Norsk Orientering

HOK-ranking 2018

Skriv ut

Sluttstilling etter 7 delarrangementer

Feil i poengberegning meldes til rankingfører: stunor@outlook.com
Om feilen er i resultatlisten meldes feilen direkte til arrangøren (med kopi til rankingfører slik at rankingpoeng kan oppdateres etter oppdatert resultatliste).

D11-12

Plass Navn Klubb
8.4
10.6
25.8
26.8
1.9
8.9
30.9
Totalt
1 Tonje Rykkje Varegg Fleridrett 1000 (995) 1000 1000 1000 (983) 1000 5000
2 Karoline Strandenes Fana IL 1000 791 778 2569
3 Anna Fitjar Hjelle Fitjar IL 1000 1000

H11-12

Plass Navn Klubb
8.4
10.6
25.8
26.8
1.9
8.9
30.9
Totalt
1 Dagfinn Gjerstad Osterøy IL 1000 1000 1000 969 3969
2 Andreas Strømme Lid Varegg Fleridrett 0 980 998 929 1000 3907
3 Oskar Heksem Fana IL 1000 868 1868
4 Sverre Stuland Tysvær Varegg Fleridrett 711 530 1241
5 Bendik Madslien Steinhaug Varegg Fleridrett 953 953
6 Kristoffer Heldal Hersvik Fana IL 867 867
7 Olve Berge Aarsand Varegg Fleridrett 731 731

D13-14

Plass Navn Klubb
8.4
10.6
25.8
26.8
1.9
8.9
30.9
Totalt
1 Hedda Erica Eikanger Gneist, IL 1000 1000 1000 1000 4000
2 Helene Nysæter Bergens TF 401 1000 1401
3 Mari Fitjar Hjelle Fitjar IL 981 981

H13-14

Plass Navn Klubb
8.4
10.6
25.8
26.8
1.9
8.9
30.9
Totalt
1 Brage Bell Lysaker Fana IL 1000 1000 1000 1000 1000 5000

D15-16

Plass Navn Klubb
8.4
10.6
25.8
26.8
1.9
8.9
30.9
Totalt
1 Mari Fjellbirkeland Johannesen IL Gular (876) 1000 950 (841) 987 1000 962 4899
2 Ingeborg Rygg Eikeland Bergens TF 997 1000 (804) 1000 910 945 4852
3 Marie Roll-Tørnqvist Fana IL 1000 (895) 958 1000 903 (814) 904 4765
4 Kristine Bog Vikane Fana IL 976 954 869 875 1000 4674
5 Eirunn Husby Nordstad Varegg Fleridrett 978 689 609 533 833 3642

H15-16

Plass Navn Klubb
8.4
10.6
25.8
26.8
1.9
8.9
30.9
Totalt
1 Birk Bell Lysaker Fana IL 1000 1000 (967) 1000 1000 1000 5000
2 Erik Bohne Varegg Fleridrett 943 1000 935 1000 982 4860
3 Andreas Dahle Bergens TF 988 970 996 956 936 4846
4 Oskar Madslien Steinhaug Varegg Fleridrett (872) 940 912 902 937 879 4570
5 Jens Øien Kloster Fitjar IL 798 893 724 (619) 871 867 4153
6 Magnus Strømme Lid Varegg Fleridrett 676 641 726 771 885 3699
7 Kristoffer Kjenes Haugland Varegg Fleridrett 634 625 732 716 864 3571
8 Tage Rosenlund Varegg Fleridrett 751 0 672 661 869 2953
9 Jon Erik Doppelhofer Ervik Varegg Fleridrett 272 296 893 (1) 599 663 2723
10 Mathias Heradstveit Gneist, IL 746 514 1260
11 Vegard Velle Sivertsen Bergens TF 703 0 703
12 Jørgen Westerheim Stord Orientering 619 619
13 Isak Wendelbo Nyre Bergens TF 510 510

D17-18

Plass Navn Klubb
8.4
10.6
25.8
26.8
1.9
8.9
30.9
Totalt
1 Tora Aasheim Nymark Varegg Fleridrett (962) 999 (978) 991 1000 1000 1000 4990
2 Mari Strømme Lid Varegg Fleridrett 1000 983 1000 1000 (961) 973 4956
3 Eli Fjellbirkeland Johannesen IL Gular 936 1000 891 (843) 898 962 4687
4 Ingunn Torød Buset Gneist, IL 946 946
5 Annie Myhre Stord Orientering 635 635

H17-18

Plass Navn Klubb
8.4
10.6
25.8
26.8
1.9
8.9
30.9
Totalt
1 Stian Rykkje Varegg Fleridrett 1000 996 (881) 1000 984 956 (790) 4936
2 Kristian Rykkje Varegg Fleridrett 1000 1000 928 1000 972 4900
3 Mathias Rosenlund Varegg Fleridrett 917 833 850 812 794 4206
4 Scott Juvik IL Gular 956 1000 865 1000 3821
5 Eyvind Kjellevold Malde IL Gular 900 916 935 927 3678
6 Sigve Rygg Eikeland Bergens TF 400 385 815 812 2412
7 Mads Jørgen Skage Gneist, IL 607 715 562 1884
8 Andreas Nysæter Bergens TF 638 0 751 1389
9 Brage Iversen Bergens TF 668 576 1244
10 Magnus Gjerstad Varegg Fleridrett 984 984
11 Olav Hammersland Garnes Gneist, IL 487 487
12 Otto Femsteinevik Varegg Fleridrett 440 440
Mathias Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 0 0
Kristian Fredrik Thomassen Varegg Fleridrett 0 0

D19-

Plass Navn Klubb
8.4
10.6
25.8
26.8
1.9
8.9
30.9
Totalt
1 Christiane Trösse Varegg Fleridrett 1000 1000 1000 3000
2 Annemarie B. Aarnes Fana IL 976 1000 1976
3 Mariell Arntzen Gneist, IL 953 953 1906
4 Ida Johanne Aadland Samnanger IL 937 819 1756
5 Kristine Fjellanger Varegg Fleridrett 1000 1000
5 Helen Martinsen IL Gular 1000 1000
5 Rannveig Nordhagen Fana IL 1000 1000
8 Mariann Schei TIF Viking 945 945
9 Irinja Almås Stord Orientering 934 934
10 Annie Myhre Stord Orientering 705 705

H19-

Plass Navn Klubb
8.4
10.6
25.8
26.8
1.9
8.9
30.9
Totalt
1 Rune Nygaard IL Gular 984 (953) 979 1000 1000 (922) 991 4954
2 Vyacheslav Mukhidinov Varegg Fleridrett 982 913 959 943 987 4784
3 Per Arne Aadland Samnanger IL 914 948 933 969 1000 4764
4 Kenneth Westerheim Stord Orientering (833) 929 920 961 1000 930 4740
5 Magne Knudsen Gneist, IL 878 681 860 887 957 4263
6 Oskar Røen Varegg Fleridrett 1000 1000 970 983 3953
7 Andreas G. Polden Gneist, IL 996 914 913 933 3756
8 Markus Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 0 930 921 949 2800
9 Bjarthe Westerheim Stord Orientering 1000 977 1977
10 Tore Nymark Varegg Fleridrett 826 901 1727
11 Jonatan Rosengren Drake Varegg Fleridrett 773 891 1664
12 Scott Juvik IL Gular 810 812 1622
13 Bjørn Johannessen Field Gneist, IL 777 666 1443
14 Jan Kocbach Fana IL 928 928
15 Kristian Rykkje Varegg Fleridrett 912 912
16 Trygve Buanes TIF Viking 895 895
17 Eirik Bjørkevoll Odda OL 858 858
18 Sveinung Rykkje Varegg Fleridrett 853 853
19 Espen Rognsvåg Os Orienteringsklubb 845 845
20 Kasper Valestrand Varegg Fleridrett 809 809
21 Knut Kyrkjebø TIF Viking 728 0 728
22 Erlend Gjestemoen Bergens TF 701 701
23 Pål Thomassen Varegg Fleridrett 691 691
24 Knut Inge Engelbreth Varegg Fleridrett 674 674
25 Sturle Nordeide Gneist, IL 646 646
26 Kristoffer Monsen Varegg Fleridrett 637 637
27 Knut Utne Fana IL 634 634

D40-

Plass Navn Klubb
8.4
10.6
25.8
26.8
1.9
8.9
30.9
Totalt
1 Karianne Strømme Varegg Fleridrett 1000 1000 (927) 975 961 956 4892
2 Linda Rykkje Varegg Fleridrett 883 913 952 1000 961 4709
3 Tove Aasheim Varegg Fleridrett 909 853 949 (703) 967 886 4564
4 Ragnhild Balsvik Osterøy IL 987 999 1000 1000 3986
5 Randi Hole Bergens TF 1000 1000 859 2859
6 Vibeke Øye IL Gular 763 763
7 Kirsti Lysaker Fana IL 725 725
8 Vibeke Nymo Varegg Fleridrett 609 609
9 Astrid Oline Ervik Varegg Fleridrett 459 1 460

H40-

Plass Navn Klubb
8.4
10.6
25.8
26.8
1.9
8.9
30.9
Totalt
1 Sveinung Rykkje Varegg Fleridrett 897 951 1000 958 3806
2 Tore Nymark Varegg Fleridrett 1000 993 1000 2993
3 Steinar Danielsen Os Orienteringsklubb 679 844 786 2309
4 Jan Kocbach Fana IL 1000 1000 2000
4 Anders Tønnessen Rød Fana IL 1000 1000 2000
6 Tom Eirik Eikanger IL Gular 975 948 1923
7 Øivin Aarnes Fana IL 917 878 1795
8 Even Rolfsnes Stord Orientering 946 785 1731
9 Ketil Døskeland Fana IL 905 822 1727
10 Arne Johannesen IL Gular 979 979
11 Bjart Are Hellen TIF Viking 942 942
12 Bjarte Eikanger Gneist, IL 928 928
13 Jan Harald Bakkejord IL Gular 916 916
14 Ole Tørnqvist Fana IL 890 890
15 Sverre Ottesen Varegg Fleridrett 883 883
16 Jan Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 869 869
17 Geir Heksem Fana IL 868 868
18 Tom Øyvind Johannessen Gneist, IL 853 853
19 Pål Thomassen Varegg Fleridrett 852 852
20 Helge Tiger Haugland Varegg Fleridrett 842 842
21 Gernot Doppelhofer Varegg Fleridrett 833 833
22 Ørjan Totland TIF Viking 805 805
23 Tore Juvik IL Gular 800 800
24 Lars Fjellanger Fana IL 511 511

D50-

Plass Navn Klubb
8.4
10.6
25.8
26.8
1.9
8.9
30.9
Totalt
1 Lise Christensen TIF Viking 984 1000 1000 (864) 988 (911) 1000 4972
2 Ingrid Sandvoll Gneist, IL 996 993 989 974 (899) 1000 (911) 4952
3 Mai Helen Linga IL Gular 944 736 833 780 3293
4 Rannveig Nordhagen Fana IL 927 1000 1000 2927
5 Hege Fjellbirkeland IL Gular 996 874 894 2764
6 Marianne Nummedal Fana IL 901 836 1737
7 Liv Sylvi Meyer Gneist, IL 762 878 1640
8 Beda Marie Johanson Fana IL 1000 1000
9 Anita Lindvik-Sævareid Os Orienteringsklubb 355 558 913
10 Birgitte Torbjørnsen IL Gular 901 901
11 Britt Karlsen Askøy OL 892 892
12 Anne Westergård Varegg Fleridrett 779 779
13 Anne Fjeldstad Årstad IL 647 647
14 Lisbeth Aadland Samnanger IL 555 555

H50-

Plass Navn Klubb
8.4
10.6
25.8
26.8
1.9
8.9
30.9
Totalt
1 Ronny Rykkje Varegg Fleridrett 900 948 992 1000 1000 4840
2 Helge Tiger Haugland Varegg Fleridrett 929 939 904 968 945 4685
3 Torgeir Strand Fana IL (771) 972 789 818 783 838 4200
4 Tommy Sævareid Os Orienteringsklubb 713 900 (681) (663) 729 866 815 4023
5 Tom Eirik Eikanger IL Gular 986 1000 1000 977 3963
6 Arne Johannesen IL Gular 946 934 983 907 3770
7 Ørjan Totland TIF Viking 900 877 862 797 3436
8 Kjetil Damm TIF Viking 762 841 838 763 3204
9 Jan Haugland Årstad IL 722 763 759 785 3029
10 Dag Terje Røen Samnanger IL 681 819 731 635 2866
11 Gernot Doppelhofer Varegg Fleridrett 580 852 552 719 2703
12 Tore Juvik IL Gular 835 848 1000 2683
13 Tore Svein Nese Askøy OL 1000 739 861 2600
14 Helge Rosenlund Varegg Fleridrett 808 873 859 2540
15 Arne Wilhelm Knudsen Gneist, IL 903 773 845 2521
16 Rolf Atle Rolfsnes Fitjar IL 893 852 670 2415
17 Arnt Ove Femsteinevik Varegg Fleridrett 950 949 1899
18 Yngve Nymark Askøy OL 939 808 1747
19 Kjetil Dyrvik Voss IL 803 928 1731
20 Jan Steineger Gneist, IL 798 897 1695
21 Sverre Johan Nærheim IL Gular 845 763 1608
22 Tord Myking Fana IL 800 792 1592
23 Rune Erdal Samnanger IL 972 611 1583
24 Lars Stuland Larsen Varegg Fleridrett 734 801 1535
25 Per Arne Aadland Samnanger IL 1000 1000
26 Tore Nymark Varegg Fleridrett 980 980
27 Arne Nyhammer Os Orienteringsklubb 947 947
28 Lars Sveen Bergens TF 410 504 914
29 Ole Tørnqvist Fana IL 874 874
30 Sigurd Eikner Fana IL 846 846
31 Leif Gunnar Hovden Halsnøy OL 828 828
32 Jon Magne Bratseth Stord Orientering 820 820
33 Bjørn-Inge Skage Gneist, IL 804 804
34 Sverre Ottesen Varegg Fleridrett 784 784
35 Harald Hatland Voss IL 772 772
36 Eldar Heide IL Gular 743 743
37 Øistein Bøe Fana IL 742 742
38 Jan Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 721 721
39 Erik Vikane Fana IL 576 576
40 Matti Torgersen Bergens TF 539 539
41 Johannes Gjerstad Osterøy IL 282 230 512
Jan Petter Hansen IL Gular 0 0

D60-

Plass Navn Klubb
8.4
10.6
25.8
26.8
1.9
8.9
30.9
Totalt
1 Nina Soligard Bergens TF 971 965 988 1000 (954) 956 4880
2 Rannveig Solli Askøy OL 961 925 1000 986 (855) 1000 4872
3 Siren Greve Bergens TF 727 1000 992 928 1000 4647
4 Berit Hegdal Bergens TF 927 862 914 965 909 4577
5 Ingjerd Sognnæs Bergens TF 970 817 1787
6 Marit Nipen Gneist, IL 1000 1000
7 Astrid Ormberg Fana IL 758 758
8 Kjellaug Grødem Voss IL 738 738

H60-

Plass Navn Klubb
8.4
10.6
25.8
26.8
1.9
8.9
30.9
Totalt
1 Svein Linga IL Gular 966 927 879 979 797 4548
2 Jan Arve Solli Askøy OL 1000 1000 1000 1000 4000
3 Jan Steineger Gneist, IL 996 1000 1000 2996
4 Ørjan Eirik Valestrand Fana IL 712 1000 883 2595
5 Bernt Heggøy Voss IL 626 987 1613
6 Terje Mathias Haugland TIF Viking 618 292 565 1475
7 Jan Olav Ormberg Fana IL 528 475 1003
8 Stein Ove Dyngeland Fana IL 864 864
9 Egil Karlsen Askøy OL 840 840
10 Atle Irgens Stord Orientering 820 820
11 Matti Torgersen Bergens TF 606 606
12 Øyvind Skålevik Fitjar IL 528 528
13 Per Øivind Husby Varegg Fleridrett 487 487

D70-

Plass Navn Klubb
8.4
10.6
25.8
26.8
1.9
8.9
30.9
Totalt
1 Bjørg Kocbach Bergens TF 1000 930 1000 1000 3930
2 Ingjerd Sognnæs Bergens TF 1000 1000 1000 929 3929
3 Astri Ese Hole Bergens TF 722 722

H70-

Plass Navn Klubb
8.4
10.6
25.8
26.8
1.9
8.9
30.9
Totalt
1 Per Vold Fana IL (737) 937 994 961 889 1000 4781
2 Jan Harald Helmich Pedersen TIF Viking 895 869 810 900 825 4299
3 Jørn Torgersen TIF Viking 1000 1000 1000 970 3970
4 Dagfinn Hole Bergens TF 850 942 990 1000 3782
5 Axel Ingvaldsen TIF Viking 907 889 890 910 3596
6 Sigvald Robberstad Stord Orientering 1000 0 1000 2000
7 Sigurd Langeland Voss IL 954 952 1906
8 Ingolf Dybvik Stord Orientering 979 915 1894
9 Magne Raadal Fana IL 881 933 1814
10 Per Vikane Fana IL 0 945 819 1764
11 Gunnar J. Alsaker Årstad IL 749 897 1646
12 Atle Alvheim Fana IL 982 982
13 Einar Nordås Fana IL 978 978
14 Harald Westerheim Fitjar IL 960 960
15 Per Audun Kloster Fitjar IL 907 907
16 Per Haugland Årstad IL 904 904
17 Knut Skiple Voss IL 859 859
17 Olav Ingvar Thornes Årstad IL 859 859
19 Lars Olav Tveita Fana IL 770 770
20 Geir Husdal TIF Viking 591 591

Delarrangementer

Dato Navn Arrangør Gren
08.04.2018 Kristtornløpet (HOK-ranking 1/2018) Stord Orientering lang
10.06.2018 KM Ultralang Hordaland (HOK-ranking 2/2018) Bergens TF ultralang
25.08.2018 Vestlandsmesterskapet (DM), Mellom (HOK-ranking 3/2018) IL Gular mellom
26.08.2018 Vestlandsmesterskapet (DM), Lang (HOK-ranking 4/2018) IL Gular lang
01.09.2018 KM-lang Hordaland (HOK-ranking 5/2018) Varegg Fleridrett lang
08.09.2018 Møllesprinten (KM mellom Hordaland) (HOK-ranking 6/2018) Fitjar IL mellom
30.09.2018 HOK-rankingfinale 2018 Fana IL mellom

Annonser

IOF Eventor