Norsk Orientering

Høstkarusellen 2016

Skriv ut

Sluttstilling etter 3 delarrangementer

Damer Lang

Plass Navn Klubb
12.11
26.11
10.12
Totalt
1 Sara Nystrøm Olsen Stavanger Orienteringsklubb 12 9 12 33
2 Aud Hognestad Taksdal Ganddal IL 15 15 30
3 Wenche Margrethe Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 9 9 18
4 Helen Lomeland Ålgård Orientering 5 5 8 18
5 Vilde Margrethe Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 5 12 0 17
6 Marjo Liikanen Ganddal IL 15 15
7 May Meling Stavanger Orienteringsklubb 5 5 5 15
8 Anne Garsrud Stavanger Orienteringsklubb 6 7 13
9 Vibeke Lamark Ganddal IL 5 6 11
10 Sunniva Omdal Sandnes IL (Rogaland) 7 7
10 Ingrid Omdal Sandnes IL (Rogaland) 7 7
12 Ingrid Lamark Ganddal IL 6 6
13 Elisabeth Christie Ørke Stavanger Orienteringsklubb 5 5
13 Randi Engløkk Haugesund IL Orientering 5 5
13 Tone Cecilie Nystrøm Stavanger Orienteringsklubb 0 5 5
13 Ann Karin Tjørhom Ganddal IL 5 5
13 Synnøve Westermoen Sandnes IL (Rogaland) 5 5
13 Janne Tjørhom Aasheim Ganddal IL 5 5
Cecilie Westgård NOTEAM 0 0
Trine Selvikvåg Frøyland ski & fritid 0 0

Damer Mellom

Plass Navn Klubb
12.11
26.11
10.12
Totalt
1 Irene Rummelhoff Stavanger Orienteringsklubb 5 9 15 29
2 Barbro Sandal Ganddal IL 7 7 9 23
3 Lise Isachsen NOTEAM 9 12 21
4 Trude Hermanrud Stavanger kommune BIL 5 5 8 18
5 Silje Thorsen Borthen JWC BIL 15 15
5 Vibeke Lamark Ganddal IL 15 15
7 Mariann Sveinsvoll Ganddal IL 5 5 5 15
7 Ingrid O. Foss Stavanger kommune BIL 5 5 5 15
9 Kaja Peikli Sandnes IL (Rogaland) 12 12
9 Inger Tone Nygård Egersund OK 12 12
11 Turid Nystrøm Stavanger Orienteringsklubb 5 5 10
11 Brit Nilsen Stavanger Orienteringsklubb 5 5 10
11 Kristin Skadsem Ganddal IL 5 5 10
11 Gry Vikhamar Thengs Stavanger Orienteringsklubb 5 5 10
11 Lara Regine Svensson Myklathun Stavanger Orienteringsklubb 5 5 10
11 Dina Sofie Falkenberg Torgersen Stavanger Orienteringsklubb 5 5 10
11 Brit Vivian Meling Stavanger Orienteringsklubb 5 0 5 10
18 Anita Glenne Kallhovd Egersund OK 7 7
19 Keth Berggraf Statoil BIL 6 6
19 Siri Økstad Oddersjaa SSK 6 6
19 Vilde Bårdsen Hustoft Stavanger Orienteringsklubb 6 6
22 Selma Elisabeth Askildsen NOTEAM 5 5
22 Iben Sofie Askildsen NOTEAM 5 5
22 Hildegunn Svensson Stavanger Orienteringsklubb 5 5
22 Nora Svendsen Ganddal IL 5 5
22 Ragnhild Auglænd Ganddal IL 5 5
22 Marianne Steinkopf Johnsen Aftenbladet BIL 5 5
22 Hilde Hetland Egersund OK 5 5
22 Inger Skretting Opstad Egersund OK 5 5
22 Celina Iversen Åse Egersund OK 5 5
22 Julie Puntervold Egersund OK 5 5
22 Liv Omdal Sandnes IL (Rogaland) 5 5
22 Elisabeth Christie Ørke Stavanger Orienteringsklubb 5 5
22 Anna Berthelsen Stavanger kommune BIL 5 5
22 Randi Bugge Ganddal IL 5 5
22 Haldis Glendrange Stavanger Orienteringsklubb 5 5
22 Berit Ebbell Olsen Stavanger Orienteringsklubb 5 5
22 Anna Taksdal Ganddal IL 5 5
22 Anita Sælevik Haugesund IL Orientering 5 5

Damer Kort

Plass Navn Klubb
12.11
26.11
10.12
Totalt
1 Aase Sveinsvoll NOTEAM 5 15 12 32
2 Therese Immerstein Noraberg Multiconsult ASA 12 15 27
3 Tiril Olaussen Haugesund IL Orientering 15 15
4 Marianne Steinkopf Aftenbladet BIL 9 9
5 Oda Steinsland Moi Stavanger Orienteringsklubb 7 7
6 Randi Bugge Ganddal IL 6 6
7 Kaja Hiorth Myklatun Sandnes IL (Rogaland) 5 5
7 Amalie Wiliamson NOTEAM 5 5
Astrid Sandanger nv team 0 0

Herrer Lang

Plass Navn Klubb
12.11
26.11
10.12
Totalt
1 Stein Arne Olsen Stavanger Orienteringsklubb 15 12 12 39
2 Kjetil Wirak Stavanger Orienteringsklubb 12 7 19
3 Øyvind Rummelhoff Stavanger Orienteringsklubb 5 5 9 19
4 Nils John Vestøl Stavanger Orienteringsklubb 5 5 8 18
5 Morten Bjerga Sundli Ganddal IL 15 15
5 Sigurd R. Oftedal Ålgård Orientering 15 15
7 Øistein Haaland Statoil BIL 5 5 5 15
7 Pål Bårdsen Stavanger Orienteringsklubb 5 5 5 15
7 Rune Christiansen Sandnes IL (Rogaland) 5 5 5 15
7 Sveinung Svebestad Sandnes IL (Rogaland) 5 5 5 15
7 Ivar Johan Larsen Stavanger Orienteringsklubb 5 5 5 15
12 Per Ivar Stokland Ganddal IL 7 6 13
13 Geir Sand SUS BIL 5 6 11
14 Knut Feldmann Stavanger Orienteringsklubb 5 5 10
14 Jan-Einar Øvremo Ålgård Orientering 5 5 10
14 Espen Karlsen Stavanger Orienteringsklubb 5 5 10
14 Paul Terje Haarr Ganddal IL 5 5 10
14 Tor Brekken Ganddal IL 5 5 10
19 Torbjørn Brandsæter NOTEAM 9 9
19 96736 U1 Ukjent løper96736 NOTEAM 9 9
21 Sigurd Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 7 7
22 Vegard Peikli Sandnes IL (Rogaland) 6 6
23 Arne Kristian Espedal Stavanger Orienteringsklubb 5 0 5
23 Roger Nyseth Aibel 5 5
23 Oddvar Taksdal Ganddal IL 5 5
23 209851 U1 Ukjent løper209851 NOTEAM 5 5
23 Bjørnar Andre Alvær Sandsmark Frøyland ski & fritid 5 5
23 Arne Magne Sondresen nv team 5 5
23 Andreas Eide Skjæveland Stavanger Orienteringsklubb 5 5
23 Øystein Amundrud Stavanger Orienteringsklubb 5 5
23 Morten Aamot Sandnes IL (Rogaland) 5 5
23 Espen Fyhn Nilsen Stavanger Orienteringsklubb 5 5
23 Jone Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 5 5
23 Svein-Erik Kvame Ganddal IL 5 5
23 Trond Lamark Ganddal IL 5 0 5
23 Sturla Stokkeland Ålgård Orientering 5 5
23 Ove Oaland Ganddal IL 0 5 5
23 Sturle Omdal Sandnes IL (Rogaland) 5 5
23 Joar Eilevstjønn Ganddal IL 5 5
Jonas Lye Scheie Frøyland ski & fritid 0 0
Aleksander Jørgensen Haugesund IL Orientering 0 0
Per Olav Haarr Ganddal IL 0 0 0
146601 U1 Ukjent løper146601 NOTEAM 0 0

Herrer Mellom

Plass Navn Klubb
12.11
26.11
10.12
Totalt
1 Bjørn Alsaker Stavanger Orienteringsklubb 15 15 30
2 Ole Petter Haukaas Stavanger Orienteringsklubb 12 12 24
3 Stian Rummelhoff Stavanger Orienteringsklubb 7 15 22
4 Arne Jacob Nystrøm Olsen Stavanger Orienteringsklubb 5 5 5 15
4 Raymond B Pettersen Ålgård Orientering 5 5 5 15
4 John Thorsnæs National Oilwell Varco BIL 5 5 5 15
4 Knut Jonas Espedal Stavanger Orienteringsklubb 5 5 5 15
4 Finn-Morten Årstad Stavanger Orienteringsklubb 5 5 5 15
4 Jørgen Nilsen Stavanger Orienteringsklubb 5 5 5 15
4 Per Marthon Mæland Aftenbladet BIL 5 5 5 15
11 Per Ingar Hadland Ganddal IL 9 5 14
12 Asgeir Bell Stavanger Orienteringsklubb 12 12
13 Arvid Thorsen Aftenbladet BIL 5 6 11
13 Øyvind Lamark Ganddal IL 6 5 11
15 Erlend Bremnes Ganddal IL 5 5 0 10
15 Jan Arendal Statoil BIL 5 5 10
15 Jonas Årvik Sandal Ganddal IL 5 5 10
15 Anders Noraberg NOTEAM 5 5 10
15 Frank Hansen Egersund OK 5 5 10
15 Roger Endre Nyseth NOTEAM 5 5 10
15 Paul Andreas Paulsen Stavanger Orienteringsklubb 5 5 0 10
15 Knut Skjæveland Ganddal IL 5 5 10
15 Øivind Hansen Ganddal IL 5 5 10
15 Bruce Chalmers Stavanger Orienteringsklubb 5 5 10
15 Leif Gunnar Wikene NOTEAM 5 5 10
15 Tore Tvedt Stavanger Orienteringsklubb 5 5 10
15 Tor Sverre Skåra Egersund OK 5 5 10
15 Øyvind Egeskog Stavanger Orienteringsklubb 5 5 10
15 Eivind Lars Rake Sandnes IL (Rogaland) 5 5 10
30 Anders Thengs Kristensen Stavanger Orienteringsklubb 9 9
30 Tor Kristian Gyland Stavanger Orienteringsklubb 9 9
32 Sturle Omdal Sandnes IL (Rogaland) 8 8
33 Per Bjarne Myhre Haugesund IL Orientering 7 7
33 Øivind Berggraf Statoil BIL 7 7
35 Arne Magne Sondresen NOTEAM 6 6
36 Cato Molte Stavanger Orienteringsklubb 5 5
36 Gunnar Sakseid Stavanger Orienteringsklubb 5 5
36 207746 U1 Ukjent løper207746 NOTEAM 5 5
36 Eivind Engløkk Haugesund IL Orientering 5 5
36 191378 U1 Ukjent løper191378 NOTEAM 5 5
36 Jan Værp Søgne og Songdalen OK 5 5
36 Edvin Aakre Egersund OK 5 5
36 Kjell Skjæveland Stavanger Orienteringsklubb 5 5
36 Kjell M. Langvik Stavanger Orienteringsklubb 5 5
36 Arne Nygaard NOTEAM 0 5 5
36 Tor Geir Espedal Ganddal IL 5 5
36 Terje Stokkeland Ålgård Orientering 5 5
36 Ola Wathne Thingbø Sandnes IL (Rogaland) 5 5
36 Alexander Horpestad Egersund OK 5 5
36 Steinar Hansen ConocoPhillips BIL 5 5
36 Svein Glendrange Stavanger Orienteringsklubb 5 5
36 Andreas Nybak Urdal Ganddal IL 5 5
36 Aksel Dommersnes Ganddal IL 5 5
36 Arne Østensen Stavanger Orienteringsklubb 5 5
36 Tore Karlsen Stavanger Orienteringsklubb 5 5
36 Joel Skoge Sandnes IL (Rogaland) 5 5
36 Pål H. Gjerden Stavanger Orienteringsklubb 5 5
36 Omund Thu Landstad Sandnes IL (Rogaland) 5 5
36 Svein Eliassen Stavanger Orienteringsklubb 0 5 5
Geir Husdal TIF Viking 0 0
Stian Haugvaldstad Sandnes IL (Rogaland) 0 0
Ole Kristian Taksdal Ganddal IL 0 0
Arne Karlsen Stavanger Orienteringsklubb 0 0
Andreas Steinsland Moi Stavanger Orienteringsklubb 0 0
Kalle Jongenburger Sandnes IL (Rogaland) 0 0
Simon Fjermestad Helgesen Sandnes IL (Rogaland) 0 0

Herrer Kort

Plass Navn Klubb
12.11
26.11
10.12
Totalt
1 Aksel Dommersnes Ganddal IL 15 15
1 Vegard Wiig Nystad Haugesund IL Orientering 15 15
1 Espen Lunde Lærerne BIL 15 15
4 Peter Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 12 12
4 Jonas Årvik Sandal Ganddal IL 12 12
6 Sverre Vareberg Stavanger Orienteringsklubb 9 9
6 Jone Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 9 9
8 Gustav Levang Sandnes IL (Rogaland) 7 7
8 217158 U1 Ukjent løper217158 NOTEAM 7 7
216734 U1 Ukjent løper216734 NOTEAM 0 0

Nybegynnerer

Plass Navn Klubb
12.11
26.11
10.12
Totalt
1 Peter Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 15 15 30
2 Vebjørn Oftedal Ålgård Orientering 15 15
2 Olav Roth Ganddal IL 15 15
2 Maria Langmyr Ganddal IL 15 15
2 Gustav Levang Sandnes IL (Rogaland) 15 15
2 Lars Oftedal Ålgård Orientering 15 15
2 Inger Roth Ganddal IL 15 15
2 Bjørg Elin Levang Sandnes IL (Rogaland) 15 15
2 Benjamin Svellingen NOTEAM 15 15
2 Gabriel Årsvoll Sandnes IL (Rogaland) 15 15

Delarrangementer

Dato Navn Arrangør Gren
12.11.2016 Høstkarusellen 2016 - Løp 1 Stavanger Orienteringsklubb mellom
26.11.2016 Høstkarusellen 2016 - Løp 2 Stavanger Orienteringsklubb mellom
10.12.2016 Høstkarusellen 2016 - Løp 3 Stavanger Orienteringsklubb mellom

Annonser

IOF Eventor