Norsk Orientering

Sport8 flex-o cup

Skriv ut

Stilling etter 6 av 7 delarrangementer

D 11-12

Plass Navn Klubb
1.5
14.5
11.6
18.6
20.8
2.9
17.9
Totalt
1 Maren Henriksen Halden SK 100 100 100 80 80 460
2 Marte Lillegraven Langsæter Trøsken IL 80 60 50 40 60 290
3 Ingrid Pedersen Holmskau Trøsken IL 80 36 100 216
4 Inger Anne Svendsby Braarud Halden SK 100 50 150
5 Matilde Fossås Gimle IF 80 60 140
6 Marie Scheele Nydalens SK 100 100
7 Marikken Christensen Sarpsborg OL 60 32 92
8 Mai Tran Halden SK 80 80
9 Helene Langvik Stang Trøsken IL 50 29 79
10 Sigrid Hauge Sarpsborg OL 60 60
11 Tuva Fossås Gimle IF 50 50

H 11-12

Plass Navn Klubb
1.5
14.5
11.6
18.6
20.8
2.9
17.9
Totalt
1 Edvard Kerans Fredrikstad SK 100 80 180
2 Henrik Julian Fontes Årbu Varteig OL 100 100
2 Audun Nordby Fredrikstad SK 100 100
2 Sebastian Bøhn-Bryntesen Halden SK 100 100
2 Philip Orud Hovland Halden SK 100 100
6 Birk Breimo OK Moss 80 80

H 13-14

Plass Navn Klubb
1.5
14.5
11.6
18.6
20.8
2.9
17.9
Totalt
1 Henrik Julian Fontes Årbu Varteig OL 100 60 100 80 100 440
2 Peder Aabogen Haugaard Indre Østfold OK 100 100 200
3 Sondre Ladim OK Moss 80 100 0 180
4 Mathias Pedersen Holmskau Trøsken IL 60 40 60 160
5 Thomas Blomkvist Fredrikstad SK 50 80 130
6 Tor Erling Gjølsjø OK Moss 80 0 80
6 Anders Bredal-Andersen Ås-NMBU Orientering 80 80
6 Sigurd Saxe Sandvik Halden SK 80 80
9 Liam Viggo Wingstedt Halden SK 60 60
9 Isak Holt Halden SK 0 60 60
9 Ivar Hansen Sarpsborg OL 60 0 60
12 Mikkel Vaaje-Kolstad Ås-NMBU Orientering 50 50
12 Jonathan Eylertsen Halden SK 50 50
12 Herman Lien Backstrøm Halden SK 50 50
15 Simen Rønning Johansen Måren OK 40 40
16 Matz Arthur Ryen Aalerud Ås-NMBU Orientering 36 36

D 13-14

Plass Navn Klubb
1.5
14.5
11.6
18.6
20.8
2.9
17.9
Totalt
1 Signe Strand Gulbrandsen Fredrikstad SK 60 80 140
2 Marie Lien Backstrøm Halden SK 100 100
2 Maren Henriksen Halden SK 100 100
2 Julie Sophie Wold OK Moss 100 100
2 Solveig Pehrsen-Lunde Sarpsborg OL 100 100
6 Vilde Hagen-Tafjord Halden SK 80 80
6 Sylvia Dannevig Halden SK 80 80

D 15-16

Plass Navn Klubb
1.5
14.5
11.6
18.6
20.8
2.9
17.9
Totalt
1 Marie Lindløv Jensen Sarpsborg OL 100 0 100 50 250
2 Alexandra Angvoll Fredrikstad SK 100 100
2 Karoline Bjørnerød OK Moss 100 100
4 Camille Juhl DOFs Venner, DEN 80 80
5 Freya Halberg Petersen DOFs Venner, DEN 60 60
6 Rebecca Loft Thyssen DOFs Venner, DEN 40 40

H 15-16

Plass Navn Klubb
1.5
14.5
11.6
18.6
20.8
2.9
17.9
Totalt
1 Kristoffer B. Helminsen Fredrikstad SK 100 100 200
2 Christopher Ladim OK Moss 100 0 0 36 136
3 Nils Tveite Ås-NMBU Orientering 100 100
4 Jakob Torgersen Halden SK 80 80
4 Tore Herman Kirkebøen Halden SK 80 80
4 Alf Kristian Helle Halden SK 80 80
4 Elias Hinge Krogsgaard DOFs Venner, DEN 80 80
8 Jeppe Liengaard DOFs Venner, DEN 60 60
9 Lukas Kjær Hemmingsen DOFs Venner, DEN 50 50
10 Jonas Gabs Rasmussen DOFs Venner, DEN 40 40
11 Eirik Blågestad Indre Østfold OK 32 32

D 17-

Plass Navn Klubb
1.5
14.5
11.6
18.6
20.8
2.9
17.9
Totalt
1 Aurora Gjølsjø OK Moss 100 80 180
2 Marie Hansen Sarpsborg OL 80 80 0 160
3 Rikke Blakkestad Ingesen Fredrikstad SK 50 100 150
4 Marianne Andersen Kristiansand OK 100 100
4 Emma Johansson Fredrikstad SK 100 100
4 Oda Scheele Nydalens SK 100 100
4 Johanne Bratland Tjernshaugen OK Moss 100 100
8 Hollie Orr Halden SK 80 80
8 Lizzie Ingham Halden SK 80 80
10 Kine Hallan Steiwer Halden SK 60 60
10 Lene Godager Kaas Bækkelagets SK 60 60
10 Marte Bergsland Trøsken IL 60 60
13 Josephine Dewett DOFs Venner, DEN 50 50
14 Margrete Krage Sarpsborg OL 40 40
14 Helle Egeberg Vári Sturla, IF 40 40
16 Sille Winsnes Ås-NMBU Orientering 36 36

H 17-

Plass Navn Klubb
1.5
14.5
11.6
18.6
20.8
2.9
17.9
Totalt
1 Torgeir Snilsberg OK Moss 80 100 80 260
2 Magne Dæhli Halden SK 100 100
2 Thomas Ruud Sarpsborg OL 100 100
2 Joachim Carlsson Halden SK 100 100
2 Andreas Johansson Halden SK 100 100
6 Thomas Natvig Årstad Halden SK 80 80
7 Donatas Kontautas OK Moss 40 29 69
8 Vagard Line NTNUI 60 60
8 Christian Riddervold Kahrs Fredrikstad SK 60 60
10 Henning Bratland Carlsen OK Moss 50 50
10 Tobias Svarer DOFs Venner, DEN 50 50
12 Jegor Kostylev IFK Mora OK, SWE 40 40
13 Håkon Danevad Fredrikstad SK 36 36
14 Marius Øie Løten o-lag 32 32
15 Emil Størmer Fossum IF 26 26
16 Eirik Nordhagen Ås-NMBU Orientering 24 24
17 Ivar Maalen Ås-NMBU Orientering 22 22
18 Gunnar Tenge Ås-NMBU Orientering 20 20
19 Håvard Steinsholt Ås-NMBU Orientering 18 18
20 Gustav Vaaje-Kolstad Ås-NMBU Orientering 16 16

D 35

Plass Navn Klubb
1.5
14.5
11.6
18.6
20.8
2.9
17.9
Totalt
1 Tonje Holm OK Moss 100 100 200
2 Runa Lien Backstrøm Halden SK 100 100
2 Tone Karina Ingesen Sarpsborg OL 100 100
2 Ann Helen Aabogen Haugaard Indre Østfold OK 100 100
2 Kristine Roskifte OK Moss 100 100
6 Else Kari Scheele Nydalens SK 80 80

H 35

Plass Navn Klubb
1.5
14.5
11.6
18.6
20.8
2.9
17.9
Totalt
1 Thomas Roskifte OK Moss 60 80 60 100 300
2 Erik Jakobsen OK Moss 100 80 60 240
3 Dyre Martin Gulbrandsen Fredrikstad SK 80 80 160
4 Pål Angvoll Fredrikstad SK 40 60 50 150
5 Rune Scheele Nydalens SK 100 100
5 Pål Backstrøm Halden SK 100 100
5 Emil Wingstedt Halden SK 100 100
5 Øyvind Løken OK Moss 100 100
9 Bjørn Åstorp Sarpsborg OL 50 40 90
10 Ole Kjell Langmyren Lillomarka OL 80 80
10 Knut Bjørkelo Kolbotn og Skimt OL 80 80
12 Bjørn Ketil Hansen Sarpsborg OL 60 60
12 Ove Martinsen Hauketo IF 60 60
14 Rune Blågestad Indre Østfold OK 50 50
14 Stein H. Hagen Fossum IF 50 50
14 Tore Grønlund Moen Gimle IF 50 50
17 Lars Ole Klavestad Fredrikstad SK 40 40
17 Bjørnar Syverstad Trøsken IL 40 40
19 Per Olav Andersen Halden SK 36 36
20 Øivind Berget Sarpsborg OL 32 32

D 50

Plass Navn Klubb
1.5
14.5
11.6
18.6
20.8
2.9
17.9
Totalt
1 Wenche Lindløv Sarpsborg OL 80 50 100 80 50 360
2 Bente Line Indre Østfold OK 100 80 60 240
3 Heidi Børstad Sarpsborg OL 60 60 120
4 Bente Brurberg ÅS NMBU 100 100
4 Marianne Njåstein IL Tyrving 100 100
4 Anne-Elisabeth Ramtvedt Sarpsborg OL 100 100
4 Astrid Bjørnerød OK Moss 100 100
8 Solveig Sikkeland IL Tyrving 80 80
8 Grete Berntsen Måren OK 80 80
10 Gunn Astrid Jakobsen Fredrikstad SK 60 60
10 Marit Bokerød Hansen Idd Sportsklubb 60 60
12 Lucie Størmer Fossum IF 40 40

H 50

Plass Navn Klubb
1.5
14.5
11.6
18.6
20.8
2.9
17.9
Totalt
1 Øystein Jensen Sarpsborg OL 100 100 100 50 350
2 Trygve Leivestad Sarpsborg OL 80 50 80 210
3 Ole Ingesen Sarpsborg OL 100 80 180
4 Dag Brenås Varteig OL 80 60 140
5 Bjørn Årbu Varteig OL 32 40 40 20 132
6 Roy Gjerding OK Moss 60 50 110
7 Ole Kjell Langmyren Lillomarka OL 100 100
7 Hans Huseby Sarpsborg OL 100 100
9 Bjørn Tore Thoresen Sarpsborg OL 60 36 96
10 Jan Edvin Blomkvist Fredrikstad SK 50 32 82
11 Knut Bjørkelo Kolbotn og Skimt OL 40 40 80
11 Tormod Jensen Sarpsborg OL 80 80
11 Arild Kirkerød Sarpsborg OL 80 80
14 Willy Grønstad Gimle IF 60 60
14 Dag Syversen Sarpsborg OL 60 60
14 Terje Wiig Mathisen Nydalens SK 60 60
17 Bjørn Sverre Gulheim Kolbotn og Skimt OL 50 50
17 Peter Klaveness Måren OK 50 50
19 Vincent Eijsink ÅS NMBU 36 36
19 Morten Kongsberg IL Tyrving 36 36
19 Tibor Vári Sturla, IF 36 36
22 Ove Martinsen Hauketo IF 32 32
23 Even Woldstad Hanssen Eiker OL 29 29
24 Bjørn Åstorp Sarpsborg OL 0 26 26
25 Terje Melsom Fossum IF 24 24
26 Øivind Berget Sarpsborg OL 22 22

D 70

Plass Navn Klubb
1.5
14.5
11.6
18.6
20.8
2.9
17.9
Totalt
1 Marit Haavardsholm Sandnes IL 100 100
2 Bodil Berby Trøsken IL 80 80
3 Ella Bjerketvedt Trøsken IL 60 60

H 70

Plass Navn Klubb
1.5
14.5
11.6
18.6
20.8
2.9
17.9
Totalt
1 Leif Bokerød Idd Sportsklubb 100 100
1 Thor Palmgren Halden SK 100 100
1 Arne Svartedal Trøsken IL 100 100
4 Hans Stordal OL Tønsberg og omegn 80 80
4 Bernt O. Myrvold Sarpsborg OL 80 80
6 Tom Wahlgren Sarpsborg OL 60 60
6 Kolbjørn Megard Kolbotn og Skimt OL 60 60
8 Harald Wibye OK Moss 50 50

Delarrangementer

Dato Navn Arrangør Gren
01.05.2017 Sport8 flexo-cup – Høiåssuget Halden SK lang
14.05.2017 Sport8cup Trøsken IL lang
11.06.2017 Sport8 Flex-O cup Gimle IF mellom
18.06.2017 Sport8 Flex-o cup Sarpsborg OL lang
20.08.2017 Sport8 Flex-o cup Trøsken IL lang
02.09.2017 Sport8cup #? OK Moss mellom
17.09.2017 Sport8 Flex-O cup finale Gimle IF mellom

Annonser

IOF Eventor