Norsk Orientering

Trimtex-cup 2016

Skriv ut

Sluttstilling etter 9 delarrangementer

D 13-14

Plass Navn Klubb
30.4
1.5
8.5
22.5
5.6
18.6
3.9
4.9
17.9
Totalt
1 Oda Scheele Nydalens SK 50 50 50 50 44 44 (39) (35) 44 332
2 Pia Young Vik Nydalens SK 39 (32) 44 44 (17) 39 50 44 50 310
3 Kristine Kravdal Gjø-Vard OL 44 39 (27) (39) 50 50 44 50 32 309
4 Maya Arnesen Heming Orientering 17 29 19 39 32 (10) 27 35 198
5 Marte Madslien Bakken Nydalens SK 32 35 27 25 (19) 32 32 183
6 Amélie Aamodt Oppsal Orientering 29 27 23 32 23 25 (23) (19) 159
7 Netta Bar-Nathan Lillomarka OL 25 25 (1) 10 2 29 39 21 151
8 Tina Kalleson Oppsal Orientering 19 (3) 25 (8) 19 21 21 29 13 147
9 Yngvild Langedal Breivik Nydalens SK 23 1 10 35 35 25 12 141
10 Ingrid Marie Stubban Hygen Østmarka OK 14 (2) 12 25 35 8 13 29 136
11 Pernille Sønsterudbråten Raumar Orientering 21 23 35 21 17 14 (12) 131
12 Ea Lunøe Nydalens SK 15 14 29 27 14 27 126
13 Live Østvold Heming Orientering 5 8 12 29 25 10 19 108
14 Elise Wærp Hauge Nydalens SK (8) (2) 32 13 11 14 12 9 17 108
15 Malene Jebsen Heming Orientering 5 5 27 13 17 23 90
16 Alva Marika Niklasson Kolbotn og Skimt OL 10 14 23 39 86
17 Åsne Haavengen Kongsberg OL 44 39 83
18 Ina Martini Asker Skiklubb 10 11 29 32 82
18 Janna Sofie Tellesbø Østmarka OK 21 15 23 23 82
18 Noor Dirro-Helu Måren OK 35 2 7 14 15 9 (2) 82
21 Helene Bjørkvold Jendal Fossum IF 17 (4) 19 (3) 14 13 8 5 76
22 Ingrid Blindheim Lillomarka OL 27 12 9 19 4 71
23 Ragnhild Mathea Helmersen Fet OL 15 (2) 4 7 8 11 6 (2) 14 65
24 Mathilde Sæter Flesseberg Kongsberg OL 29 35 64
25 Ida Marie Flågen Heming Orientering 7 9 9 6 21 11 63
26 Mari Brende Fossum IF 13 6 27 15 61
27 Hanna Andersen Heming Orientering 4 17 12 25 58
28 Iris Holst IL Tyrving 13 1 10 11 6 41
29 Johanne Rognerud Bøe Fossum IF 19 21 40
29 Petra Hoveid Asker Skiklubb 11 6 2 12 9 40
31 Jenny Emilie Brenni Herredsvela Østmarka OK 2 2 2 9 5 2 10 32
32 Alexandra Linløkken Østmarka OK 15 15 30
33 Ella Berstad Heming Orientering 1 12 15 2 30
34 Sofie Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 9 1 11 3 24
35 Frida Solsrud Nydalens SK 7 7 9 23
36 Hilde Sogn Haug Fossum IF 11 2 3 4 2 22
36 Adine Blakkestad Ingesen Sarpsborg OL 10 2 10 22
38 Dina Marie Salvesen Asker Skiklubb 21 21
39 Elida Sagli Gudim Indre Østfold OK 17 17
39 Mari Øverby Kongsberg OL 17 17
41 Diane Ninauve-Jutulstad Bækkelagets SK 2 2 4 1 7 16
42 Konstanse Moholth Kongsberg OL 15 15
43 Ida Solli Mo OK 13 13
43 Vilde Retteraasen Indre Østfold OK 12 1 13
43 Mille Jægtvik Konnerud IL 13 13
46 Siren Lohne Boehlke Fossum IF 3 2 7 12
47 Luciana Maria Svads Måren OK 6 1 2 9
48 Selma Færden Kolbotn og Skimt OL 6 2 8
48 Nora Småge Hilsen Konnerud IL 8 8
48 Inga Cathrin Winsvold Østmarka OK 4 2 2 8
51 Blindheim Ingrid Lillomarka OL 6 6
52 Hanna Rehn Kolbotn og Skimt OL 5 5
53 Isabel Handstanger Kolbotn og Skimt OL 2 2 4
54 Martha Nesheim Køber Nydalens SK 3 3
55 Anny Rogne OL Tønsberg og omegn 2 2
55 Andrea Luna Guanio Risberg Måren OK 2 2
55 Mina Espolin Johnson Bækkelagets SK 2 2
58 Lita Lerke Leodine Hjelseth OL Tønsberg og omegn 1 1
58 Wilmine Resvoll Skaug Oppsal Orientering 1 1
58 Thea Fagerhaug Raumar Orientering 1 1

D 15-16

Plass Navn Klubb
30.4
1.5
8.5
22.5
5.6
18.6
3.9
4.9
17.9
Totalt
1 Ragne Wiklund Nydalens SK 50 50 50 50 (21) 44 50 50 344
2 Åsnes Naadland Holo Fossum IF 44 44 39 (35) 50 50 (35) 44 44 315
3 Ingrid G. Kvålsgard Fossum IF (15) 29 35 19 (19) 39 50 35 39 246
4 Lotte Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 32 17 32 39 23 (15) 39 32 214
5 Anna Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 17 10 25 44 35 32 29 192
6 Ane Sofie Krogh Oppsal Orientering 13 23 (5) 32 32 35 13 35 183
7 Pernille Katla Fossum IF 39 27 19 29 1 29 27 171
8 Ingrid Hasaas Fossum IF 27 12 21 (1) 44 39 11 17 171
9 Maren Norderud IL Tyrving 23 27 27 23 27 13 (1) 23 163
10 Anna Cecilie Linløkken Østmarka OK 35 19 17 32 23 15 141
11 Karen Hoel Jomaas Fossum IF 35 7 (1) 9 27 23 27 128
12 Maria Rørvik Haver Lillomarka OL 19 9 12 29 32 25 126
13 Jenny Baklid Konnerud IL 35 44 44 123
14 Linda Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL (2) 12 25 17 25 17 21 117
15 Marie Liland Nydalens SK 5 39 13 21 21 99
16 Linn Mei Waaler Måren OK 8 2 (2) 15 29 14 19 87
17 Ada Wulfsberg Nydalens SK 21 3 17 10 15 1 (1) 14 81
18 Kristine Eide Rapp Raumar Orientering 12 13 14 25 14 78
18 Frida Bakken Ulseth Nydalens SK 29 4 1 27 17 78
20 Oda Marie Colquhoun Lillomarka OL 3 2 14 27 25 71
21 Ragne Norrud Fossum IF 11 11 11 12 6 19 70
22 Solveig Eline Berg IL Tyrving 14 2 14 21 12 63
23 Mina Jørgensen IL Tyrving 2 23 17 13 55
24 Hedda Skatvedt Raumar Orientering 2 15 3 15 19 54
25 Inger Rødnes Oppsal Orientering 4 8 2 11 7 10 42
26 Hanne Eide Rapp Raumar Orientering 25 2 13 1 41
27 Carmen Dirro Måren OK 2 5 8 4 12 9 40
28 Malin Hauge Hisøy OK 39 39
29 Karianne Olsvik Dengerud Nydalens SK 6 7 2 10 11 36
30 Andrea Ranvik Konnerud IL 15 15 30
31 Hedda Raadal Bjørlo Halden SK 29 29
31 Helene Eger Kongsberg OL 29 29
31 Thea Charlotte Hansen Asker Skiklubb 14 1 13 1 29
34 Tonje Rognerud Bøe Fossum IF 25 25
35 Anniken Ranvik Konnerud IL 21 3 24
36 Lene Berg Hanssen Byåsen IL 23 23
37 Kjersti Tønnessen Bergstøl Kongsberg OL 21 21
38 Marie F. Lindløv Jensen Sarpsborg OL 19 19
38 Ingrid Tandberg Ryan Asker Skiklubb 9 10 19
40 Tuva Nesheim Flatebakken IL Tyrving 10 6 1 1 18
41 Ingeborg Kvarme Røyken OL 2 14 16
42 Kamilla Lome Hamar OK 13 13
43 Kaja Vikerhaug Fet OL 12 12
44 Anniken Berger Fet OL 11 11
45 Tale Strand Kongsberg OL 9 9
45 Jorun Bækken Os IL 9 9
45 Marlin Haavengen Kongsberg OL 9 9
45 Karoline Bjørnerød OK Moss 7 2 9
49 Ingrid Omdal Sandnes IL (Rogaland) 8 8
50 Ingvild Høydal Nydalens SK 6 6
51 Ingrid Madslien Nydalens SK 5 5
52 Annette Bjørnås Krogstie Konnerud IL 4 4
53 Matilde Holen Østmarka OK 2 2
53 Lotte Myklemyr Eiker OL 2 2
53 Andrea Vanebo Kongsberg OL 2 2
53 Sarah Wøllo Kongsberg OL 2 2
53 Anni Saarela Konnerud IL 2 2
53 Thea Sofie Salvesen Asker Skiklubb 2 2
53 Silje Marie Våge Asker Skiklubb 2 2
53 Thea Land Konnerud IL 2 2
53 Emma Meyer Larsson IL Tyrving 2 2
53 Amanda Skyttersæter Saugerud Konnerud IL 2 2
53 Åshild Egeberg Vári Sturla, IF 2 2
64 Eline Bryne Heming Orientering 1 1
64 Idunn Cecilie Rolfsen Heming Orientering 1 1
64 Monica Brevik Østmarka OK 1 1

H 13-14

Plass Navn Klubb
30.4
1.5
8.5
22.5
5.6
18.6
3.9
4.9
17.9
Totalt
1 Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK 50 50 (44) 50 50 (1) 50 50 50 350
2 Sondre Ytterbø Asker Skiklubb 44 44 50 (15) 44 50 44 (44) 44 320
3 Nils Tveite Ås-NMBU Orientering 39 (17) 39 44 39 44 (27) 39 39 283
4 Teodor Mo Hjelseth Nydalens SK 32 32 39 32 35 29 32 231
5 Henrik Reusch Heming Orientering 21 29 27 27 (12) (10) 39 32 35 210
6 Tobias Espedal Nydalens SK 35 29 29 13 32 35 29 202
7 Mikkel Katla Fossum IF 23 32 25 35 29 19 (2) 17 180
8 Vebjørn Blom-Hagen Fossum IF 27 29 23 25 23 27 154
9 Felix Finsrud Asker Skiklubb 29 23 (13) 17 19 15 21 25 149
10 Kristian Østermann Heming Orientering 25 (8) 15 23 27 25 21 (9) 12 148
11 Gaute Bergan Nydalens SK 15 35 39 23 7 23 142
12 Ferdinand Fremming Heming Orientering 12 10 25 5 35 25 21 133
13 Ole Jakob Frankrig Nydalens SK 23 32 25 35 17 132
14 Christopher Ladim OK Moss 17 44 35 10 23 129
15 Ådne Skjærstein IL Tyrving 35 (1) 9 17 19 27 14 121
16 Kasper Bakken Ulseth Nydalens SK 25 13 11 12 9 17 13 100
17 August Syrdal Øen Heming Orientering 27 (1) 4 19 4 10 13 14 91
18 Frikk Alvaro Embergsrud Asker Skiklubb 14 19 9 14 11 19 86
19 Erlend Børli Fossum IF 1 21 7 15 15 19 78
20 Vegard Aarstad Ås-NMBU Orientering 1 (1) 21 8 4 5 2 15 56
21 Magnus Eide-Fredriksen Heming Orientering 19 3 9 6 4 14 55
22 Martin Birkelund Asker Skiklubb 4 19 2 1 1 27 54
23 Sondre Zahl Hagen Fossum IF 10 14 2 12 7 6 (1) 51
24 Jonas Myhr Asker Skiklubb 14 11 17 8 50
25 Gaute Fosstveit Raumar Orientering 2 8 7 2 29 48
26 Simen Fritzner Nittedal OL 13 7 2 21 2 45
27 Anders Håvard Larsen Nydalens SK 6 14 8 15 43
28 Anselm Reichenbach Oppsal Orientering 12 11 4 3 2 (2) 10 42
29 Simen Aure Skogedal Asker Skiklubb 9 6 1 5 1 12 5 39
30 Eilev Kvaale Asker Skiklubb 13 2 2 13 7 2 39
31 Birk Felland Sætnan Fossum IF 6 6 2 10 3 11 38
32 Joakim Wilkens Jernberg Nydalens SK 15 12 7 2 36
33 Marius Bakke Fossum IF 8 5 9 12 34
34 John Otterlei Østmarka OK 5 2 3 2 21 33
35 Stian Måseide Sørlie Raumar Orientering 11 1 8 2 6 28
36 Gustav Andresen Skotte Fossum IF 3 2 2 1 4 10 22
37 Grunde Isaksætre Grue IL 21 21
38 Rolf Andreas Berg Nydalens SK 3 2 5 9 19
39 Atle Nikolai Wøllo Kongsberg OL 17 17
40 Jonas Aarseth Nydalens SK 7 2 2 1 4 16
41 Lars Øderud Vatne Bækkelagets SK 10 2 2 1 1 16
41 Olaf Halsaa Dolven Asker Skiklubb 2 2 2 2 8 16
43 Elias Stubberud Nydalens SK 1 2 2 1 3 6 15
44 Birk Thorstensen Oppsal Orientering 2 2 2 2 2 (1) 2 2 14
45 Kristoffer Halsnes Indre Østfold OK 14 14
46 Kristian Fredriksen Aas Asker Skiklubb 2 2 2 7 13
47 Bram Langerød Fossum IF 13 13
47 Andreas Gjetanger Måren OK 11 2 13
49 Ole Henrik Woxholth Asker Skiklubb 2 2 2 6 12
50 Kristian Norum Meløysund Nydalens SK 11 11
51 Henrik Sturød Nydalens SK 11 11
52 Kasper Kjær Jørgensen Måren OK 9 9
53 Eirik Thunshelle Øvstedal Nydalens SK 8 8
53 Arthur Brunborg Nittedal OL 4 2 2 8
55 Magnus Jystad Østmarka OK 2 1 3 6
56 Storm Kleiva Nydalens SK 5 5
56 Theodor Lier Indre Østfold OK 5 5
58 Magnus Endresen Måren OK 2 2 4
58 Kåre Peter Krohn Gjessing Heming Orientering 2 2 4
60 Christoffer Sletten Raumar Orientering 3 3
61 Paul Johan Slungaard Heming Orientering 2 2
61 Eivind Lahnstein Fossum IF 2 2
61 Bendik Mjøster Østmarka OK 2 2
61 Henrik Gudim Østmarka OK 2 2
61 Bo Utseth Bøhlerengen Oppsal Orientering 2 2
61 Simen Våge Asker Skiklubb 2 2
61 Mats Lindaas Elverum OK 2 2
61 Henrik Linløkken Østmarka OK 2 2
61 Sondre Evensen OL Tønsberg og omegn 2 2
61 David Megard Grønli Kolbotn og Skimt OL 2 2
71 Simen Høyer Fossum IF 1 1
72 Halvard Kornmo Porsgrunn OL 1 1
72 Olav Birkeland Fossum IF 1 1
72 Ole Martin Nomeland Østmarka OK 1 1
72 Kristian Juell Larsen IL Tyrving 1 1
72 Vegard Ulseth Sylte Freidig 1 1
72 Vemund Heier Nydalens SK 1 1

H 15-16

Plass Navn Klubb
30.4
1.5
8.5
22.5
5.6
18.6
3.9
4.9
17.9
Totalt
1 Sander Arntzen Asker Skiklubb 50 (44) 50 50 50 50 50 (50) 50 350
2 Halvor Tørnqvist Halden Nydalens SK 44 32 32 35 44 (25) (17) 44 32 263
3 Per Clemet Wisløff Asker Skiklubb 39 (15) 44 27 44 39 35 21 249
4 Henrik Fredriksen Aas Asker Skiklubb 35 39 (25) 44 35 35 29 (13) 27 244
5 Erik Hæstad Bjørnstad Fossum IF 27 50 39 44 21 35 216
6 Isak Jonsson Nydalens SK 32 29 35 32 32 32 192
7 Elias Skjolden Sørensen Lillomarka OL 29 (14) 17 15 25 21 29 29 165
8 Håkon Sturød Nydalens SK (10) 25 29 32 21 14 19 23 163
9 Andreas Ramberg Østmarka OK 19 23 25 12 39 19 (12) 25 162
10 Jens Johan Brekke Lillomarka OL 23 9 11 35 39 44 161
11 Audun Bergan Nydalens SK 32 27 25 27 39 150
12 Petter Astrup Arnesen Heming Orientering 25 27 27 17 15 27 (11) 138
13 Lars Young Vik Nydalens SK 15 1 39 39 15 15 124
14 Emil Størmer Fossum IF 14 15 19 23 29 19 119
15 Sivert Sande Kverme Fossum IF 11 21 19 23 14 23 111
16 Peter Gisholt Fossum IF 21 17 13 12 13 17 (12) (10) 93
17 Vegard Løvli Asker Skiklubb 17 10 17 23 25 92
18 Eirik Høst Fossgard Lillomarka OL 7 7 21 23 11 1 17 87
19 Eivind Berner Myhre Fossum IF 13 12 12 (9) 21 13 14 85
20 Øistein Fagerli Næss Raumar Orientering 9 11 9 10 10 17 66
21 Trygve Myhr Asker Skiklubb 19 14 14 15 62
22 Herman Brunborg Nittedal OL 19 8 8 13 48
23 Even Nygaard Østreng Raumar Orientering 13 8 10 7 9 47
24 Oliver Wallin Higgins IL Tyrving 12 6 19 37
25 Niels Christian Hellerud Halden SK 35 35
26 Simen Spets Storhov Freidig 29 29
26 Eskil Frøisland Vang OL 29 29
28 Even Lindaas Vang OL 27 27
29 Aslak Heimdal Konnerud IL 23 23
30 Eirik Blågestad Indre Østfold OK 21 21
31 Torjus Ullern IL Tyrving 8 10 18
32 Anders Horvei Raumar Orientering 8 9 17
33 Henrik Åserud Sørensen Odal OL - Orientering 15 15
34 Alexander Smeby Nydalens SK 9 6 15
35 Sondre Skytteren Odal OL - Orientering 14 14
36 Jakob Hjelseth OL Tønsberg og omegn 14 14
37 Tor Magnus Grøstad Østmarka OK 13 13
38 Knut Selstad Fossum IF 13 13
39 Nikolai Nordhaug Konnerud IL 11 11
39 Andreas Juell Larsen IL Tyrving 11 11
41 Kristoffer Bryne Heming Orientering 8 8
42 Markus Månum Moen Måren OK 5 5
42 Mathias Pedersen Vold Lillomarka OL 5 5
44 Andreas Moldskred Oppsal Orientering 1 1

Delarrangementer

Dato Navn Arrangør Gren
30.04.2016 Vårløpet - Trimtex Cup Kolbotn og Skimt OL mellom
01.05.2016 Folloløpet med KM sprint og Trimtex Cup Måren OK sprint
08.05.2016 Asker-løpet Trimtex-cup Asker Skiklubb mellom
22.05.2016 Knut Valstads minneløp Oppsal Orientering lang
05.06.2016 Nittedalsløpet med Trimtex-cup Nittedal OL lang
18.06.2016 Høydepunktet med Trimtex-Cup Østmarka OK mellom
03.09.2016 KM landistanse - Trimtex-cup IL Tyrving lang
04.09.2016 Jubileumsløpet Heming 100 år - KM Mellom - Trimtex-cup Heming Orientering mellom
17.09.2016 Huldersprinten Fet OL mellom

Annonser

IOF Eventor