7
Astrid Ormberg
Fana IL
100
100
100
(100)
(100)
->
+17.15
8
Kari Secher
Bergens TF
100
100
100
(100)
->
+19.33
Astri Ese Hole
Bergens TF
100
100
100
Ingrid Roll
Fana IL
100
100
100
Anne Gjestemoen
Bergens TF
100
50
100
Kari Natås
Bergens TF
100
100
Ingjerd Sognnæs
Bergens TF
184
Grete Lind
Haukeland sykehus idrettslag (HSI)
100
50
Else Lerche Raadal
Fana IL
100
Audny Totland
Fana IL
100
D16-18
Plass
Navn
Klubb
10.4
24.4
21.8
4.9
18.9
25.9
Totalt
1
Tora Aasheim Nymark
Varegg Fleridrett
200
200
200
(200)
->
+0.00
2
Mari Strømme Lid
Varegg Fleridrett
176
(50)
200
170
->
+0.21
3
Mari Fjellbirkeland Johannesen
IL Gular
100
50
143
->
+10.58
4
Eirunn Husby Nordstad
Varegg Fleridrett
100
100
->
+17.34
Ingunn Torød Buset
Gneist, IL
179
147
143
(132)
Eli Fjellbirkeland Johannesen
IL Gular
198
170
Ragnhild Vrålstad Løvås
Varegg Fleridrett
152
Mari Stadsnes
IL Gular
50
D13-15
Plass
Navn
Klubb
10.4
24.4
21.8
4.9
18.9
25.9
Totalt
1
Hedda Erica Eikanger
Gneist, IL
151
154
(100)
133
->
+0.00
2
Kristine Bog Vikane
Fana IL
169
152
100
->
+0.09
3
Marie Roll-Tørnqvist
Fana IL
181
159
->
+0.35
4
Stella S. Dahle
Fana IL
100
->
+13.52
Ingeborg Rygg Eikeland
Bergens TF
200
200
200
(200)
(200)
Delarrangementer
Dato
Navn
Arrangør
Gren
10.04.2018
Sprintcup 1 Bergen
Varegg Fleridrett
sprint
24.04.2018
Sprintcup 2 Bergen
Bergens TF
sprint
21.08.2018
Sprintcup 3 Bergen
Varegg Fleridrett
sprint
04.09.2018
Sprintcup 4 Bergen
Fana IL
sprint
18.09.2018
Sprintcup 5 Bergen
Os Orienteringsklubb
sprint
25.09.2018
Sprintcupfinale Bergen
TIF Viking
sprint
Annonser