In English
Hjelp og support
Spørsmål og svar
Om Eventor
Produkter og tjenester
Norsk Orientering
Turorientering.no
Stolpejakten
Liveresultater
Livelox
Eventor
Norsk Orienterings sentrale IT-system
Terminliste
Presseresultater
Livelox
Registrer meg
Logg inn
Sprintcup Bergen 2017
Skriv ut
Sluttstilling etter 5 delarrangementer
H19-
Plass
Navn
Klubb
4.4
2.5
30.5
13.6
5.9
Totalt
1
Niklas Profors
Varegg Fleridrett
->
+0.00
2
Eirik Bjørkevoll
Odda OL
->
+0.24
3
Andreas Berge
Os Orienteringsklubb
134
113
->
+0.29
4
Håkon Reikvam
IL Gular
->
+0.32
5
Magnus Rogne Halland
Varegg Fleridrett
->
+0.52
6
Øyvind Johannessen
Gneist, IL
->
+1.11
7
Fredrik Øverland Hatling
Fana IL
->
+1.12
7
Lars Røttingen
IL Gular
136
100
178
->
+1.12
9
Sturle Nordeide
Gneist, IL
->
+1.19
10
Knut Utne
Fana IL
100
100
100
->
+1.21
11
Geir Heksem
Fana IL
104
103
->
+1.29
12
Kim-Andrè Kjenes Haugland
Varegg Fleridrett
128
->
+1.40
Magne Knudsen
Gneist, IL
176
160
168
Jostein Kvakland
Varegg Fleridrett
143
132
135
Bjørn Johannessen Field
Gneist, IL
126
127
155
Göran Winblad
Rehns BK, SWE
200
200
Andreas G. Polden
Gneist, IL
171
200
Kristian Rykkje
Varegg Fleridrett
173
158
Markus Kjærner-Semb
Varegg Fleridrett
190
50
Ingvar Lindvik Auflem
Os Orienteringsklubb
100
100
Wyacheslav Mukhidinov
Varegg Fleridrett
200
Rune Nygaard
IL Gular
191
Magnus Gjerstad
Varegg Fleridrett
141
50
Ronny Rykkje
Varegg Fleridrett
172
Vyacheslav Mukhidinov
Varegg Fleridrett
170
Jonatan Rosengren Drake
Varegg Fleridrett
160
Kasper Valestrand
Varegg Fleridrett
100
50
Knut Kyrkjebø
TIF Viking
148
Lasse Solheim
NOTEAM
135
Per Ola Ottesen
Varegg Fleridrett
126
Fredrik Ingelsson
Rehns BK, SWE
115
Mathias Rosenlund
Varegg Fleridrett
106
Gard E. Jørgensen
Gneist, IL
103
Ørjan Rykkje
Varegg Fleridrett
100
Eyvind Tangen
Bergens TF
100
Øyvind Macody Lund
Varegg Fleridrett
50
D19-
Plass
Navn
Klubb
4.4
2.5
30.5
13.6
5.9
Totalt
1
Mariell Arntzen
Gneist, IL
(101)
189
178
137
->
+0.00
2
Kristine Grønlund
Fana IL
100
125
50
->
+0.38
3
Ingunn Martinsen
Varegg Fleridrett
136
100
->
+0.43
4
Gunhild Forland
Askøy OL
124
165
132
(100)
->
+0.50
5
Valentina Dimitrova
Gneist, IL
166
->
+0.51
6
Marie Dymbe
Gneist, IL
->
+1.40
6
Vibeke Rykkje
Varegg Fleridrett
100
->
+1.40
6
Ann-Elin Bendiksen
Fana IL
->
+1.40
6
Arnfrid Skjæveland
Stord Orientering
->
+1.40
6
Annhild Fetveit
Fana IL
100
100
100
->
+1.40
6
Rannveig Nordhagen
Fana IL
100
141
50
->
+1.40
6
Ingrid Eggen
Haugesund IL Orientering
100
->
+1.40
Kristine Fjellanger
NTNUI
200
200
Ragnhild Balsvik
Osterøy IL
102
145
100
(50)
Helen Martinsen
IL Gular
142
200
Karianne Strømme
TIF Viking
100
134
100
(100)
Kårhild Husby Nordstad
Varegg Fleridrett
180
121
Tove Aasheim
Askøy OL
100
100
Mai Helen Linga
IL Gular
100
100
Marie Pontoppidan
Os Orienteringsklubb
100
100
Ingrid Vrålstad Løvås
Varegg Fleridrett
200
Tonje Aasheim Nymark
Askøy OL
164
Siri Kollerud
Lillomarka OL
153
Vibeke Tefre Grieg
Fana IL
152
Lise Christensen
TIF Viking
134
Ida Feiring Haltia
IL Tyrving
109
Marianne Nummedal
Fana IL
100
Mariann Schei
TIF Viking
100
Ina Hopland Skage
Gneist, IL
100
Linda Klanderud
Årstad IL
100
Venla Arponen Snilstveit
Os Orienteringsklubb
100
H40-
Plass
Navn
Klubb
4.4
2.5
30.5
13.6
5.9
Totalt
1
Tom Øyvind Johannessen
Gneist, IL
142
168
182
->
+0.00
2
Tore Nymark
Askøy OL
(163)
185
200
190
->
+0.01
3
Øistein Stemme
Hordaveg BIL
169
120
->
+0.15
4
John Fredrik Hatling
Fana IL
100
->
+0.35
5
Kristian Løvås
Varegg Fleridrett
124
124
100
->
+0.44
6
Tommy Sævareid
Os Orienteringsklubb
109
113
->
+1.11
7
Kjetil Damm
TIF Viking
105
149
199
->
+1.25
8
Sverre Ottesen
Varegg Fleridrett
100
->
+1.32
9
Helge Rosenlund
Varegg Fleridrett
104
131
->
+1.40
9
Helge Emhjellen
IL Gular
107
100
100
->
+1.40
9
Gernot Doppelhofer
Varegg Fleridrett
->
+1.40
9
Arne Johannesen
IL Gular
180
168
->
+1.40
9
Ketil Nummedal
Fana IL
->
+1.40
Bjart Are Hellen
TIF Viking
(121)
139
158
176
Helge Nysæter
Bergens TF
163
200
Jan Kjærner-Semb
Varegg Fleridrett
139
200
Ole Tørnqvist
Fana IL
121
100
113
Trond Døskeland
Fana IL
144
151
Matti Torgersen
Bergens TF
100
50
100
Sverre Johan Nærheim
IL Gular
100
147
Bjørn Batalden
Fana IL
100
100
Ronny Rykkje
Varegg Fleridrett
200
Rune Stadsnes
IL Gular
100
100
Tormod Skauge
IL Gular
163
Sigurd Eikner
Fana IL
162
Jon-Kåre Hansen
TIF Viking
100
50
Morten Lund-Johansen
Varegg Fleridrett
142
Pål Thomassen
Varegg Fleridrett
130
Ole-Håkon Sælen
Os Orienteringsklubb
120
Bjørn Steinhaug
Varegg Fleridrett
115
Harald Sodemann
UBIL
100
Stig Mjelstad
TIF Viking
100
Erik Vikane
Fana IL
100
Petter Oen-Sivertsen
TIF Viking
100
Sindre Ekrheim
Bergens TF
100
Petter Jørgensen
Gneist, IL
100
Tore Svein Nese
Askøy OL
100
Knut A Molvik
Gneist, IL
100
Jan Erik Claussen
Fana IL
100
Lars Fjellanger
Fana IL
100
Eirik Vikane
IL Gular
100
Jan Steineger
Gneist, IL
100
Einar Grieg
Fana IL
100
Arne Wilhelm Knudsen
Gneist, IL
50
D40-
Plass
Navn
Klubb
4.4
2.5
30.5
13.6
5.9
Totalt
1
Nina Goga
Bergens TF
200
->
+0.00
2
Marian Kjellevold
IL Gular
(139)
170
147
172
->
+1.22
3
Liv Ormberg
Gneist, IL
(108)
177
200
167
->
+1.31
4
Astrid Oline Ervik
Varegg Fleridrett
100
100
->
+1.40
4
Ragnhild Balsvik
Osterøy IL
->
+1.40
4
Liv Sylvi Meyer
Gneist, IL
100
153
175
->
+1.40
4
Mette Rogne
Varegg Fleridrett
156
->
+1.40
4
Monica Askeland Halvorsen
Gneist, IL
->
+1.40
Vibeke Øye
IL Gular
181
200
Vibeke Nymo
Varegg Fleridrett
100
120
(100)
103
May-lill Damm
TIF Viking
100
100
100
Margrete Solvik
Gneist, IL
200
100
Britt Karlsen
Askøy OL
100
144
Sigrunn Eliassen
Bergens TF
126
116
Mai Helen Linga
IL Gular
100
100
Torild Myrli
TIF Viking
100
100
Turid Rognsvåg
Os Orienteringsklubb
187
Anita Lindvik-Sævareid
Os Orienteringsklubb
50
100
Tove Aasheim
Askøy OL
144
Gro Madslien
Varegg Fleridrett
139
Siri Elisabet Helle
Fana IL
100
Anette Strand
Bergens TF
100
Lise Balestrand Grønbech
Askøy OL
100
Vigdis Houmb
Os Orienteringsklubb
100
Eli Versto
IL Gular
100
Trude Kyrkjebø
TIF Viking
100
Ingrid Sandvoll
Gneist, IL
50
Britt Kjersti Jåstad
Varegg Fleridrett
50
H60-
Plass
Navn
Klubb
4.4
2.5
30.5
13.6
5.9
Totalt
1
Magnus Natås
Bergens TF
195
200
186
(50)
->
+0.00
2
Magne Raadal
Fana IL
165
100
200
->
+0.34
3
Svein Linga
IL Gular
->
+1.08
4
Axel Ingvaldsen
TIF Viking
100
(50)
100
100
->
+1.40
4
Jan Olav Ormberg
Fana IL
100
100
(100)
101
->
+1.40
4
Halvdan Ramberg Moe
Fana IL
50
50
->
+1.40
Egil Karlsen
Askøy OL
148
100
165
Knut Gjestemoen
Bergens TF
153
100
150
Erling Strand
Bergens TF
(100)
103
119
180
Jan Harald Helmich Pedersen
TIF Viking
100
100
146
Otto Grahl-Nielsen
Bergens TF
100
100
100
(50)
Per Mathismoen
Fana IL
100
100
50
Ørjan Eirik Valestrand
Fana IL
200
Bjørn L. Basberg
Varegg Fleridrett
200
Atle Alvheim
Fana IL
175
Øistein Paulsen
Bergens TF
172
John Olav Alvsvåg
Fana IL
116
Rolf Nord
Os Orienteringsklubb
105
Atle Bergseth
Varegg Fleridrett
100
Harald Lyngtun
Fana IL
100
Per Vikane
Fana IL
100
Per Olaf Tangen
Fana IL
50
D60-
Plass
Navn
Klubb
4.4
2.5
30.5
13.6
5.9
Totalt
1
Nina Soligard
Bergens TF
(160)
164
179
200
->
+0.00
2
Bjørg Kocbach
Bergens TF
142
153
(100)
142
->
+0.01
3
Berit Hegdal
Bergens TF
145
100
189
->
+0.25
4
Kari Natås
Bergens TF
100
100
100
->
+1.40
4
Kari Secher
Bergens TF
100
100
100
(100)
->
+1.40
4
Astri Ese Hole
Bergens TF
100
100
100
->
+1.40
4
Bjørg Midttun
Bergens TF
100
105
->
+1.40
4
Ingrid Roll
Fana IL
50
->
+1.40
Marit Nipen
Gneist, IL
200
200
200
Kjellaug Hodnekvam
Bergens TF
115
Ingvill Vold
Fana IL
100
Else Lerche Raadal
Fana IL
100
Karen Clementsen Kayser
Fana IL
100
Herdis Alvheim
Fana IL
100
Astrid Ormberg
Fana IL
100
Anne Gjestemoen
Bergens TF
100
Astri Ormberg
Fana IL
100
Turid Tangen
Os Orienteringsklubb
50
H16-18
Plass
Navn
Klubb
4.4
2.5
30.5
13.6
5.9
Totalt
1
Eyvind Kjellevold Malde
IL Gular
(185)
200
200
200
->
+0.00
2
Aune Dørmænen
Varegg Fleridrett
199
->
+1.04
Eirik Bjerke Otterå
TIF Viking
185
119
100
Sigve Rygg Eikeland
Bergens TF
100
188
100
(100)
Andreas Nysæter
Bergens TF
135
100
146
Andreas Grønbech
Askøy OL
163
190
Jon William Hammer
Bergens TF
163
183
Kristian Fredrik Thomassen
Varegg Fleridrett
155
145
Mathias Rosenlund
Varegg Fleridrett
161
132
Knut Heikki Odland Torgersen
Bergens TF
167
100
Halvor Fetveit Sundal
Fana IL
100
100
Scott Juvik
IL Gular
200
Knut Kyrkjebø
TIF Viking
183
Magnus Gjerstad
Varegg Fleridrett
180
Olav Hammersland Garnes
Gneist, IL
180
Sindre Haaland Westerbø
Gneist, IL
100
Vegard Skeie
Bergens TF
100
Robert Osvik Aaen
100
Erlend W Ekerhovd
Fana IL
100
D16-18
Plass
Navn
Klubb
4.4
2.5
30.5
13.6
5.9
Totalt
1
Ragnhild Vrålstad Løvås
Varegg Fleridrett
170
(147)
178
177
->
+0.00
2
Tora Aasheim Nymark
TIF Viking
194
(173)
200
177
->
+0.07
3
Ida Lehmann
Varegg Fleridrett
->
+1.40
3
Yola Keenlyside
Gneist, IL
100
->
+1.40
5
Mari Strømme Lid
TIF Viking
(149)
158
159
173
->
+2.30
Ingunn Torød Buset
Gneist, IL
200
160
200
Hanne Daltveit
Fana IL
168
156
100
Eli Fjellbirkeland Johannesen
IL Gular
200
133
Runa Almeland
Fana IL
105
Eirunn Husby Nordstad
Varegg Fleridrett
100
Ragnhild Bohne
Varegg Fleridrett
100
H13-15
Plass
Navn
Klubb
4.4
2.5
30.5
13.6
5.9
Totalt
1
Tage Rosenlund
Varegg Fleridrett
106
162
->
+0.00
2
Vegard Velle Sivertsen
Bergens TF
100
142
->
+0.52
3
Lars Evensen
Gneist, IL
126
100
->
+0.53
4
Rasmus Jorde
Varegg Fleridrett
118
107
122
->
+1.06
5
Håvard Nybø
Fana IL
->
+1.08
6
Magnus Strømme Lid
TIF Viking
114
100
(100)
174
->
+1.10
7
Jon Erik Doppelhofer Ervik
Varegg Fleridrett
142
100
100
(100)
->
+1.31
8
Martin Krokeide Ottesen
TIF Viking
100
->
+1.40
8
Hans Rogstadkjernet
Bergens TF
100
100
->
+1.40
8
Isak Wendelbo Nyre
Bergens TF
->
+1.40
8
Sindre Haaland Westerbø
Gneist, IL
104
100
->
+1.40
Erik Bohne
Varegg Fleridrett
187
186
200
Ulrik Hellen
TIF Viking
139
166
(136)
200
Andreas Dale
Bergens TF
200
200
50
Oskar Madslien Steinhaug
Varegg Fleridrett
182
159
Matias Døsen Pontoppidan
Os Orienteringsklubb
100
100
Sondre Batalden
Fana IL
100
100
Johannes Berge Stadsnes
IL Gular
100
100
Andreas Garfors
IL Gular
100
100
Magnus Lehmann
Varegg Fleridrett
100
Magnus Skulstad
NOTEAM
100
Eirik Bjerke Otterå
TIF Viking
100
Artem Sapontzis
Gneist, IL
100
Artem Tchernov
Gneist, IL
100
Mathias Heradstveit
Gneist, IL
100
Abotem Sappontzis
Gneist, IL
100
D13-15
Plass
Navn
Klubb
4.4
2.5
30.5
13.6
5.9
Totalt
1
Ingeborg Rygg Eikeland
Bergens TF
168
200
->
+0.00
2
Marie Roll-Tørnqvist
Fana IL
200
172
200
(50)
->
+0.27
3
Mari Fjellbirkeland Johannesen
IL Gular
200
->
+0.45
4
Eirunn Husby Nordstad
Varegg Fleridrett
194
->
+1.33
Ingrid Falch Andersen
Gneist, IL
100
Marielle Skage
Gneist, IL
100
Ingrid F Andersen
Gneist, IL
100
Delarrangementer
Dato
Navn
Arrangør
Gren
04.04.2017
Sprintcup 1 Bergen
Bergens TF
sprint
02.05.2017
Sprintcup 2 Bergen
Fana IL
sprint
30.05.2017
Sprintcup 3 Bergen
Os Orienteringsklubb
sprint
13.06.2017
Sprintcup 4 Bergen
Varegg Fleridrett
sprint
05.09.2017
Sprintcup 5 Bergen
TIF Viking
sprint
Annonser