Norsk Orientering

Trondheim Sprintcup 2018 - Ranking

Skriv ut

Sluttstilling etter 5 delarrangementer

Raskeste herre- og dameløper i løype A, uavhengig av aldersklasse, gis 100 poeng. Løperne bak får poengfratrekk på 0,5 poeng per prosent de er bak vinnertiden (i H- eller D-klassen). Minimum poeng til fullførende er 50 poeng. Det vil si at en tid tilsvarende dobbel vinnertid (= 100 % bak vinnertiden) eller lengre gir 50 poeng. Minimum poeng til startende er 25 poeng.

Dine tre løp med mest poeng, blant de fire første løpene, danner grunnlaget for startrekkefølgen i jaktstarten i finaleløpet. Ett poeng tilsvarer 5 sekunder i jaktstarten. Det er fellesstart 10 minutter etter første startende i hver jaktstartklasse.

Etter finalen viser listen sluttstillingen, det vil si resultatet fra jaktstarten med angivelse av hvor lang tid du var etter vinneren i rankingklassen din i mål.

D 13-16

Plass Navn Klubb
5.4
12.4
19.4
26.4
3.5
Totalt
1 Frida Haugskott OL Trollelg 95,9 98,6 100 -> +0.00
2 Mari Eidsmo Freidig 96,6 94,8 93 -> +2.43
3 Mathea Spets Storhov Freidig 89,8 92,6 85,1 -> +3.48
4 Ane Malene Kolstad Freidig 86,3 (78,7) 90 91,1 -> +5.51
5 Una Kittilsen Freidig 88,5 89,7 83,9 -> +7.16
6 Stine Aune Nidarøst OK 82 83 (75,2) 85,5 -> +9.16
7 Solveig Louise Nissen Freidig 77,2 85,5 81,2 -> +11.49
8 Selma Nevin Freidig (50) 78,9 72,7 63 -> +12.53
9 Vilde Lereim Storli Freidig 85,9 -> +13.40
10 Marita Aske Freidig 25 76,2 -> +14.00
11 Silje Marie Nissen Freidig 76,7 76,9 -> +14.55
12 Maria Strømdal Wik Freidig 71 74,4 -> +15.20
13 Tora Kittilsen Freidig 77,2 25 72,3 -> +17.07
14 Maren Viken Byåsen IL (50,5) 73,8 55,7 74,7 -> +17.32
15 Anna Aurora Nolte Freidig 73,9 84,9 -> +17.34
16 Malin Nordgård Leiren Byåsen IL 68,8 -> +18.21
17 Lina Storler Snøfugl Freidig -> +18.21
18 Åsa Molmeslet Bull Byåsen IL 50 -> +26.12
Anna Christensen Freidig (79,8) 85,2 82,1 85,1
Sigrid Haugskott OL Trollelg 66,3 82 86,1
Ella Sandstad Freidig 50 67,9 59,6
Vilde Talgø-Kristiansen Freidig 25 76,9 72
Tale Tannvik Skei Freidig 81,3
Mabel Ovedie Herskedal Amundsen Freidig 80,3

H 13-16

Plass Navn Klubb
5.4
12.4
19.4
26.4
3.5
Totalt
1 Mikkel Holt Freidig 87,6 94,9 89,7 -> +0.00
2 Petter Andreas Lona Wing OK 78,9 86,7 79,7 (25) -> +5.04
3 Kristoffer Strømdal Wik Freidig 84,2 82,4 84 -> +5.31
4 Vetle Grønvik Ekra Freidig (60,8) 78,8 80,9 81,6 -> +6.35
5 Emil Reinertsen Leroyer Freidig (67,1) 81,9 75,9 67,9 -> +6.37
6 Erling Eide Hustvedt Wing OK 71 (25) 74,4 78 -> +7.00
7 Kasper Sæterhaug Knudsen Freidig (61,5) 75,1 68 65,3 -> +8.45
8 Emil Grønli Freidig 66 75,3 68,3 -> +8.46
9 Iver Dalsaune Thun Freidig 68,2 59,9 56,3 -> +9.10
10 Tord Romundstad Nidarøst OK (50,9) 77 65 68,8 -> +10.10
11 Erlend Aune Byåsen IL (63,3) 74,3 63,4 71,5 -> +10.25
12 Håkon Sæternes Byåsen IL 78,8 -> +11.50
13 August Hopstad Nykvist Wing OK 71,9 68,7 -> +13.24
14 Henrik Braathen Wing OK 59 -> +13.38
15 Tristan Halvorsen Freidig 77 53,8 80,8 -> +14.00
16 Peter Prytz Jensen Melhus IL 69,8 25 -> +14.03
17 Imre Overgård Fremstad Byåsen IL 61,6 67,5 65,1 (50) -> +14.37
18 Sverre Hellevik Freidig 50 69,1 55,3 (50) -> +14.41
19 Magne Guttvik Wing OK 63,6 73,4 50 -> +15.12
20 Joakim Solberg Qvenild Melhus IL 50 25 -> +15.46
21 Herman Bruchmüller Sundt Byåsen IL (50) 51,1 51,2 54,8 -> +15.49
22 Ådne Stordal Byåsen IL 50 60,6 (50) 51,6 -> +15.50
23 Sigurd Braathen Wing OK -> +16.03
24 Lars Erik Uglemsmo Selbu OK 60,8 71,8 -> +16.05
25 Brage Asplem Freidig 61,5 77,5 25 -> +17.02
26 Håkon Wærnes Øfsti Melhus IL 50 -> +17.28
27 Aksel Viken Byåsen IL 50 50 50 -> +17.37
28 Ørjan Sæter Melhus IL 55,9 -> +19.07
29 Oskar Storler Melhus IL 50 50 50 -> +20.01
30 Eivind Næve IL Leik -> +21.28
31 Anders Tørum Selbu OK 50 50 50 -> +21.49
32 Jone Ingebrigt Sirum Samland Selbu OK 50 50 50 -> +21.54
33 Borgar Stavrum Wing OK 50 50 50 -> +22.26
Jostein Rø Freidig 75,2 80,1 77,2 (63,9)
Nikolai Renolen Wing OK 72,7 77,6 (65,3) 77,2
Kristoffer Lerli Melhus IL (62,7) 77,4 71,7 72,9
Antonius Herskedal Amundsen Freidig 60,1 82,9 75,5
August Maske Freidig 77,8 25 70,7
Einar Eide Byåsen IL 74,8 81,7
Vemund Mølnvik Freidig 65,1 81,9
Iver Olaussen Malvik IL 50 58,9
Vegard Lereim Storli Freidig 50 56,9
Espen Karlsen Melhus IL 54,4 50
Edvin Skauby grønning Selbu OK 50 50
Tobias Alstad Frol IL 84,9
Mathias Enebak Iversen Freidig 50 25
Andreas Aagesen Melhus IL 50
Vegard Ulseth Sylte Freidig 25 25
Jørgen Aune Byåsen IL 25

D 17-39

Plass Navn Klubb
5.4
12.4
19.4
26.4
3.5
Totalt
1 Lene Berg Hanssen Byåsen IL 98,2 100 98,5 -> +0.00
2 Vera Melkild Freidig 95,2 92,1 97,1 -> +1.20
3 Line Hovdenak Lyng Nidarøst OK 81,8 86,9 91,3 -> +5.55
4 Marit Schmid OL Trollelg 83,7 85,7 (80,6) 88,7 -> +6.57
5 Ragnhild Eide Byåsen IL 97,9 97,5 -> +8.46
6 Marte Lien Johnsen Byåsen IL 96,7 91,3 -> +9.46
7 Elin Granstedt IK Hakarpspojkarna, SWE -> +10.08
8 Kerstin Wadman Göteborg Majorna OK, SWE -> +10.32
9 Eva Tesarova Wing OK 91,9 89,6 -> +11.02
10 Hanne Helmine Rogstad Nidarøst OK 75,6 73,9 73,2 (71,5) -> +11.25
11 Maria Ulseth Sylte Freidig -> +13.04
12 Tonje Aasheim Nymark NTNUI 90,1 -> +13.45
13 Elisabeth Størseth Selbu OK 60,4 71,7 73,9 -> +15.41
14 Andrine Viken Byåsen IL 67,2 71,2 -> +18.32
Hedvig Åstebøl NTNUI 89,6 94,7 (87,8) 87,9
Aurora Fossøy NTNUI 92,4 90,9 97,4
Line Sølberg IL Leik 95,6 94,3 88,8
Johanne de Presno NTNUI 96,1 89 91,9
Synne Marie Kvamme Wing OK 88 94,7 79,8
Marte Hoff Hagen NTNUI 74,8 86 73,9
Anna Renolen Wing OK 81,5 78,9 64,5
Kristin Jæger Wing OK 69,3 73,9 73,6
Eirin Svanøe-Hafstad Frol IL 97,3 99,1
Eva Huber Svensson IFK Mora OK, SWE 99,2 96,3
Emma Arnesen Byåsen IL 97,8 95,8
Margrethe Wisløff Asker Skiklubb 95,1 92,5
Ingunn Egeberg Vári NTNUI 92,7 89,4
Helene Omdal NTNUI 88,3 85
Hildegunn Heggøy NTNUI 89,5 80,3
Hedda Hoff Hagen Byåsen IL 82 87,7
Gry Granstedt NTNUI 86,9 80,3
Thea Walseth Malvik IL 50 56,5
Tilla Farnes Hennum Asker Skiklubb 100
Ingeborg Eide Byåsen IL 100
Ingrid Lundanes NTNUI 99,3
Ragnhild Hjermstad Fossum IF 97,3
Ida Lindkvist NTNUI 96,6
Hannah Malmei Sandnes IL (Rogaland) 96,4
Katerina Chroma NTNUI 96,2
Oda J Sikkeland IL Tyrving 93,6
Ingeborg Ellegaard Melby NTNUI 93,5
Helen Palmer Byåsen IL 93,5
Vilde Malmei NTNUI 93,5
Kristin Brekke NTNUI 92
Martine Åstebøl NTNUI 91,9
Kårhild Husby Nordstad NTNUI 91,9
Oda Wennemo Byåsen IL 91,3
Anne Willkommen Eiken NTNUI 91
Maren Grande Frol IL 90,9
Ronja Björklund NTNUI 90,1
Ingunn S. Østhagen Byåsen IL 89,6
Ingrid Okkenhaug NTNUI 88,2
Pauline Røstum Bellingmo NTNUI 87,5
Ingvild C. Fleisje Lillomarka OL 85,9
Jenny Persson Byåsen IL 83,6
Marit Nersten NTNUI 81,2
Kajsa Stina Sandstad NTNUI 76,3
Synne Fossøy NTNUI 76
Kjersti Elisabeth Midtbø Wing OK 75,5
Johanne Øderud Vatne NTNUI 71,6
Nanna Norderud NTNUI 71,5
Julie Wilberg NTNUI 68,2
Ida Tungesvik Leirvåg NTNUI 66,2
Aurora Opheim Sauar IL Koll 65,8
Idunn Haavengen NTNUI 65,8
Karoline Dahl Fosby NTNUI 60
Fanni Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 54,1
Gunn Tove Nordgård Leiren Byåsen IL 50
Marta Ulvensøen NTNUI 25

H 17-39

Plass Navn Klubb
5.4
12.4
19.4
26.4
3.5
Totalt
1 Ove Baardsgaard OL Trollelg 93,9 98,9 (93,5) 95,8 -> +0.00
2 Oscar Lyngen Freidig 96,5 94,6 94,7 -> +0.22
3 Anders Haugskott OL Trollelg (90,2) 97 90,8 93 -> +1.15
4 Kristian Fredrik Lynum Freidig 89,7 95,2 92,4 -> +2.20
5 Ola Keiserås IL Leik (85,7) 90,8 85,9 90,3 -> +3.24
6 Asbjørn Magnus Midtbø Wing OK (85,4) 92,8 86,2 88,4 -> +3.38
7 Jo Even Kolstad Freidig 85,2 87,7 87,5 -> +4.29
8 Mathias Bjugan Wing OK 85,9 88,8 (83,5) 84,1 -> +4.40
9 Ludvig Williams Strømsnes Malvik IL 81,7 81,5 87,4 -> +4.55
10 Johannes Karstein Midtbø Wing OK (25) 89,5 84,5 89,3 -> +5.02
11 Håkon Holstad Freidig 59,8 91,9 87,5 -> +7.35
12 Jérôme Soulard Byåsen IL 68,4 83,5 75,4 -> +8.56
13 Jan Schmid OL Trollelg 94,9 90,7 -> +10.03
14 Matias Nissen Freidig 85,9 -> +11.42
15 Lars Owren Freidig 94,4 -> +11.44
16 Aleksander Skoglund Freidig 79,2 -> +12.00
17 Kenneth Kjelaas Malvik IL (63) 76,2 69,2 71,2 -> +12.29
18 Ådne Skjæveland Jøssing Wing OK 72,1 82,2 25 -> +12.49
19 Jan Kondula NTNUI 58,8 79 59,2 -> +12.59
20 Sigurd Stenvik Byåsen IL 79 85,5 -> +13.14
21 Sondre Lorentsen OK Silsand 73 -> +13.49
22 Eirik Marthinsen OL Trollelg 79,1 -> +14.09
23 Johannes Langaas Nidarøst OK 74,1 77 25 -> +18.03
24 Per-Martin Vian Grønli NTNUI 62 -> +18.19
Olav Milian Schmitt Gran NTNUI 88,7 93 (88,6) 89,4
Petter Liabakk Eriksen Byåsen IL (81,6) 88,4 90,2 87,9
Johan Asphjell Bjørnaas Frol IL 91,6 96,7 90,9
Jonas Grønli Freidig 87,9 93,7 91,6
Øystein Kvaal Østerbø Bækkelagets SK 100 100
Sindre Johannessen Freidig 97,9 98,1
Anders Felde Olaussen NTNUI 97,9 91,3
Lars Sandstad Freidig 92,6 91,4
Håvard Mo Vaadal NTNUI 89,8 92,6
Tobias Kristensen NTNUI 89,3 92,7
Jakob Kalvig Skogan NTNUI 86,8 90,7
Hans Aleksander Østhagen Byåsen IL 89,4 87,4
Asle Heide Vaskinn Melhus IL 73,4 75,9 25
Henrik Upsal NTNUI 79,5 86,6
Simen Eid Nielsen NTNUI 78,4 87,3
Hampus Larsson NTNUI 79,6 85,2
Erik Frøseth Verdal OK 66,8 78,2
Jacob Andersen NTNUI 64,3 73,3
Paul Bruand NTNUI 74,4 54,1
Philip Føyen NTNUI 50 25 50
Olai Stensland Lillevold NTNUI 100
Trond Einar Moen Pedersli OL Trollelg 100
Mattis Holt Freidig 99,3
Oskar Andrén IL Leik 97,4
Morten Jørgensen Kristiansand OK 97,3
Håvard Sandstad Eidsmo Freidig 97,1
Gaute Friestad Kristiansand OK 96,8
Johan Riseth Hammer Børsa IL 95,9
Carl Petter Lyngen Frol IL 95,8
Per Wiréhn Asker Skiklubb 95,3
Øyvind Wiggen Byåsen IL 94,9
Henry McNulty NTNUI 94,8
Oliwer Lundberg Freidig 93,4
Vegard Blomseth Johnsen NTNUI 93,4
Simen Spets Storhov Freidig 92,6
Jonas Klausen Espedal NTNUI 92,5
Mats Eidsmo Freidig 91,4
Fredrik Andreassen NTNUI 66,3 25
Gustav Fiskum NTNUI 90,8
Johannes Ridefelt OK Linné, SWE 90
Sivert Bellingmo OL Gaula 89,6
Sindre Østgulen Deisz NTNUI 89,1
Jørgen Nyland Graabak Byåsen IL 86,5
Børge Leiren Byåsen IL 85,6
Sverre Bang Støeng NTNUI 85,6
Anders Einum Freidig 85,4
Jonas Kittelsen NTNUI 85,2
Adrian Opheim NTNUI 84,9
Audun Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 81,5
Håkon Fruseth Christiansen NTNUI 79,9
Tarjei Vollset Heming Orientering 78,9
Snorre Hansen Byåsen IL 78,3
Jonas Vindal Wing OK 78
Arne Johannes Løkken NTNUI 78
Peter Martinus Freyborg Uran NTNUI 77,6
Sindre Engzelius Gylver NTNUI 73,9
Sondre Kristiansen NTNUI 72,9
Petter Lien Byåsen IL 67,8
Andreas Tømmerdal NTNUI 66,3
Oskar Spets Storhov Freidig 25

D 40-

Plass Navn Klubb
5.4
12.4
19.4
26.4
3.5
Totalt
1 Mari Angell-Petersen Freidig 91,6 91 92,1 -> +0.00
2 Rine Hanssen Byåsen IL 87,9 92,3 (86) 92,1 -> +0.37
3 Gøril Eide Byåsen IL 89 90,9 (83,9) 88,5 -> +1.09
4 Hege Solhjem Melhuus Melhus IL 78,8 78,5 81,8 -> +5.15
5 Tone Almås IL Leik 78,7 83,1 86 -> +6.42
6 Nina-Beate Liabakk Byåsen IL 76,1 78,8 (73,9) 80,4 -> +6.54
7 Guri Bjørndal Byåsen IL 74,4 82 (73,6) 75,5 -> +7.05
8 Hilde Forbord Malvik IL 71,2 78,6 (68,4) 78,7 -> +8.35
9 Mari Hoff Byåsen IL 74,2 79,9 68 -> +9.10
10 Sigrid Melkild Freidig 77 76,6 87,5 -> +10.54
11 Mette Resell Nolte Freidig 87,6 77,6 -> +11.16
12 Grete Berge Owren Freidig 72,1 73,7 (64) 78,4 -> +11.24
13 Anne Melkild Freidig 80,5 -> +12.53
14 Kari Tønset Guttvik Wing OK 69 80,6 25 -> +13.01
15 Tina Strømdal Wik Freidig 76,8 75,4 -> +13.22
16 Torid Kvaal Freidig 60,3 72,9 -> +15.30
17 Stina Elfving Byåsen IL 53,3 56,5 (52,6) 56,9 -> +19.34
18 Anne-Sofie Gjermstad Nidarøst OK 25 50 -> +31.06
19 Maria Stuifbergen Malvik IL 50 54,3 -> +33.50
Margot Bolstad Lynum Freidig (25) 88,9 88,1 91,8
Torunn Spets Storhov Freidig 84,3 92,4 86,4
Kari Solem Aune Byåsen IL 83,6 89,2 77,9
Hanne Sandstad Freidig 25 93,3 96,7
Kari Ulseth Freidig 83 81,2
Turid Arnesen Byåsen IL 80,7 74
Susanna Brynhildsen Wing OK 50 57,2
Anne-Lise Brenne OL Trollelg 50 50
Anne Furuholt OL Trollelg 50 50
Kristin Haugskott OL Trollelg 94,7
Anne Nevin Freidig 84,8
Randi Lillealtern Freidig 82,1
Tonje Bostad Nidarøst OK 80,8
Mona J. Mølnvik Freidig 80,2
Randi Helland Wing OK 50 25
Mona Høiås Sæther Freidig 71
Mai Iren Almås IL Leik 67,8
Ingunn Morset Wing OK 66,8
Liv Tennes Wing OK 66,1
Maj-Lisbet Rønning Freidig 64,5
Åse Rita Ellingsen Wing OK 52,2
Reidun Fallan Smaavik Freidig 50

H 40-

Plass Navn Klubb
5.4
12.4
19.4
26.4
3.5
Totalt
1 Tomas Eidsmo Freidig 88,2 96,7 89,4 -> +0.00
2 Petter Andreas Bergh Malvik IL 85 94,7 (85) 87,8 -> +0.27
3 Jørgen Tegdan Freidig 83 86,3 88,2 -> +2.05
4 Torgeir Aune Byåsen IL (81,2) 88,2 82,7 86,1 -> +3.19
5 Frode Haugskott OL Trollelg 80,2 86,4 (78,3) 81,6 -> +4.00
6 Knut Hagen Byåsen IL (62,7) 86,3 71,8 79,1 -> +4.29
7 Jon Holstad Freidig 78,6 80,8 75,9 -> +5.37
8 Eivind Lona Wing OK 77,9 82,7 75,1 -> +6.22
9 Dag Stenersen Nidarøst OK 75,1 76,5 74,2 -> +6.34
10 Ingebrigt Fuglem Malvik IL 74,5 71,7 74,5 -> +8.02
11 Inge Nørstebø OL Trollelg 74,4 78,7 71 -> +8.27
12 Stein Ivar Foss Melhus IL 72,5 (25) 66,2 77,8 -> +9.05
13 Christian Andre Andresen Malvik IL 65,2 77,3 62,2 -> +10.24
14 Terje Midtbø Wing OK 63,3 78,6 (62,5) 71,9 -> +10.29
15 Lars Erik Strømsnes Malvik IL 58,6 67,8 74,5 -> +10.50
16 Anthony Leroyer Freidig 77 63,2 61,2 -> +11.24
17 Rune Stræte Wing OK 74,1 72,8 -> +13.05
18 Morten Korsvold Wing OK 70,8 77,6 25 -> +13.08
19 Bernt Rognes Freidig 78,9 69,5 -> +13.10
20 Frode Sjøvold Røros IL -> +13.12
21 Skjalg Stordal Byåsen IL 75,7 60,1 -> +13.20
22 Haakon Arnesen Byåsen IL 65,6 -> +13.34
23 Kjell Maroni Byåsen IL 62,2 25 71,6 -> +14.09
24 Jon Olaf Olaussen Malvik IL 56,8 50 61,1 -> +14.15
25 Rune Viken Byåsen IL 61 63,3 50 -> +14.19
26 Jon Vindal Wing OK 62,4 -> +15.04
27 Steinar Aasvang Wing OK 59 59,9 50 -> +15.47
28 Morten Skoglund Byåsen IL 53,4 65,3 (50,5) 53,6 -> +16.35
29 Dag Erik Helland Wing OK 72,6 59,3 -> +16.48
30 Bjørn Berger Byåsen IL 64,3 25 -> +17.00
31 Torleif Stephansen Nidarøst OK 50 50 53 -> +17.44
32 Helge Rustad Freidig 50 52,3 54,5 -> +17.55
33 Eirik Vefsnmo Byåsen IL 60,9 25 -> +18.04
34 Eigil Sørli Malvik IL 50 56 50 (25) -> +20.00
35 John Lerli Melhus IL 50 58,9 50,9 (50) -> +20.04
36 Gunnar Østerbø Freidig 50 -> +20.10
37 Lars Skrøvseth Wing OK 25 50 -> +20.15
38 Jan Erik Kofoed Nidarøst OK 50 55,2 -> +20.29
39 Kjell-Arne Henninen Byåsen IL 50 50 50 (50) -> +20.48
40 Tom Bugge Byåsen IL 50 -> +21.38
41 Rolf Karset Steinkjer OK 50 50 25 -> +22.17
42 Anders Waage Freidig 50 -> +22.19
43 Magnus Landstad Freidig 50 50 50 -> +22.33
44 Rolf Helge Røsand Nidarøst OK 25 50 -> +23.05
45 Øistein Åsmul OL Trollelg 50 50 -> +23.27
46 Nils Olav Vennevik Freidig 50 50 50 (50) -> +25.29
47 Arnfinn Langeland Byåsen IL 50 50 -> +28.22
48 Arne Kjell Foldvik Nidarøst OK 50 50 -> +30.38
49 Roar Skulbørstad OL Trollelg 79,6 83,7 -> +11.31.33
Bjarne Lien Byåsen IL (78,7) 89,5 81,8 82,5
Håvard Lorange Freidig (74,2) 82,9 76,7 85,5
Øystein Husby Malvik IL 73,1 78 71,5 (68,5)
Øystein Wiggen Byåsen IL 65,2 77 (61,7) 69,6
Jens Even Storhov Freidig 83,8 89,7 85
Arild H Clausen Freidig 84,6 76,3 77,8
Dag Ove Tinmannsvik OL Trollelg 78,7 82,1 76,4
Atle Pedersen Melhus IL 82,7 73 81,1
Agnar Renolen Wing OK 76,3 67,4 77,4
Geir Willumsen Freidig 50 61,6 50 (50)
Jan Hage IL Leik 71,6 83,9 55
Robert Strøm Wing OK 50 50 50 (50)
Svein Endre Hove Byåsen IL 50 (25) 50 50,9
Jon Røstum OL Gaula 80,9 86
Bernt Brynhildsen Wing OK 76,6 82,8
Per Ivar Skinderhaug Wing OK 72,9 60,6 25
Leif Røhjell Byåsen IL 50 50 50
Bjørn Ludvig Brenne OL Trollelg 50 50 50
Edgar Furuholt OL Trollelg 50 50 50
Rune M Holt Freidig 50 50 50
Roar Forbord Freidig 50 56,8 25
Leif Engen Nidarøst OK 25 50 50
Harald Grønning Selbu OK 66,7 58
Arild Heggeset Freidig 50 50,5
Jens Øystein Gjersvold Nidarøst OK 50 50
Olav Kvittem Freidig 50 50
Jardar Sandstad Selbu OK 50 50
Marius Walseth Malvik IL 50 50
Arne Sæterhaug Byåsen IL 50 50
Tor Gjermstad Wing OK 50 50
Tore Kanestrøm Orkanger IF 87,8
Svein Erik Bratsberg Wing OK 80,7
Jakob Haugen Stjørdals-Blink Orientering 76,5
Lars Martin Hafstad Byåsen IL 75,6
Sturla Sæther Freidig 71,9
Asgeir Edvardsen Göteborg Majorna OK, SWE 68,9
Håvard Eidnes OL Trollelg 68,8
Jostein Alvestad Wing OK 67,4
Øyvind Schjelderup Wing OK 67,3
Geir Paulsen OL Trollelg 58,8
Lasse Natvig Byåsen IL 58,8
Trond Brevik Fossum IF 56
Leidulv Vinje Nidarøst OK 55
Trond Sletner Freidig 54,2
Are Rogstad Nidarøst OK 54,1
Øystein Nytrø Byåsen IL 51,9
Tore Brurok Nidarøst OK 50
Per Olav Johansen TrønderEnergi BIL 50
Anders Lauglo OL Trollelg 50
Frode Stensrud OL Trollelg 50
Knut Skjesil Wing OK 50
Finn Bjørgum Nidarøst OK 50
Kato Nykvist Wing OK 50
Tore Kiste Nidarøst OK 50
John Henry Hammer Børsa IL 25
Terje Skjeggedal NTNUI 25
Paul Forseth OL Trollelg 25
Tormod Langaas Nidarøst OK 25
Trond Benum Freidig 25

Delarrangementer

Dato Navn Arrangør Gren
05.04.2018 Sprintcup 1 Wing OK sprint
12.04.2018 Sprintcup 2 Orkanger IF sprint
19.04.2018 Sprintcup 3 Byåsen IL sprint
26.04.2018 TA-sprint 4 / Sprintcup 4 Stjørdals-Blink Orientering sprint
03.05.2018 Trondheim Sprintcup, Finale NTNUI sprint

Annonser

IOF Eventor